Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Killunia
Shaky
Tobiru Senju
Hoozuki Meizu
Raiki Senju
Faito Dansaku
Sabaku no Aiko
Tor Vizsla
Ryuuk
Senju Maro
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Kisuke Uchiha
Katashi Souta
Orochimaru
Rokuro
Kairi Utsushi
Hyūga Fū
Yume Sarutobi
Daisuke Utsushi
Sarutobi Sen
Lucy Shiro
Hitomi Yamada
Hyuuga Amaru
Kyuchi Uchiha
Yuuki Botan
Crystal Takaishi
Uzumaki Allii
Yorimi Sonoe
Sakura Haruno
Seito Senju
Naomi Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
40 posters

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:55 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 20 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 20 Hokage_residence

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Sat Jun 07, 2014 9:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 01, 2013 5:35 pm

"Hmm," přimhouřil jsem oči. Zvažoval jsem to, co řekl Hikaru i Assasin.
"Hyuuga není nic jiného než jméno. Nic neznamená, ale chápu tradice klanu. Možná právě ty tradice ochránili Váš klan před cestou, kterou se vydal Uchiha klan. Respekt si člověk musí zasloužit, a pokud poněm toužíš, tak práce ANBU ti to nezajistí. Je to nevděčná, špinavá práce."
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 01, 2013 5:45 pm

" Prace ANBU mi jiste neprinese primo respekt. ALe je to cesta k zdokonalovani mych schopnosti az na samou hranici. Jsem si vedom utajeni a vseho co budu vedet. Ale je to nejlepsi zpusob k vytvoreni a zdokonaleni mych schopnosti. Je jedno jak clovek trenuje a snazise techniky vypilovat dokud na jeho technikach nezavisi jeho zivot pouze tehdy se ta dokonalost vytvori. Casem budu schopen pouzivat i Ninjutsu vysokeho ranku. Nikdy v nem nemuzu byt mistr ale i tak muzu neco vytvorit i zvladnout!" Rekl jsem jeste k Itachiho vyjadreni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 01, 2013 7:38 pm

"Nerozumím ti, nejdřív chceš respekt, pak zdokonalování schopností. Ale v ANBU je selhání a nějaké pokusy o zdokonalování nepřijatelné. Závisí na tom osud celé vesnice..Sabotáže, vraždy, informace, byakugan. Z jaké jsi větve Hikaru-san? Promiň, že se ptám." byla to jistě choulostivá otázka, ale začínal jsem tomu chlapci rozumět a chápat jeho skutečný cíl.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Thu Aug 01, 2013 7:41 pm

Po nějaké době jsem konečně dorazil k kanceláři Hokage. Cítil jsem to napěti... "Konečně... dneska požádam Hokageho-chan o senseie." Tato myšlenka ve mě udržovala tu dobrou náladu, která ze mě nyní doslava tryskala. Ochrannou čelenku shinobi Konohagakure no sato jsem držel silně ve své pravé ruce. "Vzhůru do nekonečna a ještě dál." Pomyslel jsem si, a pak si rychle uvázal ochrannou čelenku na pravé rameno. Nebyl jsem ještě úplně rozhodnutý kde ji budu nosit, a tak její místo na mém rameni bylo jen provizorní. S zápalem a úsměvem na tváři jsem vyběhl schody ke kanceláři Hokage. Můj úsměv se však okamžitě když jsem spatřil nějakého prcka před dveřmi od kanceláře změnil v zamračení. "Si se mě dělá srandu!!!... Bude jen na obtíž!!! Vypadni od těch dveří!!! To si Hokage-chan nemůže pohnout??!!!" Zakřičel jsem na celou budovu. Po tom co jsem si uvědomil co jsem udělal, jsem svůj výraz v obličeji změnil na poker face.
Hokageho kancelář - Stránka 20 Images?q=tbn:ANd9GcSzvITicTqk2JP9aF3HV7VLZG8xO59E246SbCN_TPPz3ZYXVEmaxg
Bylo mi jasné, že brzy když to takhle půjde dál budu mít malér.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 01, 2013 7:54 pm

"Respekt a zdokonalovani ve schopnostech a posunout je za hranici moznosti. Je mozna jedina vec kterou si muzu ziskat respekt. Netvrdim ze trenink je zbytecny je tvrsim ze dokonalost bez zkusenosti nejde dosahnout. Kolik technik Dotahl k dokonalosti Naruto Uzumaki a kolikrat to udelal behem boje kdyza na tom zavisel jeho zivot. Pro obycejne Shinobi je to mozna postacujici." Pak jsem se nadechl a pokracoval.
"Pro me jakozto pro clena vedlejsi vetve neni moc jinych moznosti. A o to horsi zachazeni se nekdo jako ja docka kdyz je Hyuuga jenom z casti. Ma Matka byla z klanu Hyuuga ale ne muj otec. A neco takoveho je jedno z nejvetsich TABU." Tohle bylo celkem tema ktere me vice nez rozcilovalo spise nutilo byt deprimovany.
"Jelikoz jsem sveho otce ani nepoznal a svou matku si uz ani moc nepamatuji. Kdyz zemreli tak se mi nechtel nikdo venovat. Ne jednou jsem slysel na moji adresu ze nemeli dovolit aby se neco takoveho narodit. Nikdy nikdo z klanu nebyl v ANBU jednotkach pokud vim. A ja chci dokazat ze neni nic spatneho na tom byt misenec!" Vice jsem nerikal jelikoz tohle by pak neskoncilo dobre.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 01, 2013 8:09 pm

Přesně jak jsem si myslel.
"Hikaru-san, uznávaný a silný se staneš, jen když budeš mít přátelé. I jako ANBU máme přátelé, ačkoliv něco takového musí zůstat, jak říkáš tabu. Hikaru-san, co myslíš, že se stane, když tě odklidíme do ANBU? Chceš se snad odpoutat od svého klanu?"
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 01, 2013 8:17 pm

Někdo venku dokonce slušně řval, podle mě tam určitě čeká spousta lidí. Sledoval jsem slovní přestřelku Itachiho a Hikaru a měl jsem je chuť poslat někam. Jenže, nechci skončit jako flambované ovoce.
"Itachi, Hikaru, jsem Hokage a mám své povinnosti. Tady máš mé doporučení," vytáhl jsem oficiální pečeť Hokage a obtiskl ji na papír, který jsem podepsal a podal mu.
"Itachi zkrať to.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 01, 2013 8:26 pm

"Dobra tedy Itachi-sama. Pouziju realitu. Behem jedne mise ktera se zvrtla Jsem malem zemrel. A nikdo z klanu si pul roku nevsiml ze jsem ani nebyl ve vesnici." Nakonec jsem dodal. "Pripojit se k ANBU Neni uplne odriznuti od klanu. Lide v klanu jsou ma rodina a zustanou v mem srdci. I ti kteri mnou pohrdaji stejne tak i ti kteri me respektuji a nebo zachovavaji neutralni postoj. Stejne i osoba na ktere mi zalezi. Muze te vzit Hyuugu z klanu ale nekdy nevezmete klan od Hyuugy." Rekl jsem tak jak jsem to citil.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 01, 2013 8:33 pm

"Hai, Hokage-sama," trhl jsem hlavou a pak chvíli hleděl na Hikaru. Zvažoval jsem. Hyuuga by se do jednotky ANBU opravdu hodil, ale je škoda, přijít o takového shinobi. "Možná bych tě nakonec mohl vzít, na zkoušku. Potřebuju si to pořádně rozmyslet." toť můj poslední verdikt
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 01, 2013 8:38 pm

"Rozumim Itaachi-Sama. Rozhodnuti je na vas. Rekl jsem vam sve rozhodnuti i duvody. Vic udelat nemuzu takze si to nechte projit hlavou." Vic uz se k tomu rict nedalo jen jsem si vzal papir od Hokageho a uschoval jej.
"Jakmile se rozhodnete dejte vedet Hokagemu a Hlave klanu jednoho znich urcite potkam a ten mi preda vasi odpoved." Nemohl jsem vedet jak dlouho si to bude rozmyslet nebo kdy mi da vedet a kde zrovna budu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 01, 2013 8:41 pm

"Dobře Hikaru-san, možná bych mohl zajít osobně za Naoto-san." upravil jsem si vlasy, padaly mi do očí.
"Hokage-sama, potřeboval jste něco ještě?"
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 01, 2013 8:43 pm

"Hai Itachi-sama, Hokage-sama omluvte me." Uklonil jsem se a odesel z kancelare.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 01, 2013 10:06 pm

 "Ano potřeboval," řekl jsem, když Hikaru odešel. Pak jsem ztišil hlas.
"Musel jsem oživit Reinu, Otogakure zajala Mikomi a požadovali výměnu za její vysvobození. Chtěli Reinu. Použil jsem na ni Shisuovo oko, nařídil ji, aby poslouchala Otokageho a chránila Otogakure jako její ANBU. Proto jsem také oživil Orochimara. Ale to jinak. Itachi, Reina je sice naživu, ale bude otázka času, kdy povstane jiná, mocnější a ohrozí nás všechny. A kdo ví, jestli Otokage není mocnější. Jsi momentálně nejsilnější a nejlepší člověk z celé Konohy. Proto ti chci svěřit misi. Pokus se zjistit o Reině co nejvíce informací, zjistit její motivy, celý život, slabosti, slabé chvíle, silné, vlastnosti skryté i jí samé. Zjisti o ní co nejvíc můžeš, musíme ji porazit jinak. Vím, že ty najdeš pochopení nejen pro tuto misi, ale i pro Reinu. Využijeme toho, že jsme ji nezměnili osobnost.." 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 01, 2013 10:11 pm

Vyslechl jsem si Assasinovu žádost a nehnul jsem ani brvou. Nelíbilo se mi to, ale chápal jsem. "Takže se mám vrátit ke starému životu? Dělat špeha a být vyděděnec? Koho mám zavraždit tentokrát?" řekl jsem chladně.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 01, 2013 10:35 pm

"Ne Itachi, špatně jsi mě pochopil. Jsi obránce, Defender Listové, hrdina. Něco takového bych ti už nikdy nenařídil. Itachi, musíš sbírat informace jako ANBU Itachi Uchiha z Listové. Jdi po Reininých stopách až do chvíle, než se narodila. Ty jsi jediný, kdo to může zvládnout, ty jsi jediný, kdo ji může porazit, ovlivnit, změnit.." podíval jsem se mu do očí. Byla to pravda.
 
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 01, 2013 11:21 pm

"Dobrá, Hokage-sama, přijímám misi," uklonil jsem se.
"Nechávám obranu vesnice na Vás, na svém příteli. Vyrazím, co nejdříve budu moci," Hokageho kancelář - Stránka 20 Images?q=tbn:ANd9GcSPwEr_D6pZr29eF1UY8E2SzByQhDFWdSl4u6AqdqaAFYATuiFjrQ zvedl jsem palec, jako to dělal Naruto a usmál se. "Zatím Hokage-sama,"
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 10:22 am

"Ať tě síla provází." popřál jsem a pak se podíval na dveře.
"Dále.." byl jsem připraven na cokoliv, doufal jsem, že to bude rychlé. Chtěl jsem se věnovat i jiným věcem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 10:28 am

Klon
Môj klon už nervózne a veľmi únavne prekračoval na mieste. Chcel už ísť, ale toto trvalo veľmi dlho. Najradšej by tam už dorazil a vyrazil by dvere. Zobral si čo potrebuje a vypadol by, ale to si bohužiaľ nemohol dovoliť.
Keď započul, že už môže ísť vyštartoval k dverám. Oči sa mu rozžiarili a vošiel dnu.
"Zdravím Hokage-sama. Chcel by som zvitok techniky Kirin. A ešte som tu prišiel, aby ste videli, že ten sprievod Daimyo-sama nedopadol najhoršie. Ja a Alli sme to prežili"
Pousmial sa klon pod maskou a čakal na rýchlu odpoveď.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 10:39 am

 "Zdravím Rokuro, Hai, už jsem o tom slyšel. Děkuji Vám..Jako odměnu ti tu techniku rád poskytnu," vstal jsem s úsměvem a šel hledat do knihovny. Chvíli mi to trvalo, opět jsem si vzpomněl na Seita. Hah, měl bych zaúkolovat geniny. Našel jsem ji a podal Rokurovi. "Také mám na tebe jednu prosbu..jak jistě víš, vlastním Sharingan," ukázal jsem na oko pod čelenkou. "Myslíš, že bys mě mohl naučit Genjutsu: Sharingan?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 10:47 am

Klon
"Vďaka Hokage-sama"
Klon poďakoval za techniku a zobral si ju, potom začal rozmýšľať nad žiadosťou Hokageho.
"Hokage-sama, môžem vám tu techniku ukázať a tiež Vás ju môžem naučiť. Povedzte si kde sa stretneme a kedy, keď že nemám žiadné rozkazy od veliteľa ani od vás, tak mám dosť voľného času."
Dodal klon a čakal na reakciu Hokageho.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 10:50 am

"Hai, tak co tedy dnes ve 3 hodiny na cvičišti jedna?" podíval jsem se na hodinky, které visely na zdi. "Nechci tě nijak zdržovat od odpočinku, který je jistojistě potřebný, zvláště v těchto dobách."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 10:53 am

Klon
"Hai, ale musím vás varovať, že nie som práve najlepší učiteľ."
Klon sa pod maskou zasa pousmial. Bola to pravda práve preto som sa pridal k Anbu jednotkám, ale snáď je Hokage-sama dosť skúsený aby na to prišiel aj bez hodinového vysvetľovania.
"Budem vás tam čakať Hokage-sama."
Povedal klon poklonil sa a odišiel s tým zvitkom.
Presun-klon
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 11:37 am

"Děkuji, Sharinganem to snad zvládnu," odpověděl jsem s úsměvem. Popravdě jsem se toho obával. Genjutsu jsem moc nezvládal, byl jsem rád, že dokážu aktivovat mangekyou a kotoamatsukami, ale zbytek jsem moc nepoužíval. "Dálší!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 02, 2013 12:55 pm

Po tom ako som tam chvíľu stál zrazu prišiel asi nejaký truľo keďže sa tu poriadne začal rozkrikovať. Ja som tomu radšej nevenoval pozornosť lebo by to ešte bolo na mňa a mal by som problémy čo som vôbec nepotreboval. Začala sa to konečne hýbať a vošiel prvý sa čakajúcich dnu a bol som vlastne na rade potom ja. Nakoniec asi nebudem čakať tak dlho ako som si myslel. Netrvalo dlho a vyšiel ten čo tam pred chvíľou vstúpil a z dverí sa ozvalo očakávané pozvanie dnu preto som teda vstúpil. "Dobrý deň Hokage sama." Vydralo sa zo mňa hneď po vstupe. Postavil som sa priamo pred stôl a spustil som.
"Volám sa Ken Uchiha a rád by som vás poprosil o pridelenie do nejakého týmu." Hokagemu som teda povedal prečo som sem vlastne prišiel a čakal som kým sa teda vyjadrí.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 1:09 pm

"Dobrý den Kene," pousmál jsem se a prohlédl si ho. Další mladý Uchiha. Vytáhl jsem seznam týmů a přemýšlel kam ho zařadit. Kdo by se jej mohl ujmout. "Co takhle do týmu Shijin Hyuuga s mým synem a Amaru Hyuuga?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 20 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru