Akuma Saito- Techniky

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat Jul 12, 2014 10:54 am

First topic message reminder :

Název Techniky: Genjutsu: Kurai hi

Úroveň: C Rank

Element: Yin

Zařazení: Genjutsu

Popis techniky: Po složení pečetí se kolem protivníka objeví vír prachu, který znemožní na krátkou dobu vidět naskrz. Jakmile vír ustane, uživatel (Akuma) zmizí. Protivníkovi se začne pomalu zatemňovat zrak, ztratí vizuální přehled, jediné, co vidí je tma. Po chvíli ztratí i kontrolu na sluchem, slyší hlasy z každé strany, nedokáže určit, odkud hlas přichází. Uživatel této techniky může mezitím chodit kolem něj a nebo utéct, protivník to prakticky nepozná.

Nevýhody/Slabiny: Stejné jako každé Genjutsu. Toto Genjutsu ovládá pouze dva smysly, zrak a sluch. Lidé, kteří mají vyvinuté čichové receptory lépe než normální člověk se dokáží i v tomto Genjutsu pohybovat podle čichu. Toto Genjutsu zároveň nedokáže zastavit pohyb nepřítele, i v tomto Genjutsu se může pohybovat, ale poslepu.

Uživatel: Akuma Saito


Povolená

___________________________________

Název Techniky: Genjutsu: Shōri

Úroveň: C Rank

Element: Yin

Zařazení: Genjutsu

Popis techniky: Po složení pečetí se rozezní velmi nepříjemný zvuk, který nakonec skončí a nepřítel je nepřítel lapen do Genjutsu, kde prožívá iluzi toho, jak vítězí. Každý jeho útok se zcela jistě povede a když použije techniku, vždy zasáhne svůj cíl ze 100% přesností. Protivníka můžou chytit pocity eufórie a sebejistoty, ale ve skutečnosti stojí nehybně namístě a žije si ve svých iluzích, kde i on je skoro bohem Shinobi. Genjutsu samo skončí, když uživatele (Akumu) v této iluzi zabije. Poté se opět ozve nepříjemný zvuk a iluze se začne sama pomalu rozplývat a nepřítel zjistí tu hořkou pravdu, že tak dobrý, jak si doteď myslel, že je není.

Nevýhody/Slabiny: Tato technika trvá tak dlouho, dokud moje iluze žije a v iluzi se protivníkovi daří, takže to může být otázka několika postů, ne-li jen jednoho, než Genjutsu skončí. Jinak nevýhody stejné jako u ostatních Genjutsu, navíc toto Genjutsu musí být navázáno očník kontaktem i složením pečetí, ne jen pomocí pečetí

Uživatel: Akuma Saito


Povolená


__________________________________


Název techniky: Yin Bunshin

Úroveň: D Rank

Element: Yin

Zařazení: Ninjutsu


Popis techniky: Po složení pečetí se aktivuje zároveň uživatelovo Kekkei Genkai, které vytvoří z uživatelova těla jeho identickou kopii. Tento klon nemá fyzické tělo, funguje na stejný princip jako normální Bunshin s tou výjimkou, že uživatel může klon využít k aplikaci Genjutsu. (Příklad: Akuma bude schovaný ve křoví a bude chtít použít Genjutsu, kterým zastaví nepřítele, potřebuje na to ale oční kontakt, vytvoří Yin Bunshin, který vyjde proti nepříteli a podívá se mu do očí za Akumu, který mezitím v křoví složí na techniku pečetě. )


Nevýhody/Slabiny: Stejně jako Bunshin nemají fyzické tělo, všímavější poměrně snadno rozeznají Bunshin od pravého uživatele. Počet těchto klonů je omezen na na jednoho, naráz jich jeden uživatel nemůže mít více. 


Uživatel: Klan Saito


Povolená


___________________________________

Název techniky: Genjutsu: Otogibashi no Sekai

Úroveň: A Rank

Element: Yin

Zařazení: Genjutsu

Popis techniky: Po složení pečetí a podívání se protivníkovi do očí, ( Nebo pomocí zvuku, kteří vydává mé Kuchyiose) je protivník uzavřen do Genjutsu v pauním světě, kde jediným vládcem je uživatel této techniky. Nepřítel se ve skutečnosti nehýbe, tato technika jej uspí, je to, jakoby žil velmi živí sen. Uživatel této techniky musí po celý čas techniky držet jednoruční pečeť, kterou udržuje spojení mezí ním a hlavou protivníka. V Genjutsu se děje přesně to, co si vymyslí uživatel. Může si vymyslet vlastní prostředí, může jej zachovat, může měnit počasí, může zde dělat vše, co ho napadne, pravdou však zůstává, že je to stále jen klam a iluze. Další využití této techniky je takové, že se dá použít jako poměrně výhodné místo pro trénink. (Vytvořím situaci, na kterou bude muset dotyčný reagovat.) 
Když se mi podaří v protivníkovi po dobu jeho věznění v Genjutsu zlomit jeho vůli, automaticky se technika sama ukončí a protivník se ocitá v psychicky špatném, lépe řečeno bezvládném stavu. Po dobu dvou postů není ani sám schopen pohybu, celé jeho tělo se třese.

Nevýhody/Slabiny: První věcí, která je třeba říct a není ani slabinou, ani nevýhodou, je ta, že uživatel si v Genjutsu sice může vymyslet co chce, ale pravdou zůstává, že jen to, o čem má nějaké informace. Nemůžu si vymyslet, že se tam objeví Pein, Hidan, Kakuzu a nakopou ti prd**. A nyní k nevýhodám a slabinám.
Jak už jsem zmiňoval, nevýhodou pro uživatele této techniky je, že pokud chce techniku udržet funkční, musí mít složenou jednoduchou jednoruční pečeť. Pokud se někomu podaří uživatele přinutit (Například fyzicky) pečeť uvolnit, uvolní tím i svůj cíl.

Aby nepřítel toto Genjutsu prolomil, za normálních podmínek (Když to nedělám až přehnaně nápadné) musí protivník mít inteligenci minimálně na 4 a Genjutsu na  3. 

Uživatel: Klan Saito


Povolená


___________________________________

Název techniky: Balgash no Akuma

Úroveň: /

Element: Yin

Zařazení: /

Popis techniky: Nyní se nejedná přímo o techniku, nýbrž o to, co se stane po obřadním rituálu, kterým musí uživatel této techniky projít. Díky Kekkei Genkai klanu dokáže uživatel svoji osobnost rozpůlit na polovinu, na svoji temnou stránku a tu dobrou. Druhá osoba dokáže mluvit se svým druhým já nedokáže mu však propůjčovat chakru a nebo se v reálném Světě zmocnit jeho těla, prakticky přežívá v mysli uživatele. Když je uživatel lapen do Genjutsu, dá se říci, že jeho druhé já jej z toho dokáže uvolnit. Maximální rank Genjutsu, ze kterého dokáže druhá osobnost uživatele uvolnit je A Rank.

Nevýhody/Slabiny: (Nevýhody) První z nich je, že ačkoliv je vaší součástí, hostíte svoje zlé já, a jeho přirozenost mu tím neseberete. Nikdy vás nenechá vás se v klidu vyspat, budou se vám zdát ohavné noční můry, které vás vždy ze spánku vyruší a to i když se vám podaří jej ovládnout. 
Další nevýhodou je, že s vámi komunikuje a navádí vás ke zlým úmyslům. Uživatelé se po čase stávají mrzutí, zlý, nesnášenlivý a krvežízniví. Dokázali by ublížit i vlastním členům rodiny, kdyby je zachvátil vztek. 
Poslední z nevýhod je fakt, že nedokáže porazit Genjutsu Mangekyou Sharinganu, žádné. Ostatní Genjutsu však do A Ranku ANO.
Uživatel: Členové klanu Saito


Povolená
___________________________________


Název techniky: Bakemono Kanashibari

Úroveň: A

Element: Yin

Zařazení:Genjutsu

Popis techniky: 
Po složení pečetí a aplikování genjutsu na cíl (Oční kontakt, zvuk netopýrů...) je protivník lapen v Genjutsu, kde na něj ze země vyráží dřevěné kůly, které je probodávají a tím i poutají na místě. Protivník dokonce cítí bolest, kterou bodná rána způsobuje, dokonce mu i z ran v Genjutsu teče i krev. Ve skutečnosti to vypadá tak, že protivník je paralyzován a nemůže se hýbat, vidí však i to, co se děje mimo genjutsu, nemůže však ničím kromě očí hýbat. (Může hýbat očima ze strany na stranu.) Velice silné paralyzující Genjutsu. Uživateli stačí techniku pouze aktivovat, potom je cíl chycen. 

Nevýhody/Slabiny:
Nevýhody- Toto genjutsu, i když by se šířilo zvukem, se dá naráz aplikovat jen na jednu živou osobu, čili nemůže spoutat celou armádu. (Vyjímka, jedná-li se o Juubi no Jinchuuriki.)

Slabina- Ačkoliv se jedná o paralyzující Genjutsu, hrubou silou se z něj lze dostat také. Jedná se však o opravdu monstrózní sílu. (Síla 4,5)

Pro lidi, jež jsou sběhlý v Genjutsu je uvolnění také hračkou. (Genjutsu 4,5)

Protivník může použít stínového klona, aby technice unikl, místo něj bude chycen klon, ale je třeba přechytračit uživatele. (Nejsem deb*l, abych neviděl, jak si přede mnou někdo udělá klona.)

Poslední slabinou jsou doujutsu. Tato technika neomezuje protivníka k využívání očí, takže oční techniky zde mají určitou výhodu, zejména Sharinngan.  


Uživatel: Akuma Saito
POVOLENÁ


___________________________________

Název techniky: Yin: Shi jigoku

Úroveň: C Rank

Element: Yin

Zařazení: Ninjutsu

Popis techniky: Jedná se o techniku, která nevyžaduje skládání pečetí. V podstatě jde o velice užitečné ninjutsu, které vytvořil Matado Saito a jež se v klanu učí i děti. Podstata této techniky je v tom, že uživatel nashromáždí do své dlaně chakru, které se zformují do malých kuliček (Počet závisí na ranku uživatele, Ti jsou schopni tuto techniku využít tak, že vytvoří kuliček více- C Rank Shinobi  25 balonků o každý rank více se počet zvedne o 10) Tyto kuličky lze potom hodit prakticky kamkoliv a na kohokoliv. Jakmile se čehokoliv dotknou, nafouknou se a vytvoří černou kouli o velikosti klasického balónku (Průměr jednoho balónku může být okolo 20-25 cm, na výšku je to okolo 30 cm). Ve větším množství dokáží pokrýt až středně velkou plochu a má dva účely. Prvním účelem je ukrýt pravou polohu uživatele této techniky. Dokonce ani senzibil nedokáže vystopovat pravou polohu uživatele. Důvod je prostý, každý "balónek" obsahuje uživatelovu chakru, takže senzibil nedokáže určit, jaký objekt je přesně uživatel a ani Sharingan nepozná, kde je skutečný zdroj této techniky. Balónky se navíc vznášejí a létají si podle svého, takže jejich pohyb ještě více znemožňuje rozpoznat, kde se uživatel nachází. (Pohybují se, uživatel také.) Navíc omezují viditelnost protivníka, ale i uživatele.
Druhý účel této techniky je lokalizace nepřítele. Schonost je podobná jako u techniky Kage Bunshin. Jakmile je balónek zničen, uživatel zjistí, na jakém místě byl zničen. (Tady je ta podoba. Smile ) A podle toho dokáže  najít nepřítele. Technika je perfektní při kombinaci s technikou Kirigakure no Jutsu, kde tyto balónky jdou vidět až z těsné blízkosti.

Nevýhody/Slabiny: Takže první a nejdůležitější nevýhodou je Byakugan, který dokáže skrz tuto techniku velice snadno vidět.
Druhou nevýhodou je odolnost těchto balónků a také jejich snadná manipulace. Stačí drobný kamínek k tomu, aby se balónek rozbil což dost zkresluje uživatelův úsudek, zkušenostmi se však tato nevýhoda minimalizuje. Co se týká manipulace, tady se výhoda nemůže nikterak minimalizovat. Vítr dokáže balónky brzy odvát pryč. Je však ještě jeden způsob, jak s nimi manipulovat a nezničit je, což je velmi výhodné pro protivníka. Dotknete-li se balónků prstem, do něhož soustředíte chakru, koule nepraskne a jednoduše ji můžete od stranit ze své cesty, aniž by jste tím dali jasně na vědomí, kde se nacházíte.

Uživatel: Klan Saito
POVOLENÁ
__________________________________

Toxin HG
Toxin HG je speciálně vyvinutý toxin Akumem Saitem. Je to organický jed vznikající v dobrých tepelných podmínkách ( Okolo 37 stupňů Celsia). Jed se skládá z různých bylin a hub nalézaných okolo Kirigakure a líhu. Mixováním bylin s teplotně správně ohřátým líhem vzniká černá tekutina, jež reaguje s kyslíkem a zasychá zhruba po pěti minutách. Pro její uchování v tekutém stavu je třeba ji brzy uzavřít do hermeticky uzavřených nádob (nebo kapslí). Pokud zaschne, tvoří jed malé černé lupínky. Pokud se však dostane do kontaktu s vodou v kapalné formě (ve všech směsích či roztocích-sliny, krev, pitná voda...), opět zkapalní.
Pokud se dostane do krevního oběhu, nastávají pretoxikační stavy. Do těch se řadí nevolnost, pocení, zrychlená srdeční činnost, nespavost. Ačkoliv je jed metabolismem lehce zpracovatelný, podobně jako ethanol, jeho rychlost zabíjení záleží na výdrži infikovaného.
Výdrž protivníka však hraje roli pouze v době pretoxikačního stavu, jakmile nastane stav plné toxikace, je jed tak rozšířený, že výdrž nehraje naprosto žádnou roli. Pretoxikační stav trvá základně tři posty, ale s každým započatým bodem síly se jeho délka prodlužuje o jeden příspěvek. (Max. tedy 8 příspěvků)
Od toxikace se začíná projevovat nevolnost a tělo se automaticky snaží jedu zbavit. Kromě zvracení (Při perorálním užití jedu) tedy tělo přechází do stavu nezastavitelného pocení a zvýšení teplot. (37 stupňů) Takovýto stav je časo nejdelší z celé části pretoxikace. Nakonec nastává poslední fáze pretoxikačního stavu, při které se rychlost srdce zrychlí, to už je mezník, který vás varuje, že jste takřka infikovaný.
Stav toxikace, stav ve kterém jed již působí na mozek. Vnímání prostoru a času je těžké, tělo reaguje na pokyny z mozku zpomaleně a přichází také stavy halucinace, kdy postižený vidí různé malé zvířátka běhat po zemi, často v jeho blízkosti. Později také dochází k emočním výbuchům, jak k euforii, tak k záchvatům agrese. Není proto lehké se s ním snažit vyjít. Nedělá rozdíly mezi přítelem či nepřítelem, pro něj jsme všichni jeho trýznitelé.
Jed mezitím plně zamořuje veškeré orgány a dostává se až do DNA, kterou modifikuje. To má jednu výhodu a jednu nevýhodu. Ta nevýhoda je, že poškozuje chromozomy a zabraňuje tak budoucímu početí. (Síla poškození je však opravdu malá, stane se jen v extrémních případech.) Výhodu však získá každé narozené dítě, jehož rodič tímto jedem byl infikován. Tělo si na něj přirozeně zvykne a již tímto jedem nemůže být nikdy otráven.
Toxikační stav trvá 5 příspěvků, poté upadá do bezvědomí a jeho orgány selhávají. Za další čtyři příspěvky však nastává smrt. Jestli byl někdo zabit tímto jedem je lehce prokazatelné. Kůže často po smrti zčerná.
Obrana proti jedu
Není tak jednouduché vyvinout účinnou protilátku, neznáte-li složení jedu. V těle se totiž v pretoxikačním stavu jen těžce dokazuje. Účinný protijed však má Akuma vždycky u sebe, takže pokud jste dobří stačí mu ho sebrat.
V pretoxikačním stavu se dá otrava zpomalit či dokonce úplně zastavit puštěním z žil v oblasti zranění či vycucáváním jedu z rány. (Jako při uštknutí hadem, ale musí to být ihned!)
Teď tu je něco pro milovníky alkoholu. Pokud se do Vás jed dostane a nestihnete ze sebe jed včas dostat, dejte si Saké! Jed se váže totiž také díky alkoholu, takže ho holt budete muset přepít. (Hine je v bezpečí. Very Happy ) Přijdou pouze pretoxikační stavy, které po třech postech odezní.
Pokud se dostanete včas do nemocnice, zachrání vás poměrně jednoduše celkovou detoxikací organismu, chvíli si v ní ale pobudete. 

POVOLENÁ


_________________________________________________________________________


Název Techniky: Kaihō ikari

Úroveň: E Rank

Element: Yin 

Zařazení: /

Popis techniky: Po delší spolupráci se svojí rozdvojenou osobností dokáže Akuma pomocí svého vlastního úsudku uvolnit Yinovu agresi a zlobu a využít ji proti svým protivníkům. Yin se nezmocní jeho těla, nýbrž uvolní do mysli Akumy neuvěřitelnou sílu pramenící z jeho samého. Když se říká síla, myslí se naprosté potlačení všech lidských pudů, z Akumy se tedy doslova stane šelma neřešící následky svého počínání. Ztratí zábrany jako je pud sebezáchovy, slitování, strach ublížit těm, na kom mu záleží apod. Zkráceně se z něho stane berserk. V tomto stavu není schopen odlišit spojence od nepřítele, jde po každém, koho uvidí. Je to proto taková dvojsečná zbraň.
Ve své hlavě cítí pouze nenávist na celý Svět, touhu po slepé pomstě, agresivitu a neuvěřitelnou sebedůvěru. Nebojí se toho, že by nemohl uspět. Z jeho očí vyzařuje doslova strach, kterým posedne každého, kdo se mu do očí podívá. Zvládá věci, které by v normálním stavu kvůli pudu sebezáchovy nebo strachu z neúspěchu neudělal. V tom tkví síla této techniky. Jeho útoky jsou díky tomu (v závislosti na jeho dovednostech) nejenže nepředvídatelné, ale  také zákeřné. Předvídat jej v tomto stavu dokáží už jen stejní blázni jako je on sám a nebo uživatelé doujutsu. Využívá maximum toho, co mu jeho tělo umožňuje, tudíž je síla této techniky závislá na jeho vlastních schopnostech.
V tomto "stavu" vydrží šest postů, poté se opět všechno, co mu tato technika dává stáhne a vrací se k sobě samému. Většinou si ze svého počínání pamatuje jen záblesky a jen pomyšlení na to, co dělal mu způsbuje bolesti hlavy. Pokud však neutrpěl žádné jiné zranění, je okamžitě schopen boje. Vlastně se jedná jen o odstranění psychických zábran, které jinak má. Jedná se o klanovou techniku, které je na pomezí Genjutsu/ Gen-Kinjutsu, protože žádný člen nemá právo tuto techniku použít, pokud není v ohrožení života. Sám Akuma však tuto techniku nesnáší a bojí se jí...

Nevýhody/Slabiny: Je mnoho nevýhod, kterou tato technika má. První z nich je, že na životě ohrožuje sebe a své okolí. Jelikož nemá čistý úsudek a nemá prakticky strach z ničeho, nebojí se ublížit nejen sobě, ale ani svým spojencům. Nemůže tedy tuto techniku použít, je-li v přítomnosti svého spojence, riskuje tím mnoho. Nezastaví ho sebevážnější zranění, to znamená, že často riskuje i svůj vlastní život, jde-li proti někomu zdatnějšímu. Je to taková dvousečná zbraň.
To byla asi největší nevýhoda této techniky. Je však ještě jedna, ne tak významná. Jelikož z něj technika udělá nepředvídatelnou bestii, sám neví, co udělá. Jedná instinktivně, reflexně, jak chcete. Nedokáže tedy plánovat více kroků dopředu, jedná tady a teď. Podaří-li se tedy protivníkovi přinutit hrát jeho hru, má nad Akumou výhodu a snadno jej s dobrým plánováním porazí.
Uživatel: Akuma Saito
Povoleno
__________________________________________________________________________


Název Techniky: Oslepení


Úroveň: B Rank


Element: Yin


Zařazení: Ninjutsu


Popis techniky: Po složení pečetí Akuma v ruce vytvoří malou černou kuličku, která nabere rozměrů Rasenganu. Vlastně to vypadá úplně stejně jako Rasengan, její účel je však úplně jiný. Koule má schopnost levitovat v prostoru, tudíž jakmile ji Akuma uvolní, vyletí do výšky, kterou si regulací chakry vybere Akuma a následně začne zářit nesnesitelně silným, oslepujícím světlem, které je schopno při delším pohledu také poškodit zrak. Kromě Akumy jsou všichni (Kteří do světla pohlédnou) tímto světlem oslepeni a nejsou schopni svůj zrak používat.
Tato technika vydrží pět postů, potom se koule rozplyne. Technika byla vyvinuta k zastavení protivníka, jenž ovládá oční techniky, tímto je totiž vyřadí z boje a musí se spoléhat na jiné smysly.


Nevýhody/Slabiny: První nevýhoda plyne ze zákonů fyziky. Světlo přes dostatečně silnou překážku nesvítí. Uživatelé Dotonu mají proto výhodu proti této technice, postaví před sebou zeď a již nejsou technikou nijak ohrožováni, dokud tedy ta překážka stojí.. Suiton funguje naopak jako lupa, tudíž zesiluje tuto techniku.
Další nevýhodou je člověk, jenž je zvyklý ne nespoléhat na zrak. To znamená, že lidé, co ovládají techniky na způsob Sairento Kiringu nemusí být touto technikou nijak znatelně poškození.
Uživatel: Akuma Saito


POVOLENÁ


__________________________________________________________________________


Název techniky: Yin: Densetsu no oni hasai

Rank: S

Zařazení: Genjutsu


Podstata: Yin
Popis techniky: Ultimátní technika, jakou klan má. Technika se aplikuje na jeden cíl. Jako médium slouží ukazováček, kterým Akuma ukáže na oběť svého Genjutsu. Následně je oběť chycena v iluzi, kdy se nemůže hýbat, okolo ní je pouze temnota, ze které o chvíli později vykráčí zlý démon (menší démon jako v Blood Prison), jenž začne hostovat na těle oběti zaživa. Agónie prostupuje celým tělem oběti, přichází pocity úzkosti, strachu, ale bolest nepřestává ani na chvíli, dokud z vysílení oběť neupadne do kómatu.
Ve skutečnosti to vypadá tak, že oběť se propadne povětšinou v kolenou a s otevřenýma očima žije ve svém snu, nemůže se pohnout ani v realitě, je paralyzován. Když Genjutsu dojde konce, ve většině případu to končí bezvědomím. Některé vytrvalejší však toto Genjutsu nezlomí tak úplně. Výsledkem je však celková vyčerpanost, jakoby jste právě dobojovali velice těžký souboj. Což Vás samozřejmě hodně znevýhodňuje a dává to velkou výhodu Vašemu nepříteli. Pokračování v delším boji by pro Vás stejně skončilo kolapsem dříve než by jste ve skutečnosti vydrželi.

Nevýhody:

 Nevýhoda pro uživatele zajisté je náročnost této techniky. I když to vypadá poměrně jednoduše, což je vlastně účel, jedná se o velice složité a komplexní Genjutsu, které klade taktéž velký nápor na uživatele. Vytvořit a hlavně zrealizovat toto Genjutsu do největší detailů, to nestojí ani tak moc chakry, jako výdrže. Použít tuto techniku jednou by nebyl problém, ale být nucen ji používat v boji víckrát než dvakrát by bylo negativní hlavně pro uživatele této techniky. Nakonec  by mohl skončit tak, jak jeho oběti.
Výhodu proti Genjutsu mají samozřejmě nositelé Rinneganu, Sharinganu, tak stejně lidé, kteří taktéž zvládají umění Genjutsu (4+), Ti se však vyhnou pouze nejhorším efektům techniky.
Jinchuuriki jsou na tom nejlépe, pokud je souznění mezi ním a jeho démonem dostatečně vysoké.


Naposledy upravil Akuma Saito dne Tue Mar 15, 2016 10:08 pm, celkově upraveno 40 krát

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Mon Sep 29, 2014 8:01 pm

As you wish, edit. 

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Sep 29, 2014 8:07 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Fri Oct 31, 2014 10:03 pm

Nová technika. Smile

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Nov 01, 2014 8:41 pm

Body stanovené v BOS bych nedal na 5 u A rankové techniky, ale snížil na 4,5. Jedná se totiž o A rankovou techniku, největší rank techniky dosažitelný chunínem, a 5 v BOS můžou mít pouze A a S rankoví shinobi, kterých největší dosažitelný rank techniky je S, takže mi přijde, že nebýt mnou požadované úpravy, stavíme této technice v oblasti BOS až příliš velkou sílu (a to, když tak soudím, beru na vědomí i všechno ostatní v nevýhodách).

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat Nov 01, 2014 10:46 pm

Omlouvám se, nedošlo mi to, upraveno na 4,5.

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Nov 02, 2014 4:37 pm

Čistě jen ze zvědavosti mě napadá, jak by to celé probíhalo v případě klonů s originálem? Jedná se o praktickou věc, takže bych to velmi rád věděl.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sun Nov 02, 2014 9:32 pm

No tak jelikož chytím jenom jednoho, tak to může být i klon místo originálu, ale záleží jestli jen klon nebo stínový klon, protože pouhý klon je iluzí a jak chce někdo chytit iluzi do iluze? 
stínový klon má fyzické dělo, takže on být do Genjutsu může místo majitele.
Což mě napadá, že bych mohl uvést jako nevýhodu. Very Happy

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Nov 03, 2014 2:27 pm

Vskutku... doplň to tam, jinak POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sun Dec 28, 2014 1:19 am

Nová technika. ^^

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Dec 31, 2014 3:24 pm

Hamatte-> Tvá technika má pár nelogických nevýhod, které například vyplývají z této věty: "Tato techniky má jednu obrovskou výhodu, člověk se z ní sám nedokáže uvolnit a to ani za pomoci Bijuu a jiných na princip podobných vymožeností. (Jako například moje rozdvojená osobnost.)" Napsal jsi, že člověk není schopen se z ní sám dostat, takže z toho lze odvodit to, že je možno, aby jej z techniky dostal spoluhráč. Jenže na tímtéž principu funguje vztah jinchuurikiho s bijuu, který na toto dle tebe aplikovat nelze. Pokud jsem to správně pochopil, odůvodnil jsi to tím, že jej pořád držíš, a tím pádem si schopen do genjutsu opět nepřítele uvrhnout. Tvá Yin polovička sice v nepříteli je a snaží se jej zničit zevnitř, což však u silnějších osobností aplikovat nelze, ale není schopna sama o sobě nepřítele opět uvrhnout do genjutsu. Z toho lze usoudit, že v okamžik, kdy pustíš protivníka, tvá výhoda mizí a jedná se o obyčejnou druhořadou techniku.... pokud to správně chápu. Snažím si udělat obrázek, jelikož mi přijde, že jsi nakombinoval řadu technik do jedné, což pochopení techniky alespoň mě komplikuje. Jsem pro, aby ve chvíli, kdy se budeš snažit použít tuto techniku na uživatele techniky Kagami a Magen Kyo Tenchi-ten se Yin půlka vrátila zpátky do tebe, když se jedná o techniky, které genjutsu obrátí proti Tobě. Takže pochopil jsem to a odvodil nevýhody správně? Ať už ano nebo ne, nic to nemění na tom, že se nejedná o A rank ale S rank, jelikož nepřítel, který je lapen v technice se sice může z ní vymanit poražením Tvé drahé Yin polovičky, ale to mu jistě jakýsi ten post zabere, a když se mu to třebaže okamžitě povede, což silně pochybuji vzhledem k tomu, že se proti Tvé drahé polovičce nepere přímo, je na post paralyzován... to máš dost času na to jej zákeřně bez možnosti jakékoli obrany vyřadit, ať už třeba je také expert na genjutsu nebo ne. Dále se nemůže jednat o A rank, jelikož ani Tsukuyomi, což je S rank, nedokáže udržet v iluzi jinchuurikiho se sehraným bijuu... tvá technika to dokáže, což se mi upřímně nelíbí, jelikož v Narutu tato výsada byla udělena pouze dokonalým genjutsu jako Kotoamatsukai a věčné Tsukuyomi.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Thu Jan 01, 2015 1:52 am

Kašli na to, smazal jsem to, ani jsem si neuvědomoval, jak moc je to OP na můj rank, sorry za zdržení. Šťastný Nový Rok. :-)

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Jan 01, 2015 4:47 pm

Dobrá tedy. Jak myslíš a nápodobně :-)

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Wed Jan 28, 2015 11:42 pm

Nová technika. Very Happy

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Fri Jan 30, 2015 5:16 pm

Yin: Shi jigoku-> Je nelogické, aby rinnegan toto viděl a byakugan ne. Nedávej rinneganu tuto vymoženost jen na základě toho, že se jedná o legendární doujutsu. Všechny doujutsu jsou schopny vidět chakru. Byakugan však dokáže vidět přímo skrze objekty, a není omezován pouhým zjišťováním, kde chakra je, a kde není. Počet balonku přesně stanov, jelikož toho nelze docílit přirovnáním k BOS (kolik chakry Ti, kdy ubude), posluž si rankem provedení této techniky (například na C ranku 10 balonku, B 15 balonku... nemusí to být nutně takto, je to na Tobě, já Tvůj úsudek, na kolik hodnotíš jaký rank, pouze ohodnotím, nemusí se klidně jednat o 15, ale o 45 etc., pokud chápeš).

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Tue Feb 03, 2015 4:07 pm

Za Rinnegan se omlouvám, myslel jsem to tak, že Rinnegan dokáže vidět naskrz techniky (nebo jako například v Anime k prohlédnutí bariéry.) Až nyní jsem si přečetl všechny schopnosti Rinneganu. Smile
Byakugan tedy odstraním.
A počet upravím.
Píšu opraveno předem.

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Fri Feb 06, 2015 9:04 pm

Yin: Shi jigoku-> Vyžaduji ještě pár úprav (nemusíš se bát, nejde o nic extra, pouze jsi neopravil něco z toho, co jsem po Tobě předtím chtěl, a také něco na víc). Ten rinnegan tam pořád máš. Měl jsi jej přepsat na byakugan, jelikož ten vidí přímo skrze předměty a neorientuje se pouze na chakru. Dále sepiš velikost balonku (můžeš napsat i nějaké rozmezí).

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sun Feb 15, 2015 8:52 pm

Upraveno. Smile

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Mon Feb 16, 2015 8:18 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Tue Feb 24, 2015 9:30 pm

Nová technika. Smile

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Feb 25, 2015 5:47 pm

Senmoo-> Ono vypadá to v pořádku, ale musíš to jaksi přehledněji sepsat. Takové to věci nesepisuješ jako techniku, jelikož opravdu nemá s technikou nic do činění. Pro představu, jak už to někdo tady na NSku zařídil-> ZDE. Nedívej se na techniky, ale pouze na samostatně sepsaný virus. A ještě by bylo adekvátní rozepsat účinky na posty, za jak dlouho to a to... uvedl si, že to záleží i podle jednotlivce, logicky, takže by bylo dobré to i nějak rozlišit.... můžeš k tomu třeba využít BOS.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Tue Mar 03, 2015 8:39 pm

Upraveno, jen bych Tě poprosil, aby si mi řekl, jestli jsou ty doby v pořádku nebo je to až přehnaně dlouhé, jedy jsem ještě nikdy netvořil. Very Happy 

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Thu Mar 05, 2015 8:50 pm

Toxin HG-> PODMÍNĚNĚ POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Wed May 13, 2015 5:33 pm

Nová technika. ^^ 

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat May 16, 2015 6:06 pm

Kaihō ikari-> O kolik v BOS technika zlepší tvé dovednosti a které pak konkrétně? Podle toho tomu určím rank.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Akuma Saito za Sat May 16, 2015 11:34 pm

Nezlepší se o nic. Nevylepší to žádnou moji dovednost, jenom přitom využiji veškerý potenciál, které mé dovednosti nabízejí. 
Připomíná to něco jako takovou adrenalinovou horečku. Prakticky jde v této technice jen o tom, že mě všech psychických zábran.


Jeho útoky jsou díky tomu (v závislosti na jeho dovednostech) nejenže nepředvídatelné, ale neuvěřitelně rychlé (viz. závislost na dovednostních bodech.) -> Myšleno tak, že díky mým dovednostem a myšlenkového pochodu v daném stavu jsou mé útoky těžce předvídatelné, vymýšlím své kroky reflexně.

_________________
Takto mluvím-Takto myslím.

Dokud nepřekročíš svoje limity, nikdy nepochopíš, že žádné nejsou. -Akuma Saito


Dovednosti:

Dovednostní body
Taijutsu – 1,5
Síla - 1
Rychlost – 3,5
Inteligence – 4,5
Genjutsu - 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Ninjutsu – 2,5
Celkem - 25 bodů


Techniques:
E Rank- Všechny

D Rank- Magen: Narakumi no Jutsu, technika eliminace těla, Yin Bunshin, Kanashibari no Jutsu, 

C Rank- Genjutsu: Kurai hi, Genjutsu: Shōri, Jigyaku no Jutsu, Kuchyiose no Jutsu, Yin: Shi jigoku

B Rank- Magen: Jubaku Satsu

A Rank- Meisagakure no Jutsu, Otogibashi no Sekai, Bakemono Shibari

S Rank- /


____________________

Balgash no Akuma

Techniques in progress:
Theme Song:


avatar
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Akuma Saito- Techniky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru