Toujou Tanaki

Goto down

Toujou Tanaki

Příspěvek pro Goku za Mon Apr 21, 2014 7:33 pm

 Meno a Priezvisko: Toujou Tanaki 
Prezývka: Gakidō no Goku (Goku zo sveta Hladných Duchov)
Pohlavie: Muž
Narodenie: 13.1.
Vek: 18
Dedina: Žiadna
Hodnosť: Lovec odmien, Nukenin ( A rank )
Sensei: Žiadny

Charakter: 
Tanaki sa stal veľmi zvláštnym človekom. V podstate úplne.. "zabudol" na to, akým v minulosti bol. Nechal sa úplne ovládnuť svojim alter-egom, ktoré si sám vytvoril za účelom lepšieho krytia pred prípadnými problémami zo strany Kirigakurských Oininskych jednotiek. Goku dostal prezývku "Zo sveta hladných duchov" nie len kvôli tomu, že sa o jeho minulosti ako takej pramálo vie. Správa sa trocha zvláśtne. Má vlastnú logiku, vlastné uvažovanie, vlastné vnímanie tohto sveta, vlastnú spravodlivosť podľa ktorej sa riadi. Tieto veci sú u neho úplne rozdielne než u ostatných ľudí. Možno aj pre to je v jeho práci tak dobrý. Niekedy to vyzerá tak že Goku vidí alebo cíti to, čo ostatný ľudia nie. Stal sa z neho celkom záhadný chlapík. Niekedy je tichý, niekedy hlučný. Niekedy toho zbytočne moc nahovorí a len málokedy mu málokto rozumie. Ako keby mal nejaké vlastné náboženstvo, vlastných imaginárnych kamarátov. Človeku by z neho hrablo.

Vzhľad: 
Tanaki má okolo 175 centimetrov a 70 kíl. Pravdepodobne už nebude rásť, pretože sa vytiahol hlavne za posledné roky a teraz sa mu tento "rast" utlmil. Má tmavo-čierne vlasy a svetlomodré oči. Na celom jeho tele sú jazvy, niektoré sú veľké a vyzerajú hrozivo. Také má hlavne po pravej strane a v ľavej časti brucha a boku. Sú to jazvy z jeho najťažších poranení. Inak má jazvu trebárs aj na tvári, druhej ruke, nohách, rôzne jazvy na chrbte a podobne. Je vidieť, že je to bojom otrieskaný shinobi. Zažil si toho predsa len aj cez svoj vek už mnoho. Jeho telo má svalnatý build. Nemá až tak veľkú masu svalov no na druhú stranu je naozaj, naozaj silný. Jeho svaly sú tvrdé ako kameň a aj keď na to nemusí vyzerať, dostať od neho naozaj, ale naozaj nechcete. Goku na sebe nosieva mnoho typov oblečení. Často však chodieva topless, teda hornú časť tela máva odhalenú a ako nohavice nosieva voľné trojštvrťáky so sandálami či bez nich. Poznávacie znaky sú hlavne tetovanie a takmer neustále obviazaná pravá ruka.

Životopis: 
Toujou nemal nikdy, nijak zaujímavé detstvo, ani mladosť.. a ani históriu ktorú by trebalo zaznamenávať. Narodil sa do obyčajnej rodiny, teda obyčajnej na tú dobu. Celý život v podstate prežil v bezpečí svojh odomova, či prípadnyćh krytov ak sa jednalo o vojenské strety niečoho. Bol už odmalička strašne pasívnym, vždy len.. pozoroval a vôbec sa nezapájal. Ako dieťa to bolo na nevydržanie, jeho rodičia vlastne nai netušili do jeho siedmych rokov, či vôbec dokáže rozprávať. Bol vždy divný a nikdy ho nikto nepochopil. On si však z toho nikdy nerobil ťažkú hlavu, netrápilo ho to. Svoje roky pred tým ako nastúpil na akadémiu prežil v samote a vo svojom "vlastnom" svete. Uchvátený vecami, ku ktorým sa tak či tak neodvážil ísť. Dokonca aj keď sa niečoho bál, zvysoka existenciu niečoho takého ignoroval. Jeho dni vyzerali v podstate, identicky. Ráno vstal, naraňajkoval sa, stratil sa rodičom z dohľadu, potom sa išiel naobedovať, potom sa znova stratiľ z dohľadu a až do večera sa doma neukázal, niekedy ani po večeri. Čo robil medzi tým ? Sledoval. Sledoval veci ktoré ho zaujímali. 

Rodičia sa práve kvôli jeho divnému správaniu rozhodli, že chlapec potrebuje trochu disciplíny no sami netušili ako na to, ako by ho nejak.. vychovávali spravnym smerom. Preto ho zapísali do shinobi akadémie ktorú navštevoval so železnou pravideľnosťou. Nebol žiadnym géniom, nedal sa tak nazvať no.. popravde nikdy nemal jediný problém, aspoň ako tam už chodil dlhšie tak nie. Všetci totiž pochopili, že si s ním netreba začínať. Nebolo to kvôli tomu, že bol nejaký silný. Skôr kvôli tomu, že to nemalo cenu. Tomuto chalanovi bolo už od malićka úplne ľahostajné čo sa okolo neho deje. Ak ste ho pokarhali, prijal to a zo slušnosti sklopil hlavu a uši, to však neznamenalo že by sa to k nemu dostalo, pretože vec za ktorú ste ho pokarhali, robil na ďalší deň znova. Nepomohli ani fyzicke´.. dajme tomu tresty od spolužiakov, nebránil sa.. vždy sa po nich len proste postavil a stále s neprítomným pohľadom odkráčal ďalej, bez toho aby čo i len raz vykríkol na pomoc, či na to, aby prestali. Dalo by sa nazvať, že v tomto pripomínal tak trocha terminátora.. až na tú odolnosť.

Čo robil Goku počas týchto dvoch rokov? Žil. Po nie pra´ve vydarenom turnaji v jednej nemenovanej dedine si získal obľubu istých osôb a istým spôsobom aj prestíž. Predsa len niekto s takým zranením ako mal vtedy on.. niekto kto predviedol také schopnosti v Taijutsu by bez povšimnutia neostal. Získal si tak teda potencionálnych zamestnávateľov od ktorých však nikdy nezobral zakázku na dlhší čas alebo nebodaj natrvalo. Najviac ho stále fascinovalo pra´ve lovenie shinobi a ľudí, za ktorých boli vypísané pomerne mastné odmeny. Dal si však predsavzatie, źe bude loviť len to, čo bude sám považovať za výzvu. Takto teda začal žiť.. ako taký plnohodnotný nukenin ktorému sa naozaj začalo dariť. Po prvých dvoch - troch úspespešných lovoch a niekoľkých splnených úloh od istých  zamestnávateľov sa jeho prestíž v podsvetí začala zvyšovať, až si ho nakonieč ľudia spojili s prezývkou Gakidō no Goku (Goku zo sveta Hladných Duchov). Pod týmto menom ho neskôr začali poznaˇaj ostatné shinobi dediny. Prečo? je to pomerne jednoduché. Jeho úlohy či lovy mali dosť často čo spoločné práve s dedinami ako takými. Bolo jedno či bola dedina malá alebo veľká, často sabotoval misie jej shinobi a musí sa tiež uznať že pomerne úspešne. Ak ste mali niekoho ochrániť a Goku bol ten, kto ho mal sundať... mali ste vážny problém. Začalo sa hovoriť že ak bolo naozaj nutné niekoho zabiť, prestal robiť chyby, jeho vraždy boli precízne a často shinobi ani len nepostrehly, kedy ich cieľ Goku dokázal zabiť. Ak si ho aj všimli, bolo už neskoro. 
Goku sa stal medzinárodne hľadaným zločincom a dostal sa do Bingo kníh mnoha dedín. Je to celkom irónia, keď pozerá na odmenu samého seba v bingo knihách, ktoré často zbiera a podľa ktorých sa riadi. Ešte vtipnejšie mu príde, keď je trebárs v kirigakurskej Bingo knihe hneď dva krát.
Skrátene si Goku za tieto dva roky stihol narobiť veľmi veľa nepriateľov, no tiež veľmi dobré kontakty a veľmi, veľmi veľa peňazí.

Zvláštnosti:
..... celý je divný..

Štýl boja:
Goku sa stal veľmi, veľmi nepríjemným nepriateľom. V podstate má výhodu, istú schopnosť a techniku jeho kekkei genkai, ktorú považuje v istom smere za dokonalejšiu než predvídaciu schopnosť sharinganu. Dokáže totiž cítiť a čítať pocity nepriateľov. Za posledný rok sa natoľko zdokonalil, že dokáže z pocitov čítať nepriateľove pohyby, jeho úmysli a podobne. Celý jeho boj sa často sústreďuje okolo tejto jednej veci. Nezanedbával svoje Taijutsu, ktoré vytiehol o niečo vyššie. Už aj tak silné útoky sa naučil posilňovať chakrou a aj keď poniektoré Kenjutsu techniku vypustil, stále má v tomto obore arsenál silných možností využitia meča. Možno to trocha preháňa no sám seba považuje za jedného z najsilnejších šermiarov na svete, kto vie, kde je pravda. Goku bojuje prevažne na blízko, aj keď sa naućiť že sa mu to nie vždy môže vyplatiť. Jeho štýl boja je zväčša buď zákerný, alebo niečo na štýl zdolania jeho nepriateľa na výdrž. Ak sa na vás nalepý, nepustí sa vás a nedovolí vám poskladať pečate na ninjutsu či genjutsu, tiež je veľmi ťažké ho do trebárs genjutsu chytiť.


Šecialista:
Toujou je špecialista, je to špecialistom na Kenjutsu. Aj keď sa však poslednú dobu zameriaval skôr na jeho podporné zloźky ninjutsu a genjutsu, stále sa dá považovať za špecialistu z jedného jediného dôvodu a tou je už len ninjutsu samotné. Dokázal istou schopnosťou veľmi dobre posilniť svoje kenjutsu a celkovo taijutsu schopnosti. Keby že mu ju však vypnú, oproti ostatným špecialistom by pravdepodobne začal zaostávať. Predsa len ho opúšta myšlienka jedného odvetia, v ktorom by bol nezdolateľný. Zažil totiž súperov, ktorý boli omnoho silnejší než on sám, aj keď ich niekoľko krát prekonal v Kenjutsu či Taijutsu ako takom. Rozhodol sa preto od svojej špecializácie viac menej začať odkláňať.

Element:
Komakai Kirisame (Suiton + Yin)
Suiton
Yin


Techniky:
A
Emotions sensing technique
Utsushi Ame 
Chakra Suppression Tech

B
Ten no Kokyū Jutsu: Dome
Saigo no kenjutsu: Kamui
Suiton: Bakusui Shōha
Watasu kiba 
1st mode: Kuikkunuki
3rd mode: Narukami

C
Gokū no gaikō: Ryuken 
Gensō no Kiri: Shifutobijon 
Obrátený dážď
Komakai Kirisame: Paranoja
Eien no nemuri 
Chakra enchanced strength
2nd mode: Shindensen 
1st Mode: Kagenui 
Kenjutsu: Shigure Soen Ryu -Fōmu Ichi
Jundo no...

D
Plošina
Surf
Kirigakure no jutsu
Generic Sealing tech.
Sōshuriken no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Shunshin no jutsu

Body:
Ninjutsu- 4
Taijutsu- 5
Genjutsu-3
Inteligence- 3
Sila- 5
Rýchlosť- 5
Chakra- 4
Ručné pečate- 1Naposledy upravil Goku dne Tue Mar 22, 2016 8:01 pm, celkově upraveno 43 krát

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toujou Tanaki

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Apr 21, 2014 8:59 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toujou Tanaki

Příspěvek pro Goku za Sat Nov 07, 2015 11:29 pm

Pokračujem

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toujou Tanaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru