Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,Kirin Nectar"

+16
Kiseki Mirakuru
Yumi Mia Hōzuki
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Faito Dansaku
Kataro Terumi
Asuka
Kashike
Hirin
Kioshi Hoshigaki
Daisuke Utsushi
Totsuki
Akio
Yuuki Botan
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
20 posters

Strana 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:31 pm

First topic message reminder :

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Qg4
Tento bar se specializuje na alkohol s názvem Kirin Nectar (jednorožčí nektar...BTW: podle naturopedie je to specialita Kirigakure, ale nikdo o tom neví nic bližšího xD). Doporučujeme ochutnat! Říká se totiž, že každému to chutná jinak - někomu sladce- někomu hořce... ^^ Sto lidí, sto chutí ^^
Je tu ale alkohol všeho druhu, stačí si jen vybrat ^^


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Aug 03, 2014 8:23 am

Svou kolébavou chůzí, přidržujíc se stěny, jsem konečně dorazil do baru. Přihlížejícím jsem mohl připadat jako někdo, kdo má už slušně přihnuto a má problémy udržet rovnováhu. No... minimálně to s tou rovnováhou mohli odhadnout správně.
Všiml jsem si na baru jedné známé tváře. Byl to ten muž který dokázal tvarovat své kosti jak se mu zachtělo, navíc to jeho taijutsu které jsem viděl... to bylo na mnohem vyšší úrovni. Usoudil jsem, že bude mít vysokou hodnost, když je tak schopný a tak mi nepřišlo moc vhodné přisednout si k jouninovi. Sedl jsem si tedy na bar o několik volných židlí dál.
Snad to není "důstojnický" bar...
Barman si mě konečně všimnul. "Dobrej, dejte mi prosim vás panáka vodky, jednu perlivou vodu a něco čim zaplácnu žaludek."
Barman protočil oči v sloup, nalil mi panáka, dal skleničku minerálky a potom přede mě mrsknul misku s preclíkama. "Díky..."
No jo, co bych taky mohl čekat v baru, není to restaurace. Kopnul jsem do sebe panáka a užíval si, jak mi ten líh vypaluje v puse tu pachuť nemocničního čaje.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Sun Aug 03, 2014 2:31 pm

Musela jsem jít tu událost zapít. Naštěstí jsem ještě byla střízlivá a při smyslech. Jinak bych rozrazila dveře a zařvala. Hospodský! Alkohol! Všimla jsem sem si Kashikeho a podle chakry chlapa co byl na cvičišti před bitvou. Sedla jsem si vedle Kashikeho a nenápadně se koukla co pije. Objednala jsem si panáka vodky a lahev sake. Panáka vodky jsem kopla do sebe.
"Jak se daří?" zeptala jsem se Kashikeho. Nějak jsem jsem musela začít diskuzi. Ted je otázka, jestli i on chce vest diskuzi.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 03, 2014 3:12 pm

Sedím a koukám do sklenice, aniž bych se sebemíň pohnul. Lidé kolem mě chodí a já je absolutně nevnímám. Pak mě ze zamyšlení vytrhne známý, přátelský hlas. Rozmrkám vysušené oči a otočím se na Hirin. Daří se celkem dobře... tedy alespoň mě. Zrovna jsem chtěl připít na poslední cestu našim mrtvým kamarádům... přidáš se?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Aug 03, 2014 3:34 pm

Ajaj. Pomyslel jsem si, když vešla Hirin. Pamatoval jsem si ji z cvičiště i z boje proti Tsuchikagemu, stejně jako Kashike byla velice užitečná, při nejmenším rozhodně užitečnější než já. Taky jsem si ale pamatoval, že mě Hirin moc nemusí a jelikož jsem tu žádné další tváře neviděl, usoudil jsem že dopiju, zaplatím a radši vyklidím prostor.
Vytáhl jsem malý váček s penězi, které jsem dostal za prohloubení studny a práce na vodovodu a dal jsem barmanovi co mu náleželo, plus dýško.
Vzal jsem si na cestu pár preclíků a vydal jsem se domů, abych si tam odpočinul.

/Přesun
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Sun Aug 03, 2014 5:22 pm

"Proč ne. Budíš jim země lehká." Řekla jsem a napila se sake
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 03, 2014 5:36 pm

Otočím se k ní a pozvednu sklenku. Sláva vítězným padlým... pronesu a obrátím jí do sebe. Pak jí položím na pult a objednám si další. Viděl jsem tě na bojišti a musím uznat, že umíš opravdu krásně mlžit... prohodím dvojsmyslný kompliment a nahodím do sebe dalšího panáka.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Sun Aug 03, 2014 6:04 pm

"No ale na tvé skladní lega z kostí nemám." odvětila jsem na jeho poznámku o mé mlze. Nalila jsem si do kalíšku sake a napila jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 03, 2014 6:08 pm

Poslední dobou je mojí největší výhodou že to nevyužívám. Všichni to tak strašně čekají, že jsou pak akorát překvapení když se nic nestane. Jako třeba Tsuchikage... 6x... uchechtnu se a poposednu si na židli.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Sun Aug 03, 2014 6:25 pm

"To zní chytře. Já už taky mám překvapení pro své protivníky." Řekla jsem a pousmála jsem. Doufala jsem, že se mi nestane stejná věc co Kisamemu.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 03, 2014 8:11 pm

Jedno překvapení je málo, jak jsem dneska zjistil. Nikdy by mě nenapadlo, že jednoho člověka budu zabíjet 6x, to už je i na mě trošku moc... uchechtnu se a kopnu tam dalšího panáka.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Sun Aug 03, 2014 8:23 pm

Když jsem se nad tím zamyslela tak vlastně samehada nebude tak velké překvapení. Za předpokladu,,že někdo o něm něco ví. "No jo no, tenhle svět je spoustu překvapení. Jak těch dobrých tak těch zlých." Řekla jsem a usrkla si z pohárku.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Mon Aug 04, 2014 1:23 am

Těch překvapení není nikdy dost... dodám. Čím víc toho má člověk v rukávu, tím větší má šanci přežít. A co ty? Co máš teď v plánu?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 04, 2014 9:17 am

"I jeden trik může stačit." Řekla jsem a pousmála. Musela jsem se zamyslet nad jeho otázku. "No co ted. Dobra otázka. Asi nějaké tréninky." Odpověděla jsem na otázku. "Co ty?" Zeptala jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Mon Aug 04, 2014 10:39 am

Znovu buduji sídlo klanu, takže můj denní program sestává hlavně z dozoru nad dělníky. A po večerech dávám dohromady techniky, hlavně ty nové. I když nevím proč, stejně většinu řeším mečem. Připadám si jako 8mý šermíř z mlžné....
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 04, 2014 11:27 am

No jo, to jsou ti co jsou z nějakého klanu. Napila jsem se a pokračovala. "Říkáš meče, jo? Co říkáš na velké meče?" zeptala jsem se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Fri Aug 08, 2014 1:35 pm

Tentokrát se na ní podívám s velkým zájmem. Jsem šermíř, vlastně je to to co umím nejlépe a tak mě tahle debata brala za srdce. No to záleží na tom, jak moc velký ten meč je. Pokud vezmu v potaz třeba Kubikiri, tak ta zbraň má větší efekt na morálku soupeře. Velkou škodu tím však zkušenému bojovníkovi nenaděláš. Na to je lepší něco takového... řeknu a položím na stůl svůj bastard. Váží asi kilo a půl, takže se dá ovládat i jednou rukou, zároveň má ale dlouhou rukojeť s velkou pákou, takže při obouručním držení je rychlejší a má větší sílu...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 08, 2014 2:45 pm

"Je i větší meč než Kubikiri " dodala jsem. Ukázal pak svůj meč. Vyvalila jsem oči. Ta preciznost a ty detaily. Takový meč se jen tak nevidí." Já mám jen takové jedno a půl ruční meče, nic moc zvláštního" řekla jsem a vytáhl jeden z nich. O tom třetím meči, co jsem ještě mela ve svitku jsem mlčela.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Fri Aug 08, 2014 4:15 pm

Pěkná práce.. pochválím jí zbraň, když rukou přejedu přes čepel. Ocel krásně zvoní a vlní se. Osobně jsem nikdy nechápal to všeobecné zalíbení v katanách. Na mě má málo způsobů použití. Někdy bychom se mohli sejít na cvičišti a porovnat si techniky. Schválně jsem použil výraz, kterým se samurajové vyzývají k souboji, většinou na život a na smrt, i když v mém případě se má jednat pouze o trenink.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hine Kureta Fri Aug 08, 2014 5:37 pm

Už už to vypadalo, že se úspěšně doplahočím až do svého brlohu za vesnicí. Když v tom mě přes nos praštila ta opojná vůně alkoholu. Zkontroloval jsem si kapačku a musel konstatovat, že infúze došla. Byl jsem na suchu. Ne tedy, že bych si aplikoval lihoviny nitrožilně...

Vešel jsem dovnitř opravdu stylově. Bylo na mně velmi dobře znát, že mám po celkem namáhavé šichtě. V jednu chvíli jsem dokonce zakopl a skácel se. Naštěstí jsem to tak tak ustál a od toho, abych pult přivítal vášnivým polibkem mě dělily doslova centimetry.
Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Kirito-in-hospital-o

"Dobrej... jako vobvykle." zahuhlal jsem. Nutno dodat, že Mazlik byl bezpečně schovaný kdesi pod mým bílým pláštěm.
"Ale hele mladej, ty toho máš už dneska dost."
"Nerozeznáš opilce od vědce. Koukej to sem nosit, nebo ti tu vyklíčí pavoučí liheň dřív, než řekneš rumíček!" zamračil jsem se jako kdyby mi onen nešťastný barman zavraždil rodinu a tak netrvalo dlouho a já se dočkal své objednávky.

Ta spočívala v tom, že jsem dostával veškeré položky z nápojového lístku jednu po druhé. Pouze ty alkoholické, přirozeně.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 08, 2014 7:22 pm

"Pro tebe málo, pro mě dostatek. Dobře není problém ale věř, že tentokrát budu vítěz budu JÁ" Pověděla jsem s úsměv na rtech. Mám mu co vracet z minulého tréninku. Nemohla jsem si povšimnout spidermana, který se tu přišel ožrat jako doga.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Fri Aug 08, 2014 10:22 pm

No jo vlastně... plesknu se do čela. S tebou už jsem jednou bojoval. Promiň, nezvyk. Většinou se s každým biju jen jednou, podruhé už na to nějak... nemá dech. Budu si na tebe muset vymyslet nějaké nové triky.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hine Kureta Sat Aug 09, 2014 9:24 am

Zálibně jsem pozoroval řadu sklenek a panáčků, která se předemnou objevovala. Dneska jsem se rozhodl upadnout do hlubokého spánku a to čím dříve, tím lépe. Vzal jsem prvního panáka a kopnul ho do sebe. Rum, vodka, zelená... dál už veškeré chutě téměř splývaly. Mou poslední zastávkou byla dvojka červeného, u které jsem se malinko pozdržel a vychutnal si ji. Chlápek, co seděl vedle mě čuměl s otevřenou hubou.
"Jsem doktor, alkoholik profesionál." oznámil jsem jasně a zřetelně. Artikulace mi nečinila problém. Dalo by se říct, že alkohol způsobil mé probuzení a už jsem nevypadal jako plahočící se mrtvola. Sladce jsem se usmál, na stůl hodil peníze s velmi slušným dýškem a odešel. Po dvou a naprosto rovně.

přesun
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 09, 2014 1:27 pm

"Sakra,sakra, sakra" pomyslela jsem si. Moje nadšení nad mým vítězstvím, mi zkazilo mou strategickou výhodu, ale co nakopnout chlapa je též řešení. Už jsem předpověděla,že vyhrají to však není zdaleka jisté. Ale kdybych vyhrála, znamenalo by to ,že jsem jasnovidka? No co budu muset ještě počkat.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 09, 2014 1:29 pm

Akorát musíme počkat až vystřízlivíme. Pod vlivem je neradno bojovat, někdo by si mohl třeba vypíchnout oko... zažertuji a kopnu do sebe dalšího panáka.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 09, 2014 5:00 pm

"Jediný,kdo tu požil větší množství alkoholu jsi ty." Pověděla jsem, přeci to jen byla pravda. Já měl lahev saké, ale on jel na tvrdým. Z toho vyplývalo, že jediný kdo by si tu mohl vypíchnout oko byl on a ne já.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 11 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru