Yomi Hikikomori [JOUNIN]

Goto down

Yomi Hikikomori [JOUNIN]

Příspěvek pro Yomi Hikikomori za Thu Aug 28, 2014 7:55 pm

Jméno: Yomi
Klan: Hikikomori Ichizoku
Věk: 19 let
Hodnost: Jounin
Místo narození: Sunagakure no Sato
Místo pobytu: Otogakure no Sato

Element: Fuuton
Hijutsu: - - -
Kekkei Genkai: - - -
Pomůcky: Kyodai Sensu
Co má ráda: slunečno, optimismus, teplo, pláže, písek, loutkové divadlo a skleněné věci.
Co nemá ráda: deštivo, ironii, chlad, sníh a neochotu.

Životopis:
Yomi se narodila v Sunagakure no Sato v době, kdy vesnice prosperovala a stejně tak její klan. Yomi tak vyrostla ve šťastné, dobře zabezpečené rodině. Jako dítě měla vše, co si jen mohla přát a jako starší to ráda sdílela s ostatními. Obzvláště ráda kupovala zmrzlinu menším dětem. Ty ji potom milovaly a všude, kam přišla Yomi, bylo veselo. Pomalu poznávala vážnost rozdílu mezi chudými a bohatými a snažila se tuto situaci změnit. Paradoxně ke svému příjmení byla až neskutečně společenské a až hyperaktivní dítě. Byla jako vítr. A přesně ten se stal jejím elementem. Na to se přišlo ještě předtím, než děti začínají chodit na akademii. Tou si totiž Yomi nikdy nepřešla. Celé její postupování z jedné hodnosti na jinou bylo velice zvláštní. Děti z klanu Hikikomori totiž mají vždy soukromé učitele. Prošla svou verzí "akademie" bez problému, ale při každé příležitosti utíkala od sídla klanu do vesnice za ostatními. Byla Genin stejně jako oni. Až na to, že bydlela v tom nejvzdálenějším domě, který se přesto řadil k Suně. Byl dokonce až za hradbami, v malé kousek vzdálené oáze. Vždy toužila bydlet přímo ve vesnici a netušila, že jednou jí vzdálenost jejího domu od vesnice zachrání život.

Chuuninem se stala při svých druhých zkouškách. Prvními neprošla, protože její tým byl pozadu. Jakkoli dobře je trénovali, nemohli u dětí klanu Hikikomori jejich učitelé nahradit přirozenou rivalitu a nadhled týmů ve vesnici. Poté, co ale začala Yomi trénovat s obrovským, černým vějířem, doslova protáhla svůj tým zkouškami. Element větru milovala. A tohle bylo využití, které ji naplňovalo. Neměla ráda boj z blízka. A Genjutsu jí přišlo zákeřné. Techniky na dálku, při kterých si ani nezašpinila ruce a přitom splnila svou povinnost vůči vesnici, to pro ni bylo to pravé. Vějíř připnutý na zádech jí dodával notnou dávku sebevědomí. Nosila ho s sebou všude a pořád. Jako Chuunin se pak vzdala svého týmu, ale to jen proto, aby mohla plnit mise s jinými lidmi, s lidmi z vesnice. Už jim nedávala lízátka, ale kunaie. Dokonce o ně hráli karty. Hráli na honěnou a chovali se jako děti, kterými byli, ale necítili se jimi. Trávila večery na hlídkách, protože milovala pohled na moře písku, ve kterém vám v dálce slečna iluze vytváří kouzelné moře vody. Milovala horký písek a všudypřítomné slunce. V Sunagakure slunce a Yomi zářily úplně stejně.

Pak ale přišla nečekaná rána. Sunagakure no Sato byla zničena. Yomi přežila jen díky tomu, že její dům byl daleko od vesnice. I ten ale zasáhla v té době neznámá ničivá síla. A srovnala ho se zemí. Naštěstí to nebylo tak brutální jako v centru vesnice. Na Yomi v ten den spadla skříň a doslova tak dívku kryla. Když ji vytáhli ze sutin, nebyla při vědomí. Tam, kde byla, rychle docházel vzduch. Poslední vteřiny pro ni znamenali jen dušení. Dostali ji ven na poslední chvíli. Nějakou dobu ale Yomi měla pocit, že by bývala raději zemřela. Seděla u oázy, která ale neskrytá pod střechou jejich domu a listy palem brzy vyschla. A pak už tam nemohla být. Jediné, co jí zůstalo z domova, byl její milovaný vějíř. Nevěděla, kde jsou její přátelé a jestli vůbec přežili. Odcházela z domova mnohem déle, než oni.

Když přišla do Otogakure no Sato, čekala slunce a lid. Našla šero a ticho. Vesnice jí přišla nepřátelská. Měla v ní ale příbuzné, což ji stavělo do nepříjemné pozice jediného možného útočiště. Když ji zařazovali do seznamu shinobi, rozhodla se zemřít. A zalhala. Uvedla, že je Jounin, ačkoli byla stále Chuuninkou. A tak přišla její první S-ranková mise, která byla jako křest ohněm. Předpokládala, že zemře. Místo toho ale udělala věc, která by se dala považovat za Jouninskou zkoušku. Žila pak ve Zvučné vesnici několik dalších měsíců. Získala si pro sebe několik dětí, které jediné byly v této vesnici alespoň trochu přátelské a naučila se mít tu ráda alespoň západy a východy slunce. Jinak tu bylo mdlé a nevýrazné, alespoň oproti Sunagakure no Sato. Našla svůj optimismus a pomalu se probouzela z prožitého šoku. Sotva si ale myslela, že má onu nepříjemnou epizodu za sebou, objevila se v novinách zpráva od Kazekageho. A ona věděla, že pokud tato mise nebude úspěšná, nikdy se přes svou bolest nepřenese. A tak si vzala volno a vydala se na určené místo, aby poznala muže, který nechal její milovanou vesnici padnout.

Body:
Ninjutsu > 5
Taijutsu > 2
Genjutsu > 2
Inteligence > 4,5
Síla > 4,5
Rychlost > 4,5
Chakra > 4
Ruční pečetě > 3

Celkem > 29,5

Techniky:
Daikamaitachi no Jutsu (B-rank)
Fūton: Kakeami (B-rank)
Fūton: Kazekiri no Jutsu (B-rank)
Fūton: Ōkakeami (A-rank)
Fūton: Tatsu no Ōshigoto (A-rank)
Kamaitachi no Jutsu (C-rank)
Kaze no Yaiba (A-rank)
+ Základní techniky

Bude se chtít učit:
Fūsajin no Jutsu (C-rank)
Fūton: Daitoppa (C-rank)
Ōkamaitachi (A-rank)


Naposledy upravil Yomi Hikikomori dne Thu Aug 28, 2014 8:43 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 23
Location : Suna/Oto

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yomi Hikikomori [JOUNIN]

Příspěvek pro Assasin Senju za Thu Aug 28, 2014 8:05 pm

POVOLENO

jinak techniky
Fusajin C
Fūton: Kakeami B
Ōkamaitachi A
Fūton: Ōkakeami A
Fūton: Tatsu no Ōshigoto A (možná i S)
Fūton: Kazekiri no Jutsu spíše B


_________________
Techniky:Body:

Učím se:


Theme FightingSong:HokageTheme Song:
Ve světě ninjů jsou ti, kdo porušují pravidla a nařízení považováni za odpad, ale ti, co opustí své přátelé jsou horší než to!
avatar
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1602
Registrován : 13. 07. 13
Age : 37
Location : České Budějovice

Zobrazit informace o autorovi http://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Yomi Hikikomori [JOUNIN]

Příspěvek pro Yomi Hikikomori za Thu Aug 28, 2014 8:43 pm

Velmi děkuji! Seznam technik byl aktualizován.
avatar
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 23
Location : Suna/Oto

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Yomi Hikikomori [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru