Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Goto down

Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Sun Jun 01, 2014 4:02 pm


Jméno/Příjmení: Akemi Kagayaki
Věk: 20
Narození: 28.3

Pohlaví: Žena
Hodnost: Tokubetsu J, Jonin
Vesnice: Kumogakure no Sato

Klan: Kagayaki
Elementy: Raiton, Suiton, Katon, Doton
Sensei: Rin Kagayaki, ---


Hijutsu: Quint Essence
(Akemi má zvláštní schopnost a to tu, že veškeré věci poháněné elektřinou na ní mluví. Doslova k ní promlouvají, stávají se něco jako jejími kamarády. Toto hijutsu umožňuje využít elektřinu i když je poblíž nějaké elektrické vedení, například když nemá už moc chakry. Dokáže využít elektřinu v okolí.)

Vzhled: Akemi měří metr 69 a její postava není ani tlustá a ani extrémně hubená. Je akorát. Má dlouhé hnědé, až černé vlasy. Má černé oči, ve kterých se odráží váš obličej, když stojíte naproti ní. Nejčastěji na sobě má nějaké elegantní oblečení-na mise zase výbavu kumogakure. Pod spodním rtem má piercing.

Charakter: Co se týče jejího chování, je opravdu zvláštní. Na pohled se vždy zdá jako samotářský typ, který se s nikým nechce bavit, nejradši by vyhladil všechno lidstvo a zůstal někde sám. No, takto se chová asi k lidem, které opravdu nemá ráda. Když jí ale víc poznáte, zjistíte že je to milá dívka se smyslem pro humor. Je ale taky podivná v jedné a hlavní věci. Pokaždé když se podívá na nějakého člověka, tak si z něj vydedukuje strašně moc věcí. Dokáže jedním pohledem zjistit co jste v ten den třeba dělali, nebo jak se většinou chováte. Tato její vlastnost není moc pozitivní už jen proto, že si o ní lidé potom myslí že je zvláštní. Je to ale tím, že je opravdu inteligentní. I přes to má ale občas svoje chvilky hyperaktivity a dětské radosti, především když je v blízkostí její sestřičky Rin. Akemi se moc ráda seznamuje s lidmi, kteří jí za to opravdu stojí a na první pohled se jí zdají...jistým stylem okouzlující.

Styl boje: Ninjutsu/Taijutsu
Schopnosti: Akemi dokáže komunikovat díky Hijutsu z otcovy strany s neživými věcmi, které jsou poháněné elektřinou. Z matčiny strany zdědila jistou inteligenci...Dokáže z lidí které potká vydedukovat několik věcí. Co v ten den třeba dělali, nebo co mají rádi a podobné drobné věci kterých si normální člověk nevšimne. Má talent na učení se, dokáže v nebezpečných situacích zadržet klid a s rozumem jednat.


Životopis


Nejspíš normální den jako každý druhý, kdy se narodila malá holčička ženě, která před 6 lety porodila, stejně jako dnes. Co na tom ale bylo jiné? Holčička narozená dnes, 28.března měla jiného otce, než její starší sestřička Rin, které již bylo 6 let. Kdyby se to však někdo dozvěděl, že žena z tak důležitého a vážného klanu porodila druhé dítě s jiným mužem, byla by to potupa, hanba. Právě proto to museli držet v tajnosti. Otec malé Akemi odmítl péči o ní, byl poněkud zvláštní, byl to samotář, poustevník na cestách. Když od ní ale odešel, uvědomil si, že své dítě i přes to všechno miluje a proto jí každý den na narozeniny posílal dopisy, na kterých se nepodepsal a psal v postavení že je její strýček.Malá Akemi vyrůstala v klanu Kagayaki spolu s matkou a "otcem". Svou sestřičku Rin viděla jen zřídka. Bylo to díky tomu, že často trénovala. Jenže čím starší Akemi byla, tím víc jí převládala zvědavost nad tím, co se děje venku. Co asi tak dělá její sestra. Akemi byla už od malička chytrá a proto se zatím nestalo, že by udělala nějakou chybu za kterou by měla být potrestaná. Byla pro rodiče dokonalým dítětem, do které-stejně jak do její starší sestry-vkládaly velké naděje. Její sestřička dokázala, že jejich klan dokáže velké věci, díky tomu že se stala Joninem a dokonce i asistentkou samotného Raikage. Bylo to v den, kdy Akemi dělala závěrečné zkoušky na akademii a stala se geninem. Stala se geninem v pouhých 10 letech. Když na ní přihlíželi členové klanu, byli si jistí že tyto dvě dívky to jednou dotáhnout daleko.


Opět skončil jeden rok, který byl doprovázen dalším. Všichni dospívali, včetně Akemi. Po tom co vystudovala Akademii a stala se geninem se jí život začal měnit. Už jen z toho důvodu, že v jejich domácnosti se začali ozývat hlasy, které slyšela jen ona. Cítila se jak blázen, když své matce řekla, že na ní právě promluvil toustovač, nebo lednička. Rodiče si myslela že trpí nějakou nemocí, kdy je sama a slyší hlasy, proto se snažili jí dát co nejvíc své přítomnosti, ale to taky nebylo tak lehké. Proto začala Akemi plnit mise v týmu, kde měla jeden velký problém. Nesnášeli jí. Nezačalo se projevovat jenom její Hijutsu, ale dokázala si z lidí vydedukovat několik věcí. Dokázala občas poznat co člověk měl v ten den na jídlo. A když řekla v týmu nahlas že její parťačka a parťák mají mezi sebou nějaký poměr, byl průšvih. Moc se neovládala, byla tehdy přehnaně upřímná.

Akemi prostřídala několik týmů. Rodiče a dokonce i Rin z ní byli na mrtvici. Nebýt sestry, tak si na ní Raikage určitě došlápne. Všechny její problémy, které v dětství ani neznala začala řešit její starší sestra. Čím víc jich bylo, tím víc to tížilo ji a její okolí. Jednoho dne toho ale bylo dost. Akemi sice prošla jako chuunin, ale nechala zahynout dva své parťáky. Nikdo nechápal jak takto hodná dívka dokáže něco tak sobeckého. Když jim ale vysvětlila to, že se jí sami snažili zabít a ona se jen bránila...ne, byla to pro rodinu poslední kapka, toto nebyl nikdy jejich styl. Dokonce se v ten den pohádala i s Rin, která o ní měla starost už jen proto, že si začínala všímat jak se začíná poslední dobou chovat. Jak namyšlený spratek, který si myslí že dokáže všechno sám. Neměla ráda takové lidi. V ten den odešla a byla mimo domov. Akemi zůstala sama, tentokrát doopravdy. Cítila v sobě prázdnotu, když její sestra odešla. I přes to že si s ní jako malá nechtěla moc povídat, stále jí tajně sledovala, věděla každý den její pohyby, věděla co každý den dělala a učila se od ní. Byla a je pro ní velkým vzorem.


Uběhlo několik let. Akemi již je 17. Svou sestru neviděla dobré dva roky. Když se Rin vrátila, prohlásili jí jako Raikage. Klan Kagayaki dosáhl tak vysokých hodností. Nejen Rin dosáhla takového úspěchu. Když se totiž vrátila a její sestra jí předvedla co se během těch dvou let změnilo, všichni nemohli věřit takové proměně. Akemi dokázala spolupracovat s lidmi, dokázala normálně bojovat, aniž by se nějak předváděla...dospěla i v tomto směru. Rin jí zvolila za Tokubetsu Jonina i v 17-ti letech. Akemi tomu nemohla uvěřit. V ten den kdy se toto všechno stalo se opět po několika letech sešli u stolu jako rodina. Bylo ticho, velké ticho a jen se na sebe usmívali. V moment kdy dojedli si jejich matka vzala stranou Rin i Akemi. "Obě už jste dospělé, dokázali jste toho tolik samy...Jsem na vás pyšná." Obě dvě políbila na čelo a pak se z jejího úsměvu plný radosti stal bojácný a poněkud tajmený. Rin si toho ihned všimla a tak se matky ptala copak se stalo. Akemi nikdy neměla potřebu s matkou moc hovořit. V její pubertě spolu hodně zažily...hlavně nepěkného. Když se Akemi hodlala odejít, vzala jí matka za ruku na znak, aby ještě neodcházela. "Říkala jsi mi, že na tebe mluví věci poháněné elektřinou, viď? Nejsi blázen zlatíčko. Obě by jste to měli vědět. To tajemství...máte právo to obě vědět. Jen to neříkejte otci..." Matka se narovnala a nadechla. Jak Rin, tak i Akemi nechápali co se děje, obě dvě se na sebe nechápavě koukaly. "Obě dvě vždy budete moje malé holčičky...Ale nemáte společného otce. To je ten důvod miláčku, proč dokážeš mluvit s těmito věcmi. Je mi to moc líto." Dívala se na Akemi strašně moc sklíčeně. Rin šíleně zmateně a Akemi...Kdysi by se rozutekla a zavřela se někam do pokoje. Nyní se jen usmála a zakroutila hlavou. "Já vím." Nastalo několika minutové ticho. Kdyby to Rin nerozproudila svým smíchem a obětím Akemi, asi by se nehly z místa. Byl to zvláštní den kdy všechno vyšlo najevo. Všechny tajnosti, které jejich matka měla. Ani Rin, ani Akemi nepocítila ale žádnou změnu. Její starší sestra je Kage, Akemi se smířila s tím, že na ní nebude mít čas. Akemi tedy odešla na misi, se kterou její sestra sice nesouhlasila, ale věřila jí, proto jí vyhověla. Odešla na osmi měsíční misi, stala se něco jako poustevníkem, svého otce nenašla, jen si zjistila pár informací o něm, které dostala z dopisů, odkud je poslal. Vždy jí to bylo zvláštní...Na misi se naučila několik nových technik, taijutsu se jí zlepšilo a její styl v jistém ohledu také...


Po několika letech se Akemi opět vrátila do Kumogakure, za Rin. Ta byla Raikage, ale nikdy se nebála Akemi přivítat s otevřenou náručí. Nějakou dobu, co Akemi byla v Kumo, si uvědomovala, že jako špion Kumogakure no Sato docela riskuje, ale i přes to, to byla schopná obětovat. Samozřejmě, viděla jak se sestra vylepšila a ona to nemohla nechat náhodě. Začala trénovat mimo vesnici, aby nenadělala příliš velké škody, protože její techniky občas byly až příliš drastické. Jednoho dne byla ale vyslána od Rin na misi, která se týkala další špionáže. Akemi musela obětovat svou vlastní hrdost a začala se bavit s velmi zajímavými lidmi, kteří měli spoustu informací. Stále ale táhla solo misi. Naučila se mezi tím další techniky a novou podstatu Katonu. Kterou převzala od návštěvy v Konohagakure no Sato. Akemi hodně cestovala a průběžně-v zájmu mise-posílala Rin dopisy s informacemi. Po půl roce se ale Akemi z mise vrátila. Jenže Rin tam už nebyla a rada nasadila někoho nového. YOTSUKI SORATA?! Akemi absolutně nechápala, co se stalo a kde je její sestra. Rin vždycky toužila po normálním životě, toužila žít v klidu a mít rodinu, ale nečekala, že odejde, aniž by se rozloučila. Akemi zůstala po čas vlády Soraty ve vesnici. Nesnesla na jejím místě vidět někoho jiného, nesla pomyšlení, že jí tady Rin nechala samotnou. Sorata byl mladý a Akemi ho hodně odsuzovala už skrz Rin, doslova si ho zprotivila. Akemi dokáže být hodně krutá, co se týče boje a dokonce aji slov, které používala na Soratu. Akemi měla pocit, že musí na Kumo dávat pozor, pokud tam není Rin, měla pocit, že musí hlídat něco, co pro ní taky bylo drahé a Soratovi nevěřila. Po nějaké době to Sorata vzdal. Akemi si do teď myslí, že to je z velké části kvůli ní, ale to už je něco jiného. Atsuka, jedním slovem, náhrada za Rin. Atsuka s Rin byla mnohem častěji, než Akemi a proto-ani neví proč-se Akemi na Atsuku nějak upla, vidí v ní do teď svou sestru. Atsuka byla zvolena jako další Raikage, což byl spíš jako dar. Opět byl na vedění někdo, komu věřila. Kdo ví, proč má Akemi takové cítění k této vesnici, když je vlastně vždycky mimo na misi, nebo se jen tak učí. Ve chvíli, kdy Atsuka přebrala místo Raikage, Akemi měla pocit že už její úloha ve vesnici skončila. A taky že ano. Jediný háček v tom byl ten, že Atsuka si očividně Akemi jistým způsobem oblíbila. Jenže život je život a Akemi to táhlo úplně někam jinam, teď tu byl někdo, kdo se tu o to postará a i přes to, že nechtěla, musela odejít. Tentokrát dala ale Atsuce slib, který nikdy Rin nedala a to to, že kdykoliv bude potřebovat, objeví se ve vesnici. Akemi si vzala další misi mimo vesnici jako špionáž, ale popravdě si chtěla taky vytvořit novou S-rankovou techniku, takže to do toho všeho taky zakomponovala. Technika byla S-ranková a Akemi to málem připravilo o život, protože tato technika musela být zkombinová s její další S-rankovou technikou Raiton:Chimera. Akemi se jen tak tak dostala zpět do vesnice. S vážným poraněním. V nemocnici zůstala asi 3 měsíce, než mohla zpět do terénu...


Co se stalo během posledních let? Akemi v den, co odešla z nemocnice, promluvila s Atsukou. Potřebovala zmizet, Akemi vždycky byla typ tuláka, než kmenového Jonina ve vesnici a proto se rozhodla na dalších několik let zdejchnout. Tato mise měla být S-ranková. Je to na několik let a vesnice má díky Akemi stálý příchod veškerých dostupných informací, které se ve světě po čas její mise nachomýtly. Vzhledem k tomu, že její Hijutsu je samo o sobě sběrač informací, i ona v tom má zaběhlo dost dlouhou dobu. Takže by se dalo říct, že Kumogakure no Sato, během Akeminé mise měla stálý příchod novinek a informací ve světě. Akemi se během svého putování naučila nový element a to Doton. Jakožto Jonin, uměla už konečně všechny 4 elementy, což bylo vzácnost. Všechno to udělala vlastní silou a prací a to nemluvně o tom, že nemá ani Kekkei Genkai. Akemi se k tomu naučila jednu techniku a to Doton: Moguragakure no Jutsu na ranku C. Už dlouho potřebovala něco jednoduchého na únik, nebo nečekané překvapení, které potom pokrývala velká část výbuchů. Vlastně dokonalá jedna technika, která jí umožnila se pohybovat v podzemí. Akemi se během cesty ale seznámila. Ve chvíli, kdy se rozhodla právě učinit do svého adresáře i Doton, se jí naskytla jedna známost. Jmenoval se Tadashi. Měl černé havraní vlasy a Akemi, jakožto sváděcí typ, si s tímto chlapíkem užila jenom na jednu noc, jako vždy a pak se nechtěla k nikomu vázat. Jenže on měl zvláštní kouzlo. Nedokázala to popsat. Jednoduše jí nenechal jít, což se jí na jednu stranu i líbilo, ale rozhodně se chovala jinak. Tadashi skončil kvůli Akemi několikrát v nemocnici. Jenže, právě Tadashi naučil Akemi Dotonovou podstatu s touto technikou, takže pak byla ráda, že ho jen tak neodkopla. I přes to věděla, jak by to jednou mohlo dopadnout. Akemi se nechtěla na nikoho upínat, ale očividně se do něj zamilovala a to byla asi ta největší chyba, kterou mohla udělat.


Akemi se do Tadashiho zamilovala až po uši. Nebyl to ale ten vztah, kdy by se partneři k sobě pořád culili, oni si dělali stále naschvály, ale ve chvíli, kdy byly někde sami, si vyznali lásku. Akemi si nedokázala představit krásnější život a možná už trošku začala chápat Rin, proč odešla. Vytvořila si snad rodinu s někým, koho miluje? Kdo ví, Akemi ale poslední dobou chtěla to samé a taky to bylo nečekané. Po roce, co odešla z vesnice, se do Tadashiho zamilovala tak, že otěhotněla. Kunoichi, která se celý život zajímá jenom o techniky a o to, jak někoho zabít, má teď čekat dítě? Nečekala to, ani v nejmenším! Nevěděla, co dělat. Vrátit se s Tadashim do vesnice? To nemohla, on byl nukenin a Kumo by ho nepřijala jen tak. Musela něco vymyslet a jediné vhodné řešení bylo usadit se někde mimo všechny vesnice, na samotu, kde je nikdo nebude rušit. Rozhodla se odejít stejně jako Rin. Pro bezpečnost Tadashiho a celkově rodiny. Jenže to nebylo tak snadné, jak si to ti dva mysleli, že bude. Tadashi, jakožto nukenin byl stíhán shinobi z Konohagakure. Za jeho smrt byla vypsaná taková odměna, že člověk by několik let nemusel ani makat. Akemi netušila, proč se do někoho takového zamilovala a proč on se zamiloval do ní, ale byla ochotna pro něj bojovat. To se taky stalo. V domku na jedné z nejvyšších hor, kde se usadily začal silný výbuch. Kamení se valilo z hory dolů až přes dům. V zoufalé situaci o to, se z tama dostat dolů, aniž by použila svou S-rankovou techniku nemohla. Kdyby jí použila, ublížila by dítěti a proto to všechno musel obstarat Tadashi. Už samotný sestup z hory mu nadělil velké zranění a to, co je čekalo dole, ještě větší. Když dopadl s Akemi v náručí na zem, byl obklíčen několika shinobi. Nebyli to ale shinobi z Konohagakure no Sato. Byli to nukenini, měli černé pláště a očividně táhli za jeden provaz. Chtěli Tadashiho hlavu, aby za ní dostali zaplaceno. Nikdo neví, jestli si je objednala samotná Konoha, nebo po něm šli na solovku, aby si vydělali peníze. Tadashi bojoval jak nejlíp uměl. Jenže už ze sestupu z hory měl nějaké zranění. Když Akemi viděla, že je jeden proti několika, rozhodla se to riskovat. Nemohla o něj přijít, o nikoho dalšího nechtěla přijít. Proto použila svou S-rankovou techniku Raiton Chimera. Tato technika byla po čas jejich boje stále aktivní a Akemi touto technikou zabila snad tři z jejich skupinky nukeninů. Boj trval celé 2 dny. Hory, které tu dřív stály...stala se z toho jedná velká pláň kamení a hlíny. Ve chvíli, kdy Akemi s Tadashim zabili posledního člena této skupinky, začalo pršet. Mohutně pršet. Oba dva vyčerpaní. Kdyby jenom to. Akemi pohlédla na Tadashiho, který pomalu začal padat k zemi. Chytla ho kolem hrudi, aby zabránila pádu. "Dokázali jsme to." Pousmála se. Tadashi s úsměvem na rtech a tekoucí krví v obličeji dodal. "Ty jsi to dokázala, Akemi...Miluji tě." Bylo to strohé. Akemi čekala nějaký vtipný podpich, ale toto byl doslova výlev. Tadashimu se podlomily kolena a Akemi s ním spadl na zem. Jeho hlavu si dala do klína a dívala se na jeho němou tvář. Nemrkal, jen se usmíval a měl zavřené oči. Až po chvíli si Akemi všimla díry v jeho břiše, způsobené útokem nějaké chakrové techniky. Ty nejsi...Ty...Ty nejsi... "Tadashiiiiiii!!!!!" Ozval se hysterický křik přes celou pláň od Akemi. Tadashi jí umřel rovnou v klínu. Nikdy tomu nemohla uvěřit, že se to opravdu stalo. Šance na normální a šťastný život a svět jí to všechno opět vzal. O dítě Akemi přišla, když se rozhodla bojovat. Potratila kvůli boji za Tadashiho a ani toho nedokázala zachránit. Přišla o všechno, co za ty dva roky měla. Změnila se, víc než kdysi. Toto člověka hodně změní. Když jí svět a osud nedá nic tak krásného, tak ani ona mu nedá nic, co by stálo za úsměv. Dalo by se říct, že Akemi se rozhodla nemilovat. Jako kdyby vypla veškerou svou lidskost. Zapoměla na Kena, zapomněla na Atsuku, na Rin, na Tadashiho a jejich dítě. Na všechny city k někomu chtěla zapomenout a jakožto Akemi...která moc dobře schvávala city, je schovala tak hluboko do svého srdce, že snad nikomu se už nepodaří ty city otevřít. Nedá se říct, že by se z ní stala mrcha, ale city, které držela k těmto lidem, i když polovina je mrtvá, skryla a nedává nic najevo. Už ani netouží po dalším člověku a pokud by se někdo takový nachomýtl, mohl si být jistý, že ho Akemi zabije dřív, než se pokusí si k ní vytvořit nějaký pouto. Akemi se po dalším roce zotavování z toho všeho vrátila do vesnice. Nyní plní mise jako každý druhý Jonin. Občas si zajde na několikati měsíční špionáž, ale to je tak celé. Žije život kunoichi, jaký jí byl dán, žije osud, jaký jí byl sepsán a tentokrát nehodlá odstoupit z cesty, doufajíc, že by mohla žít i nějak jinak.

Techniky:
~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~C~Doton: Moguragakure no Jutsu
~D~Shunshin no Jutsu


Body:
Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30


Naposledy upravil Akemi Kagayaki dne Fri Mar 11, 2016 4:28 pm, celkově upraveno 6 krát
avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Jun 01, 2014 7:11 pm

Chybí Ti techniky... a pokud nemáš žádné, tak jednoduše napiš, že žádné nemáš... taky možnost XD

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Sun Jun 01, 2014 8:07 pm

Edit x)

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju za Mon Jun 02, 2014 7:26 pm

POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Sun Nov 08, 2015 12:36 pm

POKRAČUJI sunny

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Sat Jan 02, 2016 9:08 pm

Životopis PŘEPSÁN NA DOBU PO TIMESKIPU. Dodán jeden element Dotonu s technikou C-ranku. +Vánoční(novoroční) dárek technika B-ranku Suitonu

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Fri Feb 19, 2016 9:45 pm

http://nsgo.forumczech.com/t1197-timeskip#39859

Měla bych dotaz, jestli jde i něco víc než Jonin. Akemi začala jako Tokubetsu Jonin asi s 5-ti technikami. Docela jsem si jí za ten čas vytunila, takže tato postava pro mě taky hodně znamená, je v ní kus mé práce, tak bych chtěla povýšit, jestli to je možné Very Happy

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku za Sat Feb 20, 2016 1:12 pm

Tak elitný Jounin a VIP hodnosti, ale to povyšovanie bolo mierené skôr na charaktery, ktoré sa na Jounina nedostali resp, by sa na túto pozíciu mohli dostať počas Timeskipu.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Sun Feb 21, 2016 7:59 am

Spis jsem se chtela zeptat jestli v kumo existuje neco jako Sannin. Akemi je spis pro celou vesnici spionem a sberatelem technik, umi ctyri podstaty a v kumo se nikdy nezdrzi dlouho. Tak me zajimalo jestli by nejaka takova hodnost existovala Smile. Kazdopadne, i pres to by me zajimalo co dela elitni jonin?

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku za Sun Feb 21, 2016 11:00 am

po Timeskipe tam bude istá jednotka (金角部隊, Kinkaku Butai) ale nič na štýl sannina. No dalo by sa dohodnúť na tom, že by Akemi išla do "others" ako potulný shinobi.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Sun Feb 21, 2016 11:42 am

V potulných shinobi, v others mám už jednu postavu nukenina a docela bych ráda zůstala pod vedením Kumo. Můžu se zeptat co by měla tato skupina Kinkaku Butai na starost? Smile

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku za Mon Feb 22, 2016 7:50 am

To ešte nemám premyslené a možno že vôbec nebude, resp že to nebude vidieť na hodnostiach. No mala by byť niečo na štýl "hit team".

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Mon Feb 22, 2016 9:13 pm

To mi ani tak nevadí. Trošku jsem o tom přemýšlela-repsektive, jsem si opět pročetla víc svůj životopis (když člověk pořád nějaký píše, už se v tom ztrácí xD-gomen). Byla by v Kumo možnost pozice Velitel joninu? Vzhledem k tomu, že Akemi už má technik docela dost, chtěla bych zkusit i někoho vést-procvičení a zkušenosti strategie ostatních atd by se mi docela hodily.

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku za Tue Feb 23, 2016 6:07 pm

Hmm nechcela by si skôr skúsiť nejaký NPC geninsky tým ? na začiatok ? resp ak by sa našli normálny genini. Veliteľ Jouninov je aj tak hodnosť skôr do vojnových situácií aa mal by to byť niekto kto Very Happy sa no.. vieš, zdržuje v dedine (viz. Shikaku Nara)

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Tue Mar 08, 2016 6:20 pm

Ok, ok. Ponechám si teda tu hodnost co mám Very Happy a budu se odvíjet od hry.

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Hideo Hatake za Wed Mar 09, 2016 5:11 pm

Raiton Kage Bunshin je A ranková technika xD

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Akemi Kagayaki za Fri Mar 11, 2016 4:29 pm

Edit

_________________
Akemi Kagayaki:


~S~Rainton no Chimera(V.T.)
~S~Raiton: Shin'ne(V.T.)
~A~Raiton: Kage Bunshin
~B~Raiton: Bakurai
~B~Raiton: Gian
~B~Raiton: Bunto
~B~Suiton: Suijinheki
~B~Katon: Gouryuuka no Jutsu
~C~Katon: Ryuuka no Jutsu
~C~Raiton: Kangekiha
~C~Suiton: Mizu rappa
~C~Raigen Raikōchū
~D~Shunshin no Jutsu

Ninjutsu=5
Taijutsu=5
Genjutsu=1
Rychlost=4,5
Síla=3,5
Chakra=4
Inteligence=4
Ruční pečetě=3
Celkem=30

Raiton
Suiton
Katon
Doton
Theme melody:

avatar
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 19
Location : Brno

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku za Sat Mar 12, 2016 8:17 pm

Toto , bola síce technika Amay Ringo ale nepotrebovala k tomu kiby, tak.. pravdepodobne s tvojim kg by si na to prísť mohla. Takže pravdepodobne cajk

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akemi Kagayaki [JŌNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru