Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ONSEN

+3
Natao Hyuurai
Seishin Yuna
Yorimi Sonoe
7 posters

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty ONSEN

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:06 pm

First topic message reminder :

ONSEN - Stránka 8 30v0u2q
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Mar 09, 2015 9:58 pm

Bolo to prekvapenie, netušil som, kam ma to presne viedla, ale výsledok bol prekvapujúci. Nikdy som nestretol ženskú, ktorá by mala takýto skvelý nápad. "Podľa mňa je to dobrý nápad." Uškrnul som sa a po jej ďalšej otázke som spoznal, že možno jej sa tu moc nechce. "Ja s tým nemám problém, dlho som tu nebol, ale zdá sa mi skôr, že tebe sa tu moc nechce." Trošku som si do nej rýpol s úsmevom na perách. Teda mne to bolo jedno, skôr som sa tešil ako skočím do tej horucej vody. "Takto tu je ale málo ľudí, teda skôr tu nieje skoro nik, lebo je dosť neskoro. Máme šťastie, úchylní dedovia sú o takomto čase unavení." Zasmial som sa, lebo keď som tu naposledy bol v spoločnej časti, tak sa tam tí uchylaci pozerali po každej mladej žene..
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Mar 09, 2015 10:06 pm

Nenenenenene! Mne to nevadííí, vôbec! Ken sa v tej chvíli mohol začať smiať, pretože som bola červená a tú vetu som vyslovila nesmierne vysokým priškrteným tónom. Znervóznilo ma, že tam nebolo veľa ľudí. On...uvidí...moje telo! Preboha! Yuna, čo to máš za nápady?
Uvidíme sa neskôr! Vyhŕkla som a zdúchla okamžite do budovy, až sa za mnou prášilo. Rýchlo som si zaplatila, vzala si uteráčik a zmizla v šatniach, kde som si na moju smolu uvedomila, že nemám pri sebe plavky. Tie ženy, čo tam boli, si museli o mne veruže nejaké divné veci myslieť, pretože som sa červenala a s priblblým úsmevom sa dívala do protiľahlej steny.
Rýchlo som sa vyzliekla a okolo svojho tela omotala uterák, na čo som sa neisto vybrala k bazénu. Ken tu ešte nebolo. Neisto som stála na kraji bazéna a čučala do vody. Kriste, to bude trapas... Tentoraz to, že sa červenám vidieť nebolo, a za to som mohla ďakovať tomu obrovskému množstvu pary.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Mar 09, 2015 10:24 pm

"He?" Uškrnul som sa, keď hovorila, že jej to nevadí, ale pri tom sa červenala, prišlo mi to roztomilé až vtipné. Yuna zdrhla neuveriteľne rýchlo ani som sa nestačil čudovať. Pomaly som teda pokračoval, zaplatil som a zobral si uterák. Tiež som nemal plavky, jednoducho som si obmotal uterák okolo seba a šiel k tomu bazénu vytvoreného prírodou, kde bolo veľmi horúco. Bola tu už Yuna, musel som sa usmiať, keď som ju videl stáť na okraji bazéna. Bolo tu aj dosť pary, čo vytváralo zaujímavú atmosféru v týchto častiach lázni a ja som využil túto situáciu, keďže ma ešte nevidela, pristúpil som k nej zozadu a mal som chuť ju postrčiť do tej vody, ale to by bolo odomňa asi moc brutálne, preto som len prstom štuchol do jej boku, aby som ju trošku prekvapil. Mal som na tvári ten svoj úsmev a postavil som sa už vedľa nej. "Je to úžasné, ako je tu príjemne." Uškrnul som sa, bolo tu oveľa lepšie než v tej zime. "Tak na čo čakáš?" Uškrnul som sa, pomaly som vchádzal do vody, samozrejme som sa Yune otočil chrbtom, neviem či ma sledovala, jednoducho som zhodil uterák a hodil ho na okraj a potom som už len vošiel do hlbšej vody. Následne som sa otočil už na ňu, ale radšej som počkal ešte pár sekúnd, než som sa otočil.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Mar 10, 2015 4:56 pm

Vystrašene som zjojkla a vyskočila do vzduchu, až mi trochu povolil uterák, nebolo mi zatiaľ síce vidieť nič, ale keby som to nechala tak, určite by zo mňa spadol, preto som ho hneď schytila a pevnejšie si ho obtočila okolo tela. Ken-kun! Toto mi už nerob, chceš aby som dostala infarkt?
Uprela som naňho pomerne vyčítavý pohľad, na čo som sa ale zaškerila. Brala som to ako srandu. Úškrn mi ale zamrzol na perách, keď som zbadala...že tu stojí polonahý s uterákom omotaným okolo tela. Sčervenela som ako paradajka. Rýchlo som od neho odvrátila tvár, nech to neuvidí a keď sa vybral k bazénu, len som ho sledovala, zvedavý, ako sa tam teda dostane. Myslela som si, že zvolí nejaký taký spôsob, aby som mu nevidela nič. Akonáhle sa mi však nahý otočil chrbtom a ja som tak mala výhľad nie len na jeho chrbát a svalnaté ruky, ale aj na jeho...riť.
Ja...Ja... Keď sa na mňa pozrel, moja tvár úplne zmodrela a môj výraz sa dal popísať tak, ako keby som prežila nejaký šok. Jednoducho, bola som trochu mimo. Rýchlo som si zakryla oči.
Pane Bože! To bol trapas! Videla som jeho riť! Ajejeje... Cítila som sa divne. Snáď to zo mňa opadne, keď vplávam do tej teplučkej vodičky. Vošla som na kraj bazéna, kde mi voda siahala tak maximálne po kolená a vybrala sa priamo ku Kenovi. Keď sa mi už voda zdala príliš vysoká a dotýkala sa okrajov môjho uteráka, otočila som sa mu chrbtom a skôr než vôbec stihol niečo zaregistrovať, rýchlosťou blesku som zo seba uterák strhla a šupla sa do vody. V tomto som bola pro.
Tvárila som sa tak nenápadne. AKože som nič pred chvíľou nevidela.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Mar 10, 2015 6:23 pm

Poštuchnutie Yuny malo presne taký efekt, aký som chcel, preto som sa musel trošku na tom zasmiať. Netušil som, že sa mi pozrela na zadok, očakával som, že odvráti zrak, ale tak bolo to len na nej a aj keby som to vedel mi to bolo naozaj jedno. Ja som svoj zrak odvrátil, keď som videl, ako Yuna vchádza do bazéna. Potom som sa už pozrel a samozrejme som sa k nej priblížil. "Stokrát lepšie ako tá zima v horách." Skonštatoval som s úsmevom. Pozeral som sa na Yunu, nuž musel som sa sám pre seba usmiať. Poobzeral som sa okolo seba. "Máme to šťastie, že sme tu len my dvaja." Usmial som sa a podišiel som kúsok k okraju o ktorý som sa opieral. Samozrejme som si užíval horúcu kúpeľ. Nahlas som si povdýchol. "Už dlho som tu nebol." Povedal som len tak na okraj a čakal, čo povie Yuna a ako sa bude tváriť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Mar 10, 2015 7:10 pm

Aspoň že ma neočumoval. Inak by som na sebe cítila ten pohľad. Prakticky som na to bola zvyknutá, teda vlastne tak úplne nie, ale vždy, keď som sem šla, očakávala som nejaké úchylné pohľady chlapov.
Nebola som bohvieako krásna. Ale chlapov odjakživa priťahovali ženské telá, čiže ich výzor ich vlastne ani nezaujímal. To máš pravdu. Cítila som sa oveľa lepšie, keď moje telo bolo skryté pod hladinou vody a ťažko priehladnuteľnou parou, čiže som sa fakt nemusela obávať toho, že by Ken niečo videl. Hm, to je pravda. Ja som tu bola naposledy...Zamyslela som sa, ale len čo som si spomenula, že asi s Nataom, tak som okamžite zmenila tému. Hej, aspoň pre mňa je to lepšie, aj keď teraz by som sa tu báť nemusela, keď tu mám svojho bodyguarda. Kto by sa nebál takej hory svalov, že? Zaškerila som sa naňho. Môžem? Opýtala som sa, asi ani netušil, čo som vlastne chcela urobiť. Skôr, než mi vôbec stihol odpovedať, som sa jemne dotkla jeho ozaj svalnatej ruky. Prešla som po celej jej dĺžke. Ejha, asi ti to zabralo kopu času, čo? Keby sme si dali nejakú súťaž v sile, najskôr by si vyhral, nestačila by som ti ani so svojou chakrou zvýšenou silou. No čo, bola to pravda, už len preto, že som sa nemohla ani zďaleka porovnávať s Tsunade.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Mar 10, 2015 7:35 pm

"Ale prosím ťa nepreháňaj!" Zasmial som sa, keďže nebol som taká hora svalov ako rozprávala. V podstate proti tretiemu Raikagemu som nebol nič moc a štvrtý, no tomu som sa možno mohol podobať, ale ešte som sa naňho nedoťahoval. "To vieš s otcom som mal povinné cvičiť, bez výnimky." Pousmial som sa pri spomienke naňho. Trošku som sa však začervenal. "No neviem ani ty nie si dievča z cukru." Uškrnul som sa, chcel som tým prirovnaním naznačiť, že jej sila je naozaj na celkom slušnej úrovni. Nebol som nejako zvyknutý, že by sa ma Yuna dotýkala. "Popravde máš naozaj jemné ruky." Ani neviem prečo som povedal niečo také, ale hneď na to som pokrčil ruku a chytil som ju za ruku. Mohla cítiť skôr drsnejšiu pokožku než by tam hľadala jemnosť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Mar 10, 2015 7:48 pm

Pffff, nepreháňam. Nikdy! Odmietala som si niečo takéto pripustiť. Jednoducho, čo som povedala, bola pravda. Možno som v tomto ohľade bola ako nejaké staré babky, ktoré si o sebe mysleli že sú sväté a všetko čo povedia, je sväté tiež, ale kým mi to nejakým dôkazom nevyvráti, budem si za tým stáť!
Ou. Ani sa nedivím. Vlastne. Ja som to mala tiež podobne. Pokrčila som ramenami. Viac som sa ale k môjmu trénovaniu od mladého veku nevyjadrovala, jednak preto, že naše praktiky boli ostatným ľuďom tajné, a jednak preto, že som nechcela, aby ma trebárs ľutoval alebo tak niečo. Nepotrebovala som to. Ale moja sila nie je prirodzená. Tu je ten hlavný rozdiel. Keby som nebola medik, najskôr by sa moja sila rovnala nejakej obyčajnej žene. A to som si akosi nevedela predstaviť. Zvykla som si už na to, že keď som niekomu vrazila, tak odletel niekoľko metrov dozadu.
Jeho poznámka ma prekvapila. Inštinktívne som chcela stiahnuť ruku späť, ale nepodarilo sa mi to, pretože mi ju chytil on. No, vieš. Nivea OP. Trochu som sa začervenala. Jeho ruky boli drsnejšie, ale neprekážalo mi to. Aspoň to dokazovalo, že to nie je žiadny leňochod a že na sebe tvrdo pracuje.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Mar 10, 2015 8:11 pm

Radšej som Yune neoponoval, že preháňa, len som sa usmial. Po poznámke Nivea OP som sa rozosmial, tak menej, ale rozosmialo ma to. "Asi by som Niveu mal používať tiež." Doplnil som a po chvíľke som jej pustil ruku. "Všimla si si ? Obaja sme modroočkovia." Uškrnul som sa ani neviem ako, ale keď som sa jej teraz pozeral do očí, tak som si to uvedomil. "Ty ich máš asi ako oceán, ktorý skrýva mnoho záhad." Povedal som a tvárou som sa k nej trošku blížil, pri čom som sa jej stále pozeral do očí. Teraz som mal sto chutí spraviť jednu vec práve v tejto chvíli, povedať jej to, že ju beriem asi viac ako kamarátku. Stále som si v tom nebol istý na 100% alebo som si to nechcel pripustiť... Nuž nespravil som to, len som sa zastavil hlavou tesne pred tou jej.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Mar 10, 2015 8:47 pm

Zazubila som sa naňho. Vrelo odporúčam. Keby som ju nepoužívala, najskôr by som mala pokožku ako strúhadlo na jablká. Pri tom, ako som po minulé roky drela a nemala teda veľa času na seba, by som sa ani nedivila, keby to tak vážne bolo.
Pri jeho poznámke som sa mu zapozerala do očí, rovnako ako on mne. Hm. Mnoho záhad. To by aj sedelo, veľa vecí ešte o mne nevieš. Toto možno v ňom vyvolalo zvedavosť, bude sa musieť ale veľmi snažiť, aby som mu niečo vôbec prezradila. Ak nad tým začal premýšľať, určite si uvedomil, že trebárs o mojej minulosti nevie vlastne nič. Alebo kde bývam. Čo sú moje schopnosti zač. Ako je možné, že ich ovládam. Prečo sa tak viažem na ľudí. Bolo tu ešte mnoho vecí. Tvoje oči mi zas pripomínajú oblohu. Taká krásna, čistá modrá. Odvrátila som od neho zrak. Dívala som sa na svoje ruky pod vodou. Teda nedívala, nevidela som totižto nič.
Po chvíli som k nemu opäť zdvihla pohľad. To už mal tvár pred tou mojou. Sčervenala som ako paradajka, nevediac čo robiť, preto som sa len naňho dívala ako vyoraná myš. Stihla som sa však včas spamätať. Váhavo som zdvihla ruku a priložila ju na jeho líce, na ktorom som ho pohladila. Sama som si neuvedomovala, čo robím. Dívala som sa naňho tak, ako keby ma nesmierne fascinoval.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Mar 10, 2015 9:24 pm

Stál som pred jedným veľmi vážnym rozhodnutím. Rozhodovanie bolo ťažké, nevedel som či som sa rozhodol správne, ale nakoniec som si povedal, že už nechcem skrývať svoje city k nej, mal som ju rád viac než len kamarátku. Pozdvihol som pravú ruku, jemne ju chytil za bok nahol som sa moc blízko a už som neváhal ani sekundu. Pobozkal som ju, nebol to dlhý bozk. Po ňom som sa len oddialil a sledoval ju. V hlave sa mi objavilo aspoň sto scenárov, ktoré sa môžu stať. Mohla mi dať takú facku, že by som odletel do ďalšieho oddelenia, ale to bolo asi to najhoršie, čo by sa mohlo stať. Dúfal som, že sa nič také nestane, boli tu však aj iné o niečo trápnejšie scenáre. Ako napríklad, mohla by ma odstrčiť a potom by mi povedala, že ona to tak necíti. Mal som zmiešané pocity a cítil som sa akoby som bol na nejakom tenkom ľade. Na tejto chvíli mi naozaj záležalo, preto som dúfal len v to najlepšie.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Mar 10, 2015 9:44 pm

To čo sa stalo potom...ma nehorázne prekvapilo. Preto, keď ma pobozkal, cítila som sa ako Pinoccio, už len z toho dôvodu, že som bola šokovaná. Toto som nezažila niekoľko rokov. Teda od čias, keď som ešte chodila s Kisukem. Odvtedy som nemala nikoho, zriekla som sa chlapov nadobro. Avšak nebránila som sa, čo ma prekvapilo snáď ešte viac.
Ken-kun...Vyslovila som jeho meno, keď sa odo mňa oddialil a dívala sa naňho doširoka otvorenými očami. Nevedela som, čo si myslieť. Nevravím, že ma nepriťahoval, ale...mala som tak trochu komplexy z toho, čo sa mi stalo kedysi, práve preto som bola taká trochu...odťažitá. A čo Rin? Už ju nemiloval? Čo ak som bola len obyčajná náhrada, ktorá mu pomôže zabudnúť a potom ju odkopne? Takéto nezdravé myšlienky napádali moju myseľ a zneisťovali ma. Bola som prestrašená. Bála som sa opäť niekoho milovať.
Opäť som uprela svoj vystrašený pohľad na Kena. On však nebol taký. Videla som to na ňom. Bol to dobrý človek, starostlivý. Pri Kisukem som bola slepá, preto som nevidela, čo je zač, ale Ken...Ken je jednoducho iný. Vedela som to. Navyše, asi by som si neodpustila, keby som mu zlomila srdiečko, ak teda fakt ku mne niečo cítil.
Myslím, že s ním som to mohla opäť skúsiť. Možno on je ten, s kým by som mohla byť šťastná. Pery sa mi roztiahli do širokého, nefalšovaného úsmevu. Natiahla som sa k nemu a jemne ho pobozkala na pery, možno to bude brať ako odpoveď na svoju otázku, či som na tom rovnako ako on.
Stále mi ale však behala po rozume Rin. Čo ak sa vráti? Čo potom?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Mar 10, 2015 10:27 pm

Všetko nakoniec dopadlo podľa mojich predstáv aj keď zozačiatku to tak nevypadalo. Ten jej pohľad chvíľu pôsobil vystrašene, čo ma trošku zhrozilo, začalo mi búšiť srdce, očervenel som, ale potom sa už usmiala a bozkom mi naznačila, že to cíti asi ako ja. Yuna sa nemusela báť o Rin, na ňu som už nemyslel, bola to jej chyba, že ma opustila bez slova. Takže aj keby sa vrátila, bol som pevne rozhodnutý, že jej poviem nie.
Znova som oplatil Yune bozk a tiež ten svoj výraz, že som zaujatý som zmenil do úsmevu. Trošku som sa zasmial, keď som bol v takej tesnej blízkosti. "Tým tvojim pohľadom si ma vystrašila." Mal som na mysli ten jej vystrašený, v tej chvíli mi vážne nebolo všetko jedno. Znova som sa opovážil jej dať len jeden krátky bozk. Samozrejme ľavou rukou pod vodou som ju chytil tiež za bok a pravu som posunul trochu viac na jej chrbát. Popravde som si každý dotyk celkom užíval a tak isto aj bozk.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Mar 11, 2015 4:10 pm

Usmiala som sa naňho. V tejto chvíli som sa cítila nesmierne šťastne. Dlhé roky som čakala presne na toto, aj keď som si to nepripúšťala, dusila to v sebe. Prepáč. Ospravedlnila som sa. Tak trochu som sa v minulosti sklamala, vieš, a akosi som prestala chlapom veriť, ale...Uvedomila som si, že nemôžem takáto ostať na veky, hlavne keď si ma vybral niekto tak úžasný, ako ty, hm? Rukou som ho pohladila po líci. Pôvodne som si to neuvedomovala, ale teraz už viem, že som možno k nemu niečo cítila už skôr. Avšak vzhľadom k tomu, že som mala pomerne blbé a zaneprázdnené obdobie, nemala som veľa šancí sa tým zaoberať. Opäť sa rozhodol pobozkať ma, čo som mu vlastne aj oplatila. Ken-kun? Len tak ma zaujíma...Čo na mne vlastne vidíš. V Kumo je kopa žien, možno lepších a krajších, než som ja, tak prečo ja? Ja som samú seba neradila medzi tie najkrajšie ženy, nepripadala som si tak. Ľudia mi zvykli vravieť, že som skôr taký roztomilejší typ, ale aj tak.
Popritom, ako možno rozmýšľal nad odpoveďou, som mu odhrnula neposlušný prameň jeho vlasov nabok a detailne študovala jeho tvár.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Mar 11, 2015 4:58 pm

Yuna ma považovala za úžasného? To som netušil. "Úžasný? Ja som len obyčajný človek, ktorý mal to šťastie a stretol výnimočnú osobu ako si ty." Pokrčil som ramenami a usmial som sa na ňu, myslel som to vážne, ja som sa považoval za dosť obyčajného. "Ja v tebe vidím. niečo viac, si strašne milá k ľuďom, máš dobré srdce a tvoj úsmev ma vždy poteší. Nezáleží na tom, ako vyzeráš. Mne stačí len to, že ak sa niekomu potrebujem vyrozprávať viem, že ty ma vypočuješ. Naviac, pre mňa si najkrajšia v celom okolí a to nehovorím len preto, aby som sa ťa snažil nejako utešiť. Ja to tak cítim. Máš tie najkrajšie oči, aké som kedy videl." Pousmial som sa a mrkol som na ňu. Pozeral som sa do tých krásnych očí. "To ja mám šťastie, že som ťa stretol." Dodal som nakoniec a len som pomaly ľavou rukou prechádzal od jej boku až k jej stehnám a potom zas naspäť som smeroval k jej boku, kde som ruku zastavil.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Mar 11, 2015 5:59 pm

Jeho slová vo mne vyvolali nemý úžas, niečo takéto mi ešte teda nikto nepovedal. Začervenala som sa, sklopila pohľad a usmievala sa ako mesiačik na hnoji. Ako vždy, keď som bola v rozpakoch. Arigato. Opäť som ho pohladila po líci a tvárou sa k nemu trochu priblížila. Nemal by si k sebe byť tak sebakritický. Nie si obyčajný, teda aspoň pre mňa nie, dlho som sa nestretla s človekom, s ktorým by som si rozumela a prirástol mi tak blízko k srdcu, že to...že to prerástlo až v toto. Ak sa poriadne pozrel do mojich očí, určite tam zazrel lásku, takú zamilovanosť, šťatie, samé pozitívne pocity, ktoré aspoň pre tentoraz zo mňa vyhnali všetko to negatívne, čo ma v poslednom čase trápilo.
Čoraz viac sa moje pery približovali k tým jeho. Keď ich však delili milimetre, šplechla som mu vodu do tváre a odplávala na druhú stranu bazénu. Hmmm. Povedzme, že si ma musíš zaslúžiť. Mrkla som naňho a zaškerila sa. V plávaní som nebola teda najhoršie, čiže Ken bude mať čo robiť!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Mar 11, 2015 8:54 pm

Videl som Yunu šťastnú a to robilo šťastného aj mňa. Z hlavy mi vyfučali starosti, len som si chcel užiť tento čas s Yunou. Celkom sa ku mne znova približovala, myslel som si, že žiada o ďalší bozk, ale pekne ma oklamala. Keď som si myslel, že ma už pobozká, jednoducho ma ošpliechala do tváre. Kým som sa spamätal, tak už bola na druhej strane bazénu. Zamračil som sa, no ani ne sekundu na to som sa zas usmial. Tak bol som plavec, plávanie mi nerobilo problém, preto som neváhal ani sekundu a začal som plávať smerom k nej, keďže sa blížila ku koncu bazénu, nemala kam újsť. Dával som si pozor, aby ma nejak neobalamutila a kúsok pred ňou som prestal plávať a pomaly som sa k nej približoval ako nejaká šelma k svojej koristi. "Mne neunikneš." Na tvári som mal taký úškrn, ktorý naznačoval, že mám niečo zlé za úmyslom.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Mar 11, 2015 9:21 pm

Ken teda prekonal moje očakávania, teda čo sa týka plávania. Blížil sa ku mne ozaj rýchlo a ja som začala panikáriť. Musela som improvizovať.
Akonáhle prestal plávať, vyzerala som úplne pokojne. Ako keby som ani nič neplánovala urobiť, keď v tom odrazu...K nemu letela trochu väčšia a silnejšia vlna vody spôsobená mojou silou, ktorá mala slúžiť k tomu, aby sa buď otočil alebo zakryl svoju tvár rukami, na čo som sa rýchlo ponorila pod vodu a prudko ho potiahla za nohu. To zase bolo k tomu, aby stratil rovnováhu a spadol rovno do vody. Všetko sa to udialo v krátkom časovom intervale, čiže by to malo výjsť. Vynorila som sa pár metrov od miesta incidentu a začala sa nahlas smiať, bola som nehorázne škodoradostné a niečo také mi neraz privádzalo záchvat smiechu.
Mal by si ma prestať podceňovať. Dodala som s úškrnom, či to počul alebo nie, to mi bolo záhadou, každopádne to bolo jedno. Teraz ale nastal problém. Nevedela som, kde presne sa nachádza. Ou, fuk. Prebehlo mi mysľou.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Mar 11, 2015 9:39 pm

Samozrejme pred menšou vytvorenou vlnou som sa otočil, aby som to nedostal do tváre. Nestihol som ani poriadne zareagovať a niečo ma chytilo za nohu. Teda bola to Yuna, mohol som niečo takéto od nej očakávať. Jasne, že som sa zvalil do vody, ale predtým som sa poriadne nadýchol, keďže som predpokladal pád do vody. Nuž popravde to malo i druhý cieľ. Voda sa uzatvorila a ja som pol pod ňou. Bola tu para a Yuna ma len tak nemohla vidieť. No nemohol som si dovoliť plávať pod hladinou, lebo by rozhodne spozorovala vlnky. Nuž preto som pod vodou preplával len kúsok behom sekundy a vynoril som sa tesne pred Yunou a poriadne som ju ošpliechal. Začal som sa aj ja škodoradostne smiať. "Ty si ale zle dievča!" Uškrnul som sa, zareagoval som na to, ako ma stiahla pod vodu, nepodceňoval som ju, ale ten krok jej rozhodne vyšiel!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Mar 11, 2015 9:48 pm

Očakávala som všetko, ale veľmi nie to, že sa predo mnou len tak z ničoho nič objaví a šplechne ma tváre. Skôr niečo také ako napríklad to, že mi oplatí to stiahnutie pod vodu alebo neviem. Preto mi zamrzol úsmev na perách, keď mi tá voda vletela priamo do huby.
Dívala som sa na Kena, ako keby som bola tak trochu mimo. Hneď na to som sa ale rozosmiala. Ty vieš človeka prekvapiť, čakala som niečo úplne iné. Trochu som sa od neho vzdialila. No, hovorí sa to o mne, nie si prvý ani posledný, kto mi to povedal. Vyplazila som naňho provokatívne jazyk a opäť sa od neho vzdialila, aby sa nemohol len tak natiahnuť a chytiť ma.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Mar 11, 2015 9:55 pm

"Mohol som využiť tú situáciu a potopiť ťa!" Zamyslel som sa na hlas, bolo by to oveľa lepšie. Yuna sa mi zdala uvoľnenejšia, než keď sme tu prišli. Predtým bola taká skôr nervózna a viac menej sa hanbila, ale teraz mi prišla uvoľnenejšia. Tak ako sa ona vzdiaľovala ja som sa približoval, samozrejme, aby som ju mal na dosah. "Dokedy chceš hrať túto hru?" Opýtal som sa s úsmevom na tvári, nie že by sa mi nepáčila, práve naopak, bola to celkom zábava. "Obaja aj tak vieme, že ťa nakoniec chytím." Nahodil som ten diabolský úškrn a nebezpečne sa znova začal približovať. Na ten istý trik som jej naletieť nehodlal. Vedel som sa predsa poučiť z chýb.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Mar 11, 2015 10:07 pm

Ale neurobil si to, lebo ma máš príliš rád. Reagovala som hneď na jeho poznámku o mojom utopení. Aspoň že mi to neodplatil. Nebol snáď dostatočne škodoradostný? Ak by sa to stalo mne, vrátila by som to tomu človekovi dvojnásobne.
Neviem, kým sa bude dať. Neustále som ustupovala, až som narazila na okraj bazénu a tak trochu vo mne hrklo. Nemohla som a pokúsiť o podobný čin ako predtým, určite sa už poučil a po druhý krát by sa už nachytať nedal. Čo teraz? Bol príliš dobrý plavec na to, aby som mu len tak zdúchla.
Trochu divne som sa naňho zaškerila a natiahla sa po uterák, ale ten tu nebol. Bol na protiľahlej strane bazéna. No, šťastie dnes stojí asi na tvojej strane. Chcela som sa pokúsiť ujsť aspoň takto, ale tak...nahá tu určite behať nebudem. Preboha. Sotva sa tu začal taký drobný románik medzi nami dvoma a už ma má vidieť nahú?! xD
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Mar 11, 2015 10:23 pm

Nuž, musel som len pokrčiť ramenami, keď povedala, že ju mám príliš rád. Samozrejme som si všimol, že sa blížime k okraju bazéna a keď naň narazila videl som aj ako sa snaží nahmatať na ručník, ktorý však mala na opačnej strane bazéna. Musel som sa len uškrnúť, keďže som pochyboval, že by vybehla na breh, takže som sa znova k nej nalepil a prišiel si pre ten bozk, ktorý zrušila, že ma ošpliechala. Len som sa k nej nahol a krátko ju pobozkal. "Zájsť ti po ručník?" Opýtal som sa po tom krátkom bozku, ktorý som si naozaj užil, potom som sa však už narovnal a o pol kroka od nej odstúpil. Samozrejme som to bral ako samozrejmosť, že jej pôjdem po ručník, bol som predsa nejaký gentleman. "Ale otoč sa!" Varoval som ju a potom som sa otočil ja, po pár sekundách som doplaval k opačnému koncu, kde bol jej ručník a tak isto aj môj, ja som si svoj obviazal okolo pása a ten jej som si prehodil cez rameno. Potom som prešiel po okraji tohto prírodného bazénu a pozeral som sa na Yunu celkom škodoradostne. Napadla ma jedna veľmi neškodná vec. Jej ručník som jej nepodal, len som sa pozeral na ňu. "Chceš ten ručník? Stále sa neviem rozhodnúť či ti ho dať." Uškrnul som sa a na tvári bol znova ten škodoradostný úškrn.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Mar 12, 2015 5:47 pm

Nemala som kam ujsť. Výjsť len tak nahá z bazéna, som nemienila. Cítila by som sa asi trápne, keby ma niekto načapal pri tom, ako si tu nahá behám okolo bazéna a výskam ako zmyslov zbavená. Navyše, pri predstave, že by ma takto Ken videl, sa mi na líciach objavila mierna červeň.
Navyše tento bazén bol príliš malý na to, aby som sa pokúsila nejak ujsť. Trik čo predtým som už použiť nemohla. Ken by sa určite nedal zase nachytať. Poučil sa už predsa zo svojej chyby, nie? Neostávalo mi teda nič iné, než sa prispôsobiť. Bozk som mu opätovala a hneď na to sa naňho žiarivo usmiala. Tak teda fajn, vyhral si, ale len preto, že uteráky sú úplne inde, než som si myslela. Založila som si ruky na hrudi a našpúlila pery, ako keby som bola urazená alebo čo. Na jeho otázku som neodpovedala, napriek tomu po uteráky došiel. Tentoraz som sa mu ale na riť nedívala, radšej som sa odvrátila, i keď nebol to zlý pohľad, ale keď nechcel, tak nechcel. Nebudem mu to robiť naspriek.
Trpezlivo som čakala na to, až sem dôjde. Jeho poznámka ma prekvapila. Vážne? Skôr, než to vôbec stihol zaregistrovať, v obrovskej rýchlosti som sa rukou natiahla k uteráku omotanom okolo jeho pása a stiahla ho z neho, čo ho mohlo priam až šokovať. Samozrejme, nedívala som sa mu na rozkrok ani nič také, proste som si ten uterák privlastnila a držiac ho nad vodou som dokráčala k druhej strane bazéna so schodmi. Vyšla som po nich tak, aby som si stíhala omotať uterák okolo tela. Proste aby nič nevidel. Teda okrem mojich nôh, na tie sa mohol dívať, koľko chcel.
Zaškerila som sa na Kena. Karma. Vyhlásila som a s tichým chechtaním som zamierila priamo k nemu.

Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Mar 12, 2015 6:06 pm

Naozaj som nečakal, niečo tak útočné od nej, veď mi zobrala môj vlastný ručník. Našťastie som mal ja ten jej, a tak som bleskovo zareagoval aj ja a omotal som si ho okolo pása. "To bolo podlé." Uškrnul som sa a sledoval, ako vychádza z bazénu. Uhm, videl som zozadu jej nohy, nuž aj tie mala sexy. Musel som sa sám pre seba usmiať, že mám vlastne také šťastie práve ja. Šiel som aj ja naproti Yune a keď sme sa teda stretli. "Ty si naozaj zákerná!" Prehlásil som ja aj keď ja som začal s tým bratím ručníkov. Samozrejme som sa tomu zasmial. Ani som si to neuvedomoval, ale bola noc. "Stále rozprávam len o sebe, ale nič som nepočul ja o tom, kde bývaš a všetko okolo teba." Celkom som sa zaujímal, lebo som v podstate nevedel o jej minulosti moc. Netušil som ani len kde býva, ale na druhú stranu som Yunu poznal po citovej stránke a vedel som aká vlastne je ona sama.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 8 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru