Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARK SHIROGUMO

+13
Hiroshi Siakhi
Crystal Takaishi
Yotsuki Sorata
Kuroashi Sanji
Goku
Ken Hiashi
Yorimi Sonoe
Katashi Aokawa
Hiroshi
Masao
Sato Keiko
Atsuka
Kagayaki Rin
17 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sun Jul 14, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Xo12qv
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Feb 18, 2014 6:55 pm

"Hai, to som chcel v podstate vedieť... občas mám menšie problémy pri tréningu, ale to snáď zvládnem."
Povedal som jej, nuž to bolo asi všetko ešte som chcel vidieť ukážku, ale nevedel som či mi ukáže Rin tú techniku.
"To máte toľko ? Ja som myslel, že máte asi tak ako ja. Mne je práve teraz 23 .. Heh, to mám ešte dva roky sa stáť jouninom."
Pousmial som sa a celkom ma to aj prekvapilo, naozaj som si myslel, že má menej. Ale to koľko má rokov som proste neriešil.
"Mohli by ste mi ukázať ešte to váše Kuroi Kaminari no Yoroi?"
Opýtal som sa.
(Som si všimol ^^ Very Happy )
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Feb 18, 2014 8:54 pm

Cítila jsem se stará. Objevil se nade mnou obláček depresivního myšlení. A pršelo z něj!
Myslel si, že mám méně...
"Ale tady ne," povzdechla jsem. "Pojďme raději někam, kde bude vhodnější ničit prostředí bleskovými technikami."
Na závěr monologu jsem se pokusila o úsměv.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Feb 19, 2014 8:20 am

"Tréningové priestory sú na to určené.. alebo napáda ťa niečo iné?"
Navrhol som s otázkou. Nuž mne by to neprekážalo ani tu, však to bola len jedna technika a nič som ničiť nepotreboval vidieť, ale ak sa to Rin nepáčilo, tak radšej nech ideme niekam inam.
"Počul som už niečo o Iwagakure, no na to,že je vojna sa nejako boja prísť do Kumo.."
Hodil som medzi rečou, keď že som na to myslel.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 07, 2014 9:26 pm

"Tréninkové prostory zní opravdu nejlépe," přisvědčila jsem. "Ale nevadilo by ti, kdybych se tam objevila až asi za hodinku?"
Když mluvil o válce, uvědomila jsem si, jak dlouho dlužím Kagemu vysvětlení, co a kde a jak vůbec dělám. V Konoze jsem strávila příliš času. Více, než jsem měla. A kdyby mě teď našel trénovat klidně s jeho synem ve chvíli, kdy má mít na stole mé hlášení z cest, asi bych se neukázala v nejlepším světle.
"Smysl pro povinnost," pokrčila jsem rameny jako kdyby to byla jediná tři slova, která scházela dokonalému vysvětlení, proč náš trénink odkládám.
"Přijdu ale brzy," slíbila jsem, než jsem se vydala směrem ke kanceláři.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 08, 2014 8:39 am

"Wáááh, ako len chcete."
Povedal som celkom pokojne, nuž moc som nemál náladu sa len tak flákať, Doba, čo sa učím je už naozaj dlhá. Možno práve dnes sa mi podarí tú techniku dokončiť.
Vybral som sa bez Rin smerom k cvičisku, otca som dlho nevidel, nevedel som kde sa nachádza ani čo práve robí, ale bol to Raikage a už som ho párkrát nevidel aj dlhšie.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Goku Mon May 26, 2014 6:18 pm

Tento park mi prišiel trocha zvláštny. Pozorne som ho sledoval, až takmer okom odborníka a v hlave sa mi vytvárali rôzne možnosti využitia tejto polohy v prípadných vojenských či ekonomických situáciach. 
Na vonok som samozrejme vyzeral až zasnene, ako keby ma ohromil no zároveň bolo ťažké určiť či v dobrom, alebo v zlom. Skôr mi v očiach bolo vidieť tichý a jemný, úžas.
Prestal som si však prezerať park a radšej som začal hľadať niekoho, kto by ma tu mal pravdepodobne čakať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue May 27, 2014 5:29 pm

SENSEI

Podle čelenky Sunagakure chlapce poznala žena středního věku. Stále pohledná, s přísným pohledem ale i jiskrami v očích.
"Další Genin ze Suny, jo?" pousmála se místo pozdravu. "Čtvrtá Geninská zkouška za tenhle rok, to jsem ještě nezažila. Ale zvládneme to rychle, co myslíš?"
Považovala to zřejmě jen za symbolickou záležitost. A nebo se jí prostě nechtělo tu v tuhle dobu být a zařizovat prkotiny místo osobních záležitostí, i když na druhou stranu vypadala, že má svou práci ráda a vykonává ji svědomitě.
"Jak se jmenuješ?"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Goku Wed May 28, 2014 5:19 am

Pohľad som upriamil na osobu, ktorá ma oslovila a tak som usúdil, že je tu od mojej geninskej skúšky. Naozaj som si spetne myslel, že mi Raikage len neverila a preto chcela dotlačiť ma k tejto skúške. Táto žena povedala že boli už štyri, čo mi moc nedávalo zmysel no nijak som na to nereagoval. Trocha podivne som sa na ňu usmial, no.. v podstate milo.
"Rýchlo hm ? To by bolo fajn." Prikývol som, po čom následovala prvá otázka.
"Toujou Tanaki."
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu May 29, 2014 4:33 pm

SENSEI
Čtyřmi zkouškami samozřejmě myslela jednu klasickou pro Kumo a dvě Geninů, kteří přišli z okolí Suny. On byl třetí.
Přežilo jich tak málo...
"Nejdřív mi předvedeš své praktické znalosti," dodala jsem. "Rozproudíš si krev a ani pak nepoznáš, že tě budu zkoušet i z teorie."
Nic těžkého, nic, co by Genin nevěděl.
"Aby to pro tebe nebylo příliš těžké, teorii Kumo, kterou dáváme obvykle, změním na teorii Suny. O Kumo bys asi všechno nevěděl."
O Suně věděla jen základy, takže ji možná překvapí. 
"Tak, jdeme na to!" postavila se kousek od něj. "Předveď mi Bunshin no Jutsu. Alespoň dva klony."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Goku Thu May 29, 2014 7:54 pm

"Hmm.." Rukou som si znova zašiel do vlasov, v ktorých som sa poškrabal a trocha neprítomne som sa na senseiku pozeral. Možno že ju vyfasujem aj ako normálnu senseiku, to by bolo.. zvláštne.
Mimovoľne som si zívol a oprášil som si ruky o seba.
"Ako chcete.." Povedal som potichu, po čom som zložil jednoduché pečate a vedľa mňa sa objavili dve moje identické kópie. Samozrejme nehmotné. Bolo to klasické bunshin no jutsu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri May 30, 2014 8:46 pm

SENSEI

Byl šikovný. U Genina bych takovou jistotu ani nečekala.
"Jak je to dlouho, co jsi dělal zkoušky?" zeptala jsem se zaraženě. "Ukaž mi ještě Henge no Jutsu. Ve mě."
Dařilo se mu to tak, až to bylo podezřelé. Obvykle byl Genin po zkouškách rád, když vytvořil jeden klon. Nejspíš byl tedy Geninem déle. Pak jsem ale nechápala, proč ho sem Hokage poslala, to si měla zjistit.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Goku Mon Jun 02, 2014 6:30 pm

"Približne rok." Povedal som neisto po chvíľke rozmýšľania a so zamysleným výrazom na tvári, to vyzeralo, že to ešte chvíľu prepočítavam. Následne som si ju len prezrel. Zložil som pečate a pomocou Henge no jutsu som sa na ňu premenil. Teda, bola to vierohodná premena.  Bol to však len obraz, pochyboval som, že by mi to vydržalo dlhšie už len kvôli tomu, že som aboslútne netušil ako sa táto ženská správa. 
Premenu som zrušil a ruky som si založil za opasok na nohaviciach.
"Ďalšie skúšky?" Spýtal som sa.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Jun 02, 2014 7:12 pm

SENSEI
Přikývla jsem.
"To je dlouho," přikývla jsem. "Chystal ses před zničením Suny na Chuuninské?"
Snažila jsem se s ním navázat určitý vztah. Muselo to pro něj být těžké, potřeboval kolem sebe teď mít milé lidi.
"Teď přejdeme k písemným částem," dodala jsem k jeho další otázce. "Chceš formálně do Akademie nebo si je napsat doma? Vyber si, nechci, aby tě to nějak stresovalo... Je to už dlouhá doba, co jsi tu látku musel znát."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Goku Mon Jun 02, 2014 7:18 pm

"Dlho.." Pousmial som sa a len som trocha zvolnil v mojom postoji.
"Niektorý shinobi opakujú chuninske aj tri krát, čo sú minimálne tri roky." Následne som vśak trocha zvážnel.
"Nemal som dôvod k chystaniu, stále bol stav vojny.. žiadne sa konať nemali. Aspoň podľa toho čo viem ja." Odpovedal som jej, po čom som sa na chvíľku zamyslel. Každopádne by som samozrejme robil test najradśej tu na mieste, aby som to už mal za sebou.
"Je nejaká možnosť, že by ste mi ho dali hneď teraz alebo tak ?" Poukázal som na seba. Bol som v podstate bez zbraní či bez hocičoho, s čím by som mohol trénovať.
"Necítim sa takto práve.. pohodlne. Stále je to tu pre mňa cudzie a stále mám pocit, že by mi každú chvíľu po krku niekto skočiť mohol.. pokojne niekto kto nemá rád prisťahovalcov.. potrebujem tie skúšky splniť čo najskôr inak tu asi zomriem od strachu." Slabo som sa zasmial no, bolo to skôr také zasmiatie z toho, v akej mizernej situácií sa nachádzam.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Jun 06, 2014 10:54 am

SENSEI

"Tady asi ne," povzdechla jsem. "Musím si vzít papíry. Ale ještě si je můžeme vzít někam k jídlu. Co bys řekl, kdybych tě pozvala na dango?"
Bylo vidět, že se bojí, takže jsem se snažila mu to alespoň trochu zpříjemnit.
"Neboj se, určitě to zvládneš. Pokusím se tam dát co nejvíc věcí o Suně, aby ses nemusel bát, takové obecně známé," pokusila jsem se mu to ulehčit ještě víc.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Fri Jun 27, 2014 2:44 pm

Nebylo co dělat tak jsem se nakonec ukázal zde v parku. Nejradši bych zašel na nějakou samostatnou misi nebo s pár děvčaty, jenže Raikage je teď určitě časově vytížená osoba a než bych se u ní dostal na řadu ztratil bych svoje mládí. Proto jsem byl zde a čekal jsem zda si mě všimne někdo s vyšším postavením a něco mi nabídne. Vyčkával jsem tedy až si mě práce najde sama. Avšak i po takové době se stále nic nenabízelo tak jsem se rozhodl jít do kanceláře. (přesun)
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Jul 07, 2014 8:49 pm

SENSEI

V tu chvíli se ozvalo z dálky volání. Vypadalo to, že Tanakiho učitelku někdo shání. Zdvořile se omluvila, poslala ho si odpočinout a slíbila, že si ho později najde. Zatím si mohl alespoň trochu poohlédnout jeskyni. Ona musí vyřídit další důležité záležitosti.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Goku Sun Jul 20, 2014 5:59 pm

/možno bude znieť post trocha prudivo ale fakt to nemal byť úmysel, predsa len ja som bol neaktívny T_T"/

Chodil som sem, v podstate každý deň. Teda takmer. Okrem klasického pobehovania po dedine, rozprávania sa s obyvateľmi a podobne, som aj tak nemal nič moc na práci. Samozrejme som tu bol stále ako špión z Kirigakrue no sato.. viac menej. Rozmýšľal som či mi to vôbec stojí za to no.. Kumogakure bola naozaj prazvláštna. Vedel som o nej len minimum.. a všetky informácie napríklad o sile Raikage či jej schopnostiach, boli skôr povery a "príbehy" od miestnych ktoré sa šepkali všade. Niečo ako štruktúra obrany dediny, či rozostavenie hliadok a podobne.. som mohol len dedukovať z toho, čo som videl na mojich "prechádzkach".. no nič viac. Nemal som schopnosti k tomu, zistiť niečo podstatné. Možno keby že tu ostane dlhšie.. každopádne som teraz aj tak nemal ako nepozorovane odísť a tak som znova len, v jeden krásny deň vyšiel do parku Shirogumo a robil to.. čo pred tým. Prechádzal sa. Stále bez čelenky Kumogakure no sato, či bez splnenia skúšok. Každopádne som tu nebol dlho, predsa len, netrvalo mi ani pol hodinu, kým som zachytil, že tu dnes nikto o ničom úžasnom a peknom nerozpráva.. o niečom, čo by som mohol predať ďalej.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 8:58 pm

Z kancelárie som sa spolu s Crystal vybral cez ulice smerom do tohto parku, predsa len sa mi to zdalo, ako prijateľné miesto na večernú prechádzku. "Na takéto návštevy by ste ale mohla chodiť častejšie, aspoň by som mal s kým chodiť von." Prehovoril som k nej počas miernej chôdze. Svoju tvár som mal natočenú smerom k nej, aby som ju videl. "Máte na pláne tu niečo robiť?" Opýtal som sa jej a skôr som si myslel, že sem prišla za nejakým iným zámerom, keď tu chcela ostať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 9:07 pm

"Stačí říct, aktuálně nemám nic moc na práci a procházky mám ráda." usmála jsem se na něj a také se na něj dívala.
"Pravda je, že jsem se chtěla stavit jen na návštěvu, hledám jistého muže, kterého jsem zahlédla zde ve vesnici. Jmenuje se Ruki no Akasuna říká Vám to něco?"
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 9:13 pm

"Ja za prechádzky príliš nie som ale ak tu mám takú príjemnú spoločnosť tak to je hneď niečo iné." Nepovedal som to tak, žeby som ich nemal rád ale to neznamenalo, že som ich rád mal. Bol to taký neutrálny názor. Po jej ďalších slovách som sa musel zamyslieť ale nemohol som si naňho spomenúť. "Rád by som Vám na to odpovedal ale musím Vás sklamať, lebo mne sa ešte neukázal." Oboznámil som ju a po chvíľke ticha som sa opýtal. "Bude Vám vadiť, ak by som vám tikal?" Predsa, len to bola mladá slečna, ktorej som tikal, lebo mala vysoké postavenie, lenže ja som s ňou chcel mať skôr viac kamarátsky vzťah.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 9:24 pm

"Nevadilo." pročísla jsem si nervózně vlasy rukou. První stopa zmizela. Doufám, že můj informátor něco najde a vystopuje. Ale teď jsem na to myslet nechtěla. všem to bude problém v budoucnu. On je má pojistka proti Reině.
"Promiň zamyslela jsem se."
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 9:27 pm

"Nevadí to je v poriadku." Predsa len to sa stáva aj ja sám som sa často strácal vo svojich myšlienkach. "Načo ho vlastne hľadáš?" Opýtal som sa jej. Predsa len sa ma naňho pýtala kvôli niečomu, to ma aj zaujímalo. Ešte k tomu som o ňom ja nepočul, čo bolo ešte podozrivejšie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Oct 21, 2014 9:33 pm

"Jen....starý známí." snažila jsem se nalhat.
"Byl tu při útoku Reiny na vesnici. A já byla u toho chci ho najít." dořekla jsem. Doufala jsem, že od toho tématu upustí.
"CO máš rád za jídlo?" změnila jsem téma
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 21, 2014 9:47 pm

Vyzeralo to skôr tak, že sa o tomto príliš baviť nechce. Určite za tým niečo bolo ale radšej som nevyzvedal, nechcel som kaziť náladu. Preto to jej zmenenie tématu som radšej zobral a držal sa ho. "Z jedál mám najradšej asi špagety ale inak môžem povedať, že som pomerne mlsný a mám rád sladké. No teraz sa mu akosi vyhýbam, predsa len mi ešte narastie brucho, čo ty?" Vyzvedal som taktiež.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

PARK SHIROGUMO - Stránka 3 Empty Re: PARK SHIROGUMO

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Park

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru