Hiashi Hyuuga [GENIN]

Goto down

Hiashi Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Hiashi Hyuuga za Sun May 04, 2014 2:43 pm

Jméno: Hiashi Hyūga
Hodnost: Genin
Klan: Hyūga
Věk: 15
Pohlaví: Muž
Kekkei genkai: Byakugan
Krevní skupina: 0 Negativní
Datum narození: 5. července
Současný pobyt: Konoha
Karma: Neutrální

Stručný popis: Vysoký 172 cm, váha 50 kg, působí nepřátelským dojmem, bílé pronikavé oči, dlouhé černé vlasy, jeho čelo je zdobeno bílým obvazem, většinou nosí černou košili (popřípadě bílý ‚kostým‘), zakládá si na respektu, většinou je tichý.

Přesvědčení: Jak jsem již napsal dřív tak je jeho karma neutrální, díky jeho proměnlivému myšlení. Občas je typicky kladně smýšlející shinobi, který by ochránil svou vesnici a rodinu za cenu svého života, ale když si dá nějaký cíl tak jde ‚přes mrtvoly‘. Jelikož je z hlavní větve klanu Hyuuga tak byl vychován k tomu, aby uznával autoritu, a dokáže výše postaveným osobám prokázat respekt a úctu, na rozdíl od níže postavených nebo slabších shinobi, které bere za odpad. S tím souvisí i jeho smýšlení v misích, přesněji řečeno Hiashi chce dokončit misi za každou cenu i kdyby měl obětovat sebe nebo svůj tým.

Sen a cíl: Jeho hlavním cílem je zrušit rozdíly mezi hlavní a vedlejší větví. Na první pohled to nedává smysl, ale pokuste se na to podívat z jeho pohledu. Hiashi chce tímto dokázat, že je hlavní větev lepší, když zruší ty rozdíly mezi nimi tak jim může dokázat, že i bez okolků jsou členové hlavní větve lepší a talentovanější. Jeho dalším cílem je získání úcty pro celý Hyuuga klan a oživení jeho rodičů, kteří umřeli ve velké válce shinobi, k čemuž se váže nesnášenlivost k Otogakure.

Vzhled: První věc, kterou si na Hiashim všimnete, jsou jeho čisté a jasně bílé oči, které v počátcích vypadají odpudivě a podivně, dokud si na ně nezvyknete. Někteří lidé se ho dokonce jeho očím bojí, přirovnávají je k očím ďábla. Hiashi má jako většina členů jeho klanu černé, dlouhé vlasy přibližně do půlky zad, na kterých má na samém konci malý culík, který jde vidět, pouze když vidíte jeho záda. Na čele má svázaný dlouhý bílý obvaz, na kterém má v této době čelenku své vesnice. Na první pohled je vám jasné, že má rád černou a bílou barvu, vzhledem k jeho černé ‚mikině‘ a kraťasům. Na kotnících má navázané bílé obvazy, které mu podle jeho slov pomáhají v pohybu a dodávají pocit jistoty, díky zpevňujícímu účinku. Další jeho kostým má u sebe v pokoji, je to typický oblek klanu hyuuga (viz. Neji v shipudenu), který vytahuje jenom na různé obřady a slavnosti. Na pravém stehně má pouzdro na kunaie, jinak u sebe nenosí nic jiného, aby ho nic neomezovalo v rychlosti, což je jeho hlavním aspektem.

Povaha: Jsou čtyři slova které charakterizují jeho osobnost- krutost, bezohlednost, vůdcovství a egoismus. Všechny tyto vlastnosti jsou podle hodně lidí špatné, Hiashi neumí soucítit s lidmi a ani sám se nedělí o své problémy, podle jeho názoru má každý své problémy a nemusí s tím otravovat své okolí. Ale vrátím se k první věci, jeho vlastnosti nejsou moc přátelské, ale jsou prakticky stvořené pro plnění misí. Jak jsem psal již výše, Hiashi svou misi chce splnit za každou cenu i kdyby měl obětovat svůj tým a své přátelé. Svým smýšlením je rozený vůdce a soudí lidi podle jejich schopností, když se mu někdo alespoň nevyrovná, je pro něj podřadný. Jinak je klidný typ člověka, který si udržuje svůj odstup od lidí. Je velmi inteligentní a schopný vymýšlet skvělé bojové strategie, které se vyrovnají svým myšlením i lepšímu chunninovi. Jeho klidná povaha se přenáší i do bojů, málokdy se stane, že ho něco rozhází. K jeho slabším stránkám patří, že všechny soupeře podceňuje a většinu neuznává. Hiashi je v jistém slova smyslu krutý a nerad spolupracuje v týmu, často využívá ostatní ke splnění svých zájmů a nestará se o jejich pocity. Lidé, kteří ho opravdu vytáčí, jsou ti kteří tvrdí, že člověk může změnit svůj osud a kteří mají přehnaně vysoké cíle. Podle Hiashiho je každý se svým osudem narozen a nedá se změnit. Mezi jeho oblíbené věci patří Sushi, příroda, klid a tvrdý trénink což je jeho jediným koníčkem již od mala.

Rodina: Jeho rodinné vztahy byly zpřetrhány, když jeho rodiče umřeli ve válce, kterou zapříčinila Reina Kana. Velmi své rodiče miloval a uznával, hlavně svého otce, který mu dal jméno po jednom z nejsilnějších členů klanu, který byl otcem známé Hinaty Hyuugy a Hanabi Hyuugy. Hiashi nebyl vždy takový chladný, ale po smrti jeho rodičů nebylo vyhnutí. Díky skvělému taijutsu byl jeho otec s matkou postaveni do první obranné linie proti útoku na listovou a umřeli již při prvním boji. Hiashi se zapřísáhl že se Reině a celé Otogakure pomstí i kdyby měl zemřít, a oživí své padlé rodiče. Každý den chodí na hřbitov s čerstvými květinami, aby jim prokázal svou úctu a lásku.
-Otec Takeru -> Byl to velmi mocný člověk v listové, patřili mu mnohé pozemky a vlastnil velký majetek. U lidí ve vesnici měl velké uznání a všichni ho brali za velkého shinobiho, ovládal takřka všechny techniky, které mohl a dokonce si některé vymyslel sám. Byl velmi nadaný a uznával ty, kteří si to zasloužili. Žil spokojený život se svou manželkou a jediným synem, kterého pojmenoval po legendárním členovi Hyuuga klanu. I když byl z hlavní větve stejně jako jeho manželka, uznával vedlejší větev a všechny respektoval (na rozdíl od Hiashiho). Učil svého syna každý den a tvrdě s ním trénoval, viděl v něm budoucnost svého klanu, ale než mu stačil vše předat, zemřel spolu se svou milovanou manželku při obraně Konohy. Umřel pro to co tolik miloval… Pro svého syna, pro své přesvědčení a pro svou vesnici.
-Matka Keiko -> Tak jako její manžel, pocházela z hlavní větve. Byla velmi milá, hodná a Hiashiho někdy až moc rozmazlovala. Velmi milovala svou rodinu a svého manžela, nebyla tolik silná v boji ale byla vynikající medička a senzibilka. Vytrénovala svůj byakugan tak, že viděla o dost dál než většina supersilných členů. Moc milovala svojí vesnici, ale ještě víc než to milovala svého syna Hiashiho a dávala mu to najevo. Hiashi na ní byl dokonce i závislí, její smrt ho zdrtila. Celý život se keiko smála a stejně tak umřela s úsměvem na rtech a s přáním ať její syn žije šťastným životem.

Podstata: Fuuton (zatím neovládá)

Styl boje: Hiashi, jako většina členů Hyuuga, bojuje tradičním způsobem boje tohoto klanu. Sám tento styl vypiloval do dokonalosti a je uznávaný právoplatně jako génius Hyuuga. Jeho boj nablízko (taijutsu) je smrtící a málokdo ho překoná. Jak bylo zmíněno již v prvních dílech Naruta, taijutsu klanu Hyuuga je nejsilnějším v Konoze a možná i na celém světě. Hiashi velmi aktivně využívá byakugan a díky svému talentu dokáže vidět protivníkovi body Tenketsu a uzavřít je, což nedokáže každý uživatel Byakuganu. Také vidí na velké vzdálenosti (přibližně 1km do všech stran), jeho zorné pole je bezmála 360 stupňů (kromě jedného slepého bodu pod žeberním obratlem) a vidí přes všechny pevné předměty (kromě krystalů). Kromě toho má Hiashi předpoklady ovládnout Fuuton, což se nedá říct o většině členů klanu. Jako správný taktik, Hiashi neútočí bezhlavě ale pečlivě sleduje svého protivníka, snaží se být o krok napřed a využít sebemenší chyby.

Schopnosti: Jak již bylo zmíněno, Hiashi je uživatelem doujutsu které nosí název Byakugan. Byakugan (白眼; literární význam "Bílé oko") je kekkei genkai klanu Hyuuga. Členové tohoto klanu se vyznačují bílýma očima bez zornic. Pokud Byakugan aktivují, objeví se jim kolem očí vystouplé žíly. První schopností Byakuganu je skoro 360º zorné pole, jediné slepé místo je za prvním hrudním obratlem. Druhou schopností Byakuganu je možnost vidět skrz pevné objekty a vidět i velmi vzdálené objekty. Vzdálenost, na kterou uživatel vidí se liší podle uživatele, například Neji při boji s Kidomarem viděl do 50m, zatímco při záchraně Gaary viděl na vzdálenost více než 800m. Třetí schopností Byakuganu je možnost vidět chakru a chakrový oběhový systém ostatních lidí. Díky tomu může uživatel dobře mířenými ranami narušit soupeřův oběh chakry a způsobit mu vnitřní zranění. Někteří členové klanu Hyuuga dokáží dokonce vidět Tenketsu a uzavřít je. Pokud je uzavře všechny, soupeř není schopet používat techniky, které potřebují chakru.
( čerpáno z http://cs.naruto.wikia.com/wiki/Byakugan)
Hiashi má perfektně vyvinuté reflexy, nadprůměrnou rychlost a obratnost. jeho schopnosti vzhledem k jeho hodnosti jsou opravdu dechberoucí, ale pravděpodobně nikdy v životě již nebude silnější než je teď, přesněji řečeno nemá na to předpoklady jako každý Hyuuga. Na této úrovni je Hiashi možná jeden z nejsilnějších geninů vůbec, nikdy nedosáhne kvalit, jako byl například Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke a mnoho dalších. S tímto je Hiashi smířený, jak je psáno výše, každý má svůj osud daný a nelze ho změnit.

Příběh: Hiashi se narodil do velmi vlivné a silné Konožské rodiny, a to do klanu Hyuuga. Jako každý člen tohoto klanu zdědil velmi silné doujutsu, Byakugan. Ovládl ho velmi brzo, díky tvrdému tréninku, za který vděčil svému otci. Již od mala byl velmi namyšlený, pravděpodobně proto že pochází z hlavní větve Hyuuga klanu. Ale jeho namyšlenost, byla pravděpodobně jeho nejsilnější stránkou, jelikož když si člověk věří, zvládne prakticky cokoliv. Juuken ovládl již ve svých šesti letech Velice pilně studoval historii svého klanu, jeho techniky a původ. Byl velmi hrdý na svůj původ a již od mala chtěl aby byl jeho klan slavnější a slavnější. Jeho otec byl na něj velmi pyšný, Hiashi daleko překonal jeho ambice. Měl také dar v podobě možnosti vidění bodů tenketsu, což nemá každý člen klanu. Jeho otce mu vysvětlil, že když je protivníkovi všechny uzavře, znemožní mu užívání jeho chakry. Také když uzavře jenom některé, může jeho chakru ovládat dle libosti. Hiashi se s nadšením vrhl na trénování této schopnosti. Již od mala se stále smál, v akademii prospíval, jak nejlépe mohl a odmaturoval jako nejlepší ze svého ročníku. Byl považován za géniuse a byl na sebe hrdý. I když měl proměnlivou povahu a častokrát byl nepříjemný, byl přátelský a záleželo mu na jeho kamarádech. Své první techniky zvládl výborně, naučil se jako první ze třídy základní techniky jako je henge a kawarimi, naučil se velmi efektivně soustředit svou chakru, díky tomu se nauřil sám chodit po vodě a lézt po stromě bez použití rukou. Žil si šťastním životem, do té události… Reina Kana, naverbovala několik S-rankových ninjů a zaútočila na Konohu. Jeho rodiče byli povoláni do prvních obranných řad a v prvním boji umřeli. Neměli šanci proti někomu, jako byli oni… Hiashi se po této zprávě takřka zhroutil, přestal se o vše starat a jen tvrdě trénoval, aby je pomstil. Slíbil si, že je jednou oživí a budou spolu žít šťastně až do smrti. Jeho povaha se absolutně změnila, jeho temné myšlení a nejhorší jeho stránka vypluly na povrch, ztratil své přátelé kteří byli rozděleni už dávno do svých nových týmů. Hiashi se uzavřel a přibližně po roce se vrátil znovu na akademii, aby podruhé odmaturoval a vrátil se do normálního života, tedy skoro normálního… Vše se pro něj změnilo, ne jen jeho povaha ale i smýšlení, cíle a chování. Odmaturoval znovu bezchybně a v této době čeka na obdržení svého nového týmu a na to aby začala nová etapa jeho bídného života…

BOS:
Ninjutsu - 2
Taijutsu - 3,5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 3
Síla - 1
Rychlost - 3,5
Chakra - 1
Ruční pečetě - 0,5
Celkem - 15

Techniky:
Juuken
Základní E-rank techniky

Obrázek:Naposledy upravil Hiashi Hyuuga dne Sun May 04, 2014 7:08 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Hiashi Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 26
Registrován : 04. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiashi Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun May 04, 2014 3:34 pm

Takže mám tři připomínky:
1) "a vše je pro něj zpomalené, tudíž mu většina protivníků rychlostně nestíhá. " Pleteš si byakugan se sharinganem. 
2) Všichni Hyuugové vidí Tenketsu, a pomocí toho dokážou znemožnit nepříetli ovládat ninjutsu etc.
3) Genín začíná sezákladními E rankovými technikami a jednu D rankovou. 

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiashi Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Hiashi Hyuuga za Sun May 04, 2014 4:26 pm

Dobře ty věci opravím ale.. Ve druhém bodě se pleteš, jen někteří to dokáží vidět , je to nejen na wikipedii ale také zmíněné v anime, přesněji v díle kdy bojuje Neji proti Hinatě zmiňuje Kakashi že ne každý Hyuuga může vidět tenketsu, nebo je uzavřit nejsem si jistý jak to přesně bylo jen vím že ne každý to dokáže.

_________________
Techniky & Kekkei genkai:
Spoiler:
Byakugan
Juuken (C-rank)
Základní E-rank techniky


Jutsu které se učím:
Spoiler:

avatar
Hiashi Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 26
Registrován : 04. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiashi Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Hiashi Hyuuga za Sun May 04, 2014 4:30 pm

*upraveno

_________________
Techniky & Kekkei genkai:
Spoiler:
Byakugan
Juuken (C-rank)
Základní E-rank techniky


Jutsu které se učím:
Spoiler:

avatar
Hiashi Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 26
Registrován : 04. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiashi Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun May 04, 2014 4:34 pm

Dobrá tedy, zase takový machr přes byakugan nejsem, i *HA se plete XD... POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiashi Hyuuga [GENIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru