Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenov byt

3 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Kenov byt - Stránka 4 Empty Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat May 31, 2014 8:49 pm

First topic message reminder :

Kenovo bývanie
I napriek tomu, že je Ken syn bývalého Raikageho, tak mal aj vlastný malý byt. Dá sa tu nájsť všetko možné, je to byt pre dve osoby, nie moc veľký. Všade je celkom moderné zariadenie a nič tu nechýba. Prvým poznávacím znakom je v celku neporiadok... Ale nie je tak veľký, len taký primeraný. Druhým znakom je veľká postel Kena. Ken dokáže spať na hocičom, ale najviac miluje svoju posteľ.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kenov byt - Stránka 4 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 12, 2016 8:06 pm

"Ale stratilo by to svoje čaro." Pousmiala som sa. Nie, nemala som rada, keď sa šlo rovno na vec. Potrebovala som nejakú tú...atmosféru pred tým. Ak by som sa len zvliekla a okamžite sa po ňom vrhla, alebo nebodaj on po mne, nebavilo ma to. Teda, možno áno, ale takto to je oveľa lepšie. Keď mám možnosť ho naťahovať a skúšať jeho vôľu. Ako dlho ešte bude vzdorovať?
"Hmmm...baví ma to, ale tak...nemusíš sa zas až tak držať na uzde, miláčku." Po tom, čo som si odpila z pohára, som si prešla jazykom po hornej pere. Yep. Urobila som to schválne. Áno, bola som evil. Možno trocha úchyl. Ale tak, kto v dnešnej dobe nie je? Rada som si užívala. A Ken na tom určite nebol inak.
"...alebo snáď skúšaš sám seba, ako dlho budeš vládať odolávať?" Stačil mi jeden pohľad do očí, aby som vedela, ako veľmi sa musí držať. Hmm hmmm.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 4 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Apr 13, 2016 4:05 pm

Vedel som, že ju to baví, vždy som to vedel... A to že sa nemusím držať na uzde som vedel tiež. Prešla si jazykom po horných perách, to bolo určite schválne. No vlastne som sa držal na uzde. "Sám neviem.. " Pokrčil som ramenami a odpil z pohára, ktorý som odložil na kraj, následne som sa odlepil od kraja vane a potom som sa dostal na ňu. Pomaly som sa nahol k jej hlave bližšie, delilo nás pár centimetrov. Pozeral som jej do očí a následne som len obtrel naše pery. Bolo na nich cítiť trošku vína. No pravou rukou som jej pomaly prechádzal po stehne vo vode a ľavú som mal na okraji vane. Nebola tu jediná, ktorá vedela provokovať. "Nakoniec takto to je lepšie. " Uškrnul som sa, keď som sa od nej trošku vzdialil. Pfff tú jej hru som vedel hrať aj ja. Pozeral som sa hlboko do jej očí. Do tých jej modrých sa dalo pozerať aj večnosť, utieklo by niekoľko storočí a vy by ste si toho ani nevšimli.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 4 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Apr 14, 2016 3:12 pm

Pousmiala som sa, keď sa ku mne priblížil. Že by to už nevydržal? Dúfala som, že to tak bolo. Ale na moje nešťastie nebolo. Privrela som oči, keď jeho tvár bola len zopár centimetrov od mojej a stále sa približovala. Áno, myslela som si, že ma pobozká, miesto toho sa mi len otrel o pery, na čom som len pootvorila oči a zaškerila sa. Dalo sa to čakať. Hral sa so mnou, tak ako ja s ním. Teraz len záležalo všetko na tom, kto sa ako prvý vzdá. Meh. Bolo to pre mňa ťažké, najmä keď mi začal prechádzať rukou po stehna.
"Ako myslíš." Mierne som zaklonila hlavu, čím som ju oprela o stenu a takto sa mu dívala priamo do očí. Na chvíľku som skĺzla pohľadom na jeho hruď, ale krátko po tom som sa mu zase zadívala do očí.
No taaaaak, vzdaj saaaaa...Keeeeeeen... Modlila som sa ku všetkým možným aj nemožným bohom, aby sa prestal ovládať. Videla som mu na očiach, že sa silou mocou drží!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 4 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Apr 14, 2016 8:01 pm

Hral som túto jej hru, ale nie na dlho. Nebolo to pre mňa ľahké sa takto s ňou pohrávať a zároveň nebolo ani ľahké sa vzdať, ale podľahol som svojej túžbe. Mrkol som na ňu okom a priblížil som sa k jej krku, kde som ju začal bozkávať "Vieš, že tebe nezvládnem dlho odolávať." Priznal som sa a pokračoval som v bozkoch na krku, až postupne som prešiel na jej pery. Začal som len krátkymi jemnými bozkami. Rukou som jej prešiel zo stehna na pás a trošku som si ju pri tom k sebe priťahoval k sebe.
"Len ma tak napadlo. Či si ma náhodou nenechala schválne vyhrať." Len tak som povedal medzi bozkami, ono by to bolo vlastne možné, síce to by som moc nebol rád... Pretože som celý čas bol v tom, že som vyhral vďaka sebe.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 4 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 17, 2016 10:50 am

Víťazoslávne som sa usmiala, keď konečne podľahol. Dnes vzdoroval dlhšie než inokedy. Ale to nevadí, aspoň to bola zábava. Pre mňa. Trochu som naklonila tvár na stranu a nechala ho, nech ma bozkáva na krku. Bolo to neskutočne príjemné, svoje vzdychy som však tlmila tým, že som si zahryzla do dolnej pery.
"Ja viem...rada to využívam." To určite zistil už sám, pretože som sa s Kenom hrala...pomerne často. Teda, čo sa týka tohto. Bavilo ma to. A tak skoro som s tým prestať nemienila, no. Opätovala som mu bozky a pritiahla sa k nemu.
"To by som si nedovolila." I keď povedzme si, že tá motivácia, ktorú som mu dala, bola lákavá i pre mňa, ale tak...nemohla som pvoedať, že som ho nechala vyhrať. Bola to len polovičná pravda, nejaká snaha o to poraziť ho tu bola. Sama som nerobila momentálne nič. Nechávala som to celé na ňom.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 4 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Apr 17, 2016 8:16 pm

Pokračoval som v bozkoch na pery. "No to teda dúfam.." Odvetil som jej pri tom ako som sa od nej odtiahol. Ešte som jej dal pár bozkov, takých jemných a potom som sa naklonil k jej uchu. Zacítil som krásnu vôňu jej vlasov. "Budem ťa čakať v spálni, hlavne ma nenechaj dlho čakať." Šepol som a venoval jej posledný bozk, pri čom som jej jemne na konci zakúsol do spodnej pery, len tak.
Postavil som sa z vane, zobral si jednu osušku a počas vychádzania som zo seba zotrel vodu z vane. Počas vychádzania som si zobral pohár s vínom. Vošiel som do spálne a dopil pohar vína. Čakal som ako dlho to bude trvať mojej milovanej...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 4 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru