Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeskynní komplex

+2
Hakuei
Hine Kureta
6 posters

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Mon Jul 14, 2014 8:00 pm

First topic message reminder :

Toto místo se nachází kdesi mimo Kirigakure a přesto dostatečně blízko. Vstup na vlastní nebezpečí. V blízkosti jeskynního komplexu neustále stráží jeden senzibil a čtyři Anbu. Vchod do jeskyně a celý její povrch je ozdoben pavučinou, která neslouží k dekorativním účelům, ale okamžitě informuje Hineho, obří pavoučici Amandu a dalších 50 - 100 tisíc nas***ých osminohých zvířátek, že dorazila svačinka.

Napřed vás čeká dlouhá cesta klikatou chodbičkou, jejíž stěny ani pod množstvím drobných tělíček nelze spatřit. Poté vás už jenom pár schodů dělí od srdce Hineho laboratoře.

Laboratoř:

Odtud vedou odbočky například do skladu, obývací místnosti a v neposlední řadě trochu zašlého archivu.

Knihovna:

Kdo bude mít odvahu, dostane se až do oddělení cel, oddělených výzkumů a podobných zařízení.

Pohovka:

Ale nevítaný host tam už zůstane do konce věků.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down


Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Tue Sep 02, 2014 2:09 pm

Když se dostanu na kontakt, několikrát po tom muži seknu, než mi dojde proč se mi vlastně nepodařilo ho omráčit. On byl prostě tvrdý jako kámen. Doslova. Rychle mi hlavou proletělo pár odhadů, než jsem dospěl k názoru, že musím být lehčí... a tudíž rychlejší. Zvednu tempo, seknu mu na pravý bok ale než sek dopadne, odrazím se a uskočím doleva. Pak zmáčknu obě spouště s úmyslem omotat mu ruce ocelovými lany z SPPM. Pokud se mi to povede, neměl by být schopen lanka roztrhnout, zaprvé protože jsou dost pevná aby mě udržela při vysoké rychlosti a zadruhé protože musí vynaložit víc síly jen na samotný pohyb těch kamených rukou, natož pak ještě trhání lanka.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Sep 02, 2014 6:00 pm

Na tváři se mi mihl skutečně zděšený výraz. Co to dopr....

Instinktivně jsem se pokusil o ten nejjednodušší úhybný manévr, jaký jsem mohl udělat. Jednoduše jsem začal padat dolů. Jeden kus ostrého kamene mě říznul do ramene a obdržel jsem i nepříjemný dloubanec do žeber. Duchapřítomně jsem vystřelil pavučinu kamsi nad sebe. Okamžitě se přisála na jednu z větví a já se prudce přitáhl nahoru. Teprve když jsem míjel doslova roj nas*aných kamínků mi došlo, že mě pronásledují. Inkasoval jsem další zásah přímo do ksichtu. Jiní by možná byli rádi, že budou mít cool jizvu, já si však co se mé pleti týče zakládám na uhlazenějším looku. Pocítil jsem i nepříjemnou bolest kdesi v dutině břišní.

Svištěl jsem do výšin a vyletěl nad korunu stromu, který mi sloužil jako nevídaná houpačka. Odpojil jsem se a vystřelil další pavučinu na sousední listnáč. Několikrát jsem se zhoupnul a přitáhnul. Díky tomu, že pavučina byla neobvykle pružná to byla skutečně zábavná kratochvíle. Nebýt toho, že mi krev ch*ala do očí a že jsem potřeboval vyléčit tu neplechu ve svém břiše. Tu a tam jsem do některého stromu narazil.
"Ku*va." zaklel jsem, když jsem opět padal volným pádem. V klidu, jen opět vystřelit lanko...
"Do pr**le!" zaklel jsem, když mě zbloudilá tříska zasáhla do sedacího ústrojí.
"P**a, ku**a drát se na to můžu vy***at!!" opět jsem zaperlil se svou bohatou slovní zásobou, neboť jsem si roztrhnul sako a nepříjemně si narazil koleno.

Nakonec se mi povedlo Michiko v té mlze a hustém stromoví zmást a sestřást. Přísahal bych, že během toho pavoučího poletování jsem zahlédl i Kashikeho. Měl jsem dojem, že jsem procestoval celý les. Rozplácl jsem se na jedné dostatečně široké větvi. Náraz jsem ztlumil celkem elegantně. Křečovitě jsem se držel rukama a nohy se mi kynklaly ve vzduchu.
"Se mám do tý větve zakousnout nebo co!" nas*al jsem se a přitáhl se. Konečně můžu vydechnout! Chviličku jsem si pohověl a analyzoval poškození. Jsem mokrý? Zku**ená mlha.

Dotkl jsem se na břiše, odkud mi vystřelovala ona nepříjemná bolest a kde jsem byl nejvíce zmáčený. Aha. To není voda. To je krev. No to mi ho teda vyndej. Zhluboka jsem se nadechl a aniž bych zdánlivě cokoliv dělal, začal jsem s léčením. Alespoň do chvíle, než zalátám tu ďuznu mi nezbývá nic jiného než statečně ležet na této rozkošné větvi a hrdinsky krvácet.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Tue Sep 02, 2014 7:31 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Mala som vskutku nevýslovnú radosť z toho,
že sa mi podarilo takto pekne Hineho nachytať. Nemienila som ho za žiadnu cenu nechať len tak zdrhnúť. Bez zaváhania som útočila, kým to len šlo, v nádeji, že skôr či neskôr stratí vedomie. Nechcela som vonkoncom jeho tvár poničiť viac, než to bolo prijateľné. Napokon som sa však tohoto šťastného konca nedočkala a shinobimu z Kirigakure sa podarilo opäť stratiť. Ako náhle k tomu došlo, preklínajúc osud, jeho, ale aj samú seba, som sa opakovane zložila a pokúšala sa ho nájsť.

Môj spoločník to nemal o nič jednoduchšie. Márne sa všemožne snažil, nedokázal Kashikemu zasadiť úder. Najväčší problém však nastal vo chvíli, kedy sa mu ho podarilo spútať oceľovými lanami. Teraz zostávala už len posledná možnosť. Musel odhaliť fakt, že mal celé svoje telo od začiatku pokryté rovnakým dotonom, aký pred chvíľou aplikoval na ruky. Aby teda unikol z jeho zovretia, vlastnoručne si rozbil schránku, ktorá už bola zviazaná, a prekvapivou rýchlosťou z nej vyskočil na jeden zo stromov.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Sep 02, 2014 7:44 pm

Nějakou dobu jsem těžce oddychoval. Naštěstí se mi povedlo ránu na břiše zalátat dříve, než bych pocítil silnější ztrátu krve. Z kapsy jsem vytáhl flakónek s růžovou tekutinou, kterou naposledy důvěrně poznal jistý Kataro. Kopnul jsem to do sebe a veškerá bolest okamžitě odezněla. Už zase jsem mohl přemýšlet a neomezeně se hýbat.

Jaké jsou možnosti? Genjutsu nezabralo. Taijutsu je sebevražda. Když ji otrávím, stane se sama jedem a vyvraždí třebas půlku Kiri. Nebo jenom Kashikeho, ale i z toho bych měl oplétačky a navíc by ho byla škoda. Jednou na něm budu dělat pokusy. No... co tu máme dál?


Amanda se flákala opodál. Jediné co dělala, že pouštěla na svět další osminohé tvorečky. Díky nim a pavučinkám, které za sebou tahali mi nemohlo uniknout, že Michiko se opět blíží. Protočil jsem oči v sloup.

Vyčkával jsem na vhodný okamžik. Netrvalo dlouho a měl jsem tu nebezpečnou holčičku na dostřel. Amanda i já jsme se pořádně nadechli a vyslali na ni pavučinovou síť. Cíl byl jediný. Připoutat Michiko k zemi. Ihned, neprodleně a bez kompromisů. Vzhledem k tomu, že aktuálně byla těžkým šutrem jsem pochyboval o tom, že se dokáže vyhnout double útoku. Dal jsem si záležet na tom, aby mohla zahlédnout pouze jednu ze sítí. Pokud si připočítáme mlhu, neměla příliš mnoho času na uvažování.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Tue Sep 02, 2014 8:13 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Nebola som nadšená z behu udalostí. Sotva som sa stačila poskladať, už sa na mňa aj rútila ďalšia várka pavučín. Aby toho ale nebolo málo, blížili sa doslova z oboch smerov. Musela som si preto bleskurýchlo zvoliť, ktorým sa vydám. Poprvýkrát sa ale šťastie usmialo na Hineho, keďže som si vybrala ten nesprávny. Ako som sa ale vôbec dokázala v poslednej chvíli vyhnúť spomínanej pavučine? Nechcela som od základov meniť svoje skupenstvo, pretože by ma to stálo priveľa chakry, preto som sa skrátka rozhodla, že pri svojom rozdeľovaní zájdem ďalej. Doslova som sa rozdrvila na kamenistý prášok.

Ako som už naznačila, vydala som sa však smerom za Amandou. Vo chvíli, kedy som preto vo svojej súčasnej podobe dorazila na scénu, nie je hádam ani nutné dodávať, že som vôbec nemala radosť. Na druhú stranu som si ale povedala, že to možno takto bude ešte lepšie. Zdalo sa, že sa jedná o jedného z Hineho najobľúbenejších pavúkov, ak aj nie najobľúbenejšieho. Ak ho teda chytím do svojej nepríjemnej pasce a pokúsim sa ho mučiť, možno sa náš verný vedec ukáže sám. Bez čo i len najmenšieho zaváhania som sa jej vydala naproti.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Sep 02, 2014 8:29 pm

Na jednu stranu mě zklamalo, že jsem Michiko stále nedonutil změnit skupenství, neboť vyčerpání se zatím zdálo jediným možným způsobem, jak ji dostat živou. Na druhou stranu okamžik, kdy se řítila na Amandu hrál pro mně.

Před tím, než uskočila do bezpečné vzdálenosti, stihla Michiko podarovat oblakem jedovatého plynu. Netroufal jsem si odhadnout, jaké budou účinky v okamžiku, kdy je z Michiko v podstatě prach. Jak jsem již řekl, Amanda se ráčila vznášet kamsi do pryč.

Nezbývalo mi mnoho možností. Vyčkal jsem na účinky jedovatého plynu, avšak jsem se již připravoval na změnu strategie. Bylo mi jasné, že dříve, nebo později se rozhodne vydat mým směrem.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Tue Sep 02, 2014 8:54 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Nepáčilo sa mi, že som sa nechala tak jednoducho nachytať. Každopádne sa nezdalo, že by na mňa v tejto mojej podobe malo to, že som prišla do kontaktu s akýmsi jedovatým oblakom, nejaký efekt. Čo si ale Hine mohol povšimnúť bolo to, že som sa prudko zrýchlila. V tejto podobe som bola ľahká a práve i vďaka prítomnosti stromom mi v rozlete nebránil prudký vietor, takže som dokázala manévrovať s jednoduchosťou. Márne sa Amanda pokúšala uniknúť, bola som jej na stope.

"Dōka Sabaku Kyū," vyslovila som názov ďalšej odrody mojej techniky a nedávala Hineho obľúbenému zvieratku vydýchnuť. Bolo mi jasné, že aj ona bude práve vďaka svojej pavučine ako tak rýchla, ale nepredpokladala som, že by ma v tomto prekonala. Pomaly som však začínala pociťovať isté následky. Nespôsobil ich ale jed, skôr moje neustále premeny. S chakrou som síce zatiaľ ako tak vychádzala, keďže sa nejednalo o nič závratné, ale pomaly si to neustále rozdeľovanie začalo pýtať svoju daň. Prejavovalo sa to najmä neutíchajúcou bolesťou.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Sep 02, 2014 9:05 pm

Amanda i navzdory své velikosti dokázala úhybnými manévry konkurovat i mně. Nicméně mi bylo jasné, že rychlost Michiko je na naprosto jiné úrovni. Měl jsem už dost toho pozorování jejích schopností a následného analyzování toho, co si můžu dovolit a co je účinné.

Měla by se cítit ospalá. Ale z nějakého důvodu jsem nezaznamenal, že by zpomalovala. Buď na ni jedy nepůsobí a nebo se jej nenadýchala natolik, aby se účinek projevil ihned. Navíc si nejsem jistý stavem její kůže.

Když už to vypadalo skutečně kriticky a Amanda v sebeobraně vyprskla další oblak silného jedu, musela se Michiko cítit neskutečně podvedená. Amanda byla doslova na dosah. Ale náhle zmizela. Nebylo sebemenších pochybností, že jsem ji odvolal. Těch několik stovek pavouků, které mi tu zanechala bohatě postačí. Stejně totiž jejich kusadla nemají význam, alespoň ne do doby, než Michiko bude majitelkou kamenného těla. Bohužel, vzhledem k tomu že se dokázala rozdrolit na písek, tak neměly význam ani jejich pavučinová vlákna.

Neměnil jsem svou pozici. Jen jsem čekal na okamžik, kdy se Michiko rozhodne vybít svou zlost na mé maličkosti. S mým tělem ovšem nebylo něco v pořádku.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Wed Sep 03, 2014 12:01 pm

Výborně... pochvaluju si v duchu a pokračuji v útoku. Teď už ho dokážu zranit a tak se přitáhnu k němu s úmyslem ho pronásledovat. Čučí mi jenom na nohy, takže už pochopil že mám sharingan, ale ještě pořád neví to nejhlavnější. Že jsem Kaguya. Když jsem dostatečně blízko abych mohl zaútočit, seknu po něm mečem... nicméně sek je jenom zástěrka na odvedení pozornosti, jelikož na mojí levačce mu dvěma prsty zamířím na kolena. On to nevidí, protože zápěstí mi částečně kryje pukléř, ale v momentě kdy bude uhýbat nebo nějak řešit sek mečem, vypálím s úmyslem mu prostřelit kolena a znehybnit ho na místě.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Wed Sep 03, 2014 3:09 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Ihneď potom, ako Amanda po celej tej dobe prenasledovania zmizla, som sa skrátka nedokázala udržať na uzde. Prepadol ma obrovský hnev. Predsa len som však bola dostatočne rozumná na to, aby som sa presunula čo najďalej od jej jedovatého plynu. Keď som mala istotu, že mi nič nehrozí, opäť som sa zložila. Bolo už načase. Zostávať v tejto forme pridlho nebola žiadna sranda. Musela som si aspoň na chvíľu odpočinúť a premyslieť ďalší postup, inak na svoju povahu doplatím.

Na druhej strane sa ale karta obrátila.
Kashike sa dopustil obrovskej chyby v momente, keď si nesprávne myslel, že sa jeho súper po opustení kamennej schránky ocitol v nevýhode. Pravda ale bola úplne iná. Ďalší jeho omyl bol ten, že zabudol zvážiť, prečo sa presunul zo všetkých miest akurát na strom, kde by mal podľa všetkého byť v nevýhode. Je známe, že sharingan je v hmle slabší. Ak sa na to všetko navyše nepriateľ ženie korunou stromu, kde mu v plnohodnotnom videní bránia konáre a lístie, stráca takmer všetky svoje výhody. V jeho prospech navyše hralo to, že Kashike nevedel absolútne nič o jeho skutočnej rýchlosti, pružnosti a sile, keďže po celý čas ho obmedzovala jeho vlastná ochrana.

Ako náhle jounin z Kirigakure dohnal muža, o ktorom si myslel, že sa jedná o originál, pocítil zradu. Vo chvíli, keď mu prehnal čepeľ telom, mohol pochopiť, že sa jedná o Doton Kage Bunshin. Meč sa v ňom navyše doslova zasekol, takže na nejakú krátku dobu bol nepoužiteľný. Ten, ktorý bol podľa všetkého originál, vyliezol z tieňa klona a víťazoslávne prehlásil.

"Už je to dávno, čo som naposledy bojoval takto. Iba málokomu sa podarí prekonať moju ochrannú vrstvu, za to ti dávam rešpekt, ale zjavne si opomenul fakt, že ma miestami obmedzovala viac, ako mi pomáhala. Nie som ani zďaleka najsilnejší člen Hakuei. V porovnaní s ostatnými, ako napríklad Michiko-chama, sú moje techniky slabé. Preto ju mávam neustále na sebe, aby som sa uistil, že ma nič neprekvapí, ale... predsa len mám istú zvláštnosť. So svojou plnou rýchlosťou a pružnosťou dokážem vytvoriť okolo 10 rôznych ručných pečatí za sekundu. V kombinácii s mojou obľubou v pokladaní pascí je to pre ninju viac než dosť."
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Wed Sep 03, 2014 3:19 pm

Prakticky okamžitě jak cítím, že se meč zasekl, tak pustím rukojeť a v ruce se mi objeví kunai z rukávu. Jedna z výhod oděvu s dlouhými rukávy, nikdy jsem nechápal proč někteří ninjové nosí vesty a podobné věci. Místo abych se ale otáčel a snažil se ho nějak akčně zasáhnout, prostě jen spustím ruku dolu a hodím kunai jemu přímo do špičky nohy, čímž ho chci přibodnout k zemi. Zaprvé to kurevsky bolí a zadruhé ho to trochu zdrží, než se otočím.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Sep 03, 2014 5:07 pm

I když mi pavučiny dávaly zcela jasné informace, kde se Michiko nachází, o jejím rozpoložení jsem zatím neměl ani páru. Podle toho mála co jsem zjistil bych to tak tipoval, že má chuť mě uškrtit, zavřít do klícky, odtáhnout k těm fanatikům a uvěznit mě s nimi navždy, aby mě mohla znovu a znovu škrtit za to, co jsem provedl.

Michiko možná mohla vycítit, že kolem ní proletělo cosi. Vystřelil jsem další pavučinové vlákno, ovšem tentokrát bylo zakončeno ostrým hrotem z jakési zlaté, pevné látky. Že bych se nakonec rozhodl otrávit ji nenápadným škrábancem? Vypadalo to tak. Neútočil jsem totiž přímo. Ať už se zachovala jakkoliv, ostrý hrot proletěl těsně kolem jejího těla, aby zakryl můj skutečný účel.

Pavučina se obtočila kolem jednoho ze stromů a já začal s navíjením. Sotva zaslechla cinknutí zlatého hrotu o kůru stromu, už jsem byl v její blízkosti a pokoušel o skutečně naivní manévr. Udeřit ji pěstí. Pravdou jest, že má ruka byla stejně jako můj trup celá obalená extrémně tvrdou formou pavučiny. Úder něčím takovým se rozhodně nedal srovnávat s obyčejnou bombou čenichovkou. Obzvlášť, když jsem pomocí pavučinkového lanka nabral úctyhodnou rychlost.

Jeskynní komplex - Stránka 3 Indexftf


Nebylo sebemenších pochybností. Jednalo se o stejnou látku, jakou jsem využíval pro vytváření svých zbraní. Pavučina ve své nejtvrdší a nejodolnější formě.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Wed Sep 03, 2014 6:02 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Môj ochranca, prípadne jeho klon, mal to šťastie, že hľadel viacmenej do zeme. Práve vďaka tomu si včas všimol kunai a pohol nohou tak, aby sa vyhol neprijateľnej bolesti. Nie je ani nutné dodávať, že odkedy si dal dole svoje špeciálne brnenie, jeho rýchlosť, pružnosť, ale v dôsledku toho aj reakcie prudko vzrástli. Je známe, že shinobi, ktorí sa nespoliehajú na prehnane silné ninjutsu, bývajú často v taijutsu majstri.

Tým, že sa ale sústredil na spomínaný kunai, je pravda, že Kashike dostal dosť času na to, aby sa aspoň otočil, ale ako náhle tak učiní, na jeho tvár bude opäť mieriť dotonom obrastená ruka. Teraz, keď nemohol použiť meč, si už muž v maske na taijutsu celkom trúfal, nehovoriac o tom, že tým z neznámych príčin nič neriskoval.

Čo sa mňa týkalo, Hineho pokus sa predsa len vyplatil. Tým, že moju pozornosť zamestnal jeho výstrelom so zlatistým hrotom, sa mu podarilo dostať až ku mne a uštedriť mi veľmi nepríjemný zásah, ktorý spôsobil, že som sa preletela do najbližšieho stromu. Netrvalo však dlho a už som sa aj rozhodla vrátiť mu to.

Našťastie to totiž nestačilo na to, aby ma v mojej kamennej podobe nejak zvlášť ohrozil, ale jedno mi bolo jasné. Ak s ním mám takto bojovať na taijutsu, musím sama prísť s nejakou na blízko výhodnejšou formou. Ako malé dievčatko z kameňa ho s najvyššou pravdepodobnosťou nijak zvlášť nevydesím, preto som uvažovala nad niečim hrozivejším. A tak sa aj stalo. Dalo by sa povedať, že sa celé moje telo premenilo na zbraň (gif), ktorá sa rázom vyrútila na protivníka.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Sep 03, 2014 6:38 pm

"O ou." pronesl jsem hlášku hodnou skutečného hrdiny. Masa šutru se na mne vyřítila dřív, než bych se nadál a očekával protiútok. Naštěstí jsem měl výhodu co se týče terénu. Michiko musela mít pocit, že jsem se propadl do země. Nebylo pochyb, že jsem se od přímého zásahu uchránil pomocí Moguragakure no jutsu. Složil jsem pár pečetí a byl poněkud rozladěný z množství pavouků, které jsem měl pár cenťáků pod zemí k dispozici.

Za nějakou dobu jsem v sobě našel odvahu opět se vykrtkovat ven. Vystrčil jsem hlavu a vzduch se zdál čistý.

Co já si s ní počnu? Je to jak bojovat se skálou! Zlatej Shindachi, tomu jsme alespoň způsobili škrábaneček! To se to pumpoval jed do těla.

"Ehm. Zadrž! Co kdybychom se tu přestali rvát jako malí haranti? Chápu, že Hakuei jsou super a velice mě těší, že máš kamarády, jen mi přijdou trošku víš..." začal jsem kývat hlavou ze strany na stranu. Někdy je hrozně vtipné, že existují věty, které nemusíte dokončit. Stačí se začít klátit zprava doleva.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Wed Sep 03, 2014 7:07 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Na našom súboji bolo niečo zvláštne. Niečo, čo si možno už aj sám Hine všimol. Za normálnych okolností by sa totiž zdalo, že mám vo zvyku aj počas útočenia rozprávať, kričať a podobne, ale takmer po celý čas som bola absolútne ticho. Nebolo to však tým, že by som sa až prehnane sústredila, alebo by som si šetrila energiu. Na svedomí to mala predovšetkým bolesť.

Veru tak. Moja technika nebola žiadny trik. Skutočne som na seba preberala vlastnosti iných materiálov a manipulovala s vlastným telom tak, ako mi to práve prišlo vhod, ale to ma nestálo iba chakru. Na to, aby som sa vyrovnala Hinemu, som bola nútená neustále so svojou formou narábať, a pri opakovanom používaní každá čo i len najmenšia zmena bolela úplne rovnako, ako keby som sa niečo podobné snažila dosiahnuť na svojom nezmenenom tele. Nebolo to vskutku nič príjemné.

"Nemá zmysel zadržať! Niet sa o čom rozprávať. Kým ťa nedostanem k nám
a neukážem ti to, mrhať slovami je zbytočné!"
vykríkla som čo najkratšie, ako to len šlo, a urobila všetko preto, aby som ho dostala. V momente, keď sa totiž ukázal na povrchu, som sa zahnala jeho smerom. V tomto stave to už pôsobilo, ako keby mi bolo jedno, ako vážne ho zraním, aj keby som ho nebodaj nechtiac zabila. Čokoľvek bolo lepšie ako absolútny neúspech. Mentalita Hakuei sa na mne začala prejavovať vo veľkom. Ak neexistuje možnosť, ako ho zmeniť po dobrom, automaticky som ho označila za mŕtveho. Takto to u nás funguje.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Sep 03, 2014 7:19 pm

Protočil jsem oči v sloup a pak si nechal rozlousknout lebku jako vlašský ořech. Když jsem byl pod zemí, bylo mým plánem původně vytvořit další klon z pavouků, ovšem nepovedlo se mi jich shromáždit dost. Nejen z toho důvodu, že tu nebyla Amanda, ale i proto, že pod zemí se pavouci těžko hledají. Mé originální já vykouklo pár metrů za zády Michiko. Opět jen hlava.
"Nepřijde ti to trochu nefér? Jsem jenom opatrný a vůči cizím lidem nedůvěřivý. Nejsi na tom snad stejně? Nesnažíš se mě tu zmrzačit jen proto, že mám jiný názor? Jiný pohled na svět? Geez, co to s tebou provedli..." zalamentoval jsem a opět schoval hlavu pod zem, neboť se Michiko zdála být naprdnutější než jindy.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Wed Sep 03, 2014 7:35 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Ani len náznakom som neprestávala. Neustále som sa Hineho snažila chytiť. Vyhovovalo mi však, že sa nemusím premieňať.
"To máš pravdu... pre túto generáciu je to nepochybne nefér, ale ak to bude mať význam pre budúcnosť, na počte obetí nezáleží! Ľudia umierajú a sú nútení robiť veci, o ktoré sami nestoja, bežne... moc je v dnešnej dobe jediný jazyk, ktorému rozumejú všetci, a preto nemáme inú možnosť, ako ním hovoriť, ale ako náhle zo seba urobíme to najväčšie zlo a očistíme tých, ktorí za nápravu stoja, budeme môcť spoločne vykročiť cestou za lepšími zajtrajškami!" vykrikovala som, zatiaľ čo som sa ho neprestajne za každú cenu snažila dostať.

"Máš o nás zlú predstavu... svojej ľudskej schránky sme sa nikdy nevzdali. Nie sme len zmanipulované stroje, ale predsa sa ešte nikdy nestalo, aby ktokoľvek z nás zradil! Naozaj si myslíš, že je to preto, pretože sme ovládaní väčšou mocou? Ak áno, si na omyle... Hakuei sú prvým krokom k náprave... prototypom novej spoločnosti! Všetci si zachovávame vlastnú individualitu, a predsa dokážeme ťahať za jeden povraz bez toho, aby sme jeden druhému podrážali nohy... je jedno, koľko nás pribudne, táto jedna vec sa nikdy nezmení... to, čo robíme, má jednoznačný zmysel!" vysvetľovala som v zlosti, ale pravdou je, že mnohým veciam som ani ja sama nerozumela, len som opakovala slová Kurumi.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Sep 03, 2014 7:56 pm

"Ty seš...." začal jsem duchaplnou myšlenku, ale okamžitě jsem byl nucen schovat se pod zem.
"....normální psychouš!" vyhrknul jsem, jen abych o zlomek vteřiny opět zmizel pod povrchem.

"Uvědomuješ si, že..."
další rána přímo na kebuli. To zase bylo o fous.
"... nebýt těch Hakuei tak..." opět jsem neměl šanci říct toho mnoho.
"... popíjíme čokoládu a žerem sušenky?!!" zaútočil jsem skutečně vyčůraně, psychologicky a neočekávaně. Nedělal jsem si však iluze, že ji dostanu na sladké úplatky. Musel jsem se připravit na to, že dříve či později budu čelit možná i horším útokům. Zlaté brnění na mém těle o něco zesílilo, ale především pravá ruka byla doslova obalena jakousi obří rukavicí, která svým tvarem a silou mohla i konkurovat štítu.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Wed Sep 03, 2014 9:06 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Ťažko povedať, či si naozaj myslel, že to bolo až tak jednoduché. Pravda ale v skutočnosti bola niekde úplne inde.
"Nemáš pravdu! Nebyť Hakuei, nikdy v živote by sme sa ani len neboli stretli! Som im zaviazaná... uvedom si už konečne, že to nerobím z ich vôle! Myslela som si, že na to si už prišiel... nikto mi v súvislosti s tebou nič nerozkázal, konám sama od seba!" žiadneho ďalšieho hlbokého vysvetľovania sa Hine už nedočkal. Predsa len som ešte stále bola dieťaťom, takže rozsiahle filozofické debaty neprichádzali do úvahy. Aby toho ale nebolo málo, pociťovala som už až príliš veľkú bolesť na to, aby som nad tým dokázala premýšľať, alebo loviť v pamäti.

Vzhľadom na to, že sa zdalo, že to nemá zmysel, som sa v istý moment rozhodla obetovať časť svojej podoby na to, aby som prudko zrýchlila svoje útoky. Keďže Hine už nejaký čas uhýbal v rovnakom rytme, takéto pre mňa síce bolestivé, no o to viac prekvapivé narušenie, sa napokon vyplatilo. Po dlhej dobe sa mi ho konečne podarilo nachytať nepripraveného a udrieť ho tak silno, že som ho doslova vyrvala zo zeme. Ak by sa totiž prehnane vzpieral, s najvyššou pravdepodobnosťou by mu skrátka odletela hlava, čo v tejto chvíli ani jeden z nás nechcel.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Thu Sep 04, 2014 5:08 am

Otočím se a zaměřím se rovnou na jeho úder. Okamenovaná pěst mi letí přímo do tváře, takže udělám úkrok na jeho vnější stranu (pokud je pravák a úder vede pravou, tak do jeho prava), čímž mu znemožním použít k boji druhou ruku, jelikož si zavazí vlastním tělem. Zároveň s úkrokem ho chytnu svou pravačkou za zápěstí, jeho útok svedu stranou dolu ke své kyčli a levačkou mu udeřím na loket s úmyslem mu zlomit ruku v tomto citlivém a křehkém místě.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Thu Sep 04, 2014 2:39 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Zatiaľ čo ja som naháňala a konečne trafila Hineho,
Kashike viedol i naďalej súboj s mojim takzvaným ochrancom. Pravdou ale bolo, že nebojoval tak úplne s jeho pravým telom. Nie nadarmo bolo povedané, že sa nebojí bojovať na taijutsu, keďže nič neriskuje. Čo sa vlastne v tej korune odohralo?

Tak sa zdá, že sa mi to napokon vyplatilo. V momente,
ako som bol na chvíľu zakrytý lístím, som vďaka svojej neobyčajnej rýchlosti tvorenia ručných pečatí bleskurýchlo vytvoril dva klony a poslal ich ďalej, zatiaľ čo ja som ostal tam. Keďže sa na tú krátku chvíľu, kedy prakticky nič nevidel, preorientoval na sluch, pravdepodobne ho táto varianta ani len nenapadla. To však nie je všetko,
pomyslel si a vyliezol so svojho úkrytu.

Kashike si opäť raz poradil s mužom v maske.
Dokonca aj po zhodení svojej obmedzujúcej obrany mal v taijutsu navrch, ale na tom nezáležalo. Ako náhle mu totiž zlomil ruku, rozpadol sa na bahno, podobne ako ostatné klony. To sa však ihneď začalo formovať.

"Doton, Doro ōkami," vyslovil originál názov jeho poslednej veľkej techniky, na ktorú sa so svojou zostávajúcou chakrou ešte zmohol. Okolo jounina z Kirigakure sa z bahna, ktoré po jeho klonoch zostali, vyformovali krvilačné vlky. Jednalo sa o pomerne prepracovanú pascu, keďže sa bez ohľadu na zranenia dokázali opakovane reformovať. Muž v maske by tak dostal dosť času na útek i napriek tomu, že ho vzhľadom na to, že na spustenie techniky musel byť neďaleko, Kashike už pravdepodobne zbadal (nachádzal sa momentálne vlastne niekoľko metrov za ním), ale z neznámych dôvodov váhal.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Thu Sep 04, 2014 2:45 pm

Okey, tak takhle ne... řeknu si v duchu a místo aby se s těmi psy rval, seskočím ze stromu a druhým skokem zmizím v mlze. Vytvořím obyčejného klona, aby na minutku odlákal vlky, kteří mě budou nepochybně pronásledovat, zatímco skutečné já se potichu obloukem vrátí na místo souboje, přímo do zad tomu zmetkovi.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Thu Sep 04, 2014 3:20 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Ako náhle Kashike vytvoril svoju kópiu, vlky sa rozdelili na dve skupiny. Zatiaľ čo jedna sa začala vrhať a útočiť na klon, tá druhá i naďalej prenasledovala jounina z Kirigakure.
Nemôžem sa zbaviť pocitu, že lepšia príležitosť na útek už nebude, ale predsa... opustiť takto Michiko-chama, hoci som bol poverený Kurumi-sama osobne, aby som ju strážil... navyše mám čo dočinenia so sharinganom. Ak by sa mi ho podarilo ukoristiť, určite by sme preň našli využitie, uvažoval i naďalej nad tým, čo by bolo za daných okolností najlepšie urobiť.

Nemám sa čoho báť. Vlky nemajú vlastné zmyslové orgány, reagujú na súperovu chakru. Preto som ich mohol aktivovať až potom, ako sa bahna, z ktorého povstali, sám dotkol. Nie je šanca, aby sa nepozorovane dostal až ku mne, keď sa budem držať v ich blízkosti. Navyše je úplne jedno, čo s nimi urobí. Kým budú mať bahno, vždy sa opäť zložia a neprestanú v útočení. Ak sa do toho nezapojí nikto ďalší, výhra je takmer istá, pomyslel si a držal sa v blízkosti vlkov, skoro ako keby mu nahrádzali strážne psy.
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Kashike Thu Sep 04, 2014 3:35 pm

Čokli zatracený... zanadávám si a změním taktiku. Lehce. Vystřelím si kotvičky nahoru do stromů, kde se mi díky soupravě lépe pohybuje a vrátím se na původní místo souboje, kde seberu svůj meč. Moje nejlepší šance je dostat toho parchanta. Zkusím další lest a vyrazím přímo proti němu, naoko s úmyslem ho zasáhnout mečem. Dokud jsem ve vzduchu a na lankách, vlci na mě nedosáhnou a tak se na něj mohu v klidu soustředit. Už už se napřahuji že po něm seknu když v tom vyjdou dva výstřely z mé druhé ruky. Dvě kostěné kulky vypálené z prstů levačky, která byla doteď ukrytá za pukléřem a zdánlivě nepředstavovala hrozbu. Mířím mu na prsa a hlavu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Hakuei Thu Sep 04, 2014 4:02 pm


MICHIKO SO SPRIEVODOM

Situácia muža v maske nebola ani zďaleka tak
dobrá, ako si možno myslel. V momente, ako sa Kashike ukázal na svetlo, ho síce upozornili, ale hoci sa prudko trhol stranou, aby sa dokázal vyhnúť seknutiu mečom, neuvedomil si, že naňho letia Kashikeho kostené strely. Jeho najväčším šťastím bolo, že sa práve pomocou otočky zázrakom vyhol zásahu do hlavy, ale výmenou za to pocítil ostrú bolesť v ramene. Tam totiž vletela tá, ktorá bola pôvodne mierená na prsia.

"Argh, takže predsa len ešte schovávaš nejaké triky!" zahromžil, zatiaľ čo ani sám netušil, čo presne sa odohralo. To však nič nemenilo na tom, že pochopil, čo musí urobiť.
Nevyhraješ! Teraz, keď sa už nemusím spoliehať na rýchle tvorenie pečatí, využijem zbytky chakry na to, aby som obnovil svoje brnenie. Aj keby si sústavne útočil, než sa ti ho podarí zbaviť, dostanem ťa buď osobne ja, vlci, alebo sa zasekneš v bahne! pomyslel si a začal so spomínanou obnovou techniky. Mohol by to nebodaj byť rozhodujúci okamžik?
Hakuei
Hakuei
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 276
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskynní komplex - Stránka 3 Empty Re: Jeskynní komplex

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru