Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 11 z 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 11 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 11 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Fri Dec 12, 2014 6:55 pm

Azurashi Shiniko

Právě jsem byl mimo, nevěděl jsem, proč je na mě Hokage taková, takže jsem se opět omluvil a mile se zeptal znovu. Taková práce není pro mě, Hokage-sama, prosil bych něco lepšího, rád bych třebas dostal i tým. Vážně jsem se usmál a znovu uklonil, tohle už nemohlo vypadat ni jako přetvářka, prostě jsem odmítl jít umývat záchody.
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Dec 12, 2014 10:53 pm

Napriek tomu že práve sme sa všetci nachádzali v bezpečí Konohy, Guruko prekonal toľko množstvo míľ, dalo sa očakávať že vojna v Kiri je už v plnom prúde. Fakt bol ale opačný, Hideo ktorý prenásledoval ohromnú armádu Hakuei ešte len v tento moment prekročil hranice Mizu no kuni a bol ešte na míle pochodu od Kirigakure no sato. No napriek pohotovosti psa, bolo už nemožné niekoho do Kiri poslať na pomoc, jedine ako četu ktorá buď pomôže zraneným, alebo pochová mŕtvych. Nebom prečesol blesk.

Guruko

Bolo nadmieru jasné že odkaz, alebo skôr zvitok patril priamo Hokáge, kedže bol prilepený pečaťou akú mohla otvoriť práve len ona. Chvíľku sa na ňu prekvapene díval, ale keď ju Azurashi, psíkovi došlo že sa naozaj jedná o novú Hokáge ktorá podľa všetkého nahradila Assasína. Hideov rozkaz znel. "Pre Hokágeho.." a nie pre "Assasína..", takže nech sa spočiatku zdalo že jej nedôveruje, zľahka dopadol k nej na stôl a sklonil sa pred ňou aby mala ľahšie k vybratiu zvitku spod jeho krku. Len čo tak urobila, sama pocítila ako sa pečať rozpadla a zvitok sa pred ňou otvoril. Na jej čele stálo.

Podrobná správa zo sledovania Hakuei od Hidea Hatakeho

Aj samotná Hokáge si mohla všimnúť ako sa začiatok mení vzhľadom od ostatku zvitku. Začiatky sa zdali písané naľahko, pevnou rukou avšak písmenka začali blednúť no nevymizli. Dalo sa vydedukovať že táto správa sa kompletne písala naozaj dlho, keďže samotná misia v Hideovom živote trvala mesiace. Nepatrilo to k jeho vrcholným dielám, avšak patrila k naozaj dôležitým. Čím šla nižšie, atrament sa zvýrazňoval avšak písmo bolo roztrasenejšie, písané od boka k boku až nakonci sa zdalo žeto písal v naozajstom probléme, akoby to písal počas boja.

Zvitok:

Pes po odovzdaní zvitku sa len sklonil pred Hokáge, pričom nie príliš veselým, ale skôr smutným pohľadom sa zahľadel na zvitok. Vedel kam sa Hideo ženie, ale tiež vedel že robí správne. Nič nerobil, len čakal na jej vyjadrenie, čo bude chcieť od neho. Kým sa Hideo nevráti, Hideove vlastníctvo prešlo na ňu a Guruko ju bude na slovo poslúchať, tak znel posledný rozkaz od jeho pána.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sat Dec 13, 2014 12:13 pm

Soshi

Lidé přicházeli a odcházeli a já měl čím dál větší pocit, že vypadám jako kus stěny. Ale nevadilo mi to. Usmíval sjem se. Přeci jen, kdybych potřeboval něco nutného, přihlásím se sám.
Vyndal jsem knihu a začal si znovu číst pohádky. Půjdu tam, až tam nikdo nebude...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Dec 13, 2014 4:45 pm

Prevzala som si od psíka list, ktorého som následne pohladkala a povzbudivo sa naňho usmiala. Vyzeral vyčerpane, hneď ako si to prečítam, dám mu najesť i napiť. Chudák. Už len pri pohľade na čele listu som sa zamračila, avšak to mi nebránilo v tom, aby som list otvorila a prešla k jeho čítaniu.
Čím dlhšie som však čítala, tým viac som sa tvárila prekvapene, až som zbledla ako stena a neveriaco sa naňho dívala. Útok na Kiri, ktorý vedie členka klanu Kurama? Až ma zamrazilo. Čosi som o tomto klane počula a tiež aj o jeho vrodenej schopnosti, preto mohla byť Kiri vo veľkom nebezpečenstve, aj keď Faito Dansaku je majster v Genjutsu tiež. Teda aspoň čo som o ňom počula. Nikdy som jeho schopnosti na vlastné oči nevidela.
Položila som list na stôl a zamyslela sa. Čo teraz robiť. Stretnutie Kagov rozhodlo tak, že dediny budú neutrálne, ale...Nemohla som nechať Kiri len tak. Vojensky by sme im už možno nepomohli, ale finančne áno, to je pravda. Zahryzla som sa do prsta. Kuchyiose no Jutsu! Priložila som dlaň na stôl, kde sa v oblaku dymu zjavil malý, podlhovastý drak. Nepochybne patril k tým východným. Rýchlo som načmárala odkaz na list, zapečatila ho a priviazala mu k nožičke. Fírnen, prosím, odnes to Mizukagemu. Otvorila som mu okno a nechala ho, nech vyletí von. Potom som ho zavrela a uprela pohľad na psa. Oddýchni si, tá cesta ťa musela vyčerpať. Ukázala som na kreslo vedľa, následne som vytvorila klon a ten rýchlym krokom opustil túto budovu. Mal na starosť zhromaždiť všetko, čo bolo potrebné a poslať ich do Kiri, ako aj informovať o situácii Ame.
Medzitým som si sadla do kresla. Tím? Neviem, či by som vám chcela do rúk vložiť tím Geninov, pretože sa občas zvyknete správať dosť divne, ale nejakú skúšobnú lehotu by som vám stanoviť mohla. Pokiaľ sa počas nej osvedčíte a prinesiete výsledky, môžte senseiom aj ostať. Začala som sa hrabať v zásuvke so spismi, keď v tom mi padol pohľad na Hyuugu Hikarua. Má byť povýšený na ANBU jednotku, avšak mal tím. Ak to tak má byť, tím mu musím odobrať, aby sa mohol stať plnohodnotným ANBU. Tvojimi žiakmi sú Sania Senju a Hideaki. Netuším, kde ich nájdeš, ale pokiaľ s nimi bude aj Hikaru, zavolaj mi ho prosím sem. To by snáď bolo nateraz všetko. Pošli sem ďalšieho človeka. Oprela som sa o ruku, bola som viditeľne nervózna. Čo ak sa tým Hakuei podarí vyhladiť Kiri a potom sa zamerajú na Konohu? Nie, to nesmiem dopustiť. Kiri ich MUSÍ za každú cenu poraziť. Pevne som verila, že im to výjde, ako aj v to, že sa Hideo vráti.
(Klon+Fírnen presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Dec 13, 2014 7:14 pm

Jelikož jsem viděl nervozitu a strach v očích Hany musel jsem se zeptat. "Amekage-sama ? Vím že ten pes je Hideův.. co se stalo ?" Nebyl čas chodit kolem horké kaše, očividně se děje neco hrozného. Můj hlas byl tvrdý a odhodlaný. Mohla z něj pochopit že na otazku bude lepší mi odpovědět. Hideo sice byl můj nepřítel, jenže to byl můj nejlepší ne-přítel.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Dec 14, 2014 6:36 pm

Povzdychla som si. Hneď vám na to odpoviem, len vyrieším týchto ľudí, nech tu nečakajú dlho. Pootvorila som dvere a vyzvala ľudí, nech vstúpi ten, kto je na rade. Chcela som to všetko vybaviť rýchlo. nech to mám už za sebou a nech si aspoň trochu oddýchnem.
Vrátila som sa späť do kresla, kde som si sadla a len tak sa dívala do steny oproti.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Mon Dec 15, 2014 9:21 pm

Neposlouchala jsem, to v žádném případě. Avšak nepříjemně nervózní aura, která panovala v kanceláři, doléhala i na mě. A tak, když se otevřely dveře, aby vpustily dalšího, jen jsem vešla do dveří a uklonila jsem se. Ještě přišel krátký rozhled po chodbě, přičemž jsem si všimla nějakého bělovlasého chlapce.
"Hokage-sama... Vím, že se děje něco vážného. Cítila jsem přítomnost dalšího draka. Chci, aby dostala přednost tato záležitost před námi, pouhými bezvýznamnými návštěvníky, jejichž problémy jsou oproti tomuto naprosto triviální." Jak se zdálo, měla jsem svou úroveň. A také jsem nejspíš znala priority. My, genini a chuunini, jsme patřili mezi méně významné osoby. Nezapojovali jsme se do důležitých misí. Tedy alespoň většinou. Patřili jsme vždy na konec řady. "Myslím, že žádost o misi může maličkou chvilku počkat, ne?" dodala jsem nakonec s malým úsměvem. Znovu jsem se uklonila a vrátila jsem se zpátky na chodbu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Mon Dec 15, 2014 10:09 pm

Za otevřeným oknem se ozvalo zašustění křídel a pak dovnitř vletěla malá vrána. Přistála na stole. Nemohla čekat.
'V okolí Konohy nastaly problémy,' krákla. 'Vyšlete, prosím, tým, který by to napravil? Yaeko na útočníka nestačí, není sám.'
Možná, že na Killuniu čekala právě tahle mise. Nebo jen na tým ANBU? Muselo to být rychlé. Yune na místo dovede kohokoli. Dřív, než se něco stane její majitelce, pokud možno.

//Psaní za Yunu do návratu k Yaeko ponechám tomu, kdo půjde na misi. Ať tu zbytečně nespamuju kvůli přesunu vrány.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Dec 16, 2014 5:43 pm

Zdvihla som ku Kullunii pohľad. Poznala som ju, len pred chvíľou, keď tu bol ešte kľud a pokoj, som si čítala spisy a narazila som i na ňu. A pokiaľ si dobre pamätám, i ona bola schopná vyvolávať draky, avšak iných, než akých som vyvolávala ja. Vedela som i tom, čo mala v sebe zapečatené. Pre mňa bola nesmierne zaujímavá, fascinujúca a výnimočná. A hlavne i vychovaná. Konečne niekto, kto vedel, ako sa správať. Je to síce od teba pekné, ale keď už si tu, niečo by som pre teba mala. Myslím, že sólo C-rankovú misiu, kde sa nevyhneš boju, zvládneš. Jemne som sa na ňu usmiala a vytiahla spis s misiou, ktorý som jej podala. Prednedávnom bolo unesené malé dievčatko bohatej rodiny dvomi zločincami, ktorí žiadajú za ňu výkupné a vyhrážajú sa jej smrťou. Tvojou úlohou bude zneškodniť ich. Údajne nie sú veľmi nebezpeční, len sa tak tvária, a nachádzajú sa v Lese smrti, presnejšie v jaskyni západne od jedinej cestičky vedúcej priamo k nemu (TU). To myslím, že nájdeš. Usmiala som sa na ňu. Pokiaľ si spis dobre prezrela, bola tam i fotka tých dvoch zločincov a i toho dievčatka. Bolo by tiež dobré keby si tam nešla tak úplne sama, ak chceš, môžeš si zo sebou vziať aj Soshiho. Ak teda bude mať záujem o trochu adrenalínu. Pokrčila som ramenami a opäť sa na ňu usmiala. Otázky?
Ani mi nestihla odpovedať, keď mi v tom do kanclu vletela vrana. Svojou správou ma nie príliš potešila. Killunii som už misiu dala, ale aj keby nie, na niečo takéto by som ju nepustila, keď i Yaeko mala so shinobim, ktorý je pravdepodobne na úrovni Chuunina, problém. Kto to je? Opýtala som sa samej seba, ale nemienila som tu len tak postávať. Vytvorila som klona.
Toho delikventa zastavím ja sama, aj keď som premýšľala nad tým, ako je možné, že tam nie je sám. Je nemožné, aby bez povšimnutia prešiel aj niekto iný, znamenalo to snáď, že použil Kuchyiose? Prepáčte, Kisuke-san, klon vám všetko vysvetlí hai? Hneď sa vrátim aj s tým delikventom. Otvorila som okno, rozpadla sa na papierové motýliky a vyletela von. Však on ešte uvidí, a hlavne uvidí, ako vyzerá pravé kuchyiose. Predpokladám, že vyvolal len niečo prťavé, pretože ak by to bolo veľké, videla by som to. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Thu Dec 18, 2014 6:02 pm

Azurashi Shiniko

Má mysl se opět zatemnila, ale věděl jsem co říkám. "Hideaki a Sania? Okay.. Ty dva zvládnu, jdu je asi najít, měj se Hokage!" Otočil jsem jí, mávnul jsem a rychle vyrazil ze dveří, kterými jsem prásknul, jako bych se už nemohl dočkat svého týmu.
//přesun
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Dec 20, 2014 3:45 pm

Přikývl jsem a sledoval jak Hana odešla. Jakmile byla pryč přesunul jsem pohled na její klon. "Čekám.. co se děje tak naléhavého že je v tom zapletený Hideo-kun.. nevypadala ste moc nadšeně po přečtení jeho zprávy, kde je Hideo a proč ji nedoručil sám ?" Zasypal jsem jí otázkami a čekal na každou z nich odpověď.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Dec 21, 2014 7:04 pm

KLON
Myslím, že bude lepšie, ak si to prečítate sami. Podala som mu list, zbytočne by som mu to všetko ja osobne vysvetľovala, keď má všetko, čo chce vedieť, tam. Vrátila som sa pomaly do kresla a zamračila sa. Chcela som vedieť, ako je Kiri na tom, ale nemala som ako. Ako už písal Hideo, na posielanie pomoci bolo už príliš neskoro.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Dec 21, 2014 9:29 pm

Vzal jsem si od hany list a přečetl si ho. Takže opravdu měl Hideo problémy.. proč do nich tak dobrovolně skáče ? Vždy to byl idiot co do rozumného uvažování pletl hrdost, čest a další takovéhle věci. "Děkuji Amekage-sama, jistě chápete co teď musím udělat. Chtěl bych vás ale o něco poprosit.. jestli se nevrátím postarejte se ať se mé děti mají dobře.. odkazuji jim celý svůj majetek, včetně tohohle" Podíval jsem se na ní svým sharinganem. "Jestli jsou aspoň trochu po svých rodičích.. budou je potřebovat." Spěchal jsem, takže cesta po schodech nebyla moudrá volba. Popošel jsem tedy k oknu, které jsem otevřel, a přivolal orla. Maličký orel který měl letět na před a zjistit kde se nachází Hideo. "Přeji hodně štěstí v novém úřadu" Tohle byli slova rozloučení. Na povolení, požehnání či rozkaz jsem nečekal a skočil z okna. Při pádu jsem přivolal orla druhého, o dost většího tak že jsem se na jeho hřbetu mohl dopravit až do Kiri kam jsem právě směřoval. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Dec 21, 2014 9:43 pm

Kdyz jsem dosel k Budove tak ten typek zrovna privolal Orla a odletal pryc. Chvili jsem snazil jej neztratit z dohledu ale byla to marna snaha. Byl jsem rychly ale ne dost na to abych jej dohonil. Pak me napadla spasna myslenka ktera mohla pomoct. NAkonec jsem se vratil zpet do kancelara a vesel dovnitr. Uklonil se a zavrel za sebou dvere. Mel jsem pravo toto udelat a neslo o sobeckost nebo jenom o me ale ted jiz o bezpecnost cele vesnice. Kdyz jsem se podival tak me malem omyly Necekal jsem Amakage.
"Omlovam se Amakage-sama ale ten muz Kisuke Uchiha kam mel namireno?" Pri tech slovech jsem padl na koleno. "Je to velice dulezite Jde o bezpecnost nasi vesnice." Zrovna nebylo casu to rozebirat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Dec 22, 2014 5:11 pm

KLON
Prebodávala som ho neutrálnym pohľadom, ale proti jeho rozhodnutiu som nemala absolútne nič. Bola to jeho voľba, navyše tak by v Kiri nebol Hideo sám a bude tak menšia šanca, že príde o život. Rozumiem. O vaše deti bude dobre postarané. Prikývla som. Dúfala som, že sa ani jednému z nich nič nestane.
Prajem vám veľa šťastia, držte sa, Kisuke-san. Mávla som mu rukou ešte na rozlúčku. Výnimočne som mlčala, keď vyskočil z okna, inokedy by mi to asi vadilo. Hneď po tom sa tu objavil Hikaru, ktorému som venovala krátky pohľad. Vyrazil do Kiri za Hideom Hatakem. Pokiaľ ale máte v pláne ho prenásledovať alebo niečo také, budem musieť vám to zatrhnúť, aspoň pre tento raz. Povzdychla som si.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Dec 22, 2014 8:25 pm

A Kruci prekazila mi misi. Jelikoz Itachi byl muj velitel ale i tan podlehal Hokagemu takze jsem nemel jinou moznost nez vyklopit pravdu.
"Hokage-sama se vsi uctou, Jde O bezpecnost vesnice a nemusim vam pripominat ze jseme riskovaly pri pomoci v Ame. Kisuke Uchiha patri k jednotkam Sabisu jenz spadaji pod Kentara. Itachi-samame poveril abych jej sledoval a taktez abych hlasil vse podezdrele. Tedy pokud nemate v planu mi dat primi rozkaz tak vas nemohu poslechnout."
Mozna jsem rekl neco neoveho mozna ne. Nakonec jsem prekrizil ruce a vytvoril jeden Kagebushin aby po jejim vyjadreni predal zpravu Itachimu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Dec 23, 2014 6:05 pm

KLON
Pozorovala som ho neutrálnym pohľadom, napokon som si povzdychla a odvrátila oči na stranu. Chápem, ale...Do diania v Kiri by sa momentálne nemal miešať, na sledovanie Kisukeho potom bude mať času viac než dosť. Do Kiri vás ale nepustím. Situácia tam je vážna už dosť, navyše tam nebude sám, ale s Hideom Hatakem. Ten ho snáď nejako skrotí. Zamrmlala som. Narovnala som sa v kresle a pramienok vlasov strčila za vlasy. Inak to teraz nejde, takže si aspoň na nejakú chvíľku môžte oddýchnuť, kým sa obaja vrátia, ak sa teda vôbec vrátia, verím, že áno.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ryuuk Tue Dec 23, 2014 8:52 pm

Lidí tu chodili, jak na běžícím páse. Někteří se tu vraceli a dokonce i s mazlíčkem. Nejvíc mi bylo líto toho chlapce, co čekal za dveřmi. Tolik lidí ho už předběhlo. A to co jsem slyšel, mě nepřestalo udivovat. Zašel jsem do kuchyňky. Vytáhl jsem hrnek z poličky a nechal jsem vařit vodu ve varné konvici. Přemýšlel jsem, jak silnou kavu mám udělat. Došel jsem závěrů, že silnou. Přeci jen musela mít ve velké napětí. První den v nové práci a dělá toho tolik. Na jednou z mého přemyšleni mě vyruš zvuk, který znamenal jedno a to ,že je voda uvařená. Zalil jsem kavu a přinesl jí na stůl společně s cukrem. Naštěstí original musel odejít a tak si kavu bude muset vychutnat klon. Popravdě sem si oddechl, přeci jen radši budu mít na svědomí klona než original.
"Myslíte, že je dobrý nápad, aby ten psychouš měl někoho na starost? " pronesl jsem obavy o ty dva, co měl mít onen muž na starost. Já osobně bych byl radši, kdyby ho někdo hlídal a to nejlépe někde v bíle místnosti s mříži v oknech. "Budete si ještě něco přát Lady Hokage? Nějaký zákusek nebo něco takového?" Věděl jsem, že kávě by bodlo něco dobrého a k tomu to byla žena, A ženy mají rady sladké. Aspon jsem v takovém dojmu žil.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Dec 23, 2014 9:07 pm

"Hai Hokage-sama. Jak si prejete. " Pak se tu ale jeste nekdo obevil prilis jsem se venoval Kisukemu. Pak jsem se zlovestnym pohledem podival na Ryuuka a septl mu do ucha.
"Chlapce pokud jen ceknes o tom co jsi tady slysel jsi mrtvy. Jasne?" Nebyl to muj styl nekomu vyhrozovat ale tentokrat to nijak moc neslo jinak. Muj klon to vzal nejrychlejsi cestou a to oknem. Vyskocil ven a sebehl po stene budovy. Spise jsem cekal na vyjadreni toho mladika. nez na hokage ta dala na jevo ze mam smulu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Dec 24, 2014 9:47 pm

Akuma Saito


Svým tempem jsem došel až k hlavní budově Hokageho. Nebylo to nic moc oproti tomu, co měl nás Mizukage, alespoň takový byl můj názor. Bylo potřeba vyřídit tu nějaké ty diplomatické tentononc, aby moje výzvědná mise nepřišla v podezření. Než jsem sem přišel, pár lidí jsem se zeptal, jak jde v Konoze život a na nějaké novinky, jednou z nich bylo také jmenování no Hokage do funkce, dříve prý bývala Amekagem, takže mi přišlo podezřelé, proč zradila svoji vesnici. A co se stalo s Assasinem, že se vzdal svého postu? Moc otázek a moc málo odpovědí, avšak moje mise trvala až příliš dlouho a já se musel vrátit brzo do vesnice.
 Když jsem nakonec došel až před dveře Hokageho, narovnal jsem si masku, aby mi nešla šejdrem a zaklepal jsem. Zda-li mě pustí dále byla věc druhá...
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ryuuk Wed Dec 24, 2014 11:22 pm

Jakmile mi začal vyhrožovat Hikatu,začal jsem přemýšlet, jestli v téhle vesnici je bezpečno. Hikaru už byl druhý, co mi dneska vyhrožoval smrtí. A to zrovna mě. Člověka, který se zaslíbil zachraňovaní lidí a shinobi před smrtí. Nadechl jsem se a vydechl. "S vaším dovolením. Já tu zastávám post po boku naší nové Lady Hokage. Takže si vaše vyhrůžky strčte někam a pokud už nic nepotřebujete tak o pusté tuhle místnost. " řekl jsem klidným hlasem, ale srdce mi bilo. To naštěstí nemohl vědět. Sedl jsem si na gauč. To co jsem udělal bylo dost troufale a já to moct dobře věděl. V tu chvil jsem doufal v několik věcí. Jedná z nich byl, že nebude moct vadit,že jsem se dosadil do nějakého postu bez dovolení. I kdyby jo, byl bych radši potrestán, poté co odejde. Měl jsem i připraven plán útěku, kdyby se něco zvrtlo.
Ryuuk
Ryuuk
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 125
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Dec 25, 2014 5:29 pm

KLON

Ani som si nevšimla, že Ryuuk niekam zmizol, preto ma prekvapilo, keď sa predo mnou objavila šálka kávy, o ktorú som ho už skôr požiadala. Na chvíľku som naňho hodila prekvapený výraz, následne som sa milo usmiala. Ďakujem. Vzala som si šálku kávy do ruky a odpila si. Chutila veľmi dobre. Nie, ďakujem, je to od teba milé, ale momentálne nemám na nič sladké chuť, navyše ťa takto nechcem zaťažovať. Preniesla som a nahodila spokojný výraz. No, tiež si nemyslím, že to bol dobrý nápad. Ale kto vie, možno sa bude správať inak pri tých geninoch. Tí preňho možno nebudú takí neschopní ako ja, že? Pokrčila som ramenami. Ale uvidíme, teraz je len v takom skúšobnom období, akonáhle uvidím, že jeho tréning nie je tak úplne normálny, viac už funkciu senseia zastávať nebude. Tak to bolo najlepšie, teda aspoň podľa mňa. Však ja si tých geninov potom odchytím a opýtam sa na to, či sú spokojní.
Zamračila som sa na Hikarua, síce som nepočula, čo mu šepol do ucha, avšak podľa Ryuukovej reakcie to nebolo nič príjemné. Bola som veľmi všímavá, a vyznala som sa v reči ľudského tela. Vyhrážky? Z jeho reči som síce nepočula veľmi, ale toto slovo áno. Povzdychla som si. Nevadilo mi, že si sadol do kresla, nebola som bohvieako prísna, že by som mu to zakazovala, navyše to kreslo malo presne ten istý účel a keď bol ku mne taký milý, tak prečo by si naňho nemohol sadnúť, že? Ryuuk? Čo ti Hikaru vravel? Ako sa ti vyhrážal? Táto otázka ho možno prekvapila, každopádne nestihol určite odvetiť, pretože som tu mala ďalšieho návštevníka. Vstúpte! Zvolala som dostatočne nahlas, aby to počul a odpila si z teplej kávy.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akuma Saito Thu Dec 25, 2014 5:56 pm

Akuma Saito


Když uslyším mužný hlas, který mě volá dovnitř, trochu sebou překvapeně škubnu, zakroutím hlavou a potom vstupuji dovnitř, přičemž se ukloním všem zde přítomným, i když bych jakožto diplomat zastupující nemusel, spíše naopak. Moje tvář byla chráněná maskou a moje identita a cíl propracovanými lži. Jediné, co mohli vědět s jistotou byl fakt, že jsem z Kirigakure no Sato, nebo jsem měl kolem ruky omotanou čelenku.
Zdravím vás Hokage-sama a  gratuluji vám k vašemu novému postu. Přišel jsem jakožto diplomat prodiskutovat dvě podstatné věci. První z nich se týká vašeho záměru s Iwagakure a druhá vaše propracovaného obraného plánu proti Shuuketsu? Objevili se zde? Omlouvám se, vím že to můžete pokládat za banální, ale takovou misi jsem dostal.
Řeknu a bojácně se poškrábu na hlavě. Udělal jsem to schválně, aby jsem nevypadal tak vážně a více nezkušeně, protože jaký vychovaný diplomat by se škrábal v takovéto chvíli? Asi žádný, maximálně takový malý, roztomilý, max 13tiletý, který nemá moc zkušeností... ano, přesně o to mi šlo, využít k přesvědčivosti svůj věk, obzvláště proti ženě. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Dec 25, 2014 6:21 pm

KLON

Do miestnosti vstúpil nejaký chlap, ktorý mi vlastne podľa hlasu ani nepripadal ako nejaký dospelák, o to som sa ale nestarala. Čo som o ňom ako jediné mohla vedieť bolo to, že pochádzal z Kiri. Prebehla som si ho od hlavy po päty skúmavým pohľadom a šálku kávy položila vedľa seba.
Dobrý deň. Odzdravila som sa mu, na jeho gratuláciu som nereagovala, skôr som sa zaujímala o obsah jeho ďalších slov. Len som si povzdychla a odvrátila od neho pohľad, takže som si to jeho škrabanie po hlave ani nevšimla. A aj keby, ignorovala by som to. V tejto funkcii som len krátko, neviem síce, čo mal Kentaro, keď si v tomto kresle kráľoval, v pláne a popravde nad tým, čo s Iwou, som ani nepremýšľala. Ešte počas svojho pobytu v Ame som získavala len málo informácií, avšak o tom, že ste Iwu dobili vy, viem. Verte mi, že s tou dedinou nemám žiadne plány, teoreticky by mala patriť vám, zaslúžili ste si to. Odvetila som a nad jeho ďalšou otázkou sa zamyslela. No, neviem čo tu Kentaro stváral, ale žiadne informácie o obrane pred Shuuketsu som tu nenašla. Bolo to zvláštne, a taktiež ma zaujímalo i to, prečo sa ten človek zaujímal práve o to. A či sa tu objavili...Áno, ale všetci sú až na Hebiho mŕtvi. Ospravedlňujem sa, ale momentálne mám len málo informácií, potrebujem si prejsť ešte mnoho spisov a dostať sa tak trochu do "formy". Zamrmlala som, bola som voči tomu človekovi taká trochu nedôverčivá. Nemala som ho ale z čoho podzorievať.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Thu Dec 25, 2014 9:47 pm

Soshi

Lidé přicházeli a odcházeli, očividno velmi ve spěchu, takže jsem ani neprotestoval. Vlastně se mi tohle čtení, psaní a přemýšlení docela líbilo. Divné ale bylo, že z pracovny vyšla zpět asi jen polovina příchozích. To bylo divné. Buď se ztráceli, nebo odcházeli oknem, nebo je Hokage jedla... možná je dobře, že je pouštím před sebe.
Když kolem ale prošel posel z Kirigakure, zbystřil jsem.
Toho musím odchytit... ozvala se ve mně zvědavost. Čekal jsem. Byl sjem připravený ho sledovat, až bude odcházet z pracovny, a vyptat se ho na Kirigakure. Potřeboval jsem vědět pravdu!
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 11 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru