Vězení

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Vězení

Příspěvek pro Hitomi Yamada za Sat Jul 13, 2013 7:24 pm

First topic message reminder :Vězení je obrovská budova, která je ovšem pod zemí. Má dvě patra, která jsou přísně hlídaná.

Ve druhém patře jsou zločinci, kteří ještě svobodu uvidí. Ti, jejichž prohřešky nejsou až tak závažné.

V prvním patře jsou ti nejnebezpečnější zločinci. Zde jsou také vyslýcháni a občas dokonce mučeni, aby se z nich dostaly potřebné informace. Také tu buď čekají na smrt, nebo na soud od Feudálního pána. Mezi takové vězně patří například zrádci Kirigkure, které Oinini rovnou nezabili, ale přivedli sem. Toto patro je hlídáno dvě jednotkami ANBU, každá po 4 lidech. Jednotky se pravidelně střídají po 6 hodinách. Pokaždé je v jedtkách minimálně 1 medic.
avatar
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 24
Location : Litvínov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Sat Dec 27, 2014 7:27 pm

Jakmile jsem uviděl, že jsem zasáhl nepřítele do srdce, věděl jsem, co mám dělat. Bylo to nesmírně těžké rozhodnutí, ale já vždy svoji práci dělal precizně, maximálně efektivně, nejlépe na sto procent. "Katsu..." Řekl jsem téměř neslyšně, s těžkým srdcem. Šíp v srdci Nozakiho explodoval v momentě, kdy Nozaki dopadl na zem. Alespoň tak jsem chtěl minimalizovat škody, které to napáchá na našich ANBU, i když jsem tím na druhou stranu zajistil to, že Ichishima nebude výbuchem tolik zasažen(výbuch byl ještě před vypálením ostatních šípů, takže snad i předtím, než použil Mujin Meisai).

Teď něco málo k šípům a samotnému výbuchu. Všechny šípy jsou opatřené výbušnými lístky(jak už jsem psal o pár postů výš). Z pochopitelných důvodů(průměr šípu, vyváženost, nenápadnost) je výbušný lístek menší, než klasické výbušné lístky a proto také vytváří menší explozi. Přes to byl ale výbuch životu nebezpečný i ANBU stojícím okolo, proto jsem čekal, až dokud Nozaki nepadne na zem. Čím dál(níž) bude epicentrum od hlav ANBU, tím to bude pro ně větší šance k přežití.
Pokud by někdo měl opravdu velkou smůlu a místo potrhané tkáně a popálenin by opravdu zemřel, jsem si vědom následků, které mohou z mého činu plynout. Mizukage-sama jistě potěšen nebude...

Na dva strážné jsem vystřelit nemohl, to mi plán celkem komplikovalo, ale nejhorší bylo, že se ten brýlatý mému šípu vyhnul. Okamžitě mi bylo jasné, že jeho rychlost bude vyšší než moje a proto bych si měl počínat obezřetně... Pak ale zmizel. Sakra...
Rychle jsem hodil luk na záda a vytáhl jsem jeden ze svých oblíbených mečů. Nacvičeným pohybem jsem složil pečetě(na Kawarimi no Jutsu) a obezřetně jsem vyčkával na útok. Spoléhal jsem na to, že když nejsem vidět, neví jaké pečetě jsem udělal a kdyby nějak odhalil moji pozici a zaútočil, s něčím si vyměním místo pomocí Kawarimi, Shunshinem se mu dostanu do zad a probodnu ho. To byl můj plán. Byl jsem návnada.
Taky jsem trochu doufal, že kdyby ucítil nějakou aktivitu mé chakry, považoval by to za nějaký pokus o jeho odhalení.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Sat Dec 27, 2014 7:44 pm

"Já si říkal, že na děvče je trochu... uhm." pokrčil jsem rameny a raději nedokončil myšlenku. To je tedy skvělé. Tak další medik na scéně. Bude načase ukázat, že jsem lepší a řádně mu nakopat prdel.
"První patro? Spolehni se. Za mnou." zavelel jsem a neomylně hledal cestu vězěňským komplexem. Pavučiny se rozpadly jako máslové cukroví. Chybělo nám pár desítek metrů když jsme zaslechli zvuky, které dávaly tušit jediné. Boj začal.

Mezitím Hineho klon skutečně dorazil na scénu a první věc, kterou udělal bylo to, že vyplivl salvu pavučinových sítí přímo na členy Hakuei. Díky tomu mohl Keigo zaútočit. Nozakiho tělo se sesunulo k zemi a v oblasti jeho srdce nastal výbuch. Mé zkušené oko usoudilo, že šance na přežití vypadají něco málo kolem nuly. Ichishima se opět vypařil. Můj klon reagoval na vzniklou situaci prostě. Přistoupil k bezvládnému tělu Nozakiho a položil na něj ruce. Původně jsem měl v plánu rychle vysát zbylou chakru rychle vyprchávající z jeho těla. To co jsem však zjistil mě naprosto šokovalo. Nebylo pochyb o tom, že stále žije. Jen hlupák by si myslel, že někdo z Hakuei zemře tak ubohým způsobem. Nozaki mohl cítit, jak se do jeho těla zahryzavá několikero kusadel.
"On přežil..." pravil klon užasle.
Vzhledem k tomu, že jsem věděl, že se jedná o medika, neobtěžoval jsem se s trapnými pokusy o otravu a začal mu vysávat chakru. Dalšími adepty jsou osvobození vězni, kteří ještě sotva pár vteřin zůstanou pod sedativy. O ty se však případně postará originál Hine.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Sun Dec 28, 2014 1:23 am


Nozaki mal dnes veľmi zlý deň. Nielenže bol šípom zasiahnutý do srdca,
nasledovný výbuch mu roztrhol hrudník a fatálne popálil jeho mladé, nevyvinuté telo. To však Kirigakurčanom očividne nestačilo, keďže sa Hineho klon rozhodol parazitovať ešte aj na zvyškoch jeho chakry. V očiach nestranného pozorovateľa šlo o nehorázne brutálny zákrok, ale skrývajúci sa Ichishima z neznámych príčin nestrácal optimizmus. Márne Keigo vyčkával na to, kedy ho prepadne, na to, aby toho bol schopný, by musel deaktivovať svoju techniku. To by ale znamenalo stať sa terčom Kirigakurčanov. V tom bola výrazná nevýhoda jeho kamufláže v porovnaní s Meisaigakure no Jutsu. Keďže mu kvôli výbuchu ostal už iba jeden strážnik, nemohol si dovoliť jednať zbrklo, preto len ticho vyčkával a vyhodnocoval situáciu.

Ohavné. Shinobi z Kirigakure sú naozaj nechutné zvieratá. Urobil som dobre, že som so sebou vzal práve Nozakiho, pomyslel si s úškľabkom pod maskou. Mal k tomu vonkoncom aj dôvod.
Nozaki-kun nie je bojovník a nikdy z neho žiadny nebude. Na druhej strane je to však geniálny medik s výnimočným nadaním a technikami pochádzajúcimi z dávno zabudnutého umenia Sora no Kuni. Niet divu, že sme ho objavili v odporných rukách shinobi podsvetia, zaspomínal Ichishima s odporom k chlapcovým bývalým zamestnávateľom.

V čase, keď sme ho našli, bol už sám o sebe nefalšovaným géniom, ale s nenaplneným potenciálom. Tým, že ho nukenini využívali ako zdroj svojej "životnej energie", bol väčšinu času takmer úplne bez chakry. Jeho telo sa preto nevyvíjalo správne, kvôli čomu mu hrozilo, že sa skôr či neskôr fyzicky zrúti a upadne do kómy, z ktorej sa už nikdy neprebudí. Za to, že je dnes aspoň čiastočne pri vedomí, vďačí nezvestnej Kiyomi-chan. Napodobením princípu jej Saibō Kyūin pod našim dohľadom zdokonalil svoje Nikutai Kassei no Jutsu do takej miery, že v súčasnosti dokáže posilniť svoje nevyvinuté orgány a telo tak, aby zvládalo prakticky akúkoľvek záťaž, a ich automatickou regeneráciou pri prvom náznaku poškodenia udržať ich funkčnosť na maxime za kdejakých okolností.

Vďaka tomu sa stal prakticky nesmrteľným. Na to, aby sa však vyrovnal s opakovaným vyprázdňovaním svojej zásoby chakry na Nikutai Kassei no Jutsu, musí jeho telo byť schopné zabezpečiť patričnú náhradu. Myslím si, že presne preto sa uňho vyvinula prirodzená schopnosť absorbovať chakru čohokoľvek, s čím príde do kontaktu, a to na človeka až neobyčajne rýchlo. Inými slovami - Nozakiho liečenie spočíva v ukradnutí chakry jedného organizmu v podobe životnej energie a jej následnom presunutí do iného organizmu, ktorým zvyčajne býva on sám,
teoretizoval Ichishima dôkladne vo svojej mysli, zatiaľ čo Hineho klonu okamžitým vysatím chakry pavúkov, ktoré sa zahryzli do Nozakiho tela, odpadli ruky. Niet preto divu, že sa celý klon rozpadol na to, z čoho i pôvodne povstal. To nebolo vôbec dobré.

Pavúky, hm. To je zlé. Ak sa ich zhromaždí dostatočne veľa, dokonca ani Nozaki nezvládne vysať ich chakru skôr než tak učinia oni. Zdá sa, že nemám na výber, musím zakročiť, odhodlal sa Ichishima konečne k útoku. Objavil sa na opačnej strane od Keiga, prerušil svoju kamufláž a čo najrýchlejšie zoslal Jibakujutsu.
"En!" zvolal a vytvoril tak okolo regenerujúceho sa Nozakiho mohutný ohnivý kruh, aby sa k nemu nedostala žiadna háveď. Konečne šlo do tuhého.

"Len si po mňa poďte. Už sa viac nebudem schovávať," pousmial sa a postavil pred seba svojho posledného ovládaného strážnika. Presne v tom čase ale konečne dorazil skutočný Hine a zmätená Michiko.
"VŠETCI OKAMŽITE PRESTAŇTE!!!" vykríkla z plných pľúc, skoro ako keby aj jej samej šlo o život. V jej súčasnom psychickom rozpoložení bola naozaj schopná napadnúť prvú osobu, ktorá neuposlúchne jej výzvu, bez ohľadu na to, kto to bude. Obe strany si preto museli uvedomiť, že ak si ju teraz znepriatelia, súboj sa otočí v ich neprospech.
"Vari ste sa už dočista pomiatli?! Aký má tento boj zmysel?! A vôbec... aký má vlastne celá táto vojna zmysel?! Už to viac nevydržím... požadujem od niekoho okamžité vysvetlenie!" rozčuľovala sa oprávnene namosúrená Michiko.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Sun Dec 28, 2014 11:17 pm

Jakmile se začali události vyvíjet jinak, než jsem chtěl, v hlavě se mi začal skládat nový plán. Bohužel, všechny moje plány zhatil Hine tím, že nenechal Michiko někde ještě chvilku bloudit po chodbě. Nevěděl jsem, co ta holka umí a ani mi nějak nedocházelo, proč bych jí měl poslouchat, udělal jsem to. Zrušil jsem všechny techniky, takže mě už bylo znovu vidět(taky hlavně pro to, aby mi to neodebíralo zbytečně chakru).
Pomalu jsem došel k pravému Hinemu.
"Zatim zajistim ty neschopný idioty..." Řekl jsem potichu a pomalu jsem přešel k jednomu ze zraněných(bohužel mnou zraněných) ANBU. Měl na sobě nějakou značku. To byl nejspíš důvod, proč se chovali tak, jak se chovali. Vzal jsem ho, špičkou meče pod krkem jsem si zajistil jeho poslušnost, nebo alespoň to že se nepokusí mě ještě oddělat a dotáhl jsem ho k Hinemu. "Vidíš tu značku? Myslíš, že by si s tím něco dokázal udělat prosím tě? Sou jako zpitomělý..."
Pokud to Hine dovolil, začal jsem mu tam postupně tahat všechny naše lidi, co jsem mohl. Přitom stále sledujíc ohnivou stěnu, za kterou byl Nozaki a také opodál stojícího Ishimu s jedním naším ANBU, připraven na nějakou záludnost z jejich strany. Když jsem byl hotov s tímdle, začal jsem brát vězně a dávat je zpátky do cel. Některý z ANBU měl jistě klíče.
Pak jsem se vrátil zpět k Hinemu a Michiko, i když u té jsem stál opravdu nerad a čekal jsem, až si to s nimi Michiko vyřídí. Teď jsem musel sledovat chování všech třech Hakuei, od kterých hrozilo nebezpečí... výborně. Meč jsem měl připravený na krytí a ruce na pečetě. Kdo ví, jak se to teď všechno vyvrbí.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Fri Jan 02, 2015 10:05 pm

Můj klon se rozpadl. Na Nozakiho několik pavoučků dopadlo a nechybělo mnoho, aby začali hladově vysávat veškerou jeho chakru. Hlas Michiko mě však donutil přehodnotit situaci. Samosebou v tom sehrál roli i oheň. Pavouci se rozutekli a poschovávali se ve škvírách, na stěnách, a každé očko bedlivě sledovalo vzniklou situaci.

Jinak jsem v pavučinách nezaznamenal žádný pohyb. Není pochyb o tom, že jsme na tuto šlamastyku sami. Zkoumavě jsem pohlédl na Michiko. Hakuei mají početní převahu. Jak se však debata mezi nimi bude odvíjet dále?

Keigo mi přitáhl jednoho nešťastníka z řad anbu. Hodil jsem na značku, která zdobila jeho kůži zkušený pohled. Nicméně jsem si nevěděl tak docela rady. Nepochyboval jsem o tom, že účinek po nějaké době vyprchá, avšak nebyly tu podmínky pro to, abych techniku do hloubky analyzoval. Laicky řečeno mi to připadalo, jako tlačítko na dálkovém ovládání, které mu přikazuje vykonat jistý úkon. Znovu jsem se podíval na toho ubožáka, který mi svými pohyby připomínal opilce. Nutno dodat, že i když jsem před misí vychlastal půl lahve rumu, tak jsem byl oproti němu akrobaticky založená baletka.
"Uklidíme je. Nemají pro nás význam." zamumlal jsem směrem ke Keigovi. Ve spolupráci se svými pavouky jsem dočasně zblbnuté Anbu pro jistotu spoutal a uklidil do jedné z prázdných cel. Zároveň jsem dohlédl i na navrácení vězňů do míst, kam patří a kam sluníčko nesvítí. Spoléhal jsem na Keiga. Já neustále pošilhával po narušitelích naší klidné mise. Taková to mohla být pohodičková zašívárna.
"Obtěžoval se s touto technikou ne proto, aby je použil v boji proti nám. Ale aby vyrovnal počty. Jsou jako opilí." pravil jsem směrem k Michiko a Keigovi.
"V porovnání s ostatními genjutsu, která jsem ve svém životě viděl, je toto dost amatérská technika."
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Sat Jan 03, 2015 12:51 am


Ako náhle sa do toho vložila Michiko, i sám Ichishima zostal do istej miery prekvapený. Vzhľadom na okolnosti ju však predsa len uposlúchol, keďže mu to bolo celkom výhodné. Nozaki medzitým stihol vysať aj chakru pavúkov, ktorí na ňom pristáli po rozpadnutí Hineho klonu, a i naďalej sa nepretržito pomaličky regeneroval. Na tom ale v danom momente nezáležalo.
"Dúfal som, že ťa nájdem, Michiko-chan," prehovoril Ichishima a zhlboka sa nadýchol. Žiadnej odpovede sa však nedočkala až do doby, než sa mal možnosť presvedčiť o tom, že všetci prítomní skutočne prestali útočiť a nepodnikajú nič, čo by ho mohlo nejakým spôsobom ohroziť. Ako náhle mal istotu, že sa naňho zatiaľ nič nechystá, s úmyslom získať čas sa rozhodol patrične reagovať na všetko, čo sa od neho vlastne očakávalo.

Amatérska technika? To je tým, že to v prvom rade ani nie je genjutsu, hoci musím uznať, že v tomto prípade funguje podobne. Bežní shinobi si uľahčujú manipuláciu s chakrou používaním ručných pečatí, ale to je na môj vkus až príliš komplikované. Moja vlastná metóda, Jibakujutsu, mi umožňuje vopred vytvoriť vzorec, podľa ktorého sa má moja chakra pri kontakte s cieľovým objektom správať, a zapísať ho formou znaku. Každý jeden znak má svoje špecifické chovanie, ktoré sa prejaví v závislosti na vlastnostiach zasiahnutého objektu. Vďaka tomu dokážem využívať aj elementy, ktoré sám neovládam, alebo v tomto prípade niečo pripomínajúce genjutsu. Znak ayatsuru napadne chakru zasiahnutej osoby a otupí jej zmysly dostatočne na to, aby som si ju dokázal podmaniť, čím ju však nanešťastie aj výrazne oslabí, okomentoval v mysli Hineho analýzu a následne sa pustil do rozhovoru.

"Ani nevieš, akú mám radosť z toho, že ťa vidím živú a zdravú, Michiko-chan," prehovoril Ichishima s úprimným úsmevom pod maskou. Mal k tomu vonkoncom nejeden dôvod.
"Už je to dosť dávno, čo som ťa naposledy videl bes masky. Čomu za to vďačím?"
"Neodbočuj od témy! Odpovedaj na moje otázky! Prečo je Hakuei vo vojne s Kirigakure?! Je za tým Kurumi?! Aký má zmysel vyhladiť celú dedinu?! Už sa viac nezameriavame iba na tých skazených a mocných?! Dorazil aj Sora no Sen-sama?! Čo urobíte, ak sa-"
"Zadrž, Michiko-chan!" prerušil rýchlo Ichishima jej zdanlivo nekonečný nával otázok.
"Určite vieš, že ti v prítomnosti ostatných nemôžem odpovedať ani na polovicu tvojich otázok. Sama si toho povedala už príliš. Tak či onak ti je určite jasné, že sa naše úmysly nezmenili. Stále bojujeme za tú istú vec, akurát sme sa pre zmenu rozhodli pre o čosi radikálnejšie riešenie. Kirigakure je hrozba ako celok. V tejto fáze ju už nemôžeme súdiť ako jednotlivcov, ale ako spoločnosť. Každopádne to nemusíš riešiť. Nie si ako ostatní naši priatelia. Stačí, ak mi budeš ako vždy dôverovať," pokúšal sa ju presvedčiť.

Po jeho slovách nastala pomerne dlhá, vskutku nebezpečná chvíľka ticha, plná napätia a emócií zúčastnených. Predsa len na rozhodnutí Michiko stál podľa všetkého úspech Kirigakurčanov vo vojne.
"Ja... neviem... neviem, jak to mám povedať. Je mi to... naozaj veľmi ľúto. Máš úplnú pravdu... Ichii-kun, prehovorila po krátkej dobe, čím takmer určite efektívne rozprúdila krv v Hineho žilách.
"Máš pravdu... už sa viac neschovávam za maskou. Je mi to ľúto, Ichii-kun... ale tentokrát to nepôjde. Ani nevieš, ako veľmi ti chcem i naďalej slepo dôverovať... ako veľmi ťa chcem bezmyšlienkovito nasledovať, nechávať sa vodiť za ruku a dopriať si na našej spoločnej ceste s tvojim požehnaním čokoľvek, čo sa mi zachce, ale... to skrátka nie som ja. Nemienim nechávať ostatných niesť zodpovednosť za moje sebecké činy, zatiaľ čo ma budeš utešovať, že je to tak správne. Ak mám bojovať, musíš mi o všetkom povedať... musíš ma presvedčiť o tom, že táto vojna skutočne má zmysel, a to i za cenu vyzradenia tajných informácií."

Nie je hádam ani nutné dodávať, že sa táto odpoveď Ichishimovi vôbec nepáčila.
Takže očista zlyhala. Niet divu, keďže nebola dokončená. Keby sa jej Tsuki no Sen snažil v stave, v akom sme ju objavili, vŕtať v hlave a vytvárať pre ňu ďalšiu pečať, pravdepodobne by to neprežila, zhodnotil zasa raz iba vo svojej mysli situáciu, ktorá sa mu naskytla.
"V poriadku. V tom prípade nebojuj, na nikoho strane. Nechaj nás robiť si svoju prácu a ako náhle skončíme, porozprávame sa o tom medzi štyrmi očami," navrhol rezignovane, zatiaľ čo sa Nozaki už konečne opäť postavil na vlastné nohy. Ohnivá stena preto už viac nebola potrebná. A ako na to Michiko reagovala tentokrát? Absolútne nijak. So sklopeným pohľadom a slzami v očiach bez ďalších slov postávala na mieste sťa mŕtvola.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Sat Jan 03, 2015 10:07 am

Myslel jsem, že mě vomejou. Kdyby mi nepřišlo, že současná situace je příliš vážná, tak bych vylemtal další flašku tvrdého alkoholu a zapálil si cigáro. Navzdory tomu, že jsme proti sobě měli nepřítele, o kterém jsme získali pouze velmi stručné informace a nacházeli jsme se v dost nevýhodném terénu, já se usmál.
"Stateční zbojníci, kteří škodí bohatým a mocným! Klaním se vám, a vašemu přesvědčení. Chce to velkou dávku odvahy a sebezapření. Ať žije váš král, který sedí bezpečně schovaný za hradbami. A my, bezcenní pěšáci, pojďme na jeho počest prolít pár litrů krve!" začal jsem řehtat, protože toto už na mě bylo moc. Já to říkal, že jsou magoři! Já to říkal. Já to přece říkal! Otočil jsem pohled směrem na Michiko, která se zdála být opět v hluboké depresi.
"Jediné, s čím můžu souhlasit, jediné co není naprostý blábol ze všech těch žbleptů, které vypustil z úst je tento: Nebojuj na ničí straně. Nejsi nástroj Hakuei, nejsi ani shinobi z Kirigakure, který sdílí bitevní pole s Mizukage-sama. Jsi naprosto svobodná a já jen doufám, že tě zase uvidím usměvavou a rozpustilou jako tenkrát." dodal jsem povzbudivě a ukázal, že navzdory nepříznivé situaci nemám strach.

Maličký pavouček tyrkysové barvy vylezl Michiko na rameno. Měl modrožlutý zadeček a červenobílé nožky. Všech osm oček doslova zářilo a zdálo se, že jeho úkolem bude Michiko rozveselit a ohlídat. Možná ji trkla jistá podobnost s Mazlikem. Tohoto pavouka se mi nikdy nepodařilo rozmnožit, neboť se jednalo o opravdu zvláštní mutaci, která se jinde v přírodě nevyskytuje. Tento jedinec, byl dítětem ze zkumavky. Hotový zázrak.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Sat Jan 03, 2015 10:53 am

Pozorně jsem poslouchal rozhovor, občas jsem s nechutí pohlédl na husté skvrny sražené krve na podlaze, které tam byly vinou mých šípů a pocházely z teď už zavřených vězňů a ANBU. Modlil jsem se, aby ty nepozorný imbecilové byli v pořádku. Zabíjet vlastní, to opravdu nebyl můj šálek kávy.
Když se domluvilo, Hine začal Hakuei zesměšňovat. Nemohu říci, že bych s jeho slovy nesouhlasil, ale ani souhlasit jsem s nimi nemohl. Přeci jen, bylo tu něco... "Lichotíš nám, Ichii-kun. To, že nás vnímáte jako hrozbu, jako celek a jako skupinu jen svědčí o tom, jak silnou se Kirigakure stala a to né díky síle jednotlivce, ale díky úsilí všech. Podle mě, jsme se... podle tvého tvrzení... vymanili ze světového standartu. Ve světě a to i v ostatních vesnicích, každý žije sám za sebe. My tady, v Kirigkure, žijeme jeden pro druhého. Společně bojujeme, umíráme při obraně našeho domova a staráme se jeden o druhého. Pro každého jednoho, z této vesnice, jsou ti ostatní jako rodina. A takovéto společenství podle vás stojí za zničení? Je snad naší vinou, že nás naše vzájemná pouta udělala odolnými, jako je kroužková košile? Víš, Ichii-kun, ani vy nemáte dost silné kopí, na proražení našeho brnění, které všichni dohromady tvoříme. Ti z Hakuei, kdo dnes neutečou, zemřou. A my pak protruchlíme několik dní a nocí, za naše padlé, jenom kuli vám. Jen pro to, že vám přijdeme až moc silní... Síla která chrání rodinu a není určená k útoku není zlá."
Pohledem jsem zkontroloval Michiko a pak Hineho. Pořád jsem si nebyl jistý, jestli už můžu vyrazit, ale i já jsem si během jejich rozhovoru trochu odpočinul a byl jsem připraven se do toho pustit na plno. Škoda jen, že jsem si nemohl vzít zpátky vystřelené šípy. To by ty mamlasové už tuplem vykrváceli.
Pak se ale ohnivá bariéra složila a tam stál Nozaki. Obratně jsem plynulými pohyby zasunul meč do pochvy, přitom jsem druhou rukou sundával luk ze zad a pravou rukou jsem plynule přešel k toulci. Vzal jsem šíp, založil ho do tětivy, natáhl a zamířil na Nozakiho.
"Ten bastard..." Čekal jsem na pokyn ke střelbě, nebo alespoň na něco, co by mě ujistilo, že už můžu konat dle libosti.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Sat Jan 03, 2015 3:11 pm


Po Hineho originálnom vystúpení dostal Ichishima chuť na poriadne dlhý facepalm. V záujme nepobúriť ho sa však napokon predsa len bol schopný ovládnuť, hoci si o ňom myslel svoje.
O čom to rozpráva? To sa prostredníctvom pavúkov stíha vykecávať s niekym iným?
Odpusť, že do toho vstupujem, ale mám dojem, že to bolo myslené na teba, aj keď si nie som úplne istý významom jeho slov, ozval sa po krátkej chvíli v jeho mysli prekvapený Mashima.
Ale veď to nedáva absolútne žiadny zmysel. Ja som predsa nehovoril o žiadnych mocných, o žiadnych bohatých a už vôbec som nenaznačil existenciu nejakého kráľa. Nemala to byť skôr reakcia na otázky od zmätenej Michiko? snažil sa Ichishima i naďalej o pochopenie.
Zabudni na to. Pravdepodobne je len opitý, uzavrel to radšej neznámy chlapec zaňho. Pri prvom náznaku útoku zo strany Keiga sa posledný ANBU, ktorý ešte donedávna stál v blízkosti Ichishimu, okamžite presunul pred Nozakiho, tvoriac mu tak doslova živý štít. Nezdalo sa však, že by sa momentálne ktokoľvek z prítomných členov Hakuei chystal na útok.

Máš pravdu, nemôžem sa nechať rozptyľovať. Povedz Nozakimu, nech na môj signál predvedie svoju "špecialitu na boj".
Si si tým istý? Ohrozíš jeho život, namietal chlapčenský hlas.
Jeho život už je dávno ohrozený. Teraz, keď shinobi z Kirigakure vedia o jeho regenerácii, určite prídu na spôsob, ako ho zabiť natrvalo. Ak chce prežiť, musí mať nejakú možnosť brániť sa.
Ako náhle sa kolegovia z Hakuei navzájom dohodli o ďalšom postupe, Ichishima sa rozhodol reagovať na osobu, ktorá mala k pochopeniu ich zámerov zjavne bližšie. Zhlboka sa nadýchol a spustil.
"Nech si už ktokoľvek, lukostrelec v maske, uznávam, že môžeš mať pravdu. Nepopieram, že sme ešte nikdy predtým neboli postavení pred podobný problém. Keď sme trestali Amegakure, eliminovali sme len Kōurōtō (降雨老頭, doslova "daždiví donovia") a Hanza Salamandra. Netrvalo dlho a k moci sa dostal ambiciózny Ichiro Akeshi, ktorého mocichtivosť doviedla dedinu k tomu, že sa musela stať súčasťou Konohagakure, inak by neprežila," vysvetlil stručne.

"V Kusagakure stačilo zlikvidovať vybraných skorumpovaných diplomatov a ich radikálnejšia strana, Kusa no Hana (草の花, trávnatý kvet), sa okamžite začala dožadovať zosadenia tej umiernenejšej, Kusa no Jitsu (草の実, trávnaté ovocie). Teraz sú na prahu občianskej vojny. Vy ste však úplne iný prípad. Keď Sora no Sen-sama zavraždil vašu bývalú mizukage, dopustili ste, aby sa k moci dostal muž s pochybnou, krvavou minulosťou. Úprimne sme si mysleli, že to bude váš koniec, ale kdeže. Na rozdiel od Amegakure a Kusagakure ste neprešli do občianskej vojny. Dobrovoľne ste sa mu podriadili a sprevádzali ho pri jeho zločinoch proti ľudskosti, vďaka čomu ste sa stali silnejší ako kedykoľvek predtým. Teraz sa síce hráte na to, že ste nasýtení už dosť a budete podporovať mier, ale môžeme vám dôverovať? Odpoveď na túto otázku pochádza priamo zo Sora no Senovej ideológie - ktokoľvek, kto si vydlaždí cestu k moci krvou, je náš nepriateľ. V našich očiach ste ako nezastaviteľná nákaza, ktorú je nutné bezostyšne vyhubiť."

Vo chvíli, kedy Ichishima skončil s vysvetľovaním, zahájil útok. Svojou neobyčajnou metódou, Jibakujutsu, tentokrát vyvolal znak baku (爆, explózia). Ten mal za následok, že sa zem pod nohami Kirigakurčanov zmenila na hotové mínové pole, ktoré začalo nepretržito vybuchovať. Nejednalo sa o žiadne extrémne deštruktívne bomby, ale ich sila bola postačujúca na to, aby nepriateľom v prípade zásahu rozorvala nohy a zadymila celú miestnosť. Nozaki pochopil, že sa jedná o signál, a tak popadol ruku ANBU, ktorý mu tvoril živý štít, a neuveriteľne obrovskou rýchlosťou pohlcoval jeho chakru, chystajúc sa na niečo veľké. Michiko sa zmohla iba na letmý, ubolený úsmev venovaný Hinemu a úskok dozadu, čím dala najavo, že sa s najvyššou pravdepodobnosťou nebude účastniť. Obaja jej najbližší si to tak vonkoncom sami želali.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Sat Jan 03, 2015 6:02 pm

V duchu jsem se proklínal, že jsem nevystřelil, když jsem měl příležitost.
"Mám sto chutí ho prošít skrz toho ANBU... Pff... prej stráž, akorát nám tu přidělávaj práci..." Šeptl jsem Hinemu, mezitím co Ichishima mluvil. Samozřejmě jsem nevystřelil, protože i přes moje silácký řeči, byl to můj kolega a člen vesnice, i když jsem na ně na všechny měl pořádnej vztek.
Jestli to ale přežiju, v hlášení zmínim, na jak vysoké úrovni nepřítel byl a taky to, že ovládal neobyčejnou techniku "maskování". Snad to budou mít jako polehčující okolnost...
Jak Ichishima mluvil, nutilo mě to se zamyslet víc a víc nad některými věcmi. "Zločiny proti lidskosti? Válka není zločin proti lidskosti... navíc útok na Iwu rozhodla aliance, stejně tak jako eliminaci Tsuchikageho." Namítl jsem, ale to už mě zřejmě nikdo neposlouchal. Začal jsem dozadu uskakovat před výbuchy. Využil jsem vzniklého kouře, schoval luk a složil pečetě(opět Meisaigakure no Jutsu). Vytvořil jsem ale ještě další pečetě(mizu bunshin s aktivovaným meisaigakure). To jsem prozatím viděl jako bezpečné maximum více-rankových technik, které mohu použít, abych s chakrou vydržel dlouhý boj.
Jeden z Keigů se hned přesunul pomocí shunshinu k Nozakiho levému boku a silným obloukovým kopem do hrudníku se ho pokusil dostat od toho ANBU. Hned potom se pokusil úskokem dostat dál od ANBU i Nozakiho a s mečem v ruce se na něj rozeběhl s úmyslem ho probodnout.
Druhý Keigo se mezitím rozhodl pro přímou konfrontaci s Ichishimou. Shunshinem se mu objevil za zády a mečem ho chtěl probodnout.
Těmito dvěma útoky jsem měl v plánu Hinemu odkrýt oba nepřátele, aby měl příležitost pro svůj vlastní útok. Jako vždy, byl jsem opět jen návnadou.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Sat Jan 03, 2015 7:35 pm

"Když ho neprošiješ přes srdce, tak ho dám snad dokupy." odpověděl jsem šeptem směrem ke Keigovi. Rozhodně jsem neměl v plánu podcenit nepřítele a držet se zpátky kvůli případným rukojmím. Než jsme se nadáli, začalo to tu bouchat. Udělal jsem rychlý pohyb rukou, jako kdybych snad mával na rozloučenou. Vystřelil jsem z dlaně pavučinové vlákno, přichytil je ke steně a prudce se vytáhl vzhůru. Jakmile jsem získal přehled o situaci, další vlákno jsem vystřelil přímo na obličej Ichishimy s úmyslem odvedení pozornosti a usnadnění Keigova manévru. Mezitím jsem se ke stěně doslova přilepil a tak jsem si uvolnil i druhou ruku a vytvořil si vlákno číslo dvě. Tento špagátek jsem omotal okolo našeho vycucávaného Anbu a bez ohledu na to, či jej Nozaki stále drží nebo ne, jsem svůj cíl vytáhl do výšky. Jestliže se Nozaki nešťastného Anbu stále držel, mohl si všimnout ostrého hrotu ze zlatého materiálu, který mi vylézal z úst. O tom, co jsem s ním zamýšlel nemohlo být pochyb.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Mon Jan 05, 2015 3:13 pm


Tento súboj začínal bezpochyby naberať plné obrátky.
"Kto povedal, že mám na mysli akurát vojnu proti Iwagakure? A vôbec... aj keby boli všetky mizukageho činy oprávnené a skutočne by mal natrvalo len tie najlepšie úmysly, dal som hádam dosť jasne najavo, že ktokoľvek, kto si vydláždi cestu k moci krvou, musí byť eliminovaný," uzavrel Ichishima svoju myšlienku a napriek pomoci od Mashimu sa i on sám sústredil na plnohodnotné využívanie svojho neobyčajne dobre vyvinutého Kanchi.
Nemysli si, že neviem, o čo ti ide. Odporúčam ti však, aby si sa mal na pozore. Techniky tichého zabíjania majú zmysel jedine vtedy, ak s nimi tvoja obeť nepočíta, pomyslel si a pri prvom náznaku používania chakry z Keigovej strany sústredil svoju vlastnú do nôh, pripraviac sa na prudký úhybný manéver. Do istej miery sa však prepočítal a Hineho pavučinu si všimol neskoro, stihnúc sa nahnutím do strany vyhnúť len tak tak, čím však sám seba vytrhol z rovnováhy.

B*stard! zanadával vo svojej mysli a v rámci svojej poslednej možnosti sa dobrovoľne prudko hodil o zem, vďaka čomu tesne zabránil prebodnutiu Keigovým mečom. Navzdory tomu ale naďalej udržiaval ruky v pohybe a zároveň s dopadom vpísal do vzduchu ďalší znak.
Jibakujutsu, Iwa! zaznelo v jeho mysli, následkom čoho sa útočník, ktorý bol v jeho bezprostrednej blízkosti, buď úplne zastavil a zostal paralyzovaný, alebo v prípade, že sa jednalo o klon, rozpadol na vodu. Svoj účel návnady ale splnil. Keďže sa Ichishima momentálne na krátku chvíľu ocitol na zemi, stal sa o čosi jednoduchším terčom pre Hineho. Ani sám Nozaki to veru nemal o moc ľahšie. Opäť vďaka Hineho pavučine v kombinácii s dobre načasovaným kopnutím do hrude bol odtrhnutý od ANBU tesne predtým, než ho stihol úplne vysať.
Čo sa práve stalo? počudoval sa v bolesti za letu, pričom ho ale našťastie Mashima včas upozornil na vzniknutú situáciu a oboznámil ho s ďalším nepriateľským postupom.
Práve si bol napadnutý neviditeľným útočníkom. Môžem ti dopomôcť k jeho vycíteniu, ale brániť sa musíš sám. Ak "to" chceš urobiť, musí to byť teraz... hneď! okríkol ho v mysli.

Tesne predtým, ako si Keigova čepeľ našla miesto v tele zdanlivo bezbranného člena Hakuei, pocítil enormný tlak, ktorý ho aj s odkloneným mečom nemilosrdne odsotil do najbližšej steny. Na svedomí to mal práve sám Nozaki a jeho prudké uvoľnenie nahromadenej chakry v podobe už spomínanej Nikutai Kassei no Jutsu.
Nozaki je sám o sebe jeden z našich fyzicky najslabších spoločníkov, ale za istých okolností túto slabinu dokáže prekonať. Jeho medické ninjutsu zo Sora no Kuni nie je len o prostej regenerácii. Ak zvládne nahromadiť dostatočné množstvo chakry, jeho náhlym uvoľnením a podmanením si rastu svalového tkaniva je schopný na krátku dobu získať dokonalé telo. Jeho sila je chvíľu porovnateľná s užívateľom hachimonu, ale vedľajšie účinky sú dvakrát tak nebezpečné. Keby toho strážnika stihol vysať "až do dna", mal by bez následkov vydržať aspoň niekoľko minút, ale takto...? zhodnotil Mashima s istou dávkou neistoty.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Tue Jan 06, 2015 4:45 pm

Klon(Keigo, který byl u Ichishimi) minul. Byla to fatální chyba, dozajisté také částečně ovlivněna tím, že klony mají nižší potenciál, než jejich uživatel. I přesto se však alespoň pokusil rychlým přísunem a skloněním meče dolů útok dokončit. Nestihl to a rozplynul se na vodu, která částečně dopadla na Ichishimu. Svůj úkol ale klon splnil. Hine teď má jedinečnou příležitost Ichishimu vyřídit.
Mezi tím se pravý Keigo odporoučel ke zdi. I když byl značně otřesen, neztratil hlavu a okamžitě složil pečetě na Kawarimi. Hned jak pečeť dokončil, opět se zviditelnil, aby Nozaki přesně viděl, kde je. Keigo seděl zády opřený o zeď a napřaženou rukou, mířil dlaní na Nozakiho. "Hijutsu! Teryuu setsudan kasai!" Zařval jsem na něj přesvědčivě, jako by z mojí ruky mělo každou chvíli něco vylétnout.
Samozřejmě se nestalo nic. Mým jediným cílem bylo upoutat na sebe Nozakiho pozornost, aby měl Hine manévrovací prostor. Takové malé divadýlko.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Tue Jan 06, 2015 8:37 pm

Celkem se mi ulevilo, když se mi povedlo vytáhnout nešťastného anbu do výšky dřív, než přišel o život. Zároveň jsem však stále přilepený u stropu zaútočil. Musel jsem využít zmatku, který způsobil Keigo svými manévry.


"Ao Jorou." pousmál jsem se. Pavouci, kteří zatím jen tak lezli po stěnách, nebo se skrývali před zraky našich nepřátel zamířili na cíl a pálili. Vlákna ještě za letu změnila svou formu a vytvrdila se na maximum. Jelikož mířila na naše drahé Hakuei z různých směrů, bylo celkem těžké se vyhnout. Pokud by byl někdo z nich prošpikován, zůstal by zároveň uvězněný. Bez ohledu na to, či vlákno projde skrz textilii, nebo vnitřnosti nepřítele, neukončí svou dráhu dříve, než narazí na tvrdý materiál. Pokud si tedy přejete vytrhnout pavučinu z těla, bude nutné doslova se v místě zásahu přetrhnout.

Jelikož jsem měl v ústech již vytvořen malý oštěp, vystřelil jsem jej směrem, kterým byl namířen od samého začátku. A sice na Nozakiho. Pokud se tedy vyhl ostnům modrého pavouka, měl co do činění s tímto překvápkem. Neunikla mi však jistá změna stavu. A tím nemám na mysli těhotenství. Nozaki se nám nějako nafukuje... Ajaj, zažívací obtíže? Pochopitelně mi neušlo Keigovo počínaní. Vyslovil název jakési krutopřísné techniky a namířil rukou na toho maníka, který právě získal jakýsi odporný boost.

Skvěle Keigo! Náš kombinovaný útok bude mít jistě úspěch!

Jenže místo hustodémonskykrutopřísného jutsu jsem se dočkal... ničeho! Byl jsem z toho v šoku. Byl jsem natolik v šoku, že můj oštěp, který jsem v té chvíli vypouštěl z úst neletěl přímo, ale padáčkem. Ano, to jsem to perfektně načasoval!

Sáhl jsem do kapsy a strčil polomrtvému anbu pod jazyk chakrovou pilulku. Poté jsem jej velice esteticky přilepil ke zdi a nechal své pavouky, aby kolem něj utvořili krásný kokonek. Zatím, co on chrní, my se tu strháme. Dokonalé.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Wed Jan 07, 2015 1:31 am


Technika, s ktorou sa Hine práve vytasil, bola pomerne veľkým prekvapením. Na to, aby sa Ichishima ešte pred prebodnutím zdvihol zo zeme a vyhýbal, bol po páde a ošpliechaní vodou až príliš oťapený. Nezostávalo mu preto nič iné, než sa opäť raz spoľahnúť na svoju najrýchlejšiu možnú obranu - Jibakujutsu. Ako obvykle úchvatnou rýchlosťou do vzduchu nakreslil znak, ktorého použitie považoval zo svojho sortimentu v tej danej chvíli za najinteligentnejšie.
Jibakujutsu, Zan! zvolal vo svojej mysli, následkom čoho pred sebou vytvoril veternú stenu, ktorá nemliosrdne krájala všetko v jej dosahu. Na úplné preseknutie a zastavenie Hineho pavučiny to však bohužiaľ ani zďaleka nestačilo. Podarilo sa mu ju iba do istej miery spomaliť, vďaka čomu sa kotrmelcom vzad stihol postaviť na nohy a včas uskakovať.

Tak sa zdá, že to nie je len kdejaký opilec. Kto to k*rva je?!
Naozaj nevieš? So všetkými tými kartičkami, ktoré so sebou vláčiš v batohu, nemáš informácie o súperovi? To ti nie je podobné.
Nebuď jak malý. Ani ja nemôžem mať prehľad o všetkom.
Ale o ňom by si vedieť mal. To je predsa Hine, muž zodpovedný za smrť Shindachiho a podľa všetkého aj uväznenie Michiko.
Tak počkať... Hine? To je naozaj ten Hine, o ktorom si mi predtým hovoril? Predstavoval som si ho trochu inak, a navyše... nemal to byť podľa tvojich slov medik a špecialista na jedy a chemikálie?
To on je, ale ako vidíš, dokáže aj vytvárať špeciálne pavučiny a podmaniť si pavúky, objasnil Mashima stručne.

Ani Nozaki sa po stránke prekvapení nenechával zahanbiť. Navzdory tomu, že Hineho útočná technika bola veľmi rýchla, on sám nadobudol ešte niekoľkonásobne väčšiu rýchlosť. Pravdou je, že na rozdiel od takého Shinna sa jeho telo na prvý pohľad až tak výrazne nezmenilo. Na to, aby sa brutálnou fyzickou silou vyrovnal napríklad takému Shindachimu, by potreboval veľmi veľa chakry. Najviditeľnejšia zmena sa prejavovala práve na jeho drastickom navýšení rýchlosti.
Nemyslím si, že toho pavúčieho mediko-chemika zvládnem bez prípravy poraziť skôr než sa Nozaki-kun vyčerpá. Na tiché zabíjanie onoho oinina ale už rozhodne pripravený som. S radosťou ho osobne dorazím. O Hineho nech sa postará Nozaki-kun, kým má svoje dokonalé telo, vydal rázny Ichishima pomerne rozumný pokyn a opäť sa sústredil najmä na Keiga.

Michiko medzičasom zvádzala obrovský súboj vo svojom vnútri. Bola si veľmi dobre vedomá toho, že sa podľa všetkého nedokáže len tak prizerať, ako sa obaja jej blízki záchrancovia navzájom pobijú na smrť. Nozakiho transformácia jej navyše na nálade vôbec nepridala.
Č-čo to... je? Nemala som poňatie... že je Nozaki-kun... schopný niečoho... takého, sledovala ho s údivom a čoraz väčšími obavami.
Niečo... niečo na ňom nie je v poriadku. Ten pocit... je to skoro ako... snažila sa zo všetkých svojich síl zapájať rozum a inštinkty.

"Ach nie... Hii-kun! Za žiadnu cenu nenechaj Nozakiho priblížiť sa k tebe! Síce na to nevyzerá, ale vyžaruje z neho rovnaká aura ako zo Shindachiho!" vykríkla v panike bez rozmyslu. Ako náhle však Keigo predviedol svoje neobyčajné hijutsu, všetku jej starosť na krátku dobu vystriedalo zmätenie. Nutno dodať, že očividne nebola ani zďaleka jediná. Ani sám Nozaki nevedel, čo od toho má očakávať, a než sa stačil nazdať, na rameno mu dopadol zjavne neefektívne vystrelený zlatý oštep. Za predpokladu, že by to bolo zábavné predstavenie, by táto nečakane komická scéna na obecenstvo rozhodne zapôsobila, ale prítomní členovia Hakuei bohužiaľ nemali natoľko veľký zmysel pre humor a pochopenie pre umenie. Trápnu chvíľu ticha narušil až Mashima.

Nenechaj sa zmiasť podlými taktikami Kirigakurčanov. Ichishima od teba chce, aby si svoju pozornosť presmeroval na muža s pavúkmi. Využi všetko, čo v tebe je, na jeho zneškodnenie, predal správu, pričom sa v chlapcových rukách objavilo čosi, s čím mal Hine vskutku bohaté skúsenosti. Bol to chakra skalpel.
Vynasnažím sa, reagoval na povel a než sa Hine stačil spamätať, už aj postával na rovnakej stene a zahájil útočenie. Bolo to skoro ako keby nepretržito používal Shunshin no Jutsu. Vidieť ho ľudským okom takmer nešlo. Jediná Hineho záchrana bola, že aj on sám oplýval obrovskou rýchlosťou, ale je otázne, ako dlho vydrží udržiavať krok.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Fri Jan 09, 2015 12:24 pm

Rozpačitě jsem rozhodil rukama. "No co koukáš?... Tak to nevyšlo, se nepos*r." Řekl jsem směrem ke zjevně překvapenému Nozakimu. Můj plán samozřejmě vyšel, jen měl jednu chybičku. Nečekal jsem, že mi na to skočí i Hine... Ajaj... Jestli se todle někdo dozví, degradujou mě...
Když jsem z rozhození rukou nechal ruce spadnout zpátky podél těla, pravou rukou jsem neslyšně rozepnul jedno ze svých speciálních pozder na kunaie, na své pravé noze a nechal z něho pokrčením bohy všechny kunaie potichu vyjet(k Ichishimovi jsem natočen levým bokem, takže by to možná mohl i přehlédnout). Moje Kawarmimi bylo pořád aktivní, ale nepodcnoval jsem Ichishimovu genialitu. I když jsem se OPĚT pokoušel ho na sebe znovu nalákat, předstíral jsem alespoň nějaký pokus o zvednutí se, se zdánlivě vyčerpanými silami.
Měl jsem dokonce už i vyhlídnutý cíl, s kterým se vyměním.

(tedy abych to shrnul, Keigo sedí vyčerpaně opřený o stěnu, za pravým bokem mu leží skrytyé kunaie, které vyjeli z pouzdra a Keigo se pokouší neobratně vstávat tak, aby neodhalil kunaie na zemi... meč, který měl předtím v ruce, se válí někde po zemi, mimo jeho dosah, druhý meč má pořád za zády, uložený v pochvě )

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Sun Jan 11, 2015 10:31 am

Michiko? Na čí straně vůbec jsi?

Než jsem stačil své duchaplné myšlenky patřičně rozvinout, ta blecha se nalepila na strop stejně jako já. Jakmile jsem si všiml, že po mě jde chakrovým skalpelem, udělal jsem instinktivně to samé. Omluvil jsem se v duchu Keigovi. Poslední co jsem stačil sledovat bylo to, že se těžce zvedá ze země, ale ta rudovlasá potvora mě nenechávala vydechnout. Věděl jsem, že neudržím tempo se svým soupeřem na věčnost. Skutečně jeho technika připomínala další variaci Hachimonu. Naštěstí se nezdálo, že by Nozaki mohl lusknutím prstů vyhodit naši věznici do luftu.

Na mém těle se objevily stopy po extrémně silné, zlaté látce. Nemohlo být pochyb o tom, že mě Nozaki přiměl použít Nenkin no Yoroi. Spoustu ran od něj jsem vyblokoval spíš omylem a několik zásahů do kritických míst jsem přežil právě díky svému originálnímu brnění.

Pohyb Nozakiho jsem rozhodně nemohl sledovat pomocí svého zraku, informace jsem získával díky pavučinám a pavoukům v okolí. Protože jsem si nemohl být jistý tím, do jaké míry se Nozaki učinil ower power, netroufal jsem si zkoušet štěstí ryze jen za pomoci taijutsu. V okamžiku, kdy jsem měl jistotu, že se Nozaki opět blíží k mé osobě za účelem inhumace jsem neváhal a vyplivl na něj pavučinovou síť. V ten samý okamžik zaútočili i mí osminozí přátelé a vystřelili jeho směrem několik desítek smyček. Ano, skutečně jsem se jej snažil znehybnit, ulepit a řádně zamotat.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Mon Jan 12, 2015 10:54 pm


Hine pochopiteľne nebol jediný, koho v súvislosti s Michiko napadla podobná myšlienka. Predsa len do istej miery narušila moment prekvapenia, čím tak trochu ohrozila Nozakiho úspech.
Nechcem rýpať uprostred súboja, ale niečo mi hovorí, že sa tvoja Michi obrátila proti vám, podpichol ho ako obvykle Mashima.
To by som nepovedal. V mojich očiach je len trochu zmätená. Mám dojem, že by bola najradšej, keby sa ani mne, ani tomu Hinemu nič nestalo. Nie som si istý, čo presne sa medzi nimi stalo, ale je zrejmé, že oňho má starosť. Porozprávam sa s ňou neskôr. Teraz sa musím sústrediť na prekážku, ktorá stojí rovno predo mnou, vysvetlil presvedčený Ichishima a namiesto toho, aby vymýšľal nejaké prekombinované stratégie, alebo sa snažil priblížiť ku Keigovi, bez známky záujmu vyslal jeho smerom ďalšie Jibakujutsu, tentokrát ale s ešte nevideným znakom katsu (割).

Podlaha okolo Keiga sa začínala rozpadať a v rýchlosti vytvorila neobyčajne hlbokú priepasť. Ak bol oinin z Kirigakure naozaj natoľko oťapený, neprichádzalo do úvahy, aby s tým stihol niečo urobiť. S vedomím, že by však vo svojom rukáve predsa len mohol schovávať nejaký podlý trik (ako napríklad predpripravené Kawarimi), Ichishima naďalej nepoľavoval v ostražitosti a bol kedykoľvek prichystaný na použitie druhej ruky. Niet najmenších pochýb, že sa to chystal ukončiť, a to ešte predtým, než jeho červenovlasý kolega skolabuje. Nozaki mal medzitým čo robiť, aby dokázal aspoň do istej miery kontrolovať svoju rýchlosť. Predsa len nemal dostatočne vyvinuté zmysly a reflexy na to, aby bol schopný využívať ju naplno. V nádeji, že sa mu navzdory tomu podarí posekať Hineho, ako to len bude možné, ale pokračoval v zbesilom útočení. Netrvalo mu však dlho, než si uvedomil, že nečelí iba ďalšiemu skalpelu, ale v prvom rade akejsi neobyčajne pevnej obrane, ktorá mu znemožňuje zasadiť fatálne rany.
Čo to má... na svojom tele? Prečo ho... nemôžem zraziť na kolená? počudoval sa oprávnene.

Vzhľadom na to, že sa Nozaki pohyboval ohromnou rýchlosťou, a navyše nemal dostatočne vyvinutý zrak, Hineho trik s pavučinou zabral. Ešte než ho však spolupracujúce pavúky stihli úplne znehybniť, pri prvom náznaku prítomnosti čohosi lepkavého na svojom tele automaticky prudko uskočil dozadu, vypustiac zo svojich dlaní všetku nahromadenú chakru z Chakura no Mesu, skoro ako keby chcel od seba niečo odohnať. Bol to doslova jeho posledný inštinktívny zákrok, ktorý mal na svedomí vskutku deštruktívnu dvojnásobnú vlnu namierenú na Hineho. Sám Nozaki ale úplne neodhadol postačujúcu silu odrazu a neúmyselne sa tak aj s nejakou tou pavučinou sotil do steny. Dokonca aj s jeho aktuálne posilneným telom tak ublížil samému sebe, ale určite nie viac, ako svojmu nepriateľovi za predpokladu, že nešťastne dostal priamy zásah.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Wed Jan 14, 2015 6:18 pm

"Teď!!!!" Blesklo mi hlavou, když Ichishima bleskurychle pohnul rukou. Strachem se mi sevřelo hrdlo, málem jsem to nestihl.
Zmizel jsem a místo mě tam zůstaly jen dvě zbraně... Vyměnil jsem se se svým mečem, který jsem "ztratil" během mého pádu. Kunai který jsem tam nechal na zemi vedle meče explodoval(byl ze zpeciálního pouzdra, tudíž je to ten s velkým výbušným lístkem). To sloužilo k Ichishimovu rozptýlení. Hned jak jsem dopadl na nohy, zacílil jsem a hodil druhý kunai, který jsem si předtím připravil a vzal si ho do ruky. Hned jak byl v blízkosti Ichishimi, také vybouchl(pokud bych trefil, tak se nejdřív zabodnul a pak bouchl). Na nic jsem nečekal, naládoval jsem chakru do  nohou, s odrazem proti němu(až po explozi) jsem ji uvolnil, u toho tasil druhý meč a bodl jsem mu na nejpřístupnější vitální bod(srdce, plíce, žaludek, krk, oko, nebo třeba i tříslo, prostě co se nejlépe naskytlo v danou chvíli). Druhou rukou jsem byl připraven chytit ho za zápěstí a v krutu mu ho zomit, aby neudělal další znak.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Fri Jan 16, 2015 7:40 pm

Do prdele...

Vyvést Nozakiho z rovnováhy sice nebylo až tak složité, ovšem nedomyslel jsem následky jeho počínání. Než jsem stačil říct "pavučinka" řítila se na mě vlna čehosi. Mohly to být snad jeho větry, mohl to být závan jeho svěžího dechu, neměl jsem ponětí. Ten člověk posílil své tělo natolik impozantně, že kdyby si kýchl, popraskaly by stěny všude okolo. Nebyl čas na elegantní úhybné manévry. Zkrátka jsem přestal koncentrovat chakru do svých nohou a spadl na zem.

Pád jsem ztlumil svižným kotoulem a upřel zrak na Nozakiho. Keigo a Ichishima se nacházeli kdesi za mými zády a jen díky pavučinám a zvukům boje jsem mohl tušit, že jsou oba aktéři stále naživu.

Brnění na mém těle se opět posílilo. Z části chránilo i mou hlavu, avšak neomezovalo můj výhled. Mezi nechráněné části mého těla patřily i klouby, dost spojů se nacházelo i v oblasti páteře. Proti nepříteli Nozakiho formátu byla tato obrana nutná, avšak ztratit svou pohyblivost by se mohlo stát také osudné.
"Připomínáš mi jistého Shindachiho. Váš styl boje je diametrálně odlišný, přesto vidím jisté podobnosti." odmlčel jsem se a vytáhl z úst další zbraň ze svého téměř neomezeného arzenálu. Jednalo se o velmi dlouhou tyč, na obou koncích zakončenou ostřím. Zbraň, která měla Nozakiho udržet dostatečně daleko.
"Tvé tělo je slabé, proto jsi potřeboval chakru toho anbu. Mohu jen hádat jak dlouho tento nápor vydržíš a jaké bude mít následky pro tvou tělesnou schránku."

Zároveň mi neunikl podstatný fakt. Pavučina, kterou jsem na Nozakiho vyplivl nebyla tak účinnou zbraní, jak jsem předpokládal. Přeci jen, byla plná chakry. BYLA. Správně moji drazí. Minulý čas. Já idiot. Musím bojovat naprosto jinak. Vyhodil jsem do vzduchu flakonek s nazelenalou tekutinou a švihl svou zbraní tak, že se lahvička rozbila. Zbraň teď byla potřísněna a částečně i mé zlaté brnění. Experiment začal.
"Nechme tohohle nesmyslného boje. Odějděte. Není nutné prolévat krev, když můžete zachraňovat životy drahý pane kolego."
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Sat Jan 17, 2015 12:56 am


Súboj Hineho proti medickému protivníkovi sa čím ďalej tým viac prikláňal na stranu Kirigakurčanov. Ako náhle totiž Nozaki pre svoju neopatrnosť vytvoril dieru v stene, všetko nasvedčovalo tomu, že z neho vyprchal i ten posledný entuziazmus, ktorý ešte mal.
To ešte nie je mŕtvy? Absurdné, pozastavil sa nad Hineho fyzickým stavom v mysli, zatiaľ čo vycucal aj tie posledné zbytky chakry, ktorá sa nachádzala v pavučine. Niet preto divu, že ho už viac jednoducho nemohla udržať. Napriek tomu sa ale mladý chlapec odmietal pohnúť.
Toto je koniec. Ak budem pokračovať, vyčerpám sa a umriem. Nemôžem ho poraziť.
Ako to myslíš?! zarazil sa oprávnene Mashima, prekvapený jeho odpoveďou.

Nebuď na mňa zlý. Snažil som sa. Chcel som ho dorezať, ako sa len dalo, ale nemá to zmysel. Ten desivý týpek je skoro ako Baki. Ani so svojim Chakura no Mesuha (チャクラのメス刃, chakra skalpelový krájač) ho nie som schopný vážne zraniť. A navyše... počul si ho. Vie o mojej slabine. Stačí, aby hral o čas, a nezmôžem sa na nič.
Bez ďalšieho naťahovania vrátil Nozaki za pomoci chakry, ktorú získal z pavučiny, svoje telo do pôvodného stavu, sklopil zrak a zdvihol ruky do vzduchu na znak toho, že sa vzdáva.

Ako náhle tak učinil, bolo zrejmé, že si mierne vydesená Michiko aspoň trochu vydýchla. Bez čo i len najmenšieho zaváhania priskočila na scénu a postavila sa vedľa Hineho s úmyslom podeliť sa o nejaké tie informácie.
"Zdá sa, že som sa napokon mýlila. Nozaki-kun nie je ako Shindachi. Jeho vôľa bojovať vyprchala rýchlejšie než som si myslela. Kiežby som mohla povedať, že je koniec, ale bohužiaľ..." prehovorila mierne ustráchane. Sama totiž najlepšie vedela, že tá skutočne nebezpečná osoba ešte stále bojuje. Rovnako tak vedela aj to, že nemôže prehrať.
"Nozaki-kun už nie je hrozbou. Dobre ma počúvaj, Hii-kun. Úprimne som dúfala, že to nebudem musieť urobiť, ale nemám na výber. Ide o Ichishimu..."

Aj keď sa Ichishima momentálne od Hineho nachádzal dostatočne ďaleko a mal čo robiť so svojim vlastným protivníkom, Michiko si očividne nepriala, aby ju počul, preto rozprávala potichu.
"Je mi veľmi ľúto, že som ti to nepovedala skôr, ale nevedela som, čo mám robiť. Pravdou je... že Ichii-kun nemôže prehrať. Len sa s vami zahráva. Môže si dovoliť riskovať, preto sa vás snaží vyčerpať. Ak by ste ho aj porazili... tak celá väznica... nie, celá Kirigakure bude záležitosť minulosti," objasnila stručne.

"Som ešte slabá. Nemám dosť síl na to, aby som zakročila. Hii-kun... musíš ich zastaviť. Zastav ich skôr... než bude neskoro. O Nozakiho sa už postarám," dodala neobyčajne ustarostene. Stačil jediný pohľad do jej očí na to, aby bolo zrejmé, že to nepochybne myslí smrteľne vážne. A ako na tom bol Ichishima? Keigov plán síce nebol vôbec zlý, ale mal jeden veľký háčik.
Ako vidím, ešte stále ma podceňuješ. Kawarimi no Jutsu nie je instantná výmena jedného objektu za druhý, ale len jednoduchý E-rankový trik. Neprichádza do úvahy, aby fungoval na senzibila môjho kalibru, obzvlášť keď sa sústredím na tvoju chakru. Nie nadarmo som ťa pozoroval. Od prvej chvíle, čo si urobil pečate, mi bolo jasné, o čo ti ide, pomyslel si úsmevne a zároveň s Keigovým presunom sa predvídavo otočil na miesto, kde sa objavil.

Bol som v defenzíve už pridlho. Nadišiel čas, aby som prešiel do ofenzívy, zaujal jednoznačný postoj. Výbušný kunai, ktorý Keigo zanechal na pôvodnom mieste, sa následkom Ichishimovej predchádzajúcej techniky prepadol pod zem, preto ho výbuch nerozptýlil.
Jibakujutsu, En, urobil znak, na ktorý sa chystal už v predchádzajúcom komentári, následkom čoho okolo seba vytvoril rozširujúcu sa ohnivú stenu. Výbuch, ktorý Keigov vrhnutý kunai spôsobil, bol odklonený aj s ostatnými plameňmi a vďaka tomu nespôsobil tak veľké škody. Nie je hádam ani nutné dodávať, že sa samotnému jeho hrotu Ichishima nemal žiadny problém vyhnúť.

Otázkou zostávalo, či sa Keigo navzdory daným skutočnostiam predsa len rozhodol vrhnúť naproti vytváraným plameňom, alebo svoj pôvodný úmysel prehodnotil. Tak či onak ale Ichishima neváhal a urobil niečo donedávna nemysliteľné. Dobrovoľne so zapáleným plášťom vstúpil do vzniknutej ohnivej smršte a zdanlivo splynul s plameňmi, ktoré sa postupne rozširovali Keigovým smerom. Jednalo sa o techniku skrývania v ohni. Veru tak, bola to pasca. Kirigakurčan musel odrazu čeliť dvom veľkým problémom - požiaru, ktorý sa nepretržito valil jeho smerom, a ukrytému Ichishimovi, ktorý naňho mohol kedykoľvek odniekiaľ vyskočiť. Keďže mal takticky zameraný člen Hakuei celú túto akciu vopred premyslenú, neprichádzalo do úvahy, aby ho Keigo stačil prebodnúť alebo mu nebodaj zlomiť zápästie ešte predtým.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Sat Jan 17, 2015 4:36 pm

Hezké. Pomyslel jsem si, když jsem zjistil, že Ichishima perfektně odhaduje moje pohyby, přičemž ani neviděl, že jsem pečetě na Kawarimi skládal(dělal jsem je ještě v Meisaigakure no Jutsu). Nezbývalo mi nic jiného, než ústup, protože když jsem opět nezískal převahu momentem překvapení, celý plán již neměl smysl.
Takže jak jsem již řekl, v momentě, kdy se začal tvořit ohnivý kruh, jsem začal uskakovat dozadu(čiže směrem k Hinemu a svým tělem jsem možná i zakrýval jeho postavu). Při uskakování jsem zatasil meč a vytáhl luk.
Posledních deset šípů. Pomyslel jsem si úzkostlivě. Ihned jsem tři založil do tětivy a naráz je vystřelil proti ohnivé stěně. Úkolem samozřejmě bylo zasáhnout Ichishimu prostředním šípem a další dva mířili do prostoru, kam mohl unikat. Samozřejmě následoval i malý výbuch.
Počkal jsem, jakou budou mít šípy úspěšnost. Pokud vůbec lze Ichishimu ve formě ohně(jak to z mého pohledu vypadalo) zasáhnout a zranit, pokud mají výbuchy nějakou efektivitu.
Pokud byl efektivní samotný šíp a já třeba na moment spatřil Ichishimu, jak uhýbá, vystřelím po něm další šíp, ale né směrem, kterým uhýbal, ale do protipohybu(takže jakoby do prázdna). Uvažoval jsem totiž tak, že Ichishima bude očekávat, že po něm vystřelím a pak bude chtít náhle změnit směr. A v tom by ho měl můj šíp zasáhnout.
Po tomto útoku by mi zbývalo už jen šest šípů. Pořád sleduju plameny a snažím se udržovat si odstup.
Taky mě lákala myšlenka popravit Nozakiho. Stále jsem ho viděl jako hrozbu a obával jsem se útoku z jeho strany. Pořád tu byl ale Hine a já věřil, že mi záda pokryje. Popřípadě vyřídí Ichishimu, pokud ho mé útoky odkryjí.

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hine Kureta za Sat Jan 17, 2015 8:20 pm

Michiko?

Ta malá potvůrka se náhle zase objevila v mé blízkosti, dříve než jsem stačil vstřebat fakt, že Nozaki se skutečně vzdal. Můj odhad byl tedy správný. Jakožto medik vím o limitech lidského těla mnohé, a velmi dobře vím, že jejich překročení bývá impozantní, ovšem často s trvalými následky. Mezi nejzávažnější nežádoucí účinky patří i smrt. Ovšem než nastane, může vás onen naboostovaný protivník rozlousknout jak kuličku hrášku. Byl jsem rád, že Nozaki není pablb Shindachiho formátu. Dá se říct, že se mi ulevilo. Ne však nadlouho. Michiko jen potvrdila pár mých domněnek ohledně Nozakiho a vzápětí přidala do placu dost nemilou informaci.
"Nechápu co tím myslíš, že jej nemůžeme porazit. Ale chceš snad naznačit, že jeho smrtí se aktivuje něco jako "výbuch"?" nadhodil jsem. Proč by měla jinak Kirigakure patřit do historie? Jak jinak by ji tenhle Hakuei magor mohl ohrozit? Otočil jsem se směrem k jakémusi ohnivému ejchuchu. Mizukage-sama nás zabije až uvidí ten bordel...
"Dobře Michiko. Děkuju. Spoléhám se na tebe." věnoval jsem jí krátký pohled a narovnal si záda. Křuplo to. A pak jsem se začal drolit.

Z mého obličeje se oddrolila značná část zlatého brnění. A já pocítil, že mi cosi teče po tváři. Pot? Hic tu byl jako slušnej... Přejel jsem dlaní po obličeji a prohlédl si kapalinu, kterou jsem měl aktuálně jistě rozpatlanou po celém ksichtu.

Krev?

Trochu mě to dopálilo. V rychlosti jsem loupnul po Nozakim pohledem, který říkal - za toto mi zaplatíš. Přesto jsem se však musel pousmát. Zabral jsem se do souboje natolik, že mi uniklo několik řezných ran, které jsem inkasoval. Nebýt mého pancéře, stačilo by jen lehké pošimrání na krku a skončil bych.

Orientovat se v tom pekle nebylo vůbec jednoduché. Mí pavouci se pochopitelně plamenům vyhýbali, takže v místech, kde jsem je cítil jsem si mohl být jistý relativním bezpečím. Spěchal jsem. Prioritou pro mně bylo najít Keiga. To znamenalo urychleně oběhnout místa, kde se skrývalo největší množství mých pavouků. Vzhledem k tomu, že jsem neměl k ruce Amandu jich však zdaleka nebylo tolik, kolik bych si přál.

Ichishimova chakra je všude. On a ty plameny, jako kdyby snad byli jednou bytostí. V ruce jsem stále svíral svou zbraň a místo toho abych zoufale lokalizoval Ichishimu, zaměřil jsem se na Keiga. Naštěstí byl aktuálně jedinou osobou ve vězení, která vykazovala nějaký pohyb, který mohli mí malí osminozí pomocníci snímat. Netrvalo dlouho a věděl jsem jaký zvolit směr. Spatřil jsem Keiga. Evidentně opět střílel z luku. Přistoupil jsem k němu a i přes obličej umazaný od krve a dýmu mohl vidět, že výraz v mé tváři je více než vážný.
"Mám informaci. Pokud Ichishima zemře, je s náma i celou Kirigakure konec."
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Hakuei za Sun Jan 18, 2015 1:27 am


Situácia vo väzení sa zdala byť čoraz vážnejšia. Tým, že Ichishima po celý ten čas sústredil svoje senzibilské schopnosti špeciálne na Keiga, ho bolo prakticky nemožné prekvapiť. Ak sa do toho ale zapletie aj Hine, jeho porážka bude len otázkou času. Ani to však Kirigakurčanom výhru nezabezpečí, čoho si Michiko bola veľmi dobre vedomá.
"N-nie som si istá... či práve výbuch je to správne slovo. Sama neviem... čo presne sa stane, ale viem... že to zaručene nebude nič pekné. Na vysvetľovanie nie je čas. Hii-kun... som si istá, že to znie divne... ale musíš mi veriť, zodpovedala Hineho otázku a okamžite sa vydala k Nozakimu, ako to vonkoncom sľúbila.

Ichii-kun... je mi jasné, že mi to nikdy neodpustíš... ale prosím, snaž sa pochopiť. Nerobím to len pre Kirigakure, ale aj pre teba. Ľudia z tejto dediny sú silní. Nenechajú ťa robiť si, čo sa ti zachce. Sama som doplatila na svoju ľahkovážnosť a aroganciu. Ak to takto pôjde ďalej... nebudeš mať inú možnosť, ako "to" urobiť... a to jednoducho nemôžem dopustiť! Nechcem vidieť, ako sa z teba stane to... čo z teba tí odporní b*stardi chceli mať! Prosím... zamýšľala sa so slzičkami v očiach a v zápätí okríkla Nozakiho.
"Vstávaj, Nozaki-kun! Tu nemôžeš zostať! Už si zo súboja von, takže sme na tom v tejto chvíli rovnako. Odporúčam ti, aby si odteraz počúval mňa," vydala navzdory zlej nálade svojrázny pokyn, čím si prekvapivo rýchlo získala chlapcovu poslušnosť.

Asi máš pravdu, bude lepšie presunúť sa. Ichishima chystá niečo nepekné, pomyslel si a nasledoval emotívne dievča, ktoré si až teraz stačilo všimnúť, že za sebou Hine predsa len zanechal dosť krvi.
Tak počkať... tá krv... hádam to nie je... Hii-kun? Ako som si to mohla nevšimnúť?! Poslala som ho tam s toľkými zraneniami, zatiaľčo ja sa starám o Nozakiho?! Čo je to so mnou?! zhrozila sa nad svojim nezodpovedným prístupom a pokúsila sa pomôcť aspoň zo zálohy.
Nemôžem tu len tak postávať... musím urobiť aspoň niečo! Ten oheň... prečo Ichishima zhromažďuje oheň v týchto podmienkach? Keby mu šlo len o skrývanie, nemusel by predsa míňať toľko chakry... na to má iné prostriedky. Mysli, Michiko... mysli!

Medzitým pokračoval Ichishima i naďalej v rozširovaní mohutných plameňov. Keigov nápad dával zmysel. Potreboval si vonkoncom overiť, či ho je možné zraniť, ale bohužiaľ. Oheň sa šíril prirýchlo a výbuchy mu len pridávali na sile. Nezdalo sa, že by mu bol schopný ublížiť explóziami, pričom pravdepodobnosť, že by sa bez znalosti jeho presnej polohy trafil, bola veľmi malá. Miestami to vyzeralo, ako keby bol sám Ichishima ohňom, pobehujúc po miestnosti a rozsievajúc skazu. Toto už nebolo o Jibakujutsu. Na to, aby ho za týchto podmienok dokázal udržať, musela byť ohnivá podstata jeho vlastnou. Všetko, čo robil doteraz, nebolo nijak zvlášť náročné na chakru, ale v tomto prípade bolo jednoznačne vidieť, že mu zaručene hrozí skoré vyčerpanie, ak v tom bude pokračovať. Musel existovať nejaký dôvod, prečo zachádza tak ďaleko. V momente, ako sa Hine podelil o onú dôležitú informáciu s Keigom, si to Michiko uvedomila.

"Hii-kun, hneď odtiaľ zmiznite!" vykríkla zdesene.
"Obávam sa, že na to je neskoro. Jibakujutsu, Zan," preniesol Ichishima ihneď potom, ako konečne vyskočil z plameňov na úplne opačnej strane, než kde sa nachádzali Kirigakurčania. Smerom k ohňu sa rozvírili ohromne mocné koncentrované veterné čepele. Tie plameňom niekoľkonásobne pridali na sile a urobili z veľkej časti poschodia hotové peklo, z ktorého nebolo úniku. Väzni v najbližších celách rozhodne nemali šancu na prežitie a ak Hine s Keigom zázračne niečo nepodniknú, stihne ich rovnaký osud. Následky pohromy je možné porovnať s Daikamaitachi no Jutsu, akurát v ohnivej verzii.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Keigo Nakagami za Sun Jan 18, 2015 9:23 pm

Byl konec. S tímto se nedalo nic dělat. Neměl jsem šanci v tak malém prostoru uhnout, při tak krátké vzdálenosti. Díra v zemi byla mimo můj dosah, nebyla tu žádná věc, za kterou by se dalo skrýt. Tedy... téměř žádná.
Když jsem uviděl Ichishimu, okamžitě jsem vystřelil šíp. Letěl obloukem, jen velice těsně minul strop. Byla jen otázka, jestli si ho Ichishima kuli své technice všimne a také otázka, jestli šíp stihne proletět, než technika dosáhne takové intenzity, že bude až u stropu. Byl to takový zoufalý pokus, "poslední výstřel".
Pak jsem se jen otočil zády k ohni, chytil Hineho za hlavu a i sním jsem si dřepnul, tak abych ho zakrýval vlastním tělem před ohnivo-větrnými čepelemi.(Jelikož jsme v přímém kontaktu, možná by ze mě mohl zkusit vycucnout alespoň ždibec chakry)
"Zab ho..." Hlesl jsem.
Proč jsem takovouto věc udělal? Důvodů bylo několik, všechny byly dobré. Hine je medik, to za prvé. Pokud by mě technika nějakým zázrakem nepřepůlila, jedině on by měl alespoň mizivou šanci mě dát do kupy.
Další důvod byl ten, že Hine byl silnější než já. Nerad jsem si to přiznával, nesnášel jsem, když jsem musel něco takového přijmout, ale byl to nepopiratelný fakt a navíc... takových lidí, kteří jsou silnější pobýhá po světě spoustu.
Třetí důvod... Ichishima ještě s Hinem pořádně nebojoval. Většinu času se soustředil na mě. Já už ho ničím překvapit nemohl. Hine ano.
Podtrženo sečteno, Hineho život byl mnohem cennější, než můj. A pro úspěch mise, který byl pro mě posvátný, bylo nutné zachránit jeho život, i za cenu ztráty svého(moc jsem na tu tvrzenou ANBU zbroj proti takovéto technice nespoléhal).

_________________
Body a Techniky:Učím se:


Keigo:
avatar
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru