Tori Saizen [ASISTENT RAIKAGE]

Goto down

Tori Saizen [ASISTENT RAIKAGE]

Příspěvek pro Tori Saizen za Sat Apr 19, 2014 7:24 pm

Jméno a příjmení: Tori Saizen
Hodnost: Ne-shinobi
Vesnice: Kumogakure no Sato
Věk: 23
Narození: 7. 3.
Pohlaví: Muž

Klan:

Elementy:

Kekkei genkai:

Sensei:


Vzhled: Tmavě hnědé, mírně neupravené vlasy, hnědé oči, vysoký asi 185 cm, obnošená, kožená bunda, bílé triko s krátkým rukávem, džíny.

Charakter: Chytrý, vzdělaný v jeho oboru i v tom, co ho zajímá, k sežrání, rozhodný, věrný, se silnou vůlí a schopností obhájit svá rozhodnutí a postavit je na logických faktech, snese kritiku a při pochvalách od správných lidí téměř vrní, má rád zvířata, toleranci, je vegetarián, má výdrž a kdyby se narodil v jiné rodině, určitě by byl shinobi, od správných osob lehce vzrušitelný, je na něm hodně poznat, když je překvapený, ale jinak umí některé své názory před lidmi úplně skrýt a jednat i s tím, koho zrovna nemusí, má silný hlas a nebojí se ho použít. Když je to třeba, ochotně zakročí, hrdina...
Pozn.: charakteristika od Rin Kagayaki

Styl boje:

Životopis: Pocházím z vesnice Kumogakure, vysoko v horách... Už od mala mne má matka Omoiyari učila tomu, že ne každý je špatný a svou vlídností mi dávala příklad, příklad jak se chovat k ostatním a ke světu. Mírným slovem mne vedla ke slušnosti a zájmu o to vědět víc o všem. Naopak Genmitsu, můj otec, mi svou přísnou rukou a častým nezájmem uděloval lekce, že život není jemný jako květ sakury... To jsem si uvědomoval už od mala, nebyli jsme nikdy ti nejbohatší a vše jsme si museli tvrdě zasloužit. Už jako malý jsem byl spíše ten hodný a ostré lokty jsem měl jen v krajních případech, rád jsem se bavil se všemi, ale opravdu jsem důvěřoval jen pár lidem a i od nich jsem se často dočkal nepěkných věcí. Díky své matce jsem však na lidi nezanevřel a donekonečna jim otevíral náruč. Toho jsem se nikdy nezbavil a různá zranění na duši jsem si léčil učením, studováním všeho co mi přišlo zajímavé. Setkával jsem se tak často s nepochopením od mnohých, ale mou touho to nezničilo.
Když se vše zdálo býti temným a zlým, mí rodiče stárli a přátele lusknutím prstů odcházeli a já ztrácel zájem nejen o učení, ale i celý svět, vstoupil do mého života i Waizu Hade. Učitel srdcem i duší, znovu mne naučil mít rád učení, se zájmem jsem ho mohl poslouchat hodiny, ať mluvil o čemkoliv. Vše, co se mi dříve na úředničině zdálo těžké, bylo s jeho vysvětlením jednoduché.. Pod jeho vedením jsem cítil tu jistotu kterou jsem potřeboval. Začátek nové etapy mého života jako plnohodnotného úředníka mi trochu podlamoval kolena, strach z neuspění, nesplnění všeho na sto procent... Avšak mé obavy byly liché a já se ve své práci, která mne bavila, stále zlepšoval. Bez jediné stížnosti na mou osobu. Mé přednosti se rychle roznesly.Já byl však nadále svůj a nos nahoru jsem neměl.Proč, když může vše tak rychle pominout? O mých dovednostech v kanceláři se dozvěděla i samotná Kage. Stalo se mi nesmírnou ctí pro ni pracovat a být považován za elitu. Příjemný to pocit po všech příkořích života.

Body:
avatar
Tori Saizen
Asistent Raikage

Počet příspěvků : 2
Registrován : 16. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tori Saizen [ASISTENT RAIKAGE]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Apr 20, 2014 3:48 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru