Kazuki Kaguya

Goto down

Kazuki Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya za Sun Apr 27, 2014 5:16 pm

Jméno a příjmení: Kazuki Kaguya

Význam mena: Kazuki, tiež v preklade "prvý novej generácie", pretože bol presne prvým Kaguyom ktorý sa narodil s už čiernymi vlasmi a inak vyzerajúcou formou kekkei genkai. Bolo to kvôli tomu, že bola jeho sestra, jeho dvojča až druhé, inak by bolo dosť možné že by toto meno, alebo jemu podobné, prischlo jej.

Prezývka: Samostatne žiadna
Spolu zo svojou sestrou ich však prezývajú dvoma prezývkami.
Démonské dvojčatá a taktiež Tieňové dvojčatá
každá z týchto prezývok vznikla v inom štádiu ich života a u vlastne úplne iných ľudí. "Démonské dvojčatá" tak ich nazval samostatný klan v ktorom sa narodili. Má to odkaz na ich "jedinečnosť" čo sa klanu týka, samotný klan sa ich už od mala bál, aspoň jeho časť určite. "Tieňové dvojčatá" vznikla pred niekoľkými rokmi keď ešte boli obaja geninmi. Príhoda pri vzniku oboch prezývok však bude napísaná v príbehu

Hodnost: Chuunin
Vesnice: Otogakure no sato
Věk: 18
Narození: 28.6.
Pohlaví: muž
Klan: Kaguya
Elementy: Bez elementu
Kekkei genkai: Kuroi no Shikotsumyaku
Sensei: -bez senseia-

Vzhled: Je stredne vysokej, vypracovanej postavy. Má teda približne 175 centimetrov a okolo 75 kilogramov. Popravde na ňom nájdete len minimum tuku. Vlastne skoro žiadny. Telo nemá ani tak nabúchané, ale vyšlachované. Teda na prvý pohľad môže pripadať celkom tenko no čo sa samotnej sily týče, nechcete od neho schytať. Má veľmi ble´du, až takmer bielu pokožku v silnom kontrase s jeho svetlými tyrkysovými očami a dlhými tmavo-modrými až čiernymi vlasmi. Vlasy má rovné a ich dĺžka, aj keď cahrakterizovaná ako dlhá, mu siaha pod lopatky. Niekedy ich má trocha strapaté no to už závisí na situácií či tom, ako moc sa v noci prevaľoval zo strany na stranu. Kazuki na sebe už z čisto praktického hladiska nosieva napevno iba trojštvrťové shinobi nohavice tmavej farby s čisto nepraktickým doplnkom v podobe tmavo červenej, až takmer čiernej tenkej šály. Nosieva ešte shinobi sandále ktoré však na ňom niekedy neuvidíte páč s jeho bojovým štýlom sa už pár krát stalo, že si ich.. úplne zničil. Sem tam ho ešte môžete uvidieť aj v pohodlnej, voľnej a rozopnutej veste, ktorá konzistenciou a hrúbkou pripomína prevažne tenké tieľko. Ak ju na sebe máva, tak ju máva zapravenú do nohavích páč keď si ju dá dole, nechce o ňu zbytočne prísť. Na predlaktiach a holeniach má tiež zaviazané fače, alebo tiež pevné a pružné bandáže ktoré slúžia na spevnenie, ale v jeho prípade taktiež skôr pre estetiku. Má ešte jednu takú zvláštnosť ktorú si nevšimnete kým s ním nebojujete. Keď využíva svoje kekkei genkai, jeho "kosti" majú čiernu farbu, alebo tiež farbu veľmi sa približujúcu jeho vlasom.

Charakter: Kazuki je narozdiel od svojej sestry, a pravdepodobne aj našťastie tým pokojným typom, alebo tým, ktorý funguje ako krotidlo. Má vlastne clekom milú a pokojnú povahu. Len ťažko ho naštvete a vyprovokujete a všetko dokáže rieśiť s naprostým kľudom. Dokonca aj keď ho naštvete do nepríčetnosti, skôr vás schladí než by vás mal okríknuť. Lepšie povedané presne v takýchto prípadoch vás pravdepodobne zastraší jeho temnejšia stránka povahy ktorá pripomína .. démona. Inak sa to nazvať nedá. Keď sa naštve, pohľad do jeho očí.. či vôbec na hocijakú časť jeho tela pôsobí hrôzostrašne. Ak vás chce zabiť, je to ešte horšie.. pretože vám to dá pocítiť. Ľudia v jeho okolí presne vedia či sa ho majú báď a utekať pred ním, alebo či je v pohode. Táto vlastnosť sa tiež nazíva Sakki, alebo Killing Intent (dá sa nájsť aj na Naruto Wikii práve pod menom Sakki).
Každý kto ho pozná však vie, že je starostlivý. Starostlivý čo sa týka prevažne jeho sestry. Splnil by jej to, čo jej na očiach vidí ale pravdepodobne by jej minimálne polovicu z toho zakázal a ako ju pozná, tak by ju k tomuto zákazu musel "donútiť".

Styl boje: Má dva štýly boja. Záleží to od toho, či bojuje sám alebo či má za partnera svoju sestru. V oboch prípadoch sa však jedná o Taijutsu či Kenjutsu klanu Kaguya.

Prvý a druhý bojový štýl sú však takmer identické, pretože sú veľmi účinné. Vychádza z jednoduchej filozofie. Ninjutsu, ako aj Genjutsu potrebujú na vytvorenie zloženie pečatí. Ak nedovolíte súperovi zložiť pečate, musí sa spoľahnúť len na Taijutsu a v tomto smere má Kazuki viac než len "výhodu". V štýle "sám za seba" využíva svoju rýchlosť, reflexi, inštinkty a pudy k tomu, aby zložil súpera. Stále sa drží pri jeho tele a nedovolí mu vydýchnuť. Vlastne mu nedovolí ani na zlomok sekundy zastaviť a snaží sa pri svojich útokoch zamestnávať obe ruky daného súpera.
Keď bojuje spolu zo svojou sestrou, dalo by sa hovoriť o "tieňovom boji", teda súper alebo súperi ktorý bojujú proti dvom, no zároveń ako keby proti jednému. Dokážu sa totiž hýbať tak identicky a tak zohrane, že to vyzerá ako hra jedného človeka ktorému krije chrbát jeho vlastný tieň.

Životopis:
Bol to deň, pre niekoho normálny, pre niekoho zas znamenal istú smrť.. niektorý sa v ten deň narodili a iný zasa spadli do náručia Shinigamiho. Pre klan Kaguya to však bol deň, kedy sa ľudia mali radovať.. aj keď je to len relatívny pojem. Členov klanu Kaguya už nie je toľko, koľko ich bývalo. Na druhú stranu kvantitu nahradila kvalita a momentálna kvalita sa mala zobraziť v dvoch nových prírastkoch. 
Tieto prírastky, ešte v deň ich narodenia nazvali démonské dvojčatá. Nebolo to len tak z rozmaru či z toho, že to členom klanu znelo dobre. No už v deň čo sa narodili. Boli obe tieto dvojčatá iné. Každý kto mal trocha inteligencie, a niektorý členovia klanu Kaguya inteligentný boli, dokázali usúdiť že práve tieto dvojčatá klan buď zničia, alebo ho povedú k rozvkätu. 
Bolo to kvôli ich výzoru a chakre, ktorá síce patrila ku klanu Kaguya no zároveň bola natoľko iná. Za prvýto asi boli ich vlasy. Síce ako novorodeňatá ich mali len veľmi málo no už vtedy mali ich vlasy tmavú farbu, čo bolo v klane Kaguya nevídané. Často si ešte vtedy ľudia hovorili, či táto farba neznamená aj niečo viac.. no mali sa to dozvedieť až v blízkej budúcnosti.

Táto budúcnosť na seba nenechala dlho čakať. Mohli mať obaja takých päť až šesť rokov, keď sa im to prvý krát podarilo. Tým "to" sa samozrejme myslelo využitie ich vrodenej vlastnosti. Ktorá je aj pre samotný klan Kaguya taká vzácna. Predsa len sa stále narodí dosť členov ktorý nimi obdarené nie sú. Kekkei genkai pulzu mŕtvych kostí. No.. aj keď to bolo kekkei genkai tohto klanu, zároveň to bolo niečo iné, aspoň na prvý pohľad. Nedá sa ani povedať ći sa ako prvé kekkei genkai objavilo u Kazukiho, alebo u Kaori. Keď sa ukázalo svetlu sveta, mali ho momentálne objavené obaja. 
Bolo to počas tréningu. Síce mali len päť-šesť rokov, boli trénovaný ako shinobi. Boli trénované ich telá, ich reflexi a schopnosti. V podstate sa narodili do klanu bojovníkov a tak či už sa im to lúbilo alebo nie, nemali na výber. Pri tomto konkrétnom prípade, alebo tiež tréningu trénovali v súkromí len oni dvaja. Ako sa už povedalo ani Kazuki si nepamätá či ho prvý objavil on, alebo jeho sestra. Dôležitá skôr bola skutočnosť že keď sa to obom podarilo, nepoľavovali v tréningu a pokračovali ďalej, len ho mali trocha.. spestrený. 
Prestali až keď za nimi išiel ich otec. Uvidel ako jeho deti trénujú boj, medzi sebou.. a ako si už v tak mladom veku dokázali osvojiť základu pulzu mŕtvych kostí. Hneď druhá myšlienka, alebo tiež pocit však bol šok. Nemusel byť nejaký bystrý aby si všimol, že jeho deti nepoužívajú kosti ako také ale.. tie ich, mali podivnú, tmavomodrú až čiernu farbu. Teda rovnakú farbu ako ich vlasy. 
Vtedy sa len ich prezývka "démonské dovjčatá" potvrdila.. a práve vtedy ich časť klanu začala milovať a tá druhá, nenávidieť. Malo to jednoduchý dôvod. Boli prvými u ktorých sa začalo rozmýšľať nad tým, či sa klan Kaguya rozdelí na hlavnú a vedľajšiu vetvu a či nie. Samozrejme by práve oni dvaja boli prvým stavebným kameňom, čo sa týkalo tej hlavnej.

Ako sa už spomínalo, démonské dvojčatá neboli jediná prezývka, ktorú dostali. Tá ďalšia sa už zaćínala prejavovať na akadémií. Popravde ju obaja skončili za veľmi krátky čas. Nastúpili tam síce až v trinástich rokov no keďže dovtedy trénovali len v priestoroch svojho klanu, nerobila im samotná akadémia žiadny problém. Už vtedy boli zohratý tak, že keby si zmysleli, tak by mohli poraziť svojho využujúceho. Ich kombinácia bola.. dych vyrážajúca. Keď vyšli akadémiu a stali sa geninmi, dokonca ich ľudia nazvali "Tieňové dvojčatá".. často totiž pri boji s oboma človek ani nevedel, či práve vyblokoval úder od Kazuriho alebo Kaori. Nedalo sa to určiť keďže boli ich kombinácie smrteľne nebezpečné a obaja sa hýbali v rovnakých sekvenciách a intervaloch. Dokonca aj dýchali ako jeden.

Body:
Ninjutsu - 2,5
Taijutsu - 4,5
Genjutsu - 1
Inteligence - 3
Síla - 3
Rychlost - 4,5
Chakra - 2
Ruční pečetě -  0.5
Celkem - 21 bodov

Techniky:
Tsubaki no Mai
Karamatsu no Mai
Yanagi no Mai
Yanagi no Mai: Gatsuga - A -
Teshi Sendan
Sakki

//charakter spraví aj ségra, ževraj rýchlo Very Happy
avatar
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kazuki Kaguya

Příspěvek pro Seito Senju za Sun Apr 27, 2014 6:56 pm

POVOLENO

_________________
Techniky
Spoiler:

Body:
Spoiler:
TAI - 3,5 NIN - 5 GEN - 2 RP - 4 SIL - 3 CHAK - 4 INT - 3,5 RYCH - 5

Vybavení:
Spoiler:
ZVN, katana
avatar
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru