Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,Kirin Nectar"

+16
Kiseki Mirakuru
Yumi Mia Hōzuki
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Faito Dansaku
Kataro Terumi
Asuka
Kashike
Hirin
Kioshi Hoshigaki
Daisuke Utsushi
Totsuki
Akio
Yuuki Botan
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
20 posters

Strana 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:31 pm

First topic message reminder :

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Qg4
Tento bar se specializuje na alkohol s názvem Kirin Nectar (jednorožčí nektar...BTW: podle naturopedie je to specialita Kirigakure, ale nikdo o tom neví nic bližšího xD). Doporučujeme ochutnat! Říká se totiž, že každému to chutná jinak - někomu sladce- někomu hořce... ^^ Sto lidí, sto chutí ^^
Je tu ale alkohol všeho druhu, stačí si jen vybrat ^^


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 23, 2013 10:57 am

Přemýšlel jsem. "No, nevím. Můžeme se jí potom zeptat, až se vrátí ze srazu. Kdyby to nepovolila, neznáš ještě nějaké chuuniny, případně i geniny? Moc lidí tu neznám, ale myslím že ty bys mohl." řekl jsem a dopil svoje kafe. Měl bych radši v týmu chuuniny, protože s těma se dají plnit víc misí, ale v případě nouze by i ty genini přišli vhod.
"Nani! Kdo si myslíš že to platí!?" rozčílil jsem se, když si takhle utrácí moje peníze. "Dobrá, ale už je to poslední!" řekl jsem uraženě vyšším hlasem, aby mu to bylo jasné.To je skandál!
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Fri Aug 23, 2013 11:16 am

Vzpomněl jsem si na Mizukage, jak má poslední dobou plno starosti,.. a do toho ten sraz. "No nevím jestli chceme zbytečně otravovat Mizukage-sama" pousmál jsem se, kopl jsem do sebe toho panáka Nectaru. A můj bolehlav se hned o něco zmírnil a hned jsem měl mnohem lepší náladu. 
Zamyslel jsem se nad tím koho znám, ale žádnej chunnin mě nanapadl. "No žádného chunnina neznám, jen samé Jouniny" zatvářil jsem se tak trochu neutrálně. Odsunul jsem panáka a vesele se na Totsukiho zasmál "Vy platíte přece?" a poplácal jsem ho po zádech. "Díky Totsuki-san"
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 23, 2013 11:31 am

"Nemáš zač." řekl jsem sklesle a vypil také svůj nektar.
"No to nevadí, času je dost." řekl jsem, když odpověděl že žádného chuunina nezná. Asi se budu muset víc zapojovat do společnosti. Vyndal jsem si peněženku a zaplatil barmance. Skoro jsem se až vylekal, kolik po mě chtěla.
Zvedl jsem se ze židle a otočil jsem se na Akia a řekl: "Chceš ještě někam jít, nebo už každý půjde vlastní cestou?" zeptal jsem se ho. Takhle jsem si už dlouho nepopovídal.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Fri Aug 23, 2013 11:44 am

Jen jsem sledoval jak Totsuki-san zaplatil účet a jen tak zběžně jsem se ani nedivil že jsem švorc i já. Když mluvil o týmu, trochu jsem se nad tím zamyslel "No chunninů je málo, opravdu tu máme většinu Jouninů" řekl jsem jen tak do prázdna.
"No ještě jednou děkuji za kafe" usmál jsem se. Poslední dobou tu potkávám samé nové tváře, hmm,.. "Jdu dospat, a většinou mě najdete na cvičišti, u jezera" pomalu jsem vstal "a nebo v nemocnici" hlasitě jsem se zasmál a odešel,.

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 23, 2013 3:09 pm

"Hai a zatím ahoj, Akio-kun." rozloučil jsem se s ním a zasmál jsem se. Když odešel, přemýšlel jsem kam půjdu. Rozhodl jsem se že se prostě půjdu někam toulat.
/Přesun
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Aug 25, 2013 3:04 pm

Dotiahol som sa do baru, kde som si hneď sadol na svoje najlepšie miesto, z ktorého sa väčšinou dalo ľahko dívať na ľudí bez toho, aby to bolo nápadné. Ale teraz som na to nemal chuť. Stiahol som Samehadu z chrbta, oprel som ju rukoväťou o bar a ostal som ju pridržiavať ešte nohou, keby chcela padnúť. Následne som si objednal to najdrahšie, najsilnejšie a najlepšie čo tu mali, načo som si oprel hlavu rukou o bar a neprítomne som kukal na barmanku. No, keď už som nemal kam inam kukať, tak aspoň na niečo zaujímavé, eh... následne mi objednávku doniesli, rovno celú fľašku ale aj malý pohár s kockami ľadu. Viac už som nepotreboval, len som si nalial, zamiešal som tekutinu s ľadom a s chuťou som sa napil.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Aug 25, 2013 3:32 pm

Dorazil jsem i s Hitomi v náručí před bar, kde jsem jí konečně pustil na nohy. Poté jsme vešli dovnitř a přisedli si k baru. Poohlédl jsem se kolem a zjistil, že hned vedle mě sedí Meizu. "Ehm.. dlouho jsme se neviděli!" pousmál jsem se, sledoval jsem jak jeho oči sjíždějí po barmance. "Vidím, že se ti zdejší personál líbí."
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 3:44 pm

Před barem mě konečně pustil na zem. Dovnitř jsme vešli spolu, ale já trochu vrávoravě. Byla jsem zde poprvé a cítila jsem se....zvláštně. Nebyla jsem na takové prostředí zvyklá. Pokusila jsem se vylézt na barovou stoličku, která na mě byla moc vysoká a navíc to šlo s bolavým břichem blbě. Když jsem se na ni konečně vyšplhala, měla jsem, co dělat, abych nespadla. Totiž, oni si mohli zapřít nohy, ale já na to nedosáhla!
Věděla jsem, že Daisuke mluvil na Meiza, mě ovšem zajímala ta vysoká stolička. Když se ale zmínil o barmance, prohlédla jsem si ji. Nic zvláštního jsem na ní ale neviděla. Jen měla kawaii oblečení, zatímco já to své trochu potrhané. Chudinka Kage plášť. Rozhlédla jsem se kolem, viděla jsem na sobě pohledy. No jo, Mizukage sem přišla poprvé. Usmála jsem se na ně a radši zase hleděla před sebe. Vážně jsem byla trochu nervózní.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Aug 25, 2013 3:46 pm

Prekvapene som kukol na Daisukeho, keď som si všimol, že dorazil. Toho by som tu teda nečakal. Rovnako tak Hitomi, mal som pocit, že si pôjdu hneď oddýchnuť. Ale čo ak oddychujú jak ty? Pousmial som sa a dopil som ďalšiu čiastku z fľaše, kde tekutina ubúdala. Ale ešte som bol slušný, ešte som to stále pil z pohára a s ľadom.
"Vás dvoch som už niekde videl.. nepoznáme sa?" Kukol som na Daisukeho aj Hitomi s hranou zvedavosťou, načo som sa pousmial a kukol som na barmanku.
"Eh... tá sa mi páčila už dvakrát." Prstom som ukázal na šikovnú barmanku, pričom som sa oblízol a s pobaveným chechtaním som si zas dolial. Odrazu ale pohár padol aj pred Daisukeho a tiež aj pred Hitomi, keď ja sám som im nejaké posunul čo boli na kraji stola.
"Keď už ste tu, bez, aspoň jedného pohára, sa nezaobídete. Inak ma naštvete." Oznámil som im a objednal som ešte jednu fľašku toho, čo som pil aj ja. A tiež viac ľadu!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Aug 25, 2013 3:57 pm

"Jo .. taky jsem si chvíli myslel, že už jsem tě někde viděl, ale to bude nejspíš nějaký omyl." Zkontroloval jsem Hitomi po tom jejím horolezeckém výstupu na nejvyšší židli v Kiri. Následně jsem pohlédl na sklenku, která přistála přede mnou na pultu. "Jestli piješ něco nealkoholického, tak si klidně dám, ale alkoholu se nedotknu." ušklíbl jsem se. Mezi tím jsem Hitomi objednal džus, aby mi tu neumřela žízní.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 4:07 pm

Tu se přede mnou objevila sklenička s čímsi, co mi až tak nevonilo. Chviličku jsem si to prohlížel a když jsem měla pocit, že mě všichni pobízejí očima, abych se napila, ochutnala jsem. Nevěděla jsem, co to bylo, ale bylo to sladké. Pomalu jsem si olízla rty. No a to už mi Daisuke objednal džus, kterým jsem to zapila.
,,Sladké, ale víc nechci." zamrkala jsem a tváře mi maličko zčervanaly. Doufala jsem, že je pravda, co se říká. Že alkohol zevnitř zahřeje a pomůže mi na bolavé bříško. Nanabi se zatím neozval. Z přemýšlení mě vytrhla další sklenička na stole. Zamračila jsem se na ni a podívala se, kdo ji sem dal. Barmanka jen kývla na nějakýho chlápka vzadu, že je to od něj. Usmál jsem se, ale skleničku zase hezky vrátila.
,,Já radši jahodový nebo malinový džus. Děkuji." pokývala jsem hlavu a ruku položila na bříško. Na pult jsem si téměř lehla, abych na Meiza taky viděla. Daisuke mi svými širokými rameny trochu zacláněl ve výhledu. Ku podivu jsem se ale cítila docela dobře mezi nima dvěma.


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Sun Aug 25, 2013 4:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Aug 25, 2013 4:22 pm

"Omyl hm? Tie vraj neexistujú, neznámy kolega." Zamrmlal som a druhú fľašku som zatiaľ nechal tak, v tej prvej mi ešte ostalo. Opäť som si dolial, hodil do pohára jednu kocku ľadu a otočil som pohľad na Daisukeho, ktorý práve povedal niečo, čím ma chcel fakt asi naštvať.
"Zopakuješ mi to prosím? Pekne pomaly." Zatočil som mu prstom pred tvárou v rovnakom náznaku, čo mu aj vraveli moje slová, načo som skrčil čelo a prstom som vystrčil smerom na pohár, ktorý pred ním bol, už aj s dávkou toho, čo som pil aktuálne ja.
"Jeden pohárik ti neublíži, niesi predsa troska." Buchol som ho lakťom do ramena, len tak slabo, načo som sa uškrnul a sám som si zas odpil. Následne som sa zas aj oblízol, tentoraz z chuti drinku, a letmo som sa kukol zas na barmanku. Pfé, ta ma zas ignorovala. Sledoval som ju dovtedy, kým som si nevšimol Hitomi, ako sa lepila na bar, aby na mňa zjavne dovidela. Tomu som sa pobavene zachichotal.
"Ako, čakal som, že budete mať väčšiu chuť k pitiu. Po tom čo sa stalo..." Odmlčal som sa a poškrabal som sa v hrive červených vlasov, načo som sklonil pohľad na svoj pohár.
"No ale nesúdim, ja pijem aj za vás, chvála mne." Poznamenal som ku koncu trochu pobavene, buchol som slabo pohár spodkom o bar, načo som si do úst vylial zvyšok pochutiny z pohára, už aj s malým kúskom roztopeného ľadu, ktorý som prehltol a sviežo som následne vydýchol.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Aug 25, 2013 4:37 pm

Díval jsem se na Hitomi, když ochutnávala ten drink, který jí zjevně chutnal. Pak jsem se otočil za Meizuovím hlasem. "Klidně ti to zopakuju, ale nevim, jestli by to mělo nějaký význam. Já alkohol nemám rád.. a to ani v malém množství." Pohlédl jsem na očividně znuděnou barmanku. "To spíš jí bys mohl nabídnout." odstrčil jsem svou sklenku k němu.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 5:10 pm

,,Tahle situace byla na opití, ale...Nevyřeší se to tím." povzdychla jsem si. ,,Holt se musíme více snažit, abychom to příšt zvládli lépe." usmála jsem se na Hoozukiho a upila ze svého jahodového džusu. Sledovala jsem tu barmanku, která nyní nevěděla, na koho se dřív dívat. Jestli na Meiza nebo na Daisukeho, přičemž oni dva ji co chvíli sledovali taky. Zamračila jsem se na ni. Měla by si všímat své práce, jinak brzy o něco zakopne, když nebude dávat pozor na cestu, ušklíbla jsem se. Ona si mého pohledu všimla. Rukou jsem si prohrábla dlouhé kaštanové vlas a co nejsladčeji se na ni usmála. Správně pochytila v mém úsměvu ironii a aroganci.
,,Abyste se nezavraždily pohledem." uchichtl se Nanabi. Zaradovala jsem se.
,,Konečně tě slyším. Už jsem se začínala bát." odpověděla jsem mu s nehrannou radostí.
,,Promiň, co se stalo. Nechtěl jsem ti ublížit." omluvil se mi a já byla v šoku.
,,To je v pořádku, vím, žes za to nemohl." usmála jsem se v duchu. Cítila jsem, jak se uvolnil, jak byl v klidu, a to mě těšilo.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Aug 25, 2013 5:25 pm

Povzdychol som si a zostal som mlčať, znudene sa dívajúc stále na tú barmanku. Nemal som o ňu záujem, zase už teda nie. A to muselo tak byť určite aj z jej strany ku mne, ale to mi bolo jedno. Len som si otvoril novú fľašku a s povzdychom som sa napil rovno z nej. Následne som ju položil na bar.
"Nie, to nebude nutné." Zašomral som na ešte Daisukeho posledné slová, načo som teda vypil aj to, čo malo byť pôvodne jeho a následne som sa otočil na stoličke, aby som sa mohol obzrieť po bare. Divné, všetci čumeli naším smerom, presnejšie na Hitomi. Že jej to nevadí... Pokrútil som hlavou a otočil som sa späť k barovému pultu, aby som ďalej mohol hádzať znudené pohľady na obsluhu. Samého ma nejako prestalo baviť piť, aspoň teda keď som bol aj napriek tomu v spoločnosti, ktorá ale nemala nejaký vzťah k pitiu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Aug 25, 2013 5:36 pm

Zanedlouho jsem si také objednal džus abych nebyl takříkajíc na suchu. "Seš docela suchar.. na to, kolik toho máš v sobě."
Koukám, že Meizu sem chodí asi dost často, když už ho nemusí ani ta barmanka.. Podíval jsem se na něj propichujícím pohledem, když jsem nad ním tam uvažoval. "Ty asi nebudeš zrovna gantleman, že?"
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 6:17 pm

Celkem pobaveně jsem ty dva sledovala, přižemž jsem ještě stíhala tu barmanku častovat nepříjemnými pohledy. Při poslední Daisukeho poznámce na Meiza jsem zabublala v džusu, div jsem se neutopila. Pro jistotu jsem to nekomentovala a raději vykašlávala džus z plic. Po celou dobu jsem cítila v zádech pohled ostatních. No co?! Tak Mizukage přišla jednou i sem! Přesto mi to nedalo, věnovala jsem barmance ještě jeden pohled a pak jsem slezla ze stoličky.
,,Hned jsem tu." oznámila jsem Daisukemu i Meizovi. Kdo ví proč se mi udělalo lépe a to břicho bylo mnohem lepší. Zašla jsem kamsi za pult až do kuchyně, abych si promluvila se šéfem tohoto podniku.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Aug 25, 2013 6:30 pm

Kukol som zas na Daisukeho.
"Koľko toho mám v sebe? Eh, to je ešte málo." Informoval som ho trochu pobavene, jedna fľaška, to bolo na mňa málinko nato, aby som sa správal nejako extra inak. A navyše nebol som v extra dobrej nálade! Možno o jednu fľašku neskôr sa to zmení, ktovie. Následne ku mne doľahli Daisukeho ďalšie slová, a ja som na tom dopadol podobne ako Hitomi. Zabehlo mi to, čo som práve prelieval z fľašky do seba, a musel som s tým prudko seknúť. Následne som začal kašľať a až som bol trochu červený.
"Eh-eh, čože?" Kukol som na neho a teraz som sa fakt až od ucha k uchu uškrnul.
"Ak mám byť úprimný..." Spravil som krátku odmlku, pri ktorej som sledoval, ako sa Hitomi presunula niekam do kuchyne, načo som to ale nejako neriešil. Zas som pozrel na Daisukeho.
"... tak nie, gentleman som neni. Len keď chcem alebo musím, sám od seba nie." Vysvetlil som a napil som sa už bez toho, aby som sa nezačal dusiť tekutinou.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Aug 25, 2013 6:44 pm

Nemohl jsem se nezasmát, když se oba začali utápět ve svém pití. Nečekal jsem, že je to sebere až na tolik.. taková běžná otázka, nic tabu. "Hai." odpověděl jsem na Hitomi než se vytratila. Přisunul jsem se blíž k němu, abych mu mohl pošeptat další otázku. "Přiznej se. Že ty si už vojel minimálně půlku Kiri!" řekl jsem co nejvíce hlasitým šeptáním, ale ne tak, aby to slyšela ta barmanka.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 6:48 pm

Dostala jsem nakonec to, co jsem chtěla. Dovolili mi tu na dnešní večer pracovat. Třeba to přitáhne víc zákazníků, když tu budeme dvě. Převlékla jsem se a prohlédla se v zrcadle. Byla jsem doccela spokojená. Vyfasovala jsem tácek a ještě v kuchyňce si naň zkusila dát nádobí a projít se s ním po místnosti. Jelikož jsem si ale mohla vypomoci chakrou, zvládla jsem to poměrně dobře. Skousla jsem si ret a rozhodla jsem se jít na to.
Tácek jsem si dala před sebe a vešla z kuchynky do baru. Samozřejmě se všechny pohledy hned zvedly a já byla středem pozornosti. Zčervenala jsem a snažila se udržet si chladnou hlavu. Stoupla jsem si před Meiza a Daisukeho a usmála se na ně. Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Rm7h
,,Když budete něco potřebovat, můžete říct." naklonila jsem hlavu na stranu.
,,Prosím, slečno, chtěla bych si objednat." zaslechla jsem. Otočila jsem se za tím hlasem dřív, než to stihla barmanka za pultem.
,,Haai." zavolala jsem jí zpět a odťapala k ní, abych si zapsala její objednávku a tu následně předložila té druhé barmance, která mě propichovala pohledy.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sun Aug 25, 2013 7:05 pm

Tak, ak to prvé, čo som sa dusil sa nazývalo dusením... tak to druhé už rovno utopením! Daisuke sa spýtal totiž na vec... trochu eh... osobnú, a to ešte v takej chvíli, keď som akurát znova pil. Tentoraz som spravil veľký hlt, až ma v hrdle zabolelo, načo som hneď odtiahol fľašku od úst a začal som kašľať. Pritom som si držal prsty na krku, kde to ešte chvíľu bolelo, až som sa pozrel na Daisukeho.
"Ty ma chceš utopiť či čo?" Dostal som zo seba namiesto odpovede na jeho otázku, načo som si ale zahryzol do pery a natočil som hlavu. Veď čo, ja som sa za to nehanbil! Naklonil som sa k Daisukemu so zvláštnym úškrnom.
"Nerátam to... ale možno aj áno." Zašepkal som mu, načo som sa odtiahol a pobavene som ho sledoval. Nakoniec sa vrátila Hitomi a... hééééé?! Ostal som na ňu zarazene kukať, ako ešte aj prešla obslúžiť niekoho iného. Následne som letmo kukol na barmanku, ktorá na ňu zazerala, a tak trošku mi asi začalo dopínať, o čo tu môže ísť.
"Eh, dobre, nečakal som, že to tak zaberie." Zašomral som pri pohľade na tú fľašku, načo som sa z nej zas poriadne napil. Len som potreboval zapiť... ale veď to je fuk, proste som sa napil z celej situácie xD.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sun Aug 25, 2013 7:20 pm

"Ber to jako odvykační kůru, podívej jak ti ta flaška rychle odpadla z ruky." zasmál jsem se a podíval se na Hitomi, která k nám na chviličku přišla. Když odběhla, naklonil jsem se na chvíli zase k němu. "Jestli mi sáhneš na Hitomi, tak ti zaručuju, že tě donutim sežrat samehadu." podíval jsem se na něj vražedným pohledem. "A měl bys nějaký holky taky nechat ostatním, nejsi tu sám.." řekl jsem s opovrhujícím úšklebkem.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Aug 25, 2013 7:47 pm

Zatím mi to docela šlo. Věřte nebo ne, ale rozjelo se to tu. Sice to nebylo jako v nějaké kavárně, ale pár lidiček se přišlo podívat, jak Mizukage pracuje. Na chvíli jsem si mohla sednout a vzala to za mě ta druhá barmanka, která nyní tolik úspěchů nesklízela. Když jsem došla ke klukům, Daisuke se ke mně naklonil, něco mi pošeptal a prozatím bar opustil. Sledovala jsem jeho odchod a pousmála se. Znovu jsem se snažila vyšplhat se na na barovou židli. Tentokrát to šlo ještě hůř v těch šatech, ale podařilo se.
,,Tak? Bavíš se?" naklonila jsem hlavu na stranu a napila se svého do teĎ nedopitého džusu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 26, 2013 11:41 am

Oprel som si hlavu a takým znudeným štýlom som chvíľu kukal na Daisukeho, po jeho slovách o Samehade. Následne som si odfrkol a bez slova som sa napil. Najprv odmietne pitie a ešte sa aj vyhráža... TSE! Oduto som si začal hľadieť svojim smerom, niekde na ponuku drinkov v bare pričom som sa každou chvíľkou trochu napil. Asi preto som ani nezaregistroval odchod Daisukeho, zároveň čo sa aj Hitomi vrátila. Po jej otázke na ňu na krátko padli moje oči.
"Oh, iste, bomba, je to super." Okrem nútenej úprimnosti nešlo v odpovedi nepoznať ironický a znudený podtón. Ale čo už. Zas som otočil hlavu i pohľad iným smerom, odpil som si a pohľad mi akurát padol na barmanku. Tá bola chrbtom ku mne a akurát niečo zbierala zo zeme, takže pochopiteľne sa mi nastavila akurát tak, aby som sa trošku z toho pohľadu uškrnul a zas si odpil.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Aug 26, 2013 2:22 pm

Samozřejmě, že jeho odpověď byla ironická. Povzdychla jsem si. Bříškem prstu jsem jezdila po tácku, na kterém jsem roznášela pití. Moje snaha zlepšit těm dvěma večer byla marná. Přitom já bych měla být ta, která je nabručená, když jsem zase málem umřela. V duchu jsem se ušklíbla. Chvíli jsem ho jen tiše pozorovala, když však jeho pohled zmizel u barmanky, malinko jsem zakroutila hlavou a skončila se svou hrou na maidku. Zůstala jsem jednoduše sedět na své židli a dívala se na hladinu jahodového džusu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 3 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 16 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru