Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ONSEN

+3
Natao Hyuurai
Seishin Yuna
Yorimi Sonoe
7 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty ONSEN

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 24, 2014 12:06 pm

First topic message reminder :

ONSEN - Stránka 9 30v0u2q
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Mar 12, 2015 7:08 pm

Nemôžem poprieť, že keď sme sa teda k sebe blížili a ja som na jeho hruď mala taký parádny výhľad, že som si nemyslela, že je sexy. Jednoducho bol. Na toto som jednoducho mala slabosť, rovnako ako na dlhé vlasy a modré oči. Ken teda mal črty pre mňa ideálneho chlapa.
Ja viem. A baví ma taká byť. Uchechtla som sa. Mňa len tak ľahko človek neobabre. A už vôbec nie takto. Ale zase...Ken sa poučí a nabudúce mi nenaletí. Takže si budem musieť vymyslieť niečo iné. No, keď to tak o mne chceš vedieť...Usmiala som sa naňho. Nemala by som, toto je pre nás dôverná informácia, avšak nie je prísne tajná. Nedivím sa, že nevieš, kde bývam, pretože to nie je tu v Kumo, ale hlboko v lese mimo nej. Je ľahké sa tam stratiť, preto tam takmer nikto nechodí a to môjmu klanu vyhovuje. Odvetila som mu na otázku. Čo by si ešte chcel vedieť? Opýtala som sa. Kto vie, možno tu je ešte niečo, čo by ho zaujímalo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Mar 12, 2015 7:49 pm

"Ahááá, tak to v pohode, ja som, len prírodzene zvedavý." Uškrnul som sa, keď som zistil, že ona je vlastne odtiaľ. Samozrejme som vedel niečo viac o jej klane, než sme sa prvykrát stretli, prečítal som si niečo, ale moc som sa aj tak toho nedozvedel. "A tvoja rodina? Uvidím ich niekedy?" Opýtal som sa, možno to vyznelo, že sa na to priam teším, ale to nebola taká pravda... To trápne ticho, nuž jednoducho som nemusel takéto stretnutia a plánoval som to odkládať pokiaľ to nebude nutné. V podstate ma nič viac nezaujímalo, zatiaľ ma nenapadali žiadne otázky, vlastne by som chcel vedieť toho ešte veľa, ale na to sme mali času dosť. Natiahol som sa smerom nahor, kúpeľ mi spravil veľmi dobre, bol som plný energie a to nebolo spôsobené len kúpeľom.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Mar 12, 2015 8:32 pm

Chápem. Zasmiala som sa. Nestretla som sa ešte s chlapom, ktorý by bol taký zvedavý, skôr by som túto vlastnosť priradila k ženám, teda hlavne k starým babkám, ktoré sú lepšie ako nejaké najlepšie kamerové systémy na svete. Moja rodina? No, moji rodičia ešte žijú, môj brat tiež. Nemusíš sa báť, všetci sú pomerne milí, priateľskí, s mojim bratom by si si možno rozumel. Či ich uvidíš, záleží len od teba, nechcem ťa do toho nútiť. Postavila som sa na špičky, predsa len som bola oproti nemu prťavá, a prisala sa mu na pery.
Je to zatiaľ všetko? Opýtala som sa pre istotu, keď som sa od neho odlepila a naklonila hlavu na stranu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Mar 12, 2015 8:47 pm

"Skôr či neskôr na to dôjde." Uškrnul som sa a nechala som ju, keď sa na mňa trošku nalepila. "Nie, zatiaľ si mi povedala dosť." Pousmial som sa, nechcel som ju tu vypočúvať, ešte by sa cítila nejak nepríjemne. "A ty nič? Vôbec nič o mne nechceš vedieť? Nič ťa nezaujíma?" Spýtal som sa trošku oneskorene, stále som sa pýtal ja a ona nič. Nebolo by predsa od vecí, ak by sa ja ona niečo opýtala, síce ja som jej povedal o mne už dosť, vedela, že nemám rodičov ani súrodencov, žiaden špeciálny klon a jednoducho na mne nebolo nič tajomného a ani zaujimavého. Takže som aj chápal, prečo sa toľko nevypytovala, čo ja. "Čo teraz?" Nasledovala otázka, bola noc, takže som očakával niečo v zmysle, že pôjdem domov sa poriadne vyspať...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Mar 12, 2015 9:01 pm

Hmmm...Niečo by tu bolo. Pozrela som sa mu priamo do očí a jemne, tak milo som sa usmiala. Chcela by som vedieť niečo...o tvojej minulosti. Takéto veci ma vždy zaujímali. Vzhľadom k tomu, že som ale nevedela, čo v minulosti presne zažil...Proste, kto vie, či si náhodou neprešiel niečím zlým a teda som v ňom nechcela vyvolať nejaké negatívne pocity. Ak nechceš, nemusíš mi odpovedať, úplne to pochopím. Dodala som ešte. Mal teda na výber.
Hmmm...domov sa mi ešte nechce ísť, tebe snáď áno? Chcela som s ním ešte stráviť nejaký čas, ale tak...ak bol unavený alebo tak niečo, tak snáď ho tu nebudem držať, zajtra tiež deň a môžme sa vidieť znova. Ale kam by sme mohli ísť...neviem, boli sme snáď už všade.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Mar 12, 2015 9:27 pm

Chcela počuť môj príbeh, minulosť, nuž moja minulosť bola asi taká obyčajná, žiadna pomsta a epické príbehy a úmrtia asi nudná pre čitateľov, ale keď to chcela vedieť, rozhodol som sa to rozdeliť na viac častí. "Tak poviem ti len prvú malú časť môjho počiatku. Narodil som sa šiesteho dňa šiesteho mesiaca. Šestka je moje šťastné číslo. No nenarodil som sa priamo do Kumo, bývali sme neďaleko v menšej osade. Áno, mal zo mňa vyrásť hospodár, roľník... Matka však videla na mne, že to nebude môj osud a sám som obdivoval shinobi ako takých, v 12tich ma poslala sem a prihlásila ma do akadémie... Tak to je rýchle zhrnutie, keď som bol decko, ale pokračovanie nabudúce." Vyplazil som jazyk s úsmevom, to bolo skôr také intro, mal som mnoho príbehov s Naom, potom aj s mojím bývalým týmom v ktorom som bol zaradený, to bolo však na dlho rozprávania. "Neviem no, môžeme sa ísť prejsť do parku ak chceš..." Milo som sa pousmial a čakal na jej reakciu. Videl som na nej, že sa chce ešte zdržať a ísť do parku nebol najhorší nápad, ale ak mala lepší, nebol som proti.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Mar 13, 2015 6:31 pm

Možno sám sebe prišiel nezaujímavý, ale mne áno, preto som ho po celý čas tak zaujato pozorovala a počúvala. Nebolo to nudné, ba naopak. Hmmm, zaujímavé...Pravdupovediac si ťa ale neviem predstaviť ako nejakého takého hospodára. Každopádne, nie je od teba pekné, že mi len toľko povieš zatiaľ o svojom živote...Prižmúrila som naňho oči, ale tak čo, nebudem sa mu snáď vyhrážať, že ak mi to nepovie, tak mu rozbijem hubu, nie?
Fajn, môže byť. Stretneme sa pred budovou. Pobozkala som ho na líce a už som uháňala do šatne, kde som sa rýchlo prezliekla do svojho oblečenia. Uterákom som si presušila vlasy a trochu ich vyfénovala, nepôjdem predsa von do takej zimy s mokrými vlasmi, nie?
Hneď na to som vybehla pred budovu, kde som sa oprela o múr a čakala naňho, popritom som sa usmievala na hviezdnú oblohu, ktorú som začala pozorovať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Mar 13, 2015 6:47 pm

"Nie ani ja si to neviem predstaviť. Nuž historiek je veľa a času máme dosť, tak kam sa ponáhľať?" Pousmial som sa na Yunu, času sme mali naozaj dosť a všetko to vytárať ani len nešlo.
"Yosh, pred budovou." Potvrdil som jej slová a dostal som od nej bozk na líce. Pomaly som prešiel do šatne, tam som sa vyutieral a obliekol. Samozrejme som si vysušil fénom vlasy, lebo takto večer behať s holou mokrou hlavou sa nevyplácalo. Snažil som sa dostatočne rýchlo si dať vlasy do poriadku, ale asi som bol pomalší. S krátkymi vlasmi som to mal oveľa jednoduchšie. Dal som si na hlavu ešte kapucňu a hneď ako som zbadal Yunu prišiel som hneď k nej. "Ak by som mal krátke vlasy, bol by som tu skôr." Pousmial som sa, bol som zvedavý ako zareaguje. "Môžeme ísť nie?" Navrhol som, chytil Yunu za ruku a pomaly sa po jej boku vybral do parku v Kumo.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Mar 13, 2015 8:00 pm

No neviem, mám dlhšie vlasy a predsa som bola rýchlejšia ako ty. Moje vlasy mi siahali približne po zadok. Z čoho musel usúdiť, že je asi pekne pomalý, keď mu to tak dlho trvalo. Ale toto teraz som riešiť nemienila, predsa len to bola nepodstatná vec.
Opovážiš sa ostrihať na kratšie, tak ťa vykastrujem! Svoje vyhrážanie som samozrejme vážne nemyslela, čo som dokázala tým, že som naňho vyplazila jazyk a zaškerila sa naňho. Môžme. Kývla som hlavou, pevnejšie stisla ruku a pomalým krokom sme spoločne zamierili k parku. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ONSEN - Stránka 9 Empty Re: ONSEN

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru