Tatsuo Reigi [NEZVĚSTNÝ]

Goto down

Tatsuo Reigi [NEZVĚSTNÝ]

Příspěvek pro Tatsuo Reigi za Tue Apr 08, 2014 6:26 pm

[center][color=white]Jméno: Tatsuo Reigi
Hodnost:Raikage , Muryō kōken'nin , Nukenin
Vesnice : Kumogakure no Sato
Věk: Neznámý, ale vypadá tak na 21
Narození: 9.12
Pohlaví : Muž
Klan: Reigi
Podstata: Hakuginton,Raiton

Kekkei Genkai:
Hakuginton – Stříbrné peklo neboli Hakuginton je Kekkei Genkai klanu Reigi který pochází z Kumogakure a jeho uživatelé dokáží svoji krev proměnit na stříbro se kterým pak manipulují různými způsoby(přeměna na zbraně,brnění atd.)také se jim krev neuvěřitelně rychle regeneruje takže není možné aby vykrváceli.

Hijutsu:Kuchiyose no Jutsu – Vlci
Jedině klan Reigi dokázal vyvolávat vlky a tak jeho členové už jako mladí jedinci byli vyhledáni poslem od vlků který jim dal podepsat smlouvu.Klan Reigi měl s vlky velmi dobrý vztah a říkalo se že při patřičném tréninku dokázali využívat i vlčích vlastností.

Sensei:Torao Reigi

Charakter: Tatsuo je velmi inteligentní a tak dokáže bez problémů vymýšlet sám nové techniky a pomáhá mu to i v boji kde dokáže vymyslet neuvěřitelné strategie na poražení protivníka.Je také hravý takže si rád zavtipkuje pokud má náladu a zaflirtuje si s děvčaty.Většinou bývá pozitivně naladěn ale ne vždy, když se mu někdo nelíbí dokáže to dát najevo.Jeho cílevědomost a vypočítavost nezná hranic jde si tvrdě zatím co chce a získá to jakkoli i kdyby měl kvůli tomu někoho zabít.V boji mu je také výhodou to že si dokáže udržet klid a tak otřást nepřítelem samozřejmě i mu se někdy stane že ztratí nervy a vybuchne.Jako bývalí Raikage dokáže být velmi diplomatický.


Životopis:
Kapitola První – Narození do prokletého klanu.

Tatsuo se narodil do klanu Reigi jednoho z nejslavnějších a nejmocnějších klanů v Kumogakure.Jeho narození bylo všemi velmi očekáváno jelikož jeho Otec byl nejtalentovanější Shinobi své doby a také byl jediný kdo dokázal mistrně ovládnout klanové Kekkei Genkai.Když nadešel den chlapcova narození všichni z klanu se sešli aby tuto událost oslavili.Porod byl bez komplikací.Hned jakmile se vše trochu uklidnilo k chlapcově matce Aině dorazil posel z říše vlků.Řekl jí že chlapec jednou dokáže velké věci a že svoji smlouvu podepíše s dcerou krále vlků Aoi.V té době byla Aoi ještě malé štěně ani ne pul metru velké. Aina tedy podepsala smlouvu svojí a chlapcovou krví a tím byl rituál dokončen.Nikdo ještě nevěděl čeho bude chlapec ve svém mladém věku svědkem a čeho ve svém životě dosáhne.
Kapitola Druhá – Krvavá sklizeň

Když Tatsuo slavil svoje 5 narozeniny všichni se ohromně bavili.Večer toho dne šel brzo spát ale uprostřed noci ho probudil hluk.Byl neskutečně zvědaví a tak se vydal prozkoumat odkud že ten tajemný zvuk vychází.Došel až do Kuchyně a tam uviděl malé chlupaté cosi.Došel pomalu až k tomu aby zjistil že je to maličká Aoi které vyjídá zbytky jeho narozeninového dortu.Při pohledu na ní se nedokázal nesmát byla celá umazaná od šlehačky a koukala na něj nechápavým výrazem.Chvíli si spolu hráli ale zničeho nic začala Aoi kńučet směrem ke dveřím.Tatsuo se rychle otočil aby se podíval co tam je ale než stihl vydat hlásku a nebo pořádně zaostřit měl přes sebe hozený pytel.Únosce však zabalil i Aoi a když si toho Tatsuo všiml řekl ji aby začala rozkousávat pytel.Roztrhnout se jim ho podařilo někde za vesnicí a oba z něj vypadli na zem.Bohužel to bylo z větší výšky než čekali a tak se po dopadu nemohl ani jeden z nich pořádně pohnout.Únosce si toho hned všiml a seskočil k nim.Tatsuo se snažil najít nějaké poznávací znaky ale hned na začátku se zarazil a nemohl uvěřit tomu co viděl.Byla to čelenka Kumogakure kterou měl neznámí Shinobi uvázanou kolem pasu.Chlapec na něj začal hned křičet proč tohle dělá ale Shinobi neřekl ani slovo.Najednou se u něj objevili další čtyři Shinobi.Chlapec se ohlédl aby se podíval jak je na tom Aoi ale ta tam jen ležela se zavřenýma očima a nehýbala se.Nevěděl co má dělat a nebo co se s ním stane.Byl vystrašený a začínal panikařit.Začal cítit že se s jeho krví něco děje.Jediné co mu přišlo na mysli bylo klanové Kekkei Genkai.Že by se začalo probouzet i u něj? Kdyby ho dokázal použít třeba by se odtud mohl i dostat.Soustředil se ze všech sil a nakonec ucítil chlad který mu projížděl z ruky.Stříbrná jehlice vyjela přímo z jeho těla směrem na Shinobiho co stál nejblíže.Jehlice mu projela nohou přímo skrz.Ostatní tři nechápali co se stalo ale než stačil někdo z nich něco udělat byli všichni plní stříbrných jehlic.Nebyli to však chlapcovi jehlice.Kousek od nich stál Torao chlapcův otec a po svém boku měl mohutného vlka.Rozběhl se směrem k Tatsuovi a začal ho prohlížet a něco mu říkal ale ten už ho vůbec nevnímal.Unavený z probuzení svého Kekkei Genkai hned omdlel.
Kapitola Třetí – Poslední

Několik dní po pokusu o únos se Tatsuo probudil již v sídle klanu a cítil se skvěle.Podíval se vedle sebe a tam spala Aio.Pomaličku otevřela svoje malá očka a když uviděla že je Tatsuo vzhůru skočila na něj a začala ho oblizovat.On se začal smát ale s tím hned přestal když do jeho pokoje vběhli Aina a Torao.Jakmile uviděli že je jejich chlapec v pořádka rozbrečeli se a objali ho vší silou on objetí opětoval a začal také brečet.Byl to velmi dojemný okamžik.Večer se Tatsuo procházel po sídle a byl rád že je doma a že je ta strašná zkušenost za ním v hlavě však měl pořád obraz toho jak jehlice z jeho těla projela Shinobiho nohou jakoby nic.Otřásl se a podíval se na svoji dlaň.Začal se soustředit a snažil se aby jehla vyjela z jeho těla.Cítil jak se jeho krev opět pohybuje a že už to za chvíli bude.Najednou ho ale vyrušil řev.Vycházel z pracovny jeho otce.Dorazil až k ní a za dveřmi poslouchal.Z toho co zaslechl si vyvodil že se baví o jeho únoscích.Zjistili že to byli Shinobi z Kumogakure a že všichni patřili do stejného klanu.Byl to klan který odjakživa soupeřil s klanem Reigi.Nevlastnili však žádné Kekkei Genkai ale měli výhodu v počtu.Poslední věc co zaslechl než se před ním rozletěli dveře bylo slovo Válka.Uběhlo několik let a všechno se vrátilo do normálu jak kdyby se nic nestalo a konverzace kterou chlapec vyslechl ani neproběhla.Ale pořád nedokázal zapomenout.Tatsuo si během těch několika let našel spoustu přátel a spousta z nich byli ne-shinobi.Jedním z jeho velmi blízkých přátel byla Mauren krásná mladá dívka kterou Tatsuo od prvního dne co ji poznal potají miloval.Strávili spolu spoustu času ale nakonec se museli rozloučit jelikož každý šel svojí cestou on cestou ninji a ona cestou lékaře.Bylo mu po ní velmi smutno ale s tím nemohl nic dělat.Oddal se plně tréninku a pod vedením svého otce se z něj stal nejtalentovanější mladý Shinobi v celé Kumogakure.Jednoho večera si ho otec s matkou zavolali k sobě.Když chlapec otevřel dveře od jejich pokoje všiml si že jsou v bojové zbroji a to ho velmi znepokojilo.Rodiče mu vysvětlili že nastal čas vyúčtování a že dnes večer pujdou ukončit spor s klanem který ho před několika lety unesl.Tatsuo byl proti ale jeho rodiče názor změnit nehodlali.Se slzami v očích je viděl i se zbytkem klanu odcházet ze sídla zůstal jen on a starší.Poslední slova co mu otec řekl bylo „ Kdyby se s námi něco stalo tak se postarej o náš klan můj synu.Ať na tebe můžeme být pyšní.“Kapitola Čtvrtá – Poklidný život.

Uběhlo několik let od doby co byla válka mezi dvěma klany.Tuto válku bohužel nikdo nepřežil až na mladého Tatsua který byl teď už mužem a dokonce Raikagem.Během těch let se snažil aby splnil poslední slova jeho otce.Chouninské zkoušky složil napoprvé a přímo v nich exceloval.Chvíli na to byl povýšen na Jounina a jak se zlepšoval v ovládání svého Kekkei Genkai a rozvíjel svoji inteligenci dosáhl titulu Raikage.Byl velmi oblíbený mezi lidmi a všichni Shinobi k němu vzhlíželi přece jen titulu Raikage dosáhl ve svých 22 letech. Jako Raikage si vedl velice dobře.Věřil že by na něj jeho rodiče byli pyšní.

Kapitola Pátá – Nemilé zjištění.

Po nějakou dobu ještě Tatsuo naplňoval svoje povinosti Raikageho. Když však poznal Mili která byla Mizukage ihned se do ní zamiloval. Zdálo se že ona moc na věc jako jsou vztahy nevěří , on si  však usmyslel že ji přesvědčí o opaku a že mu má dát šanci.Po určité době se mu to povedlo a vypadalo to velice nadějně. Když byl Tatsuo se svým týmem na ostrově kde trénovaly přihodilo se však něco otřesného. Zjistil že nebyl jediným kdo přežil válku dvou klanů. Toto nemilé zjištění ho zasáhlo natolik že se ihned vydal pryč z vesnice bez toho aby to někomu dal vědět a nebo nechal vzkaz. Vydal se vypátrat všechny zbylé vrahy a potrestat je za to co udělali. Trvalo to velice dlouho než se jim dostal na stopu a v době kdy po nich pátral se nikomu nehlásil takže jak se dalo čekat jako Raikageho ho nahradil někdo jiný a Mili na něj nejspíš zapomněla. Asi po roce je našel.Žili si klidným životem v malé vesničce v zemi Ohně.Byli tam všichni staří,mladí a dokonce i děti.Když uviděl jak poklidný život žijí dostal neuvěřitelný vztek.Všichni z jeho klanu byli mrtví a oni se tady jen tak radovali? Chtěl se na ně ihned vrhnout a všechny je zabít ale potom se zarazil. Bylo by tohle vážně to co by si moji rodiče přáli? Tato otázka mu zněla hlavou velice dlouho a než si to Tatsuo uvědomil byl už večer. Stál tam nehybně dokud k němu nepřiběhla malá holčička a nezeptala se ho co tam dělá. V očích ji šla vidět nevinost a údiv nad cizincem. „Jen jsem tak vzpomínal“ řekl jí s úsměvem na rtech přehodil si kápi přes hlavu a obličej a zmizel v lese. Neměl kam se vrátit a ani nevěděl kam jít. Bloumal tedy světem jako poulný Shinobi a hledal místo kde by mohl začít znova.

Vybavení/zbraně - Základní Výbava Shinobiho,Lékařský balíček,Výbušné lístky

Vzhled -

_________________
Techniky:


Sensor S - rank

Vybavení:
Základní Výbava Shinobiho,Lékařský balíček,Výbušné lístky
Neposlechneš...Zabiji tě....Zradíš mě....Zabiji tě.......Jakkoli mě naštveš nebo uděláš co se mi nebude líbit....Zabiji tě.....Tatsuo Reigi
avatar
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tatsuo Reigi [NEZVĚSTNÝ]

Příspěvek pro Lucy Shiro za Tue Apr 08, 2014 6:31 pm


_________________
Lucy Shiro:

~S~Hachimon
~A~ Asakujaku
~A~Hirudora
~B~Omote Renge
~B~Ura Renge
~B~Kage Bunshin
~C~Suiken Ryuu
~C~Konoha Kage Buyou
~D~Shunshin no Jutsu
~D~Konoha Senpuu

Ninjutsu - 3
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
avatar
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru