Hiroshi Tishibo

Goto down

Hiroshi Tishibo

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo za Tue May 13, 2014 7:50 pm

Jméno a příjmení: Hiroshi Tishibo
Hodnost: B-rank
Původ: Západ - Nishi
Věk: 25
Narození: 23.10
Pohlaví: muž/ské

Vnější charakteristika:
Není nijak vysoký ale není malý, dalo by se říct,že je průměrně vysoký k tehdejší době. Má svalnaté tělo, ale nevypadá jako kulturista, kterému jdou vidět všechny žilky na těle. Sem tam na těle má jizvu. Má blond vlasy, které jsou dlouhé, tak aby mu přesahovali přes oči. Jeho oči jsou světlé modré barvy. Plet je světla až skoro bíla. Při pohledu na něho by jste odhadli, že je mu méně než kolik mu je doopravdy. Nosí dlouhé černé kalhoty a modré tričko. U kalhot má malé brašny a v nich má shurikeny a kunaie. Přes tohle nosí černý plašt. Na zádech má připnutou troj čepelnou kosu  ,kterou někde získal nikdo neví jak, jestli jako dárek nebo to někomu ukradl. Všechno to jsou dohady. Pod pláštěm má schovanou vysunovací kopí.
Vnitřní charakteristika:Je tichý a moc toho nenamluví, když je potřeba tak se dokáže i rozmluvit. Je přátelský, i když to nedává moc najevo. V boji je chladný a bezcitný. Láska je to o čem skoro nemluví a noc jí neprojevuje. Někde hluboko v duší si však přeje, aby si někoho našel a usadil. To však neznamená, že neprojevuje náklonnost krásným ženám. Pak tu je ještě láska k penězům. Peníze potřebuje jako každý v tomhle světě, ale když se za ne musí být tak ne zrovna zdarma.

Klan:
Elementy:
Kekkei genkai: žádné

Styl boje:
Jeho styl boje převážně zahrnuje zacházení se zbraněmi na blízku. Dokáže též zacházet se zbraněmi,které se dají hodit(např. Kunai,shuriken). Umí jak partyzánský způsob boje tak i boj tváři tvář. Též využívá tu novou moc. Chakru. Nepoužívají na moc vysoké úrovní. To však není vše. Je tu ještě jedná věc,kterou dokáže. Je „nesmrtelný“ díky svému panu Jashinovy, který mu dává jinou možnost boje, na oplatku za nesmrtelnost obětuje lidi.
Životopis: Hiroshi se narodil za krásného dne kdy svítilo slunce, sem tam byl mráček na obloze. Narodil se do skupiny lidí dalo by se říct,že to byl kmen. Tenhle kmen měl hierarchií připomínající království až na to , že neměl svoje území a nežil podobně jako většina kmenu. Vůdce kmene byl ten nejsilnější a nejzkušenější válečník v kmeni a postupně se to sestupovalo podlé boju a zkušeností. V kmeni byli i ženy, které často nezapadli do téhle hierarchie. Málo která žena byla bojovnice spíše to byli „otrokyně“, které svým mužům dělali jídlo,praly,opravovaly zbroj atd. Některé ženy byly kněžky, bylo jich málo ale přesto hráli tu velkou roli. Vůdce k ním chodil a rozpraval o věcech, které by měli pomoct kmenu. Též je varovali o nebezpečí a dalších takových věcech. V tomhle kmeni byl však kult, který uctíval Jashina. Kult pro něho obětoval lidi a on na oplátku jim dál nesmrtelnost. Tihle jedinci si byli vědomí toho, že když se to dozví lidé tak je budou odsuzovat což bylo málo pravděpodobně nebo se budou chtít též stát příznivcem Jashina. Proto tahle skupinka lidi drželi v tajnosti. Kněžky věděly, že nebezpečí je uvnitř kmene a snažily se přesvědčit vůdce. Na neštěstí vůdce již byl starý muž a proto nebylo těžké pro kult ho zabít. Zabili ho za pomocí nějakého jedu,který dokázali spatlat dohromady. „Lékaře“ a lékařství v té době skoro nebylo a proto nedokazili určit příčinu smrti a označili to, že umřel na staří. Nový vůdce se stal muž z kultu, jaká náhoda. Kněžky se ho taky snažili přesvědčit ale neuspěli a byla tu další hrozba,která však byla zvenčí. Nějaká nová moc, která dokazila rozdmýchat velké plameny,používat velké kusy kamení a nebo ovládnout blesky. Kult si myslel, že je to další dár od svého pana. Kněžky ale před touhle moci chtěly utéct. S tím však vůdce nesouhlasil a proto kněžky vykázal z kmene. S kněžkami šli všechny ženy. Kdo ví proč, možná měli více rozumu než muži. Muži se museli  nějak uživit a to nejen loven ale byli najímaní na špinavou práci (vrazi,bandité,ochranka či žoldáci).
Hirishimu bylo již 15 let a rostl do krásný a silný. Nebyl ještě žoldák ale byl trénován se všemi zbraněmi co existovali s některýma mu to šlo lepé a s některýma hůř. Netrénoval jsem své umění ale též o té nové síle. Dozvěděli se, že se jedná o nějakou Chakru nebo tak nějak. Teorie o chakra šla lepé než ta praktická část. Kmen změnil svou hierarchii a vládla elita a to kult.
Hiroshi stárnul a již byl párkrát najmutí bojovat. V boji se mu dařilo a dokázal projevit své odhodlaní a toho to si elita všimla. Byl dobrý kandidát na místo v kultu a to nejen díky svému chovaní ale tomu, že dokázal projevit tu mocnou chakru. Ne však na tak velké úrovní jak někteří viděli ale přesto to stačilo. Hiroshi byl zasvěcen do tohohle kultu. Vraždit bylo to co ho živilo tak proč ne někoho sem tam obětovat. Roky plynuli a v kmenu bylo čím dal tím mín lidí. Lidé bud utekli, byli zabití v boji, spáchali sebevraždu, protože nedokázali žít s tím co spáchali nebo dezertovali. Kmen se rozpadl tak i kult. Hiroshi chodí po světě a hledá si nějakou práci je jednou jakou.

Body:
Ninjutsu-1,5
Taijutsu-4
Genjutsu-0 (0,5)
Inteligence-1,5
Síla-4
Rychlost-4
Chakra-2
Ruční pečetě-0 (0,5)


Techniky:

Gōken
Sairento Kiringu (Silent Killing- Tiché zabíjeni )
Shusin no jutsu
Jujutsu: Shiji Hyōketsu


Naposledy upravil Hiroshi Tishibo dne Wed May 14, 2014 5:28 am, celkově upraveno 1 krát
avatar
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiroshi Tishibo

Příspěvek pro Hokori Mai za Tue May 13, 2014 8:27 pm

S jujutsu problém nebude. Problém ale bude v kombinaci jujutsu s ninjutsu. Musíš si vybrat... když zvolíš jujutsu... uprav si i element. Vol moudře...

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiroshi Tishibo

Příspěvek pro Hiroshi Tishibo za Wed May 14, 2014 5:29 am

Už by to mělo být okej.
avatar
Hiroshi Tishibo
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiroshi Tishibo

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed May 14, 2014 7:40 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiroshi Tishibo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru