Kaori Kasumi

Goto down

Kaori Kasumi

Příspěvek pro Kaori za Sat Jul 05, 2014 11:07 pm


Jméno a příjmení: Kaori Kasumi
Hodnost: Chunín
Vesnice: Kirigakure no sato
Věk: 18
Narození: 5. července
Pohlaví: Žena
Klan: Žádný
Elementy: Suiton, Katon
Sensei: Ryuu Kaemon
Vzhled: Kaori má dlouhé blankytně modré vlasy svázané do ohonu. Vysoká je přibližně metr a šedesát osm centimetrů. Většinou nosívá strakatou šedou bundu, dá-li se to tak nazvat. Na každé dlani má jednu pečeť Kuchiyose: Raiko Kenkä, kterou přivolává potřebné shinobi pomůcky (od katan až po senbony, shurikeny či kunaie, záleží to vždy na tom, co si herně zapečetí). Ruce má proto obvázané, aby nedošlo k neplánovanému aktivování pečetě. V bundě má skryto má skryto pár svitků (circa 4), které využívá především k boji, vyvolávaní zbraní, či k provedení jakési techniky. Na levém stehně má shinobi brašnu s dalšími potřebnými doplňky. Na každém lýtku mívá připevněn další svitek.
Charakter: Kaori je hlučná, veselá a mladá žena, která si svou budoucnost představuje docela růžově. Doposud ji vše vycházelo podle plánu, počínaje uspěním u chunínským zkoušek. Ne vždy byla taková. Jejími dětskými léty ji provázela většinou deprese, zármutek a smutek. O nich ale nerada hovoří, protože důležitá je přítomnost nikoli minulost. Svou růžovou budoucnost si představuje následně: Jounín, Oinin, Kage, a pak hrdina celičkého světa jako samotný Naruto Uzumaki. Má vážně skromné představy. Je odhodlaná své představy o budoucnosti ve velmi brzké době naplnit. Nic by se nestalo, pokud by přeskočila jeden ze zmíněných bodů, ale hlavním je, že by se posouvala pořád vpřed. Důležitým je skončit jako hrdina celičkého světa, a pak si moci díky svým skutkům chodit nakupovat věci zadarmo do obchoďáku, lepší slovo pro nakupování by bylo doslova brání. Co by kdo namítal, kdyby si zachránkyně světa vzala něco zadarmo? Zachránila přece svět. Z těchto jejich představ lze usoudit, že je troufalá, a to až nezdravě. Navzdory všem negativům v její povaze, Kaori působí někdy klidně a moudře, ale to se často nestává. Spíše se do všeho hrne okamžitě, nepřemýšlejíc o tom jaké důsledky její chování může mít.
Styl boje: Kaori se specializuje na přivolávaní jako v Narutu Tenten, což znamená, že přivolává nejčastěji různé zbraně a podobně (Bukijutsu). Svou podstatu příliš ve svých technikách neprojevuje, takže si ji během absolvování boje s Kaori ani nevšimnete. Ne že by nezvládla nějakou obtížnější elementární techniku, ale jednoduše ji podobné techniky nijak nepřitahují. Co se týče slabin Kaori. Je takové trdlo na vše, ale pokud by své schopnosti v každém zaměření měla oznámkovat, v ninjutsu by měla dvojku, taijutsu trojku a genjutsu čtyřku. Jako doplněk Kaori používá jedno ruční katanu. Je všeobecně známo, že Kirigakure no shinobi v boji s katanou nijak nezaostávají ani za legendárními samuraji, takže ani Kaori není v ovládání své katany nějaký totální smolař. Neumí s ní však natolik, aby se mohla chlubit.
Životopis: Kaori se narodila jednoho krásného slunečného dne dvěma šťastným shinobi z Kirigakure no sato. Její mamka si dlouho přála nějaké dítě, a to samo platilo i o jejím otci. Na pohled vše bylo krásné, až podezřelé krásné. Rodiče Kaori v dětství spíše rozmazlovali. Nedávali ji tresty, ale, pouze když něco provedla, řekli dva ani ne poučné slova. To vše. Tento přístup dal vzniknout nemilé Kaoriné povaze. Kari však v jádru byla dobrá, uměla druhým porozumět, když cítila výčitky svědomí, ale i tak, jakmile jste ji potkali na ulici, působila nevychovaně, zbrkle a náladově. Do všeho se hnala přímo po hlavě, nepřemýšlejíc jaký může mít dopad toto chování. Jako každý správný občan Kirigakure no sato, byla Kaori obeznámena s pravidly, které ve vesnici platí, aby se nimi řídila. Ta ale neměla ráda, že ji někdo určoval, jak se má chovat ve své rodné vesnici. Brala a do dnes ji bere jako svou vesnici, nikoli někoho jiného, a proto je toho názorů, že si ve vesnici může dělat cokoli chce, nenesouc odpovědnost. Pár krát schválně dala vzniknout dopravním zácpám v Kirigakure no sato. Někdy přeházela na veřejných mužských a ženských záchodcích cedulky. Jednou taky upravila recepty v místním ramenu. Měla bujná léta. Co hůř pro vesnici? Tato léta ještě doznívají i v jejich osmnácti, kdy se z ní pomalu stává žena. Ani spolu členové týmu to z ní neměli jednoduché, tak též ani její sensei. Všichni si ale časem zvykli. Zvykalo se jim lehce, jelikož Kaorinino dovádění nebylo až tak na vysoké úrovni. Přesto starší povahy o Kaori pořád smýšlí špatně, vidí v ní něco nebezpečného a vzpurného. Kaori tohle ale bere jako dar, který ji umožňuje její kariéru shinobi dovést ještě dál než je titul Kage své vesnice. Vidí se zcela jasně za pár hezkých let, sedící na gauči a u toho si čtoucí noviny, kde píší o tom, jak zachránila svět. Každému komu se s touto vizí svěřila, se ji vysmál, ale nezůstal nepotrestán. Zde se berou další Kaorininy problémy. A při tom problémy dělat nechce, ale nemá ráda, když ji někdo brání žít svůj život naplno. Někdo by si pomyslel, že po úspěšném dokončení chunínské zkoušky bude toto jiné. Stáří přináší moudrost. V Kaorininém stavu ale ne. Stala se ještě více problémovou než kdy před tím, a to z jediného důvodu, dokázala se posunout o něco dál! Nyní svým chováním chce dokázat, že se je schopna posunout ještě dál! Poškozovaní veřejného majetku a podobné věci ale nejsou toho dobrým příkladem. Proto si pořád většina lidí myslí, že Kaori pouze blouzní. Nedospívá a pořád se utápí ve své dětské fantazii.
Techniky:
Hiken: Tsukikage
Sōshōryū
Generic Sealing Technique
Kuchiyose: Raiko Kenkä
Summoning: Iron Protection Wall
Sōgu: Baku Ryūsei
Bakuryūgeki
Dainamikku Entorī
Kirigakure no jutsu
Sairento Kiringu
Body:
Ninjutsu - 3,5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 1
Inteligence - 2,5
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 3
Ruční pečetě - 2
avatar
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaori Kasumi

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Jul 05, 2014 11:37 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaori Kasumi

Příspěvek pro Kaori za Sat Nov 07, 2015 11:44 pm

Pokračuji

_________________
Techniky:
Hiken: Tsukikage
Sōshōryū
Generic Sealing Technique
Kuchiyose: Raiko Kenkä
Summoning: Iron Protection Wall
Sōgu: Baku Ryūsei
Bakuryūgeki
Dainamikku Entorī
Kirigakure no jutsu
Sairento Kiringu
Kaifū no Jutsu
Oboro Kata 1st Mode: Kagenui


Body:
Ninjutsu - 3,5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 1
Inteligence - 2,5
Síla - 3
Rychlost - 3
Chakra - 3
Ruční pečetě - 2
avatar
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kaori Kasumi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru