Tenshi Ochita

Goto down

Tenshi Ochita

Příspěvek pro Tenshi Ochita za Tue Jun 24, 2014 10:12 pmJméno a příjmení: Tenshi Ochita
Klan: Tooya
Kekkei genkai: Chiton
Místo narození: Iwagakure no satto
Současný pobyt: Kumogakure no satto
Rank: Jounin

Pohlaví: Žena
Narozena:  4.12
Věk:  19 let
Výška:  168 cm
Váha:  58 kg
Krevní skupina: 0

Cíl: Ten se tváří, že je jí všechno jedno, že nic nechce, ale ve skutečnosti vždycky toužila po klidné rodině, po otcově uznání a především po klidném vztahu se svým bratrem... ale to by nikdy neřekla!

Styl boje:
Ten už jako malé dítě podstoupila tvrdý trénink a ne zrovna šetrné zacházení, díky čemuž je velmi odolná, přímá, rychlá a velmi solidně reaguje. Nikdy nedává najevo city, odpouští si zbytečné poznámky a veškerou energii soustředí na boj.
Hlavními přednostmi Tenshi jsou ale trpělivost a preciznost. Dokáže vyčkávat celé hodiny nehybně na vhodný okamžik, koncentrovat se na něj a dotáhnout konce bez jediné chyby. Pracuje vždy tiše a nenápadně. Naštěstí pro ni má skvělý zrak a přesnou mušku. Nic ale nebylo zadarmo a svůj styl musela vybrousit dlouhými, neúnavnými tréninky.
Je poměrně inteligentní, vždy všechno předem promýšlí, nikdy se nevrhá do problému bez rozmyslu. Nikdy nedává najevo city, odpouští si zbytečné poznámky a veškerou energii soustředí na boj. Dokáže pozorovat své okolí s nebývalou přesností a najít sebemenší detaily. Díky tomu je také skvělým stopařem. Velkou výhodou je také její sebeovládání, nikdy nepanikaří a vždy uvažuje až s děsivě chladnou racionalizací. Pokud se tedy nejedná o Shira…

Taijutsu- Její KG ji už dopředu donutilo používat právě taijutsu, společně s ninjutsu.
Ninjutsu- Typ boje, na který se zaměřila. S její schopností by stejně nejspíš nebylo lepší volby, proto právě ninjutsu. Její styl je založen na obraně a útokům na dálku.
Genjtusu- jistě největší slabina Tenshiina boje. Umí pouze základy, zrušit genjutsu primitivnějšího typu, ale sama jej nevyužívá a snaží se mu co nejvíce vyhýbat.
Vybavení:
-ZVN
-výbušné lístky – 10 kusů
-obvazy a lékárničku
Chiton:Výhody:
Jak už bylo několikrát zmíněno, většina potomků tohoto klanu dokáže ovládat vůlí krev proudící v jejich těle. Vyskytuje se tedy jako pokrevní schopnost a již před mnoha lety byla nazvána Chitonem. Primární schopností je především manipulovat s touto tekutinou, ovládat její proudění a tvar, jakož i využívání výrazně lepšího krevního léčení. To vše lze však uplatnit pouze na sebe a se svou krví. Neexistuje tedy možnost, že by uživatel využíval krev někoho jiného. Výjimku mohou tvořit geneticky podobní jedinci (dvojčata, blízce příbuzní jako rodiče a děti atd.), čili neexistuje možnost brát si krev od jiného jedince s prospěchem pro uživatele.
Další výhodou, kterou vyvinuly především pokusy je, že uživatel si vystačí s poměrně malým množstvím krve k přežití, čili v boji může mít celkem velkou spotřebu.
Jinak je uživatel imunní proti jedům, jelikož ty se šíří krví. Stačí tedy jen, aby uživatel „nakaženou krev“ ze svého těla odvedl.
A poslední, stejně jako například oční KG, ani zde uživatel u některých technik nepotřebuje dělat pečetě. Jsou to především techniky, kdy uživatel z krve tvoří zbraně.
U některých technik naopak musí, většinou jde o A-čkové a S-kové techniky.
A pak je tu také krevní léčení, čili že uživateli se výrazně rychleji hojí tržné, sečné a ostatní rány, hluboká zranění a je téměř nemožné, aby vykrvácel (pokud to není vědomé). Navíc mu samozřejmě chrání vnitřní orgány.
Slabiny:
Největší nevýhodou tohoto kekkei genkai představuje nutnost způsobit si zranění. Krev se nějak musí dostat z těla ven, aby mohla být ovládána. Proto je nezbytné, aby uživatel otevřel cévy, v nichž koluje. Velikost zranění se samozřejmě odvíjí od použití techniky, na jednoduché krvavé jehly postačí škrábanec, naproti tomu jsou techniky, kdy si uživatel musí téměř nebezpečně sáhnout na život.
Pokud uživatel při boji ze svého těla ztratí až moc velké množství krve, může jednoduše zkolabovat, navíc jeho největší slabinou je zničení orgánů tvořící krev, čili sleziny a velkých kostí, kde se krev tvoří (hrudní, stehenní, atd.)
No, a jelikož máme vysoký obsah vody v krvi, velmi dobře vede elektřinu, takže uživatel je docela neschopný, vůči raitonovým technikám.
Zaměření:
Kenjutsu, ninjutsu, genjutsu, medik
Krev se dá lehce využívat v téměř všech odvětvích boje, ovšem žádný shinobi není schopen ovládat všechny podsložky. Většinou jsou soustředění maximálně na dvě odvětví, popřípadě tři, ovšem poté se soustředí na jedno téměř s 80%, zatím co zbytek tvoří dvě zbylá odvětví. Neexistuje tedy možnost, že by mohl být taijutsu mistrem, dokonalým medikem a umět ninjutsu techniky. Vždy jedna složka výrazně převažuje nad ostatními.
Zajímavosti:
Díky manipulaci s krví je uživatel imunní proti zraněním srdce. On vlastně tento orgán ani nepotřebuje, protože srdce je jen pumpa pohánějící krev po těle, ale uživatel si toto může dělat sám díky své vůli.
Rozdělení:
Ninjutsu
Techniky tohoto KG se hodně podobají suitonovým technikám, i když díky jistým vylepšením se nechá krev poměrně snadno zpevnit, čili může tvořit i jakousi obranou krustu. Pokud uživatel potřebuje kapalinu „zahustit“, stačí jen použít větší množství krevních elementů a zmenšit množství plazmy.
V tomto typu zaměření uživatel může z krve, vytékající z jeho těla, vytvářet nejrozličnější zbraně – shurikeny, jehly, meče či čepele. Dalším zaměřením jsou také techniky útočné, obranné či doplňkové. Jedná se o nejrůznější typy, jako jsou krvavé vězení, křídla z krve, změna uživatele na čistou rudou kapalinu, či posílání vzkazů pomocí krve. Sem také řadíme „pečetící“ techniky, neboť se jedná o vložení krve do oběti.

Genjutsu:
Funguje na princípe výmene krvi, či už bude v kontakte zo súperovou krvou, alebo bude súper v kontakte s tou jeho. Dá mu to určitú schopnosť vytvárať ilúzie viazané krvou. Sú silnejšie než obyčajné genjutsu (je náročnejšie vymámiť sa z ich účinku a sú podstatne reálnejšie) no zároveň zabraňujú využívania krvného elementu v ninjutsu zložke. Tiež je náročné sústrediť sa na ne, tým pádom nemôže uživatel robiť nič iné počas toho, ako nejakú krvnú ilúziu používa. Dá sa síce postupom času nabrať dosť skúseností a vytrénovať na takú úroveň, že mu nebudú zabraňovať v inej činnosti no to zatiaľ neovláda.

Kenjutsu:
Existuje také možnost vložení krve do speciálně upravených zbraní. Tato schopnost mu poté umožňuje prodlužovat, zesilovat či zostřovat danou zbraň.

Krevní léčení - Chichiyu
Zde se jedná především o to, že má uživatel ke své primární schopnosti rychleji uzavírat svá zranění i jiné výhody. Uživatele Chichiyu, tedy medici mají většinou krev typu 0 a disponují skvělými znalostmi anatomie. Dokážou svou krví pomoct ostatním. Neumí regenerovat jejich buńky, ani jejich krevní elementy, nebo plazmu, ale mohou svou krev vložit do někoho jiného a stát se tak jeho dárci.
Většinou se jedná o uzavírání nejrůznějších ran, nebo´t právě vykrvácení je jednou z nejčastějších příčin úmrtí. Také dokáží díky své krvi nahradit na nějakou dobu funkci srdce pacienta. Také umí odstranit jed z těla či infekci (princip zánětu, kdy pomáhají jejich bílé krvinky). Neumí však léčit poškozené orgány.

Vzhled:
Ten je taková dost výrazná osobnost, má rudé vlasy, které nosí obvykle svázané do dvou culíků a v nich má také často červenou sponku.  Výrazné jsou její oči. Ocelově chladné, popelavě šedivé, kterým neujde jediný detail, které dokáží studovat do hloubky, a vám přijde, že vám vidí až na dno duše…. Spousta lidí říká, že děsí, protože jsou takové prázdné, zkalené.
Málokdy se usmívá, ve valné většině případů se tváří vážně, bezbarvě, kamenně, skoro až chladně. Málo co ji dokáže přimět změnit výraz a většinou působí velmi znuděně, neupoutatelně, vzdáleně od reality. Buď se jenom záhadně usmívá, nebo se tváří zcela klidně, jen málokdy dává najevo nějaké emoce. Je velmi dobrá herečka, a ač si myslí jedno, dokáže vás svým uměleckým nadáním a sladkým obličejíkem přesvědčit o opaku.
V Ten a Shirovi by také asi jen málokdo hledal sourozence, protože zatím co nespoutaný Shiro je velmi podobný jejich matce, Ten zdědila všechny atributy svého otce, dokonce i jeho maličkou, přísnou vrásku mezi očima.
Jinak je Ten poměrně hubená a poměrně malá, na svůj věk moc nevypadá. Má aristokraticky řezanou, jemnou tvář, rovný nos a dominantní oči s přímým výrazem. Je až nepřirozeně bledá, skoro vypadá nezdravě bílá.

Charakter:
Dříve bývala velmi veselá, bezstarostná, milá a usměvavá, tak trochu naivní dívka, která si malovala růžovou budoucnost, hrála si na dospělou a užívala si života..
Tím, co Ten v dětství zažila, se změnila a zkrátka utvrdila v tom, že naděje už dávno vyhasla. Ano, Ten nevěří vůbec v nic, nevěří naději, že se svět vyléčí nebo změní k lepšímu, ani že se stane nějaký zázrak, nebo pomůže nějaký dávný Bůh. Vždycky chtěla najít jenom klid a porozumění, ale nebylo jí to umožněno, takže to přestala hledat a naučila se  žít s tím, co se stalo.
Kvůli bolesti, kterou zažila, se úplně odřízla od lidí. Tváří se bezbarvě, mluví bezbarvě, chová se bezbarvě. Nechce mít nic s nikým společného, protože nikomu nevěří. Nikdy ten luxus pocitu důvěry nezažila, takže se není čemu divit. Svým způsobem působí arogantně, protože většinu lidí přehlíží a celkově nikdy moc nemluví. Většinou působí zamyšleně, nebo otráveně, snaží se být pro ostatní nedostupná, či dokonce snobská, jen aby jí dali pokoj. Nezajímá se o názor ostatních, nebere jejich poznámky, nenechá se urazit, nedovolí si nechat se vyprovokovat.. Svým způsobem je i docela sobecká, protože je cokoli schopna obětovat za Shirovo bezpečí.
Ten sama o sobě říká, že je skvělá herečka. Čas strávený s jejím otcem, v neustálém křiku a námaze, ji naučil nedávat najevo city. Ne, že by je neměla, jen se utvrdila v tom, že ať pláče, křičí nebo se směje, nemá to na nic vliv. V jádru je hodná, jen to nehodlá ukázat. Vytrvalost a tvrdost, to jsou vlastnosti, které se naučila využívat.
Cynická, sarkastická, drzá a protivná. I tak se někdy dokáže chovat, pokud máte čest s touhle Tenshi, nemáte šanci, protože její povrchnost a arogance nezná mezí. Vlastně celá Tenshi nezná hranice, dělá si, co chce, neohlíží se na ostatní a jde si za svým stůj co stůj.


Oblíbené a neoblíbené:
Oblíbené:
Ten nikdy nebyla a ani není typ člověka, co by se k něčemu vázal, nebo tíhnul k věcem. Má ráda prostě svůj klid, ticho a sem tam nějaké vytrhnutí ze zaběhnuté rutiny. Jinak vlastně celkově sladkosti nijak zvlášť nemusí. Její oblíbenou hrou je tkanička mezi prsty, s čímž často nevědomky provokuje okolí, protože pak vypadá, že vůbec nevnímá.

Neoblíbené:
Tak kromě myšlenek, které ji neustále obtěžují a vzpomínek, které by nejraději vymazala, se moc věcí, které by Ten vyloženě vadily, asi nenajde. Nemá ráda zbytečně moc řečí a taky nerada sama mluví o své minulosti. Co ji spíš děsí, než vyloženě štve, jsou Shirovi neustálé „skvělé nápady“, protože ve většině případů je ráda, že ten „skvělý nápad“ vůbec přežil!
Nenávidí, když ji lidi podceňují, nebo jí radí a říkají, jak a co má dělat. Stejně neposlouchá..
Je docela nenáročný typ, spí, kde se jí řekne, jí, co se jí řekne, dělá, co se jí řekne. Nedělá problémy, nemá to zkrátka zapotřebí..

Minulost:1.
..Stereo a mono lidi chodí kolem,
mají obličeje obalený ledem,
stereo a mono tunelem a honem
jsem Marťan, ty Venušan..


Prší. Maličké kapky bubnují do průhledných tabulek, rozcáknou se a pomalu stékají ke konci své velkolepé existence. Studená, čerstvě prosincová noc. Nikomu se nechce ven.. jen té maličké! Dívá se na ni. Vlasy barvy nejtemnějších rubínů, chladně ocelové oči.. jeho oči! Přísně semknutá ústa. Novopečená matka úzkostlivě malé děťátko sevře v náručí. Strach.. pořád jen strach!
Dívka… zplodil dívku! Co na tom, že se má tak čile k světu? Že má jeho oči? Že ji všichni obdivují? Je to dívka! Jeho prvorozeným potomkem je obyčejná žena! Zklamal! Selhal! Hořké zklamání, protože to tolik očekávané dítě, co zachrání jeho rodinu, nemá budoucnost…
Pojmenovali ji Tenshi. Původní jméno jeho syna.. chladný odstup od vlastní dcery. Nesplňuje to, co od ní očekával. Zklamala ho žena, i ta maličká.. Už takhle je všem pro smích! Klan o pěti členech! Pche.. a teď? Pokračovatel linie.. dědic jeho cenné krve!


2.
…Nikdo neví
co v tobě poletuje
Možná to někomu řekneš
anebo ne
anebo ne
anebo ne..


Rostla. Nemohoucí miminko, batolící děťátko, chodící dítě.. Chladné, nechápavé oči. Ty velké, smutně chladné oči jí zůstali. Krev… nikdo nevysvětlit malému děvčátku, co vlastně její čistá krev znamená. Všude jen ledová netečnost. Otec a jeho ústa semknutá do úzké, přísné linky, jeho ubíjející oči.. visí nad ní jako Damoklův meč.. čekají na chybu, čekají až spadne..
Kolikrát prošla těmi studenými chodbami, schovávala se v koutek pokojů a doufala, že tak unikne té všeobecné nespokojenosti? Zklamání. Četla jim to z očí, každý jeden z nich to měl v očích, aniž by musel říct jediné slovo. Kolikrát zatoužila po troše pochopení..? Nepřišlo. Jen studený dům a prázdné obličeje. Tomu se zkrátka říká šťastné dětství.
Roky utíkaly, Ten rostla. Dril, trénink, křik. Běžná denní rutina. Není chlapec, nikdy jím nebude.. ale někdo jí musí ukázat, proč by nedokázala být vůdcem! Musí vědět, kde je její místo! Čím tvrdší, tím lepší! Koho zajímají pocity malé, hloupé holky..? Trénink, bolest, vstaň a bojuj! A pořád dokola… kdyby ses narodila jako muž… ale máš chiton, musíš trénovat, musíš zesílit! Jsi potomkem naší rodiny, tak si nezkoušej ztěžovat! Narodila ses s čistou krví, tak se podle toho chovej…


3.
…Obloha je modrá jako hotel Grand
sem trochu obyvatel
trochu emigrant…


Odměna za námahu..? Zase jen zklamání.. nebo snad vysvobození? Podzim. Barevné listí, které šumělo pod nohama a vytrvalé deště. Narodil se chlapec, konečně pýcha rodiny! Její bráška je ještě miminko, co sotva zapláče, ale otec se dme hrdostí. A malá Tenshi..?  Má svůj klid… konečně se ostrý pohled pohnul jinam!
Šesté narozeniny a nástup do akademie. Otec už má nový objekt zájmu, konec křiku a tréninku. Zamlklé děvčátko, zvyklé uposlechnout jakýkoliv rozkaz a splnit ho se 100% úspěšností mezi kupou křičících dětí. Příliš rychle vyspělá… Nikdy si tak úplně nedokázala zvyknout na tu spoustu lidí, co křičí a strkají do sebe, smějí se a jí společně bonbony. Šestiletá izolace od společnosti je poměrně slušnou překážkou v navazování kontaktů. Naučila se žít v jejich světě, i když ne tak úplně, jak by měla.
Samozřejmě, že měla pár kamarádů. Sem tam se našel někdo, kdo odpovídal její představě, ale jsou to děti. Přelétavé, nestálé a sama Ten nevyzpytatelná. Byla spokojená. Částečně sama, částečně ukotvena společností.


4.
..Ráno náruč otevírá,
noc byla jak černá díra…


Že se stala geninem, nebyla žádná novinka. Tenshi byla zkrátka nezlomná, neoblomná.. tak jak to do ní celý život rvali. Malý Shiro už umí chodit, otec se mu věnuje jako nikomu jinému a malá Tenshi jen závistivě přihlíží z povzdálí. Vážně jsi to, táto, neviděl? Chtěla jsem jen trochu uznání…
Tým 2.. Ironie a sarkasmus?  Už jenom to slovo, tým, je výsměch! Tři nesourodé živly pod záštitou senseie. Tenshi a dva její „kolegové“! Oni dva věčně v hádce, který z nich je silnější, rychlejší, větší, lepší a Tenshi otrávená jejich křikem.. běžný kolegiální den. Sensei je nedokázal usměrnit, takže je jenom učil, co bylo třeba a o jejich vzájemné vztahy se nezajímal. Štěstí pro něj…
Chuninské zkoušky byly těžkou zkouškou, kterou neprošli. Slova tým, vzájemná pomoc, podpora… neexistují! Kdybys, táto, viděl svůj výraz! Tenshi spadla na nejnižší příčku jeho hodnocení.. Nikdy neměl valné mínění a ona ho jednou pitomou zkouškou snadno přesvědčila, že měl celý její ubohý život pravdu..
A malý Shiro v jeho očích stále stoupal… závist!


5.
…Klenot pracuje hlavně v noci
domů volá mámě, když má pocit
že představa šťastnýho života je
asi fata morgana, neexistuje..


Druhé zkoušky už zvládla. Ano, pouze Tenshi, protože už znovu nechtěla vidět jeho výraz. Nestálo jí to za to… radši dřela tak úmorně, že prošla všemi částmi. Chunin… Změna názvu, ne postoje. Přece vážně nečekala uznání?!
Z týmu odešla téměř okamžitě, stejně jako se z rodinného sídla odstěhovala do středu vesnice ke své staré tetě. Volnost! Překvapilo ji, jak často za ní chodil Shiro. Že by svému nenáviděnému bráškovi chyběla? Nenáviděnému.. věděla, že za nic nemůže, věděla to, ale pořád tu byla závist. Pořád měl to, co ona neměla a zoufale po tom toužila. Uznání..
Život bez věčného dozoru byl pro věčně utlačovanou Tenshi zničující. Bylo jen přirozené, že místo dalšího rozvíjení se naopak oddala všemu, co nikdy nemohla. Kluci, alkohol, sex, klesání stále níž a níž, probouzení na neznámých místech s neznámými lidmi, za neznámých okolností… Ale ona si užívá. Konečně je z řemínku…


6.
A Čtyři slunce svítěj,
lidem pod nima není zima.
Si jako malý dítě.
a můžes začít zase znova..


Dva roky ničeho. Dva roky starostí, problémů, flashbacků. Dva roky ničení vlastní existence jen pro ten pocit zdánlivé svobody, pro ten luxus volnosti. Nebyl tu nikdo, kdo by jí usměrnil, kdo by řekl: Děláš to zle.. a ona si to nepřipouštěla.
Jenže se stalo něco, co by nečekala. Shiro! Zničehonic se objevila její matka. Shiro začal dělat problémy. Shiro, její malý bráška, kterého milovala a nenáviděla zároveň, byl jako ona! Oddával se všemu, co bylo špatné.. byla snad na vině ona? Dala jsem ti špatnej příklad, bráško?
Tehdy došla rozhodnutí, že její život je prohnilý a špatný. Ze dne na den přestala s kravinama. Tvrdá dřina! Nesmí polevit, Shiro nebude jako ona! Měsíce úmorné práce, dřiny a neustálého strachu ze smrti. Strachu..? Ne, smrt jí nikdy nepřišla jako konec, spíš začátek něčeho nového.
Další zkoušky. Prohra..? Ne, zvládla je. Uznání.. ne, už to nedělá pro uznání. Táto, byl bys aspoň na tohle hrdý..? Jonin… tohle už je prestiž, že? Tak proč nikdy…


7.
Někdy je to tak, že si musíš říct,
kvůli komu jo a kvůli komu nic.
Chodíme dokola kolem prázdných míst
a když si sedneme, je těch prázdnejch víc..


Život se s Ten nikdy moc nepáral ani nemazlil a většinou jí připravoval navíc další překážky. Ironie osudu?  Spíš odměna za ty skvělé geny. Svět se měnil, mír se rozpadal. Tooyové, hrdí a odvážní samozřejmě neustupovali ani ve chvíli, kdy měla Iwa stanout ve válce.
Tenshi měla jiné problémy. Shiro a problémy.. Jak to ten kluk jenom dělá?! Kdo ví, kde se v ní vzal ten ochranářský cit. Chtěla, aby byl v bezpečí. Aby byl šťastný.. víc než ona. Chtěla mu pomoct.. ale jak?! A pak ta věc. Shiro a ženy, samostatná kapitola do historie Tooyů. Kolikrát ho, bez jediné poznámky nebo výčitky, táhla z baru nebo cizího bytu..? Nestěžovala si. Nikdy. Ale tentokrát.. zašel moc daleko. Manželka samotného Tsuchikageho. Šok. Co měla tenkrát dělat..?
Otec a jeho přísný výraz. Vážně se tak tvářil na ní?! Jeho tiché mlčení, horší než tisíce výkřiků. Co vlastně chtěl..? Ale na ní to bylo moc. Nesnese víc jeho pohled a věčnou nespokojenost, už ani minutu.
Tenkrát se rozhodla odejít. Shiro bude v bezpečí, ona bude v bezpečí. Pokud ta nepříjemnost s Tsuchikagem v něčem pomůže, pak jako záminka odchodu. Nechtěla, aby bojoval. Její malý bráška. Nepůjde do války a hotovo.
A tak odešli. Do Kumo. Zavrhli svůj slavný rod a staly se Ochity, padlými..
Co dál..? To se ještě uvidí, přece jen..


…Hrdinové nekecaj a jdou!


Techniky:
D-rank
Chi: Messēji
Shunshin no jutsu
C-rank
Kuchiyose no jutsu (přivolávání - hadi)
Chi: Chinagasode
B-rank
Chi no nakami
Chiton: Hebi ni kama
A-rank
Chi no Tsubasa
S-rank
Kinchionshi

Body:
Ninjutsu: 4.5
Taijutsu: 4.5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Chakra: 4
Ruční pečetě: 3
Síla: 2
Rychlost: 5


Naposledy upravil Tenshi Ochita dne Wed Jun 25, 2014 7:20 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Tenshi Ochita
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 10
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tenshi Ochita

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Jun 25, 2014 8:58 am

POVOLENO, ale body si uprav (max. u chakry pokud nemáš vhodné předpoklady k vyššímu hodnocení je 4)

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru