Kaori Kaguya

Goto down

Kaori Kaguya

Příspěvek pro Kaori Kaguya za Sun Apr 27, 2014 6:12 pmJméno/Příjmení: Kaori Kaguya

Přezdívka: Ona osobně nemá žádnou. Naopak se svým bratrem je nazývají dvěma přezdívkama.
"Démonské dvojčata" a nebo "Stínová dvojčata."
Každá z těchto přezdívek vznikla v jiném stádiu jejich života a u vlastně úplně jiných lidí.. "Démonské dvojčata", tak je oslovoval samostatný klan v kterém se narodili. Má to odkaz na jejich "jedinečnosť" co se klanu týká, samotný klan se jich už od mala bál, aspoň jeho část určitě. "Stínové dvojčata" vznikla před několika lety, když ještě byli malý genini.

Hodnost: Chuunin
Vesnice: Otogakure no sato
Věk: 18
Narození: 28.6
Pohlaví: žena
Klan: Kaguya
Elementy: Bez elementu
Kekkei genkai: Kuroi no Shikotsumyaku
Sensei: -bez senseie-


Vzhled: Kaori je středně vysoké postavy. Má okolo 170 centimetrů, je vlastně o 5 centimetrů nižší než její bratr a to jsou dvojčata, no hold dívka. Na jejím těle neuvidíte ani jediný náznak obezity, má hezkou postavu, ne zas tak moc vypracovanou, ale...prostě třeba takové bikiny nosit umí. Nosí především tmavě modré, až černé oblečení. Její body jsou černé, sahající po kolena. Její úbor do akce tvoří černé obtáhlé elastické kraťase, přes které nosí sukni s kšandama. Na rukou má chránice a pod nimi obvaz, který chrání celé její zápěstí. Horní část tvoří lehké tílko, nebo nějaké obtáhlešjí. Má moc ráda nějaké pláště, takže občas jí uvidíte třeba v plášti se znakem jejich klanu. Jinak má dlouhé černé vlasy, modré oči a je velmi podobná svému bráchovy.

Charakter: Kaori je přesný opak svého brášky. Je více méně hyperaktivní, nebojí se projevit na rodinu svůj názor, je skoro až krutě upřímná, za to její bratr je v akci větší diplomat. Má velkou oblibu v tvrdohlavosti, takže jí k něčemu donutit stojí taky moc práce. Když se jí něco nelíbí, je jak bomba, která zanedlouho vybuchne a člověk toho pak lituje. Má ráda děti, které nepláčou a jsou flegmatici, za to nesnáší moc křiku a pláče. Také je v některé době dost dětinská tím, že se slije po pár panácích. Občas udělá nějakou tu ostudu, ale když vidí že je situace vážná, i ona se dokáže úplně proměnit. Má přece jen nějakou čest a city, proto se snaží nebýt vždy před lidmi tolik hrr. Když je to opravdu potřeba, radši mlčí a nechá vše vyřešit bratra, především diplomaticky.

Styl boje: Má dva styly boje. Jestliže bojuje sám a nebo má za partnera v boji svého bratra. V obou případech se však jedná o Taijutsu či Kenjutsu klanu Kaguya.

První a druhý bojový styl jsou však téměř identické, protože jsou velmi účinné. Vychází z jednoduché filozofie. Ninjutsu, jakož i Genjutsu potřebují na vytvoření složení pečetí. Pokud nedovolíte soupeři složit pečetě, musí se spolehnout pouze na Taijutsu a v tomto směru má Kaori více než jen "výhodu". Když bojuje sama, dokáže přemýšlet a skoro každý svůj tah chce mít dobře promyšlený. Snaží se soupeře nenechat složit pečetě a skoncovat to rychle. Když jí někdo naštve do míry, kdy se nemůže udržet, snaží se ho mlátit hlava nehlava, dům nedům.
Když bojuje spolu se svým bratrem, dalo by se mluvit o "stínovém boji", tedy soupeř nebo soupeři který bojují proti dvěma, ale zároveň jako kdyby proti jednomu. Dokáží se totiž hýbat tak identicky a tak sehrané, že to vypadá jako hra jednoho člověka kterému kryje záda jeho vlastní stín.


ŽIVOTOPIS
Kaori...V den jejího narození se nenarodila sama. Asi o pár minut dříve se narodil její bratr Kazuki. Kaori s Kazukim, jako malé děti nebyly zrovna moc normální. Oba dva byli z klanu Kaguya, ale jakoby ani nebyli. Tolika věcmi se od nich lišili, že jim lidé dali přezdívku "démonická dvojčata". Byli tak odlišní od zbytku klanu, že se uvažovalo nad tím, že by se klan rozdělil na hlavní a vedlejší větev. Kaori a Kazuki už jako malé děti si byli velice blízký. Jejich klan je měl rád, ale za to ostatní děti v okolí je moc v lásce neměli. Nejspíš už z toho důvodu, že pocházeli z tohoto klanu. I přes všechny oči se od těch dvou odkláněli si vystačili.

Jednoho dne, když šli oba dva ven s tím, že jsi půjdou hrát se stalo něco nečekané, v tomto věku obzvlášť. Ještě ani nenastoupili na akademii a právě  parku, kde si hráli objevili oba dva svou moc. Své Kekkei Genkai, které bylo ale také odlišné, jako jejich maličkost od normálního klanu Kaguya. Nejen vlasy, ale i jejich kosti byli tmavě modré až černé barvy. Oboum to ale připadalo normální, mysleli si, že je to zcela specifickou vlastností jejich klanu, tedy, alespoň Kaori si to myslela. Kazukimu nejspíš bylo od počátku jasné, že se od nich liší. I tak měli jeden druhého a začali spolu bojovat aniž by někomu řekli, že svou schopnost probudili.

Po několika trénincích, co spolu měli se to dozvěděl jejich otec. Celý vykulený koukal na jejich kosti, které bojovali k boji proti sobě aby zesílili. I jemu to bylo velice zvláštní, ale i přes tento jev je poslal oba dva do akademie, kde se měli učit jak doopravdy bojovat a ovládnout svou schopnost. Ze začátku to pro ně bylo zvláštní. Nebyli moc zvyklí na společnost, vystačili si sami a jak se dostali na Akademii, měli kolem sebe tolik lidí v jejich věku, kteří se na nich dívali, až se z toho Kaori chtělo zvracet. Jo, byla vždycky trošku jiná i chováním ,ale co se dá dělat. S Kazukim si řekli, že to přetrpí. Přeci jen, měli jeden druhého. Také bylo dost směšné, že byli dvojčata, byli jak yin a yang a i tak byli dokonale sehraní a rozuměli si. I učitelé z toho byli ohromeni. Díky tomu že spolu podstupovali všechny tréningy si jeden na druhého zvykli a proto jejich styl boje byl tak fascinující. Časem jim dali přezdívku Stínová dvojčata. Tudíž, měli vlastně dvě. Ale nevadilo jim to, spíš by to tak mohlo zvýšit jejich popularitu.

Po několika letech oba dva dostudovali a dotáhli to na chuuniny. Ukázali svoje schopnosti v akci už několikrát. splnili mise a rodiče na ně byli hrdí. V boji je už několik nepřátel znalo pod různými přezdívkami. Dotáhli do na chuuniny a doufají, že jednou se z nich stanou jedni z nejlepších shinobi z jejich klanu. Mají za to, že spolu dokáží všechno.


Body:
Ninjutsu - 2,5
Taijutsu - 4,5
Genjutsu - 1
Inteligence - 3
Síla - 3
Rychlost - 4,5
Chakra - 2
Ruční pečetě - 0.5
Celkem - 21 bodů

Techniky:
Tsubaki no Mai
Karamatsu no Mai
Yanagi no Mai
Yanagi no Mai: Gatsuga - A -
Teshi Sendan
Sakki
avatar
Kaori Kaguya

Počet příspěvků : 13
Registrován : 27. 04. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaori Kaguya

Příspěvek pro Seito Senju za Sun Apr 27, 2014 6:57 pm

POVOLENO

_________________
Techniky
Spoiler:

Body:
Spoiler:
TAI - 3,5 NIN - 5 GEN - 2 RP - 4 SIL - 3 CHAK - 4 INT - 3,5 RYCH - 5

Vybavení:
Spoiler:
ZVN, katana
avatar
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru