Miki Nygarashi [GENIN]

Goto down

Miki Nygarashi [GENIN]

Příspěvek pro Miki za Sat Apr 26, 2014 12:52 pm

Jméno a příjmení: Miki Nygarashi
Hodnost: Genin
Vesnice: Sunogakure no sato – Kumogakure no sato
Věk: 16
Narození: 28.července
Pohlaví: Žena
Kekkei genkai: Shakuton
Sensei: ---

Vzhled: Miki je bezpochybně jedna z nejpůvabnějších dívek ve vesnici ačkoliv svůj půvab nijak nevyužívá. Bude to hlavně tím, že nemá o chlapce zájem a nemůže se k nim ani přiblížit. To sem ale nepatří. Je 160 centimetrů vysoká a svou výšku nemá ráda, protože si připadá až moc malinká. Má dlouhé černé vlasy, které ale většinou nosí v drdůlku. Miluje různé ozdoby do vlasů a vlastně má doma pořádnou sbírku. Zářivě modré oči se na člověka příjemně smějí, ale dokáží se během chvíle změnit na studny plné ledové vody, která vás schladí. Co se týká oblečení, nosí převážně krátká kimona a šatičky se stužkami. Okolo krku má řetízek s amuletem, který dostala od mamky.

Charakter: Miki je usměvavé a veselé sluníčko, teda pouze pokud je v přítomnosti nějaká osoba ženského pohlaví. Co se týká ale mužské populace je k ní velice nepříjemná, protivná a chladná. Když už musí s nějakým chlapcem sama mluvit snaží se to urychlit. Nemá vůbec žádnou důvěru vůči těmhle chodícím strašidlům a nejraději by je vymýtila.
Každopádně je to dívka se smyslem pro humor, co se týká humoru naprosto miluje černý což k ní moc nesedí ale jí to vůbec nevadí. Nezáleží jí na tom, co si o ní kdo myslí, teda pokud nejde o dívky xD.

Životopis: Miki se narodila v Suně před obědem těsně před tím, než její rodina usedla ke stolu. Poctila svět svým dokonalým křikem a poprvé na chvilku rozlepila očka. Tohle vlastně ani není důležité. Mnohem důležitější je vysvětlit proč Miki nemá ráda mužské pohlaví. Stalo se to, když nastoupila na akademii, do té doby si s chlapci normálně hrála a nikde nebyl problém.

Jenže její milovaný otec je opustil kvůli jiné ženě a z mamky, která ho tolik milovala se stala zahořklá žena. V podstatě Miki vštípila, že jsou všichni muži stejní, že rádi ubližují a čekají jen na příležitost jak člověka zlomit. Miki byla ještě malá na to aby si uvědomila, že to není pravda a poslouchala svou matku. S tátou už se nikdy nechtěla vidět a hrála si jenom s dívkami, kterým podle mámy mohla věřit.

Akademie jí v tom co tvrdila její máma ještě utvrdila. Její spolužáci nedělali nic jiného, než že si z dívek dělali srandu a šikanovali je. Jelikož tehdy měla velmi citlivou duši nechala se jimi snadno zastrašit a snažila se jim vyhýbat. Jenže to jí ještě víc uškodilo a zaměřili se víceméně jen na ní a její dvě kamarádky. Po ukončení akademie Miki nechtěla pokračovat dál, nechtěla v týmu žádného kluka a vlastně by byla radši kdyby mohla později dělat normální práci. Její máma by jí to dovolila ale vložila se do toho babička, která věděla jak její dcera Miki ovlivnila. Miki se nakonec s babičkou dohodla, že chvíli počká a pak se přidá do týmu.

Z chvíle se vyklubaly 2 roky, po kterých se Miki nakonec musela přidat k někomu do týmu. Jelikož byla starší než členi v jejím týmu a měla okolo sebe 3 dívky a jednoho chlapce bylo to nakonec fajn. Miki svou senseiku milovala a stejně tak její dvě parťačky, co se týká chudáka kluka na něj byla protivná kdykoliv k tomu byla možnost. Děcka ve vesnici už si zvykla na to, jak to s Miki je a kluci se jí dobrovolně vyhýbali, aby nedostali pěstí, protože se Miki dala na trénovaní fyzičky aby se cítila jistější.
Později se Miki otrkala a bylo to hlavně kvůli tréninku po kterém si myslela, že už jí žádný kluk nemůže nijak ublížit. Stále je ale neměla ráda a preferovala dívčí společnost. Když to vypadalo, že je vše krásné a sluníčkové přišel útok na Sunu. Miki se akorát vracela z krámu, když proti ní začali utíkat vesničani. Rozeběhla se proti davu, protože tím směrem měla domov. Po tom co se zastavila udýchaně před brankou upustila na zem tašku s nákupem. Její matka ležela před dveřmi mrtvá, podle všeho se snažila utéct ale… Než se Miki vzpamatovala někdo jí čapl a utíkal s ní pryč. Byl to jeden z Joninů, kterého párkrát viděla s jiným týmem. Miki byla tak šokovaná, že ani neprotestovala a nesnažila se od něj dostat dál.
Jonin jí postavil na nohy u vchodu do krytu kam se tlačili ostatní vesničani a zmizel. Tlačenice a beznaděj která v krytu panovala sebou strhla i Miki, která konečně měla čas na to se vyplakat. Přišla o svou rodinu, o svůj domov o svou jistotu, že se nemůže nic stát.

Po opuštění krytu se všem naskytl pohled na zničenou a pustou vesnici, zoufalost všech začala nanovo. Kam půjdou? Co budou dělat? Kdo jim dá nový domov? Miki už neplakala, upnula se na myšlenku, že její babička přežila a určitě by chtěla aby byla silná. Miki věděla, že její babička měla ráda Kumogakure a vždy o ní mluvila. Po tom co se skupinky lidí vydávaly do ostatních vesnic hledat pomoc se rozhodla pro Kumo. Třeba tam bude babička!
Miki se přidala ke koloně obchodníků, kteří mířili právě do této vesnice. Nějak jí nezajímalo, že kdyby její babička byla na živu, tak že by jela s ní…nebo že by jí viděla v krytu. Doufala, že utekla ještě dřív a teď je v bezpečí. Obchodníci se zastavovali ještě ve vesničkách cestou a tak se to lehce protáhlo. Pár se jich nakonec odpojilo a před bránu Kumogakure dorazila jen malá skupinka spolu s Miki.

Raikage je všechny přijala a Miki měla zase domov. Každý den se chodila ptát jestli nedorazila její babička a odmítala si připustit, že je s největší pravděpodobností také mrtvá. Co se stane teď je jen ve hvězdách.

Body:
Ninjutsu - 2,5
Taijutsu - 3,5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 1,5
Síla - 3
Rychlost - 2
Chakra - 2
Ruční pečetě - 0,5
Celkem - 15 bodů

Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu
avatar
Miki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 25. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Miki Nygarashi [GENIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Apr 26, 2014 7:20 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru