Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CENTRÁLA ANBU

4 posters

Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Haru Iburi Wed Aug 27, 2014 2:08 pm

V tejto budove sa nachádzajú špecializovaní shinobi v odvetví Anbu. Je rozdelená na dve sekcie. Do prvej má prístup takmer každý shinobi z dediny Kumogakure no sato. Tam je započítaný vstup, recepcia, ktorá kontroluje osoby, ktoré sem nemajú prístup a vypočúva ich potreby. Celá druhá sekcia podlieha, ako aj tá prvá Raikagemu. Do druhej sekcie má prístup len veliteľ Anbu, Raikage a osoby, ktoré povolil. Nachádzajú sa tu pod prísnym dohľadom "poklady" Kumogakure, ktoré nesmú príjsť do zlých rúk alebo nebodaj byť odcudzené. Každý tajný predmet alebo zvitok je pod nejakou bariérou a taktiež sú v miestnostiach, ktoré sú maximálne zabezpečené.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Haru Iburi Wed Aug 27, 2014 2:14 pm

Klon - Haru Iburi
V podobe dymu som prefrčal priamo do tejto budovy. Dostal som sa sem tak rýchlo vďaka silnému prúdu vzduchu, ktorý som využil vo svoj prospech a v podobe dymu som mal obrovskú rýchlosť. Zhmotnil som sa priamo pred recepciou a bez nejakého zdržovania som spustil. "Mám naliehavú správu! Práve sa nachádzam na  misii pri ktorej máme zachrániť a doviesť Hachibi no jinchuurikiho a potrebujem okamžite dostať na to miesto pečatiacu nádobu, keďže jinchuuriky zomrel a Hachibi besní." Vynechal som pomerne dosť informácií ale o tejto misii majú záznam určite aj oni. Potreboval som to vybaviť čo najskôr, lebo to bola len otázka času, než sa niečo zvrtne.
Haru Iburi
Haru Iburi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 66
Registrován : 09. 06. 14
Location : Kumogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 27, 2014 3:20 pm


Bezpečnosť bola i v súčasnej dobe v tejto miestnosti nadovšetko.
Možno aj práve preto sa pri prvom náznaku vniknutia okolo Harua rozostúpili vybraní ANBU, ale nebolo pochýb o tom, že sa skutočne jednalo o Iburiho, preto nebolo nutné vykonať žiadne opatrenia. Neboli to ale oni, ktorí prebrali prípad na vlastné triko. Po krátkej chvíli sa totiž dostavila pomerne neobyčajná dvojica. Elitné duo, zodpovedné za stráženie a uchovávanie vzácnych pokladov, ktoré malo navyše významnú úlohu v obranných ANBU jednotkách, Gādosasu (ガード刺す, "žihadlová stráž"). Tí sa okamžite bez váhania ujali vedenia.

"Prajem dobrý deň. Už je to nejaká doba, Iburi-san," pozdravila sa za oboch ženská predstaviteľka dvojice.
"To neradi počujeme," okomentoval jedinou vetou jej spoločník potom, ako si vskutku pozorne vypočul Haruove slová.
"Predpokladám, že to máme brať ako rozkaz, ale dúfam, že si uvedomujete, že ak vám hrozí porážka, nečudoval by som sa, keby v najhoršom prípade naša takzvaná "pečatiaca nádoba" bola odcudzená. Určite viete, aké by to pre nás malo následky. Už fakt, že sme sa v minulosti vzdali Bashōsenu, znamená, že si nemôžeme dovoliť byť neopatrní. Je mi jasné, že je nevyhnutné postarať sa o hachibiho, ale nemôžete od nás chcieť, aby sme Kohaku no Jōhei poslali bez dozoru."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Aug 27, 2014 3:54 pm

Ja som bol jeden s tých Anbu, ktorý sa rozostúpili okolo Haruho. Vedeli sme o koho ide, preto sme nič neurobili len sme vyčkávali na príchod Elitného dua. Pravdou bolo, že je neslušné načúvať ale mne to inak nedalo, lebo vyzeralo, že sú problémy, preto som k nim podišiel bližšie. "Ak potrebujete "dozor" tak sa k tejto úlohe hlásim." Museli ma poznať už podľa môjho výzoru. Nenosil som Anbu plášť ale len masku. Bol som pomerne známy a k tomu som oplýval znalosťami ohľadom pečatenia. "Určite veľmi dobre viete, že moja odolnosť je dosť vysoká na to, aby som Tensō no Jutsu prežil len s menšími zraneniami. Tak sa tam dostanem veľmi rýchlo aj s tým predmetom." Objasnil som im ešte na koniec môj zámer, predsa len to vyzeralo tak, že Haru potreboval pomoc, čo najskôr.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Shinobi Wed Aug 27, 2014 4:13 pm


Pravda. Poslať niečo tak vzácne ďaleko od Kumo,
navyše dokonca aj bez dozoru, by bolo nevýslovne hlúpe. Ako náhle sa však na scéne objavil Yotsuki, všetko nasvedčovalo tomu, že s tým napokon predsa len niečo budeme môcť urobiť.
"Sorata-kun? Si si tým istý?" neostýchala sa ženská predstaviteľka osloviť ho po mene. Predsa len sa v okolí nenachádzal nikto, kto by jeho totožnosť i bez toho nepoznal.
"To je možno pravda, ale... stále si nie som istý, či je to za týchto okolností rozumné-" protestoval i naďalej jej spoločník, ale nebolo mu umožnené dokončiť svoju vetu.

"Ak Sorata-kun hovorí, že za to prevezme zodpovednosť, povedala by som, že je to v poriadku. Poznám ho už nejakú dobu. Nemyslím si, že sa na túto nebezpečnú misiu niekto hodí lepšie. Je rozhodnuté. Ak na tom trváš, poď za mnou," dodala na pohľad prísna strážkyňa a osobne Yotsukiho zaviedla na špeciálne miesto. ANBU medzitým priniesli Kohaku no Jōhei. Následne už len stačilo utvoriť pečate a vykonať, čo bolo nutné. Ženská predstaviteľka dvojice použila Tensō no Jutsu (PRESUN pre Soratu a pečatiacu nádobu).
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Kuro Sakai Thu Oct 30, 2014 4:23 pm

Že bych někam spěchal se říct nedalo. Pomalu jsem se vydal do centrály ANBU. Na první pohled nevypadala nějak utajeně, ale vevnitř je to o něco složitější. Zkušenější shinobi jako jsem já dokáže jednoduše vycítit když ho někdo pozoruje a vůbec když je nějaký prostor lépe hlídaný. A přesně takhle nějak to tu vypadalo. Vešel jsem s maskou na obličeji a přešel jsem přímo k recepci. Kupodivu tu nikdo nebyl, ale taky kdo by dobrovolně lezl na takové místo. Na pozdrav jsem kývnul strážnému co měl taky masku a tak nějak jsme to vzali po našem.
"Přišel jsem pro určité svitky." podal jsem strážnému co tam stál papírek s pečetí od Raikageho.
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 30, 2014 4:26 pm

Dotyčný si od neho prevzal to, čo mu dával a niekam na nejakú chvíľu zmizol. Predsa len než sa dostane cez všetko to zabezpečenie tak to chvíľu trvá. Po minimálne piatich minútach a tridsiatich šiestich sekundách sa osoba vrátila aj s tromi zvitkami, ktoré mala v rukách. Dva v pravej a jeden v ľavej. "Nech sa páči." Položila ich pred neho na drevený stôl, za ktorým normálne stála. Aj keď sa to presne za stôl nedá považovať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Kuro Sakai Thu Oct 30, 2014 4:58 pm

Nebylo třeba dalších slov. Vlastně jsem jen vyčkával a s prázdným pohledem jsem hypnotizoval místo, kde ještě před chvílí byl ANBU co tu pracoval jako recepční. Musí to být asi dost morálku drásající práce. Ale každej někde začínal.
"Děkuji" řekl jsem zdvořile když se po pěti minutách a třiceti sekundách vrátil se třemi svitky. Vzal jsem je do jedné ruky a zastrčil jsem je do jednoho z pouzder co mám schované v pase pod pláštěm a odešel jsem.

/přesun
Kuro Sakai
Kuro Sakai
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 49
Registrován : 20. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

CENTRÁLA ANBU Empty Re: CENTRÁLA ANBU

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru