Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEMOCNICE

+11
Akemi Kagayaki
Crystal Takaishi
Kirin Yakushi
Mareo Renjiro
Takeshi Kenpachi
Kaiji
Yuu Yotsuki
Ken Hiashi
Seishin Yuna
Natao Hyuurai
Yorimi Sonoe
15 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

NEMOCNICE Empty NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 21, 2014 8:55 pm

NEMOCNICE 287i22w
Nemocnice je jedinou důležitou institucí vesnice, která není umístěna v jejím středu. Důvodem toho je možnost izolace nemocnice od zbytku budov v případě epidemie. Jde o komplex několika budov se speciálními účely od ambulance až po pitevnu.


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Wed Apr 23, 2014 11:09 pm, celkově upraveno 4 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 21, 2014 9:00 pm

HLÍDKA
Strážný dorazil s Nataem do nemocnice. Doktoři ho okamžitě převzali do péče, ale on dostal rozkaz zůstat. Z povinnosti prohlédl věci, které měl při sobě a poté je položil na stůl. Jeho oblečení bylo bohužel dále nepoužitelné a tak s ním poslal jednu ze sestřiček ke kontejneru.

Jakmile byla "operace" u konce, Natao byl přeložen na jeden z nemocničních pokojů. Strážný se posadil na židli blízko jeho postele a s rukama založenýma na hrudi čekal, až se vzbudí.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Apr 21, 2014 9:20 pm

Natao Hyuurai

Tma bola všetko čo som videl, nekonečná čiernota zahalujúca moju myseľ. Niečo vo mne umrelo.. jedna časť mňa. Necítil som bolesť, skôr som ju ignoroval. Mozog ešte nedokázal spracovať všetky informácie čo sa udiali. Až teraz keď som bol v kľude a v teple som si začal uvedomovať všetky veci. Tma sa začala formovať.. niečo sa v nej začalo vynárať. Boli to tváre. Boli to ICH tváre. Hľadeli na mňa.. opovrhovali mnou, nenávideli ma. Musel som sa prebrať.. musím sa zbaviť..! Začal som kričať čo najviac to išlo a snažil sa ich všetkých zbaviť. Z mojej ľavej ruky ktorá asi ešte stále bola v obväzoch začal vychádzať čierny piesok ktorý nad mojím telom vytvoril hrot. URAAH! Zakričal som a moje telo akoby poskočilo do vzduchu. Čierny hrot sa v ten moment spustil a preletej tesne pri mojej tvári. Zabodol sa do zeme a ostal v nej pričom sa veľmi pomalinky začal meniť na malé poletujúce častice. Malý prúd krvi mi začal stekať po líci. Natao si veľmi rýchlo prezrel okolie. Čierny hrot sa okamžite zmenil na piesok a ten mu vletel do ruky. Pomaly som padol do postele a zahľadel sa na strážcu. Vedel presne čo bude následovať.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Apr 22, 2014 5:02 pm

HLÍDKA
Tohle bylo na hlídku trochu moc.
Zbláznil se?!
Jistě, zkáza vlastní vesnice a smrt milovaných všude kolem vás musela být traumatická, ale tohle nečekal. Zdánlivý pokus o sebevraždu, křik, formování zbraně... A strážný se začal bát o svůj život. Nebyl hrdina, jen obyčejný shinobi, který nechtěl přijít o těch pár let klidné služby, které mu zbývali.
"Uklidněte se!" zavrčel, ale třásl se mu hlas.
Připravil si hbitě několik pečetí pro rychlé zpacifikování útočníka, pokud by se o něco pokusil.
Vždyť byl po operaci! Nemůže být nebezpečný, že ne?
"Udejte své jméno, hodnost a důvod návštěvy! Složte zbraně!"
Možná to nebylo nejpřesnější, ale nevěděl, co jiného říct nebo udělat. Rozhodně nebyl psycholog. Křik přivolal sestřičku. Strážný jí rychle zaúkoloval, aby zavolala pomoc a dala vědět Kage. A ona se vyděšeně zadívala na zraněného muže na posteli jako kdyby si nebyla jistá, jestli ji vůbec nedá odejít.
"Takhle děsit ženu, měl byste se stydět," snažil se strážný převést rozhovor do neformální roviny a přimět se věřit, že ten chlapec nechce s ostrým hrotem ve své ruce dělat nic nebezpečného.
Sestřičku ale jeho slova jen víc vyděsila a rychle odběhla.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue Apr 22, 2014 5:36 pm

Natao Hyuurai



Pomaly a mrtvo sa pozrel na shinobiho. Jeho tvár nevyžarovala ani náznak nejakej emócie. Bol úplne.. prázdny. Prvé slová shinobiho poriadne nepočul, videl iba postavu ktorá otvárala ústa a kývala rukami na sestričku. Čierny piesok opäť vyletel z ruky a jemne obkolesil Nataove telo ako prstenec. Natao zdvihol pravú ruku a v nej sa mu sformoval čierny shuriken. Natao Hyuurai, posledný živý člen špeciálnej kekei genkai jednotky. Dôvod návštevy? Povzdychol si pričom pevne schmatol shuriken. Nerobte si zo mňa srandu.. Povedal s trochu naštvaným hlasom. Čo si strážca myslel? Že som sem došiel polomrtvý len tak na prechádzku? Sestričke nijak nebránil, nemal s ňou žiadny "biznis". Čierny shuriken sa rozplynul na malé častice. Strážny mohol ucítiť ako okolo jeho krku prešlo trochu čierneho piesku. Bojíš...sa? Povedal so zvláštnym výrazom, nebol to ale výraz potešenia. Natao sa pomaly postavil na postel a otočil sa k oknu. Čierny piesok okamžite vletel do jeho ľavej ruky a tá následne otvorila okno. Ja niesom ten koho by si sa mal báť.. Mimo to ďakujem ti za záchranu života.. dúfam že ti to raz budem môcť splatiť. Usmial sa a oddal sa vetru ktorý jeho telo vysunul z okna. Tesne pred dopadom spravil salto a tak dopadol pevne na nohy. Konečne čerství vzduch, musím sa ale pohnúť.. zachvílu po mne pôjdu. Povedal a otočil sa k obloku okna. Vedel že po ňom pôjdu, preto musel čo najrýchlejšie vyraziť. Už ďalej nemusel premýšľať, otočil sa a rozbehol sa do ulíc.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Apr 23, 2014 7:27 pm

HLÍDKA
Ten muž byl zřejmě pro vesnici nebezpečný. Nic víc z jeho chování strážný nevyčetl. Stál v oknu a sledoval, jak mizí. Sám si za ním po této zkušenosti netroufl. Možná ho za to Kage potrestá, ale lepší trest než smrt. Zavolal na sestřičku, která vybíhala z nemocnice, ať nikam nechodí. Odnese zprávu sám. Suna byla zničená a i tak mu přidělávala další a další nepříjemné povinnosti.
Snad už to brzy skončí!

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 27, 2014 7:08 pm

Došli sme s Yuuom do nemocnice. Bohužiaľ. Stále som nechápala, prečo ma Rin poslala práve s ním. Nemala som žiadne také zranenie, ktoré by mi zabraňovalo v pohybe. Bez slova som okamžite zašla za jednou medičkou, ktorú som navštevovala vždy, keď som potrebovala niečo ošetriť. Popáleninu na ruke najprv obhliadala, potom mi na ňu priložila dlane obalené zelenou chakrou. Popálenina začala pomaly, ale iste miznúť a po niekoľkých minútach po zranení neostala ani stopa. Pekne som sa poďakovala a vyšla na chodbu. Úlohu si splnil, môžeš ísť. Zadívala som sa naňho chladným pohľadom a kývla hlavou smerom k východu. Nemala som chuť zoznamovať sa s ním. Bol jednoducho nevychovaný.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 28, 2014 4:18 pm

Stále po vlastných som došiel do nemocnice. So mnou tu šiel aj nejaký medik, zozadu na tričku boli štyri krvavé fľaky a jednoducho som si to musel ísť dať všetko ošetriť. Našťastie tu bolo málo ľudí a ja som sa mojim únavným krokom vybral do sály. Ľahol som si na lôžko a čakal, kým neprišiel nejaký medik. Hneď ako prišiel sa dal do práce, tie kovové guľky mi vybral z chrbta, bolo to bolestivé, ale zaťal som zuby a vydržal to. Neboli práve moc hlboko, takže to bolo celkom fajn. Medik začal s liečením. Z jeho rúk vyžarovala zelená chakra, videl som ju mnohokrát. Trvalo to niekoľko desiatok minút a ako som vyšiel z anbulancie, už som mal chrbát v pohode. Chceli si ma tu nechať na pozorovaní aspoň jeden deň, ale na to som sa im mohol ja tak akurát vykašľať, sám tu byť zatvorený jeden celý deň. Energie som taktiež nemal príliš veľa, bol som unavený. Po čase som vyšiel a na koho som tu nenarazil. To bola predsa tá ženská z kancelárie. Teraz som ju stretol zas, no a ešte som ju stretol aj nad ránom, len o tom som nevedel, že to bola ona. Zastavil som sa pri nej a pozeral sa na ňu asi tak pár sekúnd, vypadal som ako nejaký debil. Uhm.. vždy sa mi prvé slová najhoršie hovorili.
"Etoo, ahoj... Nechceš ísť na pivo?"
Šiel som rovno na vec a žiadne obkecávačky naokolo a načo by mi niečo také bolo. Buď to zoberie alebo sa na mňa vykašle. Ja však do baru pôjdem tak či tak, vlastne som ani nevedel či má rada pivo, jedine čo som vedel, že sa volá Yuna a to som len započul.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 28, 2014 7:55 pm

KLON
Dorazila jsem do nemocnice a postarala jsem se o zabezpečení Nataa. Vypadalo to, že přežije svá zranění, což byl prakticky zázrak. Pak ho čeká výslech a rekonvalescence. A potom další výslech. Potřebovala jsem ho v psychické rovnováze, ale nedalo se říct, že by k tomu měl blízko. Podle lékařů už ale mohl začít lépe vnímat a halucinace by měly být minimální nebo vůbec žádné.
Slibné vyhlídky...
Když jsem vyšla z pokoje lékařů, kde mě informovali o Nataově stavu, zahlédla jsem Kena a Yunu. S oběma jsem potřebovala mluvit, ale hovor s Yunou musel proběhnout dříve. Ostatně jsem jí sem poslala s prozíravostí, že se sem stejně později dostaneme a že s ní buď budu potřebovat mluvit nebo pro ní budu mít úkol. Nerada jsem je rušila, ale přesto jsem se zastavila kousek od nich a čekala, až domluví. Nakonec jsem pro ní totiž chtěla obojí, hovor i splnění další mise.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 29, 2014 4:52 pm

Yuna neodpovedala asi si premýšľala odpoveď.
"Etoo asi ma Raikage zháňa."
Pousmial som sa a hneď som bol pri Rin s menším úsmevom.
"Tak ako sa má ten blázon zo Suny?"
Opýtal som sa. Neviem prečo, ale na Rin som bol maličko naštvany, načo by nám niekto taký bol. Mali sme ho odstraniť hneď ako sa dalo... Ešte sa ma pokúšal zabiť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yuu Yotsuki Thu May 01, 2014 2:22 pm

Prišli sme do nemocnice. Tss, ja sa tu s ňou musím otravovať, ako keby si sem nemohla prísť sama, no rozkaz je rozkaz. No to si uhádla. Povedal som ako reakciu na to čo mi povedala. Otočil sa a okamžite odišiel z tohto nemocničného smradu , ktorý mi vždy spôsoboval nevolnosť. 
(PRESUN)
Yuu Yotsuki
Yuu Yotsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 13
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat May 03, 2014 5:34 pm

Objavil sa vedľa mňa Ken. Takmer ma šľahlo o zem, keď ma pozval na pivo. Len to nie. Ešte by prišiel na to, že ten "démon" som bola ja. A bol by z toho prúser. Už som sa mu chystala odpovedať, že mám veľa práce a tak nemôžem, keď v tom sa tu zrazu zjavila Rin. V duchu som jej ďakovala za to, že ma tak povediac zachránila. Ken k nej okamžite vybehol, nechcela som rušiť, tak som radšej ostala stáť na svojom mieste, nebudem sa predsa tam k nim trepať ako nejaký debil, nie? Na Yuua som sa ani nepozrela, mala som ho, ako sa vraví, v zadku. Ale nie doslovne.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 06, 2014 6:37 pm

KLON
Těkala jsem mezi těmi dvěma pohledem.
Tenhle příchod se mi příliš nepovedl...
"Když už se na to ptáš, můžeš se na něj jít podívat, pokud se cítíš dobře," pokusila jsem se usmát. "Vím ale určitě, že přežije."
Bezva, umím lidem přidat práci. Jak hřebíčky do rakve.
"Potřebuji si promluvit s vámi oběma, ale slečna vypadá, že už mi chce utéct," úsměv se stal uvěřitelnějším. "Pošlu ji za tebou, aby tě u něj vystřídala. Za odměnu bych tě potom mohla pozvat na večeři k nám?"
Tím jsem samozřejmě myslela můj dům uprostřed klanového sídla, který obývám s Atsukou.
Pokud se nebojí hadů, heh...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue May 06, 2014 7:02 pm

"Neviem, nechcem ti tam ničiť vašu domácku atmosféru, radšej mám niečo ako posedenie večer pri pive a podobne. "
Zdôveril som sa, predsa len bola to priateľka a nechcel som jej hneď klamať. Moc som na večere nebol a ak ma teda niekam chcela pozvať, nuž nech vie čo mám rád.
"Idem naňho pozrieť, porozprávaj sa s ňou a skús ju ukecať, nech ide so mnou na to pivo. A ak ju neukecáš, tak idem na večeru..."
Povedal som s úsmevom a šiel som hľadať Nataa, toho týpka ktorého som mal sto chutí zmlátiť. Nakoniec som ho našiel, spýtal som sa sestričky a len tak som tam stál a pozeral naňho.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue May 06, 2014 7:21 pm

Divné obrazy.. videl som rôzne obrázky. Potápal som sa v temnote ktorá nemala dno. Nevidel som síce vodu, no cítil som ju. Bola všade naokolo a snažila sa ma utopiť. Takmer som sa dostal až na samé dno tohto oceána. Niečo ma však stále držalo, malý neviditeľný špagát ťahajúci hore. Pevne som sa ho chytil a začal po ňom šplhať. Videl som chlapca za ktorým stála jeho rodina a priatelia. Čím vyššie som sa ťahal tým jasnejšie som ich videl. Chlapec oputil rodinu, miesto nej tam však stálo dvadsať shinobi. Boli to jeho priatelia. Bol som to ja a naša jednotka. Vybavil sa mi obraz.. vybavili sa mi jej posledné slová. "Prosím.. ži.. naše životy teraz splynuli v jedno a boli odovzdané tebe. Naša vôla a sila prúdi v tvojej krvi.." Konečne som ucítil teplo a pokoj, moje telo sa začalo nadnášať, až vyletelo z temnoty. Konečne som sa mohol nadýchnuť, ležal som na temnote ktorá však stále držala moje telo.

Po otvorení očí som sa objavil v nemocničnom lôžku. Očami som prešiel po miesto a hneď som si uvedomil kde som ležal. Moja pamäť bola trošku spretrhaná a nepamätal som si poriadne čo sa dialo. Natiahol som ruku a pozrel sa na ňu. Poriadne som ju stlačil v päsť a usmial sa.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed May 07, 2014 10:05 pm

KLON
Zasmála jsem se.
"Teď bych měla sobecky říct, že se nebudu moct snažit ji přesvědčit. Byla bych ráda, kdybys poznal můj tým," dodala jsem.
To pro mě bylo velice důležité.
"Ale snažit se budu, slibuju," šibalsky jsem na něj mrkla.
On mě zabije, až zjistí, co za zkoušku jsem mu připravila...
Jen jsem doufala, že se mu kvůli tomu Yuna nechtěla vyhýbat.
"Buď opatrný," dodala jsem ještě s živou vzpomínkou na situaci, při které zřejmě Natao trpěl halucinacemi.
Sice už se podle lékařů neměly opakovat, ale opatrnosti není nikdy dost! Nedbale jsem zvedla ruku jako při pozdravu a zamířila k Yuně, když vtom... PUF! ...A zůstal po mě jen obláček dýmu.

RIN KAGAYAKI
Zarazila jsem se ve dveřích a vstřebávala informace od svého klonu. Zdálo se, že jsem přišla právě včas a přesně podle plánu, kterému jsem se okamžitě přizpůsobila, jsem kývla na Yunu.
"Hezký den," dodala jsem menší úsměv. "Mohly bychom jít někam do soukromí?"
Bez čekání na odpověď jsem kousek od ní otevřela dveře, od kterých jsem si předtím prozíravě vypůjčila klíč. Lékařský pokoj. Ne zcela komfortní, ale dostačující.

V pokoji jsem se posadila naproti ní a zkoumavě na ni hleděla.
"Je už zranění v pořádku?" zeptala jsem se starostlivě.
Tohle byl netradiční začátek žádosti o podání kompletní zprávy, ale... Na téma Kenovi zkoušky jsem byla velmi citlivá, byl to pro mě důležitý přítel. A rozhodně jsem nechtěla, aby jim fakt, že jí při zkoušce ublížil, pokazil přátelství, pokud mezi nimi bylo, klíčilo či jednoduše mohlo být.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri May 09, 2014 10:51 am

Uškrnula som sa, keď sa Rinin klon rozplynul a za ním sa objavil originál, myslím. Jemne som sa sklonila na znak úcty, ako vždy. Samozrejme. Odpovedala som na jej otázku a následovala ju až do nejakej miestnosti, kde sme vlastne boli samé. Bolo mi jasné, že sa so mnou chce porozprávať o Kenovi. Na jej ďalšiu otázku som súhlasne kývla hlavou. Jop, medici mi tú ranu behom chvíľky vyliečili, nebolo to nič strašné. Prstami som prebehla po predlaktí, kde ma len prednedávnom pálila popálenina. Nemusíte si robiť starosti. Usmiala som sa. A ku Kenovi...Povzdychla som si. Nebudem vám dopodrobna vysvetľovať, čo presne sa stalo, rovno vám poviem nedostatky, ktoré som zistila a pokiaľ sa má stať členom vášho tímu, tak ich zrejme bude musieť napraviť. Jeho hlavným nedostatkom je, že rozmýšľa s horúcou hlavou, a vlastne, v niektorých situáciach rozum pre istotu ani nepoužíval. Keď som naňho zaútočila s Chakura no Mesu, čomu by sa pokojne vyhol, aktivoval Raiton no Yoroi. Hneď  na začiatku. A s týmto uskočil. Som toho názoru, že niektoré techniky by sme si mali ponechať ako esá a pokiaľ hneď nepriateľovi ukáže, že ovláda Raiton no Yoroi, mohol by si proti tomu vymyslieť nejakú špeciálnu taktiku. To isté platí aj o technike Rantonu, ktorú na mňa použil nehľadiac na to, že naňho letela moja chakrová príšera. Čo ak by naňho letelo niečo omnoho nebezpečnejšie? Na chvíľu som zmĺkla a založila ruky na hrudi. Nehovoriac o tom, že sa s bleskom pokúsil spáliť chakru. Zavrtela som hlavou, keď som si na to spomenula. Pokiaľ ho chcete do tímu, potrebujete tam aj niekoho, kto tento jeho inteligenčný nedostatok vynahradí, a správne ho usmerní. Vážne sa obávam toho, že by sa mu s takýmto prístupom mohlo niečo hrozné stať. Vážny pohľad som zabodla do Rininých očí. Ale za to má aj svoje isté stránky, ktoré sú dôležitou súčasťou každého silného shinobiho. Pevná vôľa a presvedčenie. Schválne som naňho použila halucinogénny jed a jeho halucinácie usmernila s pomocou slov. Pravdepodobne videl krv, mnohých umierajúcich shinobi, dokonca svojho otca, ako sa naňho káravo díva a hanbí sa. Otriaslo by to psychikou nejedného shinobiho. Napriek tomu všetkému odmietol zapredať vás a bol presvedčený, že ma zastaví. Za každú cenu. Usmiala som sa. Má vás veľmi rád, drahá Raikage-sama. Občas mi pripomína Naruta Uzumakiho. Je ochotný chrániť to, na čom mu záleží, aj keby to znamenalo obetovať svoj vlastný život. Keď som spomenula Naruta, rozžiarila som sa. Bol to človek, ktorého sme začali obdivovať, len čo sme o ňom počuli. Stal sa takým klanovým vzorom, aj keď...Nikdy ako on nebudeme.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri May 09, 2014 5:14 pm

Přikývla jsem.
To zní velmi dobře...
Škoda, že Takeshi nebyl jedním z mých shinobi, byla bych ho měla velmi ráda ve speciálním týmu. Takto, než vymyslím, co s tím (nebo spíš koho k nim) je nebudu posílat na těžké, dlouhé mise.
"Beru na vědomí," ozvala jsem se po chvíli. "Děkuji."
Povýším ho na Jounina.
"V této práci ses osvědčila, další úkol pro tebe tedy bude velmi podobný předchozímu," dodala jsem a v mysli se mi osnoval zajímavý plán. "Vystřídáš ve hlídce Kena. Momentálně střeží Nataa Hyuuraie, chlapce ze Suny, který se nás vlivem halucinací po zraněních pokusil zabít. Chtěla bych vědět, jestli bude možné ho bez rizika přijmout mezi naše shinobi. Zranění se zaléčila a halucinace by tak neměly pokračovat, takže budeš mít jako první tu čest s ním samým, nepomateným a snad i zajímavým. Ale opatrně, ovládá Kekkei Genkai magnetismu!"
A to by se nám v Kumo moc hodilo.
Měli jsme sice několik shinobi, kteří měli stejné vrozené schopnosti, ale rozhodně ovládali jiné techniky - a navýšit jejich počet byť o jediného člověka by rozhodně mohlo být přínosné.
"Žádný převlek, ale ani se nedozví, že jsi ANBU. Prostě hlídka, která si s ním povídá. Tentokrát o jeho bojové schopnosti nejde, pouze o psychiku," dodala jsem. "To první jsme si už měli příležitost vyzkoušet sami..."
Možná to bylo dobře. Byl na svůj věk opravdu silný.
"Je v pokoji číslo 17, pokud nemáš otázky. Kena pak, prosím, pošli za mnou sem."
To bylo ode mě jasně vše, pokud neměla otázky.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat May 10, 2014 8:27 pm

Vážne som sa dívala na Rin. Kto vie, ako sa rozhodla. Či Kena vážne vezme, ale myslím, že áno. Ja by som ho na jej mieste brala, nehľadiac na to, na akej úrovni je jeho inteligencia a logické myslenie. To by sa už dalo niekým iným vyrovnať.
Nadvihla som obočie, keď mi Rin dala ďalšiu "misiu". Opäť som mala niekoho preskúšať, tentoraz úplne normálnou formou, bez použitia Henge. V tejto nemocnici som občas pracovala ako medik, hoc ešte stále neovládam tú techniku liečenia. Každopádne operovať som mohla, s pomocou iného medika. Takže pokojne môžem na seba navliecť biely plášť a ísť k nemu ako lekár. Magnetizmus? S touto vrodenou schopnosťou som sa nestretla už sakra dlho. Uškrnula som sa. Rozhodne to bude zaujímavé. Rozumiem. Kývla som hlavou. Tak teda, zatiaľ dovidenia. Usmiala som sa odišla z miestnosti. Zašla som si ešte po svoj biely plášť, ktorý som na seba navliekla a zamierila do onej izby, kde ležal Natao. Nerada vyrušujem, ale Ken, volá ťa Rin. Nachádza sa v miestnosti hneď vedľa miesta, kde sme stáli predtým. To nájdeš. Zazubila som sa.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat May 10, 2014 8:48 pm

Pozeral som na Nataa, moc sa mi to tu nepáčilo. Nemocnice som celkovo nemal rád, ale tak dalo sa to zvládnuť. Rozmýšľal som nad tou ženskou čo ma napadla na cvičiku. V tom ma vyrušila Yuna. Asi tu mala ešte prácu.
"Pozvanie stále platí."
Usmial som sa na ňu a šiel som za Rin. Vyšiel som z tej miestností a našiel Rin.
"Tááák ?"
Opýtal som sa, trošku nezvyčajne. Nevedel som čo odo mňa chce, asi tá večera, keď že sa jej nepodarilo ukecať Yunu, ak sa vôbec snažila.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 11, 2014 7:27 am

Ve skutečnosti jsem Yunu na večeři s ním nepřemlouvala. Měla jsem v hlavě úplně jiný plán, který se ale mohl uskutečnit teprve až budou všechny tyhle mise hotové. Věřila jsem, že zatím jeho pozornost zaměstnám něčím jiným.
"Jelikož už mám vyřízeno vše okolo toho blázínka, se kterým jsme bojovali, mohu se začít věnovat normálním věcem," pousmála jsem se. "Povyšuji tě na Jounina."
Pohodlněji jsem se opřela o příjemný, měkký povrch gauče a se zvídavým pohledem čekala na jeho reakci.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun May 11, 2014 10:36 am

Uškrnula som sa na Kena a zavrtela hlavou. Prečo so mnou chcel tak ísť na pivo? Čo ak tušil, že tá bielovlasá žena som bola ja? Bol by z toho prúser poriadny.
Opäť som zavrtela hlavou, aby som vyhnala tieto myšlienky z hlavy a zamierila k Nataovi na lôžku. Vzala som do rúk kartu, na ktorej bol popisaný zdravotný stav, diagnóza a podobne. Hm, zaujímavé. Perom som tam čosi napísala, kartu vrátila na pôvodné miesto a sadla si na kraj jeho lôžka. Asi by som sa ti najprv mala predstaviť. Volám sa Yuna. Povzbudivo som sa usmiala. Ty si Natao, že? Ani som nečakala na odpoveď, položila som mu ďalšiu otázku. Ako sa máš? Cítiš nejakú bolesť, je ti zle alebo niečo podobné?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun May 11, 2014 11:21 am

Vypočul som si Rin a povýšenie na Jounina ma celkom potešilo. Ale o tú hodnosť som sa snažil len kvôli otcovi. Momentálne mi na tom nezaležalo, ale aspoň trocha ma to potešilo.
"To už som jounin? To je fajn.."
Usmial som sa na Rin.
"Etoo, to dievča asi nepôjde so mnou na pivo.. Tak večera platí?"
Opýtal som sa a čakal odpoveď.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 11, 2014 11:46 am

"Dneska ne... Ale ještě se s ní setkáš."
Možná bych měla přestat složitě plánovat nebo mi něco nevyjde. Ale zatím se mi všechny plány dařily, alespoň ty, které byly vázané jen na mou vesnici a ne na okolní svět.
Ale i o ten bych se měla začít zajímat..
"Večeře platí, máme co oslavovat," přikývla jsem. "Kromě povýšení se stáváš jedním ze členů speciálního týmu, který bude mít na starost ty nejdůležitější mise."
Ano, potřebuji v něm lidi, kterým mohu naprosto důvěřovat. Bude tam on. V případě potřeby s nimi zatím pošlu Yunu a budeme muset sehnat ještě jednoho člena, ten už nemusí být tak mě známý, stačí, když ho ti dva uhlídají. Popravdě jsem po shlédnutí jeho schopností myslela na Nataa.
Ale to se dozvědí až později.
"Můžeme zajít do jedné z restaurací v centru?"
Raději dnes než zítra. Tuším, že budu mít zase spoustu práce.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun May 11, 2014 11:53 am

"Špeciálny tým? Nó neviem či sa tam hodím, ale skúsiť to môžem."
Pousmial som sa, toľko noviniek tu na mňa vyhŕkla. Vlastne som bol rád aj napriek tomu, že mi ten špeciálny tým moc dobre nevyznel. Nebol som predsa len v ničom nejak špeciálny...
"No mne je to úplne jedno. Predsa len ty ma pozývaš, tak miesto vyberáš ty!"
Mierne som sa zasmial, poškrabal som sa vo vlasoch. Večera mi neprišla ako zlý nápad...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru