Kuroashi Sanji [GENIN]

Goto down

Kuroashi Sanji [GENIN]

Příspěvek pro Kuroashi Sanji za Sat Apr 26, 2014 7:03 pm


Vesnice : Kumogakure no Sato
Věk postavy : 21
Pohlaví : Muž
Hodnost: Genin
Podstaty: Katon
Taijutsu: 3,5
Ninjutsu: 2
Genjutsu: 0,5
Inteligence: 2
Síla: 2,5
Rychlost: 2,5
Chakra: 1,5
Ruční pečetě: 0,5
Je to poměrně milý mladík, který má na rozdávání. Vždy se snaží zůstat v dobré náladě, avšak nesnáší když se ubližuje nebo uráží ženy. Za ženy by obětoval klidně svůj život a žije proto aby ženy miloval a chránil je. Rád poznává nové přátelé a snaží se ukázat v tom nejlepším světle, ale jeho cigarety si neodpustí. Je velmi ochotný s čímkoli pomoc. Už od malička se věnuje vaření, které vypiloval jak nejvíc to vůbec jde. Avšak stále má chuť se zlepšovat. Nikdy by ženě nezkřivil jediný vlásek, to by se nejspíš ani nebránil. Uznává autority a plní své úkoly na výbornou. Když má však někdo připomíňky na jeho vzhled tak se neváhá rozhádat. Jelikož se mu často smáli lidi kvůli jeho obočí. Sanji má taktéž sklon ke kouření cigaret, což je sice zlozvyk, avšak stalo se to u něj takovou přirozeností, že ho to i uklidňuje.

Odloučení na moři

Sanji se narodil za deštivého dne v jedné malé vesničce uprostřed ničeho. Nebylo to nic zvláštního, jen další rodině se narodil nový přírůstek do rodiny, který dostal jméno Sanji. Jeho otec byl rybář, který často trávil čas na moři. Vždy se vracel s hromadou ryb v síti aby nasytil nejen svou rodinu, ale i celou vesnici. Jednou se rozhodl vzít svého synka sebou když mu bylo šest let. V tu samou dobu bylo moře poměrně nebezpečné kvůli častým bouřím a přepadávání. Za jedné bouře se na rybářské lodi stala nehoda a malý Sanji přepadl přes palubu do moře a vlny ho odnášely daleko od lodi čímž měl malou šanci na přežití. Když se probudil byl zrovna na obchodní lodi, kterou zrovna dobyli piráti, kteří kradli zboží. Ke všemu tomu zmatku se přidalo to, že piráti vzali na svou palubu i Sanjiho, který musel na lodi sloužit. I když mu bylo teprve šest let, piráti na něj nebrali ohledy a nechali ho dřív do vyčerpání.  Čas, který strávil na lodi byl především krutý i když se na lodi našlo pár dobrých duší, kteří mu občas nosily nějaké jídlo a pití. Sanji se musel pod dohledem také naučit vařit aby mohl celé posádce chystat dobré jídlo z nakradených zásob. Dělal vše proto, aby vydržel a jednoho dne mohl opustit pirátskou loď. Trvalo sedm dlouhých let než se mu naskytla příležitost opustit posádku. Na druhou stranu to nebylo zrovna příznivé loučení. Byla bouře, která navedla loď na nejbližší útes, který rozerval trup lodi. Když se znovu probudil, ležel na opačné straně pláže než přeživší piráti. Po takové době byl volný, ale naopak byl tentokrát opravdu sám. Prohledával celý ostrov, ale nenašel známku po lidech. Piráti si časem vytvořili alespoň vor aby mohli odplout. Sanji si vlastně dokázal uvařit z jídla co našel v lese. Neměl žádné nářadí tak si ho musel vyrobit. Strávil na ostrově pár měsíců než ho někdo našel. Náhodou to tentokrát byli dobří lidé z Kumogakure no Sato, kteří zrovna chránili obchodní loď na její cestě zpět do vesnice. Mladého Sanjiho, který zrovna spal za časného rána na pláži pod svým přístřeškem opatrně vzali na svou palubu.

Kumogakure no Sato

Čtrnáctiletý Sanji se probouzel na obchodní lodi, která nevypadala jako ta pirátská, avšak byl stále opatrný. Během jeho služby u pirátů se naučil ledacos, dokonce se i bránit. Tentokrát se však nikdo k němu nechoval nepřátelsky, ba naopak nabídli mu jako první něco k snědku a pití. Překvapen si k ostatním přisedl, přičemž mu byly pokládány různé otázky. Bylo jich strašně mnoho, že nevěděl na co dřív odpovědět když se objevil  starší muž a okřikl ostatní ať nechaj Sanjiho aspoň v klidu najíst. Samozřejmě později se ho zeptali na jeho jméno a další věci. Po pár dnech nakonec dorazili do přístavu odkud si ho přebrali shinobi z Kumogakure no Sato sebou do vesnice. Chtěli mu poskytnout nový začátek u nich ve vesnici. Sanji s nimi šel, protože je trochu poznal na lodi a tak se novému začátku nebránil.  Nejdřív se lidé ve vesnici ohlíželi koho to do vesnice přivedli, ale pak se zase věnovali svým věcem. Nakonec se vše řešilo přes raikageho, který dovolil Sanjimu ve vesnici zůstat a stát se součástí vesnice. Tak začaly jeho dny ve vesnici, přičemž musel navštěvovat stejně jako ostatní akademii kde byl mnohem starší než ostatní studenti což ho trochu trápilo, ale tím že byl starší se snažil být přátelský a zabavit třídu. Časem se dokonce o něm začlo povídat, že je sukničkář, protože se často ochomítal kolem dívek. Avšak on se snažil být k nim jen zdvořilý a obsluhoval je s úsměvem. Snažil se držet i svého vlastního stylu oblékání tak nosil společenské oblečení, což bylo dost odlišné od oblékání ostatních. Během svého volného času si přivydělával vařením v akademické jídelně, kam začali občas chodit na jídlo i normálně pracující shinobi. Sanji byl velice rád, že jeho jídlo chutná všem a pokračoval v tom co ho bavilo. Na to, že se měl stát shinobim se trochu choval jinak. Sice uspěl u závěrečných zkoušek z ninjutsu, ale genjutsu mu moc nešlo. Vzato v taijutsu odmaturoval jako jeden z nejlepších. Kupodivu používal jen své nohy k boji, v té chvíli se všichni shodli na přezdívce, která se stala později i jeho příjmením. Kuro Ashi neboli v překladu černá noha vzhledem k jeho bojovému stylu a černým společenským kalhotám celkem sedla, a proto se mu říká Kuroashi Sanji. Po maturitě se stal právoplatným shinobim hodnosti genin.


D rank

Shunshin no Jutsu

E rank

Nawanuke no Jutsu
Kakuremi no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu

avatar
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuroashi Sanji [GENIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Apr 26, 2014 7:26 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuroashi Sanji [GENIN]

Příspěvek pro Kuroashi Sanji za Sun Nov 08, 2015 10:08 pm

Pokračuju

_________________
Taijutsu: 3,5
Ninjutsu: 2
Genjutsu: 0,5
Inteligence: 2
Síla: 2,5
Rychlost: 2,5
Chakra: 1,5
Ruční pečetě: 0,5

D rank

Shunshin no Jutsu

E rank

Nawanuke no Jutsu
Kakuremi no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Henge no Jutsu
avatar
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kuroashi Sanji [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru