Aisu Haies

Goto down

Aisu Haies

Příspěvek pro Aisu Haies za Thu May 29, 2014 6:14 pm

Aisu Haies / Yosei

Jméno a příjmení: Aisu Haies, ovšem ve většině případech používá jméno Yosei

Hodnost: B-rank shinobi

Vesnice: Sever

Věk: 23

Narození: 8.7.

Pohlaví: Žena

Klan: Neznámý

Elementy: Suiton a Fuuton

Kekkei genkai: Hyouton

Sensei: Muž jménem MueVzhled: První, čeho si na Aisu všimnete, jsou bezpochyby její vlasy. Pokud je má rozpuštěné (což většinu času má), dosahují jí někam po pas. Vlasy mají plavou barvu a  jsou její chloubou. Mnozí ji podezřívají, že aby docílila požadované efektivity, vstává ráno až nekřesťansky brzy. Což je také pravda, pokud chce vypadat hezky musí hold vstávat brzy. Po dědečkovi zdědila dvojbarevné oči. Tedy jedno oko má kapradinově zelené a druhé šedé.
Rozhodně je to dívka, za kterou se rád kdekdo otočí. Postavou není nikterak vysoká (měří něco málo přes 160 cm) a působí štíhle a křehce, ostatně tak i působit chce. Kdo by takovou zranitelnou bytost s nevinnýma očima podezříval z nějakých nekalostí? Však stačí zamrkat dlouhými řasami a nasadit téměř mučednický výraz a vše je rázem odpuštěno. Samozřejmě, že se najdou i tací, kteří tento pečlivě udržovaný vzhled absolutního andílka dokážou prohlédnout skrz naskrz, ale je třeba se dívat opravdu pořádně. Vzhledem k tomu, jak Aisu velmi ráda pečuje o svůj vzhled, není nutno příliš sáhodlouze rozebírat, že stejný perfekcionismus utváří její garderobu. Samozřejmě, že velmi ráda odhaluje svoje nohy, vždyť se nemá za co stydět, ale není třeba to příliš přehánět. Pozornost věnuje každému detailu, málokdy je viděna neupravená a to většinou v tu chvíli kdy bojuje.

Charakter: Aina povaha byla už od útlého dětství formována jejími rodiči tak, aby z ní vyrostla reprezentativní žena, která má ambiciózní cíle a neustoupí, dokud jich nedosáhne, a to jakýmikoliv prostředky. Tak se z malé roztomilé dívenky stala manipulativní mrcha s výrazem nevinného andílka, kterému vždycky všechno prošlo – stačilo jen zamrkat dlouhými řasami nebo vykouzlit pár slziček. Aisu vždycky myslela v prvé řadě na svůj vlastní prospěch, pak na prospěch jejího nejbližšího okolí a teprve pak ji zajímá ten zbytek. Rozhodně to ale neznamená, že by byla zlá. Je zlomyslná, panovačná, umíněná, žárlivá drama queen se sklony k přehnaným reakcím a prudkým výbuchům vzteku, ale pod všemi těmi nánosy ledové přetvářky se skrývá docela citlivá a starostlivá dívka, která se bojí odmítnutí ze strany těch, na kterých jí až moc záleží. Nikdy by nikomu ale nepřiznala, že ji něco bolestivě zasáhlo a to i kdyby měla mlčky trpět. V takových chvílích totiž nasazuje svou netečnou ledovou masku nevšímavosti, aby dotyčnému nebo dotyčné ukázala, že si z jejich „zrady“ nic nedělá a dokáže žít i bez nich.

Styl boje: Aisunin styl se zaměřuje hlavně na boj na dálku, hlavně díky jejímu Kekkei Genkai, Hyoutonu. Umí velmi dobře zacházet s shurikenem a kunai, dokáže totiž velmi dobře mířit takže pokud jednu z těchto zbraní po někom vrhne, většinou cíl nemine. Také umí dobře zacházet se skalpelem a jehlami, a protože zná velmi dobře anatomii těla, stává se z ní díky tomuto docela mocný nepřítel.

Životopis:


Kapitola I.
Uteč ať se zachráníš


Určitě každý by rád řekl do jak skvělé rodiny se to narodil. I Aisu by něco takového ráda řekla, ale bohužel to tak nebylo. Dívčiny rodiče patřily do větší skupiny lidí, která často cestovala. Dali by se nazvat i kočovným kmenem. Vždycky se někam na chvíli usadila, ale po několika týdnech(někdy dnech a někdy měsících) se vždycky vydali dál. Nejčastěji se zdržovali v chladných místech, protože tam jim to nejvíce vyhovovalo.
Rodiče malé Aisu jí vychovávali přísně. Když si ostatní děti hráli, ona se musela učit či jim pomáhat, aby byla k něčemu dobrá. Takovéhle žití neměla ráda, protože když si někde začínala zvykat odcestovali zas jinam. Vždycky snila o tom, že až vyroste někde se usadí. Čím víc, ale rostla tím více se jí tenhle sen rozpadal.
Když Aisu oslavovala deváté narozeniny, přepadli její skupinu jakýsi muži. Sice děti a ženy byli i hned poslány, aby se schovali, ale malá Aisu to nestihla včas. V tu dobu se zdržovali na velmi chladném místě kdesi v horách. Kdo ví co mohlo za probuzení její vnitřní síly, zda chladné prostředí nebo to, že se bála o svůj vlastní život. Krčila se na zemi a tiskla k sobě plyšového králíčka když se to stalo. S řevem se na ní hnal jeden z těch mužů, ale jeho řev rázem ustal. Když Aisu pozvedla hlavu, aby se podívala co se s mužem stalo, úlekem upustila svého králíčka na zem. Muž stál s napřaženou zbraní přímo nad ní, ovšem celý zmrazený v kostce ledu. Dívka stála s otevřenou pusou hleděla na zmrazeného. Teprve když se odněkud ozvalo „uteč“, sebrala svého králíčka a utíkala co jí nohy stačili. Když se konečně zastavila a rozhlédla se kolem, zjistila že stojí někde uprostřed lesů. Nějakou dobu volala na svou rodinu a přátelé, ale nikdo se neozýval. Teprve po chvíli pochopila, že tady není nikdo kromě ní. Aisu se dala do pláče, a i když nevěděla kde vlastně je vydala se nějakým směrem pryč. Jenže když si neuměla sehnat jídlo, jak tady přežije? A ke všemu jí byla strašná zima. Dívka tak po chvíli zastavila, zády se opřela o strom a zavřela oči..
Kapitola II.
Nikde nebudeš šťastná


Aisu se probudila v teplé posteli. Nejprve se lekla a pokusila se co nejrychleji vstát. Když uviděli milý obličej jakési stařenky, která na ní promluvila vlídným slovem, posadila se zpět na postel. Ai ze začátku nemluvila, cizí pani se bála a i když vypadala vážně mile, raději si hleděla svého. Taiyo(tak se ta paní jmenovala) se dívku rozhodla pojmenovat, protože své jméno Aisu nechtěla prozradit, takže jí od té doby Taiyo neřekla jinak než Yosei a dívka se tak i začala představovat. Netušila kde je její celá rodina a ani jestli se k nim někdy vrátí, tak naco používat staré jméno? Jediné co jí tak připomínalo její starý domov byl plyšový králíček. I přesto, že nalezla nový domoc nebyla u Taiyo šťastná. Začínalo se jí stýskat po navštěvování cizých vesnic, a proto se po dvou letech rozhodla starou Taiyo opustit. Ty dva roky co s ní žila se naučila vařit a také používat různé byliny. Taiyo bylo líto, že jí Yosei opouští, ale pustila jí. Nemohla jí přeci jen tak držet. Yosei brzy dorazila do menší vesničky, ale odtamtud po pár měsících také odcestovala, protože tam nebyla šťastná. V tuto chvíli si dokonce připustila, že se jí stýská po rodičích.
Kapitola III.
Tak, tohle jsi ty


Takhle cestovala několik let až po dlouhé době narazila na potulnou skupinu lidí. Jaké to bylo překvapení když zjistila, že je všechny zná a i oni byli překvapeni, že před nimi stojí Aisu. Ta ovšem trvala na oslovování Yosei, protože si na toto jméno zvykla. Nějakou dobu dívčin návrat oslavovali a nakonec i s ní se vydali na další cestu. Ovšem šestnáctiletou Yosei trápila jedna otázka, kterou jeden večer na své rodiče vychrlila: „Jak to, že ten muž zmrzl?“ Samozřejmě se vracela k daleké vzpomínce, když byla ještě malé dítě. Rodiče nejdříve nechtěli prozradit dívce nic o tom co udělala, ale nakonec se přiznali, že většina lidí z jejich skupiny má zvláštní moc, pokud se to tedy tak dá říci. Umí totiž ovládat led, a ona to podle všeho umí také. Yosei byla zezačátku velice vyděšená, nechtěla přijmout pravdu, že toho muže doopravdy zabila, a že má Kekkei Genkai, kterým může ubližovat lidem. Brzy se, ale rozhodla tuhletu věc v sobě ovládnout. Toužila umět používat Hyouton, i když věděla, že to může být pro jiné nebezpečné. Ovšem bylo by to ještě nebezpečnější kdyby ho ovládat neuměla, ne?
Jejím učitelem se stal starý muž, kterého Yosei moc neznala. Mue dívku nejprve učil teorii a také jí začal zasvěcovat do lidské anatomie.
Brzy dívka věděla jak správně zacházet se zbraněmi, jak dobře ublížit pouhou jehlou a jak se bránit beze zbraně. Také se naučila používat skalpel. Teprve o tři roky později jí Mue začal učit jak se bránit jejím Kekkei Genkai, Hyoutonem. Ze začátku to Yosei vůbec nešlo, měla raději zbraně, ale nakonec se jí přeci jen i její chakru podařilo zkrotit.
Když byla do všeho úplně zasvěcená, rozhodla se od celé skupiny opět odejít, tentokrát už natrvalo. Chtěla se starat sama o sebe a také chtěla přijít na to, co všechno s touto mocí dokáže, jenže v její skupině to tak úplně nešlo. Ač nerada se tedy se svou rodinou rozloučila a začala cestovat na svou pěst. I přesto se jí velmi stýská po rodině.

Body:
Ninjutsu
- 3
Taijutsu - 3
Genjutsu – 0(0,5)
Inteligence -  2
Síla - 2
Rychlost – 2
Chakra  - 3
Ruční pečetě – 2

Techniky:
E-rank:

Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu

D-rank
Shunshin no Jutsu – Technika problesknutí
Fuuma Shuriken, Kage Fuusha – Shuriken větrného démona, Stínový mlýn

C-rank
Chakura no Mensu – Chakrový skalpel
Suiton: Mizu rappa – Vodní vlna

B-rank
Hyouton: Sensatsu Suishou - Led: Letící voda tisíce smrtí
Suiton: Suiryuudan no Jutsu – Živel voda: Technika vodního dračího šlehu

A-rank
Hyouton: Makyou Hyoushou - Led: Zrcadlo ledového krystalu

S-rank
avatar
Aisu Haies
Shinobi B-rank

Počet příspěvků : 5
Registrován : 29. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aisu Haies

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu May 29, 2014 7:20 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru