Jenova

Goto down

Jenova

Příspěvek pro Jenova Tatsumaki za Mon May 12, 2014 7:02 am

Meno a priezvisko: Jenova Tatsumaki
Hodnosť: A rank
Pôvod: Západ - Hory -
Vek: 21
Narodenie: 10.9.
Pohlavie: Žena


Vonkajšia charakteristika: Jenova je žena stredne vysokej, štíhlej postavy s až po kolená dlhými, červenými vlasmi. Jej pokožka naberá jemne opáleného odtieňu, teda nie je biela ako krieda. Má veľmi peknú tvár, ktorú zdobia dve neprirodzené svetlo žlté oči s čiernym bielkom. Vplivom Sennika chakry sa ovplivnil aj jej základný vzhľad. Teda práve okrem farby očí, má na hlave taktiež dva dlhé rohy červeno-čiernej farby. Jej oblečenie tvorí tmavé kimono, ktoré však má v bokoch zviazané lanom a vrch máva vždy vyzlečený. Prsia máva obviazané obväzmi. Nenosieva žiadne doplnky, ani topánky či rukavice, opasky alebo nejaké náramki, nič z toho. V rukách ju však často môžete vidieť nosiť podivnú palicu z ako keby meniacej sa hmoty.
 
Vnútorná charakteristika: Je to veľmi pokojný a vyrovnaný, skoro človek. Vplivom Sennika vlastnosti sa naopak od dnešného sveta v Narutovi, ešte viac prehĺbila a upokojila, rovnako ako sa prehĺbilo jej „poznanie“. Popravde je to celkom zvláštny jav no vôbec nie je agresívna. Samozrejme ak sa nechá chakrou ovládnuť, je to už o inom. Je však veľmi milá a ochotná, čo sa vo svete nevidí často. Každopádne má ale sovj vlastný zmysel a postup robenia rôznych vecí. Napríklad keď má niekomu neozbrojenému a bezbrannému pomôcť, často ho len sleduje a skúma jeho psychické vlastnosti. Pomôže len keď sa daný človek z danej situácie naozaj snaží dostať. Tý ktorý proste prijmu svoj nešťastný osud, pre ňu nie sú zaujímavým. Čo sa týka pojmov ako láska, samozrejme že by sa rada zamilovala, vlastne sa dá povedať že je celkom vášnivá. Niečo ako priateĺstvo si ctí no radšej má v živote istú hierarchiu, do ktorú stavia rôznych ľudí podľa toho, ako ich pri ich prvých stretnutiach odtypla. Tiež má veľmi rada spoločnosť, aj keď sa jej moc spoločnosti nedostáva.Klan: Unknown
Elementy: Yin, Yang, YinYang
Kekkei Genkai: Sennika
Štýl boja: Jenova sa okrem klasickej schopnosti Senniky, čo bolo hlavne menenie jej častí tela ktoré sa následne využívajú k boji, naučila využívať schopnosť ovládanie samostatnej prírodnej chakry do rôznych tvarov či techník. Napríklad sa dá povedať, že sa dosť vyžíva v Kenjutsu, aj keď nevyužíva tak presne meč, ako skôr dlhú palicu s rozšíreným okrajom na jednej strane a podivným kruhom na druhej. Samozrejme je táto palica taktiež tvorená práve Sennika chakrou. Mimo to však viac preferuje strednú až dlhšiu vzdialenosť, aj keď v blízkej sa tiež nestratí. Nevyžíva Ilúzie či inak povedané „Genjutsu“, pretože sa v ich vytváraní príliš nevyzná, aj keby chcela.

Životopis:
Jenova sama o sebe, si nepamätá kde sa narodila. Nepamätá si ani jej rodičov, klan či podobne. Pri tom však jej pamäť nesiaha až tak krátkodobo. Problém bol však skôr v tom, že bola jedným z mála nositeľov prazvláštneho druhu tela, ktoré bolo schopné mimovoľne absorbovať prírodnú chakru a tým ju „znetvoriť“ a ovplivniť jej správanie. Bol to tiež práve tne faktor, prečo sú jej spomienky na skorú minulosť také potrieštené. Predsa len jej s jej stavom nevedel nikto pomôcť, keďže aj členovia skupiny, pod ktorú pôvodne vystupovala (tiež by sa to dalo nazvať Rodina či nebodaj Klanom), v tom boli rovnaký nováčikovia ako pred tým.
Jej detstvo pre to bolo celkom pestré. Už od malička v podstate nepoznala nič iné, len to, ako utekať pred vojnou a podivnými ľuďmi, ktoré mali pre ňu nepochopiteľné schopnosti. Často stretávala silných ľudí, teda silných pre ňu, ktorý boli napríklad fyzicky slušne vypracovaný, zákerný či sa vedeli dobre oháňať zbraňami, keď sa však prvý krát stretla práve s človekom, ktorý z úst začal chŕliť oheň. Nebolo jej všetko jedno.

Bolo to vlastne aj jej prvé stretnutie sn iekým, kto ovládal takzvanú chakru. Vtedy samozrejme nevedela čo to je, ako sa to volá. Pre ňu to bol proste človek ktorý z úst chŕlil oheň a hýbal sa až nepredstaviteľnou rýchlosťou. Na jej nešťastie to nebol spojenec, ale nepriateľ. Vtedy mohla mať približne šesť rokov.
Pri tom ju prichytil pri celkom obyčajnej situácií, z ktorej sa najprv snažila vykecať. Predsa len jej jedinou úlohou, bolo nabrať vedro plné vody a doniesť ho do kempu, v ktorom dočasne sídlila skupina ľudí s ktorou cestovávala. Každopádne práve táto rieka bola až príliš blízko inej skupine ľudí, pod ktorú patril aj tento muž.
Nedalo sa však z toho vyhovoriť. Mala možno to šťastie, že ju chcel muž chytiť živu. Predsa len už z prvého pohľadu mu bolo jasné, že toto dievča nepatrí pod žiadny klan (pretože vtedy naozaj nebola silná, skôr vysoko podpriemerná) a tak by mohla celkom dobre slúžiť pod ten jeho. Sama si už nepamätá čo presne za klan to bolo. Chcela utiecť, dokonca pri tom využila aj svoje pokrvné vlastnosti no tým len  oseba zvýšila záujem a nechala sa chytiť. Samozrejme nie schválne, proste nemala šancu.

Daný klan, ktorý ju vlastne odtiahol od rodiny či známych, nepatril práve k tým príjemným. Aj keď mala istú protekciu, pretože shinobi ktorý ju zajal sa o jej služby vôbec nechcel podeliť. V podstate tam robila takého nevoľníka, či tiež otroka. Tak to však vo vojne býva.. nemala žiadne právomoci a jediné čo odvtedy poznala, je počúvanie príkazov. Choď tam, umi tamto, vyper toto, uvar hento. Od rána do neskorého večera stále behala a plnila všetko, čo si shinobi, ktorý ju zajal, vyžiadal. Jej služba trvala dlhé roky, aj keď čím bola staršia, tým to bolo horšie. Pár krát sa nekontrolovateľne utrhla no stále ju dokázali daný ľudia skrotiť. Predsa len všetci ovládali tie podivné schopnosti, ktoré Jenovu naozaj straśily. Nemala ich rada, proste sa ich bála. Keď bola ešte staršia, teda približne tých pätnásť rokov, jej telo sa z dieťaťa začalo meniť na ženu a tak sa o ňu v danom klane pretrhol aj iný záujem, čo však popisovať nebudem.

Každopádne sa raz dostala do situácie, kedy zrazu mohla sama rozhodnúť ako bude postupovať ďalej. Bolo to práve vo chvíľi, keď sa v danom klanovom „sídle“, alebo tiež tábore, pretrhla bitka s iným klanom. Tento iný klan, ako sa neskôr dozvedela, mal meno Senju a keď ich videla bojovať. Nechápala ako niekto môže byť o toľko krát silnejší než klan, ktorý si z nej spravil otroka. Každopádne Senju mali trocha iný pohľad na svet, nebrali otrkov a tak Jenovu prepustili. Každopádne si jeden z nich všimol jej unikátnej schopnosti a zobral ju aj s ostatnou skupinou do kempu, v ktorom sídlila časť klanu Senju.
Nie že by nemala na výber, nemala však nikam inam ísť a tak ponuku prijala. Po prvom týždni s týmto klanom si všimla, že majú podivné schopnosti, podivné ako ona, aj iný členovia. Nebolo to to isté, u nich vstrebávanie prírodnej chakry nemalo také účinky ako u nej, apsoň nie presne. Každopádne tam stále bolo a ona sa o to naozaj začala zaujímť. Nechcela byť niekým,  kto sa bude musieť stále spoliehať na pomoc iných. Senju ju začali učiť a ona bola len vďačná. Začali ju predsa len učiť umeniu, ktoré by sa tiež dalo nazvať ovládaniu chakry, jej pochopeniu a využívaniu. Jej učenie trvalo ďalších päť rokov.

Po tomto učení sa aj vďaka svôjmu kekkei genkai dostala na rank, ktorý nezastávalo príliš veľa shinobi. Jej schopnosti, vedomosti a praktické vyuźitie chakry boli na veľmi dobre, až perfektnej či dokonalej úrovni. Predčila tiež niekoľkých ľudí, od ktorých sa učila. Každopádne za týchto päť rokov jej telo znova prešlo istými zmenami, aj keď teraz omnoho viac výraznejšími. Okrem klasických by sa dali určite prirátať rohy, ktoré sa po jednom aktivovaní Sennika – módu proste nestratili, ale ostali jej na hlave, rovnako ako aj oči ktoré mala pred tým zelené, no teraz jej takmer svietili na žltú farbu. Z klanu sa však nakoniec odtrhla, pretože tam predsa len nepatrila a chcela nájsť svoju vlastnú cestu životom. Stala sa pútnikom, bez klanu, bez domova či bez nejakých istôt a podobne.

VzhľadBody:
Ninjutsu: 4.5
Taijutsu: 3
Genjutsu: 0.5
Inteligencia: 3
Sila: 3
Rýchlosť: 3
Chakra: 2.5
Ručné pečate: 0.5
avatar
Jenova Tatsumaki
Shinobi A-rank

Počet příspěvků : 52
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jenova

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon May 12, 2014 4:35 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru