S rank- Naruto Stories Go On: Skrytá Hrozba

Goto down

S rank- Naruto Stories Go On: Skrytá Hrozba

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Jan 06, 2014 10:00 pm

Pro koho je určena: Jednotlivec ba celá skupina ranku B až S, která si musí být vědoma toho... co znamená neupozornovat na sebe. Skupina musí zahrnovat minimálně jednoho Jounina, který akci povede... další sestavení týmu je ponecháno fantazií Kage.
Oč jde?: Skupina má za úkol dostat se na místo, kde se kdysi vznášela velkolepá vesnice plná nejlepších medíku z tohoto světa, Sora no Kuni. V její blízkosti údajně podle spolehlivých zdrojů se potlouká záhadná kunoichi, zahalená kápi a černým pláštěm. Při pokusu hlídek, které místo pravidelně kontrolují, se nenzámé otázat co zde pohledává, byli podle informací senzibila, který se uchýlil pro jistotu do ústraní, zkrystalizování. Zděšený senzibil se okamžitě vydal podat hlášení svému Kage, který o závažnosti situace informoval další významné představitele jednotlivých vesnic. Téměř totožná situace se stala v Hostinci "U špinavého Kojota". Záhadná postava zahalená kápí a pláštěm jakousi podivnou krystalickou technikou zničila celý hostinec. Kage po důkladném zvážení nastálé situace se rozhodli vyslat jednotlivce/tým, který má situaci prozkoumat a ověřit pravdivost hlášení senzibila a babských povídaček, o tom jak si vysvětlili zničený hostinec. Hlavní však úkol jednotlivce/týmu bude udržet neznámou na stejném místě tak dlouho, dokud nepříjdou posily, o které by musel tým zažádat. V tomto případě by jednotlivec musel povolat své Kuchiyose no Jutsu. Pokud by se obavy Kage naplnili a záhadná kunoichi by byla Reina Kana, znamenalo by to rychlou eliminaci Reiny (alespon v představách Kage). Kage se však obávají toho, že Reina může být i někým/něčím doprovázena, a tak tuto misi nelze podcenovat.
Místo: Okolí Sora no kuni, Hostinec Zlaté Oko
Odměna: 1 000 000 000 Ryo (odměna je tak vysoká, protože se misi rozhodla financovat velká pětka-> Hokage, Mizukage, Raikage, Kazekage a bývalá Daimyo Sora no Kuni)

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru