Kigiro [ANBU]

Goto down

Kigiro [ANBU]

Příspěvek pro Kigiro za Thu Jun 05, 2014 5:28 pm


~Až, keď príde temnota, je vidieť hviezdy..~

~Profil~


Meno:

Kigiro
   Pohlavie:
Muž
   Narodenie/ Terajší pobyt:
Konoha
   Vek:
22
   Sensei:
Neznámi
   Hodnosť:
Anbu
   Zameranie:
Ninjutsu, Taijutsu-Kenjutsu, Genjutsu
Hijutsu:
Yami (?, Temnota)

   
~Charakteristika~
~Vnútorná:
Jeho povahu vystihujú hlavne slová napr. nepredvídateľnosť, premenlivá a hlavne sadistická ked bojuje. Charakter sa hlavne mení od situácie, ktorá sa okolo neho nachádza. Ak je pokojná, vie sa aj zabaviť, aj pokecať. Avšak, keď ide do tuhého, tak sa jeho charakter mení na sadistu, ktorý sa nevie ovládnúť. Potrebuje vidieť krv a temnotu. Strach u ľudí, to ho najviac povzbudzuje. Spisovaním jeho charakteru by sme si tu zabrali aj niekoľko dní. Najlepšie je to vidieť v praxi :-)
~Vonkajšia: Jeho vzhľad je vážne k zamysleniu. Pretože, vzhľad presne vystihuje rovnako ako jeho osobnosť tak aj Hijutsu..>Temnota<.. Na sebe vždy nosí pomerne čierne šatstvo a hlavne kvalitné! Na to si on dosť potrpí. Začať by sa dalo s jeho žiarivými červenými očami, čo je asi jediné, čo uvidíte v temnote a čo vás na ňom najviac fascinuje. Týmito krvavo~červenými očami sleduje utrpenie, ktoré je spôsobené alebo, ktoré ešte len spôsobí. Jeho výzor dokonale dohrávajú čierné, pomerne dlhšie vlasy. Nijak zvlášť sa o nich nestará. Ako ich vietor rozhádže alebo ako ráno vstane, také sú po celý čas. Výzor dokonale zohrávajú jeho mužské črty. Na jeho tele je väčšinou pohodený čierny, kožený kabát dlhý zhruba po kolená. Pomerne vždy je ovešaný rôznou bižutériou. Od náramkov, reťazí až po jeho vzácny krížik, ktorý nosí vždy na krku. Kožené, obtiahnuté nohavice krásne dotvárajú efekt sadistu, rovnako ako čierne tričko. Po ruke vždy nosí svoju vernú katanu Kattaheddo (???—???, Stínač hláv), ktorou prezeral už niekoľko ľudských krkov..

~Temnota je nekonečná čo spravíš ked ta pohltí?~

Výška: 190 cm  
Váha: 91kg

~Boj: V boji sa zameriava na odvetvia typu Kenjutsu-Taijutsu a na Ninjutsu, pričom hlavne využíva jeho Hijutsu. Jeho rýchlosť a síla pri Taijutsu je dostatočná aby dokázal prerezať obrovský letiaci objekt. Pri svojom Hijutsu využíva najmä Kenjutsu, ktoré vždy dobre poslúži na dorazenie protivníka. A práve preto dostala jeho Katana názov >Kattaheddo<. Počas boja sa snaží protivníka vyviesť z miery a nahnať v ňom strach, čo zosiľuje jeho túžbu po krvy. A práve preto chodí aj hrôzostrašne oblečení. Strach je hlavná podpora pre jeho takmer neznáme Hijutsu. Ten, kto sa s ním stretol nikdy nevyšiel úplne zdravý. Či už to je psychické ale fyzické poškodenie.

..Kigiro sa vám dostane pod kožu a až potom zistíte, čo znamená pojem strach..


~Bodové ohodnocení schopností~

Nin- 5, Tai- 4.5 Gen- 2.5, Int- 3, Rýchl- 4, Síla- 4, Chakra- 4, Ruční pečetě - 3

~Životopis~
~Where do I begin?~

Správne by bolo začať asi tým, kde to všetko začalo, že?..Kigiro~v príbeh začína pred 20 rokmi. Samozrejme, vzniklo to láskou dvoch ľudí. Všetko to skončilo po 9 mesiacoch v nemocnici. Bol chladný, tichý večer v jednej maličkej dedinke, kde uvidel po prvý krát svetlo svetla práve Kigiro. Malý chlapček, ktorému osud otvoril veľkú cestu. Cesta života sa pred ním otvoril a započala práve teraz!
Čo ďalej?..Asi to, že pôrod prebehol tak ako mal. Žiadne problémy aj napriek tomu, že to bol matkin prvý pôrod.
A tak to vlastne všetko začalo, rodičia si ho zobrali pekne do útulného domčeka na kraji dedinky.

...

~It all started
when I lost my mother,
no love for myself,
no love for another~

Dostaváme sa do obdobia Kigiro~vých dvoch rokov. Všetko bolo fajn, priam ideálne. Kigiro si žil ako prasa v žite. Plný lásky. Veď, čo vlastne také môže robiť maličké dieťaťko? No, asi nič. Spí, je a púšťa exkrementy. Za tie dva roky Kigiro robil len to, samozrejme, hrali sa s ním rodičia. Vlastne taký stereotyp ako u každého dieťaťa. Nič výnimočné, nič zvláštne. O 3 roky neskôr ked mal Kigiro 5 rokov začal už pomáhať rodičom a hrával sa s ostanými deťmi. Zaujímal sa aj o ninja zbrane a techniky. Samozrejme, vždy, keď sa snažil nejako machrovať, tak to skončilo porezaním. Odjakživa obdivoval Shinobi. Vždy ked nejaký prešli cez dedinu tak za nimi behal a prosil ich aby im niečo ukázal. V 8 rokoch šiel okolo idúcu ninja ktorého Kigiro presvedčil aby ho niečo naučil. Po niekoľko hodinovom presviedčovaní mu ninja ukázal kráčanie po vode. Kigiro bol z toho taký hotový, že mu tam skolaboval. Už sa len prebudil doma na posteli, prepotený s otvorenou sánkou, pričom mu z úst vytekala slina. Už od tej doby sa vlastne rozhodol, že započne cestou Shinobi. Avšak, keď sa rozhodol zveriť sa svojim rodičom o svojom sne, pristihol matku ako vykašliava krv. Kigiro sa len začudoval ale viacej to nerozpytvával. Zveril sa svojej milovanej matke o svojich snoch, tá ho pochválila, že si vybral krásny, no zároveň ťažký sen. No, aj napriek tomu ho podporovala.

Kedže Kigiro~vá rodinka nebola jedna z tých najbohatších a matka sedela doma, tak sa na otca zvalila celá hospodárska časť rodiny. Len otec mohol uživiť celú rodinu a tak sa vždy vydával na nejaké obchodné cesty niečo predávať. Nech už to bolo čokoľvek. A práve preto Kigiro zostával doma len s matkou. Aj napriek tomu, že matka mala vážnu chorobu, tak to nedávala na seba poznať ani trošku. Vždy s úsmevom na tvári si pracovala okolo útulného domčeka. Samozrejme, tuberkulóza, ktorá postihla Kigiro~vú matku sa liečiť nedala. Vlastne samotný Kigiro má v génoch niečo, čo dokáže v jeho tele okamžite vyvolať tuberkulóza, no chvála Jashinovi, nestalo sa tak..
Ale vráťme sa znova do minulosti. Takýmto tempom sa matka dopracovala do postele, kde už jej nebolo možné nijako pomocť. Kigiro sa snažil vyliečiť ju. Dennodenne sa o ňu staral, no ona jeho pomoc vždy nejako odmietala. Trvalo mu niekoľko krát ju prehovoriť aby si nakoniec zobrala jeho pripravený čaj.


...

~Blood


Držala sa statočne, no po niekoľkých dňoch zomrela. Vtedy nevedomky získal temú silu. Pre Kigira to bol strašný šok. A akonáhle sa otec vrátil, tak div, že neskolaboval. Bez nej to už nebolo také ako predtým. Všetko sa zmenilo. Otec mu už nedokázal dať toľko lásky ako matka a Kigiro už nebol schopný nikoho obdariť svojim úsmevom alebo trochou lásky. Ten moment, keď ju uvidel v to ráno v kaluži vykašľanej krvi, bol ten, ktorý mu pozmenil celý jeho život. Vynašiel vlastné Hijutsu ktoré sa rozhodol zdokonaliť  a aj v smere Kenjutsu


~Few years~

Kigiro žil po pri Konohagakure už niekoľko rokov. Po matkinej a otcovej smrti sa presťahoval po 2 rokoch priamo do Konohagakure kde žije už niekoľko rokov. Hned ako sa nasťahoval do Konohagakure tak sa prihlásil na akadémiu ktorú aj spravil. Netvralo dlho a už sa vyšplhal na hodnosť Jonin. S kolegami bol za dobre sem tam si dokonca aj vyšli a aj pokecali Kigiro stále bol troška uzavretý ale nedával to vôbec najavo dokonca to nebolo na ňom ani vidno. Bol Jonin už 3 roky a Hokáge sa rozhodol ho premiestniť k Anbu kde jeho schopnosti priam patria.


Naposledy upravil Kigiro dne Fri Jun 06, 2014 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kigiro [ANBU]

Příspěvek pro Hokori Mai za Fri Jun 06, 2014 7:50 pm

Tak techniky sepiš podrobněji do vlastních (přesně podle kostry). Z toho to lze chápak jakkoli. Pak se vyjádřím ke schválení Tvé postavy. Netuším totiž jak si své hijutsu představuješ, podle technik etc. si dotvořím obrázek, a budu lépe schopen ohodnotit tuto postavu.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kigiro [ANBU]

Příspěvek pro Kigiro za Fri Jun 06, 2014 9:59 pm


_________________
Učím sa:
Dak Form S 8.6.2014 koniec 28.6.2014

Techniky:
S-Rank
Dark Transform
A-Rank
B-Rank
Dark Attack
Dark Arms
C-Rank
Dark Camouflage
D-Rank
Shusnshin no Jutsu
E-rank
Všetky základne

Body Hodnotenia:
Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 2
Intelekt 3
Rýchlosť 5
Sila 4
Chakra 4
Rychlosť Pečatí 3
avatar
Kigiro

Počet příspěvků : 20
Registrován : 05. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kigiro [ANBU]

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Jun 07, 2014 8:08 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kigiro [ANBU]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru