Moru

Goto down

Moru

Příspěvek pro Moru za Fri Aug 15, 2014 10:05 pm

A hle, spatřil jsem koně mrtvolně bledého a jméno toho, který na něm seděl,bylo Smrt a za ním šlo Peklo.“

Jméno a příjmení: Neznámo, ale zná se jeho přezdívka Moru
Hodnost: Shuuketsu
Vesnice: Žádná
Věk: 32 let
Narození: 15. září
Pohlaví: Muž
Klan: Žádný
Elementy: Neznámé (nebudou se herně používat)
Kekkei genkai: Žádné
Sensei: Žádný
Vzhled: Moru vypadá vskutku strašidelně. Na jeho těle nespatříte kousek odhalené kůže, a to je právě kvůli stylu souboje, který si zvolil, a tím je BIO TERORISMUS. Na hlavě má proti plynovou masku, která mu slouží právě k tomu, aby se mohl pohybovat i v zamořeném prostředí. Moru taky kvůli tomuto nemá odhalený ani kousek kůže na sobě. Toto z něj dělá člověka, kterého nepotkáváte každý den, a tím je jedinečný, v jistých smyslech strašidelný, ale hlavně nebezpečný, jelikož biologické zbraně používá jenom hrstka lidí, takže se většinou nepočítá s takovýmto nepřítelem. Moru ale není původně medik. Ke svým jedovatým plynům nedospěl vyvíjením nějakých protilátek a zachraňováním životů. Již od samého začátku se zaměřuje pouze na to, jak člověka usmrtit bez nějakého aktivnějšího zapojení. Kvůli své velmi dobré ochraně proti nebezpečnému, nevyvíjí ani protilátky na vdechnutí svého plynu, což jej činí právě tak nebezpečného, jak je. Málo který člověk u sebe nenosí pro nouzové chvíle protilék na jeho jedy. Moru protilék na něj ani nevyrábí. Na sobě má plášť Shuuketsu. Pod ním má svou černou uniformu přizpůsobenou práci v zamořených prostředích jakéhokoli jedovatého plynu. Jeho oblek je taky přizpůsoben tomu, aby potlačoval Moruovu chakru. Jedná se o speciální látku, která toto umožňuje. Toto je potřeba k tomu, aby Morův jedovatý plyn nereagoval v jeho přítomnosti. Reaguje totiž v přítomnosti na chakru (záleží podle druhu plynu/techniky, které budou po schválení náležitě sepsány)
Charakter: Moru není shinobi, který toho příliš namluví a vzhledem k jeho tajemné minulosti to z něj dělá takového toho cool strašidelného záporáka. Ve svém životě má jen jediný cíl, a to dovést lidstvo na konec toho všeho, a začít apokalypsu. Kvůli tomuto se taky přidal ke Shuuketsu. Lidé svůj druh chtějí zničit z rozmanitých důvodů, a každý z nich je dech beroucí. Ten Morův je jednoduchý. Existují vždy dva pohledy na život. První: Svého života si vážite, taktéž i životu jiných. Zabíjíte pouze v poinnosti. Dáváte životu vzkvétat. Druhý: Jste zhnuseni životem, a proto si ho plánujete zničit, aby toho však nebylo málo, chcete jej zničit i ostatním. Tato cesta Vás vede temnotou tak velkou, že brzy ztratíte veškeré zábrany ohledně zabíjení a ničení života těm druhým. Zabít mluvně či nemluvně... pořád to je jen člověk, a vzít a zkazit mu život lze pořád stejně. Moru oplývá tímto druhým pohledem. K tomuto druhému pohledu Vás nejčastěji dovede nenávist, bolest a žárlivost. V Morově případě to jsou všechny tři složky současně. Kdysi žárlil na takřka dokonalé životy druhých. Působilo mu bolest, když se mu nic nedařilo, a ten druhý to měl pořád lepší. Pak toto dospělo do konečné fáze, a to nenávisti. Znenáviděl ho, a proto se ho rozhodl zničit, zabít nebo zkazit, a tím si ulevit sám sobě.
Styl boje: Moru nebojuje přímo, ale ani z úkrytu. Volí strategii vždy na základě nepřítelového bitevního postupu. V tomto ohledu jde považovat za génia. Nikdy nedovolí nenávisti a vzteku, aby mu zatemnil zdravé uvažování, protože si je vědom, že právě to je k vítězství v boji potřeba. Když vydržíte bojovat s chladnou hlavou, nepřítel o Vás nezjistí nic, co by jste Vy nechtěli. Takto boj funguje. Vy předvádíte techniky druhému, a ten se je snaží pochopit a vytvořit proti útok, jenomže když máte techniku jen jednu, jiní předpokládají, že jejím pochopením Vás lehce porazí, a však tohle v Morově případě neplatí. Jeho jediná technika á mnoha působů provedení, což ji činí komplikovanější než dvacet jiných technik dohromady.
Životopis: Moruova minulost je zahalena tajemstvím vedle tajemství. Je to takový tajnůstkář. Shuuketsu se o něm dovědělo jen díky „nehodě“, která se stala v nepopulární Kisagari no sato. Při jedné z pravidelných zkoušek chemických bojových plynů došlo k nehodě. Zemřely tedy stovky lidí. Původně si občané Kisagari no sato mysleli, že se nejedná o nic vážného. Nebyly žádné známky, že by nějaký z bojových plynů unikal do povětří. Jenomže se stalo, že unikl. Ne přímo, ale právě díky Morovi, který jej přenesl úmyslně z laboratoři. Jedná se o vzorek chemického bojového plynu, který později posloužil ke vývinu verze chemického bojového plynu jakou dnes používá Moru. Ten je znám tím, že je velmi obtížné vymyslet protilátku, a to kvůli rychlého rozkládání jedu po usmrcení obětě. Usmrcení následuje ve velmi rychlé době. Smrt je vyvoláná narušením nervového obvodu, a tím nabouráním mozku, který násilně přinutí zastavit srdce objeti (technika bude sepsáná ve vlastních).Ačkoli se jed rychle rozkládá, jde poznat, že se jedná o oběť postiženou právě tímto jedem, a to podle příznaků: Podle narušení nervů je možné zjistit, že se jedná o násilnou záležitost, což dokáže pouze Morův jed. Jedná se o tak pečlivou prácí, že nic jiného nervy takto v lidském těle není schopné nabourat. Tenkrát to byl právě Moru, kdo tento jed vyvíjel v Kisagari no sato a nikde si tedy nepsal poznámky. Vědomosti ohledně něj tedy odešli společně s ním po zabití 452. člověka v Tanigakure no sato. Důvod proč tak udělal je již zmínený jeho charakteru, a tím je žárlivost, bolest a nenávist. V týmu v laboratoři nebyl považován za takového génia, za jakého se považoval, a pak se postupem času z něj kolegové začali vysmívat, a to právě kvůli jeho vědomostním nedostatcím. Nedocházelo jim tedy, že každý je dobrý v něčem jiném, a že tam, kde mají Oni nedostatky, Moru vyniká.

Neboť přišel ten veliký den jeho hněvu, a kdo může obstát?

Dané skupině je vždy dobře, když se baví na úkor jiného, ale volba,zda-li to tak zůstane závisí vždy pouze na oběti. V těžkých psychických krizích nevíme co máme dělat, a postačí i málo, abychom se do takového stavu dostali. Moru v tomto nebyl jiný. Rozdíl je ale v tom, jak se problém snažil řešit Moru, a jak by jej řešili ostatní. Moru se nikdy nenechal přímo ovládnout hněvem, nenávistí, bolestí a žárlivostí. Proto nejednal přímo nikdy násilně a ukvapeně. Tedy ale během testu si přál jeho kolegům ublížit, a tak se stalo, že se vážně stala nehoda právě na Morovém pracovišti. Ten ji však neviděl jako riziko, ale jako možnou příležitost, a tak dokončil to, co náhoda začala. Tady byl povolán do vyšších cílu zla, které všaknejsou omezovány cíly Shuuketsu. Konání a veřejné vystupování pod jejich jménem mu ale dává něco, čeho by sám nikdy nedosáhl. Opory? Ne... většího pokrytí nepřátel. Nemůže přeci sám zařídit celou apokalypsu. Shuuketsu je pro mnohé jejich členy světlá vidina do budoucnosti. Poskytuje jim něco nedocenitelného, naděje v tom, že společně všichni dorazíme ke svému vytouženému cíli. Takto to vnímá i Moru. Není lepšího místa, kde by se uplatnilo jeho daru a jeho touhu zničit veškerého člověka na světě, ať už psychicky nebo fyzicky.
Body:
Ninjutsu –5
Taijutsu -4
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Síla -4
Rychlost -5
Chakra – 4
Ruční pečetě - 3
Celkem -  body 33
Techniky: Vlastní
avatar
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Moru

Příspěvek pro Hokori Mai za Fri Aug 15, 2014 10:44 pm

POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Moru

Příspěvek pro Moru za Mon Nov 09, 2015 5:32 pm

Pokračuji

_________________
Dokumu
T-1
T-2
T-3
T-4
Body:
Ninjutsu –5
Taijutsu -4
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Síla -4
Rychlost -5
Chakra – 4
Ruční pečetě - 3
Celkem - body 33
avatar
Moru
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 20
Registrován : 02. 08. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Moru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru