Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 1 z 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 2:28 pm

Faito

"Tohle je rouzkaz ke společnému útoku vesnic Aliance. Donesla mi ji do vesnice Crystal Takaishi jakožto velvyslanec Konohy. Útok měl i přesné datum a rozložení sil, jak se můžete dočíst.
(https://nsgo.forumczech.com/t816-zniceni-iwagakure-no-sato)
Připravil jsem své muže a vyrazili jsme přes celý kontinent k Iwě. Od cesty jsme se ale odpojili kvůli nečekanému přesunu Tsuchikageho, který se o útoku nějak dozvěděl. Nevěděli jsme tedy, že jednotky z ostatních vesnice zde nejsou. Tsuchikage padl a Iwagakure měla deset dní na rozmyšlenou. Žádal jsem o jednotky, které ji měly v případě odporu pomoci dobýt.
Ani za deset dní nedorazily žádné posily z vesnic Aliance..."

Podíval jsem se na Hokageho.
"Buď si z nás někdo dělá legraci, nebo začínám mít pocit, že si z Kiri děláte obětního beránka, Hokage-sama..."


Naposledy upravil Faito Dansaku dne Thu Aug 21, 2014 2:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:46 pm

Propletl jsem prsty a vytvořil z nich stříšku a opřel si o ni bradu. Vypadalo to, že Sabisu se opravdu činí. Takhle udělají z Konohy opravdu nevěrohodného partnera. 
"To je práce Sabisu, tajného oddílu Konohy, který vede jeden z radních. Kirigakure už něco podobného jednou zažila, anbu oddíl ROOT, který byl jednou i v Konoze, určitě o tom jako Mizukage víte." pohlédl jsem mu do očí.
"Velice se za tuto nepříjemnost omlouvám, jako Hokage se postarám, aby radní tuto jejich sólo akci řádně vysvětlili a obhájili." měl jsem vztek. Povolení Sabisu mělo být jen pro dobro Konohy, ale v tuto chvíli nekonali dobro, ale pošpinili Konohu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 3:00 pm

Faito

"Měl bych vás převést před ty ženy, kterým jste zabil manžele a syny... ale nechme to být. Kirigakure no shinobi jsou dobře vycvičení a Iwa tedy definitivně padla. Přijal jsem jejich kapitulaci..." Položil jsem na stůl kapitulaci podepsanou generálem Higurem.
"Ale teď mluvme o něčem, co jsem chtěl probrat už před několika měsíci... Chci požádat o znovuzapečetění Reiny Kany..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 3:16 pm

Měl bych vás převést před ty ženy, kterým jste zabil manžele a syny..
Jako Nukenin se tímto musel zabývat dlouho...

"Takže válka je vyhraná..." dodal jsem, jakmile jsem si prohlédl svitek.
"Reina Kana...Reina by měla být pod kontrolou, protože jsem ji poněkud upravil instrukce," pousmál jsem se a pokračoval. "Znovu zapečetění Reiny Kany bude trochu komplikované, ale dalo by se to udělat i jednodušeji. Já tu techniku vyvolal, dokážu ji i zrušit. V případě, že nad ní dokážu získat kontrolu.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 3:48 pm

Faito

Tak tohle mě opravdu rozohnilo. Dlouhou chvíli jsem mlčel a vstřebával, co říká.
"Chcete mi říct, že po světě běhá Edo Tensei s Rinneganem, které jste sám vyvolal, a vy nad ním nemáte kontrolu?"
Jak? Jak se dokázal tenhle stupidní arogantní k*etén dostat na post Hokageho a držet v něm tak dlouho?
"To vám opravdu musím připomínat, co všechno muselo být obětováno, aby byla Reina Kana odstraněna? Co všechno napáchala za škody? A vy ji oživíte, vrátíte vesnici a necháte ji bez dohledu, co víc, necháte, aby se osvobodila z vašich pečetí za nějaký pochybný příslib!"
Měl jsem toho na jazyku tolik, ale všechny nadávky, ba i zvýšení hlasu se mi podařilo spolknout. Mluvil jsem tiše, ale bylo vidět, že mě ta věc nejen tíží, ale také uráží.
"Upřímně doufám, že se jednoho dne rozhodne zlikvidovat vás. Já tu už samozřejmě nebudu, protože jsem první, pro koho si půjde. Žádám vás, najděte ji a zapečeťte ji, než udělá něco, čeho budou litovat stovky lidí..."
Ještě jsem před sebe hodil přepsanou knihu od Tschikageho. Jsou v ní všichni členové shuuketsu, záznamy o jejich silách, jménech, schopnostech a tak dále...
"Spoléhám na vás. A na to, že nechcete víc nepřátel..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 4:18 pm

Hokageho kancelář Naruto-gif-tobirama-de-earlymourningdove
"Myslíte si, že jsem naprostý idiot?" zasyčel jsem. "Zřejmě ano, jsem v úřadu Hokage už několik let a mám s tím zkušenosti. Reina je vyřízena a mám s ní určité plány..Jinak víte o Madarovi v Otogakure?" pohlédl jsem na knížku, kterou mi hodil na stůl. Nevím, co jiného dodat..S Hitomi bylo vždy jiné pořízení, byla někdo, komu jsem mohl vždy se vším důvěřovat, ale Faito? Mohu mu sdělit své plány?
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 4:24 pm

Prišiel som k dverám, mal som zopár informácií o Sabisu a Shuuketsu. Vlastne dostal som to od šéfky Shuuketsu, ale to by nemal vedieť nikto. V to som teda dúfal. Zaklopal som, dúfal som, že tu konečne bude Assasín. Nie že by bola Yaeko zlá, ale jednoducho s ním som si rozumel lepšie.
Nervózne som čakal, kým ma niekto pozve dnu. Oprel som sa o stenu, kým som čakal, než započujem to klasické ,,vstúpte" alebo niečo podobné.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 4:43 pm

Faito

Na otázku o naprostém idiotovi jsem měl sto chutí odpovědět.
"Opravdu. Plány s někým jako je Reina... Přemýšlím, jestli o nich chci vůbec vědět nebo žít ve sladké nevědomosti do chvíle, kdy svět půjde do kytek..."
Pak se mě snažil uchvátit tím, že jedna z největších legend se nachází ve stejné vesnici jako Reina. Povedlo se.
"Ne...to jsem nevěděl. Koukám, že jednoho silného nukenina sundáme a objeví se pět dalších..."
Bylo vidět, že jsem se trochu uklidnil, ale rozhodně jsem počítal s jiným výsledkem, než s alibismem a ujištěním, že je vše pod kontrolou...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 6:05 pm

Takovou reakci na Madaru jsem neočekával. Prakticky, jsem neočekával žádnou.
"Je možné, že je to podfuk, to nikdo neví, ale měl jsem v Oto svého špeha, který tvrdí, že je Otokage Madara Uchiha. To jen abyste věděl, s kým máme smlouvu o sdílení informací." pohlédl jsem na Mizukageho se skrývanou nedůvěrou.
"S Reinou si poradím, nemějte obavy.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 6:14 pm

Faito

"Upíšu se klidně ďáblu, abych zajistil bezpečí své vesnice..." řekl jsem. Otokage zatím nepředstavoval hrozbu. Jednak se vyhýbal mé vesnici a jednak je teď na světě víc nukeninů, kterých se musíme zbavit, a přidávat k nim ještě obyvatele celé jedné vesnice, to by svět skončil rychle...
"Dobře..." zavrčel jsem. "Vaše sláva vás pedchází. Dejte si ale pozor, abyste neukousl moc velké sousto... Nashledanou, Hokage-sama... Půjdu ještě navštívit jednu známou, pokud vám to nevadí..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 6:33 pm

"Moc dobře to znám..Mizukage, nashledanou.." už jsem k tomu neměl co říkat, atmosféra byla naprosto napjatá. S Reinou jsem to musel vyřešit a to brzo.
"Vstupte!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 21, 2014 6:34 pm

Faito

Nasadil jsem klobouk, naposledy se podíval Hokagemu do očí a zmizel jsem z kanceláře.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 6:42 pm

Konečne som počul vstúpte, vošiel som dnu a zazrel som Mizukageho, skôr než som stihol pozdraviť zmizol. "Dobrý deň Hokage-sama. Možno vám asistentka spomínala, že ma máte vyradiť z ANBU jednotiek. " Zároveň som sa poklonil a zas narovnal. "To však nie je ten dôvod prečo som tu. Ide o to, že som zistil pár informácií. Sabisu si najalo Shuuketsu aby zneškodnilo špičku Konohy. Asi sa chce Kentaro dostať k moci.... Mám to od svojeho informátora, nemôžem potvrdiť pravdivosť, ale sám som videl jednu osobu so Shuuketsu plášťom ísť v doprovode Sabisu jednotiek." Dopovedal som a mal som ešte poslednú otázku. "Ešte by som chcel vedieť, kto vedie klan Uchihov?" Bola to podivná otázka, keďže ja sám som bol Uchiha, ale popravde som to nevedel. Mal som ten pocit, že to bol Itachi...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 7:15 pm

Konečně někdo, koho jsem rád viděl.
"Vítám tě, Rokuro-san, už dlouho jsem tě neviděl. Jak se máš?" zeptal jsem se upřímně a poté jsem se zaobíral tím, co řekl.
"Aby zneškodnilo špičku Konohy..Mě..Děkuji za informace. Vyřadím tě z ANBU jednotek, když je to tvé přání. A abych odpověděl na tvou otázku...Mám ten dojem, že je Itachi Uchiha. Jenže, ten je už dlouho mimo vesnici.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 7:20 pm

"Už asi vieš, že pri záchrane Seita zomrel Sasuke Sarutobi .. Ja som dočasne prišiel o sharingan našťastie mi Sakura zachránila zrak tým, že mi dala DNA Mara Senju. No a pri tej záchrane Seita sa tam objavila žena. Bola vyvolaná a naozaj mocná, dokázala pohltiť každé ninjutsu. Sasuke Sarutobi ju zapečatil... " Dohovoril som, nevedel som či vlastne vie všetky tieto informácie, ale ak nie určite sa mu hodia. Teraz som čakal na jeho ďalšiu reakciu. Tak nejak som si uvedomil, že som mal dosť veľké šťastie na tej misií o záchranu Seita. "A mám sa celkom fajn... musím uznať, že za poslednú dobu sa cítim lepšie než hocikedy. " Dodal som mimo nášho vážneho rozhovoru. Vážne som žiaril ani som si to neuvedomoval, stále som myslel na jednu osobu...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 7:55 pm

Sasuke Sarutobi...
"Nevěděl jsem to.." polkl jsem. Byl to můj kamarád, nejlepší..
"Mocná žena? Potřebuji vědět víc..Amekage-sama, je prý tady pořád ve vesnici.." snažil jsem se skrýt své rozpoložení. Bylo mi smutno a vzpomínal jsem na něj. Potřeboval jsem zakrýt svůj smutek a tak jsem se rozhodl pracovat...
"Budu potřebovat s něčím pomoci Rokuro,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 8:03 pm

"Áno, mám pocit, že je práve so Seitom... Je to možné." Odpovedal som Hokagemu, ale jeho ďalšie slová ma nepotešili. Naposledy keď potreboval pomoc som prišiel o oči... "Tak čo potrebujete tentokrát? " Opýtal som sa síce nerád, ale nedal som to poznať. Hokagemu som stále veril, vlastne to bol jeden z mála ľudí, ktorému som mohol veriť, a tak som mu rád pomáhal. Aj keď som občas na to doplatil.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 8:06 pm

Trochu jsem se pousmál.
"Potřebuji, abys doprovodil jeden z mých klonů na jednání do hlavního města Ohnivé země. A pokud možno, aby to bylo hned prosím.." pohlédl jsem na něj a vytáhl jeden oficiální dokument.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 8:14 pm

Wau, normálne mi dal Assasín jednoduchú úlohu ! Bol som trošku prekvapený, naposledy som bojoval proti ženskej, ktorá stvorila chakru alebo čo tam kecala a Zetsuovi, teraz iba doprovod? Mierne som sa usmial. "Ja to teda vybavím." Pousmial som sa. Pozrel som sa na dokument, ktorý Assasín vyťahuje. "Rád som vás po mesiaci videl osobne Hokage-sama." Pokrčil som ramenami a čakal na klon.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 8:44 pm

Přikývl jsem. "Já tebe taky Rokuro, až se vrátíš vyřídíme tvoje propuštění z řád ANBU." položil jsem dokument na stůl a sestavil pečeť. Vylezl ze mě dřevěný klon. Dal jsem mu dokument a postavil se vedle Rokura.

Klon

"Rokuro, použiju Hiraishin a přemístíme se hned na místo setkání," řekl a položil ruku na jeho rameno. Když byl Rokuro připraven, okamžitě zmizel.

Já jsem se díval na tu parádu a pak se zahleděl na dveře.
"Další!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 21, 2014 9:10 pm

Super, žiadne chodenie. Ak by som mal Hiraishin, asi by som pekne pribral. Tá predstava, že by som sa mohol všade teleportovať, prečo nie? "Dovidenia, pravý Hokage-sama." Uškrnul som sa a čakal, kým ma ten jeho drevený klon niekam prenesie. Zbehlo mi na um, že som teraz z časti Senju. Možno by som bol schopný robiť drevené klony? Vlastne asi nie Maro predsa neovládal Mokuton ale niečo iné. Vlastne som presne nevedel čo to bolo.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 21, 2014 9:16 pm

Nyní jsem byla na řadě já. Vešla jsem do kanceláře hned jak zavolal dalšího. Zavřela jsem za sebou dveře a předstupila před hokageho. " Tak vás zdravím po nějakém tom měsíci, drahý hokage. " Ušklíbla jsem se na něj a byla jsem velmi ráda, že ho vidím. Skoro jak když vidí po velké době svého otce. Nejraději bych mu skočila nadšením kolem krku, ale musela jsem se chovat slušně. Ani vlastně nevím za co mě hokage považuje.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 9:25 pm

Mou smutnou tvář zkrášlil vlnící se široký úsměv hned poté, co jsem spatřil ve dveřích Shiranui.
"Zdravím tě Shiranui, tak co, jak to šlo?"zeptal jsem se horlivě a ukázal na volnou židli. Chtěl jsem slyšet, jak to probíhalo, jak probíhá celkový trénink Senjutsu z hadí jeskyně a jak vypadá Hakuja Sennin..Viděl jsem jen Velkého Žabího stařešinu..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 21, 2014 9:38 pm

Posadila jsem se a začala v krátkosti vyprávět. " Takže ze začátku jsem šla s Ryuuem až k jeskyni Ryuchido. Tam se mi Neru nějak pomátla a utekla. Šla jsem dovnitř, kde se mě každou chvíli snažilo něco zabít. Uplynula spousta dní než jsem se dostala až k Hakujo Senninovi. Ten starej papríka na mě, že jsem měla ho aspoň pozdravit style Tě péro starý hade. Já přitom žásla co to leží předemnou tak jsem ho nestačila ani pozdravit. Tu noc jsem mu spala na hlavě. Byl to pro něj překvápko, byla aspoň sranda. Pak jsem se však dozvěděla, že ze mě cítí Orochimara. Že jsem s ním nějak spřízněna. Následně když započal můj trénink smrti tak to bylo ještě horší. Dokonce jsem musela bojovat s mojí přesnou kopií a mou společnicí Neru. Na závěr mi však pomohla tady Chika-sama abych přešla konečně do Sennin modu. S ní do něj mohu přejít kdykoliv, hned ukážu. " Hned na to jsem se začala měnit do sennin modu.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru