Akio Sakata

Goto down

Akio Sakata

Příspěvek pro Akio Sakata za Tue Aug 26, 2014 9:31 pm

Životopis Akio Sakata
Vek: 21
Narozeni: 27.8.
Charakter: Akio je typický psychopat, násilník a sadista. Miluje křik svých oběti a všudypřítomnou smrt. Nikdy nebere své protivníky vážně, dělá si z nich legraci, je dost často ironicky. Uznává jenom jediného člověka na celém světě. Současného Tsuchikageho. A to jen z toho důvodu, že zabil spoustu lidi, vyvolal válku a způsobil chaos. Přesně současny stav mu imponuje. Miluje to. Zároveň se ale drzí jednoho pravidla, on je sám sobě Bohem, vykonává svou moc zabíjením druhých. Tím se stává také jejich Bohem.
Co se týče jeho inteligence, tak bychom jej nemohli zařadit mezi inteligentní, moc neuvazuje, řídí se spíše svými pudy a instinkty. Je to proste zabedněnec.
Životopis: Akio Sakata se narodil v milující rodině civilistů v takigakure. Byl krásny den, jeho strastný otec odešel dříve z práce a každému na ulici říkal, že bude otcem a jeho žena rodí. Pro něj to byl opravdu šťastný den. Jeho matka doma čekala s místní porodní babou a nehodlala porodit, dokud nepřijde otec. Otec dorazil a narodil se šťastné rodince chlapec. Pojmenovali jej Akio - zářící chlapec.
A tak se narodil Akio. Vyrůstal, rodiče jej zahrnovali láskou a peci, nic mu nechybělo. Později i přes protesty svých rodičů byl zapsán do místní ninja akademie. Nechtěli, aby byl ninjou, chtěli, aby se dostal k feudálnímu pánovi, jako úředník. Akio však toužil byt ninjou. Vše bylo krásné, Akio byl průměrný student a brzy průměrně odmaturoval a byl průměrný genin. Byl laskavy a velice miloval své rodiče. Rok poté, co se stal geninem se následkem jedné situaci se změnil... Jednou trénoval se svým senseiem chození po vodě. Nedařilo se mu a nechtěl se vzdát, protože jeho týmoví parťáci už se to dávno naučili. Sensei už odešel domu a dlouho do noci Akio trénoval. Techniku ovládl až ráno, když jo sensei prošel uvítat tak se stalo neštěstí. Akio vyčerpaný a už bez čakry spadl do vody a nemohl se dostat ven. Voda ho táhla až ke dnu. Omotala své ledové pařáty okolo jeho hrdla a sápala po něm. Stáhla ho ke dnu a ztratil vědomi...
Probudil se až po několika měsících v nemocnici. Našli ho už prakticky mrtvého, část jeho mozku odumřela. Rodiče každý den chodili k jeho lůžku a toužili, aby jejich syn procitl. Lékaři Akiovi moc šanci nedávali, byl mrtvý a bylo jen štěstí, že se jim ho podařilo oživit. Z kómatu se však probudil a změnil se. Už nikdy necítil soucit, laskavost nebo lásku. Byl tichý a do sebe uzavřený. Na misích dělal neplechu a zabíjel, i když nemusel. Obzvlášť nechutný incident proběhl na chuuninských zkouškách v lese smrti. Pozabíjel svůj tým a polovinu delegace z Takigakure, jen proto, že byli moc otravní. Zkoušejícím byl vykázán a vyloučen.
Akio se vrátil s krví na rukou svých druhu do vesnice. Rada se doslechla o tom incidentu a Akio byl zatčen. Mělo dojit k jeho popravení, ale podařilo se mu uprchnout. Matka se za něj obětovala při návštěvě věznice, použil na ni techniku přeměny a zemřela místo něj. Tak se stal Akio nukeninem jehož život byl vykoupen krvi jeho matky. Necítil vůbec nic. Spíše úlevu, ale řekl si, že se jednoho dne pomstí. Cestoval po světě a kradl ninjutsu. Jednou se dostal obzvlášť k nebezpečnému - Katon no Yoroi - naučil se ji a poté se doslechl o Torovi Vizslovi, který hledal spojence a plánoval převrat. S Torem se brzy spřátelil, pokud se to tedy dá nazvat přátelstvím. Vyhledal jej a byl přijat do organizace. Společně se také naučili techniku Chiméry a toužili po dokonalosti. Tor se rozhodl vykonat svou pomstu, ale nepodařilo se. Akio utekl a vykonal svou pomstu na Takigakure. Zabil jejich představitele a všechny jejich příbuzné. Tento den byl poznamenán jako den, kdy se vodopád zabarvil krví.
Akio se dál potloukal světem a získal znalosti o klanu Tooya. Unesl váženého mistra, chtěl znát jejich tajnou techniku, ale Mayo nespolupracoval. Vyhledali jej chuunini z Konohy, příhodně Studenti Maya. Bojovali a Akiovi se podařilo pohltit schopnosti jednoho z nich. Našel jej Tsuchikage a nabídl místo v shuuketsu. Místo přijal a vydal se do Iwy. Jaká bude jeho další cesta?_________________
katon: gouka mekkyaku
katon: hijin
Katon no yoroi
Chimera no jutsu
avatar
Akio Sakata
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 11
Registrován : 16. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru