Jeskynní komplex

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Mon Jul 14, 2014 8:00 pm

First topic message reminder :

Toto místo se nachází kdesi mimo Kirigakure a přesto dostatečně blízko. Vstup na vlastní nebezpečí. V blízkosti jeskynního komplexu neustále stráží jeden senzibil a čtyři Anbu. Vchod do jeskyně a celý její povrch je ozdoben pavučinou, která neslouží k dekorativním účelům, ale okamžitě informuje Hineho, obří pavoučici Amandu a dalších 50 - 100 tisíc nas***ých osminohých zvířátek, že dorazila svačinka.

Napřed vás čeká dlouhá cesta klikatou chodbičkou, jejíž stěny ani pod množstvím drobných tělíček nelze spatřit. Poté vás už jenom pár schodů dělí od srdce Hineho laboratoře.

Laboratoř:

Odtud vedou odbočky například do skladu, obývací místnosti a v neposlední řadě trochu zašlého archivu.

Knihovna:

Kdo bude mít odvahu, dostane se až do oddělení cel, oddělených výzkumů a podobných zařízení.

Pohovka:

Ale nevítaný host tam už zůstane do konce věků.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Tue Sep 09, 2014 5:56 pm


MICHIKO

Ako obvykle som si pozorne vypočula všetky Hineho slová.
"Keď nad tým tak uvažujem, pochybujem o tom, že by tvoja smrť dala odchodu môjho mŕtveho spoločníka nejaký zmysel. Väčší by malo, ak by sa mi ťa predsa len podarilo presvedčiť. Bola by som rada, keby si si uvedomil, že očistou samého seba nestratíš. Je to presne naopak. Ani nevieš, ako rada by som ti to vysvetlila. Keby tu bola Kurumi, pravdepodobne by ti to objasnila lepšie, ale v skratke ide o to, že každý z nás je v istom zmysle väzňom."

"Či už sa jedná o rodičov, alebo v tvojom prípade domov a kazekageho, každý z nás je ovešaný okovami. Očista ti pomôže zbaviť sa ich. Je mi jasné, že ti toto vysvetlenie nepostačí, ale ešte som sa v tvojom presviedčaní nevzdala~" pokúšala som sa ho i naďalej dostať k nám.
"Ichii-kun je zvláštny človek. O tom, či ku mne prechováva nejaké citové puto, by sa dalo dlho diskutovať, ale nenechaj sa zmiasť. Neočakávam od nich pravú rodičovskú lásku. Niečoho takého by Kurumi, ako ju poznám, len ťažko bola k niekomu, ako som ja, schopná. Realita je až príliš krutá. Sú to ilúzie, ktoré nás držia nad vodou~" vysvetlila som Hinemu svoje stanovisko. Nezdalo sa, že by som sa chystala ostávať.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Tue Sep 09, 2014 6:44 pm

Michiko si stále evidentně stála za svým. Mrzelo mě to, protože lidem z Hakuei bych nevěřil ani dobrý den. Z toho co jsem slyšel bych mohl jen odvozovat, že si vybírají lidi v mizerných životních situací "vyčistí" jim mozek a hotovo. Že nikdo nezradil? Nepochybuju o tom, že jsou na světě stvůry, které by dokázaly vést skupinu natolik vymydlených osob, poslušně usměrnovaných silným genjutsu že... No nazdar. To se tedy máme nač těšit.

"Řekněme ovšem, že dávám přednost přirozenému vývoji. Nehodlám nikoho nechat aby se mi hrabal v hlavě a emocích. Jsem svým vlastním pánem. Je to jako vzít myš a dát jí domnělou svobodu tím, že jí přioperuješ křídla. Bude možná vděčná, že umí létat, ale nikdy to nebude doopravdy ona. Je to naprosto stejně pokřivený přístup. Mělo by to nějakou hodnotu, pokud by ta myš dokázala získat křídla přirozeně, evolucí. Z mého hlediska, pochopitelně. Trvalo by jí to delší dobu, ale byla by zručnějším letcem, než ta ubohá s bolavým tělem. Tak to alespoň vidím já." dodal jsem smířlivě, aby si Michiko nemyslela, že umím jen kritizovat.

"Veškerých okovů se musí člověk zbavit sám. Ostatní lidé ti mohou pomoci překonat to těžké období, vykouzlit ti úsměv na tváři, ale nemají právo o tom rozhodnout za tebe."
povzdechl jsem si.

"Mám pocit, že stále jen utíkáš před krutou realitou. Není to tvá chyba. Nikdo se tě neptal. Ale ve skutečnosti jsi pravdu přebila falešnými pocity. Ano, iluze tě drží nad vodou, ale co je na tom tedy skutečného?" nevydržel jsem už jen tak sedět na místě a nakráčel jsem si přímo k Michiko.
"Obelhávat se nikam nevede. Sama nevěříš tomu, že ti lidé vůči tobě chovají nějaké opravdové city, ale copak ti skutečně stačí jen pohrávat si s myšlenkou, že by mohli? Co by, kdyby? Nech jednou pro vždy ty náhražky a otazníky za sebou. Mně na tobě doopravdy záleží." dodal jsem a chytil Michiko do náruče. Její tělo působilo křehce, ale silně zároveň. Právě tak jako její povaha.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Tue Sep 09, 2014 7:13 pm


MICHIKO

Naša situácia zdá sa nemala absolútne žiadne východisko. Hine sa skrátka za žiadnych okolností zjavne nemienil nechať presvedčiť.
"Nie je to náš prístup, ktorý je pokrivený. Každý z nás žije z vlastných ilúzií. Realita, v ktorej sú naše životy pod kontrolou mocnejších, nie je niečo, za čo by stálo bojovať. Každopádne... je jedno, čo poviem. Očividne som pre teba len zmanipulované decko," dodala som opäť svojim vyspelejším hlasom, zdanlivo bez známky emócií. Existovala iba jediná možnosť, ako to vyriešiť. Ak to nešlo slovami, pôjde to inak. Vedela som, že ako náhle sa mi ho podarí dostať ku Kurumi... k Tsuki no Senovi, ten mu už ukáže správnu cestu.

"Dosť rečí. S chakrou, ktorej časť som stačila obnoviť
behom nášho rozhovoru, dokážem uskutočniť ešte poslednú premenu. Na konci ale zrejme budem dosť vysilená. Nezdá sa, že by som mohla uspieť, preto ak ti na mne aspoň trochu záleží, pristúp na môj návrh. Ak so svojou poslednou formou vyhrajem a podarí sa mi ťa dostať, či už na vyčerpanie, alebo jednoducho omráčiť, potom, ako ma tvoj kolega zrejme odchytí, ma po zotavení dostaneš z väznice a pôjdeš so mnou k Hakuei. Verím, že si dosť schopný na to, aby si to dokázal. Stačí, ak ma zbavíš chakrových pút, zvyšok budem schopná zabezpečiť vďaka svojej schopnosti sama."


"Ak sa ti ale naopak podarí znehybniť, vyčerpať, prípadne omráčiť mňa,
dám na tvoje slová a ostanem na neurčitú dobu s tebou. Nemôžeš použiť pomoc nikoho ďalšieho, finálový súboj prebehne v pavučinovej aréne, ktorú tvoji malí pomocníci vytvorili. Ak zvíťazím, ale i napriek tomu ma necháš vo väznici, neočakávaj žiadnu spoluprácu. Nemienim poslúžiť ako naivný zdroj informácií pre nepriateľov, ktorí nevedia držať slovo. Pri prvej príležitosti zo seba strhnem pečať a spácham samovraždu,"
objasnila som dôkladne svoj návrh. Pravda, ak by na to aj pristúpil, dosť som riskovala, ale uvedomovala som si, že nebola iná možnosť. Bola to moja posledná šanca na úspech.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Tue Sep 09, 2014 7:40 pm

Měl jsem na srdci tisíce slov. Věděl jsem, že ať už by se stalo cokoliv, nedovolil bych, aby Michiko padla do rukou našich "specialistů na jemné výslechové metody". Za svůj život si vytrpěla už tak dost. Ale momentálně neměla asi ani ponětí o tom, co se mi honí hlavou. Chtěl jsem jí říct, že jen kvůli tomu jak mi na ní záleží ji nehodlám šetřit a udělám všechno proto, aby si mohla svobodně vybrat jak se svým životem naloží. Ano, chystal jsem se jí v jejím zájmu ztřískat do bezvědomí. Ale zároveň jsem věděl, že pokud zvítězím, udělám všechno proto, aby se zotavila co nejdříve a aby ji Kashike nedostal do svých kostěných pazour.

Pousmál jsem se a pustil Michiko. Udělal jsem několik kroků od ní. Stanul jsem opět na stejném místě, jako na začátku našeho rozhovoru.
"Platí. Ať zvítězí tedy ten, jehož přesvědčení je silnější. A děkuju za projevenou důvěru." dodal jsem a Michiko si mohla povšimnout, že vrstva zlaté pavučiny na mém těle opět zesílila. Co se týče zranění z boje předtím, povedlo se mi všechna vyléčit. I mně se značně obnovila zásoba chakry. Pomocí úst jsem vytvořil zbraň, která se jevila v této poměrně "malé" aréně jako nejužitečnější. Meč. Zkontroloval jsem, či mám po kapsách jisté užitečné nezbytnosti a pak už jen čekal na to, až bude připravena i Michiko.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Tue Sep 09, 2014 8:13 pm


MICHIKO

Naposledy som si ešte vychutnala Hineho vrúcne objatie.
Ako náhle ma pustil a vrátil sa na miesto, kde stál predtým, už som viac neotáľala. Vzhľadom na to, že pristúpil na moju dohodu, som musela uskutočniť svoju premenu. Bolo nutné, aby sa jednalo o niečo, čo ma ubráni pred všetkými jeho útokmi, ale zároveň poskytne výhodu mne samotnej. Napadlo ma niečo, čo sa podobne ako skala dá vskutku rôznorodo využiť. Bola som presvedčená, že ho dostanem.
"Veľmi rada by som ti na to prikývla, ale obávam sa, že to nebude čisto len o sile nášho presvedčenia. Vo chvíli, kedy si na to pristúpil, tvoje šance boli o dosť menšie," prehovorila som a odhalila mu, vlastnosti čoho som sa na seba rozhodla prebrať.

Bolo to niečo, s čím sa každý z nás zaručene v živote stretol. Voda. Veru tak. Je pravda, že som ju nedokázala ovládať ani zďaleka na úrovni klanu Hozuki, ale ale to nič nemenilo na tom, že sa za daných okolnosti zdala byť ako tá najúčinnejšia zbraň. Aby toho ale nebolo málo, vzhľadom na to, že okrem tvaru nebudem meniť absolútne nič, budem využívať minimum svojej chakry. Rozhodne som nemala v pláne prehrať. Bez ohľadu na to, ako sa k tomu Hine postaví, budem bojovať až do posledného dychu, ako keby na tom naozaj závisel úplne celý môj život.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Sep 10, 2014 5:41 pm

Voda. Celkem chytrý tah. Na vodu se špatně útočí, ale přitom vás může ohrozit na tisíc způsobů. Bez rozmýšlení jsem upustil na zem kouřovou bombu, abych se mohl na okamžik skrýt. Napadlo mě pár slabin, které by osoba v kapalném skupenství mohla mít. Jako lékař jsem měl ve své výbavě zajímavé věci, které během reakce s vodou vyváděly doslova psí kusy. Nepřál jsem si, aby však Michiko viděla, že si něco chystám do kapes.

Zároveň zlatá pavučina obalila mou tvář. Nechtěl jsem riskovat, že mě dostane tak trapně jednoduše, jako prostým odříznutím od drahocenného kyslíku. Pochopitelně jsem nechtěl využít své trumfy příliš časně a dokud si nebudu naprosto jistý jejími limity.

Jenom kopíruje. Zdaleka nemůže být tak zdatný uživatel suitonu jako například Hoozuki klan. Stejně jako v případě pavučiny, což mi sama potvrdila. Neměl by se z ní stát ani led, ani pára.


Můj mozek pracoval na plné obrátky. Možností bylo nepřeberně.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Sep 10, 2014 6:13 pm


MICHIKO

Nepochybovala som o to, že som i v tomto skupenstve
mala nejaké slabiny. Nebolo to však ani zďaleka tak jednoduché, ako si možno Hine myslel. Je pravda, že túto podobu skutočne neovládam natoľko dobre, ako Hozuki, o čom vypovedá už len fakt, že som nedokázala vytvárať žiadne bubliny, alebo sa nebodaj premeniť na olej či paru. Vzhľadom na to, že to však po skale bola moja druhá najčastejšie využívaná podoba, som ale predsa len mala nejaké tie triky v rukáve. Na to všetko sme sa nachádzali v Kirigakure. Podobne, ako som to dokázala predtým so skalou, som sa bola schopná zlúčiť s blízkou vodou z okolia, a to takmer bez akéhokoľvek míňania chakry.

Kúrová bomba bola vskutku dobrý ťah. Do istej miery možno ale Hine oľutuje, že sa ma nepokúsil čo najskôr chytiť ešte predtým, než z prítomnej vlhkosti načerpám dostatočný objem. Krátku dobu sa z mojej strany prakticky nič nedialo, akurát sa z mojej pôvodnej zmenšenej podoby stávala čoraz väčšia a väčšia masa vody. Keďže som však nechcela, aby dostal až priveľa času na prípravu, zahájila som útok. Zo svojho tela som na všetky strany vyslala mohutné prúdy, ktoré nezastavili ani len prítomné stromy.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Sep 10, 2014 6:42 pm

Už je to tady, pomyslel jsem si. Kolem se hnala voda. Doslova. Zní to sice blbě, ale je to tak. I když ve skutečnosti jsem měl pocit, že kolem mně sviští kulky.

Na nic jsem nečekal a začal hrdinně utíkat. Držel jsem se u okraje samotné arény. Ze strany, odkud útočila Michiko jsem nastavil svůj štít. Stále směřoval do středu arény. Cítil jsem drobné údery kapiček, které se už několikrát odrazily a tak zmenšily svou průraznou sílu i objem. Pak jsem ovšem dostal pecku, která šla přímo od Michiko. Plesknul jsem sebou na pavučinu. Kdybych to nebyl já, asi bych se přilepil a trapně tu zůstal polapen až do konce souboje. Kouř ustupoval a věděl jsem, že není příliš mnoho času na to kochat se malebnou místní krajinkou. Vytáhl jsem lahvičku s rozprašovačem a pokračoval v běhu dokolečka dokola kolem arény. Michiko nejspíš unikal podstatný fakt, a sice, že jsem onu kapalinu aplikoval na svou pavučinu.

Není to dobré. Můj štít sice tyhle rány unese, ale jak dlouho?

Inkasoval jsem další. Úder rozezněl ozvěnu, jako kdyby udeřil místo do štítu do zvonu z nejušlechtělejšího kovu. Zatím se držel a neměl sebemenší prasklinu. Bylo mi však jasné, že nedokáže vzdorovat věčně. Zejména, pokud se do mně rozhodne Michiko udeřit silnější ráží. Polkl jsem. Vibraci každého nárazu jsem doslova cítil v kostech. Začal jsem skládat pečetě a v okamžiku, kdy byl útok kompletní, jsem se otočil do středu arény.


"Katon: Kaen Senpuu."

Jak již věděla Michiko z mého vyprávění, ovládal jsem i ohnivou podstatu. Snažil jsem se ji snad bláhově proměnit na páru? Okamžitě po té, co jsem dokončil útok jsem opět začal obíhat arénu. Skutečně statečný způsob boje.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Sep 10, 2014 7:11 pm


MICHIKO

Ťažko povedať, či si to Hine za ten čas stačil uvedomiť,
ale zámerne som využívala čo najmenej vody. Dôvod bol prostý. Ako som to už naznačila predtým, na svoj hlavný útok som sa ešte len chystala. Zatiaľ čo som zhromažďovala stále viac a viac vody, snažila som sa skrátka odlákať jeho pozornosť a zabrániť mu v útočení na moje skutočné telo. Nezdalo sa ale, že by to bolo postačujúce, keďže útok nebol dosť silný na to, aby Hineho vážne ohrozil. Potrebovala som sa vysporiadať s jeho katonom a vytasiť sa s niečim nebezpečnejším.

Tak sa zdá, že aj ty to berieš vážne. S danou vlhkosťou vzduchu neprichádza do úvahy, aby si ma vyparil, ale je pravda, že by si pri priamom zásahu spomalil hromadenie mojej vody. Odpusť mi, Gintaro-san. Vypožičiam si tvoju techniku, pomyslela som si a konečne mala okrem tej, ktorú som využívala na útok, dosť vody na to, aby som dokázala udržať pokope aspoň vlastné telo. Navzdory tomu, že bol Kaen Senpuu naozaj rýchly, ja som bola ešte rýchlejšia. Neobyčajným úhybným manévrom som sa čiastočne zmenila na vlnu a dala sa do neustáleho pohybu.

"Hehehe! Už dlho som sa s nikým nehrala na naháňačku~" vydala som zo seba, zatiaľ čo som zároveň s Hinem krúžila po aréne. Svoj predchádzajúci štýl útočenia som ale vymenila za čosi nebezpečnejšie.
"Dōka, Mizu Kamikiri!" vyslovila som názov techniky a opakovane Hineho smerom posielala vodu, ktorej tlak bol chakrou natoľko posilnený, že dokázal dokonca aj prekrojiť skaly. Začalo ísť do tuhého.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Sep 10, 2014 7:29 pm

Než jsem se nadál, měl jsem Michiko v patách. To je samo o sobě dost děsivá představa, tím spíš pokud víte, že se vás samou láskou snaží zmlátit do bezvědomí a odvléct k těm vymývačům mozků. Jo to tak! Jsem celej žhavej.

"Gomen Michiko-chan, ale obloha je jen pro ptáky!"
zvolal jsem a vystřelil pavučinové vlákno na stěnu arény. V tom stejném okamžiku jsem se začal navíjením přitahovat. Díky tomu jsem mohl unikat Michiko podstatně snadněji. Wheeeeee!

Abych si však neužíval jen pocity babího léta a nevznášel se naprázdno, rozhodl jsem se rozprašovat onen tajemný roztok i ve vyšších sférách pavučiny. Krytý štítem jsem se mohl ujistit, že pro Michiko zůstává tento fakt nadále tajemstvím. Mohl jsem jen hádat, jestli tuto tekutinu dokázala také absorbovat. Tipoval bych to však jen na stopové prvky, neboť většinou se nacucala má pavučina.

Zhoupl jsem se do středu arény pro změnu já sám. Vylovil jsem v kapse zase jinou lahev. Ještě štěstí, že rum si nikdy nepopletu. Aspoň něco...
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Sep 10, 2014 7:50 pm


MICHIKO

Čo sa unikania a vyhýbania sa týkalo, Hine v porovnaní so mnou rozhodne nezaostával. Ak si ale myslel, že vo vzduchu bude vo väčšom bezpečí, bol na obrovskom omyle. Nechystala som sa mu dať pokoj.
"Ubezpečujem ťa, že ťa presvedčím o opaku!" nech sa už snažil o čokoľvek, nerobila som mu to vôbec jednoduché. Svoje vodné útoky som totiž vysielala aj do vzduchu a ich sila doslova krájala stromy. Veru, Gintarovu techniku som videla už dostatočne veľakrát na to, aby som ju dokázala takmer dokonale napodobiť. Do istej miery som si ten súboj aj užívala, ale len dovtedy, kým sa konečne začali prejavovať vedľajšie účinky. Pocítila som zasa raz nepríjemnú bolesť.

Tss... bojujem v tejto forme ešte iba chvíľu, a už to tak bolí... ešte nie som pripravená! pomyslela som si a pokračovala v prenasledovaní. Všetku vodu, ktorú som využila na svoje útoky, som si samozrejme odkladala. Veľké finále z mojej strany ešte len malo prísť. Márne sa Hine presunul do stredu arény. Nech už plánoval čokoľvek, nechcela som sa zatiaľ priblížiť, preto som po ňom naďalej strieľala, udržujúc sa v pohybe. Vedela som, že i v tejto forme som zraniteľná, takže kým nebudem mať dosť vody, nemienim riskovať.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Wed Sep 10, 2014 8:05 pm

Přistál jsem uprostřed arény, ale Michiko se zdála být neúnavná. Její střelba neustala takřka ani na okamžik. Kryl jsem se štítem, co to jen dalo. Když praskal, mohl jsem ho ihned opravit, takže navzdory opotřebení jsem jej stále udržoval na použitelném levelu. Co nevykryl štít, dokázalo odvrátit Nenkin no Yoroi.
"Máme vodu tvrdou, máme vodu těžkou, destilovanou třebas a také...." dodal jsem tajemně a hodil po Michiko lahev, jejíž obsah byl neznámý.
"... vodu opilou!" zvolal jsem a sledoval tajuplnou láhev, plnou doslova magické tekutiny.


"Ao Jorou!" zvolal jsem a využil pár osminohých potvůrek roztroušených na mé síti. Modré paprsky by osobu z masa a kostí doslova prošpikovaly. Michiko se tohoto bát nemusela, ovšem láhev se rozbila a její obsah se rozptýlil mezi molekuly vody, které jí patřily.
"Musím letět." konstatoval jsem a opět se začal vznášet.

Pravdou bylo, že lahev obsahovala alkoholový mok, který by většina smrtelníků přirovnala k technickému lihu. I to tak chutnalo. Ovšem byl obohacen výtažkem z lysohlávek. Pokřižoval jsem se a doufal, že se nestane nic co by se vymklo mé kontrole. Sirotčí slzy jsou svinstvo.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Wed Sep 10, 2014 8:44 pm


MICHIKO

Hineho stratégia bola nepochybne šikovne premyslená.
"Počkaj... nemyslíš hádam-" navzdory tomu, že som sa udržiavala v pohybe, jeho načasovanie bolo veľmi efektívne. Obsah fľaše sa skutočne dostal do vody, ktorú som ovládala, následkom čoho sa zdalo, že som z toho nemala vôbec radosť. Bolo to dosť na moje porazenie?
"Fuj! Dostaň to zo mňa preč!" vykrikovala som zdanlivo v agónii. Po chvíli sa ale Hine dočkal veľmi nepríjemného prekvapenia.

"Len žartujem~" vydala som zo seba detským hláskom.
Pravdou je, že so všetkým tým obsahom vody, ktorú som v tom čase už mala pod kontrolou, mi čosi také nemohlo vážnejšie ublížiť. Všetky molekuly danej látky som skrátka uzavrela do akejsi samostatnej vodnej masy, ktorú som následne bez akýchkoľvek väčších ťažkostí jednoducho oddelila od svojho tela. Tým to ale ani zďaleka nekončilo. Teraz, keď som mala k dispozícii vody viac, som sa chystala na väčšie kúsky. Ešte stále to ale nestačilo na moje chystané veľké finále.

"Nie som si síce úplne istá, čo to bolo, ale nerada by som ťa pripravila o niečo vzácne, takže ti to radšej vrátim~" prehovorila som anjelským hláskom a poslala na Hineho niečo, čo sa dalo tvarom prirovnať k obrovskej hadej hlave. Konzistenciou to viac pripomínalo moje počiatočné vodné prúdy, ale tlak techniky bol veru na úrovni predchádzajúcej techniky. Ak by dostal priamy zásah, ani jeho brnenie by to zrejme nevydržalo. Nech už sa náš milovník pavúkov z Kirigakure hýbal akokoľvek rýchlo, za žiadnych okolností ho to neprestávalo prenasledovať.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Thu Sep 11, 2014 7:00 pm

"To nemuselo býýýýýýýýt...." vypískl jsem, když se ta obludná věc hnala za mnou. Zároveň jsem se začal opět navinovat kamsi do výšin. Obludka za mnou. Musel jsem nějaký ten okamžíček ještě vytvrvat. Nemohl jsem se skrýt, takže naháněčka s touto roztomilostí mi mé snažení těžce komplikovala. Vytáhl jsem z kapsy dva svitky pomocí nichž jsem přivolal nádoby neznámého obsahu.
"Myslíš si, že dokážeš odfiltrovat cokoliv? Takovouhle otravu alkoholem jsi ještě neviděla!" zvolal jsem, zatímco se za mnou sypaly další a další lahvičky, pixličky a v neposlední řadě objemné barely. Takto jsem obkroužil celou arénu, nutno dodat, že o strategickém rozmíštění nemohla být řeč. Poté jsem se urychleně skryl v zemi, protože jsem vodnímu drakovi nemohl stačit věčně. Myslím, že za dnešek jsem se vznášel jak babočka admirál, takže mi to bude na dlouhou dobu stačit.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Thu Sep 11, 2014 7:27 pm


MICHIKO

Pomaly som si uvedomovala, že Hine chystá niečo veľké.
"Myslíš si, že zem je tvojim útočiskom? Naivné," prehovorila som. Vďaka tomu, že sa nijak nevysporiadal s mojim predchádzajúcim útokom, som mohla priamo využiť aj vodu z neho, ale to nebolo všetko. To, čo som si doposiaľ pomaly pripravovala, sa konečne začínalo prejavovať, keď sa okolo pravého tela začalo vytvárať niečo, čo by sa dalo prirovnať k vodnému víru. Tým to ale zďaleka nekončilo.

"Dovoľ mi, aby som ti predviedla svoju vôľu! Dōka, Suiryūdan no Jutsu!" oboznámila som Hineho s názvom techniky a sama sa rozpustila, následkom čoho som sa stala jej súčasťou. Všetku chakru som vložila do toho, aby som nad ňou získala plnú kontrolu. Veru tak. Stala som sa vodným drakom. Nie však iba obyčajným. Objem vody, ktorú som používala, bol tak mohutný, že dokázal zaplaviť celú arénu. Niet pochýb o tom, že to bol môj posledný vzdor.

"Nezáleží na tom, čo za látky si si pripravil!
S toľkou vodou je nemysliteľné, aby si zasiahol akurát moje pravé telo! Ukáž sa a pohltím ťa! Ostaň pod zemou a zaplavím ťa! Nemôžeš odísť z našej malej arény, si jednoducho v pasci"
dala som mu jasne najavo, že bude najlepšie, ak sa vzdá.

Je pravda, že za normálnych okolností je vodný drak B-ranková technika, ale s toľkou masou vody a faktom, že som bola jeho súčasťou a mala tak nad ním plnohodnotnú kontrolu, šlo vskutku o niečo úplne iné. Moje ovládanie navyše posilňovala skutočnosť, že sme sa nachádzali vo vlhkom prostredí Kirigakure. Všetko nasvedčovalo tomu, že je ma za takýchto okolností prakticky nemožné dostať, obzvlášť s prihliadnutím na to, že je náš priestor obmedzený.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Thu Sep 11, 2014 7:50 pm

Zdá se, že i když má příprava zdaleka nemohla být tak dokonalá, jak bych si přál, bylo to tu. Velké finále. Bylo by naivní myslet si, že i když Michiko napumpuju alkoholem do aleluja, bude to mít nějaký valný efekt. V tak velkém množství vody by stejně pocítila pouze mírnou opilost. Pokud by tedy vůbec něco pocítila.

Na okamžik jsem se objevil na scéně a dovolil si opustit svůj úkryt. Složil jsem pečetě a použil další ohnivou techniku. Maličký katon proti tak mohutnému suitonu? Naivní. Za normálních okolností. To co se tu dělo však nebyly vůbec normální okolnosti, ale čiré bláznovství.

"Katon: Benijigumo!"


Seslal jsem další ohnivou techniku do středu arény. Kruh, který oheň vytvořil způsobil částečnou změnu našeho prostředí. Pavučinová síť vzplála. Michiko se mohla podivit, že se tak stalo s obdivuhodnou rychlostí, jako kdyby snad byla z papíru. Pravdou bylo, že od samého začátku souboje jsem pavučinu poléval různými lihovinami a nechal je rovnoměrně rozprostřít po celé síti. Už toto způsobilo velmi silný žár, dokonce takový, že se mi orosilo čelo během pár vteřin. Ovšem nebyl to zdaleka konec.

Ohnivý pavouk měl tu výhodu, že jsem mohl navádět kam jsem potřeboval. Tedy pryč od sebe. Pryč ze středu arény. Většina barelů se ostatně povalovala v bezpečné vzdálenosti od mé maličkosti. Pavouk začal pobíhat po aréně a každý barel, kterého se dotkl způsobil menší výbuch. Menší v porovnání s tím, co se právě chystalo. Zajímá vás obsah?

Kyselina sírová.

Pamatujete si na poučku, že nemáte lít vodu do kyseliny, nýbrž naopak? Ta kalamita co nastala teď byla naprostý chaos. Nevím co se do čeho nalilo, každopádně se to tu začalo vařit. Prskat. Dělat ošklivé věci. Netroufal jsem si odhadnout jak se cítí Michiko, jaké to je, když se začínáte odpařovat. A to tak, že prudce. Netrvalo dlouho a celá pavučinová aréna zařvala za vlast. Bylo tu tolik dýmu, že jsem nepochyboval o tom, že se Kashike raději urychleně vzdálil.

I já jsem se rozhodl skrýt do hlubin země. Byl jsem ještě chráněn svým brněním, ale přesto nemohlo být pochyb o tom, že se neobejdu bez následků. Rozpoutali jsme tu doslova peklo.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Thu Sep 11, 2014 8:34 pm


MICHIKO

Hine to vystihol presne. To, čo sa pokúsil urobiť, bolo nepochybne bláznivé. Vo chvíli, kedy sa ukázal, som ani pri najmenšom neváhala a vyrútila sa mu rovno naproti, bez ohľadu na pavúka. Ako náhle však ten zapálil pavučinovú sieť a následne rozbil barely, výsledok bol pri najmenšom hrozivý. Ani vo sne by ma nenapadlo, že by sa pokúsil o voľačo tak šialené, obzvlášť s prihliadnutím na to, že som len tupo nečakala na výsledok a vrhla sa jeho smerom. Veru tak. To, čo sa následne stalo, sa nedotklo iba mňa, ale aj samotného Hineho.

"Nenechám ťa zvíťaziť!" vykríkla som v agónii z plných pľúc. Masívny ohrev vody spôsobil niekoľkonásobnú explóziu pary, ktorá sa samozrejme dostala až mimo arénu a spôsobila nevýslovné škody. Všetko živé i neživé v bezprostrednej blízkosti sa stalo jej obeťou. To ale platilo i pre mňa, no samozrejme aj pre môjho súpera. Bolo otázne, či sa s niečim takýmto budem so zvyškom svojej chakry schopná vysporiadať. Všetko nasvedčovalo tomu, že súboj skončí pre obe strany tragicky.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Thu Sep 11, 2014 8:49 pm

Výbušná povaha Michiko se projevila v celé své kráse. Voda mě dohnala i pod zemí a já mohl být jenom rád, že maska, kterou jsem si na obličeji po celý souboj pečlivě udržoval stále plní svou funkci. Všechny ty výpary byly vskutku odpudivé. Cítil jsem, jak horká pára olizuje mé tělo.

"In'yu Shometsu."

Dříve než jsem mohl inkasovat závažnější popáleniny, jsem se začal léčit. Což se ukázalo jako prozíravý krok. Stejně tak jako užití silného léku proti bolesti. Pavučinová vrstva na mé kůži už zdaleka neodpovídala tomu, co jsem na sobě udržoval po celou dobu trvání našeho duelu. Spíš šlo o jakési chuchvalce něčeho neidentifikovatelného. Mé šaty byly roztrhané, a mezi jejich cáry bylo velmi dobře vidět hojící se rány. Nutno dodat, že celé léčení probíhalo o poznání pomaleji než za jiných okolností. Nedostatek chakry byl tím hlavním problémem. Začal jsem lovit po kapsách něco, co by mě opět nakoplo.

Zjistil jsem, že ležím na zádech. Začínám vnímat, kde je nahoře a kde dole. Nejspíš jsem na okamžik omdlel. Náhle mě však popadla nefalšovaná hrůza a doslova se mnou mrštila o zem. Ironické když ležím, to mi věřte.
"Michiko? Hej... Michiko! Kde jsi! Ozvi se!" zvolal jsem a překulil se na břicho. Byl jsem zatraceně zrasovanej. Zkusil jsem poručit pavučině ve svém těle, aby mi pomohla postavit se na nohy, leč žádná odezva.
"Ozvi se... no tak..." zahuhlal jsem a opět začal hledat prášky, bez kterých správný doktor nedá ani ránu.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Thu Sep 11, 2014 9:58 pm


MICHIKO

Bolo ťažké tomu uveriť, ale regenerácia sa vyplatila.
Nebyť jej, s najvyššou pravdepodobnosťou by Hine bol mŕtvy, alebo by musel priznať porážku. Kto by bol povedal, že z niečoho tak ohromného napokon obaja vyviazneme živí. Veru tak. I ja som ešte stále dýchala. Explózia nevyparila všetky prítomné kvapaliny. Je pravdou, že som prišla o veľa chakry, ale minimálne som bola schopná zachovať aspoň minimum vody na to, aby som prežila. Znamenalo to teda, že sa mu konečne vzdám? Z mojej strany to žiaľ stále nehrozilo.

"Hehehe, Hii-kun sa o mňa bojí~" prehlásila som rozkošne a začala sa formovať neďaleko od neho, alebo aspoň teda časť zo mňa.
"Musím povedať, že si ma až nepekne doriadil. Pojem "šialený vedec" na teba vskutku sedí. Som absolútne vyčerpaná a sotva cítim svoje telo. Predstavujem ti jednu z najväčších nevýhod mojej techniky. V tomto stave sa už s najvyššou pravdepodobnosťou totiž ani nebudem môcť vrátiť do svojej pôvodnej podoby. Zdá sa, že mi nezostáva nič iné, ako sa vzdať a poprosiť ťa, aby si ma pozbieral do fľašky a dovolil mi obnoviť zásoby chakry~" prehlásila som anjelským hláskom, ale v zápätí som svoje tvrdenie tentokrát už o poznanie dospelejším a hrozivejším hlasom vyvrátila.

"To by si chcel počuť, čo?!" okríkla som ho a vytvorila z vlastného tela masu vody okolo Hineho hlavy.
"Hakuei je môj nový domov! Za žiadnu cenu sa nenechám potom, ako mojou vinou prišli dvaja členovia o život, len tak chytiť! Náš súboj ešte stále pokračuje, tak sa už konečne vzdaj, inak ťa utopím a umrieme spolu!" trvala som i naďalej na svojom a nemienila ho za žiadnu cenu len tak pustiť zo svojho vodného zovretia. Toto bola moja posledná šanca, nemohla som ju predsa len tak zahodiť.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Fri Sep 12, 2014 5:38 pm

Sotva jsem pocítil, že něco mokrého po mě leze, málem jsem se zbláznil. Urychleně jsem nabral vzduch do plic a jakmile se Michiko začala máchat po mém obličeji, pokusil jsem se ji co nejrychleji setřást. Nejednalo se o nijak závratné množství vody, faktem ovšem zůstává, že na utopení to stačí.

Holýma rukama jsem nezmohl téměř nic, nezbylo mi tedy než potupně zarejt hlavu do hlíny a nechat Michiko vsáknout se. Ostatně na nic víc jsem momentálně beztak neměl sílu. Válet se po zemi ve špíně, to bylo mé nové hobby. Abych se pojistil, že bude mít tato rozkošná technika *rytí hubou v hlíně no jutsu* patřičný účinek, ucpal jsem svůj průchod do plic tou nejtvrdší formou pavučiny a zároveň si vytvořil provizorní dýchací trubici, která vycházela z mého krku. Nechutné, já vím. Ale co si mám podle vás počít, když se topím?

Téměř poslepu jsem kolem šmátral rukama a lezl po čtyřech. Konečně jsem nahmatal cosi jako sklenici. Objemem to připomínalo dejme tomu zavařovačku od okurek. Začal jsem třást hlavou jako šílený metalista. Každým pohybem dolů ze mně crčelo víc a víc krve, až jsem nakonec uslyšel cosi jako "žblept".
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei za Fri Sep 12, 2014 9:03 pm


MICHIKO

Moje odhodlanie ani po tom všetkom nepoznalo hraníc.
Dokonca aj vo svojom biednom stave som sa i naďalej pokúšala Hineho dostať. Zašla som priďaleko a sama som si to uvedomovala. Dokonca som už aj pochybovala o tom, že aj keby som prehrala, bude si ma chcieť nechať. Mať tak o čosi viac chakry, zrejme by som mu vedela ako tak vzdorovať, ale vo chvíli, kedy Hine ponoril hlavu do hliny, bol skrátka koniec. Možno by som sa napokon dokázala včas vzchopiť a uniknúť do jeho pľúc, ale ešte aj v tom mi žiaľ zabránil.

Nerozumiem tomu. Ichii-kun mi neustále hovorieval,
že mám najväčší potenciál zo všetkých členov Hakuei, tak prečo... prečo nedokážem prispieť ani len tým najmenším a dostať k nám niekoho nového? Takmer celé dva roky som zdokonaľovala techniku, ktorá mi po mojich rodičoch ostala... technika, kvôli ktorej ma nechal s úsmevom na tvári prejsť toľkým utrpením, no predsa som tak slabá. Huh... je možné... je možné, že ma napokon v Hakuei... ani nebudú postrádať,
približne takto vyzerali moje posledné myšlienky predtým, ako som nad sebou stratila aj tú poslednú kontrolu a chakru, ktorú som ešte mala. Nebyť toho, že ma Hine rýchlo uzavrel do nádoby, zrejme by som sa roztiekla a prišla aj o život. Navzdory jeho pomerne včasnému zákroku však bolo to, či sa niekedy vrátim do svojej pôvodnej podoby, len otázne.
avatar
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike za Sat Sep 13, 2014 6:59 am

Byl jsem zrovna na cestě pomoct Hinemu, když mě zastihl ohromný výbuch páry. Skočil jsem za strom a měl jsem to jen tak tak, výbuch byl totiž tak silný, že mi strhl masku a doslova jí nechal zmizet. Sáááákra, co to je? Počkám až se vše uklidní a vyrazím dál. Posledních pár metrů jdu velmi obezřetně a pomalu, abych nepadl do nějaké pasti. Pak už uvidím Hineho, jak něco s obtížemi láduje do nádoby. Jsi v pohodě chlape? optám se ho a přitom bedlivě sleduji okolí.

_________________
Popis: 
Spoiler:

Techniky:
Kuchiose no jutsu - štíři
Dance of the Clematis: Flower
Ten-Finger Drilling Bullets
Dance of the Willow
Tessenka no Mai: Tsuru
Body:  Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost-5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
Celkem - 35 bodů
MG Sharingan, Kirigan, Shikotsumaya
Meč: viz char.: http://nsgo.forumczech.com/t141-kashike-kaguya-back-and-better-than-ever + Kurare
Pukléř: Kashike našel ve zbrojnici Iwy starý pěstní štítek s pasivní schopností. Při krytu dokáže odrazit všechno se stejnou kynetickou energií, s jakou to dopadlo na povrch štítu. Např. odražený kunai se vrací stejně rychle jako byl vržen.
Maska: Kostěná maska v podobě vyzáblého obličeje se škrábancem přes oko
Krom masky mám přes levé rameno zeleno bílou kápi potřísněnou krví původního majitele - Tsuchikageho
avatar
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Sat Sep 13, 2014 7:19 am

Proboha, to jsem tomu dal... Co když už se nikdy nesloží?

Sledoval jsem nádobu, jako kdyby se mi v ní utopily včely a cosi mrmlal.
"Michiko? Jsi tam?" zahuhlal jsem, ovšem odpověď žádná. Ta voda byla při nejlepším omdlelá. Zkusil jsem ze sebe vypotit alespoň kapku léčivé chakry a přiložit ruku k nádobě. Kupodivu jsem se dočkal reakce. Chakra zůstala uvnitř. Pořád tu tedy byla naděje. Opatrně jsem šťouchl do vody prstem, ale na omak nebyla ničím zvláštní. V tom mě oslovil Kashike. Trochu jsem sebou trhnul. Všechny pavučiny naokolo vyžrala kyselina, nebo zničil výbuch. Mé senzibilské schopnosti tak byly na nule a já jej nečekal.

Upřel jsem na něj pohled, který možná působil až přiopilým dojmem. Sklenici jsem držel v náručí a seděl na zemi. Po těle jsem měl mazanici z krve a místy mohl zahlédnout popálenou a poleptanou kůži. Rána na čele, kterou jsem inkasoval jako první se znovu otevřela. Nebylo pochyb o tom, že mi chybí šťáva. Moc tomu nepřidával ani fakt, že jsem měl stále v krku zaraženou jakousi trubici, kterou jsem stále používal pro dýcháníl. Kvůli Michiko jsem zapomněl na sebe. I z rány na krku pochopitelně crčela krev jako o závod. Kdo se díval pozorně, mohl si všimnout, že se zranění sice pomaličku, ale přesto hojí. Pokud bych nepoužil léčení In'yu Shometsu, dost možná by se mi kůže oloupala jak banánová slupka.

"To je trošku šibeniční humor, nezdá se ti?" odpověděl jsem na jeho otázku.


Neohrabaně jsem vstal a i s nádobou zamířil zpět, do své jeskyně. Byl to kus cesty, ale aspoň jsem si mohl být jistý, že zůstala nedotčená. Teď jen jestli ten bordel uvidí i Mizukage...
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike za Sat Sep 13, 2014 7:26 am

Teprve teď, když se usadí prach a rozptýlí kouř si všimnu, v jakém je stavu. No, trochu jo... připustím a vydám se za ním. Tamten je tuhej jako nikdo druhej... informuji svého kolegu a pozorně se zadívám na nádobu, kterou nese. Kdybych měl někdy skončit takhle, tak to radši skočím z mostu.

_________________
Popis: 
Spoiler:

Techniky:
Kuchiose no jutsu - štíři
Dance of the Clematis: Flower
Ten-Finger Drilling Bullets
Dance of the Willow
Tessenka no Mai: Tsuru
Body:  Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost-5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 3
Celkem - 35 bodů
MG Sharingan, Kirigan, Shikotsumaya
Meč: viz char.: http://nsgo.forumczech.com/t141-kashike-kaguya-back-and-better-than-ever + Kurare
Pukléř: Kashike našel ve zbrojnici Iwy starý pěstní štítek s pasivní schopností. Při krytu dokáže odrazit všechno se stejnou kynetickou energií, s jakou to dopadlo na povrch štítu. Např. odražený kunai se vrací stejně rychle jako byl vržen.
Maska: Kostěná maska v podobě vyzáblého obličeje se škrábancem přes oko
Krom masky mám přes levé rameno zeleno bílou kápi potřísněnou krví původního majitele - Tsuchikageho
avatar
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta za Sat Sep 13, 2014 7:54 am

Kulhám dál ke svému domovu, neboť nutně potřebuju chakrovou pilulku a vydatnou infúzi. Nehledě na to, že až přestanou působit léky proti bolesti, budu do sebe muset naprat koňskou dávku morfia. Jen díky tomuto detailu jsem doposud ani neceknul, i když místy nebylo zcela jisté, kde končí můj oděv a kde začíná kůže.

"Jop, to jsem pochopil. Ta malá je tu tak trochu rozprostřená po okolí. Už nevstane. Nějací Hakuei prej. Banda psychoušů."
mumlal jsem nabručeně.
avatar
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru