Jeskynní komplex

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Mon Jul 14, 2014 8:00 pm

Toto místo se nachází kdesi mimo Kirigakure a přesto dostatečně blízko. Vstup na vlastní nebezpečí. V blízkosti jeskynního komplexu neustále stráží jeden senzibil a čtyři Anbu. Vchod do jeskyně a celý její povrch je ozdoben pavučinou, která neslouží k dekorativním účelům, ale okamžitě informuje Hineho, obří pavoučici Amandu a dalších 50 - 100 tisíc nas***ých osminohých zvířátek, že dorazila svačinka.

Napřed vás čeká dlouhá cesta klikatou chodbičkou, jejíž stěny ani pod množstvím drobných tělíček nelze spatřit. Poté vás už jenom pár schodů dělí od srdce Hineho laboratoře.

Laboratoř:

Odtud vedou odbočky například do skladu, obývací místnosti a v neposlední řadě trochu zašlého archivu.

Knihovna:

Kdo bude mít odvahu, dostane se až do oddělení cel, oddělených výzkumů a podobných zařízení.

Pohovka:

Ale nevítaný host tam už zůstane do konce věků.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Tue Jul 15, 2014 7:11 pm

Pokud jste nezabloudili v husté mlze a šli jste tím jediným správným směrem a potom kapku doleva a u třetí borovice odbočili tam, kde jste zrovna tušili slunce, došli byste k malebné jeskyni, jako z pohádky vystřižené. Byla téměř bílá. Že by tu víly odložily své lehké závoje?

Ne. Pravda je mnohem prozaičtější. Moji osminozí pomocníčci to tu začali pořádně zvelebovat. Bylo nemožné se k jeskyni přiblížit, aniž byste nerozechvěli jedinou pavučinku. Já jakožto zkušený mazák vám prozradím, že je to však čiré bláznovství a hazardování se životem. Ovšem to jste neviděli ten šum uvnitř!

"Prosím! Chtělo by to vysmejčit támhle nahoře... Prolezte tohle zákoutí, možná si tam uskladním nějaký ten alkohol pokud tam bude příjemný chládek."
rozdával jsem pokyny výjimečně nahlas, i když to nebylo nutné. Líbilo se mi však, jakou dělá jeskyně ozvěnu a navíc, pokud člověk mluví sám se sebou nahlas, nepřipadá si tak sám. I když vypráví své vlastní zážitky a směje se svým vtipům.

Přecházel jsem po místnosti tam a zpátky. Musím uznat, že z velké části byla dobře vybavena, našly by se tu i nějaké zásoby léků a sušených bylinek. Mazlik mi seděl na rameni a pozoroval to se stejným nadšením.
"Neboj, ještě to tu patřičně zkrášlíme. Hlavně musíme zkontrolovat, zda jsou ty cely dostatečně uhmm... Pohodlné. Nemůžeme dovolit aby náš první host opustil klícku a nedej bože zabloudil." sadisticky jsem se pochechtával a listoval v knize s názvem "Utrpení tisíce a jedné noci".

Přešel jsem na opačný konec místnosti a odškrtnul si jednu z položek na seznamu. Zásoba kávy a cigaret bezpečně uložená. Vařič... máme, mikroskop... máme, kleště taky, provaz taky, ohniště už pavouci nachystali, jen podpálit a toto... no jistě! Co by to bylo za výzkumnou laboratoř bez pilky na kostičky?

Přešel jsem do jiné části jeskyně, ze které jsem si vytvořil cosi jako archiv. Knížku jsem vrátil do regálu a oko mi padlo na jiné tituly. Stařec a mor, Jak jsem chytal revma, Padesát odstínů lišeje, Nesnesitelná lehkost blití...

Spokojeně jsem se pousmál. Toto samostudium bude velmi přínosné!
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Sat Aug 09, 2014 7:00 pm

Probral jsem se ve své útulné posteli. V žíle jsem měl stále zaraženou jehlu, ale infúze se konala veškerá žádná. Byl jsem na suchu. Strhnul jsem náplast a jehlu ze sebe vydoloval. Mé ruce se opět bezvládně svěsily přes okraj postele. Když jsem dorazil do jeskyně, přestal jsem kontrolovat alkohol ve své krvi a... začaly se dít věci, ano... To bylo poslední, co jsem si pamatoval. Mlhavě i zvracení.

Vzepřel jsem se a opřel o lokte. Stále jsem měl na sobě bílý plášť, který už dávno nebyl bílý. Shodil jsem ho ze sebe a posadil se. Bylo načase vstát z mrtvých. Má "absolutní imunita" jak jsem to rád nazýval, začala opět fungovat naplno. Pokud jste zažili kocovinu, chápete, že to bylo nezbytně nutné. Opustil jsem svou pseudoložnici a prošel laboratoří. V tmavém koutku jeskyně se nacházelo šikovně ulité umyvadlo. Já vím, zní to kapku nezvykle, ale vzhledem k tomu, že v nejspodnějších částech jeskynního komplexu se nacházelo vody habaděj, to asi nebyl zase takový skill. Z jedné části potrubí odkapávala voda, ale neměl jsem chutě hrát si na instalatéra a opravovat to. Opláchl jsem si obličej a omyl vlasy, takže jsem vypadal jako luxusní strašidlo. Přemýšlel jsem, že se skočím natáhnout do horkého pramene, který by měl vyvěrat nedaleko. Asi bych tak učinil, kdyby mě cosi nezarazilo.

Zrovna jsem si protíral oči a rozmrzele konstatoval, že mám ruce černé, jako kdybych se hrabal v sazích. Náhle však můj pohled ulpěl na pozůstatku jistého experimentu, který jsem tu nechal válet pár dní předem. Již delší dobu jsem pracoval na vytvoření parazitických pavouků, kteří dokáží přežít v těle živého organismu. Dokázal jsem vypěstovat jedince, kteří byli těsně po vylíhnutí z vajíček okem neviditelní. Problém byl trošku v tom, aby dokázali přežit v krevním řečišti, nebo svalovině. Z toho důvodu jste mohli v různých láhvích nalézt ukázkové exempláře různých breberek, škrkavek, či tasemnic. Hrátky s DNA jsou vždy velmi zábavné, ale málokdy plodí ovoce, jaké si opravdu přejete.

No, tu nebylo žádné ovoce vyplozené, spíš sežrané. Flákota masa, do které jsem implementoval zárodky těchto pavouků takřka zmizela. Zůstal tu uzlíček šlach, kost a chrupavka. Přirozeně i pavouci, kteří měli být okem neviditelní. Jenže... tihle vyrostli. Sakra dost. Když říkám sakra dost, myslím tím do velikosti jednoho centimetru. Toto jsem přirozeně vůbec neplánoval. Vypadá to, že růst u těchto tvorečků jen tak nepotlačím, co však bylo zajímavé, museli vyrůst s fascinující rychlostí a jinak, než je u pavouků zvykem. Žádné svlečené kůže zde nezůstaly.
"Nesežrali jste to?" položil jsem věcnou otázku osminohým potvorám a nečekal odpověď.

Zuřivě jsem začal prohlížet záznamy ze svých posledních experimentů. Aha, tady to mám. To je tato várka pavouků. No potěš koště. Ale jak to udělat aby... A nešlo by například... Zbavit se jich je příliš jednoduché, chce to pojistit se... šlo by to udělat tak...
"Hm. Však to vlastně není překážka, že pořádně vyrostete, co vy na to?" mrknul jsem na živý obsah terária a usmál se. Pěkně nechutný neřád. Samosebou jsem teprve v polovině cesty. Musím to dotáhnout k dokonalosti. To si vyžádá moře času a spoustů pokusů i omylů. Nadšeně jsem se vrhnul do práce.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 4:50 pm


Jaskynný komplex bol v tomto čase zdanlivo nikým nerušeným miestom.
Ťažko povedať, ako dlho by to tak ešte ostalo, nebyť toho, že sa oň začala zaujímať istá osoba. Jednalo sa o dievča, ktoré už v minulosti malo záujem o zblíženie sa s obyvateľom onoho roztomilého miesta, ale nanešťastie pre ňu bolo prerušené svojou vlastnou dočasnou ochrankou. To však nič nemenilo na tom, že sa jej záujem ani pri najmenšom nevytratil.

Už z diaľky sa ozývali nežné pospevky hopsajúceho dievčaťa, ktoré očividne oplývalo veľmi dobrou náladou. Zabralo jej to síce nejaký čas, ale napokon predsa len dokázala lokalizovať svojho nedávno získaného obľúbenca. Nebola ale jediná, ktorá sa blížila. Sprevádzal ju neznámy muž v bielom plášti a maske, ktorý z toho už na prvý pohľad nemal vôbec dobrý pocit.

"Michiko-chama, dovoľte mi vyjadriť výrazný nesúhlas s návštevou tohoto miesta. Povedal som vám predsa, že som po vás prišiel, pretože Tsuki no Sen vydal rozkazy, aby sa všetci členovia, ktorí momentálne nemajú niečo na práci, dali dočasne dokopy," vysvetľoval neoblomne.

"Heee? Kto povedal, že nemám nič na práci? To ti vôbec neprekáža, že som sebecky v obavách o svoj život opustila nášho budúceho člena? Ako môžeš byť tak necitlivý?"
"A-ale... už som vám povedal, že Kureta Hine nie je na zozname. Dalo by sa povedať, že na ňom ani nebol. Zopár našich členov len prejavilo záujem o jeho pribratie, pretože má neobyčajné schopnosti a informácie. Teraz, keď už je pod dohľadom Kiri-"
"Lalalalalala! Nepočúvam ťa! Vôbec ťa nepočujem!" bránilo sa dievča detinsky.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Aug 27, 2014 5:16 pm

Momentálně jsem se nacházel hluboko v jeskynním komplexu. V jedné z místností jsem se skláněl nad sadou zkumavek, vařičů, piksliček, hořáků, mikroskopů a různého jiného haraburdí. Byl jsem zabrán do bádání. Tu a tam přiběhl pavouk a donesl mi požadovanou přísadu přímo pod nos.

Díky pavučinám, které se nacházely v okolí vchodu do jeskyně v rádiu cca 100 metrů jsem si pochopitelně nemohl nevšimnout dvou osob. Jedna z nich byla dokonce má stará známá. Jediný člověk kromě mé maličkosti, který kdy ovládl umění pavučiny. Nedá se svítit. Můžu čekat cokoliv. Opustil jsem laboratoř a vešel do obývací místnosti. Dalo se zde pohodlně posadit, nezávazně klábosit, ale co je hlavní... vypít litry a litry kafe. Michiko již projevila závislost na horké čokoládě a skořicových sušenkách. Nepochyboval jsem o tom, že ji nos zavede na správné místo. Větší starosti mi dělal ten maník, co šel s ní.
"Jestli tu dojde k nějakému boji, bude potřeba nový gauč." pronesl jsem tragicky a postavil na stůl kávu.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 5:34 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Môj sprievodca si až prekvapivo rýchlo uvedomil, že nás už sledujú. Márne sa ma s tým ale snažil oboznámiť, nepočúvala som ho. Aby toho navyše nebolo málo, ničoho som sa neobávala. Považovala som to za priateľskú návštevu, takže som necítila potrebu byť opatrná. Zjavne som si ale neuvedomovala, že sa v istom zmysle miešam do cudzích vecí. Predsa len si na Hineho dávala pozor Kirigakure, pre ktorú by jeho strata s najvyššou pravdepodobnosťou znamenala problémy. Ničoho takého som sa však ani len náznakom neobávala. Bola som doslova zaslepená neskonalou túžbou za každú cenu sa s ním stretnúť.

Zabralo nám síce nejaký čas, než sme sa úzkymi chodbami predrali až na miesto, kam sme mali namierené, ale napokon sme to dokázali. Môj sprievodca bol však po celý ten čas v kŕči z obáv, že by ich v takomto nevýhodnom prostredí bolo vskutku jednoduché dostať. Prihovárať sa ku mne však v súčasnosti bola strata času. Mala som jasný cieľ, ktorého som sa nemienila za žiadnu cenu vzdať. Ako náhle som konečne uvidela ono takzvané svetielko na konci tunela, bez váhania som sa Hinemu vrhla do náruče. Nepochybne neobvyklé uvítanie.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Aug 27, 2014 5:43 pm

Je pravda, že přivítání to bylo vskutku neobvyklé. Na Michiko však nic neobvyklého, přesně to sedělo její povaze. Nechal jsem se poslušně umačkat k smrti a zatočil se s tím malým klíštětem dokolečka. Nakonec jsem ji zvedl do vzduchu a na okamžik jsi ji zkoumavě prohlížel. Byla vážně nízká.
"Nazdárek! Jak se ti povedlo mě najít?" věnoval jsem jí přátelský úsměv pro zatím si nevšímal toho mlčenlivého podivína, co s ní přišel. Poté jsem Michiko opět postavil na zem a vybídl ji, i toho třetího do počtu, aby se posadili.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 6:23 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Bola som rada, že som konečne videla aspoň
nejakú známu tvár. Pravda, teoreticky by som mohla počúvnuť svojho sprievodcu a vrátiť sa s ním k ostatným, ale keď som sa raz na niečo zamerala, len veľmi nerada som z toho spúšťala oči. Bola som odhodlaná, že bez Hineho tak ľahko neodídem.
"Hoj! Čudujem sa, že ťa to vôbec ešte prekvapuje! Vlastne to bolo jednoduchšie, než sa zdá! Stačilo sa-"
"Michiko-chama! Neprišli sme sem preto, aby sme vyzrádzali informácie o našich postupoch. To nemôžem tolerovať ani tebe," upozornil ma môj sprievodca.

"Jasné, jasné, ja viem! Povedzme, že ma za tebou zaviedla moja intuícia. Predsa len som ťa škaredo opustila... prepáááááááč!" vypustila som pri pohľade na Hineho slzičku. Cítila som sa za to vonkoncom trochu zodpovedná.
"Je mi to veľmi ľúto! Mala som sa viac snažiť, ale ako náhle sa tá bezsrstá gorila vyhrabala z vlastného hrobu, bolo jasné, že ho už nepresvedčím! V tú chvíľu som si naozaj myslela, že bez ohľadu na to, čo urobím, je s tebou koniec! Ale musím povedať, si naozaj úžasný! Vedela som, že si silný, ale aj tak ma prekvapilo, že si z toho vyviazol živý, navyše bez trvalých zranení! Chcem si ťa zobrať domov!" vybafla som na Hineho.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Aug 27, 2014 6:36 pm

Takže stále je s ní někdo dostatečně obezřetný na to, aby nevyzradila víc, než je zdrávo. Zajímavé.
"Nemusíš si dělat starosti Michiko-chan. Jen tak něco mě nepoloží. Hlavně že ty jsi v pořádku. Někdy mě musíš naučit své úhybné manévry." zažertoval jsem.
"Mimochodem, stále umíš s tou pavučinou?" položil jsem dotaz, který mě momentálně zajímal snad nejvíc.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 6:50 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Môj sprievodca očividne nemal radosť z toho, že ma Hine vyspovedá. Opäť raz považoval za nutné zapojiť sa.
"Michiko-chama. Nemyslím si, že by ste mu mali odpovedať  Vaše schopnosti sú vzácne. Ten človek pred vami je známy svojou chuťou experimentovať. Ak sa o vás dozvie viac, než je potrebné, mohlo by sa vám znova-"
"TICHO!!!" vykríkla som až na počudovanie hlasno a vskutku hrozivo. Všetci prítomní mohli nadobudnúť zvláštny pocit, ako keby sa nebodaj otriasol celý jaskynný komplex.

"Toto s vami nemá nič spoločné. Sú to moje osobné informácie, takže ich môžem vyzradiť komukoľvek, komu len chcem. A vôbec... ak by mi aj niečo hrozilo, tak ma ochrániš, no nie?~"
Môj hlas sa vrátil do nežnej a roztomilej podoby. Nemala som skrátka rada vyrušovanie.
"Veru tak. Som potomkom Watari Ninja, ktorí už celé desaťročia uchovávali techniku Shinra Banshō Dōka no Jutsu. Moja verzia je navyše o čosi dokonalejšia. Dokážem nadobudnúť vlastnosti čohokoľvek, čoho som sa kedy v živote dotkla, takže aj tvojej pavučiny," zodpovedala som jeho otázku, ale zmienku o tom, že ma každá takáto premena stojí priveľa chakry na to, aby som to prehnane zneužívala, som radšej vynechala.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Aug 27, 2014 7:02 pm

Měl jsem velice podivný pocit okolo žaludku, když se Michiko obořila na toho zakukleného maskota, kterého přitáhla sebou. Věnoval jsem mu zlý, ba co více na výsost dotčený pohled. Jistě. Experimentuji. Ale i tak mám své zásady, které neporuším. Například to, že experimentování si musí daná osoba zasloužit. Pokud tedy chápete jak to myslím.

Vyslechl jsem tedy Michiko a vážně se podivil tomu jaký "dar" získala. Někteří lidé by si mysleli, že budu zklamán. Přece jen nemá pavučinu doslova v genech tak jako já. Šance, že bychom byli vzdálení příbuzní je takřka nulová. Ale pro mne bylo důležité, že TO dokáže. Neskrýval jsem nadšení.
"Tak to je naprosto cool! Na mou duši úžasná schopnost! Když jen pomyslím kolik máš možností... Ninja sebehrdější na svůj bojový styl musí zažít nepříjemný šok, když náhle vidí někoho, kdo jeho umění ovládá s naprostou lehkostí...." blábolil jsem páté přes deváté. Toto bylo ale naprosto fascinující! Mé mozkové závity pracovaly o sto šest. S něčím takovým by se dal snad i dobýt svět!

Nebyl jsem však natolik vyšinutý, abych se pokusil Michiko ukořistit pro své zvrácené pokusy. Za prvé nejsem ten typ, který se vyžívá v testování na dětech. Za druhé jsem vědec, ne dobyvatel. Za třetí jsem sobecky myslel i na sebe. Vždycky jsem si přál mít žáka.
"Víš, má pavučina dokáže víc věcí než pouze lepit a poutat. Nevšimla sis, že by teoreticky šlo upravovat její konzistenci?" upřel jsem na Michiko zvědavý pohled a bylo poznat, že její odpověď doslova očekávám jako smilování.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 7:18 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

I napriek tomu, že som v ňom vyvolala nadšenie,
moja nálada akoby z ničoho nič poklesla. Možno už len samotný fakt, že ho to natoľko fascinovalo, vo mne vyvolal úzkostlivé pocity. Namiesto toho, aby som ihneď odpovedala, som si teda bez opýtania ukradla z pohostenia a napila sa čokolády.

"Áno. Nie si prvý, kto mi kedy povedal niečo podobné. Dokonalé telo, ktoré dokáže prežiť za akýchkoľvek podmienok, vyvíjať sa a neobmedzene rásť. Nečudujem sa, že to v ušiach vedcov znie tak dobre, ale sklamem ťa. S mojou schopnosťou sú spojené limity, ktoré ako človek nemôžem prekonať. Som zraniteľnejšia, ako si myslíš," reagovala som na jeho nadšenie tak, ako by to s najvyššou pravdepodobnosťou nečakal.

"Asi by som to len tak nevykecala, ale sám si už mal možnosť vidieť, že sú veci, ktoré jednoducho zvrátiť nedokážem. Zabudol si už, ako ma dostal ten odporný ninja z Kiri, ktorý pchal nos do vecí, do ktorých mu nič nebolo? S materiálom, ktorého vlastnosti získam, dokážem manipulovať iba do istej miery. Moja pavučina nikdy nebude ani zďaleka tak dokonalá, ako tá tvoja," vysvetlila som s úsmevom na tvári, ktorý však pod maskou nebolo možné vidieť. Poprvýkrát zo mňa bolo cítiť pokoj. Prebytočný entuziazmus akoby zázrakom vyprchal, skoro ako keby som bola príliš zamyslená na to, aby som vyvádzala.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Aug 27, 2014 7:31 pm

Michiko se náhle začala projevovat jinak. Celkem mě to zaskočilo. Neznal jsem ji jinak, než veselou. Alespoň do této chvíle. Mlčky jsem pokyvoval hlavou. Pravda. Znělo to až příliš dokonale na to, aby se podobná schopnost obešla bez následků.
"Rozumím... chápu. Promiň jestli jsem tě zaskočil, nebo jestli jsem se ptal na něco nevhodného." nasadil jsem na tvář omluvný výraz.

Samozřejmě jsem měl nadále spoustu otázek. Spokojil jsem se však zatím s tím, co mi řekla. Nepřál jsem si, aby se cítila jako pokusné morče.
"Ochutnejte také sušenky, jsou moc dobré. Mohu vám nabídnout výtečný čaj, akorát po něm uvidíte jednorožce, to je drobný nedostatek." zazubil jsem se na toho mlčenlivého bubáka. Skvělé. Teď si bude myslet, že se ho snažím otrávit. Bohužel jsem nikdy nebyl populární pořadatel čajových dýchánků.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 7:48 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Hineho provokačný komentár na adresu môjho sprievodcu sa pochopiteľne neobišiel bez nejakých nevraživých pocitov.
"Michiko-chama. Domnievam sa, že táto konverzácia už začína zachádzať priďaleko. Je pravda, že nič z toho, čo ste povedali, by nám nemalo ublížiť, ale to nič nemení na tom, že som povinný vás chrániť, ozval sa môj bodyguard.

"Vystavujete sa neprijateľnému nebezpečenstvu. Ako náhle vás nebudem mať na starosti, môžete si robiť, čo len uznáte za vhodné, ale chodiť s vami na nepriateľské územie s úmyslom prezrádzať vaše slabiny nie je v mojej kompetencii." vyjadril môj spoločník výrazný nesúhlas s tým, čo sa práve odohrávalo. Za týchto okolností som už ani ja nemala inú možnosť.

"S tebou nie je žiadna zábava! No tak, pochutnaj si na čaji a bež sa previesť na jednorožcovi, ja to tu medzitým zvládnem sama," trvala som i naďalej na svojom.
"Michiko-chama!" zdvihol na mňa môj spoločník hlas a ja som vedela, že z toho sa už nevyhovorím. Aj keby som ho na mieste zabila, sklamala by som tým svojich priateľov.
"Tak teda dobre! Hii-kun, zdá sa, že kým z teba neurobím jedného z nás, nenechajú nás osamote... ale to je v pohode! Poď so mnou a podriaď sa očiste! Ako náhle budeme mať istotu, že patríš k nám, budeme môcť byť navždy spolu!"
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Aug 27, 2014 8:02 pm

"To nepřátelské území si beru osobně." nespokojeně jsem zabrblal a zatvářil se jako kakabus. Tak já je tady láduju kávou a sušenkama a ten mamlas bude mít výhrady. Asi ještě nezažil nepřátelské jednání. Bohužel se však zdála i Michiko neoblomná a já musel otázce "jít či nejít" čelit znovu.

"Pokud se dobře pamatuji, říkala jsi, že někteří vaši členové ani nepatří mezi nukeniny. Měl bych pár otázek ohledně Hakuei, než-li se přidám." pořádně jsem si loknul kávy a mé zorničky najednou připomínaly špendlíkové hlavičky.
"Nepůsobíte na mne dojmem nějak obzvlášť organizovaného celku, přesto máte nepochybně nějaký společný cíl a člověka, který vám navzdory volnosti čas od času zadá nějaké pokyny. Ptám se tedy... za čím jdete? Co očekáváte ode mne, a co mi můžete na oplátku nabídnout? A co se týče... O... Očisty? Hygienu zvládám sám, děkuju za optání." dodal jsem a spokojeně se rozvalil na gauči.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 8:21 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Tentokrát sa na mňa môj spoločník nemusel ani len škaredo pozrieť, aby som pochopila, že prakticky nič z toho, čo sa teraz Hine opýtal, nemôžem úprimne zodpovedať.
"Veru tak. Niekoľkí naši členovia nie sú nukenini," začala som tým jediným, v čom som ho mohla naozaj utvrdiť.

"Ako hovoríš, v Hakuei existujú isté osoby, ktoré v určitom zmysle majú akýsi vplyv, ale zväčša je to o dobrovoľnosti. Máš pravdu aj v tom, že máme spoločný cieľ. Zatiaľ stačí, ak budeš vedieť, že sa snažíme o zbavenie sveta mocných ľudí, prípadne o pozmenenie ich myslenia tak, aby necítili potrebu ovládať slabších. Ani ja sama tomu však veľmi nerozumiem, takže o detailoch nemôžem hovoriť. Od teba sa očakáva len šírenie našej ideológie medzi ostatných a aspoň minimálna snaha o zlepšenie situácie."

Videla som na svojom spoločníkovi, že ak takto budem i naďalej pokračovať a prezrádzať naše postupy, skôr či neskôr sa opäť zapojí, takže som už nechcela rozprávať vo veľkom.
"Čo môžeš čakať od nás? V prvom rade slobodu v pravom slova zmysle, nadhľad, informácie, spoločnosť a pocit z dobre vykonanej práce! Chceme predsa pomáhať svetu, no nie? Očisty sa báť nemusíš. Nemôžem ti síce prezradiť, o čo presne sa jedná, ale dalo by sa povedať, že je to len spôsob, ako sa s tebou podelíme o naše myšlienky."
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Aug 27, 2014 8:32 pm

"Vaše poslání, zdá se být skutečně šlechetné. Přesto mám pocit, že se to naprosto míjí s mými dovednostmi. Nejsem z lidí co se hodí pro šíření víry, nebo ideologie. Nedám na velká slova, mou prací jsou činy. A sušení čajů." neodpustil jsem si drobný off topic.

"Nedělá mi problém být nápomocen. Pokud však ode mne žádáš, abych opustil toto místo, byť jen dočasně, musím s politováním konstatovat, že aktuálně to není možné."
zavrtěl jsem hlavou a tvářil se takřka zdrceně.

Sdílet myšlenky? To jako nějaké hromadné lázně?
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Aug 27, 2014 8:44 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Ako náhle som sa dočkala tej trpkej odpovede, moja nálada sa už definitívne úplne vytratila. Spoločník sa toho chopil.
"Ako vidíte, Michiko-chama... je to tak, ako som vám hovoril. Hine-san nie je na našom zozname a ani naň v súčasnej dobe nepatrí. Vyrozprávali ste mu už dosť, Kiri momentálne viac informácií nepotrebuje. Odchádzame."
"Odmietam," ozvala som sa úplne iným tónom, na aký mohli byť všetci okolo mňa zvyknutí. Z ničoho nič sa prítomným mohlo zdať, že som o čosi staršia a chladnejšia, než si mysleli.

"Michiko-chama!" ozval sa opakovane, ale bezútešne.
"TICHO! Ticho! Ticho! Ticho! Ticho! Ticho! Tichoooo!!!" okríkla som ho opakovane a priblížila sa k Hinemu čo najviac, ako to len bolo možné.
"Hii-kun... to mi predsa nemôžeš urobiť! Po všetkých tých problémoch, ktoré som tvojim hľadaním spôsobila... ostatní ma presviedčali, že nie si ten pravý. Že na teba mám zabudnúť, ale ja tomu neverím! Som presvedčená o tom, že k nám patríš! Nezraď moju dôveru, prosííím~," vyslovila som tentokrát znova rozkošným hláskom.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Fri Aug 29, 2014 5:53 pm

Bylo mi poněkud líto, že musím mladé dámě zkazit iluze. Ale nedalo se svítit.
"Kirigakure byla kdysi dávno můj domov. Nesnášeli mě tu, a já nesnášel je. Řekněme, že tato symbióza pokračuje, nicméně tentokrát s podporou samotného Mizukage. Díky němu můžu provádět experimenty, o kterých se mi nikdy nesnilo. Nejsem loajální osoba. Takovou chybu jsem udělal pouze jednou v životě. Zůstávám v téhle jeskyni, protože mi vyhovuje. Pokud teď odejdu, přijdu o všechno." vysvětlil jsem celkem jasně své stanovisko. Idea Hakuei mi nepřišla vzhledem k mému zaměření příliš kompatibilní.
"Nerozumím tomu. Dlouhé měsíce jsem byl každému ukradený a najednou se o mne nestrhne div bitka. Michiko-chan, máš snad ráda jen lidi, kteří jsou součástí Hakuei?" položil jsem vcelku aktuální dotaz, neboť mi přišlo, že se mě pokusí v další vteřině snad rozpůlit.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Fri Aug 29, 2014 6:35 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Nie je ani nutné zdôrazňovať, že ma Hineho odpoveď položila do smútku. To však vzhľadom na moju masku nebolo možné vidieť. Odrazilo sa to v prvom rade na mojom hlase, ktorý už viac vskutku ani zďaleka nepripomínal rozradostené dieťa.
"Ľuďom mimo Hakuei sa nedá veriť. Márne sa poniektorí na svete snažia hrať na nejakých svätcov, všetci majú spoločné jedno. Sú to sebeckí pokrytci. Tomuto nedostatku možno zabrániť jedine v našich radách," prehlásila som chladne, pričom môj ochranca už tušil, že budú problémy.

"Mi-michiko-chama... naozaj si myslím, že-"
"Nezdá sa, že by ti na tvojom domove nejak zvlášť záležalo. Akurát sa snažíš nájsť výhovorky. Dávaš svojmu experimentovaniu prednosť pred našim vznešeným cieľom... predo mnou... ale ja viem, že za to nemôžeš. Kurumi mi to vysvetlila. Na tomto svete nie sú žiadne obete a tyrani... akurát obete iných a obete samých seba. Ale už sa viac nemusíš báť. Ja ti pomôžem... pomôžem ti, aj keby som si ťa mala zobrať domov nasilu~," poslednú vetu som opäť vyslovila nežným hláskom.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Fri Aug 29, 2014 6:46 pm

Nasucho jsem polknul. Michiko byla sice skutečně roztomilá, ale stejnou měrou také vyšinutá. O tom nebylo pochyb. Pak že já jsem magor! Nezbývalo mi než začít hrát podle jejích pravidel.
"Bádám na léku, který jednoho dne spasí lidstvo! Cožpak nejsem dost ušlechtilý a nesobecký?" zatvářil jsem se vskutku nešťastně. Ani by se nedalo říct, že lžu. Na lécích jsem pracoval stejně urputně jako na jedech.
"Ale... ano. Asi máš pravdu. Odpusť mi mou vědátorskou posedlost, ale asi jsme my badatelé všichni stejní. Možná že menší procházka by mi skutečně prospěla. Nedělej si násilí... Půjdu dobrovolně." mile jsem se zazubil a s mrštností lasičky se vetknul do dlouhé chodby, vedoucí z jeskynního komplexu ven. Michiko i její společník si mohli všimnout, že jsou zamotaní do pavučin. Smyčky byly vyrobeny pouze narychlo a s důrazem na nenápadnost. Proto jsem nepochyboval o tom, že je zadrží jen na velmi krátký okamžik."Yoloooooo!!!!" zařval jsem a začal utíkat klikatou chodbičkou, jejíž stěny byly poseté tisíci a tisíci pavouky. Cesta to bude trnitá. Ne pro mne. Mně je tady lehká zem!
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Fri Aug 29, 2014 7:33 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Hine nebol vôbec ďaleko od pravdy.
Niet najmenších pochýb o tom, že patrím k tým psychicky labilnejším osobám. Na svedomí to okrem iného mala skutočnosť, že na rozdiel od ostatných členov som z neznámych príčin nemohla prejsť kompletnou očistou. Všetky spomienky a s nimi spojené hriechy som si niesla so sebou.

Aj vďaka tomu som sa nejedenkrát vrhla i do situácie, ktorej by sa bolo najlepšie obrovským oblúkom vyhnúť. V tejto chvíli som sa cítila zradená. Je jedno, o aký liek sa Hine pokúšal, to mu nebránilo v tom, aby ho vyvíjal medzi nami. Aby toho ale nebolo málo, pokúsil sa mi uniknúť. Niečo také som za žiadnych okolností nemohla tolerovať. Chcela som mu predsa len pomôcť nájsť správnu cestu!

"Tse, odporná pavučina... ideme po ňom!"
zavelila som a už aj využila svoju jedinú schopnosť. Moje telo, obzvlášť jeho povrch, nadobudlo vlastnosti lávy, vďaka čomu ma ani pavučina, ani len samotné pavúky nemali možnosť zastaviť. Môj zdesený sprievodca si zatiaľ držal bezpečnú vzdialenosť a vďaka tomu, že som mu vypratala cestičku, bez akýchkoľvek väčších problémov utekal za mnou.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Fri Aug 29, 2014 7:43 pm

Odvážně jsem pokračoval v útěku klikatou chodbičkou.V předposlední zatáčce jsem vyplivnul obzvláště hustou pavučinkovou síť a vyletěl z jeskyně jako namydlená kometa.
"Průser do p**e, průser! Kapitální průser!" mrmlal jsem si, zatím co jsem si téměř prokousnul prst skrz na skrz. Rychle jsem poskládal pečetě a přivolal svou věrnou pavoučici Amandu. Hbitě jsem vyskočil na její hřbet a provedli jsme mohutný skok do neznáma. V duchu jsem děkoval kirigakurskému obrannému prvku, kterému jsem s láskou přezdíval "zas**ná mlha". Amanda se uhnízdila v korunách stromů a začala produkovat nemalé množství pavouků. Já seskočil na zem a vyčkával.
"Blíží se. Ty dě**y se jen tak nedají." odplivnul jsem si.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Fri Aug 29, 2014 8:02 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Situácia začala byť vskutku nepríjemná. Je pravda, že sa Hinemu podarilo do istej miery nás zdržať, ale napokon sme sa včas dostali z jaskyne. Pravda, hmla nám obmedzovala výhľad, ale nie natoľko, aby nebolo možné vidieť ani len na krok.
"Michiko-chama! Podmienky hrajú proti nám! Určite viete, že náš súper nie je slabý! Ak by sme bojovali spoločne, pravdepodobne by sme ho porazili, ale sme neďaleko od Kirigakure! Som presvedčený o tom, že tento jaskynný komplex nie je dostatočne izolovaný na to, aby sme neboli vyrušení!" protestoval môj sprievodca svojrázne.

"TICHO! V tom prípade ho musíme dostať skôr, než sa do toho zapoja ďalší! Je to jednoduché... si buď so mnou, alebo proti mne, tak sa rozhodni!" okríkla som ho. Za žiadnych okolností som sa neplánovala nechať zastaviť. Teraz, keď som už zašla tak ďaleko, nebolo cesty späť. Musela som dosiahnuť svoje, aj za cenu nejakého toho riskovania. Pokračovala som preto vo svojom krátkom pátraní, až kým som sa nepriblížila k Hinemu, ktorý práve postával na zemi. Ťažko povedať, čo v tejto chvíli plánoval, ale hoci som ho nepodceňovala, nedokázala som si predstaviť, ako by mi za týchto podmienok mohol ublížiť. Neobávala som sa ani jeho pavúkov, ani jeho jedov. Bola som presvedčená o tom, že v súboji proti nemu, keďže som mu technicky vyradila jeho najlepšie zbrane, mám výhodu.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike za Sat Aug 30, 2014 9:24 pm

Všude okolo sídla byla mlha, že bych v ní rozkrojil i Rákosníčka. Doskočím na větev jednoho stromu a na chvilku se zastavím. Jak ho jen najdu? Na ruce se mi objeví malý pavouček. No jasně, půjdu po pavoucích. Sharinganem proskenuji všechno v dohledu až dokážu určit, odkud ti pavouci lezou. Sleduji jejich stopu až narazím na Amandu. No dopr... ! Ahoj... pozdravím jí a začnu pátrat po Hinem. Jestli je tu tahle obluda, tak on nebude daleko.

_________________
Popis: 
Spoiler:

Techniky:
Kuchiose no jutsu - štíři
Dance of the Clematis: Flower
Ten-Finger Drilling Bullets
Dance of the Willow
Tessenka no Mai: Tsuru
Body:  Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost-5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
Celkem - 35 bodů
MG Sharingan, Kirigan, Shikotsumaya
Meč: viz char.: http://nsgo.forumczech.com/t141-kashike-kaguya-back-and-better-than-ever + Kurare
Pukléř: Kashike našel ve zbrojnici Iwy starý pěstní štítek s pasivní schopností. Při krytu dokáže odrazit všechno se stejnou kynetickou energií, s jakou to dopadlo na povrch štítu. Např. odražený kunai se vrací stejně rychle jako byl vržen.
Maska: Kostěná maska v podobě vyzáblého obličeje se škrábancem přes oko
Krom masky mám přes levé rameno zeleno bílou kápi potřísněnou krví původního majitele - Tsuchikageho
avatar
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru