Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům klanu Uzumaki

4 posters

Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 13, 2014 6:02 pm

Dům klanu Uzumaki 15fhah3
Spíše než o sídlo jde o opravený tradiční dům, jeden z nejstarších, jaké vůbec ve Skryté Listové vesnici jsou. Nachází se zde celkem čtyři byty, které tvoří čtverec okolo dvorku  s malým jezírkem a smuteční vrbou nad ním. Díky tomu je zde i v horku příjemně. Jelikož ale klan Uzumaki není v současné době příliš rozšířeným, žijí zde jen dvě rodiny. Yaeko má pro sebe jeden byt, její otec s prarodiči druhý a třetí menší rodina z klanu. Čtvrtý byt klan často pronajímá a peníze využívají na opravy domu. Všechny byty jsou zařízeny velice moderně.

Dům klanu Uzumaki Vgir0w
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Mon Jul 14, 2014 12:54 pm

Když jsem dorazila domů, postavila jsem vodu na oblíbený bílý čaj a mezitím jsem se stihla převléknout do lehkého, černého kimona. Bylo jednoduché, bez vzorů, ale o lichotilo postavě a stalo se tak jedním z mých nejoblíbenějších. Bosa jsem se vrátila do kuchyně. Dřevěná podlaha příjemně chladila. Uvelebila jsem se s čajem a knihou na gauči. Večeři jsem si plánovala dát až za chvíli. Odpočatá a najedená jsem si pak dovolila vyplýtvat většinu teplé vody na příjemnou koupel. Jelikož ale ještě nebylo pozdě a já byla zvyklá chodit spát až k ránu, rozhodla jsem se ještě na chvíli obout a vyrazit ven na krátkou procházku.

//Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Jul 27, 2014 2:16 pm

Dům klanu Uzumaki 2zrzvw2
Doma jsem si připravila řádně kalorickou večeři a příjemnou bylinkovou koupel. Spánek se ale nedostavil, byla jsem nervózní. Přála jsem si zkontrolovat, jestli je v kanceláři vše v pořádku a byla jsem si jistá, že pokud bych se tam šla podívat, už bych neodešla. Povinnosti by mě přemohli a já bych jistě našla něco, co neodkladně musím udělat. Pro všechny bude ale jistě lepší, když se vrátím až v obvyklé, klidné náladě po pár hodinách spánku. Rozhodla jsem se ještě vyčerpat trochu chakry, aby mě přemohla únava. A zároveň se pokusit i o netradiční kontrolu.

Zmizela jsem na chvíli do sklepa a hledala, co jsem potřebovala. Kouli. Sice nebyla křišťálová, ale skleněná a nejspíš předtím sloužila jako těžítko, takže jedna její část byla plochá, díky čemuž nebyla tak úplně koulí jako spíš jakousi matnou polokoulí. Každopádně pro začátek mohla splnit účel, pro který jsem ji vytáhla. Než si pořídím lepší. A nejlépe dvě - jednu domů a jednu do kanceláře, abych ji mohla ihned použít. Pořádně jsem ji vyleštila, až se blýskala na všechny strany a položila jsem ji na polštář, abych se mohla uvelebit na posteli v tureckém sedu vedle ní. K sobě jsem vzala ještě svitek, abych mohla začít teoretickým studiem Tōmegane no Jutsu, Teleskopové techniky.

Svitek mi prozradil, že mohu hledat pouze osobu, jejíž chakru znám. To nebyl problém. Kentarovu chakru jsem sice neměla vtisknutou do paměti přesně, ale už několikrát jsem ji ze střechy Hokageho budovy kontrolovala společně s tou Kisukeho, abych věděla, jestli jsou stále spolu nebo jestli se již mohu vrátit do kanceláře. Mohla jsem samozřejmě hledat ještě Assasinovu, ale vzhledem k pečeti jsem nepředpokládala, že by se mi to mohlo podařit. Ohledně pečetících technik a jejich účinku na tuto techniku si budu muset ještě mnoho věcí vyzkoušet, až zvládnu základy. Zjistila jsem také, že s pomůckou, kterou mám, nebude technika nikdy stoprocentní. Ani kdybych ji dokonale ovládala. Bohužel, potřebuji k ní krystalovou kouli a nic jiného. Pro trénink a pár rozmazaných informací ale i provizorní tréninkové těžítko ze skla může stačit. Ještě jsem si přečetla historii techniky. Používal ji Třetí Hokage, možná ji i vymyslel, což bohužel nebylo uvedeno ve svitku. Každopádně tím ale technika získávala v mých myšlenkách plusový bod. Takto jsem měla jistotu, že se na ni mohu spolehnout a mohla jsem být hrdá na to, že mám právo se ji učit a že ji snad jednou budu umět dobře použít.

S praktickým tréninkem jsem začala jen o chvíli později. Zpočátku se mi vůbec nedařil. Ani jsem ale nemohla čekat, že zvládnu Jutsu na úrovni A-ranku ihned. A navíc s nepravděpodobnou pomůckou. Po dlouhých minutách cvičení a koncentrace chakry jsem dokázala vyvolat alespoň nějakou aktivitu. V polokouli jako kdyby se začala vytvářet mlha. Neutvořil se ale žádný obraz. Neznala jsem Kentarovu chakru dostatečně dobře. Zkusila jsem se tedy nejdříve zaměřit na Yuninu, která mi byla více než blízká. Dokázala jsem díky technice zjistit, že právě teď je s Kenem někde v ulicích. Viděla jsem to jen velmi rozmazaně. Že jde o ulice jsem odhadla pouze díky tomu, že už to určitě nebylo cvičiště, ale domy a zdi. Nedokázala jsem ještě určit jejich přesnou polohu.

Když jsem přišla na to, jak hledat něčí chakru, zaměřila jsem se znovu na tu Kentarovu. Po chvíli se mi skutečně podařilo zahlédnout velice rozmazané obrysy kanceláře a Kentarova záda. Alespoň to nemohl být nikdo jiný. Dveře vedoucí do druhé místnosti byly pečlivě zavřené a bílá skvrna na nich dávala najevo, že pečeť je stále neporušená. To mě uspokojilo a trénink techniky jsem prozatím ukončila. Tak či tak jsem v něm nemohla pokročit bez skutečné křišťálové koule.

Po krku mi stekl pramínek potu, už jsem trénovala příliš dlouho. Rozhodla jsem se tedy pro ještě jednu koupel. Cítila jsem se neskutečně unavená. Byla jsem si jistá, že tentokrát už mi dostat se do spánku nebude trvat dlouho. A opravdu jsem se ponořila do šílených snů hned potom, co jsem se vrátila z koupelny a vypila rybízový čaj.

Ráno jsem se probudila příjemně odpočatá a svým snům jsem se musela smát. Už dlouho se mi nezdálo nic tak šíleného a zmateného. Přesto jsem se cítila jako kdybych si nějakým zázrakem dokázala utřídit myšlenky. Byl čas se vrátit do kanceláře a vystřídat Kentara v papírování.

//Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Dec 03, 2014 3:01 pm

Yoku nai! Itai desu.
Seděla jsem na zápraží v srdci domu. Studenýma rukama jsem objímala hrníček se zázvorovým čajem a očima mapovala neměnný dvůr. Byla mi zima. Ale to nebyla ta bolest. Nechápala jsem, co se v našem světě může pokaždé tak zvrtnout, že lidé mizí a odchází. Smrt je jedna věc. Odchod je jiná. Se smrtí se shinobi může lehce smířit. Ale odchod je jako nevyřčený, otevřený konec. Dává prostor doufání i výčitkám. A bolí.

Nebyla jsem si jistá, co teď budu dělat. Hokage byl poslední dobou ztrhaný, radní ho musel zastupovat čím dál častěji. To bych pochopila. Snažila jsem se mu v kanceláři pomáhat ze všech sil. Ale dnes jsem měla volno. Zasedání rady. Zasedání rady znamená špatné změny, špatné novinky. Ve stavu, v jakém se nacházel to bylo jasné. Položila jsem se na záda a můj výhled se změnil na dřevěný strop. Stejný jako každý den. Znovu a znovu. Snažila jsem se najít v něm jedinou myšlenku, která by mi řekla, co dál.

Měla bych bojovat, vždy jsem byla zásadová. Ale zároveň se zde nacházela skutečně ulehčující možnost zase se posunout dál. Hokage se na mě poslední dobou ani nepodíval, natož aby se na mě vlídně usmál, jako to dělával dřív. To mě drželo u práce asistentky. Pokud se teď něco změní, což se stávalo každou minutou pravděpodobnější, nebudu mít důvod u té práce zůstat. Posunu se dál. Možná se vrátím k práci v archivu. Dobře jsem věděla, že mě ale brzy zase znudí, unaví. Zásadovost nutně neznamená schopnost vydržet u jedné práce dlouho, pokud mě v tom někdo nepodpoří. Asi jsem se zachovala dětinsky.

Čaj jsem nedopila. Jeho pálivá, exotická chuť mi dnes neposkytovala ani trochu úlevy. Ven se mi nechtělo. Příliš lidí. Příliš známých tváří. Nevýhodou sekretářky Hokageho je, že ji brzy začne poznávat celá vesnice, zatímco ona nezvládá mít přehled o všech jménech.
Yoku nai!

Nakonec jsem se přece zvedla. Neviděla jsem jinou možnost než vstát a jít. Člověk vždycky musí znovu vstát a jít. A pro shinobi to platí dvojnásob.

//Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Dec 20, 2014 3:44 pm

Jakmile jsem dorazila domů, svlékla oblečení a přehodila plášť půjčený od Hokage přes židli, zamířila jsem do koupelny. Smyla jsem ze sebe poslední stopy po krvi a písku, rozčesala mírně zcuchané vlasy a okamžitě jsem se začala cítit lépe.
Yosh, yosh!
Něco jsem snědla. Ve skutečnosti jsem se nacpala jako hladový krk. Ještě že Karkulka v tu chvíli nebyla poblíž. Teprve potom jsem se cítila dostatečně spokojeně, abych se šla na chvíli prospat. Probudila se ve mě Šípková Růženka a měla jsem pocit, že by mě k jakékoli aktivitě nedonutili sto let.

Dům klanu Uzumaki Chou_Asleep___Animated_GIF_by_xdragon

Probudila jsem se ale jen po pár hodinách. Blížil se večer a mě se zdálo, že tenhle náročný den ještě zdaleka nekončí. Pak mi padl pohled na Hanin plášť. Čas ho vrátit, zdá se. Vstala jsem, protáhla se a natáhla jsem na sebe čisté oblečení. Naštěstí jsem měla jednoduchých, černých kimon slušnou sbírku, takže mi zničení jednoho příliš nevadilo. Nechala jsem si rozpuštěné vlasy, nepředpokládala jsem, že bych ještě musela bojovat a vyrazila jsem do ulic.

// Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Feb 01, 2015 6:36 pm

Dům klanu Uzumaki 8xv3h1

Nálada přesahující hranici mezi pozitivy a negativy na tu méně příjemnou stranu mě přešla brzy po příchodu domů. Nějakým způsobem mě to tu uklidňovalo. Přestože bylo sídlo prázdné, necítila jsem se sama a občas mi ona samota vlastně vyhovovala ještě víc než něčí přítomnost.

V klidu jsem se připravovala na další obyčejný den. Být ve službě tímto způsobem pro mě bylo svým způsobem zvláštní. Dřív jsem měla každé ráno někam jít a řídit se dalšími pokyny. Dnes a zítra budu čekat na možnou misi, připravená kdykoli kamkoli vyrazit. Možná si přímo pro misi zajdu sama, stále musím Hokage vrátit její plášť.

- - -

Ráno jsem vyrazila vcelku brzy. Nepříliš vydařený pokus o nové přátelství jsem už dávno hodila za hlavu. S novými úkoly bych si teď měla najít nový cíl. Uvidíme, co se jím stane...

// Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Wed Sep 16, 2015 5:06 pm

Prišla som až do domu, v ktorom mi pridelili tú poslednú z voľných izieb. Teda.. jednu z nich.. takú tú menšiu, nah bolo to pomerne jedno. Nie že by som mala moc čo na práci. Odtrénované som mala, senseia som mala niekde vo väzení , pri monumentoch sa nachádzal niekto z klanu Hyuuga a druhý maník z klanu hyuuga na ktorých som sa takmer pretrhla od smiechu a stuff.. Momentálne som však chcela spať, alebo aspoň odpočívať. Jazierko uprostred na to bolo ideálne, keďže som nemusela ani len chodievať do lázní alebo tak. Teda nevedela som či nie je len preokrásu no načo by tu bolo, keby že ho jedna využívať nemôže?
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Oct 16, 2015 6:42 pm

Musím uznať, chvíľku to naozaj trvalo, kým som sa sem dokázal dostať. Predsa len som bol hľadaná osoba, a síce to možno nebolo tak rozšírené, stále som si musel dávať pozor aby ma tu nikto nezahliadol, keď môj klon chilluje vo väzení. Taky som musel celú cestu uplácať Taigu aby na seba nejako nenadväzovala pozornosť, pretože jej výstredný výzor a správanie bol ako magnet pre oči a v momente keby zahliadli niekoho vysokého, v plášti a kapucni pri nej, asi by podľa všetkého okamžite začali nás upodozrievať. Predsa len, Taiga samotná, ako som o nej sám dobre vedel, nebola práve človekom ktorého ľudia v jej okolí videli radi. A predsa, ja som ju pri sebe rád mal. A hlavne som ju teraz strašne moc potreboval. A tak nás nohy zaviedli do sídla jej klanu, čo možno bolo pre ňu niečo čo asi ani nechcela, ale to som teraz nebral v úvahu. Napriek tomu som ju zoscenoval pohľadom, či je naoza v poriadku a keď mi odpovedala či naozaj je, som sa pomaly vydal k dverám od Natsukinho domu, na ktoré som jemne zaklopal.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Sun Oct 18, 2015 4:31 pm

Měl pravdu v tom, že většina lidí, kteří mě znali, ke mě neměli zrovna libé pocity. No i já musela uznat, že za všechny ty sviňárny, co jsem jim dělala, se nebylo čemu divit, ale co. Stahovala jsem na sebe pozornost a to jak zelenými vlasy, tak drzými pohledy a očividným výsměchem, který jsem kolem sebe moc ráda šířila. Měl to se mnou těžké.  Netušila jsem, jak to o mě zjistil, ale měl jednu věc, kterou dokázal upoutat mou pozornost natolik, že jsem nepředstavovala tak silný objekt prozrazení - lízátka! Spoustu, spoustu lízátek. Prakticky stačilo, abych dojedla jedno a už mi dával další a já, spokojená a sladce naladěná, jsem se na své okolí usmívala jako sluníčko. Prostě to se mnou naprosto záhadným způsobem uměl a já pro jednou neměla náladu se vzpouzet.
Sotva jsme se dostali k sídlu, můj úsměv pohasl a vystřídalo ho pohrdavé zamračení. Bylo zvláštní kolik protichůdných pocitů ve mě dokázal vyvolat jediný pohled na tenhle dům. Nenáviděla jsem ho a milovala zároveň. Bydlela jsem tu sice jako malá, ale pamatovala jsem si dost na to, aby mě to dokázalo tak silně ovlivnit. Bylo to jako včera, co jsem si sbalila kufry a vypadla a přitom to bylo už několik let. Jestli mě ovládla nostalgie? Ale prosím vás! Jen jsem ucedila skrze tyčku v mojí puse nějakou neidentifikovatelnou nadávku a strčila ruce do kapes. Já jsem nebyla žádná cíťa, pro Krista!
Dívala jsem se, jak Hideo přistoupil ke dveřím a zaklepal. Zase mě začínala brát ta zvědavost, kdo otevře, jak ten jinchuuriky vlastně vypadá a jestli se bude dát dobře vytočit. Byla by sranda pro jednou zase potkat někoho, komu rupnou nervy vzteky a ne jak Hideo, který jako by mu to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Nasadila jsem líbezný úsměv a čekala na svou případnou novou oběť šikany.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sun Oct 18, 2015 6:01 pm

Po zazvonení alebo zaklopaní či čokoľvek iného netrvalo dlho, kým sa dvere otvorili. To ćo som robila pred pár hodinami už niekoľko dní snáď nikoho nemuselo zaujímať. Respektívne to ani nijak zaujímavé nebolo.. no žila som čo iné? V dverách som stála s mojim klasickým výrazom na tvári. a podvihnutým obočím, pomerne prekvapeným výrazom. Predsa len som nemávala príliš veľa návštev. Nebola som na ne zvyknutá.
"Hmm? W..wuau." Zamrmlala som si popod nos, keď som zbadala Taigu a následne aj Hidea. No čo dodať.. znova utiekol? Kto vie. Samozrejem som bola rada. Hlavne kvôli tomu že mu nič nebolo a tak.
"W..wau.." dodala som znova a čakala som na .. vysvetlenie? kto vie.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Oct 19, 2015 5:07 pm

Len čo sa dvere otvorili, na malý okamih, ledva postrehnuteľný obyčajným okom, sa na malý okamih zjavilo šťastie? Čo to ale znamenalo, bol som na prvú stranu šťastný že vidím Natsuki, ale na druhú stranu som bol aj rád že otvorila práve ona a nie iný člen tohto klanu, ktorý bol očividne informovaný o tom že som vo väzení, čo by znamenalo len problémy. Mali sme doslova z pekla šťastie.
"Nazdár.." Prehovoril som v tom momente, akoby sa nič nedialo a ja som len prišiel pozdraviť. To že som znova utiekol alebo že som bol hľadaný v celej Konohe v túto chvíľu pre mňa nehralo rolu a očividne ma to vôbec netrápilo. Chvíľku som sa pozeral na tie dve vedľa mňa, predsa len, či sa poznali alebo nie, boli z rovnakého klanu, a keby som naozaj mal čas, možno by som skôr zapracoval na ich putách, teraz nato nebol čas, ten čas totiž súril.
"Nerád ruším, ale je niekde miesto kde by sme si mohli v kľude pohovoriť bez toho aby nás niekto videl alebo počul?" Spýtal som sa, čím som sa buď to pozval dnu alebo by sme šli niekam inam, bolo na mne vidieť že sa ponáhľam a na nejaké dlhé vysvetľovanie alebo privítanie som teraz nemal náladu. Potreboval som sa dostať do bezpečia, kým nás ešte nikto nevidí.
"Mimochodom, Natsuki.. toto je Taiga Uzumaki. Taiga? Toto je Natsuki, môj príležitostný študent.." Narýchlo som ich predstavil a dúfal že nás za ten čas nikto neobjaví.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Mon Oct 19, 2015 7:01 pm

Vykoukla jsem zpoza Hidea, abych si mohla nově příchozí pořádně prohlédnout a nespokojeně se zamračila. Vypadala naprosto normálně. K tomu to byla Hideova studentka. Doufala jsem, že od něj nepochytila tu otravnou povahu a klidný přístup. Představa, jak dalších pár hodin trávím ve společnosti dvou takových,.. no obcházeli mě mrákoty.
Prohlédla jsem si ji od hlavy až k patě a naklonila hlavu. Nikdy jsem ji neviděla, což bylo ovšem relevantní prohlášení, protože bylo dost možné, že jsem ji viděla už tisíckrát, jen mi nestála za námahu a pozornost. Teď mou zvědavost trochu podněcovalo to, že je z mého klanu a taky ten mazlíček, co ho má v sobě. Přehodila jsem jazykem tyčku z levé na pravou stranu úst a teatrálně si povzdechla.
"Bezva.." utrousila jsem znuděně a vrazila ruce do kapes. Udržet si dobrou náladu mi vždycky činilo neřešitelný problém a teď to vypadalo, že místo nějaké akce se bude krafat. No co, dostala jsem najíst, byla jsem zachráněna ze zlotřilých spárů děsně sexy dealera a tak jsem se rozhodla, že tím svůj výstup skončím a nebudu nikoho terorizovat. Zatím.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Mon Oct 19, 2015 7:18 pm

"Ah jasné.. ahoj:" Usmiala som sa na neho pretože som predsa len zabudla pozdraviť. Už ma poznal.. tento môj úsmev, nebol nika.. no teda bol podivný, ako keby som za ním niečo zakrývala. A že som zakrívala minimálne niekoľko faciek. No čo tuto vonku na ulici som v tom nemala moc prax a nemala som ani srdce ho tu dokopať že zas robí problémy.
Preto som len ods´tupila a počkala som, kým vojdu. Zatiaľ som si prezerala túto Taigu. Úprimne som ju nepoznala a bola mi hrozne nesympatická. Možno to bolo tými vlasmi... možno tým oblečením a podivnými farbami okolo očí a.. všetkým? Ah bože.. koho to sem Hideo doviedol? Uzumaki? Nah!
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Oct 19, 2015 8:38 pm

Neviem či to vedela, ale ja som v nej dosť dobre čítať vedel, takže som vedel načo myslí a bol som naozaj rád že som od nej tú ranu neschytal. Nie že by som sa bál, ale vedel som že by ma preprala a podľa všetkého by ma dokopala skôr akoby som to stihol zaregistrovať. Na malý moment ma oblial pot, ale len čo odstúpila od dverí, uľavilo sa mi a príval adrenalínu, ktorý reagoval v strese, sa ukončil. S jemným úsmevom som vstúpil do vnútra a poobhliadol sa. Dom to bol pekný, takže som nechápal prečo mi niekedy Taiga prišla ako bezďák mno. Vtedy som sa ale na nich otočil a uvedomil si ako sa navzájom berú. Taigin ignor a následne nesympatie zo strany Natsuki. Povzdychol som si. Vedel som že to s nimi budem mať ešte ťažké, takže som sa na obe pozrel pohľadom ktorý im jasne signalizoval aby prípadné rozpory nechali stranou. Sharingan ktorý na nich svietil tomu len dodával správnu atmosféru. Čakal som kam nás Natsu zavedie.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Taiga Uzumaki Wed Oct 21, 2015 7:38 pm

Protočila jsem očima. Jestli vážně čekal, že mě zrovna káravý výraz zastraší, tak jsem ho musela zklamat, ale nestalo se tak. Jasně, věděla jsem o něm spoustu děsivých věcí, kolovali celé legendy o jeho síle a hrůzostrašných schopnostech a blablabla.. no na mě to hold nějak nefungovalo. Neříkám, že jsem se ho tajně nepokoušela vyprovokovat. Alespoň by byla nějaká sranda. I když být zavřená v genjutsu asi zase úplně sranda nebude, co už.
Vešla jsem do domu a rozhlédla se. Všechno se tu změnilo a mě to docela vyhovovalo, žádný pocit návratu do lůna rodiny nebo nalezení starého domova se nekonal a já byla jen ráda. Minulost byla minulostí a měla by jí také zůstat.
Postavila jsem se ke stěně a mlčky očekávala, až nás Natsuki někam nasměruje. Věděla jsem vlastně velký kulový, takže jsem k tomu ani neměla co říct. Jediné, co jsem v tuto chvíli věděal, bylo, že hlavním cílem mé mise je tahle bělovlasá dívka. Povzdechla jsem si a přesunula svůj pohled na ni. Byla jsem zvědavá, co mi nakonec předvede.
Taiga Uzumaki
Taiga Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 73
Registrován : 14. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri Oct 23, 2015 2:18 pm

Na pravdepodobne sklamanie oboch som ich nezaviedla nikam. Len som za nimi zavrela dvere, oprela som sa o ne a ruky som si  založila na hruď. Po tom som len hodila tázavý pohľad ako na jedného, tak na druhého. Bola som zvedavá čo presne potrebujú, pretože mi to prišlo trocha no.. nelogické? chodiť za mnou? Však som bola od posledného nedávneho incidentu stále pod dozorom, alebo si to aspoň moja paranoja myslela. A že to bola fest veľká paranoja však koľko krát som si už do sprchy zobrala aj nejaké tie kunaie a tak? Veľa.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dům klanu Uzumaki Empty Re: Dům klanu Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru