Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Killunia
Shaky
Tobiru Senju
Hoozuki Meizu
Raiki Senju
Faito Dansaku
Sabaku no Aiko
Tor Vizsla
Ryuuk
Senju Maro
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Kisuke Uchiha
Katashi Souta
Orochimaru
Rokuro
Kairi Utsushi
Hyūga Fū
Yume Sarutobi
Daisuke Utsushi
Sarutobi Sen
Lucy Shiro
Hitomi Yamada
Hyuuga Amaru
Kyuchi Uchiha
Yuuki Botan
Crystal Takaishi
Uzumaki Allii
Yorimi Sonoe
Sakura Haruno
Seito Senju
Naomi Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
40 posters

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:55 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 21 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 21 Hokage_residence

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Sat Jun 07, 2014 9:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 02, 2013 1:22 pm

Zamyslel som sa na chvíľu a potom som sa na široko usmial. Predsa len nech by som šiel do akéhokoľvek týmu aj tak by to bolo skvelé hlavne že už sa posuniem ďalej. K tomu je tam ešte Hokageho syn, aspoň je s čím súperiť. "Mne to vyhovuje. Len ... by som rád vedel že kde  ich nájdem." Prehovoril som. Alebo to nieje treba? Prebehlo mi hlavou po tom ako som to povedal a potom som si na niečo spomenul. "Hokage sama, doma som sa rozprával s rodičmi o jedenej technike á to konkrétne o technike goukakyuu no jutsu. Mohli by ste mi prosím povedať ako by som sa k tej technike mohol dostať?" Možno to bolo asi trochu drzé si ešte niečo pýtať ale to som bol proste celý ja aby som si ešte niečo nevypýtal. A k tomu aj tak som mal už 100 chutí sa už konečne začať učiť niečo poriadne.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 3:40 pm

"Kene, myslím, že bys měl dostat jiného učitele. Promiň, Rokuro Uchiha a Kyuchi Uchiha..Vytvoříte tým Uchihů, potřebujeme Vás skvěl vytrénovat." pousmál jsem se.
"Rokuro tě také naučí Goukakyuu. Právě na mě čeká na cvičišti jedna, nestihnu to, zajdi za ním prosím a řeknu mu to. Díky,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Aug 02, 2013 3:59 pm

Trochu som teraz nechápal lebo mi navrhol jeden tým a potom ho sám zmenil no ale prečo to riešiť učiteľ ako učiteľ a k tomu Uchihovia sú boží takže budem mať možno ešte lepšieho učiteľa."Ako poviete Hokage-sama" Odpovedal som mu takýmto spôsobom a po menšom úklone som sa nakoniec vytratil vo dverách.
(presun)



Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 02, 2013 5:36 pm

Ignorace toho chlápka přede mnou ve mě vyvolávala zlost. Ignoroval mě, ani se neotočil!!! Toto bylo nepřípustné. Už se vě nahromadila zlost do té míry, že jsem byl připraven na něj vlítnout, a však proto že se řada pohla, neměl jsem k tomu příležitost. "Ghhh...." Vypadlo ze mě, když jsem se smrtelným pohledem díval jak vcházi do kanceláře. Doufal jsem, že mu to nezabere tolik času kolik těm před ním. Čekal jsem minutu, dvě, tři, čtyři, pět a dveře se pořád neotvírali. Byl jsem zděšen. "Další čekáni.... další čekáni... další čekáni..." Tuhle myšlenku jsem si pořád opakoval. Myslel jsem si, že z toho zcvoknu, a však na mé cestě shinobi toto bylo nejspíš nezbytné. Po nějáke době se opět otevřeli dveře a Ken vyšel. Ulevilo se mi. Tolik čekáni, tolik čekáni a ted se dostanu na řadu. Z toho to důvodu se vě mě opět probudila ta dobrá nálada a já okamžitě doslova vtrhl dovnitř. "Jsem tu Hokage-chan!!!" Zařval jsem z plných plic. Tu jsem si zase uvědomil závažnost svého činu a na obličeji se mi oběvil výraz-> poker face. 

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kyuchi Uchiha Fri Aug 02, 2013 5:46 pm

Přijdu před budovu. Nemohu uvěřit, že je v této vesnici více Uchihů. Nikdy jsem je v Uchiha čtvrti nezahlédl.. probíhá mi v hlavě. Dojdu až ke kanceláři, ale podle zvuků poznám, že tam někdo je. Takové čekání jsem si nemohl dovolit, tak jsem opustil celou budovu a mířím zpět na cvičiště.
Kyuchi Uchiha
Kyuchi Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 174
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 5:58 pm

"Je mi líto, ale musím odejít," zakroutil jsem hlavou, vyhodil ho z kanceláře, zamkl jsem a spěchal pryč.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 02, 2013 7:13 pm

"Nebudu se vyjadřovat." Pomyslel jsem si, když mě Hokage doslova vyhodil z kancelaře. Nač slov??? Nejen že mě z kanceláře vyhodil jako nějaké smetí, ale to i bez řádného omluvení. "To máme ve vesnici zodpovědného Hokageho." Pomyslel jsem si, když jsem již byl z kanceláře venku. "Však já mu to vrátím. Ale jak?" Byla to poslední má myšlenka, která mi proletěla hlavou než jsem se vytratil někam pryč. Jak se rozhodnu Hokagemu pomstít? To je něco co zůstane ještě nějakou dobu lidem neznámo.

Přesun

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 6:41 am

Pomalu jsem dorazil do své kanceláře, dnes bude určitě hodně divný den. S tímto pocitem jsem odemkl dveře a vstoupil dovnitř. Vyzvedl jsem si poštu ve vedlejší kanceláři, vyhodil reklamy a pak si sedl ke svému stolu. Asistentka vedlejší místnosti mi sem donesla ranní kávu, pár housek, máslo a sýr. Jedl jsem, pil kávu a četl Konožský deník.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 8:06 am

S Chiyo na rameni a rukama v kapsách jsem dorazil do budovy Hokageho. Chiyo se pátravě rozhlížela, ale zatím byla zticha. Vyšel jsem ty schody a zlehka zaťukal na dveře, čekajíc na vpuštění dovnitř.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 8:10 am

Přelétl jsem poslední stranu Konožského deníku, napil se a zamlaskal. Promnul jsem si bradu a zvolal "dále." Ještě než se otevřely dveře, pohlédl jsem na ranní konohu, na kterou se snesla mlha. To je jak na podzim. otočil jsem se zpět ke dveřím vyčkávajíc svého prvního návštěvníka.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 8:15 am

Vešel jsem. Dobré ráno, Hokage-sama. Pozdravil jsem. Ne tak Chiyo. Tak to je ten týpek, co to tady vede? Moc mu to nejde, co? Měřila si Hokageho pohledem. Já zbledl a začal se silně potit. Zmlkni, je to můj sensei. Zasyčel jsem, snažíc se zachránit. Hmm? To už mu nejde vůbec, že? Posměšně si mě měřila. Nervózně jsem se zasmál a obrátil se k Hokagovi, prodrbávajíc si rozpačitě vlasy. Hehe...pardon. Takhle jsem si to skutečně nepředstavoval.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 8:19 am

"Dobré ráno, rád tě vidím."
usmál jsem se a pohlédl na vránu. Její řeči mě pobavili. Ušklíbl jsem se a vyplázl jazyk a olízl si rty.
Hokageho kancelář - Stránka 21 Orochimaru_tongue_action_6_by_naga07-d36aefn
"Zajímá mě, jak bys chutnala propečená se zelím a knedlíkem.." utrousil jsem poznámku a pak se usmál. "V pohodě Katashi."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 8:28 am

Chiyo vydala něco, co vypadalo jako škleb. To byste mě musel zvládnout chytit. Odkašlal jsem si. No, sensei...nenašla by se pro náš tým nějaká mise? Zeptal jsem se. Potřeboval jsem si ověřit schopnosti svých vran v akci.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Mon Aug 05, 2013 9:37 am

Pomalu s veselou náladou jsem kráčel po schodech na horu ke kanceláři Hokage. Za mnou mě následovaly dvě dívky, oblečené v šedých pláštich. Že by se jednalo o mou pomstu Hokagemu? Možná ano, možná ne. Když jsme dorazili ke dveřím Hokageho kanceláře s úšklebem jsem zaklepal na dveře. "Tohle bude ještě zábava." Pomyslel jsem si, čekajíc na vyzváni.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 05, 2013 9:44 am

Došel jsem před kancelář, ale už tu stál nějaký klučina. Postavil jsem se tedy kousek od něj a čekal až na mě dojde řada. Snad to nebude trvat moc dlouho.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 10:33 am

"Našla, ale momentálně jsme ve válečném stavu," můj úsměv zmizel.
"Takhle tedy dopadla mise s Guvernérkou. Válečný stav..a také má náš tým o jednoho člena méně, přidělil jsem ho k týmu Uchihů. Dokážou ho více naučit, navíc můj styl vedení může vést k jeho cestě nenávisti. Domnívám se, že jako Uchiha, který se dostal na jinou cestu než ostatní, bude vzorný příklad, než jako Senju s sharinganem."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 10:37 am

Přikývl jsem a zvážnil jsem. Cítil jsem, jak i Chiyo ztuhla. Asi máte pravdu sensei. Zadumal jsem se. Kvůli válečnému stavu jsem neměl prakticky žádnou šanci získat nějaké vědomosti. Co se týče Kyuchiho...ten by nám stejně rozhazoval tým. Stejně sensei, nemohu nějak pomoci? Jakkoliv.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 10:40 am

"Ale ano můžeš, půjdeme na trénink, sice nevím kdy, ale určitě půjdem. V zásobovacím centru je práce s přípravou zbraní a taktických vest pro chuuniny. Mohl by ses toho ujmout? No, víš, Geninové do války nesmějí, ale i přesto si tě s Fuu zřejmě vezmu k sobě. Jste talentovaní, ale když zavelím, abyste utekli, utečete.." zatvářil jsem se přísně.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 10:43 am

Lehce jsem zrudl pýchou a zasalutoval jsem. Rozkaz, nezklamu vás. Chiyo se naproti tomu uchechtla. A z genina se stal vzorný voják. Zamračil jsem se a dostal jsem chuť jí zakroutit krkem. No, pokud je to vše, nashledanou. Rozloučil jsem se a vyrazil z kanceláře.
//přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 10:45 am

"Ještě by se ti hodila jedna technika," řekl jsem a podal mu ji. Byla připravená.
"Sanzengarasu no jutsu - C rank...Pak můžeš jít.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 05, 2013 10:48 am

Přikývl jsem a převzal od Hokageho onu techniku. Takže vrány jsou můj osud, že? Pousmál jsem se, kývnutím poděkoval a konečně odešel.
//Přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 10:49 am

Asi ano, každý má svůj osud ve svých rukou. Pousmál jsem se a pohlédl na dveře. Někdo přece klepal!
"Další!" zaječel jsem a čekal.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Mon Aug 05, 2013 10:59 am

Jakmile Hokage zakřičel další, dovnitř vešli ty dvě dívky, které zde byli se mnou. Já se mezitím schoval za dveře a nemohl se vynasmát. "To bude žůžo." Pomyslel jsem si, to že zde přišel ještě nějaký shinobi jsem ignoroval. Není se za co stydět. Dvě dívky uprostřed odhodili své šedé kabáty a začli se nebezpečnou rychlostí blížit ke Hokagemu jen ve spodním prádle. Jak už někomu mohlo dojít jednalo se o noční pracovnice niboli prostitutky. To byla má pomstá za páteční vyhazo z kanclu. Nejlepší však na tom bylo to, že jsem těm dvěma namluvil, že platí Hokage.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 05, 2013 11:05 am

Když se otevřely dveře, čekalo na mě překvapení. A to doslova..
"Na..Nanii!!?!?" vstal jsem a zacouval k oknu. Já cudný muž a tyhle dvě?
Hokageho kancelář - Stránka 21 Tumblr_mjd0lvc30c1rgh0kdo1_500 Vytřeštil jsem oči a zastavil se o okno. Zrudl jsem ve tváři a cítil horko nejenom na citlivých místech.
"Co tu chcete?" Hokageho kancelář - Stránka 21 Tumblr_m30wh6HFVb1r26nmpo1_500přeměřil jsem si je pohledem a zbledl.
Hokageho kancelář - Stránka 21 Iruka+nosebleed
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Mon Aug 05, 2013 11:11 am

"Přišli jsme zde na žádost Hokageho-sama." Řekla jedna a chystala se přitulit k Hokagemu. "Na ceně se domluvíme později." Řekla druhá a klekla si před Assasina, chystajíc se mu sundat kalhoty. Dál to prozatím nechci popisovat XD. Já se mezitím nemohl udržet nesmát, a tak zpoza dveří šel slyšet hlasitý smích. Jak bylo vidno... ještě jsem nedospěl.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru