Tobei Miyoshi [GENIN]

Goto down

Tobei Miyoshi [GENIN]

Příspěvek pro Tobei Miyoshi za Sun Apr 27, 2014 11:02 am

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

Tobei Miyoshi
HODNOST

Genin
VESNICE

Kumogakure
VĚK

11
POHLAVÍ

Muž
KLAN

Nepatří do žádného klanu.
ELEMENTY

Raiton
KEKKEI GENKAI

Sutangan
Je to unikátní vrozená schopnost. Po aktivaci se v Tobeiovi vytvoří enormní množství Raitonové chakry. Kdokoliv se ho dotkne utrží silný elektrický výboj, který ho na krátkou dobu paralyzuje a nemůže se pohnout. Tato Kekkei Genkai funguje i na zbraně. Když se Tobei dotkne jakékoliv zbraně (katana, senbon, kunai, shuriken...) tak daná zbraň zelektrizuje a při zásahu zparalyzuje nepřítele. Zelektrizovaná zbraň se pozná díky malinkým výbojům, které z ní čiší. Když je nepřítel mokrý, může ho zásah zbraní nebo dotek na Tobeie i omráčit. Tobei může výboj na dotek kontrolovat, když chce, může ho potlačit a přítele to je lehce "kopne". Při velkém citovém vypětí, například smrti kamaráda se z něj stane jiný člověk. Začne kolem něj kolovat elektrická chakra a dostane úplně jinou sílu. Kolem jeho těla se rozzáří Raitonová aura (přirovnal bych to asi k auře kolem Raikageho), která slouží hned k několika věcem. První je štít, který je velmi silný a neprojde přes něj ani zbraň. Dá se prolomit jen velmi silným jutsu. Pokud Tobei nebude umět tuto schopnost dokonale ovládat, štít bude výrazně slabší, ale i tak dokáže útoky či techniky znatelně oslabit. Druhá vlastnost je hodně výrazné zrychlení a zesílení. Jeho útoky dostanou úplně jiný význam a síla, jenž má, se změní v destrukci. Zrychlení je taky velmi výrazné. Když se člověk dotkne aury, dostane neuvěřitelný elektrický šok, který ho zparalyzuje, ale místa kudy šok vešel (například ruka) utrží výrazné spáleniny. Tyto obrovské benefity se ale aktivují až při onem velkém citovém vypětí a trvají až do uklidnění Tobeie, který může vyšší stupeň techniky vypnout. Poté se tuto sílu bude muset Tobei naučit ovládat, což taky chvíli potrvá (pokud to je až moc silné, tak napište, klidně to trochu zeslabím, ale rozhodně mi to nepřijde silnější než MS či Rinnegan).
VZHLED

Tobei je kluk průměrného vzrůstu. Je hubený a vypadá velmi pohyblivě. Má bílé vlasy a výrazně modré oči. Nosí modré triko s dlouhým rukávem a bílou vestu. Nevezme na sebe nic jiného, než obvyklé černé kalhoty. Na obličeji nenajdete žádný náznak vrásky ani jiné speciální znaky.
CHARAKTER

Tobei nemá vůbec žádné emoce. Nikdy ho nenajdete brečet nebo se radovat, nezná ani strach. Je velmi rozvážný a všechno si před akcí promyslí. Většinou má připraveno hned několik plánů a skvěle mu to myslí v krizových situacích. Téměř nic ho nerozhodí, krom ublížení kamarádovi. V takové situaci se z něho neuvěřitelně krvežíznivý člověk a dokud se nepomstí tak nespočine. Na ostatní působí tajemně právě kvůli jeho nevýraznosti. Někteří by řekli, že má radši své jehlice než kamarády, ale to je omyl. I přes to, že to neumí vyjádřit by pro kamarády položil život stejně jako pro vesnici.
STYL BOJE

Tobeiův styl boje je velmi opatrný. Většinou se soustředí na házení nabitých jehlic či shurikenů. Až po zparalyzování nepřítele se vrhne na Kenjutsu. Ninjutsu umí průměrně a genjutsu téměr vůbec. Před bojem či během boje si promýšlí jeho příští kroky a umí skvěle spolupracovat jako podporná jednotka právě kvůli paralyzování.
ŽIVOTOPIS

Tobei je sirotek. Nemá žádné tušení o jeho pravé rodině. Žil v sirotčinci až do jeho devátého roku. Tehdy přišel osudový den.
Tobei se probudil s velmi zvláštním pocitem. Věděl, že dnes spolu s kamarády v sirotčinci oslaví svůj devátý rok, ale něco nehrálo. Měl pocit, jako by v něm něco jiskřilo. Vstal z postele a šel se nasnídat. Došel až do jídelny, kde na něj již čekali jeho kamarádi spolu s rodiči. Nebyli to jeho praví rodiče, ale starali se o něj jako o vlastního. Sedl si ke stolu mezi své kamarády a dostal do ruky nůž od kamaráda. Měl si ukrojit ze svého narozeninového dortu, ale v momentě kdy ho vzal se nůž rozzářil. Všichni na něj zírali s údivem. Tobei nevěděl co se děje a upustil nůž. Byl opravdu zaskočen. Myslel si, že je to vtípek od jeho kamaráda, ale ten se nesmál. Jejich pohledy se mísili se strachem. Nůž, který upustil na stůl znovu zvedl. Potom přišli i jeho rodiče. Asi jim připadalo podezřelé takové hrobové ticho, přece jen, byla oslava.  V momentě, kdy ho uviděli se zářícím nožem taky zůstali stát s údivem v obličejí. Co se to děje? Proč ten nůž září? zeptal se Tobei. Rodiče se na sebe podívali, v tváři měli strach. Poté se matka otočila na Tobeie. Měla v obličeji rozhořčení. Běž odsud! Běž! Vypadni z tohoto domu! křičela na Tobeie. Tobei utekl z místnosti a následně i z domu. Nevěděl proč ho jen vyhodila, proč to udělala. Stál před domem a čekal, než někdo přijde. Čekal tam bezmála hodinu, když přišla matka, ale místo omluvy a vysvětlení ho vyhostila úplně. Běž pryč! A už se nikdy nevracej! Měl jsi nám říct, že jsi shinobi! vykřikovala po něm. Držela v ruce nůž. Tobei se zalekl. Rozhodl se utéct. Utíkal daleko do lesa, až se mu dům úplně ztratil z dohledu. Měl slzy v očích. Co je to shinobi? Proč ho matka vyhostila? Potřeboval odpovědi. Šel pořád dál a dál, až našel bránu. Nevěděl kam vedla, ale v okamžiku, kdy se přiblížil ho zastavily stráže. Měly na sobě zvláštní oblek a čelenku s Tobeiovi neznámým znakem. Zeptali se ho kdo je a co tu dělá. Tobei odpověděl, že hledá domov. Stráže si ho dlouho prohlížely. Nakonec ho stráže vzaly do vesnice. Zjistilo se, že je Shinobi a že je obdařen zvláštní schopností. Vzali ho na akademii, kde se tuto schopnost naučil ovládat a byl úspěšně povýen na Genina. Kam se jeho život bude ubírat dále?
BODY

Ninjutsu - 2.5
Taijutsu - 1.5
Genjutsu - 1
Inteligence - 1.5
Síla - 2
Rychlost - 2.5
Chakra - 3
Ruční pečetě - 1.5
Celkem - 15 bodů
TECHNIKY

E-RANK - všechny
D-RANK - Shunshin no Jutsu
VYBAVENÍ

Senbony, katana a pár shurikenů.


Naposledy upravil Tobei Miyoshi dne Sun Apr 27, 2014 12:09 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobei Miyoshi [GENIN]

Příspěvek pro Seito Senju za Sun Apr 27, 2014 11:40 am

KG bude chtít trochu přepracovat. Zkus to dát do nějaké techniky, alespoň nějak na aktivaci té Raitonové chakry, protože takhle by byl z tebe chodící blesk. Pak do úplného vyčerpnání chakry zkus taky přehodnotit, protože jak ti dojde chakra, tak by byl s tebou asi konec. A poslední ty obrany proti genjutsu a zbráním. Proti genjutsu to nepůjde a proti zbraním bych byl pro až s nějakým vývojem. Třeba až tak na hodnosti jounin, aby tam byl nějaký vývoj toho.  Smile 

_________________
Techniky
Spoiler:

Body:
Spoiler:
TAI - 3,5 NIN - 5 GEN - 2 RP - 4 SIL - 3 CHAK - 4 INT - 3,5 RYCH - 5

Vybavení:
Spoiler:
ZVN, katana
avatar
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobei Miyoshi [GENIN]

Příspěvek pro Tobei Miyoshi za Sun Apr 27, 2014 12:10 pm

Nějak jsem ten KG upravil, ale po tom co jsem kliknul na EDIT se mi strašně rozhodila úprava písma a jsem líný na to to upravovat znovu.

_________________
TECHNIKY A BODY:
BODY
Ninjutsu - 2.5
Taijutsu - 1.5
Genjutsu - 1
Inteligence - 1.5
Síla - 2
Rychlost - 2.5
Chakra - 3
Ruční pečetě - 1.5


TECHNIKY:
E - rank: Všechny
D - rank: Shunshin no Jutsu

THEME SONG:


UČÍM SE:
1.5.2014 - Sutangan: Chimei-tekina Hari
1.5.2014 -Raiton: Hōden no Yubi
avatar
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobei Miyoshi [GENIN]

Příspěvek pro Seito Senju za Sun Apr 27, 2014 6:17 pm

Jo, takhle už to vypadá lépe.
POVOLENO

_________________
Techniky
Spoiler:

Body:
Spoiler:
TAI - 3,5 NIN - 5 GEN - 2 RP - 4 SIL - 3 CHAK - 4 INT - 3,5 RYCH - 5

Vybavení:
Spoiler:
ZVN, katana
avatar
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tobei Miyoshi [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru