Kangae Mizutsuchi

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi za Wed Jul 09, 2014 9:20 pm

First topic message reminder :

                           
Jméno a Příjmení: Mizutsuchi Kangae
Hodnost:  Tokubetsu Jounin (B-rank)
Vesnice: Kirigakure no Sato -> Tsukigakure no Sato
Věk: 18
Narození: 12.1.
Pohlaví: Mužské
Klan: Mizutsuchi
Elementy: Suiton
Hijutsu: Mizu no Shori
Sensei: Saito Mizutsuchi

Styl boje: Primární zaměření Kangaeho je samozřejmě užívání jeho Hijutsu, tudíž Suitonu a jeho technik. Díky tomu dokáže tvořit techniky Suitonu bez pečetí ba i dokonce vodu tvořit. Nově u sebe nosí další katanu - tudíž má dvě a pomocí svých myšlenek dokáže k jeho Kenjutsu dobře přidat právě i již zmiňované Ninjutsu. Kdysi býval ten typ, který vběhne do boje bez jakéhokoliv plánu a seká do všeho co se hýbe. Během svého tréninku se však dokázal synchronizovat se svým vnitřním hlasem, dosáhl vnitřního klidu a své soupeře si nyní dobře dokáže prověřit. Je to úplně nový typ protivníka, mile rád se nevyhýbá ani protahování souboje, rád využívá prostředí a dokonce i všech menších pomůcek jako jsou kouřové bomby, výbušné lístky či nějaké to ocelové lanko. Když už se však Kangae pustí do boje, spoléhá pořád hlavně na své Hijutsu a své dvě katany. 

Charakter: Při Kangaeho narození a jeho mládí v něm byly vzbuzovány pouze negativní emoce. Měl se stát zbraní svého klanu a pro Kirigakure ukončit válku, to se však nestalo. Jeho rodina byla vyvražděná a on nikdy nepoznal pravé přátelství či lásku. Jedinou oporou mu byl jeho bratr Saito, který taktéž zemřel. Doufal, že najde nové přátelé a proto bude mít důvod žít. 

Vážně časem začal poznávat nové lidi, našel si pár přátel a jednoho nejlepšího - Akumu. Bohužel to bylo během války a když Kangae, který víceméně byl k lidem vždy hodný uviděl následky, probudilo to v něm rozdvojenou osobnost.  Touha změnit svět a zastavit válku ho v Kirigakure omezovala a tak odešel na tajnou misi do Tsukigakure no Sato, tam musel pro tamějšího Kageho zabíjet a plnit kruté mise, až se z něj stal docela nestabilní člověk, co byl ztracen sám s sobě.

Všechno se však změnilo potom, co přišel Kangae za svým Kagem a všechno mu řekl. Na celý rok a půl zanechal dělání misí, žil jen z toho co našel, či někde ukradl a trénoval. Po tomto tréninku se stal vyrovnaným člověkem, klidným a přemýšlejícím. Již z něj není snílek, který chce změnit svět jen za pomocí vlastní síly, dalo by se říct, že je to realista, který vidí směr ve velkém sjednocení všeho. Je pravda, že Kagové jsou odporem jeho názoru, ale rozhodně věří v to, že se všechno vyřeší, když se všichni domluví a právě proto je jeho cílem stát se ještě víc silnějším a zaujmout pozici Kageho v nějaké z vesnic. 

Co mám rád: Poté co se Kangae vrátil z tréninku začal mnohem více milovat jídlo, které mu bylo v přírodě při jeho stylu trénování odepřeno, takže hodně, ale hodně jí. Díky jeho větě, kterou jednou pronesl: ,,Věk je v shinobi světě jen číslo, stejně od utlého věku zabijím a prolévám krev" - mile rád Kangae pije alkohol. Aby jsme z něj nedělali nějakou spodinu, tak si ovšem potrpí na kvalitním alkoholu, mezi jeho oblíbence patří nějaká velmi dobrá whisky či tequila. To co změnil jeho věk byly také sexuální zkušenosti, dalo by se říct, že už není takové to dětské poleno, co ani neumí flirtovat, ale je z něj vyspělý mladík, co ví kam co patří. Tak když pomineme jen sex, jídlo a alkohol má celkově rád nějakou tu zábavu a odpočinek po tréninku. Začal na sobě víc makat a dokonce cvičit, aby jeho postava vypadala prostě líp, prostě typický cool plnoletý mladík.

Co nemám rád: Po tak dlouhé době si Kangae uvědomil, co vlastně rád nemá, ale přesto to musí dělat - prolévat krev jiných. I ten nejhorší člověk musí mít někoho, kdo ho má rád a to spustí další nenávist. Proto se snaží vyhnout zbytečnému prolévání krve, ačkoliv někdy to hold nutné je. Kangae přestal mít rád egoisty, nejradši by namyšleným lidem srazil jejich ego a dokázal jim, co je zač tento svět shinobi. Co by se mohlo stát další věcí, co nemá rád byl by to hluk v době, kde chce odpočívat. Celkově nesnese vyrušení ve chvílích, kdy hodlá být sám a odpočívat. Ale je to taky jen člověk, který má prostě něco, co ze srdce nemusí a to je v Kangaeho životě hmyz. Nesnáší brouky či všechno, co je malé a má hodně moc noh. 

Popis: Kangae má hned na první pohled světle modré vlasy, které si však během let přebarvil z havraní černé. Čeho si na něm každý všimne jsou jeho oči, průsvitně modré oči, které svou povahou doslova uklidňují jsou jeho sexy stránkou. Má poměrně vybledlou pokožku, za co samozřejmě nemůže, ale občas vypadá jako upír.

Kangae je vysoký 193cm a váží 85kg, má poměrně dobře vyrýsovanou postavu, až přímo kulturistickou. Pokožka je bílá po celém těle, nejen po obličeji. Co se týče různých jizev, moc jich nemá, ale sem tam se nějaký ten škrábanec najde. Na co má však slabost jsou tetování, na pravé ruce má na prstech vytetované F-U-C-K -U-, takže když dá ruku v pěst, vznikne věta: "Fuck you (u)" a na levé ruce Death.  Tudíž při přiložení obou pěstí k sobě má frázi: "Fuck u death." - Tímto rád naráží na to, že ho smrt jen tak lehce nemůže dostat. Na svých zádech má další tetování, to v podobě černého kříže, na němž je obmotaný drak. Pod tímto tetováním má ještě nápis: Watashi wa ryū ni natta hebideshita. Což by se do češtiny překládalo jako: "Byl jsem had, který se stal drakem." Jeho posledním dosavadním tetováním je anděl smrti na pravém rameni, kterou se však Kangae rozhodl pojat opět tak, aby nebyl vidět jeho strach ze smrti. Anděla smrti – shinigamiho pojal ve stylu pěkné mladé dívky, za kterou by se chtěl dostat každý mladík.  Přeci jen dlouhé černé vlasy a křídla, no kdo by nechtěl takovou fajn přítelkyni?  
Dále je tu položka, která by se dala nazvat oblečením. Samozřejmě Kangae není žádný blázen nebo labilní uchylák, co by běhal po světě radši nahý. Jeho styl oblékání by mohl být zvláštní pro jiné vesnice, ale pro členy Tsukigakure není nějak výrazný. Šedé triko s koženým páskem, na kterém má ze zadu uplé dvě katany je základem jeho outfitu. Co se týče jeho kalhot, má velmi pohodlný materiál, aby ho nějak neomezoval v pohybu, na levé noze má uvázanou čelenku a na pravé obvaz. Co se týče bot, má vysoké uzavřené boty, přeci jen shinobi boty mu přijdou trochu trapné. Dál má obvazy různě po těle, další zajímavostí jsou jeho rukavice, které zakrývají pouze dlaň a ne prst (kvůli tetování, chce aby šlo vidět). Nemá na sobě nic zbytečného, co by omezovalo jeho styl boje.


Act 1 - Klan Mizutuschi, překonám Tě Saito-kun!

Kapky deště dopadali na střechu sídla klanu Mizutsuchi a členové klanu měli zrovna poradu, když se ve dveřích objevil muž, černé havraní vlasy, oči modré jako nejjasnější oceán na světě a široký úsměv na tváři. Na zádech měl obrovský meč a jeho černé kimono bylo celé od krve.
,,Jsem zpět ze své mise, rád bych se vyspal, ale brzy budeme mít vlastní čtvrť přímo v Kirigakure, takže budeme moct opustit tohle údolí." Všichni se začali radovat a tleskat, tento mladík se otočil a místnost znovu opustil. Vydal se do budovy, kde sídlil vůdce klanu se svou rodinou. 
,,Zdravím matko, otče.." Řekl a uklonil se, poté zamířil ke kolébce a pohlédl na novorozené dítě. 
,,A můj mladší bráško." Následně odložil svou ANBU masku na věšáček a vydal se do svého pokoje. Jméno toho muže bylo Mizutsuchi Saito - syn vůdce klanu Ryoty a jeho ženy Miko. Byl to kapitán Kirigakurských ANBU jednotek a hlavní spoj tohoto klanu s Kirigakure. Všichni ho uznávali a viděli v něm dalšího vůdce, protože to byl bezpochyby nejsilnější člen klanu. Další den byla opět svolána porada, kde začal mluvit vůdce klanu, ale následně předal slovo svému synovi.
,,Rád bych oslavil narození svého brášky, Kangaeho. Chtěl bych, aby byl náš klan mocnější a mocnější, tak dnes slavte, jako by to byl váš poslední den, ale zítra začněte opět trénovat."
Dalším dnem Saito opět opustil sídlo klanu a vracel jen zřídka, všechen svůj čas věnoval na trénink s jeho mladším bratrem. 
Dnes se píše den přesně 6 let po této události. Saito vzal Kangaeho kousek za sídlo klanu, kde ho opět chtěl trénovat. Všude okolo se objevila voda, kterou však i Kangae uměl částečně kontrolovat. Vytáhl svůj kunai a vyběhl proti Saitovi. 
,,Nezapomeň, pevný postoj, síla v rukou a útoč na slabé místa." Radil Saito svému bratrovi.
,,Tse, trénoval jsem každou noc! Překonal jsem Tě!" Švihl Kangae proti sobě, avšak neúspěšně, následoval kopanec, který ho srazil na zem. 
,,Než mě Ty překonáš, uplyne dalších 10 let, ale věřím, že to jednou zvládneš." Usmál se Saito a trénink trval další 2 hodiny. Ti dva k sobě měli vážně skvělý vztah, Kangae v Saitovi viděl svůj vzor a Saito v Kangaeho bezmezně věřil. Kangae přes noci sám trénoval jen proto, aby se bratrovi mohl vyrovnat a aby se stal nejsilnějším.

Act 2 - Krveprolití

Od doby co Kangae viděl svého bratra opět uplynula nějaká ta doba a byl opět čas změřit své síly. Saito však chtěl pro klan primárně jednu věc, přidat ho ke Kirigakure. Chyběl poslední podpis vůdce klanu a mohlo se začít stěhovat. To dle Saita ale mohlo počkat, takže se vydal opět se svým bratrem trénovat. 
,,Co tam vlastně děláš? V té Kirigakure?"
,,ANBU tajemství, ale protože je Ti už skoro 11 mohl bych Ti něco prozradit, takže když mě dneska zasáhneš, všechno Ti povím." Dalších slov nebylo třeba, Kangae se ihned pustil do boje proti svému bratrovi. Chapadlo z vody chytlo Saitovu nohu a Kangaeho malá pěstička směřovala přímo do obličeje obávaného Saita. Byla však samozřejmě zastavena nějakým štítem z vody, který Saito během vteřiny vytvořil jen myšlenkou. Následně trhl nohou a dostal se ze sevření Kangaeho krásného chapadla. Vytáhl si svou katanu a švihl s ní proti svému bratrovi, který tak tak stihl tasit kunai a blokovat. Katana se sice zastavila, ale Kangae byl přetlačen a následně byl nucen odskočit tam, kde již čekala Saitova kaluž. Kangae pěkně naletěl, do půlky se jeho nohy potopily do země a získal další velkou nevýhodu. Na Saitově tváři se objevil úsměv a pomalu šel ke Kangaemu. Všechno se však změnilo, po pár krocích se Kangae mohl dostat z techniky a Saito se přestal usmívat. Rozběhl se směrem k domům, ze kterých vycházel kouř. Kangae samozřejmě běžel za ním. V klanu pobíhalo několik jednotek ANBU, ale z jaké vesnice, to nebylo na první pohled známo. Všechno hořelo a členové klanu byli vražděni. 
,,Kangae uteč!" Křikl Saito, ale v té době již bylo pozdě. Kolem nich se objevilo několik lidí s maskami, Kangae si pamatuje jen jednoho. Měl rudé oči, které šli vidět i přes tu masku. 
Kolem nich se však zvedla voda a několik nepřátel bylo zabito právě Saitem. Ten popadl svého bratra a dal se s ním na útěk.
,,B-bráško, co se stalo?" Zeptal se zmateně Kangae a se slzami v očích.
,,Nevím, tu máš mapu, musíš se dostat do Kirigakure a oznám-"  Katana projela Saitovým tělem a za jeho zády stál ten muž s rudými oči - Uchiha. Saito z posledních sil vytvořil ve své ruce dýku, kterou zabodl Uchihovi do krku.
,,K-kur*a! Uteč a nikdy nezapomeň, že je klan nyní ve tvých rukách, mám Tě rá.." Kangae chytil svého brášku padajícího na zem, jeho oči byly celé od slz a krev jeho bratra tekla po jeho rukou. 

Act 3 - Kirigakure no Sato, setkání s Akumou

Co se stalo poté, když Saito zemřel si ani Kangae nepamatuje - omdlel a za týden se probral v nemocnici Kirigakure. U jeho postele čekal nějaký člen ANBU jednotek a o všem ho informoval. Za zásluhy co Saito pro vesnici udělal, byl Kangaemu připsán byt s nájmem zdarma a výcvik na akademii. Krásná oslava 11tých narozenin bez rodiny. Co nyní chtěl byl někdo, kdo by zaplnil díru v jeho srdci. 
Nastoupil tedy na akademii, kde byl bezpochyby nejlepším uživatelem Suitonu mezi studenty akademie. Ostatní uměli použít sotva základní techniku a to u zdroje vody. Kangae si zdroj sám vytvořil a ještě dokázal s vodou volně manipulovat. Nebyl by den, kdy by Kangae nešel pozdě spát jen proto, že až tákřka do svítání trénoval, nebyl by den, kdy by nemyslel na svého bratra a nebyl by den, kdy by se necítil sám. Ráno většinou vypadal díky nedostatku spánku jako zombie a ostatní si ho rádi dobírali. 
Jendou ho dokonce přepadli tři starší studenti akademie. Smáli se mu a dokonce ho chtěli zmlátit. Bohužel pro ně se přes vodní štít ani jeden nedostal a silné nárazy vody je sráželi na zem znovu a znovu.  Síla, kterou měl byla ta, kterou ho učil používat jeho bratr. Pokaždé, když užíval své techniky myslel právě na něj. Když si na něj někdo dovolil, jednoduše ho porazil a poté přišel den, kdy se stal Geninem. Byl to přesně rok a půl. Bylo mu již skoro 13 let a v Kirigakure bylo nové oznámení, takové, které si Kangae jako Genin dokázal sotva představit -> S-ranková mise, začala válka. Kangae se připravil, jen mu chybělo něco, s čím by vypadal fakt cool - katana. No, nevěděl jsem kde se Iwagakure nachází, takže jsem se musel rychle připravit a vyrazit. Cesta tam zabrala několik dní a já přespával vždy ve spacáku někde na zemi. Konečně však přišel den D - velká válka a právě tam jsem ho potkal, člověka, který se stal během války mým nejlepším přítelem a toto přátelství trvá až do dnes. 

 Act 4 - Válka s Iwagakure, příběh o rýžových kuličkách

Rány a křik, zvuk střetnutého kunaie s katanou a zoufalé volání o pomoc, to bylo na tomto bojišti. Mizukage se rozhodl vést nás a já se připojil přímo k němu. Po cestě jsem potkal člověka, který mi zachránil život - Yata, díky němu jsem získal během boje také katanu a prolil svou první krev. Byl to na nějakou dobu můj parťák, než jsme tedy skupinka vyvolených došla až k samotnému Tsuchikagemu, což Yato nezvládl a díky mě zemřel. Opět z mých očí teklo několik slz, ale Yatovo přání bylo ukončit tuto válku a tak jsem činil, vydal jsem se do boje proti tomu muži. Uměl užívat techniku Bunretsu, takže zde bylo najednou několik Tsuchikagů s jeho ANBU jednotkami. Já sám proti sobě jednoho dostal a sám bych ho vážně neporazil, zde jsem poprvé potkal toho mladíka. Na ten den vážně nezapomenu, Tsuchikage použil nějakou podivnou Dotonovou techniku a já i s tím klukem z Kirigakure sjel pod zem. No, tedy zem se s námi propadla. Byl jsem out z boje, ale on pořád nepřestal přemýšlet, jak se odtud dostat. 
,,Ahoj, já jsem Kangae, jsme Geninové a dostali jsme se až sem!" Pravil jsem a usmál se. 
,,Akuma, těší mě." Tohle nějak odpověděl, celý ten příběh si do detailů nepamatuji, ale co nás spojuje bylo to, že jsem měl hlad. Vytáhl jsem brašnu s jídlem a vytáhl pár rýžových kuliček.
,,Dáš si taky?" Nabídl jsem jednu Akumovi a i přes jeho obličeje, jakože jsme během války a tak nakonec polevil. Od té doby se z nás stali přátelé. Bohužel všechny jsme nesnědli a už nás obmotala pavučina jednoho Jounina z Kirigakure, dostal nás z toho a já společně s Akumou vyřídil jednoho z Tsuchikagů. Následně náš Mizukage - Faito provedl Genjutsu a ANBU jednotky se přestali hýbat. Byl čas podřezat mnohem silnější soupeře, ale nemohli se přeci jen bránit, tak jsem tak učinil. Vyvázl jsem jen se středním zraněním, takže jsem se poté vydal zpět do vesnice, přímo do nemocnice. Ve svém věku jsem splnil první S-rankovou misi. V té době jsem netušil, že to nebyl konec. V nemocnici jsem si uvědomil, co se to vlastně děje, že tohle by se dít vůbec nemělo, že lidé trpí. Bohužel pár dní na to jsem se vydal na další takovou misi - srovnat Iwagakure se zemí. Během toho se stalo několik věcí, třeba jako ANBU výcvik, kterým jsem bohužel neprošel a Akuma ano, ale nedalo se nic dělat. Dokonce i na Iwagakure nakonec došla řada a na mě čekala odměna v podobě Chuunina. Vyhnul jsem se zkouškám, ale mé zásluhy vesnici byly obrovské. 

Act 5 - Temnota v srdci, Tsukigakure

Všichni slavili vítězství, ale nikdo se nedíval na ty oběti, které jsem snad viděl jen já. Chtěl jsem se vydat za Mizukagem a promluvit si sním, bohužel nebyl ve vesnici a tak jsem využil skill ve psaní vzkazů. Opustil jsem vesnici, jako misi, abych mohl učinit to, co jsem považoval za dobré. Musel jsem podpořit Kirigakure z jiné vesnice a zjisti mnohem víc. Tsukikage byl velmi tolerantní a dovolil mi se přidat, ačkoliv na můj krk byla umístěna pečeť. Konečně jsem dostal i tým - Aimi, Reie a jako sesnsei krásnou prsatou Mai. Spolu jsme různě plnili mise a já se začal v Tsukigakure cítit víc doma, než v Kirigakure. Našel jsem zde něco, co v Kirigakure chybělo. Každý člověk má však slabou chvilku a to zabíjení mi už vlezlo do krku. Jednoho dne to Aimi prostě přehnala a mé vnitřní já mě přinutilo udělat něco, čehož jsem měl litovat - zabít Aimi. Poté jsem byl připraven si vzít život, ale zastavil mě Rei. Ten kluk byl svým způsobem zajímavý, vždycky mě pobavil a dokonce jsem ho začal mít i trochu rád. 
Musel jsem zajít za Tsukikagem a dát si pauzu, v té době však přišla má nová soukromá učitelka, kterou jsem vytáhl na rande a přinutil jí mě trénovat - Pilikka, Kazekage. 
Trénoval jsem a sílil, avšak nakonec jsem musel porazit svého největšího nepřítele - sám sebe.

Act 6 - Já jsem Kangae Mizutsuchi (Během timeskipu)

Vydal jsem se mimo vesnici, do Yama no Kuni. Stejně se to území mělo brzy připojit k nám a Tsukikageho jsem pravidelně informoval. Tento trénink mi zabral celkem rok a půl a co se během něj dělo? V Yama no Kuni bylo spoustu hor, do těch jsem se vydal najít svůj vnitřní klid. Nejvíce se mi zalíbila hora, kolem které byl obrovský les a v něm spousta zvěře. O vodu jsem neměl nouzi, ale o jídlo už ano. Každodenní meditace mi dodávali klid na duši, mohl jsem komunikovat se svým druhým já, synchronizovat se s ním a později i spolupracovat. Nepřítel vždy může udělat něco, čeho jsem si nevšiml, ale já jsem si toho všímat nemusel, když jsem měl jeho.  No, první půl rok jsem se zaměřoval přímo na to, po zbytek času jsem trénoval a různě zlepšoval své Hijutsu. Nejspíš mi to i prospělo - lovit, cvičit a žít na vlastní pěst. Konečně jsem se mohl najít a vycvičit. Bohužel jsem se po té době ani nebyl schopný poznat. Byl jsem celý zarostlý, smrděl jsem přírodou a měl jsem hlad. Bylo na čase se vrátit domů, jediné co mi zbylo z mého oblečení byla čelenka, zbytek byly už jen potrhané hadry, jak sladké, že ano? Byl jsem vážně rád, že jsem se vrátil do vesnice. Vytvořil jsem jeden z klonů a ten poslal k Tsukikage, jako oznámení, že jsem zpět. Holící strojek a vana bylo to první, co jsem po roce a půl navštívil, následoval bar, druhý bar.. třetí, čtvrtý.. No a tak nějak jsem měsíc v kuse propil. 

Vnitřní já - trénink

Jak se dá zlomit někdo tvrdohlavý v mé hlavě a mysli? Povím Vám tedy příběh o tom, jak jsem se vytrénoval a stal silnějším. Krom toho, že jsem žil ze dne na den a sem tam skočil do vesnice pro nějaký alkohol, či pro nějakou tu dívku, všechen můj čas sebral trénink. Nejprve hlas v mé hlavě odmítal povolit.
,,Kangae-kun, máš na mnohem víc! Měl bys zabíjet!" Vždycky se má někde začít, no..
,,Nebudu nástroj na zabíjení, mám své vlastní city, něco, co Ty nikdy nepochopíš." Kdybych na to šel jinak dopadlo by to mnohem líp, měl jsem na to přijít hned ze začátku. Když jsem s ním nedokázal vyjít, trénoval jsem různá využití svého Hijutsu a připravoval nový stupeň, mé eso. Uplynuly dva měsíce a můj vnitřní hlas se neozval, až jednou, když jsem nevěděl, co dál dělat, nemohl jsem pohnout s novou technikou.
,,Víš, měl bys na to jít tak, abys dokázal porazit i silnější soupeře, dát do té techniky část sebe." 
,,Proč mi vlastně pomáháš? Stejně chceš jen abych zabíjel.."
,,Jsi tak naivní, chci pro Tebe to nejlepší.." Pokračovala naše konverzace.
,,Tak buď na mé straně! A pomáhej mi, věř ve mě a já to nějak zvládnu po svém.." Divili by jste se, ale tohle vážně zabralo. Postupem času jsme začali spolupracovat, dokonce mi to zachránilo život.
Jednou jsem se procházel po městě, musel jsem vidět lidi a byl jsem jak to říct, trochu opilej. Špatně jsem viděl na cestu a nějaký zloděj vytáhl nůž, už se blížil a v tom..
,,Skrývá si nůž v pravé ruce, odzbroj ho a poraž ho, neumí užívat chakru." Přišla první rada.. Pak následovala další a další.. Konečně mě nic neomezovalo, byl jsem klidný a více soustředěný, dokonce jsem i dodělal svou novou techniku a vylepšil tak Mizu no Shori. 

Act 7 - Získání dvou katan, Buntaicho

No, neměl jsem už moc financí, přeci jen měsíc propít a rok a půl protrénovat, bylo na čase vyrazit na pár misí. Nebral jsem si nic těžkého, pouze nějaké B-rankovky, které jsem se svými novými schopnostmi zvládal celkem bez problému. Co mi však chybělo byla katana. Tu starou jsem rozbil během tréninku, bylo tedy na čase vyhledat světově známého katanáře a poprosit ho o zakázku. Zaplatit mu a splnit pro něj jednoduché vymáhání peněz za dvě opravdu skvělé katany se mi vyplatilo a tak jsem si mohl přidat do sbírky dvě krásné čepele.   Chybělo mi jen přeložení do ANBU o které jsem již žádal před odchodem na svůj trénink. Stal jsem se tedy členem ANBU a po další rok plnil mise jako člen řadových ANBU. Poté však ANBU opustil a stal se Tokubetsu Jouninem.

Vybavení: Kromě obyčejných kunaiů, shurikenů etc. (ZNV) přibyly do Kangaeho výbavy také dvě katany, které nejsou jen tak obyčejné a dokonce mají i svá jména se schopností.
Kitetsu - První ze dvou katan, které si Kangae pořídil. Její čepel je celá černá a rukojeť velmi pohodlná do ruky. Její schopnost je velmi nebezpečná i pro uživatele, při čištění této čepele. Na jejím ostřím je totiž jed, který při zásahu paralyzuje jistou část, kam se trefí. (Když trefí pravou nohu, tak znehybní pravou nohu) - Jed se šíří 1 post a účinkuje 3 posty na danou oblast. (Jed se natírá) 
Shusui - Druhá ze dvou katan, které si Kangae pořídil. Její čepel je stříbrná a schopnost není až tak poznatelná na první pohled. Katana je vyrobena ze speciálního kovu aby vydržela i extrémně silné údery, či útoky silnějších zbraní. 
Dovednostní body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 2.5
Rychlost - 4
Chakra - 4
Ruční pečetě - 0.5
Celkem - 25 bodů

Techniky:
Passivní:
Mizu no Shori*
Sairento Kiringu
A-rank:
 Suiton: Daibakufu no Jutsu
B-rank:
Kagebunshin no jutsu
Suiton: Suikōdan no Jutsu
Suiton: Bakusui Shōha

C-rank:
Kuchiyose no jutsu
Suiton: Mizurappa
Suiton: Takitsubo no Jutsu
Suirō no Jutsu
D-rank:
Shunshin no justu
Kirigakure no jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
+ E-rank jutsu


Naposledy upravil Kangae Mizutsuchi dne Thu Mar 17, 2016 8:08 pm, celkově upraveno 40 krát
avatar
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Goku za Sun Mar 06, 2016 9:25 am

-Máš Taijutsu 1 takže si odstráň tie katany, pretože do taijutsu patrí odvetvie Kenjutsu, a ty vlastne ani nejsi schopný s nimi bojovať. Ak si pridáš body tak platí:

-Jed sa musí natierať, netvorí sa sám.
-Žiadne pečatenie.

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi za Sun Mar 13, 2016 9:09 am

Editnuto xD
avatar
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 18

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Goku za Sun Mar 13, 2016 9:31 am

So...

Konkrétne umŕtvovanie nepovolím. Viem že to je naruto ale už  reale na to, aby ti vôbec umŕtvili prst, ti do neho pichnú nemalú injekciu Very Happy určite by sa neumŕtvila časť tela zo sebesilnejším jedom len po seknutí katanou. Povolím ti tka paralýzu a aj to skôr v jede, ktorý nebude špeciálnou schopnosťou katany.

- Sairento Kirringu nie je technika
- na začiatok nie S ranková technika
- Fūja Hōin je technika konohy
- Suiton: Teppōdama xDDD to asi skôr určite nie wtf Very Happy

_________________
avatar
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Hideo Hatake za Thu Mar 17, 2016 8:18 pm

Povolené. 

_________________
avatar
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru