Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Konohy

+90
Nara Shigure
Tatsumaki (Oga)
Rino Hatake
Sarada
Natsuki Uzumaki
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
Kameko
Itachi Uchiha
Akasuna no Ruki
Akemi Kagayaki
Sania Senju
Azurashi Shiniko
Kenji Kurama
Soshi
Akuma Saito
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Nao Okumura
Rin Saito
Marui
Ghepard Haybushi
Nizashi Shiroi
Yaeko Uzumaki
Niboru no Kentaro
Hideo Hatake
Airis Shiroyaki
Anbu
Hiroyuki Tooya
Uchiha Benjiro
Natao Hyuurai
Kigiro
Ken Hiashi
Inuzuka Shisen
Shiranui Heiwa
Sasuke Sarutobi
Yuu
Senju Maro
Reina Kana
Rei Casius
Hokori Mai
Ayumi Mayu
Hirin
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Seishin Yuna
Sajin Yatoshi
Shinobi
Hana Ichiro
Atsuka
Senshi
Kagayaki Rin
Kioshi Hoshigaki
Hyūga Fū
Raiki Senju
Yomi Hikikomori
Senji Kamiuru
Zvery
Killunia
Akira Hitsumi
Shaky
Hoozuki Meizu
Hyuuga Mikomi
Tor Vizsla
Katashi Souta
Ken Uchiha
Kyuchi Uchiha
Hebi
Kisuke Uchiha
Sabaku no Aiko
Kaiji
Rokuro
Yume Sarutobi
Sarutobi Sen
Daisuke Utsushi
Hitomi Yamada
Tobiru Senju
Hyuuga Amaru
Lucy Shiro
Crystal Takaishi
Yuuki Botan
Sakura Haruno
Uzumaki Allii
Kashike
Faito Dansaku
Seito Senju
Goku
Yorimi Sonoe
Hikaru Hyuuga
Assasin Senju
94 posters

Strana 22 z 39 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Next

Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Brána Konohy

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:59 pm

First topic message reminder :

Brána Konohy
Po 23 hodině se uzavírá!
Střídají se zde po 6 hodinách stráže složené z týmu, ve kterém je vždy jeden jounin, jeden z ANBU a dva chuuninové. Ve skupině je také člen hyuuga policie na úrovni chuunin.
Nikdo neprojde, dokud nebude řádně překontrolován!!!




Brána Konohy - Stránka 22 2227291227_988d74eeb1


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue Aug 26, 2014 7:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Feb 13, 2014 8:57 pm

Opět rychlá reakce na akci Iwagakure no shinobi. Nyní však bylo možné zahlédnout, že Konohagakure no shinobi již nejsou v tak dobrém stavu jaký to byl na začátku. Postupem času jim již síly docházely, a však u jednoho se Yoton no shinobi zarazil. Konkrétně když spatřil Lucy, že i když měla poleptáně lávou záda a ruku, což neneslo bezbolestný život a nejspíš ji to poznamenalo na celý život, se postavila vstříc nepříteli. Nebyl o tom pochyb... ohnívá vůle. Může se však ohnivá vůle měřit s Ideologii Iwagakure no sato, kterou byl Yoton no shinobi naprosto posedlý, plus s jeho oddanosti Tsuchikagemu a odohdlání za každých podmínek zničit Konohu? Pokud by se konožané rozhlédli... pomocí předešlé techniky se mu to již do určité míry povedlo... brána Iwagakure no Sato a pár desítek staveb za ní se zhroutilo. Lucy se Seitem jak se zdálo vycítili tu správnou chvíli a zaútočili na Yoton no Shinobiho. Žel i když jej zasáhli... jejich útok byl neúspěšný, protože shinobi stihl včas aktivovat jednu techniku...
Brána Konohy - Stránka 22 Yōton-no-yoroi-o
Yoton no shinobi pohltil celé své tělo lávou, čím nejen že se úspěšně ubránil útokům, a však nádherně v tuto již noční dobu svítil shinobim na cestu... cestu tam kam patřili... ke věčnému soužení Shinigamiho. "Nyní... přísáhám u Tsuchikageho, že všichni nepřátele Iwagakure no Sato lehnou popelem!!!" Zařval Yoton no shinobi z plných plic. Tu se najednou celá země začala otřásat a praskat... oč mělo jít? Že by nějaká další super ultra technika? Rozhodně tohle nezvěstilo nic dobrého, a tak byl nejvyšší čas tohohle chlápka zabít, před tím než svou techniku použije. Byla však potřeba technika u které byla 100% jistota, že nezklame? Kdo by takovouto technikou mohl disponovat? Pokud by selhal, bylo by zde riziko toho, že tuhle vesnici vidíme naposled...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Feb 13, 2014 10:31 pm

V prvom rade som sa tej obrovskej lávovej vlny zbavil tak, že som sa ukryl za tú dotonovú stenu. To isté urobil aj klon. Ten yoton no shinobi bol vlastne blázon. Ja som sa snažil nevzbudzovať pozornosť ja aj s klonom sme svoju chakru potlačili, aby ani poriadne nebola cítiť. Čakal som na vhodnú chvíľu, mohlo to tak vypadať, že som všetky esa z rukávu použil, ale bolo tu ešte predsa len pár techník, ktoré nepriateľ nevidel. Môj klon bezhlavo použil shunshin a zautočil na Yoton no Shinobiho so svojou katanou, bol to skôr len taký rozptyľovací útok. Stále som vyčkával. Možno len zbytočne, možno sa podarí ostatným tohto shinobiho zničiť skôr....
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Feb 13, 2014 10:51 pm

Pohlédla jsem na situaci okolo a na to, v jakém stavu jsem. Takto jsem nemohla pokračovat, kdybych to udělala, mohla bych přijít o něco moc důležitého a to jsem nehodlala. Usmála jsem se na Hanu. Když jsem dokončila techniku Hirudora, seskočila jsem na zem a deaktivovala jsem Hachimon. Pohlédla jsem na Hanu a chytla jí za ruce.
"Já už pokračovat nedokážu, prosím. Braň mé přátele a vesnici, budu se snažit najít slabiny." Tím že jsem jí vzala za ruce jsem jí darovala poslední zbytky chakry, potřebovala jí víc než já a já jsem svou chakru vlastně skoro vůbec nepoužila, stále jsem jí měla dostatek a toto jsem si mohla dovolit. Když v tom najednou...Kisuke? Oči jsem zabodla na něj. Nevěděla jsem co dělat, jestli se zvednout a vyběsnit se na něm, nebo jestli ho obejmout a vše špatné přeskočit...
"Pff...pako." Snažila jsem se zakrýt to, že jsem ráda, že je tady, div mi slzy nevyhrkly. Nic jsem mu ale neřekla, jen jsem se na něj dívala a pak se strachem pohlédla na toho Jinchuurikiho. Mé svaly měly dost, naštěstí jsem nezakročila tak daleko, aby se mi všechny přetrhaly. Jenže kdybych pokračovala, mohla bych přijít o něco co mi bylo velmi vzácné. Přiložila jsem si ruku na břicho.
"Kisuke, ty máš proti němu s Sharinganem šanci." Stoupla jsem si a zůstala v poloze jako v sedě. Nemohla jsem se přes poleptání lávou moc hýbat.
"Musím ti pak něco důležitého říct..." Stihla jsme ještě říct, než jsem zase poklekla a pevněji si objala pas.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Feb 13, 2014 11:11 pm

"Nehýbej se" Upozornil jsem ji vážným hlasem a postavil se před ní, to už jsem měl v očích Sharingan. Používal lávu... sakra nepříjemnej element... mysli Kisuke... kdyby ho jen někdo
donutil dívat se mi do očí abych ho mohl chytit do tsukiyomi.... sakra. Přiblížil jsem se co to šlo k ninjovi obaleném v lávě a namířil na něj rukou. "Chidori: eisou" Šeptl jsem a z ruky mi vyjelo dllouhé kopí mířící na místo kde by měl mít srdce. Potřeboval jsem zjistit odolnost jeho lávového brnění
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Feb 14, 2014 12:12 pm

E-eh? Nevedela som, ako reagovať, keď mi ten chlapec povedal, že som sexy. Asi mu tá láva roztavila mozog, nijako inak som si to nevedela vysvetliť. Prepáč, mám ešte prácu. Zatiaľ sa niekam schovaj a nevychádzaj, dobre? Ignorovala som jeho pradivné pohľady a trošku sa od neho vzdialila, keď sa odrazu pri mne zjavila Lucy. Ochránim všetko, čo vám je drahé, i za cenu vlastného života. Sľubujem. Cítila som, že do mňa začala prúdiť chakra, keď mi chytila ruky a jemne som sa usmiala. Stisla som jej ešte ruky, potom som vzlietla do vzduchu a pristála vedľa Kisukeho. Takže si Uchiha, to sa nám hodí. Pokiaľ ovládaš tú mocnú Genjutsu techniku, neviem, či naňho bude pôsobiť. Zdá sa mi, že na Bijuu to nie je efektívne a pokiaľ viem, Bijuu môže svojho hostiteľa z Genjutsu dostať. Ale skúsiť by si to mohol. Prehovorila som, pričom som sa naňho ani nepozrela. Hneď na to som opäť vyletela do vzduchu a zastavila sa medzi jinchuurikim a Konohou, hneď, ako som si všimla, že zem pod ním začala praskať. Niekto ho musel zastaviť, bola som si istá, že sa na nás pokúsi použiť nejakú ultra mega super čuper dupr techniku, s ktorou sa pokúsi zdevastovať Konohu. Veď to bolo jeho zámerom nie? Papier sa nahromadil predo mnou, pripojil sa k nemu aj ten zvyšok, ktorý láva nepohltila. Plánovala som opäť vytvoriť bariéru, aby som aspoň zmiernila účinky techniky, pokiaľ sa nikomu nepodarí zastaviť ho. Premýšľala som, že by vhodnou alternatívou útoku mohlo byť Amaterasu. Nevedel by sa tomu brániť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Feb 14, 2014 6:38 pm

Žel... s Konohagakure no sato to nevypadalo slibně. Kisuke ovládal techniku schopnou zastavit toto řádění, a však špatně zvážil situaci. Měl ji použít okamžitě... ne se pokoušet zjistit slabiny lávového brnění pomocí Chidori Eisou, protože Yoton no shinobi dokončil poslední přípravu nutnou k použití supr ultra mega čupr dupr techniky, která ho měla mezi jinými připravit o život. Mohl zahlédnout Kisuke alespon nějaký výsledek své techniky? Žel... ne. Jakmile se totiž bleskové kopí přiblížilo blíže k Yoton no shinobimu, Yoton no shinobi se změnil v podobu lávové kuličky, která najednou vypustila neuvěřitelné množství chakry do všech stran, což mělo za následek absolutní destrukci všeho, co přišlo do styku s touhle chakrou.
Brána Konohy - Stránka 22 Apocalypse-o
Něco takového bylo schopné srovnat Konohagakure no Sato se zemí... Bylo to smutné, kdo by si pomyslel, že to takhle dopande? Nebo zde ještě nějaká šance uspět byla? Lávová koule, která byla ohniskem toho to celého výbuchu pořád setrvávala na stejným místě v pořád stéjném stavu... Mohlo tohle však Konohagakure no shinobim nějak pomoci? Pokud by nabyli dojmu, že by tuhle kouli bylo potřeba zničit... museli by zaútočit stylem, který nepoužívali, kterým ani nedisponovali až na jednoho... ovšem ten by musel použít vhodnou techniku, kdyby to zase nevědomky pos*al... bylo by to zlé XD... tentokrát by to nemělo happy end...

PS: Kso... Kisuke... já se Tě snažil přimět použít Amaterasu již dřív, ale ty ne... člověk se Vám tu snaží pomoc, i kdyby neměl a vy takhle... ted jsem musel vymyslet ještě nějaký způsob na Vaší záchranu... XD
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Fri Feb 14, 2014 6:52 pm

Náš kombinovaný útok s Lucy na něm nezanechal ani malý škrábaneček. Situace už začínala být vážná, když mu dvě S-rankové jutsu nic nezpůsobila, začal jsem být trochu nervozní, zda je tu vůbec nějaká šance. Pár nápadů jsem měl a pak se tu objevil Kisuke. Získal pár dobrých sekund, které jsem potřeboval pro svou techniku. Vytáhl jsem svůj poslední kunai se značkou a jakmile se začala formovat ta lávová kulička, tak jsem jej hodil tím směrem a poskládal pár pečetí. Jikūkan Kekkai. Brána Konohy - Stránka 22 Space-Time_Barrier Snad jsem ji dokázal pohltit celou i s nějakou lávou, co mířila na Konohu. Přemístil jsem jeho techniku daleko do hor, kde by neměla způsobit takové škody, možná jen příjdeme o lesy.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Fri Feb 14, 2014 6:58 pm

A bylo to... nyní měla přijít řada na Haninu odpověd... Netrpělivě jsem vyčkával. Již!!! Již otvírala ústa!!! Už!!! Už vycházela první slůvka!!! Jenže když vyšla... byl jsem zklamán. Netušil jsem, co si mám počít. Já... já se přece tak snažil. Tento pocit byl jeden z nejstrašnějších v mým životě a paradoxně nastoupil okamžitě po tom nejkrásnějším v mém životě... Bylo to k popukání. Lhal bych, kdybych napsal, že neukápla ani jediná slza. Takhle být odstrčen z důvodů povinnosti. Nechápal jsem to... přece jen byl jsem ještě dítě, a tak jsem byl ponechán na pospas mým aktualním pocitům, mé aktuální náladě. "Ten, kdo nemiluje, bývá milován a ten, kdo miluje, bývá po zásluze zklamán." Vypadlo po chvíli ze mě. Měl jsem vážně náladu na pytel... a když jsem spatřil Tu chakru řítíci se ke mě, a to jak vše ničila... rozběhl jsem se k ní se slovy: "Tak si pojd!!! Mě už stéjně nikdo nemá rád!!!" XD Tak či tak... byl jsem si vědom toho, že před tímto bych neutekl, a tak jsem se dobrovolně úplně poddal svým pocitům. Netřeba doufám psát, že jsem brečel neusátle... Přece jen, bylo co oplakávat. Takovou jako Hana člově potká jednou za život... XD

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Feb 14, 2014 7:23 pm

Musela som opäť zvýšiť rýchlosť bežného tvorenia papiera, aby som vytvorila papierovú bariéru. Silnejšiu a väčšiu, než bola tá predtým. Nesmela som sklamať, dala som Lucy svoj sľub. Že ochránim Konožských shinobi a i samotnú dedinu. Musela som aspoň zmieniť následky techniky, ak jej Seitove premiestnenie nebude fungovať. Papierová bariéra sa tvorila vysokou rýchlosťou, vytvorila som hneď k tomu niekoľko desiatkov klonov, ktoré sa postavili ku každému spojencovi a mal za úlohu chrániť ho tým, že sa rozpadne a pre každého tak vytvorí mini verziu papierovej bariéry. Do každého hárku som vložila omnoho viac chakry, snáď to aj výjde. Keď gigantická papierová bariéra bola dokončená, spustila som ruky a pristála na zemi. Všimla som si toho chlapca. Vyvalila som oči, šokovaná, o čo sa to vlastne snaží. Nechala som vedľa seba klon, ktorý udržiaval bariéru a vo vzduchu zamierila rovno k nemu, na poslednú chvíľu som ho schmatla do náručia a preniesla ho späť za moju bariéru. Bezpečnejšie miesto, ku ktorému by som momentálne mohla doletieť, nebolo. Preboha, čo to robíš? Mohol si sa zabiť! Bola som plná obáv, dúfala som, že tá bariéra to vydrží a ochráni dedinu i spojencov na bojisku. Drž sa prosím ťa za mnou, a nikam nechoď. Sadla som si do tureckého sedu, zdvihla ruky k bariére a udržiavala ju spoločne s mojim klonom. Chakra okolo nás prúdila, vlnila sa a tvorila slabé vzduchové vlny. Ostatné klony sa rozpadli na papier a ak Seitova technika nezapôsobila, vytvorili ochranné mini bariéry pre spojencov, tým myslím aj pre Lucy a...Proste pre všetkých.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Feb 14, 2014 7:57 pm

Můj útok kopím byl přerušen.. velkou lávovou koulí ? Vytřeštil jsem oči, vživotě jsem nic takového neviděl, a to už jsem zažil spoustu bojů. Každopádně nemohl jsem ho nechat udělat další tah, nechtěl jsem ale musím použít svou pravou sílu - sílu Eternal Mangekyou Sharinganu (pff.. fakt sem jí nechtěl použít už v druhém postu ! Very Happy .. nojo přišel sem pozdě) Pečlivě jsem si ho zaměřil a netrvalo to ani pět sekund a jeho tělo začal obalovat krásný temně černý ohen. "Zkončil si.." Šeptnul jsem. Doufal jsem že tohle bude stačit (fakt by mohlo.. -.-" mám své plány ! a nemusí všichni vědět co umím Very Happy)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Fri Feb 14, 2014 8:56 pm

Ako som očakával niekto Yoton no shinobi zabil. Akurát spôsob mi bol podivný, amaterasu... Vedel som o tom veľa, niekto ďalší s mankekyou sharinganom, možno až eternal mankekyou. Nuž bolo fajn, že ten shinobi umrel takou smrťou, akou si zaslúžil. Už tu nebol takmer žiadny nepriateľ, mňa tu nebolo potreba, ochránili sme Konohu i keď vediac, že to nebol posledný útok som odtiaľto nepozorovane odišiel.

Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Feb 15, 2014 9:01 pm

Když se již zdálo, že je toto poslední chvíle této vesnice, Seito ve snaze alespon trochu přispět ke obraně své rodné vesnice, použil Jikūkan Kekkai v domění, že tato technika bude stačit. Když se byla schopna měřit i s Bijuu damou, kdo by o tom na Seitovým místě smýšlel snad jinak? Žel tato technika byla něco jiného... jakmile se vlna chakry střetla s jakýmsi druhém portálu, byla sice teleportována ke výchozímu porátlu, kde explodovala, a však intenzita chakrové vlny se nezmenšovala. Možná, kdyby Seito přesunul celou chakrovou vlnu naráz, mělo by to nějaký účinek. Seito však přesunul pouze část, což mělo za následek, že chakrová vlna jako by vynechala a nezničila pouze místo, kde byl "portál". Okamžitě když se chakrová vlna totiž posunula dále vpřed v směrech, kde nebyla ovlivněna Jikūkan Kekkai, se sformovala i za portálem. Na jekém principu tato technika snad působila? Zničila snad vážně všechno co ji přišlo v cestě bez nějakým velkých možností se bránit? Chvíli naděje, kterou přinesla Seitova technika, vystřídalo zklamání... To vše se však brzy opět změnilo. Tato nastála situace byla velice nestabilní. Když si člověk myslel v daném momentě, že zvítězil... ukázalo se, že v dané chvíli prohrál. Když však myslel na nejhorší, vyvázl živ i s nějakým bonusem. Bonusem s předešlého vyváznutí Konohagakure no shinobi z útoku Iwagakure no shinobi byl právě Kisuke, který se nyní ukázal býti velice nápomocen. Jakmile použil amaterasu ke zničení ohniska této chakrové vlny, vše ustalo. Chakra, která před chvíli doslova naháněla hrůzu, úplně zmizela. Že by vítzství? Žel vítězství pořád nebylo jisté... pořád zde byli nějací senzibilové ukrytí v zemí i přes snahu Anbu jednotek je zneškodnit. Tito senzibilové se nyní vydostali na povrch k vynesení posledního verdiktu. "Víte... jsem docela šokován Vaším výsledkem, i když se nejednalo o skutečného jinchurikiho, ale o shinobiho do jehož těla byla při běsnění Yonbiho v Iwagakure no Sato zapečetěna fůra chakry, kterou Yonbi vypustil. Dále následoval složitý proces, který měl za následek přijmutí chakry Yoniho za vlastní a následné tvoření této chakry samotným užívatelem. Na úspěšném provedení procesu se podílel samotný Hebi-sama. Zajímavostí však bylo, že takový to proces mohl mít nějakou spojitost s Zetsuovým napodobováním chakry... alespon to tvrdil Hebi-sama. Proces se zdál být však příliš výhodným Iwagakure no sato, takže to někde muselo mít háček. Chakra tvořena v uživatelově těle byla nestabilní, a tak i když Iwagakure no sato vytvořila celou řadu takových to napodobenin bijuu a jinchuriki, období dalších dvou let přežilo pouze pár. Tato technika, kterou se jeden z pokusných králiku Hebiho, snažil použít ke zničení vaší vesnice využívala právě tuto nestabilitu chakry. Výsledek však této techniky není vždy stéjný... záleží na samotné původní chakře uživatele. Když tak nad tom přemýšlím... hraje zde důležitou roli příliš věcí..." Proč jeden ze senzibilu tohle všechno Konohagakure no shinobi říkal? Uznal jejich porážku, a tak se jim rozhodl alespon vysvětlit to, co zde proběhlo? Nebo právě naopak? "... a nyní Nás omluvte..." Tento senzibil byl až podezřele vychovaný na Iwagakure no shinobi. V jednání Iwagakure no shinobi to byl pořád jen ten chaos do kolečka etc... Z toho to důvodu s nima nešlo ani příliš poklábosit. Jakmile tohle senzibil dořekl kývl na své spolubojovníky, nacházející se za ním. Všichni najednou poklekli, roztrhli si horní ošacení a vytýhli jeden ze svých kunaiů, které namířili proti svému břichu. "... již nějakou to dobu pochybujeme o jednání Iwagakure no sato s jinými vesnicemi a začali jsme o Tsuchikagem pochybovat. Bylo nás však příliš málo na to aby jsme něco zmohli, a tak jsme raději nevyvolávali žádné nápadné demonstrace proti vládě Iwagakure no sato etc. Nyní když jsme neuspěli v Tsuchikageho rozkazech nemáme na vybranou. Nechceme se z Vámi zde bez smyslně bít... nechceme prolít další krev bezdůvodně, ale nemůžeme chodit takto poskvrnění do konce svého života na tomto světě, takže proto toto rozhodnutí..." Jakmile to dořekl. Všichni senzibilové si kunai zapíchli do břichá a následně jej celé rozřízli, takže z něho vypadlo pár nehezkých věcí... jako například nečekaně: vnitřnosoti.
Brána Konohy - Stránka 22 Seppuku-o
Tento závěr této bitvy byl vážně nečekaný. Že by se nyní již i na straně Iwagakure no sato vyskytli pochybnosti o jejich vládě a nějaké pokusy o převrat? Kéž by tento senzibil před svou smrtí mohl říct více informací o Iwagakure no sato konožanům. Žel... Nedalo se nic dělat a konožané si museli vážit alespon toho mála co jim senzibil sdělil. S jistotou však nikdo z nich nemohl říct jestli mluvil pravdu nebo ne... jestli se zabila tato družina z důvodu, protože by zemřela tak či tak, nebo protože se cítila být vinna za své činy. Podle charakterových vlastností Iwagakure no shinobi bych však osobně usoudil, že Ti by před tím než by měli zemřít at už 100% nebo na 10%... pokusili by se co nejvíc nepřátelských shinobi vzít k Shinigamimu sebou.
PS: Omlouvám se za tak pozdní post, ale snažil jsem se dostat na PC již od 8:30... XD
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Sat Feb 15, 2014 9:20 pm

Když jsem odhodlaně kráčel vstříc této podivné chakrové vlně, zachránila mě opět Hana. "Juchů!!! Záleží ji na mě!!!" Pomyslel jsem si s dábelským úsměvem na tváři. Že bych své předešlé chování předstíral, abych zjistil Haninu reakci, nebo jsem se vážně nechal poddat svým emocím? Prosím Vás... této postavě bylo již třináct XD, a tak by své pocity měla být schopna držet na úzdě... "Děkuji Vám..." Promluvil jsem jakmile mne Hana dostala na bezpečné místo, a pak se mírně začervenal. "Mno... ahmmm... Já..." Nějak se mě nelezla odpověd na Haninu otázku-> Co jsem to dělal? Působil jsem vážně velmi stydlivě a hlavně hodně... hodně... hodně roztomile, alespon takhle to vypadalo na povrch. Kdyby Hana totiž uměla číst mé myšlenky... dozvěděla by se něco, co bý ji zarazilo-> "Juchů!!! Jen tak dál Maro!!! Si frájer.... holky rády roztomilé a stydlivé chlapečky XD!!!" No... no... no... co k tomu dodat? XD

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Feb 15, 2014 9:46 pm

Spustila som ruky, na čo sa papierová bariéra rozpadla a spolu s ňou aj všetky klony, ktoré som predtým vytvorila. Vyšlo to. Seito nám momentálne pravdepodobne zachránil prdel spoločne aj s tým Uchihom, ktorý zničil oného jinchuurikiho. Zostala som ešte chvíľu sedieť, trošičku sa mi točila hlava a tiekla mi krv z kútika úst, ale nebolo to nič strašné. Navyše som sa tak akurát cítila unavená. Pomaly som sa postavila na nohy, zatackala som sa, ale udržala sa na nohách. Pozornosť som presunula na chlapca, ktorý sa len pred chvíľou podľa všetkého pokúsil o samovraždu. Nemáš zač, chlapče. Nadvihla som jedno obočie. Jeho správanie bolo pre mňa záhadou, nech som sa ho už snažila pochopiť akokoľvek. Moja empatie tu akosi zlyhala. Rozstrapatila som mu rukou vlasy a uškrnula sa. Mal by si sa vrátiť do dediny, ale ak nechceš, tak aspoň pomôž zraneným, dobre? Sama som sa otočila a zamierila k Lucy. Si v poriadku? Opýtala som sa jej.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seito Senju Sat Feb 15, 2014 9:57 pm

Celá bitva naštěstí pro nás skončila dobře a my si mohli oddechnout. Moje technika však moc úspěšná nebyla a nakonec to byl Kisuke, který to vyřešil. Pak k nám začal promlouvat jeden ze senzibilů a po jeho slovech začali všichni páchat sebevraždu. Jsou divní.. Proběhlo mi hlavou, ale to už z Konohy vybíhali medici, kteří léčili naše zraněné a shinobi z Iwy shromažďovali kousek dále. Přeci jen máme v sobě nějakou lidskost a nenecháme je tady ležet, takže jsme měli v plánu je někde pohřbít. Po chvíli jsem si k sobě zavolal několik Anbu jednotek a rozdával příkazy. ,,Jakmile to tu dokončíte, tak uzavřete bránu. Nikdo nesmí dovnitř a nikdo ven bez mého svolení. A zdvojnásobte obranu." nechtěl jsem riskovat, že by nějací přeživší z Iwy se infiltrovali do Konohy a donášeli zprávy. Na chvíli jsem se odmlčel a pohlédl směrem ke Kisukemu. ,,A hlídejte ho." na Kisukeho jsem neukázal, ale Anbu jednotky pochopily o co jde. Přeci jen byla válka a my museli být opatrní. Anbu jednotka zmizela a já se otočil směrem ke Konoze. Ještě jednu záležitost musím vyřešit...(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Feb 16, 2014 10:20 am

Ucechtl jsem se "To je mi teda vděk.. vítej v konoze.." Šeptl jsem a dokráčel k Lucy ke které jsem si klekl "Budeš v pořádku.. ale nepřepínej se, přehnala si to" Pohladil jsem jí po ruce (radši po te nepopálené xDD) a pak se naklonil k jejímu uchu. "Vypadá to, že se bud budu muset bránit a nakopat pr.del pár konožským, nebo jít.. nesnáším tenhle přístup k hrdinovy." Pošeptal jsem tak aby to slyšela ona a čekal na její schválení a nebo neschválení, bylo to jedno byl jsem rozhodnut.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Feb 16, 2014 12:47 pm

Divala jsem se jak si vedou a jejich kroky byly uzasne. Samozrejme strach ovladal ted mou mysl a pomysleni na jasani z vyhry jsem nemela. I pres to ze Iwagakure byla prohnila, meli svou cest jako shinobi. Pousmala jsem se a kdyz sem prisla Hana, kolibave jsem si stoupla.
"Nemuzu ti dostatecne podekovat, Hana-sama...Konoha bude pro tebe vzdycky domovem a mas u nas vzdy dvere otevrene. Dekuji ti mnohokrat. Kyvla jsem ji na vdek a usmala se na ni. Nebyt ji, Konoha uz je pouze zricenina. Muj pohled se ale presunul na dalsiho cloveka, na Kisukeho. Se zatnutymi zuby a pohledem zamracenym a mirenym do zeme jsem pockala nez ke me dosel a dala jsem mu poradnou facku, ze i maska mu odletela.
"Co si sakra myslis...BAKA!" Nahromadily se mi v ocich po X dobe slzy, chytla jsem ho za limec, pritahla k sobe a polibila. Popaleniny jsem nevnimala, byly mi v tento moment uplne jedno.To ze tu byl...citila jsem jako by se uvnitr me neco naplnilo. Jenze to ze s nim cekam dite jsem mu stale nerekla...cekala jyem na spravny okamzik.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Feb 16, 2014 2:58 pm

Když mě praštila překvapila mě tím.. tohle jsem nečekal. V očích mi byl stále vidět můj sharingan který jsem hned potom deaktivoval. Jakmile si mě přitáhla k sobě jsem ji objal. "Musel jsem si něco zařídit.. a tys byla na misi..myslel jsem že to stihnu dříve" Vysvětlil jsem jí. Mluvil jsem pravdu.. neřekl jsem jí vše, například co sem si musel zařídit, kde jsem byl a tak ale to jsem ani nehodlal.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Feb 16, 2014 6:20 pm

Všetko som sledovala z neďalekého stromu. Necítila som potrebu zapojiť sa. Boj sa už chýlil ku koncu, takže by to ani nemalo zmysel. Konožskí shinobi vyhrali. Ale nikto neoslavoval. Padlo príliíš mnoho shinobi. Pohľad som presunula na Kisukeho, ktorý sa nachádzal vedľa tej kunoichi. Nevedela som, či mám plakať od šťastia, pretože bol šťastný on alebo rovno od vlastného nešťastia. Bolo mi nad slnko jasnejšie, že ho už nikdy nezískam späť. Táto myšlienka ma naplnila nesmiernym zarmútkom. Ale to nevedel nikto. Nikto nevidel utrpenie, ktoré sa mi usadilo na tvári. Tentoraz som bola mojej ANBU maske vďačná. Skrývala som sa za ňu, skrývala som svoje pocity. Vždy, keď som si ju nasadila, moje pravé ja sa stratilo a s ňou aj všetky city, a nahradilo ho to nepravé ja, ktoré sa vytvorilo počas výcviku ANBU. Bolo strojom bez čohokoľvek, čo by sa dalo priradiť k ľudskosti. Zoskočila som z konára a zamiešala sa medzi ostatných ANBU. Kisuke nemal šancu nájsť ma. Náhrdelník, ktorý by sa dal považovať za môj identifikačný predmet, bol skrytý pod tričkom. Mohol si myslieť, že som odišla. Ja som však bola stále tu, pomáhala som zraneným a s pomocou svojich medických znalostí a schopností im ako tak liečila zranenia. Nie, nepoužívala som chakru, len som im proste zastavovala krvácanie a podobne, aby boli schopní prežiť aj cestu do nemocnice. Hneď na to som sa postavila k bráne, ktorá nebola v práve najlepšom stave a odtiaľ hliadkovala. Áno, práve som sa hrala na konožských ANBU. Aj tak medzi nami, až na to, kde sme pracovali, nebol žiadny rozdiel. Pohľadom som si znova premerala bojisko a povzdychla si.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Feb 16, 2014 7:32 pm

Povzdechla jsem si a kývla hlavou. Hned ke mě přiskočili dva medici, co mě chtěli odvést do nemocnice, ale protestovala jsem. Začali mě teda léčit na místě svou chakrou, nebo spíš tou technikou. Podívala jsem se po bojišti, hlavně že Konoha stála, i když toto byla jen část války, cítila jsem, že bude ještě něco mnohem, mnohem horšího.
Po chvilce na mě šly ale mdloby a spadla jsem na zem. Moje nohy, svaly byly hodně zpřetrhané a proto i rovnováha stála za starou bačkoru, v tuto chvíli.
"Kso...nepotřebuju nikam." Jenže, ani jsem to nedořekla a hned se tu objevil další doktor, který si všiml jisté podivnosti na mě a proto mě bez vyjímek dopravili do nemocnice.
"Pff...už mě nikdo neposlouchá." S povzdechem jsem se dívala na Kisukeho a doufala jsem, že pak zamnou přijde...snad teda.

Přesun

Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Senju Maro Sun Feb 16, 2014 8:38 pm

I když Hana v mé přítomnosti nejspíš nechtěla setrvávat déle, cítil jsem jistou však i přes temto nezdar naději. Naději v tom, že jsem u téhle kunoichu tzv. zabodoval. No jo ne? O tom přece nebyl pochyb... XD Zcela určitě "zabodoval". Nyní se již zdálo, že Konohagakure no Sato byla zachráněná, a tak jsem si mohl dovolit hrdy na svou vykonanou práci, dát si chvílí volna. Já si však chvíli volna představoval docela jinak než obyčejný genín Konohagakure no sato. První věc, kterou jsem se chystal udělat v mém volnu, bylo to že, jsem si plánoval pořádně čichnout k mému zapocenému oblečení, které jsem nečekaně ze sebe nikdy nesundával. Ano... i přes tento důležitý faktor se mi podařilo s Hanou zažít krásné společné chvíle... XD A co byli další věci, které jsem měl v ůsmyslu podniknout?... To je příliš soukromé... XD

Přesun

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Feb 17, 2014 6:06 pm

Koukal jsem chvíli na to jak ji odnášejí a pak se vydal za nimi. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Feb 17, 2014 7:27 pm

Zabezpečila som Kisukemu bezproblémový prechod cez bránu. Ďalej som už nevidela dôvod zostávať tu. Bolo na čase vrátiť sa späť do svojej rodnej dediny a znova začať zabúdať. Na čo som sa sem vôbec teperila, že? Navyše, keby sa zistilo, že som teoreticky spolupáchateľka vraždy už len tým, že som mu umožnila bezpečný prechod, mala by som prúser. Poriadny prúser. Aj keď mi to kvôli maske bolo na figu, nahodila som vyrovnaný, neutrálny výraz. Z ružovej chakry, ktorá sa šírila z úlomku meteoritu, mi na chbrbte narástli obrovské krídla. Vzlietla som do vzduchu a zamierila rovno do Kumo. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Yuu Sun Apr 13, 2014 12:18 pm

Išiel som celý deň, unavený premýšlaním či to čo som urobil bolo správne. Úzkou cestou ma začali obchádzať ľudia či už peši alebo na voze. Vedel som, že už musím byť blízko. Menší kopec a za ním som konečne zbadal niečo čo vyzeralo ako civilizácia. Áno je to ono brána do Konohy. Blížil som sa k bráne , stráže som ignoroval až kým ma nezastavili. Povedal som im , že som zo Suny a ďalej som chcel hovoriť iba s Hokagem. Všetky zbrane som teda odovzdal a odviedli ma za Hokagem.

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Rokuro Thu Apr 17, 2014 6:54 pm

Prišiel som k branám, pripravený vyraziť do Suny, čakal som na Hikara a Yuu-a. Skontroloval som stav svojej výbavy, všetko bolo tam kde má a aj počty mi ako tak sedeli. Moc tých zbraní som pri sebe nemal.
Pozeral som sa smerom na cestu, kadiaľ pôjdeme. Stále ma prenasledovala myšlienka, že oslepnem, skôr či neskôr to proste musí prísť, preto by som mal obmedziť používanie mankekyou sharinganu, pokiaľ to nebude životu dôležité.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Konohy - Stránka 22 Empty Re: Brána Konohy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 39 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru