Hiroyuki Tooya [CHUNIN]

Goto down

Hiroyuki Tooya [CHUNIN]

Příspěvek pro Hiroyuki Tooya za Sat Jun 21, 2014 7:56 pm

Jméno a příjmení: Hiroyuki Tooya
Hodnost:Chuunin
Vesnice: Konohagakure no Sato
Věk: 16
Narození: 18.3
Pohlaví: Muž
Klan: Tooya
Elementy: Voda
Kekkei genkai: Ovládání krve (Kekkei genkai klanu Tooya)
Sensei: Mayo Tooya z vesnice Tooya

Charakter: Hiroyuki je velice obezřetný, korektní a tichý. Nemá rád když musí něco opakovat 2x, je přímočarý a je odměřený. Má rád po dlouhém dni zaběhat nebo vykonat nějakou fyzickou aktivitu. Je poslušný a rád cestuje mimo Konohu. V boji je nemilosrdný. Má rád nedopečené maso, nepohrdne rámenem. Nemá rád když je někdo dětinský, a ze všeho rád utíká. Nemá rád nepořádek. V poslední době našel zalíbení v krvi. (Bližší vysvětlení v životopise)
Styl boje: Hiroyuki využívá techniky klanu Tooya, které se naučil v jejích vesnici. Využívá Taijutsu i Ninjutsu. Genjutsu bohužel nevyužívá.
Životopis: Narodil se v chudém prostředí, už jako malý kluk musel pomáhat matce, protože jeho otce zabili ve válce. Jako malý měl jednu oblíbenou činnost, pozoroval hvězdy, rád byl dlouho vzhůru. Matka mu řekla, že jeho otec se stal jednou z těch hvězd, a že na něj bude vždy dávat pozor. Když mu bylo osm let, matka jej dala do trénování mistru Mayu Tooyovi. Mayo si malého Hiroyukiho oblíbil a bral ho na svá oblíbená místa mimo vesnici. Mayo ho učil různé věci, techniky, různé způsoby chování, historie a tradice klanu a historie světa Shinobi. Hiroyukiho to bavilo a zajímal se. Techniky trénoval vždy svědomitě a nechtěl zklamat svou matku, otce a svého mistra. Ve 12ti se stal Geninem své vesnice, která byla neutrální a posílala své nejlepší lidi do různých vesnic, především do Iwy. (V době kdy se Juro Hokori ujal vlády nad Iwou, vesnice klanu Tooya s ním přestala spolupracovat.) Nechodil moc na mise, zůstával pořád ve vesnici a učil se u mistra. Chtěl být nejlepším z klanu. Aby byl na něj otec hrd.
Jednou trénoval v jedné opuštěné budově, sensei ho učil techniku hizō wo kyōka suru (trvalá .... posílení sleziny) (absolutní výroba krve), ale potom zjistil, že mu to vůbec nejde. Objevil se problém, jelikož klan Tooya využívá svou vlastní krev a k tomu potřebuje mít neustálý přísun nové krve, kterou většinou získávají z této techniky. Sensei se zděsil a už se malému chlapci moc nevěnoval. Snažil se získat nový způsob.
Jednou z tréninku šel 15ti letý Hiroyuki domů vyčerpaný a viděl malé dítě hrát si s mičudou v lese. Hiroyuki dostal chuť na krev, a přišel k novému způsobu jak načerpat novou krev. Hiroyuki byl nepříčetný, byl hodně zesláblý a chtěl se zachránit ze všech sil. Vrhl se na bezbraného chlapce, rozsápal mu hrdlo, celého ho vysál a usnul. Ráno se probudil a zděsil se, že leží celý v krvi malého chlapce. Utekl z vesnice a zvykl si na přísun krve, pocítil v ní sílu a začal nemilosrdně zabíjet nevinné lidi. Jednou ho vyhledal tým z vesnice v čele se Senseiem a matkou. Po boji ve kterém prohrál se vzdal a uvědomil si co všechno špatného udělal. Sensei věděl, že jediný kdo mu může pomoci je Hokage, vyhledal Hokageho a ten mu zapečetil pomocí Fuuja Hooin Kekkei genkai. Tím ztratil chuť po krvi a jeho zlá stránka se už více neprojevovala. Naučil se přijímat krev z jiných zdrojů. Byl vděčný Hokagemu za jeho pomoc. Rozhodl se zůstat v Konoze, kde se stal zanedlouho Chuuninem.
Avatar:Body:
Ninjutsu: 4
Taijutsu: 3
Genjutsu: 2
Inteligence: 3
Síla: 3
Rychlost: 3
Ruční pečetě: 3
Celkem: 21

Techniky:
E-Rank
Základní techniky
D-Rank
Kyūketsu no ken
Shunshin no Jutsu
C-Rank
Chiton no Muchi
Chiton no Sekai
B-Rank
Suiton: Suiryudan no Jutsu
Suiton: Suijinheki
A-Rank
Chiton no Chiryō


Naposledy upravil Hiroyuki Tooya dne Sun Jun 22, 2014 9:10 pm, celkově upraveno 2 krát
avatar
Hiroyuki Tooya
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 33
Registrován : 21. 06. 14
Age : 18
Location : Litvinov

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hiroyuki Tooya [CHUNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju za Sat Jun 21, 2014 8:42 pm

Vítáme tě tady, POVOLENO

_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru