Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+34
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Kirin Yakushi
Anbu
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Gats Terumi
Hikari Momochi
Ryo
Takeshi Kenpachi
Killunia
Junka
Torio Nami.
Hikaru Hyuuga
Goku
Assasin Senju
Ruko Terumī
Daisuke Utsushi
Kataro Terumi
Kioshi Hoshigaki
Kiseki Mirakuru
Emilia Akatatsu
Totsuki
Akira Hitsumi
Akio
Hirin
Yogi
Hoozuki Meizu
Shin
Yuuki Botan
Kashike
Faito Dansaku
Hitomi Yamada
38 posters

Strana 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Mist-adminbldg

Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.
Kancelář Mizukage - Stránka 36 Kz9m
Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její Kuchiyose no Jutsu - sněžná liška. (Vysvětlení: Zástup Mizukage vyndá potřebný dokument, na který liška položí packu a tím se pečeť zruší xD)

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
(Přihlásí-li se mi nějaká sekretářka, budu jen ráda xD)
BTW: Neberte to doslova, opravdu u toho nebudu v jednom kuse, ale budu se snažit to kontrolovat ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri May 02, 2014 7:34 pm

Faito

"Ano, Kashike byl povýšen. A práce je tu nad hlavu, ale pro tu nejdůležitější si ještě nikdo nepřišel..."
Pochopitelně. Legendární šermíři a jounini se flákaj, zatímco vesnice živoří. A až bude ticho po pěšině, zase budou chtít všichni misi.
"Můžeš samozřejmě, vzhledem k tvému zdravotnímu stavu, odmítnout. Potřebuji, abys tento dopis donesla do Konohy. je to skutečně důležitá zpráva. Jedná se o několik informací a hlavně o žádost o pečetící techniky. Ve vesnici je velmi málo lidí, kteří umí pečetit, jak Edo Tensei, tak bijuu. Potřebujeme to někoho naučit. V knihovně ovšem tyhle svitky chybí.
Hokage ale určitě má techniky na zapečetění a ty se postaráš o to, aby nám je zapůjčil..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Fri May 02, 2014 7:53 pm

"Můj stav není zrovna nejlepší,ale tohle zvládnu v konoze jsem už byla. A cesta pro mně zajisté nebude tak těžká , jak se na první pohled zda." odpověděla jsem. A natáhla jsem ruku pro dopis.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri May 02, 2014 7:57 pm

Faito

"Perfektní. Věděl jsem, že neodmítneš. Vyraž co nejdřív, je to velmi urgentní..." řekl jsem a podal jí zapečetěný dopis.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat May 03, 2014 4:34 pm

"Vydám se okamžitě na cestu, FAito-sama" řekla jsem a schovala dopis do kapsy. Vstala jsem a vydala jsem k odchodu. U prahu jsem se zastavila "Brzy na viděnou." dodala jsem a pokračovala jsem směr pryč. Na schodech jsem byla více opatrná. Přeci jen pád po schodech nemusel být příjemný. Sešla jsem až dolu do přízemí. Trvalo mi to, ale furt lepší než to sejít v kotoulech. Vyšla jsem ven a šla jsem směrem k bráně.
//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat May 03, 2014 5:02 pm

Znova som sem mieril.. po ďalších dvoch splnených misiách. Aj keď tá posledná bola asi jediná, ktorá mi mala vyniesť aspoň nejaké peniaze. 
Krokom som dorazil až k dverám ku Mizukagemu a na chvíľku som sa na ne zapozeral. Snáď to nebude chápať ako provokáciu. Chodieval som sem naozaj často ale, kto vie, snáď mu to moc nevadilo. Bol to predsa len Mizukage a bola to jeho práca, aspoň som to tak teda bral. Muselo to byť ťažké byť Mizukagem, ja by som takú prácu robiť nevedel. Tá zodpovednosť a tak, iba hlupák by ju na mňa hodil. 
Zodvihol som jednu ruku k dverám a zaklopal som.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Gats Terumi Sat May 03, 2014 7:45 pm

Celou cestou až sem som zapichol pohľad pred seba. Môj pohľad bol veľmi chladný, neprístupný, pre niekoho možno skazený. Áno, cítil som odpor. A dal som to vedieť. Cítil som odpor k človeku, ktorý sa cítil dosť naivne na to, aby sa pokúsil o prevrat vo svete. Kto by niečo také necítil. Prežil som si kvôli nemu zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem. A to isté znamená, že mu nikdy neodpustím. Sám sebe som sľúbil, že tomu človeku sa pomstím. Chcem byť pri tom, keď zomrie. Chcem sa pozerať ako mu z očí bude vyprchávať život. Ani neviem kedy som si uvedomil, že som došiel na miesto. Cestou som musel vyzerať asi hrozne, keď som ani nevnímal okolie. No dorazil som tam, kde som mal namierené. Nový Mizukage-sama so mnou musel veľmi súrne niečo prebrať a ja som už teraz dôkladne meškal. Nakukol som do chodby a div čo nevidím. Človek asi v mojom veku sa snaží dostať do kancelárie. Každopádne moja nálada bola tak zlá, že som mu nijako nedal vedieť, že som ho postrehol. Akurát možno tým, že pred dverami som doň nevrazil, ale postavil sa vedľa neho. Zaklopal som na dvere a pozeral sa priamo na kľučku, a dúfal že sa čoskoro pohne.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sat May 03, 2014 8:10 pm

Pootočil som hlavou na stranu a zazrel som chalana, ktorý si to namieril k dverám pri ktorých som stál. Vyzeral naštvane až.. priam zdeprimovane. Nie že by mi na tom záležalo. Ak odo mňa očakával nejakú reakciu na jeho vzhľad, čo určite nebola pravda, ničoho sa nedočkal. Tváril som sa úplne ľahostajne, rovnako ako väčšinu času môjho života. Musel som však uznať, že ma celkom zaujalo to, čo spravil. Zaklopal.
"Hmm.. prečo si zaklopal?" Spýtal som sa ho hlasom, o ktorom sa ani len nedalo povedať, že by si vyžadoval odpoveď. Sotva v tom bolo počuť nejaký záujem.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 03, 2014 10:08 pm

Faito

Zrovna jsem chtěl zajít pro něco domů, když se ozvala dvě zaklepání. Otevřel jsem tedy dveře a podíval se ven.
"Pojďte oba, s Gatsem to půjde rychle..." řekl jsem vážně a zašel zpět do kanceláře.
Tam jsem vzal do ruky svitek a podal ho Gatsovi.
"Vzhledem k událostem před branou jsem se rozhodl Vám, Gatsi Terumi, rozhodl udělit řád Hrdina Kirigakure. Jste vzorem pro všechny ostatní a doufám, že Vaše schopnosti i v nadále budou pomáhat zvelebení vesnice..."
Předal jsem mu svitek a jestli už nic nechtěl, otočil jsem se na Toujoua.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun May 04, 2014 10:47 am

Len som prikývol a vstúpil som do vnútra, aj keď som za sebou nezatváral dvere, keďže mal vojsť aj Gats. Postavil som sa trocha bokom. Sledoval som, ako mu Mizukage tak v rýchlosti predal titul Gatsovi. Hrdina Kirigakure, rozmýšľal som ako to Gats zoberie, prípadne ako by som prípadný titul prijal ja. Vlastne mi na tom moc nezáležalo .. predsa len bol to len titul. Tiež som rozmýšľal nad tým, či tých hrdinov nemá Kirigakure nejak moc. Samozrejme som ako pomaly každý iný "pozorovateľ" sledoval napríklad noviny a podobné veci, takže som vedel že ich je hneď niekoľko. Nie práve málo. Keď sa Mizukage otočil na mňa, len som spozornel a z pohodlného postoja som sa vystrel a ruky som vybral z vreciek.
"Mizukage sama, prišiel som vás poprosiť, či by ste mi nemohli zadať nejakú, platenú misiu. Viem že sú misie priamo vo vnútri Kirigakure, ktoré sú potrebné vykonávať, a ktoré som aj vykonal ale, potrebujem niečo, za čo dostanem peniaze. Pred nedávnom som síce splnil misiu prevozu istého materiálu do Kisagari no sato, ale odmena bola mizerná. Peniaze potrebujem kvôli zadováženiu si novej katany. Táto už má svoje roky a .. nie je práve najkvalitnejšia. Kenjutsu ktoré som vytvoril má tú povahu, pri ktorej by mi do týždňa mohla v prípadnom boji prasknúť a, nechcel by som sa dostať do tej situácie, ak ma chápete." Vysvetlil som moju požiadavku a situáciu rovnakým tónom, akým som k nemu prehovoril posledné dve moje návštevy.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 04, 2014 6:48 pm

Faito

Lehce jsem se pousmál. "Asi je to tím, žes ještě moc misí neplnil..." řekl jsem a došel ke stolu. Tam jsem přečetl papír se splněnými misemi a vyndal odpovídající částky, plus něco málo navíc.
"...za každou misi dostáváš peníze. Zkušenosti jsou jen bonus. Byla tu i pochvala za vyčištění starého potrubí. Mému oku také neuniklo, žes všechny mise dělal prakticky bez odpočinku. Jsem rád, že alespoň někdo si uvědomuje závažnost věcí, které potřebují ve vesnici udělat. Doufám, že bude více lidí tak svědomitých jako ty. Teď si ale odpočiň. Tyhle peníze by měly na lepší katanu stačit..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Goku Sun May 04, 2014 7:00 pm

Klamal by som, keby že poviem, že ma Mizukageho reakcia neprekvapila. Ostal som popravde trocha zaskočený hneď niekoľkými vecami. Prvý bol jeho úsmev, aj keď bol ľahký, bol tam. Aj keď som sa nemal čomu čudovať, bol to predsa len človek. Ďalšia boli peniaze, ktoré som dostal za splnené misie. Pôvodne som si myslel že sú čisto samaritánskeho rázu, teda že sa za ne nedostáva zaplatené. Navyše ich nebolo až tak málo. Dala sa s tým kúpiť obstojná katana ktorá by bola odolná prípadnej korózií a podobne. Pochvala, vlastne hneď dve. Aspoň mi to prišlo tak, že aj keď to trocha obkecal, pochválil ma. Navyše bola pochvala aj za misiu v čistení tohopotrubia. Pri tej informácií som sa zatváril mierne pasívne a pohľad som na chvíľku odvrátil do steny. Vlastne som si myslel, že som práve misiu v kanály dosť pokašlal, pretože som ohrozil ostatných no, čo bolo na papieri, to bolo na papieri. 
"Odpočinúť si hm?" Šepol som skôr pre seba a len som tak v duchu zhodnotil môj stav. Vlastne som skôr pripomínal roztrhanú a špinavú handru na pokraji mojich síl. Bola pravda že som za posledných pár dní, okrem pár hodín spánku nijak neodpočíval, no príliš som si to zatiaľ neuvedomoval. Mal však pravdu. Videl som to pri mojich tréningoch, aj keď som si to nechcel pripustiť. Moje zmysli neboli také ostré, výpady katanou neboli také rýchle a mal som skôr pocit, že sa zhoršujem. Možno to bolo naozaj únavou.
"Ďakujem Mizukage-sama, cením si toho." Aj keď som nebol práve ten typ, ktorý by si niečoho cenil, hovoril som pravdu. Poklonil som sa a peniaze som schoval do vnútorného vrecka mikiny. 
"Dám teda na vašu radu. Najbližšie dni sa pokúsim toho moc nerobiť a zamerať sa skôr na relax, ak mi to nejak pomôže." Každopádne ma predstava toho, že budem sedieť s rodičmi pri jednom stole a oni sa ma budú znova snažiť prinútiť, ísť na psychologické vyšetrenie, celkom desila.
"Dovidenia." Pozdravil som ešte, po čom som sa otočil na jednej nohe a vyšiel som z kanclu von.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon May 05, 2014 8:19 pm

Faito

už to byla nějaká doba, co nikdo nepřišel. Seděl jsem v kanceláři a přemýšlel. Nakonec jsem vstal a vyrazil domů. Na dveřích jsem nechal vzkaz:

Mizukage je pro tuto chvíli pryč, vrátí se za několik hodin.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon May 19, 2014 9:15 pm

//Faito je pohroužen do cvičení, najdete ho u Jezera.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Gats Terumi Tue May 20, 2014 3:14 pm

Zvitok som zobral s čo najväčšou úctou a mierne som sa uklonil. Pár sekúnd po tom som zmizol a zostal po mne iba hustý dym, ktorý sa rýchlo rozplynul.
/presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu May 29, 2014 1:06 pm

Pomalým krokom som dorazil pred dvere kancelárie na ktoré som zaklopal. Potreboval som zistiť, ako na tom som zo senseiiom, keďže teraz som žiadneho nemal a potreboval som aby mi nejakého pridelili. Ak nie tak by som sa asi musel učiť sám, čo by nebolo tiež od veci.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu May 29, 2014 1:57 pm

V kanceláři nikdo není a nebude. Na dveřích visí cedule, že Mizukage trénuje u jezera.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu May 29, 2014 2:46 pm

Netrvalo dlho a všimol som si cedule, ktorá je na stene. Preto som sa odtiaľto pobral preč.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Ruko Terumī Sat May 31, 2014 7:01 pm

Přišel jsem ke kanceláři mizukageho. Všiml jsem si cedule na dveřích. "Aha" řekl jsem si pro sebe, když jsem přečetl ceduli. Otočil jsem se a vydal jsem se místu kde by měl být mizukage.
//přesun
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jun 03, 2014 8:42 pm

Přišla jsem do kanceláře s trochu větším doprovodem, jenže Mizukage zatím nedorazil. Nejspíš dorazí během chvíle podle reakce ostatních. Na dveřích byla totiž cedule, že je u jezera, ale když mě dovedli sem tak už je určitě na cestě. Proto jsem zde musela sečkat než dorazí. Nevěděla jsem jak si zkrátit čekání tak jsem se zatím jen porozhlížela a přemýšlela co bude až se vrátím.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jun 03, 2014 9:11 pm

Faito

"Zdravím Vás..." řekl jsem, když jsem vyšel ke kanceláři. ANBu odešli, Oinin vešel s námi a postavil se ke dveřím.
"Prosím, posaďte se..." pokynul jsem Shiranui a posadil jsem se proti ní.
"Pevně věřím, že jste zde kvůli jednání s Konohou a že jsou zprávy pozitivní..."
Celou dobu jsem ji zkoumal pohledem. Dlouhá mise v otogakure mě naučila paranoie.
Heiwa si mohla všimnout popraskané kůže a sharinganu podobných očí.
"Tak co nám nesete?" zeptal jsem se nakonec.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jun 03, 2014 9:21 pm

Nevypadal zle, tedy až na tu vizáž. Ale tentokrát jsem nechtěla soudit člověka podle pleti. Na jeho žádost jsem se posadila ráda. " Děkuji " Když jsem se posadila vyndala jsem celkem tři svitky. Na dvou byly techniky a na třetím byl vzkaz od Hokageho na který jsem ukázala. " Tento má uvnitř vzkaz pro vás. Já podrobné informace neznám, měla jsem to doručit. Tak doufám, že aspoň v tom jsem prospěšná " Usmála jsem se na Faita jak nevinná holka. Kdyby tak věděl co jsem prováděla v Ame tak by mě za tak nevinnou nepovažoval. Mezi tím vším byly i podepsané smlouvy, které Mizukage žádal.

Vzkaz:
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jun 03, 2014 9:48 pm

Faito

Díval jsem se na ni s neskrývaným zájmem, ale i s obavami. Vypadala...moc nezkušeně na to, aby byla silnou kunoichi. Dobře skrývala svou pravou sílu. Smlouvy jsem strčil do šuplete a sklopil jsem oči ke vzkazu.
"Smím se zeptat..." řekl jsem a podíval se jí přímo do očí. "...Kdo je u vás kage?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jun 03, 2014 9:56 pm

Podívala jsem se na něj trochu zmateně. " Že by se sensei nepodepsal? Nikdo jiný než můj sensei Assassin Senju není hoden být hokage. " Řekla jsem hrdě, jelikož jsem ho obdivovala a byla vděčná za to, že mě vzal o učení a dobře se o mě stará. " Sensei je totiž nejsilnější muž, kterého znám. " i když Amekage byl taky dost silný, ale kdyby tam byl sensei, určitě by ho vyřídil rychleji.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jun 03, 2014 10:07 pm

Faito

Koutky úst mi cukly v posměšném úsměvu, ale byla to jen vteřinka.
"Když jsem byl nedávno u vás ve vesnici, přivítal mě jeho bratr. Plánuji sraz kagů a proto chci vědět, kdo tam bude. Protože jestli přijdou oba, budu velice...velice zklamaný...Prosím, vyřiďte jim to."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Jun 03, 2014 10:14 pm

" Jistě Mizukage-sama. Vyřídím mu vás vzkaz. Jsem si jista, že i tak měl v plánu jít sám. I když bude smutno když vesnici na čas opustí. " Ke konci jsem zněla trochu smutně, ale zase jsem si nahodila náladu. " Chcete se ještě na něco zeptat nebo je to všechno? Nebo přeposlat ještě jeden vzkaz? " Zeptala jsem se trochu se zájmem, třeba bych za to dostala i příplatek. Pousmála jsem se nad tou myšlenkou. Pro mě byla však odměna strávený čas se senseiem když mě trénuje. Vždy se naučím něco nového.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 36 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru