Maya Kurimuzon

Goto down

Maya Kurimuzon

Příspěvek pro Maya Kurimuzon za Tue Jun 17, 2014 6:06 pm


Jméno a příjmení:  Maya Kurimuzon

Titul: Poražený Ninja
Hodnost: Jounin
Vesnice: Otogakure
Věk: 21
Narození: Neznámé
Pohlaví: Žena
Klan: Neznámí
Elementy: Fuuton
Kekkei genkai:  Anbaransu - Nevyrovnanost
Sensei:  Lanna Kofu - Paní Meče (Studentka Prvního Poraženého Ninji)
Vzhled:  Štíhlejší, vyšší  sportovní postava. Levé oko černé barvy, pravé oko zakryté páskou.  

Charakter:  Je skutečný blázen. Nemá soudnost jak mluvit s ostatními. Nedokáže respektovat autoritu a nenávidí když někdo smýšlí jako hrdina. Její povaha je nevyspitatelná a popravdě si občas lidé myslí že je nesvéprávná. Ale někde hluboko uvnitř, žije kousek svědomí s pudem sebezáchovy který do ní všípil její mistr. Díky tomu dokáže myslet strategicky. Její hlavní prioritou je ale že ví kde jsou její hranice. To bylo hlavní učení jejího mistra kterého se jako jediného v životě skutečně drží.
Styl boje:  Je velice zručná v Taijutsu a především Kenjutsu. Schopnost kombinovat meč a techniku je tady na mistrovské úrovni a její hlavní bojovou prioritou. Následně unikátní schopnost Kekei Genkai kterou nepoužívá skoro nikdy.

Maya byla sirotek vyrůstající v listové vesnici. Každý den chodila pilně do akademie a také studovala vědění a poznání.
Jenže. Jednou když šla večer v sirotčinci po chodbě přepadl jí chlapec. Oboum bylo devět let. Tahal ji za vlasi a byl jí. Následně se jí podíval do očí a vysmíval se zbité ubohé a svázané dívence. Maya měla v tu chvíli jen jediné přání. Přála si umět zabíjet pohledem. To přání se jí skoro vyplnilo. Její levé oko dostalo jínou čočku a krvavě rudou barvu. Chlapec upadl do iluze a následně jako slabé dítě do bezvědomí. Maye se ale stalo to samé. Upadla do bezvědomí a probrala se až za několik dní na nemocničním lůžku. Chlapec byl velmi potrestán a Maya dostala slovo od pečovatelek že už se to nikdy nebude opakovat. Dostala taktéž pásku přez její podivné oko. Nikdo si toho na akademii nevšiml a všude tvrdila že je nemocná s pravým okem. Po dokončení Amademie  se dostala do týmu s chlapcem se kterým se onu noc naneštěstí střetla. Tvářil se na ni vždy mile a dělal pro ni vše. Vypadalo to že je do ni zamilovaný. V dobách chuninské zkoušky se do něj Maya málem zamilovala proto že byl opravdu silný statečný a všemi děvčaty obdivovaný. V tu dobu zovna dovršila čtrnácti let.

Těsně před třetí částí Chuninské zkoušky, Maya potkala podivnou ženu. Po menších neschodách, začal rozhovor. Žena učila Mayu celý měsíc před závěrečnými zkouškami. Učila Techniky meče a smýšlení poraženého ninjy. Maya byla moc ráda že má takhle skvělého mistra a velice se zapálila do tréningu.
V den souboje, Maya dostala soupeře který nebyl moc silný. Ba naopak, byl až moc slabý. Ale Maya v něm viděla snahu a potenciál. Přemáhal se proto aby Jí porazil. Podle učení Poraženého Ninjy, to nebylo moc dobré. Každý by měl vědět kde má své limity a vůbec by se je neměl pokoušet překračovat. Člověk si tím akorát ublíží. Zemře a další kvůli jeho hlouposti také...
"Vdávám se!" Vykřikla Maya na sudího. Nikdo nechápal proč to udělala a všichni jen nevěřícně koukali s otevřenou pusou. Její souboj který dominovala a vyhrála by ho bez toho aby se zapotila jen tak vzdala.
"Moc na mě nekoukejte." Pokračovala v mluvení k sudímu. "Je vidět že si akorát něco udělá a Já nebudu mít radost z výhry nad někým kdo je proti mě v nevýhodě."
Nikdo netušil že sudí bude tak moc rozumný a že udělá takové rozhodnutí jako udělal.
"Ameki." Ukázal na chlapce který díky Mayině kapitulaci vyhrál. "Se stává Chuninem Listové vesnice. Díky svím schopnostem a snažení donutil soupeřku se vzdát"
Následně ukázal na Mayu. "A ty se také stáváš Chuninem. Proto že víš kdy přestat. Tvá moudrost bude dobrým přínosem světu. Jdi příkladem mladším generacím."

Po jmenování chuniny to Maya a její Parťák se kterým již měli vyřešenou minulost,  spolu šli oslavit. Bohužel smůla byla že u něj doma. Ano, za svůj plat za mise si oba koupili každý svůj byt. Chlapec zamkl a zaterasil co mohl. Následně se na Mayu vrhnul a snažil se ji svlékat. Obtěžoval ji osahával a bůh ví co by se ještě stalo kdyby se Maya nepokusila utéct. Bohužel ji to moc nevyšlo, chlapec ji přitiskl na stěnu a strhal z ní vše až na spodní prádlo. To si Maya dokázala ubránit. Ikdyž byla celkem silná, stále to byla dívka a od malička měla hlavně strach. A hlavně z těhle situací. Posměch dětí s rodiči, přepadnutí tímto chlapcem před pěti lety, jeho úsměv a styl konverzaci sní. Všechno Jí to děsilo.

"Todle je pomsta za to před pěti lety!" Vykřikl a vrazil jí facku. Poté ještě jednu a pak se jí snažil dosvléknout. Maya byla bezradná a v koncích. Až se nakonec stalo to co ji naprosto změnilo. Strčila do něj a v tu chvíli jí on při pádu sundal pásku. Jak se otočila k dalšímu pokusu  o útěk, podívala se do zrcadla kde viděla odraz sama sebe. Zubožené dívky . Pak si všimla svého oka. A to ji opravdu změnilo. Sama sebe uzavřela do iluze kde se jí milionkrát promítl její krutý život. Rozhodla se že už nebude taková jaká byla předtím a iluze jí pomohla změnit vlastní povahu.  Když se probrala z vlastního genjutsu, chlapec se zrovna zvedal. Již jiná Maya ho spražila svím pohledem a on se jí podíval do očí. Uzavřen do iluze padl do kómatu.
Maya se okamžitě sebrala a šla to nahlásit svému Týmovému Sensei a Hokagemu.
Oba stáli v místnosti a křičeli na Mayu že velice ublížila vlastnímu čelenu vesnice. Že postrádá ohnivou vůli.
Maya celá viděšená a plná nenávisti utekla. Běžela k sobě domů kde si chtěla zabalit věci ale něco se stalo. Za jejími zády se ze stínu vynořila žena.
"Mayo. Moc se omluvám že jsem tam nebyla." Hovořila a v tváři měla ustaraný výraz.
"Lanno-sensei." Maye stékali po tváři slzy. "Co mám dělat?" Měla pocit že to je poslední osoba které může věřit. A také byla.
"Půjdeš semnou" Odpověděla Lanna a pomohla jí zabalit věci.

O rok později se obě usadili mezi cestováním v jedné vesnici. Trvalo to přibližně dva měsíce, proto že tu Lanna měla moc práce s učením šermu. Maya byla výbornou asistentkou a zároveň studentkou. Hlavně byli ale obě nejlepší kamarádky.
Den před tím než měli odejít z vesnice, se kousek od brány zapálila část lesa.
Obě jakožto Ninjové, běželi na pomoc občanům. Chtěli evakuovat lidi z lesa kdyby tam někdo byl.
Ale nikoho nenašli. Tedy až na jednu osobu. Mayin bývalý sensei který vedl její tým stál uprostřed plamenů. Jakožto jeden z ninjů listové vesnice, byl dobrým uživatelem ohnivého elementu. Samozřejmě to byl i vyník požáru.
"Tomiko." Podíval se muž na Mayu. Ta okamžitě věděla co se děje.
"Můj synovec Tomiko!" Snažil se zabít Mayu pohledem. Chlapec který napadl Mayu a nakonec na to doplatil kvůli jejímu pravému oku. Chtěl zaůtočit ale Lanna ho zastavila.
Strhl se tedy nelítostný souboj mezi bývalým mistrem Mayi a jejím součastným mistrem.
Chtě nechtě, Lanna byla mnohem silnější bojovnice a měla obrovzkou převahu. K její smůle, si ale nevšimla hořícího stromu který jí spadl na nohu a zapálil oblečení. Maya okamžitě přispěchala na pomoc a uhasila popálenou Lannu.
"Zvládneš to?" Otázala se Lanna Mayi.
Ta jen souhlasně mčky přikývla. Nejdříve chtěla ale Lannu vyprostit.
"První pohled je zdarma, říká se mu poznání.
Druhý pohled přináší šílenství, říká se mu začátek.
Třetí pohled je dokonalý, a proto se mu říká jedinečný.
A čtvrtý pohled tě oslepí, proto se mu říká poslední."
Maya nechápavě zírala na Lannu. Ta ale po chvilce ještě pokračovala když Maya zvedala strom z její nohy.
"Tvé pravé oko Anabaransu je oko nevyrovnanosti. Držela jsem pomocí pečetě tvé skutečné Já na uzdě, ale pokud se mi něco stane, staneš se tím kým opravdu jsi."
Než Maya stihla jakkoliv zareagovat, Lanna ji strčila dál od sebe. Maya upadla na zem a jen viděla padající strom který rozdrtim hlavu její milované sensei a zapálil zbytek těla.
Maya jakoby se znovuzrodila. Sundala vzteky pásku z oka a šla najít svého bývalého mistra. Postavila se před něj že bude pokračovat v souboji. Posedlá pomstou se podívala do obličeje muže který reflektivně spatřil její oko. V tu chvíli padl do iluze která z něj udělala to co z jeho synovce. Šílence zralého tak akorát na kazajku. Neschopný se skoro ani pohnout byl vzteklou Mayou rozsekán na kusy.

Pár let trvalo než se Maya trvale usadila. Přišla do Otogakure kde se představila jako nový poražený ninja. Otokage ji přijal a po pár letech ji nechal jmenovat Jouninem. Poražený ninja byl zde trochu  známí už dříve,  proto že jednou jednomu muži dobře poradil a jedné ženě kdysi pomohl. Stalo se toho mnoho. Ale co se stane teď už nikdo neví.

Název Techniky: Tengoku no suraisā - Nebeský Kráječ - S
Název Techniky: Komando - Příkaz - A
Názech Techniky: Fuuton: Kaze no ha - Větrné ostří - B
Základní Techniky

Vybavení:
ZVN
Andělský Sen - Katana která je v dokonalém souladu s větrnou čakrou. Jiná čakra se do ní ale vložit nedá.Body: Nin - 2 , Gen - 5 , Tai - 4 , Síla - 3,5 , Rychlost - 4,5 , Inteligence - 5, Chakra - 4,5 , Ruční Pečetě - 0,5
(30 dohromady)
avatar
Maya Kurimuzon
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 21
Registrován : 12. 05. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Maya Kurimuzon

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Jun 18, 2014 9:39 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru