Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 23 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 29
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 16, 2013 6:05 pm

Faito

"Nemusíš být zklamaná. Byla to perfektní práce. Věřím, že než by našli tu pravou Hirin, klony by je dokonale zmátly a ty bys byla už dávno pryč. Jen to chce prostě zlepšit. A věřím, že ty se zlepšíš." zastavil jsem ji mezi dveřmi a zkusil ji alespoň trochu povzbudit. Já byl u ANBu několik let, než jsem se stal Oininem a následně kapitánem. Chce to čas...

Edit: Po pár hodinách mě to konečně trklo! Vstal jsem a vyšel rychlým krokem z místnosti
//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Sun Sep 22, 2013 10:07 pm

Pomalu jsem vyšel od jezera hlavní cestou, ale o něco svižnějším tempem takže Killunia byla zhruba dva kroky za mnou. Cítil jsem její zvláštní, odlišnou chakru a tak bych poznal kdyby se mi během cesty ztratila, nebo snad utekla. V téhle chvíli mi nebylo vidět do obličeje, přece jen jsem byl vyšší a ona stála zamnou. Chvíli jsem přemýšlel nad tím co mi řekla. A fakt že nedokáže lhát zní jako klišé z Béčkového filmu, ale proč by mi to říkala,... Nejsem od toho abych jí soudil nebo něco podobného. Věřil jsem jí že je tu jen jako člověk, který chce poznávat svět a ostatní místa. Ale že jí věřím já, to nic neznamená.
"Já po tobě nechci aby jsi lhala, všichni máme nějáké tajemství" ozvalo se po chvíli tiché chůze ulicemi. "Ale k-" tentokrát jsem se znovu zarazil. To že je zvýšená pohotovost kvůli válce o které bych neměl vědět jsem zase jen polknul. "Uvidíme,..." řekl jsem chladným hlasem. Moje roztržité já zmizelo a začal jsem být o něco vážnější. Atmosféra se ochladila.
Cesta od jezera ke kanceláři byla krátká, a najednou jsme se objevili před ani né tak velkou jako spíš hodně vysokou budovou. Vypadá doslova nekonečně, protože ze země není vidět na vrcholek přes všudypřítomnou mlhu. Vždycky když jsem vcházel do budovy, měl jsem pocit že mě někdo sleduje protože na vrchu jsou schované hlídky ANBU.
Pomalu jsme vstoupili a vešli po dlouhém schodišti. Když jsme šli tak bylo slyšet skřípání některých schodů, opravdu by to chtělo změnu. Nakonec jsme došli až do posledního patra a možná jsem si trochu oddychl. Přišli jsme do vylidněné chodby a já Killunie ukázal dveře a tím jí dal i náznak aby zaklepala.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Killunia Sun Sep 22, 2013 10:33 pm

"Já ti to taky jen oznamuji," odvětila jsem suše. "Ani vlastně tak úplně nevím skutečný důvod, proč ti to vůbec říkám..." Podrbala jsem se na hlavě. Raději jsem již dál nemluvila. Brzy jsme stanuli před vysokou budovou, dominantou vesnice. Štěstí, že bychom měli jít vnitřkem budovy, kdybych viděla pod sebe, asi bych strachy ztuhla, v horším případě bych asi hodila bobek. Možná.
Když jsme vstoupili do budovy, čekalo na mě nemilé překvapení - dlouhé poschodí. Doslova mučení pro mé nebohé nohy. Zatoužila jsem po Killuniho křídlech, to by to bylo jednodušší. Pomalu jsem se vydala na cestu vzhůru, po třiceti schodech mi začínala docházet šťáva. Podívala jsem se nad sebe, kolik mě toho ještě čeká... a málem jsem se převážila dozadu.
No to snad ne... Povzdechla jsem si a dala jsem se do pomalé chůze. Jak já to nesnášela. Možná i více než léto a slunce (a to je co říct). Když jsme konečně došli nahoru, musela jsem si oddechnout. Bolest nohou jsem se pokusila ignorovat. Donutila jsem se narovnat a přistoupit ke dveřím. Má chůze působila trochu mdle. Zaklepala jsem na dveře a čekala jsem, zda se ozve nějaká odpověď.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Sun Sep 22, 2013 11:16 pm

Když přistoupila ke dveřím, koukl jsem na ní a všiml jsem si její chůze. Vypadala z těch schodů celá strhaná. Její "utrpení" mě v tu chvíli začalo docela uspokojovat a na mé tváři se zase objevil škodolibý úsměv. Nešlo ho přehlédnout, z ničeho nic jsem zářil jako sluníčko a když si toho všimne tak se pokusím nahodit lehce soucitný výraz s kapičkou úsměvu. 
Po té co zaklepala se neozvalo žádná výzva k vstoupení. Tak jsem udělal krok ke dveřím a,.. no,.. normálně jsem přiložil ucho ke dveřím a za dveřmi bylo úplné ticho. Ani žádná chakra nebyla cítit. Tak jsem se zase otočil na Killunii a když jsem se nadechl že jí povím to co je zřejmě (To že tam nikdo není), tak se mi na tváři zase objeví lehký úsměv při pohledu na ní. Místo slov jsem přešel za ní a opřel se o zeď naproti kanceláři s rukama založenýma na hrudi. Vedle mě byla dlouhá kožená lavice kam by jsme si určitě sedli oba a s námi ještě další člověk, ale nechtěl jsem aby se cítila nesvá. 
Pokynul jsem rukou aby si sedla na lavici se slovy "Stejně tam teď nikdo není, můžeme buďto počkat a nebo přijít později" udělal jsem menší pomlku ve které se na mé tváři objevil škodolibý úsměv "ale to by znamenalo že ty schody budeme muset vyjít znovu" řekl jsem sarkasticky.
Snažil jsem se aby nebylo ticho, pak by to bylo divný. I přes to co jsem říkal, hlavou mi poletovala myšlenka o tom co říkala. Nemůže lhát. Hrál jsem si s myšlenkou to vyzkoušet, ale asi by mi to neříkala kdyby mi nevěřila aspoň trochu. Ale co když chce abych si přesně tohle myslel,..
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Killunia Mon Sep 23, 2013 10:11 am

Nic se neozvalo, krátce mi zatikalo v pravém oku. To jsme sem lezli jen tak? Podívala jsem se na Akia a všimla jsem si jeho škodolibého úsměvu. Upřímně řečeno, nyní jsem na to neměla vůbec náladu.
Ještě chvíli se tak směj a za chvíli máš po hlavě... Pokud nezapomněl, stále jsem měla přeměněnou levou ruku. Netušil, jaká síla se v ní skrývá, já si jí však byla dost dobře vědoma. Kdyby mě rozzuřil, byla bych schopna mu tu hlavu jedinou ranou strhnout z krku. Když to v Konoze udělal díru v kamenné zdi, s lidskými kostmi, svaly a šlachami by neměl být absolutně žádný problém. Ale o Killuniho síle vědět nemusí... Mezitím se do schodů vyškrábal i drobnější Maki. Trvalo mu to ještě déle nežli mně, což bylo způsobeno jeho kratšími nožkami a pouze metrem výšky.
"Už nikdy... Nikdy nechci vyjít tolik lidských schodů..." řekl udýchaně. "Proč... Proč vůbec ti dvounožci něco takového vymysleli? Dlouhé a příkré... Super otravné..." Došel za mnou a lehl si. Zvedla jsem jej a přenesla jsem ho k lavičce, na níž jsem si následně sedla.
"Jak vidíš, ani jeden z nás není ochotný to jít znova, takže ty klidně můžeš jít, já s Makim tady počkáme..."
A to nás ještě čeká sestup... což bude bolet asi ještě více než ten výstup... Takže jsem zavřela oči a čekala jsem, dokud sem nepřijde někdo další. Ráda bych tohle vyřídila, abych se mohla volně toulat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Mon Sep 23, 2013 10:51 am

Sledovat její počínání bylo docela vtipné. Na její tváři se usadil trochu nasupený pohled a já svoje myšlenky skryl za masku s vážnějším výrazem, ale moje maskování je žalostné. Chvíli jsem na ní jen hleděl opřený o tu zeď a všiml jsem si že asi přemýšlí. Pohledem jsem sjel na její ruku a když jsem to začal nenápadně zkoumat, tak se od schodů vynořil malý dráček. Úplně bych na něj zapomněl. Vypadal že ho ty schody zmohli víc než jeho paní a když došel tak jen bezmocně padl na zem. Tentokrát jsem svoje pocity držel pevně za svojí vážnou maskou.
Potom Killunia zvedla svého společníka, položila ho na lavici a sedla si vedle něj. To co řekla snad poprvé nebyla jen chladná slova bez nějáké emoce jiné než nejistoty. Moje provokace jí očividně dost podráždila. Mohl jsem odejít, ale zůstal jsem bezeslova stát a sledoval chvíli převalující se dráče. Zajímalo by mě jestli si připravila nějáký pádný důvod. klidně jsem stál a čekal jestli někdo příjde. Nenápadně jsem si je prohlížel její ruku a po chvíli jsem si všiml že nevidím žádnou ochranou čelenku. Na ruce, na krku, na čele,.. žádnou nemá. Co je vlastně zač? sám pro sebe jsem se zeptal, ale tak něják jsem tušil že od kohokoliv jiného bych se dozvěděl víc než od ní. V tu chvíli mě napadalo spoustu otázek, ale nevypadala moc že by se se mnou chtěla bavit.
"Takže co hodláš říct?" tiše jsem pronesl s pohledem upřeným na dveře před námi.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 23, 2013 11:27 am

Faito

Vyšel jsem schody před kancelář a vida dva návštěvníky od jezera, pokynul jsem jim, ať jdou dál. Odvázal jsem zbraně, dl je všechny na stojan, až na jednu. Tu jsem si nechal pod stolem. Posadil jsem se a nechal je ještě chvíli čekat. "Tak co byste rádi?" zeptal jsem se celkem vlídně, i když neznalec by to už mohl označit za chladný tón.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Killunia Mon Sep 23, 2013 3:05 pm

Když jsem na okamžik otevřela oči, všimla jsem si, že pozoruje mou ruku. Ano, vypadala zvláštně... Třeba by o ní chtěl vědět víc. Já mu však nic neřeknu. Zabalila jsem se do svého černého pláště a pohladila jsem Makiho po zádech. Pořád se na mě díval, jako by na mém těle, tedy aspoň v částech, které jsem odhalovala (a že jich mnoho nebylo), něco hledal. Čelenku možná? V duchu jsem nad tím mávla rukou a pohled jsem namířila ke schodišti. Brzy se zezdola vynořila postava bělovlasého muže, který pak zamířil do kanceláře.
Konečně, oddechla jsem si v mysli a mé bolavé nohy se pohnuly směrem nahoru. Maki usnul, tak jsem jej vzala do náruče. Děkovala jsem teď všem bohům za Killuniho ruku, jinak bych totiž asi malé dráče neunesla. Když jsem vstoupila do místnosti, položila jsem jej na zem ke zdi, aby o něj nikdo nezakopl. Poté jsem se narovnala a lehce uklonila.
I když tohle asi nebude Mizukage-san... pomyslela jsem si. Akio přeci mluvil o ženě, ne?
Ten muž promluvil chladným hlasem, přesto mi to však nešlo nepřívětivé. Možná to bylo i způsobeno užitím slov ve větě. Podmiňovací způsob totiž nikdy nemůže působit nepříjemně. Jen ten tón... I když zase na druhou stranu, já samotná jsem často zněla chladněji, nežli jsme původně zamýšlela. Rozhodla jsem se touto hloupostí nadále nezabývat a opatrně jsem spustila.
"Chtěla bych... Chtěla bych požádat o povolení na krátký pobyt v této vesnici..." V mém hlase byl poznat náznak nejistoty. Své emoce jsem často skrýt jednoduše nedokázala, i když jsem se o to snažila. Dobrý pozorovatel či někdo, kdo se v lidech vyzná, to vždy mohl snadno zaregistrovat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 23, 2013 3:24 pm

Faito

Podíval jsem se na Akia a pak onu ženu probodl pohledem. "Důvod?" zeptal jsem se už trochu méně přívětivě. Je válka, lidi, cožpak to nedokážete pochopit? problesklo mi hlavou. Hledal jsem čelenku, možná marně, ale bylo vidět, že bych rád měl více informací než jen důvod, proč tu chce pobýt nějaký čas.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Mon Sep 23, 2013 3:49 pm

Chvíli jsem jí jen sledoval a než jsem se rozkoukal tak se na schodišti začalo ozývat lehké vrzání. Můj pohled okamžitě padl na místo odkud by měl někdo přijít a kdo nepřišel,... Faito. Když kolem nás prošel tak nás jen pozval dovnitř a otevřel kancelář. Když jsme vstupovali tak jsem si všiml že se Killunia trochu pozastavila, ale myslím že jsem se zmiňoval že nemusíme potkat Mizukage. Vstoupili jsme do kanceláře a já vešel jako poslední a zavřel za námi dveře. Můj pohled okamžitě zaujal muž v křesle, pořád jsem z něho měl docela respekt. Promluvil a jeho hlas zněl opravdu chladně, což u něj není niják zvláštní. Lehce jsem se uklonil na pozdrav a čekal co teda Killunia řekne,...
Nejistým hlasem ze sebe vyžbluňkla svojí žádost aniž by řekla nějáký důvod. Neznal jsem Faita sice zrovna nejlépe, ale věděl jsem že to nebude stačit. Moje domněnka se rázně potvrdila. Když se na mě podíval, trochu mě zamrazilo ale nedal jsem to niják najevo. Udělal jsem jen pohled, který říkal "věřte mi" a uvnitř jsem křičel. Pohlédl jsem nejistě na Killunii a pohledem trochu uhýbal Faitovi.
Tak co, máš nějáký důvod? problesklo mi hlavou. Předstoupil jsem před ní a tak trochu vystoupil ze stínu do kterého se nyní dostala Killunia.
"Je to moje civilní návštěva" pronesl jsem naprosto vážně a chtěl jsem zdůraznit že je civilní. A tím že jsem řekl že je to moje návštěva jsem tak něják doufal že se nebude ptát na moc podrobností i když jsem věděl o asi říct. Vlastně jsem ani tak něják nevěděl co je zač a proč to dělám. A taky jsem doufal že mu neukáže svojí ruku. "Postarám se o to, aby se nic nestalo. A aby nedošlo k žádnému úniku informací" druhou část věty jsem řekl o dost potišeji, ale myslel jsem tím něco ve smyslu že to beru na sebe i kdybych měl zabít. Zpečetil jsem to tím, že jsem udělal velkodušné gesto. Přiložil na srdce. Možná jsem tak napůl lhal, ale ve výsledku bych se o to dokázal postarat. Jen jsem měl obavy že když to zjistí tak na mě pošle Oininy a nebo půjde rovnou sám!! V hlavě jsem měl zmatek ale na mém obličeji byl vážný výraz, ani jsem nemrkl,...
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 23, 2013 3:59 pm

Faito

Změřil jsem si Akia pohledem a pak se mu podíval přímo do očí. Není moc lidí, kteří ten pohled snesou. Probodával jsem ho skrz naskrz a vypaloval jsem mu svůj výraz do paměti. "Jste si oba vědomi toho, že pokud dojde k nějakému porušení zákona z vaší strany, úniku informací či jiné nepříjemnosti, budete oba zatčeni a potrestáni po zásluze? Akio, máš za ni plnou zodpovědnost. Nehodlám tu z toho dělat policejní stát. Pokud ale selžeš, poneseš následky."
Pak jsem se ještě otočil k té ženě: "Poprosím vás o jméno, pozici a jméno vesnice, ze které jdete. Dříve se nosily vzkazy od kagů, to už teď asi neplatí, takže si vás tu jen zapíšu..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Killunia Mon Sep 23, 2013 4:28 pm

Akio lhal... a mně se to nelíbilo. Ten bělovlásek mě zpražil svým pohledem, já se nepohnula ani o milimetr. Jako by se mé obavy rozplynuly, nabrala jsem odvahy a pustila jsem se do řeči s pevným výrazem ve tváři.
"Pokud dojde k porušení zákona, vyžaduji, abych byla potrestána jen já sama," promluvila jsem chladně. K úniku informací jsem se nevyjadřovala. I když nemohu lhát, nikdy jsem nevyzradila něco, co mělo zůstat utajeno. Nechápala jsem, co s tím ti hloupí tvorové pořád mají. Informace, všechno musí zůstat tajné. Dělají, jako by to nikdo nikdy neporušil. "Killunia Nekotatsu, genin." Vesnice, ze které jdu? Jelikož neřekl slovo "pocházím", mohla jsem v naprostém klidu sdělit jméno té, kterou jsem navštívila jako poslední. "A jdu z Konohagakure no Sato. Vzkaz od Kageho bych nedostala tak jako tak, nepovažuje to za důležité. Putuji na vlastní riziko." V tomto případě jsem mluvila o Otokagem, kterého nějaká ztracená geninka ani nezajímala.
"Myslíš, že bychom se ho měli zeptat?" zeptal se po dlouhé době Drak Ohně.
"Na co?"
"Jestli se tu v nedávné době neobjevili například nějaké podivné děti... Se zvláštními schopnostmi...?" Na chvíli jsem se nad tím zamyslela. Usoudila jsem, že to není zas až tak špatný nápad, tak jsem se jej rozhodla vyslovit nahlas.
"Mám na vás jednu drobnou otázku. Nevím, kolik toho o zdejších vesničanech víte, ale... Zajímalo by mě, zda nevíte o nějakých dětech, měli by to být jen genini, kteří... Umí ovládat surové živly. Bez chakry, prostě jen tak. Kromě této schopnosti oplývají ještě jednou zvláštností, a to tím, že v sobě mají zapečetěného dalšího tvora. A Bijuu to není..." Tak trochu jsem očekávala, že se mi na toto odpovědi nedostane. Zaprvé, o dracích prakticky nikdo nevěděl, a zadruhé, i kdyby ano, zcela jistě by se o tom nezmínil před nějakým cizincem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Mon Sep 23, 2013 4:54 pm

Faito mě probodával pohledem a tentokrát jsem neuhnul a oplatil mu to chladným pohledem. Stejně už jsem zalhal, není cesta zpět. O případných následcích jsem moc dobře věděl, ale když se nic nestane,... můj pohled přešel opět na Killuniu a když mluvila, jako kdybych jsem se zase zmenšil a nebyl tam. Překvapilo, přece jen mohla být ráda že jí tu nechá pobývat. Začala se ptát na draky, ale zase to jsou jen hádanky. Trochu jsem se zamyslel nad lidmi z Kirigakure a nikdy jsem neviděl nikoho kdo by pobíhal s dračí rukou, nebo něčím podobným.
Do skládačky jménem Killunia Nekotatsu jsem mohl přidat další část. Genin z Konohy. Konohu bych chtěl taky vidět je to prý krásná vesnice, kde je mnohem míň uživatelů Suitonu. Jen při pomyšlení na studenou vodu mě trochu zamrazilo. Když mluvila o Hokagovi, znělo to trochu útočně. Ale co já vím, jednooký Hokage je docela dobrý člověk. Ale dál jsem to moc neřešil, spíš jsem čekal na Faitovu reakci a přemýšlel jsem jen nad tím kdy konečně vypadnu z týhle zaškatulkovaný místnosti.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Sep 23, 2013 6:12 pm

Faito

"O nikom zvláštním nevím, ale asi by se to dalo rychle zjistit." řekl jsem a zcela úmyslně přešel její žádost o její potrestání. Je to logické- pokud se za ni zaručil, buď ji zná nebo lhal. V každém případě se do toho namočil sám. "Dobrá, tady máte povolení zůstat ve vesnici. Můžete navštěvovat vše kromě cvičiště a knihovny." řekl jsem nakonec a podal Killunii dekret. "Ještě něco?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Mon Sep 23, 2013 8:16 pm

Vypadalo to že nakonec to není zas takové fiasko. Když pominu fakt, že stojím před nejděsivějším chlapem jakýho můžu potkat a ten do mě vypaluje díru očima tak je to fajn. Opět promluvil celkem chladně a né že bych to moc vnímal, viděl jsem se už venku. Stejně ten člověk nemůže přece být až takový necita. Na tváři se mi objevil úsměv, který jsem směřoval Faitovi. Přišel jsem blíž ke stolu, sáhl jsem za pas a na první pokus jsem nahmatal dlouhou dýku a vedle ní hned svitek. Rychlým pohybem jsem vytáhl docela malý svitek s červenými okraji. Na prostředním bílém podkladu stálo "Katon: Hibashiri" a dal jsem ho na stůl před něj. Bezeslova jsem přešel jakoby ke dveřím, měl jsem se k odchodu a čekal jsem jestli Killunia nemá ještě nějákou žádost,...
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Killunia Mon Sep 23, 2013 8:31 pm

Killuni jen při odpovědi něco nesrozumitelného zavrčel. Nevím jak, ale zřejmě poznal, že lže. Mně to však bylo dále jedno. Dostala jsem odpověď, nebudu se v tom dál rýpat. Zdá se totiž, že jsou tu draci skutečně dost neznámí.
To by asi jinak věděl o Kisekim a Khairunim... Spíše než informaci o tomto chlapci jsem chtěla znát, zda se tu již někde neobjevil nositel Ailluniho. Vždy je totiž dobré mít přehled, alespoň malinký. Když bylo vše dořešeno, přikývla jsem a mlčky jsem převzala dekret. Chudák Hokage-san... Teď si asi myslí, že si já myslím, že je to chladnokrevný blb... Pokud dojde na nějaké vysvětlování, bude až později.
"Ne, už nic. Arigatou," poděkovala jsem a krátce jsem se uklonila. Pak jsem probudila Makiho. Bohužel tímto se tomu bělovláskovi mohl naskytnout pohled na mou levou ruku, která vypadala dost... podivně. Černobílá srst se vzorem bílého tygra, místo nehtů rovné černé drápy. Vyšla jsem ven z místnosti a podívala jsem se na Akia. "Máš nějaký plán, průvodce?" Při vyslovení posledního výrazu se na mé tváři objevil docela škodolibý úsměv. Jestli se on posmíval mně, já mám také právo posmívat se jemu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Mon Sep 23, 2013 9:12 pm

Dál se nic zvláštního nestalo. Killunia už neměla další otázka a tak jsem jí otevřel dveře a jedním okem si prohlédl muže sedícího za stolem a rukou jsem udělal gesto *jsem na odchodu, čau*. Vyšli jsme z kanceláře a jakmile se za námi zabouchli dveře, moje kamenná tvář jakoby změkla. Hlasitě jsem vydechl rukou jsem si promnul oči protože jsem měl pocit že mi jeho pohled spálil panenky. Já se jednou zblázním, můj lenivý život byl fajn. Sice nezajímavý, ale fajn. A teď jsem vsadil krk na tuhle holku. Hlavou mi lítalo plno negativních myšlenek, Faito mi do hlavy docela nasadil brouka tím jeho pohledem. 
Z mého hlubokého zamyšlení mě vytrhla Killunia. Moje hlava se rychle otočila za její hlasem a její úsměv pro mě byl docela překvapení. Průvodce? hmm,.. pomyslel jsem si a na mé tváři se objevil nepatrný úsměv ale neodpověděl jsem. Pomalu jsem se vydal krátkou chodbou kde schodišti a před ním jsem se na ní otočil já a udělal taky škodolibý úsměv. Sešli jsme schody a zastavil jsem se u východu a počkal na ní. Když mě došla znovu jsem se na ní podíval.
"Neříkala jsi že se chceš jen tak toulat?" řekl jsem potichu a na tváři se mi objevil úsměv. Ráda cestuje a poznává vesnice. Hledá draky o kterých nic nevím. Mluví v hádankách a zajímavé fakta obchází. Nepřipadalo mi že potřebuje někoho jako jsem já. Můj plán byl jednoduchý. Složil jsem malou pečeť aby se uvolnila předešlá technika a pak jsem na novo vytvořil nového ptáčka. Doslova jsem vdechnul život plamenům jež vycházeli z mých úst a na její pravé rameno přistála malá pěnkava. Nebyla hmatatelná, byl to jen oheň.
"Teď budu vědět kde jsi. Nebudu tě slyšet, ani vidět." ujistil jsem jí. Aby si nemyslela že jí chci šmírovat nebo tak něco. Na tváři se mi možná objevila vráska navíc a úsměv ustál, ale myslím že takhle to bude lepší. "Když budeš v nebezpečí, nebo se něco stane, stačí na ptáče pustit menší část chakry a já budu vědět. Neboj, tenhle nepálí. Když budu ít problémy já, ptáče zmizí,... A slib mi že se nic nestane" vlídně jsem se usmál a čekal jsem na její slib.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Killunia Tue Sep 24, 2013 1:39 pm

"No, nabídl ses, že mi to tu ukážeš, pokud mě má paměť neklame..." Jsem si skoro jistá, že ano, ale to jsem nechtěla zmiňovat. "Ale nevadí. když nechceš, nebudu tě do toho nijak nutit." Podívala jsem se na ohnivého ptáčka. Byl trochu moc malý, takže jsem se jej rozhodla trochu pozměnit. Svou, nebo spíše Killuniho silou jsem jej postupně přidáváním a tvarováním plamenů přeměnila na malou ohnivou poštolku. "Takhle se mi líbí víc, když už mám chodit s ohnivým opeřencem. Pořád je to tvá technika, jen jsem si s ní trošku pohrála." Mohl si také všimnout, že jsem vůbec nepoužila chakru. Uměla jsem manipulovat s živlem samotným, něco, co ninjové nikdy umět nebudou. Upřímně řečeno, se surovou chakrou se mi pracovalo mnohem hůře nežli se surovým ohněm.
"Tak kam půjdeme?" zeptal se zvědavě malý chlupáč a upřel na mě své velké modré oči. Pokrčila jsem rameny.
"Nevím. Ale určitě někam..." Dala jsem se do pomalé chůze, dráček mě cupitavými kroky následoval. Na Akia jsem se ještě krátce otočila a mávla k němu krátce rukou na rozloučenou. A pak jsme já i můj společník zmizeli v ruchu ulice.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Akio Tue Sep 24, 2013 2:20 pm

Moje technika před mými oči nabrala na velikosti. Docela mě to překvapilo a v tu chvíli jsem nedokázal vydrat ani hlásku. Přivřel jsem oči. Její oheň se mi vzpíral, nebyl obyčejný. Navíc v technice bylo chakry tak akorát. Musel jsem udržování techniky věnovat mnohem více koncentrace. Takže se budu muset neustále soustředit na techniku. Než jsem stihl něco namítnout, dívka i s drakem se ztratila v ulici přede mnou. Se zavřenýma očima se pomalu vydám stejným směrem a během chvíle se ztratím v davu. Tyhle ulice jsem bez problému dokázal procházet i po slepu aniž bych někoho srazil nebo něco podobného.
Ale nic neslíbila,... vrtlo mi hlavou a trochu jsem začal mít obavy. Jelikož jsem technice věnoval většinu své pozornosti, věděl jsem kde přesně je a podle všeho to bude moje zábava na celý večer. Sledovat tmavé odery chakry,..hmm,.. Slepeckým krokem jsem se nejistě zastavil na křižovatce a přemýšlel jestli mám jít do Baru. Ale kdybych zase přebral, nedělalo by to dobrotu a tak jsem se velkým krokem vydal směrem k tržišti. 

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 29, 2013 8:40 am

Přišla jsem před budovu a vyšla jsem po schodech.Když jsem je vyšla byla trochu jsem se zadychala a proto jsem usoudila jsem,že nejsem ve formě.Zaklepala jsem na dveře počkala jsem až mě vyzvou,potom jsem vešla s usměvem na tvaři."Zdravím Faita-sama" pozdravila jsem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Oct 02, 2013 4:13 pm

Faito

Seděl jsem v kanceláři a připravova jsem nějaké odvedenecké papíry, když vešla Hirin. "Zdravím..." usmál jsem se...usmál jsem se? No, ti, kteří mě znají, by to rozhodně za úsměv považovat mohli. Prakticky mi jen cukly koutky a můj pohled nebyl tak ledový. "Co potřebuješ?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Oct 02, 2013 7:00 pm

Byl jsem doveden před kancelář Mizukage. Tam jsem ale zjistil, že mě přijme jen její zástupce a že tam někoho má. Posadil jsem se tedy před kancelář, složil zbraně na klín a čekal.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Thu Oct 03, 2013 4:16 am

"Mno týden je za na my a tak by to chtělo další lekci" pousmála jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Oct 03, 2013 6:57 am

Faito

"A jseš si jistá, že jsi na další lekci připravená?" zeptal jsem se a začal jsem psát dva dopisy.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Thu Oct 03, 2013 12:25 pm

"Ano,jsem" řekla odhodlaným tonem
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 23 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru