Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatary

2 posters

Goto down

Avatary Empty Avatary

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Jul 29, 2014 9:21 pm

Avatary 2wfr9qe
Všichni to známe. Když tvoříme novou postavu, hledáme avatar, který by ji dokonale vystihl. Když měníme obrázek pro starou, můžeme být ještě úzkostlivější, protože už jsme si k ní pravděpodobně stihli vytvořit určitý vztah. Některé avatary nám vydrží celé roky, jiné si nenecháme ani měsíc. Přesto i ty nejlepší postavy, které jsme kdy měli, museli mít určitý konec. Zajímá mě ale, jestli jste si někdy schovali avatar, který jste si oblíbili, do tajné složky v nejtemnějším koutě počítačové paměti nebo jestli je všechny definitivně mažete. Který byl váš nejoblíbenější? Který vám nevydržel ani pár minut? Přesně pro tyto úvahy existuje toto téma.

Sady avatarů, které zde můžete sdílet:
  • Aktuální avatary
  • Avatary jedné postavy
  • Nejoblíbenější avatary
  • Nejhorší avatary
  • Volná disciplína
Avatary vkládejte ve velikosti, ve které se zobrazují na fóru (tj. max 130px šířky).

Volná disciplína znamená vytvoření sady vám přímo na míru. Můžete do ní zařadit prakticky cokoli, pokud bude mít nápad hlavu a patu. Například vaše "sexy avatary," "dívčí avatary" nebo avatary, na kterých převládá vaše oblíbená barva. Fantazii se meze nekladou.

Veškerý doplňující text závisí pouze na vás. Můžete sem psát pouze kvůli hodnocení avatarů ostatních nebo sem dávat svoje. Můžete nechat své avatary k dispozici ostatním hráčům, pokud by si chtěli zahrát za některou z vašich postav. Můžete k avatarům dopsat/zkopírovat stručnou historii dané postavy. Můžete odůvodnit, proč máte/nemáte dané avatary rádi. Můžete datovat jejich výrobu nebo říct, jak dlouho vám vydržely...

Možností je mnoho, překvapte mě!
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Avatary Empty Re: Avatary

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Jul 29, 2014 9:46 pm

Avatary 20ti3xc
Moje nejlepší avatary se ne vždy líbily. Někdy se mi zapsaly do srdce díky tomu, jak dlouho jsem je využívala nebo ještě stále využívám, jindy jsem věděla, že mi budou zpříjemňovat hru za danou postavu od první chvíle, kdy jsem narazila na obrázek, ze kterého jsem si je jako správný virtuální pirát vytvořila. Vybrala jsem prozatím čtyři nejlepší. Ke každému se váže určitý příběh, ale bez ohledu na jeho délku jsou pro mě všechny důležité. A čtyřka paradoxně vůbec není moje oblíbené číslo!

Avatary Shijinavatar
Shijin Hyuuga. Můj avatar, který jsem používala několik let, řekla bych tak od konce roku 2011 a který tuto postavu stále reprezentuje na starém fóru. Provedl mě s ní spoustou zážitků a je mým vůbec nejoblíbenějším avatarem. Za Shijin už bych si nedokázala představit jiný avatar. Přestože ho mám ale neskutečně ráda, nejsem ho schopná dlouho používat za jakoukoli jinou postavu než právě za tu, ke které původně patří.

Avatary 237-15
Yaeko Uzumaki. Od dob Shijin jsem nezažila, že bych se tak dokázala sžít s určitou postavou, že bych tak milovala hru za ni a těšila se na každý nový post. Když mám Yaeko, nepotřebuji hrát za žádnou jinou postavu, vystačila bych si s ní. Bohužel je ale málo spoluhráčů a tak kromě této krásy mám ještě pár dalších. To ale neznamená, že Yaeko a její rozkošná tvář i povaha nehrají prim. Jak ráda bych se jí začala podobat! Zároveň silně doufám, že pro mě jednou možná Yaeko bude znamenat víc než Shijin.

Její jméno paradoxně vzniklo při sledování seriálu Heroes. Kdo viděl, vzpomene si.

Avatary 2e66d9290d_97618902_u
A jako třetí avatar, který jsem nepoužila už skutečně dlouho, což je škoda. Na světlo světa vzešlo tohle modrovlasé děvče, myslím, z blondýnky. Takže není přírodní šmoula! Obrázek prošel mnoha úpravami, se kterými notně pomáhal Hehe. Několikrát jsem hrála i za jiné jeho úpravy, což zapříčinilo, že si nejsem schopná vybavit žádné silné jméno postavy, za kterou jsem s ním hrála. Měla jsem s ním černý blesk v Kumogakure ještě když se Tatsuo nebál ke mě přiblížit a hrál mi za brášku nebo na Deadline kunoichi, která ovládala stejné techniky jako Tenten. Bylo toho mnoho a určitě bych byla ráda, kdyby toho jednou bylo ještě víc, abych si mohla k oblíbenému avataru zafixovat i oblíbenou postavu.

Avatary Dca826a13e_97621193_u
A nakonec má stará dobrá Rin. Postava datovaná do téměř stejné doby jako Shijin ještě ze starého Ns, která mi ale poslední dobou rozhodně není sympatická. Občas se vaše změna charakteru nevyvine tak, jak si to představujete a pak už to jde jen z kopce. Stará postava ale dostala při přechodu na toto fórum nový avatar a ten je rozhodně jedním z těch, které považuji za nejlepší a nejpovedenější. Nebýt Kena Hiashiho, už bych si Rin nechávala jenom kvůli tomu avataru. Takhle má hra za ni důvody hned dva a třeba se díky nim zase začnu s Rin cítit jako ve své kůži.

Na pěkném avataru mi záleželo vždy. Bohužel můj vkus občas dokázal vytvořit příšernosti, které by se neměly už nikdy dostat na světlo. Pokud se ale také zapojíte do tohoto tématu (a pokud nebudete zlobit), možná některé z nich vylovím ze zapadlin času a uděláme si tu panoptikum příšer. Kdo je pro?
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Avatary Empty Re: Avatary

Příspěvek pro Killunia Wed Jul 30, 2014 9:52 am

Avatary jedné postavy

Tak svou trochou taky přispěji do mlýna a zveřejním ikonky avatary, které jsem používala za postavu se jménem Killunia. To jméno samotné se datuje někam do doby, kdy mi bylo tak jedenáct, dvanáct let, takže si určitě umíte představit, jak dávno to je.
Na textových fórech tohoto typu jsem se objevila v roce 2011, i když do NSka jsem měla ještě poměrně slušnou cestu. Tehdy jsem používala postavy různé, avšak žádná nevydržela tak dlouho jako moje Killunia. Jako já.
Přestože byla několikrát modifikována, párkrát to prostě s vnitřním drakem neprošlo, měla vždy stejný vzhled i povahu. Ano, začala jsem s dračí postavičkou hrát už v tom roce 2011. Pak jsem se přesunula na Daewilova fóra (tehdy jsem netušila, jak umí zkazit hraní xD), kde měla moje milá Killu-chan Youton a youtonové potvůrky (ano, mezi těmi potvůrkami byli i draci xD). A až pak, mám takový pocit, přišlo NSko a postava, kterou mám teď. xD Když pak staré padlo, udělala jsem ještě Killu-chan s ohnivým Kekkei Genkai (tahle verze mé postavy pak vystupuje v některých mých fanfikcích xD a taky jsem ji zveřejnila na Konoze.cz).


Avatary 754667c958_98696459_o2
Tak tu je první. Ta se mi docela dlouho zdála jako perfektní, protože vypadala dost podobně, vlastně skoro stejně, tomu, co jsem mívala vždy napsané v popisu. Původně byl na čelence znak Konohy, ale skoro nikdy se mi nepovedlo mít mou postavu v Konoze (popřípadě byla nukenin z Konohy xD), takže jsem byla nucena překreslovat znáčky na té čelence. Mám tedy verze: Konoha, Konoha nukenin, Suna, Suna nukenin (ani jsem nevěděla, že mám zrovna tuhle verzi xD) a Ame (přesškrtnutá). Dávám sem tu Ame verzi, protože ta mi první přišla pod ruku, když jsem ty avatary nahrávala na net. xD


Avatary Afb1eac817_98696461_o2
Tak, tu je tedy další. Tenhle avatar jsem používala především na NSku, když měla ohnivé Kekkei Genkai, Akuma no Hi. Líbilo se mi, jak ten obrázek vypadá, přestože působí občas možná až trochu moc holčičkovským dojmem, no moje postava byla tehdy docela mrňavá. Ona je stále mrňavá a každý ji tipuje na mnohem méně, než kolik jí ve skutečnosti je (no a teď si vemte, že díky tomu nestárnutí to teď bude ještě horší xD). Dokonce, jak si můžete všimnout, neodpovídá účes tomu, co jsem sama chtěla mít. Ale bylo mi to jedno. Ten obrázek se mi líbil, tak jsem ho začala používat. Vydržel mi docela dlouho.


Avatary 735239259c_88749100_o2
Další avatar vznikl skoro náhodou. Na Deviantartu jsem hledala nějaký vhodný, no nenašla jsem celou postavu. A když jsem našla postavu, která by se mi hodila, až moc připomínala Sakuru nebo vypadala až moc jako dítě. Pak jsem našla tohle. Obrázek collabový, kde se autorka této postavičky na obrázku snažila napodobit styl té, co nakreslila tu druhou půlku obrázku. Způsobilo to, že ta postava, která byla docela vhodná pro Killu-chan i předtím (jen byla plochá jako prkýnko a vypadala, jako by jí bylo deset let xD), vypadala konečně dospěle. A tak jsem se pustila do editace. Základní věci upravovat umím - sem tam něco přikreslit (ale pak to vypadá strašně) nebo změnit barvu očí/vlasů.
Vzniklo toto, modré oči jsem změnila na zelené, oranžové vlasy na tuhle... divnou barvu. xD A oční stíny jsem nechala udělat šedivé. Tento avatar mě pak docela dlouho doprovázel, to hlavně za KG Killu-chan. xD Pokud jsem ji někdy měla tady, tak už si to nepamatuji (čemuž bych se ani nedivila, když vím, jak je krátká xD).


Avatary 038fd04fc4_98696460_o2
A už se dostáváme skoro do současnosti. To jsem si nakreslila takový jeden obrázek. Jen tak, pro sebe. A když jsem ho nakreslila, tak jsem zjistila, že je docela hezký a že by se mi hodil na avatar (už si nepamatám, jaký jsem měla předtím xD). Tak jsem si to upravila a dala sem. Je vidět, že si s počítačovou úpravou nerozumím. xD xD Njn, co se dá dělat.
Původní obrázek jen s oříznutím, než jsem upravila kontrast a tím to totálně zkazila xD
Avatary Bd66c3af9f_96975229_o2
No, a pak už mě začalo štvát, jak mají všichni kolem mě ty epic avatary, tak se dostaneme do současnosti. K tomu nejkrásnějšímu avataru, co jsem zatím měla. GrimmyKitty


Avatary C273b258c0_98651442_o2
A toto je můj současný avatar. ^^ Připadá mi ze všech nejdokonalejší. Udělal mi ho (no kdo jiný než) Hehe. xD A je tak nádherný, že se na něj nemůžu vynadívat. xD xD xD
No, to je jedno. xD Nemám k němu, co říct, když ho ještě nepoužívám tak dlouho. Snad doufám, že se můj vkus nijak nezmění, protože by byla téhle krásky škoda. xD
Jo, a taky jsem udělala mikroúpravy sama poté, co jsem ikonku dostala, protože jsem se podívala na popis své postavy. xD xD xD xD xD Když jsem totiž ikonku dostala, měla normální, lidské zornice, jenže v popisu postavy mám napsáno, že má "zvláštní, úzké zornice", takže jsem to musela trošku překreslit. xD A té druhé mikroúpravy si nikdo nevšimne, takže ji ani nemusím zmiňovat (a vlastně ani není důležitá xD).
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Avatary Empty Re: Avatary

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 01, 2014 9:42 am

//Paradoxně se mi za Killu nejvíc líbí první a poslední avatar. Very Happy Co se dá dodat, kdyby měl každý Heheho avatar, tak by bylo celé fórum po téhle stránce stoprocentně estetické. A kdyby si avatary kreslil každý sám, bylo by stoprocentně morální, protože přece jen každý cizí obrázek, ze kterého si uděláme avatar, by nám mohl zajistit nahlášení fóra za "pirátství."

Každopádně by mě zajímala ta poslední úprava, kterou nezmiňuješ! A samozřejmě děkuji za zapojení do tématu, plusko za super pojetí!
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Avatary Empty Re: Avatary

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 01, 2014 1:18 pm

//Myslím, že to ani není tak paradoxní, jako naprosto normální věc. xD Ten první je krásný, jen se mi tehdy nehodil k postavě, vypadal moc dospěle (zatímco Killu-chan je dítě/teenager/mladý dospělý). Také má na sobě oblečení ANBU, což je hodnost, na níž Killu-chan nikdy nedosáhne. xD xD
Kdyby si avatary kreslil každý sám, tak by vypadaly asi tak hrozně, jako ten můj nakreslený. Very Happy Pokud by teda někdo neuměl kreslit hezky. xD


Ta druhá (poslední) mikroúprava byla o změně (nepatrné) barvy v jedné části obrázku tak, aby ladila s tím zbytkem. xD Proto je tak nedůležitá. xD
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Avatary Empty Re: Avatary

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru