Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána Kirigakure

+64
Mikasa Aomine
Killunia
Michie Ai
Akemi Kagayaki
Atsuka
Sarada
Kisuke Uchiha
Tatsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Mizuki Netsu
Natsuki Uzumaki
Airis Shiroyaki
Rokuro
Misha Haybushi
Seito Senju
Faito Dansaku
Tobias Ohara
Goku
Hakuei
Hana Ichiro
Takao Hanare
Hisa Kaguya
Kenji Uesugi
Reina Kana
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Rin Saito
Nizashi Shiroi
Hine Kureta
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Crystal Takaishi
Keigo Nakagami
Kiseki Mirakuru
Hyuuga Mikomi
Shiranui Heiwa
Kirin Yakushi
Civil
Kairi Utsushi
Sora no Sen
Yoko Terumi
Anbu
Rei Casius
Gats Terumi
Ruko Terumī
Takeshi Kenpachi
Naoki Utsushi
Kataro Terumi
Sadao
Junka
Totsuki
Kioshi Hoshigaki
Akio
Hirin
Akira Hitsumi
Shin
Hoozuki Meizu
Daisuke Utsushi
Bijuu
Shinobi
Yogi
Kashike
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
68 posters

Strana 3 z 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:40 pm

First topic message reminder :

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 23008-kirigakure_super
Kirigakure je zahalená mlze, tudíž ani brána není vidět. Najít Kirigakure je celkem těžké a většina lidí, kteří zde zatím nebyli, bloudí. V blízkém okolí jsou však shinobi, kteří cestu do vesnice hlídají, takže Vám můžou pomoct.
U brány je několik ANBU, kteří hlídají všechny, kdo přichází i odchází. Po několika hodinách se stráž vystřídá. Dále se tu střídají dva Jounini, kteří zapíší každého, kdo z vesnice odchází a právě přichází dovnitř. Samotřejmě jsou tu i dva medici, kteří jsou připraveni na vše.
Ti, kteří přicházejí do vesnice potřebují nějaké povolení či prohlášení od svého Kage, proč do vesnice přicházejí. Nemají-li ho, pobýt ve vesnici můžou až na základě rozhodnutí Mizukage.
Ti, kteří z vesnice odcházejí, musí mít povolení od Mizukage, že můžou opustit vesnici. Povolení předloží u brány.
Brána vesnice se uzavírá přesně ve 21:00. Poté už nikdo neodejde z vesnice ani se nedostane dovnitř. Výjimky pouze v případě nouze (napadení, válka, na příkaz Kage/Kageho)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Bijuu Wed Aug 07, 2013 4:47 pm

Byl jsem svázaný a to se mi ale vůbec nelíbilo. Nějaký šílenec se na mě vrhl se svým hladovým mečem, nechtěl jsem aby měl dostatek mé čakry, tak jsem po něm vypálil několik menších bijuudam. Pak se na mě vrhla ta obří liška a slyšel jsem něco o zapečetění. Vůbec se mi nelíbila ta myšlenka, ale něco tady bylo špatně. Museli si všimnout, že místo svých temných očích mám sharingan, byl jsem ovládán. Já jsem byl jeden z bijuu, který nebyl tak agresivní, spíš naopak. Jsem přece Choumei Šťastná sedmička. Ale technika byla silnější, vzpíral jsem se a vypouštěl menší tlakové vlny, nesoustředil jsem se, tak jsem je vypouštěl někam úplně mimo.
Bijuu
Bijuu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Shin Wed Aug 07, 2013 4:54 pm

Na To ze jsem nebyl senzibyl ale tu cakru musel snad citit kazdy. Pomalu jsem sel smerem kterym byla brana kdyz jsem byl dostatecne blyzko videl jsem neco velkeho a nakonec mi doslo co to bylo. Ale nesel jsem o moc blyz nez na tolik abych videl co se deje.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yogi Wed Aug 07, 2013 4:54 pm

Nepochybne šlo o zábavný sitkom, aký prežívala tajomná postava v diaľke keď sledovala Nanabiho vyčíňanie. Namiesto pridania sa na akúkoľvek stranu, si zvolila cestu pokojného sledovania zápasu odvážnych Kirijských Shinobi s Nanabim. Tí si mohli povšimnúť niečoho prazvláštneho, a to úplne nulový záujem rozbesneného Bijju, voči osobe stojacej priamo za ním. Pri pečatení si ale tiež všimli istého podivného úkazu, a to očí Nanabi v ktorej svietil Sharingan. Po dlhom a krutom boji kde prišli k úrazu len nie príliš dôležité postavy, takže to našťastie pre Kiri dobre skončilo. Zvuk ticha ktorý nastal nepochybne kvôli prítomnosti ďalšej postavy na scéne, prerušilo jeho tlieskanie a úsmev ktorý spod kapucne prehodenej cez tvár nemohli zahliadnuť...

... „Bravo.. Naozaj ste ma pobavili..“ Zaznel údolím, ktoré vytvorila z pozemku pred bránou Bijju Dama, tichý a dosť krutý hlas, hlas chladný ako samotná noc ktorá priviedla toto peklo priamo pred ich domovy. Tleskot neprestával ale tak isto ani nezvyšoval sa. Ostávajúc pred celou Kiri zahalený, možná príčina tohto útoku neprestávala stáť na mieste ako prikovaná. Práve jeho čakra patrila tej istej čakre ktorá sa objavila tak hnusne pred bránou, čakra ešte hnusnejšia, možno nie mocnejšia ale hnusnejšia ako mal Nanabi.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 5:02 pm

Pred očami sa mi len niečo mihlo a pred zrakom som už mal niekoľko menších Bijuudam, ktoré vo mne na krátky moment vyvolali menšie zdesenie.
"Čo ti to je-ách.." Radšej som prehltol vulgárne zakončenie vety... Musel som trochu pozmeniť švih Samehady, ktorú som nakoniec ale pustil pre jeden nápad. Samehada voľne začala padať na hlavu Nanabi, zatiaľčo zo mňa sa stala už iba voda, keď mnou preletela jedna malá Bijuudama, ktorá by ma za iných okolností dostala na nejaký čas na dosť dlho do nemocnice. Ale bola tu stále výhoda mojej schopnosti. Voda, alebo respektíve časti môjho tela vo vode popadali na zem, kde som sa zas zhmotnil a na krátky moment som sa stretol s pohľadom Nanabi.
Tu niečo nesedí... Prižmúril som oči, tie jej som však poznal, poznal ich každý... tu šlo o niečo viac. Ale tým som sa nezabýval, vyskočil som zas hore, kde Samehada akurát dopadala, so šťastím ju zrejme nič netrafilo, a chytil som rukoväť pevne do ruky. Následne som už iba dokončil zoskok, kedy som Nanabi už úspešne tresol celou silou po hlave Samehadou, ktorá si z jej chakry okamžite vzala veľkú časť, a tú ďalšiu si ešte len chcela brať. A začul som ešte niečo, tleskot, hlas... prítomnosť akejsi... inej chakry... vôbec sa mi to nepáčilo...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 5:11 pm

"Dělej co musíš, jsi kage, musíš rozhodnout o bezpěčí své vesnice." Podíval jsem se na Nanabiho a následně na Shigera. "Dostal jsem další ze svých blbých nápadů, vydrž." Vyskočil jsem na Shigera a přeběhl přes něj k hlavě Nanabiho. Shigeru mu přirazil hlavu k zemi, aby mi přístup usnadnil. Já vytasil Kubikiri a vší silou jsem mu bodl do hlavy v oblasti pod krunýřem hlavy.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 5:32 pm

Tušila jsem, že se to Daisukemu nebude moc líbit, ale momentálně jsem neměla moc na výběr. Dívala jsem se na kluky, jak bojují. Nemohla jsem dopustit, aby se to stalo znovu. Než jsem ale začala, vylekal mě hlas, který tu byl slyšet. Ta chakra...Co se tu sakra děje?!
Neměla jsem ale moc času přemýšlet. Potřebovala jsem jednat, dokud byl Nanabi v tomto stavu. Dostal se do stavu nepříčetnosti a to by nemuseli zvládnout ani krabi, ani Yuki.
Klekla jsem si na jedno koleno a položila ruku na zem. Soustředila jsem chakru. Po chvíli se  kolem mě utvořil pečetící kruh. Spolu s pečetícím kruhem i svitek. Kousla jsem se do rtu a svou krví jsem svitek zpečetila. Tím jsem podepsala smlouvu. Nakonec jsem přešla k Nanabimu, poskládala jsem pečetě. ,,Hakke no Fuuin Shiki." zašeptala jsem. Při poslední pečeti jsem soustředila chakru do svého těla a soustředila jsem se na Nanabiho. V tu chvíli se Nanabi změnil pouze energii, která vstupovala do mého těla, respektive do mého břicha. Byl to nárůst obrovské, opravdu obrovské chakry. Věděla jsem, jak je to silné, ale tohle jsem nečekala. Musela jsem se ale dál soustředit a chakru pobrat. Jakmile bylo po všem, na břiše se mi utvořila pečeť Bijuu. Padla jsem na kolena. Vyčerpala jsem chakru, sílu a navíc mě bolelo břicho. Spíše mě pálilo. Rchle jsem se vydýchávala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 5:45 pm

Zoskočil som na zem, pričom som sa pozrel na Mizukage. Zapečatila Nanabi do seba, čo ma v istej chvíli trochu prekvapilo, ale zároveň mi bolo teraz jasné, že sme v boji bez Mizukage. A nebol koniec. Otočil som sa k majiteľovi tej divnej chakry, pričom som si už pomerne hovadsky veľkú Samehadu oprel o svoje technikou zväčšené rameno.
Tak, buď ide boj, alebo zdrhne. Zažmúril som oči a iba ho pozoroval. Nič sa mi v tomto boji nepozdávalo, celý boj sa mi nepáčil. Vlastne, bez príkazu by som sa možno ani nezapojil. Ale už som zapojený bol, takže som sa zaujímal už o všetko. A jedinou vecou, ktorá bola za to, aby som nad tým uvažoval, bol práve ten tlieskajúci podivín.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 5:52 pm

Seskočil jsem, podíval se na Himi a následně na Torua. "Postarej se o ni prosím.." požádal jsem svého kraba, který následně odešel k Hitomi a zakryl ji svými klepety. "Jestli vás to neobtěžuje Shigeru-sama, rád bych, aby jste tu ještě zůstal." řekl jsem svému většímu krabovi. "Jistě, že ne, rád protáhnu svá klepeta." Podíval jsem se směrem za hlasem toho týpka a očekával nějaké dění.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 5:58 pm

Jakmile jsem Nanabiho zapečetila, Yuki ke mně doťapala. Byla zraněna tlakovou vlnou.
,,Děkuji moc, Yuki-hime. Zase jste mě zachránila." pousmála jsem se na ni unaveně.
,,Dávej si na sebe už konečně pozor." zavrčela na mě. Pohladila mě ocasem a zmizela. Já zůstala u jednoho z Daisukeho krabů. Cítila jsem se tak divně. Ta chakra mě dusila, bylo jí tolik, byla tak silná. A já už jim nemohla pomoct v boji.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yogi Wed Aug 07, 2013 6:10 pm

Pre postavu stojacu v pozadí a tlieskajúcu bolo toto divadielko naozaj len na pobavenie. Pochopil dosť dobre ako funguje Hebiho technika, a nie len tá. Zistil si dôležitú vec, a to presnejšie jeho schopnosti zo Sharinganom boli na úrovni ovládania Bijju. A práve v momente keď sa dokončilo pečatenie Nanabiho a Hitomi padla na kolená, pravdepodobne dosť vyčerpaná z prijatia takej moci. Nečakal to ani on sám, nechápal ako sa to zvládlo tak rýchlo a ako bolo možné že pečatenie tohto démona hodila na seba. Túžba po moci rastie v každom z nás, pre neho bolo ale prekvapivé že si zvolila seba, zároveň mu to prišlo strašne šľachetné že to nezapečatila do niekoho nevinného, že nikomu nezničila život a radšej ho sťažila sebe. No ak to vyjde, bude jedno ako to má ťažké, všetkých útrap ju zbaví...

... „Dúfam že sa vám môj malý darček páčil..“ Pousmiala sa postava potichu, stojaca naozaj neďaleko nich. Nerobila ale nič agresívne, v pokoji stál na mieste a sledoval. Nenapadol ich ani to nemal v pláne urobiť, teda ak to neurobia oni samy. Čo bolo ale nezvyčajné, jeho čakra ich doslova napádala, v zapätí ako ju ucítil okamžite zmizla a neostalo po nej ani len stopy. Cítili akoby sa celá jeho čakra vytratila, alebo skôr urovnala a oni si na ňu zvykli.
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 07, 2013 6:32 pm

Faito

Když jsem přicházel k vesnici, už z dálky bylo zřejmé, že se něco děje. Přinejmenším zajímavá chakra se kumulovala před branou a dle mého skromného odhadu za ni mohl muž postávající opodál. Prošel jsem kolem něj. Podíval jsem se na něj a zapamatoval si jeho tvář, i když z ní moc vidět nebylo. Ale neřekl ani neudělal jsem nic, jako by tam ani nebyl. Došel jsem k bráně a pohledem sjel všechny, kteří před ní byli. Neříkal jsem nic. Ptát se, jestli se něco stalo, by napadlo jen hlupáka. Navíc...nechtěl jsem moc provokovat.


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Wed Aug 07, 2013 6:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 6:47 pm

Ten muž odtud nešel pryč. Nelíbilo se mi, že tu zůstává, i když neútočil. To mě znervózňovalo ještě víc.
Zle jsem se na něj podívala. Kvůli němu mám zase poničenou vesnici. Kvůli němu mám mrtvé ANBU.
,,No jistě, nic lepšího jsem si představit nemohla." ušklíbla jsem se. ,,Proč někdy nemůže přijít někdo, kdo má čistý a milý úmysl a opravdu nám dá dárek?" zeptala jsem se jen tak.
,,Proč tu ještě stále jsi? Snad už ses pobavil, ne?" vydechla jsem. Nepokoušela jsem se postavit, věděla jsem, že by to teď moc nešlo.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 07, 2013 6:59 pm

Kashike

Nevím, jestli byl můj pokus o upoutání pozornosti úspěšný, protože mě průlet onoho Bijuu dama poslal do bezvědomí. Respektive ohromný kus kamene, který koule vytrhla a který mě udeřil za běhu do spánku. Teď ležím kousek stranou bojiště pod nějákým tím haraburdím a ze spánku mi vytéká malý pramínek krve. Krom klíčových životních funkcí jsou všechny ostatní, včetně regenerace, offline.

(ne, nejsem jelito abych se nechal trefit šutrem, jen uklízím svou postavu do nemocnice. Budu nějakou dobu neaktivní a nerad bych překážel ;-) )
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yogi Wed Aug 07, 2013 8:05 pm

Ten muž si ale všimol jej nie príliš príjemný úsmev ktorým ho obdarila po zapečatení. Teraz keď sa ich všetka pozornosť upriamila priamo na neho, mienil konečne vypovedať svoju malú zradu voči Iwagakure a urobiť k tomu prvý krok. Odhaliť svetu jeho pravú tvár, aby konečne zasial do sŕdc všetkých Shinobi na svete ktorý by chceli proti nemu vytiahnuť zbraň, strach. Strach je predsa len tou najväčšou silou ktorá dokáže zvrátiť akúkoľvek bitku na vyhranú. A práve tento prostriedok chcel neznámy muž využiť k svojmu obrazu, keď konečne trhol rukou a obidve ich podvihol k nebu. Mnohým by sa zazdalo že sa chystá zaútočiť ale namiesto toho aby tasil nejakú ultra úžasnú zbraň, ruky sa mu okamžite zaborili do vnútra kapucne a strhli ju dole...
Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Tumblr_mq6ghdQoGN1qj5jqso1_500
... „Prečo? Chcem aby si Hitomi, ty bola posol ktorý roznesie do sveta, môj návrat..“ Prehovorila postava s konečne strhnutou kapucňou. Nebola od nich príliš ďaleko, bola totiž dosť blízko a pravdepodobne už vtedy mohli si povšimnúť isté črty, no až teraz dokázali pohliadnuť do jeho kompletnej tváre. To čo ale uvideli pre mnohých neznamenalo nič príjemné. Nikto netuší ako sa vyznali v minulosti ale túto tvár Hitomi poznala určite. Tvár ktorá patrila už dávno mŕtvemu mužovi, Sharingan so vzorom ktorý bol viac ako identický. Tvár a nie len tá, čakra a dokonca aj postava a oblečenie ktoré kedysi nosieval pri už trochu vzdialenej 4 spojeneckej vojne. Uchíha, ktorý pozmenil tvár sveta. Uchíha ktorý vniesol chaos do ľudských sŕdc. Tvár samotná muža ktorý sa extrémne priblížil k Bohom. Tvár.. Madary Uchíhy!
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 8:30 pm

Sledovala jsem ho, upřeně jsem se na něj dívala. A mračila jsem se u toho. Nebylo mi nejlépe a z toho chlapa jsem tak neměla dobrý pocit. Navíc jsem měla vztek, velký vztek. Kolem mě stáli mí shinobi, uprostřed zpustošené brány.
Nic neříkal, ale...Sundal si kapucu, takže jsem konečně viděla jeho tvář. Zůstala jsem v šoku, plně omámená. Nekolikrát sem pootevřela rty a zase je zavřela.
,,Madara...?" zamulala jsem jeho jméno nevěřícně. ,,Jak to? Proč ty?" křikla jsem po něm.
,,A proč já mám být posel? Ta, kdo opět roznáší ty špatné zprávy..." ztišila jsem hlas. Madara? Jak to? Měl by být...mrtvý...Assasin říkal, že není nesmrtelný.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 9:14 pm

"Jako bych ten otravnej zjev už někde viděl.." řekl jsem zamyšleně, ikdyž jsem věděl, kdo to je. "Už mě nebaví jak svět pořád jen válčí s nějakými Madary od Uchihů.. začíná to být .. trapné." vyjádřil jsem se k situaci, někdo ji musel nějak odlehčit.
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 07, 2013 9:21 pm



Faito

Podíval jsem se zpět na toho muže. "Já to roznesu. Ty se připrav na válku. Shromáždi legedární šermíře a najdi bijuu. Tohle bude drsnější, než s Reinou..." řekl jsem směrem k Hitomi. Ani jsem si neuvědomil, že jí tykám jako za starých časů. Hlavou se mi hnaly stovky myšlenek a vzpomínek. Na to všechno, co jsem obětoval, abych vymýtil ze světa jedno zlo, na to, jak jsem odpřisáhl Narutovi, že už se takové krveprolití nebude opakovat. Na to, jak bych se měl teď sebrat a odejít s Madarou, udělat to samé jako před pár lety. Nebo lépe, pokusit se ho zlikvidovat na místě. Ale všechno bylo k ničemu. Válka je tady a já s tím nic neudělám. Zase budu bojovat jen za sebe a zase budu riskovat život pro něco, co ani neznám- klid, domov, rodinu...K čertu se vším!
Všiml jsem si přicházející mlhy. Jako na zavolanou. Krásně okresluje atmosféru. pomyslel jsem si kysele a pak jsem se otočil směrem k domovu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 9:26 pm

Uložil som si Samehadu na chrbát, kde mi trochu nespokojne vrčala a priskočil som v podstate pred Mizukage, len trošku viac popredu a trochu viac do strany. Pohľad som upriamil na podivína, teraz už zjavne podivína s menom Madara, na ktorého som sa akoby nič uškrnul.
"Héj! Nechceš svoj návrat osláviť v klube? Pozývam!" Ak tu bol niekto na odľahčenia situácie... tak som to bol ja. Veď, kto by pozýval iný Madaru do klubu, než ja?! A myslel som to fakt vážne, netrepol som to len tak. Ale tento fakt som vedel iba ja, bohužiaľ. I tak som na neho ceril úsmev s vytŕčajúcimi dvoma zubami, ktorými som sa zároveň hrýzol do pery dúfajúc, že ten starec to pôjde osláviť ako pravý chlap!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 9:28 pm

Chytila jsem se kraba za klepeto a díky tomu se vyškrábala na nohy.
Nebudu jednat unáhleně. Kiri má svou neutralitu, ale tohle se probere s několika Kage. Problémy jsou v každé vesnici, tuším že se bude konat sněm Kage. Přidržovala jsem se klepeta malinko se motala. Doufala jsem konečně v nějakou odpověď. Potřebuji něco zjistit. V jednom měl Faito pravdu. Tohle bude drsnější než s Reinou...Protože Reina, Madara a napodobenina Kabuta je apokalyptická kombinace.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 07, 2013 9:46 pm

Faito

Hitomi neříkala nic. Asi byla v šoku z někoho, kdo už měl být dávno mrtvý. Daisuke se ani trochu nezměnil a zase si hrál na prořízlou hubu. Vzal jsem Kashikeho, přehodil ho přes rameno a když jsem procházel kolem Meiza, jen jsem řekl tlumeným, ale velmi nevrlým hlasem: "Přečti si něco o historii, idiote..."
Pak jsem vešel do brány a zamířil k sobě do sídla.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Yogi Wed Aug 07, 2013 10:01 pm

Úprimne sa Madara im predstavený pousmial. V momente ako si všetci až na toho Meiza ktorého, naposledy opil v bare, spomenuli kým je pousmial sa. Bol Madara, teda aspoň podľa neho. Nebol ten pravý, to dobre vedel aj on sám, ale bol príliš identický s ním a Yoshiro ktorý sa v ňom splýval s krvou už nebol taký ako pred tým. To bol ťah ktorý si chcel vybrať. Strach ktorý prinesie tomuto svetu bude úžasný, v momente keď zaútočí Iwa na Konohu. To ale nebolo v jeho pláne, k tomuto útoku sa nemienil ani trochu pripojiť. Mal vlastné plány, vlastný rozum a vlastnú cestu ktorou sa mienil vydať...

... „Milá Hitomi, pretože ty si mi prvá padla pod ruku, možno práve preto si ťa vyberiem ako môjho posla ktorý do sveta rozšíri správu o mojom návrate. Nemusíš sa ale báť, nebudeš jediná kto ma zahliadne aby si pomysleli že si blázon. A ten Nanabi? Aj po neho sa ešte vrátim, chráňte si ich..“ Pousmial sa Madara znova, musela pochopiť na čo presne narážal keď spomenul že sa po Jinchuurikov vráti. Hneď nato ho pohltili čierne plamene Amaterasa a on zmizol tak záhadne ako sa aj objavil.  

Presun...
Yogi
Yogi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 101
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 10:05 pm

Strelil som pohľadom na Faita, z toho človeka som mal pocit, že sa za celý život ani raz neusmial, ba čo viac, ani nezasmial. Takých ľudí som nemal rád, nech už mal akýkoľvek život za sebou, proste som nemal rád príliš vážnych ľudí. Odfrkol som si a odprevádzal som ho pohľadom.
"Dík za návrh, ale ja žijem len prítomnosťou." Zdelil som mu drzo na cestu, nech má prečo nadávať cestou preč xD a stočil som hlavu zas smerom na podivína, ktorého som pozval a nezaujímalo ma, kto to bol, čo spravil, čo mal v pláne, proste nič.
"Tu si človek už ani srandu nemôže spraviť." Ticho som zamrmlal a poškrabal sa vo vlasoch, pričom som si povzdychol a zostal som čušať, keď už ma sem vylákali von z postele, aspoň som čakal väčšiu zábavu... namiesto zd*bania po prvej poznámke zo srandy. Ale čo už, mal som to na háku, ako aj nastávajúcu situáciu. Povahu a vlastnosti mi vziať nik nemohol... navyše, čoskoro sa "Madík-ne~Madík" vyparil preč, takže bolo zjavne po starostiach... aspoň čo sa boju a jeho starostí týkalo, na iné totiž nepozeral. Nie, kdežé, nato bol príliš sebecký.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 07, 2013 10:10 pm

Poslouchala jsem ho pozorně. Vůbec se mi to nelíbilo, představa, že by se pro mě vrátil a já bych zemřela, jako náš Jinchuuriki....
Mezitím se u nás shromáždili medikové a ANBU.
,,Mrtvá těla odneste do márnice, zítra se s nimi vypořádáme. Medici můžou prohlédnout Meiza." ukázala jsem na Hoozukiho, pak jsem se usmála.
,,Dobrá práce, všichni, kdo jste pomáhali." poděkovala jsem jim a pochválila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Wed Aug 07, 2013 10:15 pm

"Dobře, konec srandy, jdeme domů, párty skončila!" pousmál jsem se a poté se otočil na Shigera. "Mockrát děkuji Shigeru-sama, můžete se vrátit.." on jen jednoduše odvětil. "Bylo mi potěšením Daisuke. Pojď Toru, jdeme domů!" došel jsem k Hitomi a vzal jí do náruče. Krabi v tom momentě zmizeli. "My jdeme taky domů." usmál jsem se a odnesl jí do svého sídla, kam jsem nechal také přivolat medika. (přesun)
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Wed Aug 07, 2013 10:22 pm

Kukol som sa na jedného Medika, ktorý ku mne šiel, a len som mu rukou ukázal, aby ani nepokračoval v chôdzi. Bol som v pohode, ani škrabanček, dokonca som bol na tom s chakrou tak, ako keby som ju ani nepoužil. Napokon, na tom mala zásluhu aj Samehada, ktorá si po dlhom čase pochutila na tak obrovskej zásobe chakry démona. Tá tu z toho vyšla snáď najšťastnejšia. Tomu som sa musel uškrnúť, tak isto svojmu blbému nápadu, ktorý mi napadol... vlastne, sám neviem prečo. Proste zo srandy, tej u mňa nikdy nebolo dosť!
"Pchech, čas ožrať sa a spať," spravil som pár krokov a uvedomil som si, čo sa stalo predtým, než som vôbec do tej postele pred týždňom ľahol a.. "alebo len spať." Dokončil som si vetu v inom znení než som plánoval a s úškrnom som sa vybral pokojným krokom zas domov. Ale ktovie, či som sa fakt niekde cestou nezastavil...
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Kirigakure - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána Kirigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru