Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 19 z 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 19 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 19 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 11, 2015 9:46 am

Tak to vypadalo, že náš příchod Satsuki dost vyvedl z míry. Moc jsem se ji nedivil, protože by mě taky štvalo, kdyby mi někdo rozbil dveře. Bohužel to ale nešlo řešit jinak. Když se nám do toho tam venku přimotal Rino, musel jsem zvolit tuhle cestu. Bylo mi jasné, že je to tajná mise, ale pokud se chystali zavřít velitele jouninů, tak si toho nejeden člověk všimne, že nám chybí někdo tak důležitý.
Než jsem stihl však cokoliv říct, začala Satsuki obviňovat Hidea. Nadále jsem nic neříkal a jen je poslouchal. Hideo pak dokonce navrhl, že jí ty dveře zaplatí. Ještě aby ne, když je rozbil...
Pak situace ale nabrala opačný směr. Držel jsem Hidea za ruku, takže jsem cítil, jak celý na chvíli ztuhl. Nedokončil ani větu, kterou chtěl říct. V tu chvíli mě docela zajímalo, co měl Hideo na mysli, ale bylo už pozdě. V dalším momentě totiž padal k zemi a nakonec zůstal ležet. Vypadal jako v bezvědomí.
Nevím, co se přesně stalo, ale měl jsem pocit, že za to může jeden z těch, co stáli za Satsuki. Možná genjutsu, možná úplně něco jiného. Nic dalšího mě zatím nenapadalo.
Teď mi však bylo Hidea i docela líto. Byl připravený se vzdát a nést následky. Místo toho tu leží na zemi a nemůže se ani pohnout. Takže mi celý ten zákrok přišel dost nepřiměřený vůči němu. Na malou chvíli jsem uvažoval i o tom, jestli ho opravdu čeká nějaký soud, když se s ním rozhodli zacházet takhle...
Poodstoupil jsem kousek dozadu a byl připraven odejít. Něco mi však říkalo, že tady to ještě neskončilo.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Minako Nara Tue Aug 11, 2015 10:03 am

Mlčky jsem poslouchala dění v kanceláři ačkoliv jsem nechtěla. Rozbité dveře ale moc hluku nezadrží. Jediné co jsem ale pochopila bylo to, že někdo někoho unesl a půjde za to do vězení? Dál jsem se věnovala své špičce od bot když jsem ucítila nějakou vůni. Zavětřila jsem a natočila hlavu k dívce, která před kanceláří čekala jestli to náhodou nejde od ní. Ne. Přenesla jsem váhu na levou nohu a trochu se naklonila do strany, čímž jsem maličko nakoukla do kanceláře ve chvíli kdy se nějaký muž složil na zem. Pootevřela jsem ústa a sváděla v sobě boj. Nebyla to moje věc, a i navzdory tomu, že dveře chyběli jsme neměla právo nahlížet dovnitř protože se tam očividně řešilo něco důležitého. Na druhou stranu ten muž ale vypadal jako mrtví a já měla nutkání mu pomoci. Pomůže mu někdo?Zoufale jsem sjela všechny pohledem a pak sklopila oči, když druhý muž jen tak poodstoupil připraven odejít.
Nechápala jsem proč jsou všichni v kanceláři klidní, přenesla jsem váhu zase na druhou stranu a mohla koukat opět jen do zdi. Smutně jsem si povzdechla a dál spořádaně čekala ačkoliv už se mi tam nechtělo. Co když řeknu něco špatně? Nebo dostanu vynadáno, že jsem nepřišla už dřív a skončím jako ten muž na zemi? Možná že kdybych teď odešla... Letmo jsem se koukla na ty dva před kanceláří a zavrtěla hlavou. Ne.
Minako Nara
Minako Nara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 11, 2015 10:43 am

Počul som, čo sa dialo v kancelárií a rozhodol som sa nezakročiť. Hideo Hatake spravil chyby, za ktoré teraz musel zaplatiť. Zrútil sa k zemi a ja som netušil čím to bolo a vlastne som to ani nehodlal riešiť. Nečinne som stál a čakal, kým práve ja budem môcť ísť dnu do kancelárie. Lenže takéto kruté zachádzanie pre Hidea Hatakeho sa mi nezdalo správne, na to som však nemal ani len právomoc to posúdiť.
Rád by som niečo zmohol, ale v tejto situácií to nebolo možné. Ešte by ma obvinili z pomáhania nukeninovi alebo čosi také. Pozrel som na Natsuki a kývol hlavou nech nerobí nič hlúpe. Satsuki-sama si mohla odpústiť tak rýchly trest bez nejakého súdu. Zdalo sa mi to, že sa hrala na človeka, ktorý má všetkú moc. Avšak znova musím podotknúť, že ja som s tým nemohol spraviť nič.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 11, 2015 10:52 am

"Yo." Kývla som rukou na pozdrav bielovlasému dievčaťu, ktoré.. vyzeralo ako keby chcelo každú chvíľku utiecť. Bola roztomilá a tak som sa na ňu sama milo usmievala.
Nom a potom sa začínali diať tie veci v kancli. Naozaj som chcel anakuknúť, čo som aj spravila teda.. bolo to trocha nápadné.
"Hideo-san!" Rozrazila som ten zvyšok dverí aj cez to, Že sa na mňa Rokuro pozrel dosť nom, spôsobom aby som nič nespravila. Nechcela som však nikoho hneď napadnúť, skôr ma trápila situácia v ktorej sa teraz nachádzal on. Kľakla som si k nemu a rýchlo som mu skontrolovala pulz.. žil, aj keď nevyzeral vôbec v poriadku.

"Č..čo ste mu spravili? Však sa nijak nebránil hej!?" Zamračila som sa a snažila som sa ho prebrať. Prečo tu všetci stáli ako sochy? Čo takto ho zobrať do nejakej nemocnice? Ani som nevedela povedať čo sa mu stalo.
"Dovoľte mi ho aspoň odniesť do nemocnice prosím." Pozrela som sa na radnú. Bola som jediná ktorej tu na ňom záležalo? To že prepálil dvere no bože... rozhodne to nevyzeralo tak, že by sa chystal zaútočiť a oni ho takto vypnú. Znela som dosť naliehavo. Bolo vidieť, že som naozaj vystrašená. .však som len ani nevedela, čo mu je.
"Čo tu všetci stojíte jak solné stĺpy dokelu?" Dodala som a už som ho chcela brať na ruky.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Tue Aug 11, 2015 7:05 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Súdiac podľa reakcií väčšiny prítomných to vyzeralo tak, že sa Hidea sám od seba asi nikto nezastane. Navzdory tomu, že údajne nebola iná možnosť, toho Seito urobil dosť na to, aby prilieval do ohňa, takže to i bolo pochopiteľné, rovnako ako aj u nesmelej geninky a Rokura, ktorý podľa všetkého o vražde radných dobre vedel a uvedomoval si, že za týchto okolností nemožno nič riskovať. Zvýšené bezpečnostné opatrenia boli predsa len na mieste, aj keď v očiach poniektorých mohli vyzerať príliš prehnane. Osoba, ktorá avšak napriek okolnostiam neváhala zakročiť, bola práve kyuubiho jinchuuriki, Uzumaki Natsuki. Sotva sa priblížila k Hideovmu bezvládnemu telu a pokúsila sa ho vziať do rúk, už sa za ňu prudkou rýchlosťou premiestnil blonďavý ANBU, no ani len ja sama som mu už zakročiť zjavne nedovolila.

"To stačí, už tu toho na dnes bolo dosť!" riekla som razantne a neoblomne, pomaly sa už konečne upokojujúc.
"Nemusíš mať žiadne obavy, drahá. Určite si si všimla, že na živote ohrozený nie je. Hádam, že si počula, čoho sa Hideo-san dopustil. Nebyť mojej dobrosrdečnosti, bol by vyhlásený za nukenina, ale niečo také by som dopustila fakt len veľmi nerada. Predsa len to kedysi bol hodnotný ninja. Každopádne, po tom všetkom, čo v uplynulých dňoch vykonal, s ním budeme ako s nukeninom zaobchádzať až do tej doby, než bude podrobený dôkladnému výsluchu. Dovtedy sa k nemu nikto nepoverený ani nepriblíži."

Po týchto slovách muselo byť Natsuki už nad slnko jasnejšie, že sa Hideo v najbližšej dobe do nemocnice nepozrie. Otázkou zostávalo, ako sa len k tejto skutočnosti bude ochotná postaviť.
"Teraz by som ťa už rada poprosila, aby si ustúpila, nech ho tuto môj kolega odnesie na zabezpečenejšie miesto. Možno o tom poniektorí z vás ešte nevedia, ale pravdou je, že sa máme dôvod domnievať, že sa v našich radách nachádzajú zradcovia. Kým sa to nepotvrdí, dúfam, že akceptujete o čosi prísnejší a opatrnejší prístup," vysvetlila som jej čo najmilším hlasom, ako to len bolo možné, zatiaľčo moja dlhovlasá ochrankyňa sťa predvídajúc Natsukinu nevôľu poslúchnuť zozadu zavrtela hlavou a s úsmevom pod maskou varovne kývala prstom. Bolo očividné, že ju dôkladne sleduje, čo v nej z neznámych príčin vyvolávalo nepríjemné pocity.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 11, 2015 7:33 pm

Naozaj mi Anbu začal dýchať na chrbát? Prečo? Však som nepredstavovala žiadnu hrozbu.. len som išla ku Hideovi. Čo čakal že s ním utečiem niekam na koniec sveta? Správal sa takto každý Anbu? Ja som sa s nimi moc nestretávala, tak som nevedela.. aj keď, oni ma mali v hľadáčiku, odkedy bol vo mne zapečatený Kurama.
Ustúpila som krokom skôr inštinktívne a trocha ma jej slová zarazili.
"Nevyzerá v poriadku... ľudia sa len tak na zem nezložia Satsuki-sama." V mojom hlase bolo počuť strach, no bol to strach o Hidea.
"Ja.. viem.. ale prepáčte..." Na chvíľku som si povzdychla a no.. po tele mi prešli zimomriavky? Pozrela som sa na čiernovlasú Anbu, ktorá mi kývnutím hlavy naznačila, aby som sa o nič nepokúsila. Ešte aj varovne kývla prstom bol to.. posmech? Naozaj sa takto správali anbu? Nahlas som preglgla. Táto situácia sa mi nepáčila.
"Žiadam vás o povolenie ísť s Hideom. A o povolenie navštevovať ho. Aspoň ja.. prosím, je mi ako rodina..." Bola to skôr taká zúfalá žiadosť.. ten Anbu predo mňou ma naozaj začínal štvať. Naozaj by sa o niečo pokúsil? Však som nebola nijak agresívna tak prečo takéto reakcie? Nebola som hrozbou... no to ani Hideo a zbavili sa ho.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Tue Aug 11, 2015 8:28 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Chovanie ANBU Natsuki na sebavedomí zjavne nepridávalo. Po tom, čoho bola pred malou chvíľou svedkyňou, sa jej však ani nemožno čudovať. V tejto chvíli už i určite vedela, že sa bude musieť zmieriť s mojim rozhodnutím bez ohľadu na to, aké vlastne bude. Vďaka tomu, že ustúpila, blonďavý ANBU konečne odhalil svoj skutočný zámer, ktorým naozaj nebolo ani tak desiť Natsuki, ako skôr osobne vziať Hidea do rúk, následkom čoho sa chystal na odchod. Za predpokladu, že tentokrát už nikto nezakročí, som len pokývala hlavou jeho smerom, skoro ako keby sme boli dopredu dohodnutí, kam s podobnými prípadmi, vďaka čomu sa definitívne vytratili.

"Rozumiem tvojmu trápeniu, drahá, ale nie je jednoducho nie. Osoby, s ktorými prehovorí najbližšie, budú trénovaní profesionáli, ktorí ho nenásilne vypočujú. Ako náhle sa dozvieme, čo ho k tomu všetkému naozaj viedlo, sľubujem ti, že budeš prvá, komu vybavím návštevu, dobre?" navrhla som jej s úprimným úsmevom, snažiac sa ju čiastočne upokojiť. Čiernovláska z nej však naďalej nespúšťala svoj pohľad, ale už z jej strany aspoň nič tak nepríjemné necítila.
"Seito-san. Dúfam, že je vám jasné, že sa táto špeciálna misia na zoznam vašich úspechov nepripíše. Nechcem počuť žiadne námietky. Môžete ísť," prehovorila som tentokrát o čosi chladnejšie, uvedomujúc si, že ma dnes ešte čaká niekoľko rozhovorov. Aj z toho dôvodu som to tu chcela pomaly prerieďovať, pretože sa tu na môj vkus zbehlo naozaj priveľa zvedavých ľudí.
"Ak nemáte nič proti, chcela by som si vypočuť skutočné dôvody vašej návštevy. Nebola by som rada, keby nás tento malý incident zbytočne pripravoval o drahocenný čas."
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Aug 11, 2015 8:42 pm

Sledovala som, ako  Anbu zobral Hidea a odišiel s ním. Celá moja veselosť spred dverí bola uź dávno fuč, no teraz som sa cítila tak prázdne? Vôbec som mu nepomohla. Zvesila som ramená a len som prikývla.
"Hai.. Satsuki-sama." Zamrmlala som potichu. Pravdepodobne to nebude tak skoro... a ja som naozaj chcela vedeť, ako vážne na tom je. Bol to elitný shinobi.. naozaj silný shinobi.. a niečo ho tak ľahko zložilo do kolien. Z vesty som vytiahla zvitok, ktorý som nakoniec položila na stôl pred Satsuki a tak klasicky som sa poklonila, ako sa to od ľudí vyžadovalo keď prejavovali rešpekt.
"Hokage-sama mi zverila túto techniku na naučenie, už som ju zvládla, tak zvitok vraciam." jednalo sa o rasengan, no na tom teraz moc nezáležalo. Schválne som sa už ani Satsuki a ani tej zvyšnej Anbu nepozrela na tvár. Potlačovala som .. slzy? Kto vie. Bola som rada, že som sa zatiaľ nezačala klepať od rôznych nie príliś pozitívnych pocitov. "Dovidenia Satsuki-sama." Dodala som. Síce som sem prišla za vidinou nejakej misie ale, prešla ma chuť. Vyšla som z miestnosti a tie dvere no, ani sa už zatvoriť nedali. Skôr sa teraz jednalo o rám v stene bez dverí.. s troskami na zemi. Nepozrela som sa ani na Rokura, aj keď on si mohol všimnúť podivného červeného záblesku v mojich inak svetlo zelených očiach. Až keď som začala kráčať späť, ruky som zaťala v päsť a skúsla som si spodnú peru od toho, ako som mala chuť na niekoho niečo zakričať. Až sa mi po pere spustila krv. Oči nabrali rubínovo červenú a žiarivú farbu.. na konci chodby som sa eśše za tými dvoma obzrela, no môj pohľad nič nehovoril.. pomerne rýchlo som sa nakoniec z budovy aj vytratila. Rýchlejšie, než by som normálne mala byť schopná.
(presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Minako Nara Tue Aug 11, 2015 8:46 pm

Když se ta dívka neudržela a šla do kanceláře aby tomu muži pomohla upřímně a nahlas jsem si oddechla. Pak jsem zrudla, protože jsem to nebyla já. Na to abych něco udělala jsem se až moc bála a za to jsem se styděla. Natočila jsem hlavu bokem a sklopila oči zatímco jsem nedobrovolně dál poslouchala konverzaci v kanceláři. Ach jo. Jak chci lidem pomáhat když jsem srab? Kousla jsem se do rtu a nevěděla kam s očima. Začínala jsem cítit úzkost, za chvíli na mě měla přijít řada a mě se do té kanceláře teda vážně nechtělo!
Zhluboka jsem se nadechla a postřehla studený pot na čele. Cítila jsem se na té chodbě stísněně a začalo mi být až moc velké horko. Hlavně sebou nesmím seknout. Polkla jsem a pomalu si dřepla abych pomohla svému nízkému tlaku jak mi to radila doktorka.
Když vyšla ta dívka zvedla jsem k ní oči a chtěla utéct. No co to sakra bylo?! Konečně jsem se odhodlala sem jít a stane se tolik věcí?! Nějaký člověk se tu složí...nikdo si s tím nedělá hlavu...nejsou tu dveře a ještě pak tahle dívka co právě vypadala jako démon pomsty? Potichu jsem zoufale zaskučela a opřela se čelem o kolena.
Minako Nara
Minako Nara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 11, 2015 8:47 pm

Situace se tu zajímavě vyvíjela. Poslouchal jsem Satsuki a při tom pozoroval dění okolo Hidea. Natsuki byla jediná, která mu chtěla nějak pomoct. Moc jsem se ji nedivil. Jestli totiž k sobě chovali až rodinné city, tak se nebylo čemu divit. Spíše mě dost zklamalo vystupování těch Anbu jednotek. Vypadali tak nějak nafoukaně, alespoň mi to tak připadalo. S tím jsem ale nic dělat nemohl.
Pak Satsuki opět promluvila na mě. Po všem, co jsem tu dnes viděl, mi bylo i docela jedno, že se to na můj seznam splněných misí nepřipíše. Proto jsem jen pokrčil rameny a díval se jak blonďák odnáší Hidea. Měl jsem v plánu si s ním někdy promluvit, až bude zase při vědomí. Hideo totiž něco věděl, nebo tušil a to něco bych se rád dozvěděl. Má na sobě moji značku, takže to nebude pro mě problém. Předpokládal jsem, že to budu ale moct provést až za pár dnů, či týdnů.
Měl jsem v plánů se teď něco naučit. Kývl jsem tedy jen hlavou a bez zbytečných řečí jsem jen prostě použil Hiraishin a zmizel pryč.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 11, 2015 8:57 pm

Možno som sa mohol zastáť Hidea alebo Natsuki, ale nespravil som to. Riskoval by som naozaj zbytočne, keďže som nemal ešte stále potvrdenú či vyvrátenú verziu Benjira Uchihu. Presne preto som tu šiel, aby som sa uistil, že mi hovoril pravdu alebo naopak, že mi klamal. Trošku som spozornel, keď som sa započul od Satsuki, že sú v naších radoch zradcovia. Sledoval som to, ako Natsuki rýchlo odtiaľto zmizla. Áno spozoroval som jej zmenu očí. Možno sa aj na mňa urazila, že som tu stal ako stĺp, ale stále som nemal na výber.
Prešiel som cez dvere, teda cez rám dverí a mierne sa uklonil Satsuki. "Dobrý deň, Satsuki-sama." Pozdravil som zdvorilo, predsa len momentálne to vypadalo, že tu tomu velila. "Mám na vás prozbu. Chcem hovoriť s radným, ktorý prežil útok na radnú budovu. V nemocnici nie je a dozvedel som sa, že ho odtiaľ odviedli , predpokladám na výsluch, tak ako sa to niekedy robieva." Aj ja som bol dávnejšie v radách ANBU a občas pri vážnych činoch sa aj 100% nezotavení pacienti brávali na výsluch, ak to bolo tak veľmi dôležité a tiež aj na ochranu. Tento krok odomňa možno nebol správny, možno som mohol v Satsuki vzbudiť podozrenie, že niečo viem. No na druhú stranu ja sám som nevedel či to, čo viem je pravda. Toto však nebolo všetko, zaujímal ma osud Benjira. "Ďalej by som sa vás chcel opýtať, čo plánujete spraviť s Uchihom Benjirom? " Spýtal som sa dosť priamo, malo to viac dôvodov...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Tue Aug 11, 2015 9:46 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Navzdory tomu, že Seito odišiel bez akýchkoľvek problémov, o Natsuki to isté povedať možné nebolo. Niet divu, že som aj ja sama spozorovala, že na nej bude niečo v neporiadku. Vtom však dnu nabehol Rokuro a začal verejne pokladať otázky týkajúce sa aktuálne veľmi citlivej témy.
"Dobrý deň. Je mi ľúto, ale aj keď som poniektoré informácie do terénu už vypustila, sú veci, o ktorých hovoriť nesmiem. Ako ste už istotne zistili, príčinou nedávnych incidentov sú práve shinobi z našej dediny, nech už je ich motív akýkoľvek. Každopádne máte úplnú pravdu. Vzali sme ho na predčasný výsluch, aby sme to konečne mohli uzavrieť, ale žiaľ si nepamätal nič konkrétne. Z bezpečnostných dôvodov sme ho akožto potenciálny cieľ útoku na jeho žiadosť evakuovali do doby, než sa vypátrajú všetci vinníci," riekla som vecne.

"Ešte stále nevieme s úplnou istotou, čo presne sa stalo, rovnako ako ani nepoznáme všetkých ninjov, ktorí sa na tom mohli podieľať. Nečudovala by som sa ani keby sa neskôr ukázalo, že s tým nemá nič spoločné ani Uchiha Benjiro-san, no zatiaľ dôkazy ukazujú naňho. Do detailov avšak zatiaľ verejne nepôjdem. Ide skrátka o to, že si radný neželá, aby sme vyzradili jeho aktuálnu polohu. Je mi ľúto," vysvetlila som mu to čo najdôkladnejšie, ako som len mohla. Je možné, že mu to prišlo malinko podozrivé, no na druhú stranu moje argumenty tak isto dávali dostatočný zmysel na to, aby z toho nevyvádzal ukvapené závery.

Je vysoko pravdepodobné, že niečo také Rokura neuspokojilo, ale sotva mal možnosť spracovať, čo som mu tým vlastne aj povedala, okamžite som pokračovala, nepúšťajúc ho k jedinému slovu.
"Nemôžem si ale pomôcť... naozaj si myslíte, že by sme o tom teraz mali hovoriť? Je mi jasné, že to pre vás musí byť dôležité, ale ubezpečujem vás, že všetko je fakt v dobrých rukách. To isté ale nemôžem tvrdiť o tom dievčati. Určite viete, čo je ona zač, no nie?" spýtala som sa ho pre zmenu ja v nádeji, že mu docvakne, čo mu tým vlastne mienim naznačiť.
"Dúfam, že vám nemusím pripomínať, že by pre ňu nebolo najlepšie, keby pravda o nej vyplávala na povrch. Nerada by som využívala svoju autoritu na to, aby som vám kazila deň, ale žiadam vás, aby sme tento náš rozhovor odložili na inokedy. Choďte za ňou a urobte, čo bude vo vašich silách, aby ste ju upokojili," povelila som Rokura úlohou.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 11, 2015 10:05 pm

Satsuki mi podala riadnu odpoveď, ktorá sa mi však nepáčila. Jednoducho som chcel vidieť toho preživšieho. Nič sa však nedalo robiť, jej argumenty boli premyslené. Takže som stále mal na celú túto situáciu neutrálny pohľad.
Nepáčila sa mi odpoveď na Benjiru. Áno, považoval som správne sa o ňom porozprávať. Stále to bol moja rodina, nech spravil čokoľvek, takže som to chcel vedieť, čo ho bude očakávať. Lenže ani som nestíhol nejako adekvátne zareagovať, Satsuki to otočila všetko k tomu, aby som šiel pomôcť Natsuki. No a to ma dostalo, Satsuki mala pravdu. Mal by som ju ísť upokojiť. "Takže ja mám upokojovať niekoho takého po Vás? " Povedal som s úškrnom. "Budem sa snažiť." Dodal som a pomaly som odkráčal von z dverí a mrkol som na tu geninku, ktorá tu čakala. Len tak, snáď bude mať väčší úspech pri Satsuki, ako som mal ja. Sám som s touto návštevou nebol spokojný a skôr ma znepokojovalo to, čo sa stalo Hideovi.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Minako Nara Tue Aug 11, 2015 10:20 pm

Dřep jako vždy pomohl. Tlak se mi lehce srovnal a já se už aspoň necítila, že tady každou chvíli seknu. Zhluboka jsem se nadechla a pomalu se zvedla ve chvíli kdy ten muž vyšel ven. Po jeho mrknutí jsem jen zrudla a propleskla si tváře. Pomalu jsem se rozhlídla po chodbě. Nikdo tu už nebyl. Jenom já. To opět podnítilo úzkost. Nikdo mi nepomůže. Uvědomila jsem si a nejistě jsem udělala krok do strany. Po pár sekundách další až jsem se ocitla na hraně. Znova jsem se zhluboka nadechla a přenesla váhu na levou nohu jako minule a nakoukla trochu do kanceláře. "Můžu?" Pípla jsem směrem ke skupince v kanceláři. Trochu mě zarazilo, že je Hokage tak...mmm stará. Byla jsem si jistá, že mi jí popisovali jinak.
Minako Nara
Minako Nara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Wed Aug 12, 2015 12:09 am


HYUUGA SATSUKI - radná

Je pravdou, že Rokurova poznámka bola v istom zmysle na mieste. Na druhú stranu som však aktuálne nemala koho iného narýchlo poslať a osobne som isteže z pochopiteľných príčin odísť nemohla. Nezostávalo mi nič iné, než sa obrátiť naňho.
"Verím, že ma nesklamete," dodala som už iba na záverečnú rozlúčku, vrátiac sa ihneď potom k svojim povinnostiam. Ako náhle som mala istotu, že sa všetci až na geninku postupne povytrácali, neodpustila som si venovať svojej takzvanej dlhovlasej ochranke krátky, mierne nahnevaný pohľad.

"Bolo naozaj nevyhnutné zachádzať až tak ďaleko?" opýtala som sa jej s povzdychom, ale odpovede som sa žiaľ nedočkala. Namiesto toho mi kývnutím hlavy čiernovláska naznačila, že by som sa mala pozrieť dopredu. Dôvodom bola prítomnosť nesmelo vykukujúcej Minako, v tichosti položiacej otázku.
"Ale isteže, drahá. Poď ďalej," zareagovala som pohotovo, nahodiac ako obvykle milý úsmev.
"Nenechaj sa zmiasť. Ešte som ťa tu nevidela, takže sa radšej predstavím. Som Satsuki a v súčasnosti zastupujem našu hokage-san vo funkcii. Než prejdeme k veci, dopredu by som ťa chcela poprosiť, aby si mi o sebe niečo povedala. Prepáč mi to, ale vôbec si na teba nespomínam," vyslovila som nežne, požadujúc a povediac to isté, čo predtým i Killunii.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Minako Nara Wed Aug 12, 2015 12:22 am

Nejistě jsem vešla dovnitř kanceláře a pohledem se na chvilku zastavila na místě, kde před tím ležel ten muž. Pak jsem se koukla na Satsuki a osobu za ní. "Minako Nara." Představila jsem se a hlas mi trochu přeskočil. Zamračila jsem se a trochu si odkašlala. "Genin." Dodala jsem pro jistotu ale podle mého chování to musela vědět dávno. "Um..já jsem...se jen přišla zeptat." Odmlčela jsem se a přešlápla. "Jestli pro mě máte tým." Koukla jsem se na maskovanou osobu za ní. "Ale jestli ne, tak to nevadí. Ráda zůstanu v nemocnici a budu se učit tam." Vyhrkla jsem rychle a vykouzlila slaboučký úsměv. V nemocnici mi to bylo příjemnější. Nebyla jsem zrovna typ na boj. Mlčky jsem sledovala Satsuki a snažila se pohledem neodbíhat k masce.
Minako Nara
Minako Nara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Wed Aug 12, 2015 12:39 am


HYUUGA SATSUKI - radná

Ani ma vôbec neprekvapilo, že sa jednalo o geninku. Predsa len je to už ďalšia osoba, o ktorej fakt nič neviem, takže ak si do toho započítame aj jej prejavený nesmelý charakter a takmer neexistujúcu auru, pravdepodobnosť, že by sa naozaj jednalo o vysokotriedneho ninju, nebola veľmi vysoká. To však nič nemenilo na tom, že som s ňou mienila jednať a splniť jej požiadavky, ak to bude v mojich silách. Slová, ktorých som sa z jej úst dočkala, ma však úprimne prekvapili. Ako je vôbec možné, že niekto, kto podľa všetkého nedávno vyliezol z akadémie, nemá priradený žiadny tím? Bolo to divné.

"Tím? Je mi ľúto, ale zdá sa, že muselo dôjsť k nejakému nedorozumeniu," ubezpečila som ju dopredu. To, či s tým ale budem môcť niečo urobiť, bolo otázne. Predsa len to tak úplne nepatrilo k mojej pracovnej náplni, ale čo narobím.
"Začínajúci ninjovia sú do tímov priraďovaní už v poslednom ročníku akadémie. Jedná sa o proces, na ktorom sa do značnej miery podieľajú prítomní učitelia a potenciálni senseiovia. Obávam sa, že to nie je niečo, o čom môžem rozhodnúť okamžite. Sľubujem, že sa na to posnažím pozrieť čo najskôr. Zatiaľ pokračuj i naďalej trávením svojho času v nemocnici," povedala som jej opäť čo najmilšie, ako to len šlo, uvedomujúc si, že osoba stojaca predo mnou je veľmi plachá. Nič viac som však pre ňu v tejto chvíli urobiť nemohla, takže som sa spýtala.
"Bude to už všetko, alebo máš nebodaj na srdci ešte niečo iné, drahá Minako-chan?"
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Minako Nara Wed Aug 12, 2015 12:46 am

To co mi řekla mě trochu rozladilo. Pravda...tým jsem nechtěla ale udělala jsem už na akademii něco špatně, že mě nikam nikdo nepřidělil? Sklopila jsem oči a kousla si rty zatímco jsem přemýšlela nad tím co budu dělat. Nakonec jsem zvedla oči opět k ní a pousmála se. "Mm to bylo vše. Děkuji...zůstanu teda v nemocnici." Přikývla jsem ale stále jsem nechápala co se stalo, že já nemám tým. Tohle doma říct nemůžu. Stačilo, že byl můj otec zklamaný z toho, že neprojevuji nadání pro klanové techniky. "Na shledanou." Rozloučila jsem se a zmizela z kanceláře i z budovy jak nejrychleji jsem dokázala.
-přesun-
Minako Nara
Minako Nara
Genin
Genin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 10. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Aug 16, 2015 2:40 pm

Dorazil jsem před dveře kanceláře Hokage. Cestou sem jsem zašel ještě na centrálu, kde jsem se pokusil zjistit, co nejvíce informací. Kurumi, Hakuei, Satsuki... divná vůně květu, kterou jde v její přítomnosti cítit. Hideo ji popisoval jako nejsilnějšího uživatele genjutsu v historii světa shinobi. Ať už jsou její techniky jakkoli silné, mají své slabiny, které budu muset najít jinak můžu v případné střetu dopadnout špatně. V kanceláři se ale nemusím ničeho obávat, i když tam na ní narazím.
Horší místo na souboj by si vybrat nemohla. Nejspíš bude beze slova celou dobu stát u boku Satsuki. Aspoň si ji prohlédnu. Má se jednat o černovlasou anbu. Tvář ji určitě neuvidím, ale jsou tu jiné věci, které by to chtělo zkontrolovat. Nejvíce mě zajímá ta vůně. Jestli je Kurumi tak silná v genjutsu, jak říkal Hideo, její síla může souviset s tou vůní. Zaklepal jsem na dveře a počkal.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Sun Aug 16, 2015 3:07 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Nie je záhadou, že som po celý ten čas naďalej zotrvávala v kancelárii. Udialo sa toho síce nedávno veľa, ale nič z toho ma ani neprinútilo vydať sa von osobne, keďže som mala priveľa práce tu. Mojim zrejme jediným zreteľným prínosom bolo, že som poniektorých shinobi komandovala na diaľku, ale tým to haslo. Nič na tom, že som navzdory okolnostiam stále robila všetko, čo len bolo v mojich silách, aby som zvládala všetky povinnosti, ktoré na mňa boli kvôli neprítomnosti hokage a zvyšných radcov hodené. Vybavovanie návštev k nim ale patrilo tak isto, preto som ani tentokrát nenamietala.

"Ďalej!" zvolala som na Itachiho bez rozmyslu, pohliadnuc smerom k už nederavým dverám. Pravdou je, že v čase, kým sa tu nič nedialo, som rozkázala vybrať tie rozbité z pántov, ktoré našťastie priamo poškodené neboli, a nahradiť ich inými.
"Prajem dobrý deň, Itachi-san. Čomu vďačím za vašu návštevu?" prehlásila som ihneď za predpokladu, že na moje vyzvanie vstúpil dnu. Ak tak učinil, mohol si zároveň s mojimi slovami povšimnúť prítomnosť dvoch ďalších ANBU, medzi ktorých patrila i zmieňovaná čiernovláska. Niet pochýb o tom, že sa od nej skutočne tiahla akási prenikavá vôňa. To však nebolo všetko. Nebyť toho, že na sebe mala masku, znateľne by prejavila aj prekvapivo silné emócie. O čo sa jednalo? Bola to nervozita, či nebodaj strach? Všetko nasvedčovalo tomu, že ani jedno z toho. Najbližšie k tomu paradoxne malo nadšenie a tajomná neutíchajúca túžba preliať cudziu krv.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Aug 16, 2015 3:27 pm

Vešel jsem do kanceláře, zavřel za sebou dveře a uklonil se. "Dobrý den, Satsuki-sama." Jak jsem čekal, anbu, která odpovídala Hideově popisu, stála za Satsuki. Cítil jsem také tu vůni, o které Hideo říkal. Zatím to vypadá, že nelhal, a Konoha má skutečně problém s jakousi Kurumi. Dostal jsem nápad, jak zjistit, jestli ta vůně má něco společného s nějakou technikou. Sharingan je schopen vidět chakru v okolí. Jestli ta vůně je součástí nějaké techniky, zjistím to. Teď jsem ho aktivovat ale ještě nechtěl. Satsuki by si to mohla špatně vyložit.
"Nedávno jsem se vrátil zpátky do vesnice, a byl jsem informován o tom, že došlo k nedorozumění u Benjira, Hikara a Mikomi. Měli Hanu zastavit. Zjistilo se, že to ona je zodpovědná za útok na radní. Už jsem toto nedorozumění začal řešit, ale je potřeba ho vyřešit hlavně s vámi, Satsuki-sama. Shinobi z vesnice reagovali pouze na Vaše příkazy. Nevím, kde se stala chyba. Asi někde v komunikaci. Někdo špatně poslouchal a pozici Hany vyměnil s tou Benjira, Mikomi i Hikara." Satsuki jsem z ničeho nevinil, což šlo poznat i z mého tonu hlasu, i když vím, že za ní stojí osoba, která je za to všechno nejspíš zodpovědná.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Sun Aug 16, 2015 4:01 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Niet divu, že bol Itachi právom podozrievavý. Nanešťastie preňho ale dokonca ani táto hypotéza nebola úplne správna. Vôňa, ktorú totiž cítil, síce bola súčasťou akejsi techniky, ale sama o sebe chakrou čiernovlásky poškvrnená nebola. Jednalo sa o pach ako aj každý iný, len z neznámych príčin maximálne posilnený, ako keď na seba niekto nastrieka priveľa voňavky.
"Obávam sa, že tu nedošlo k žiadnej chybe, Itachi-san," prehovorila som po chvíľke, následkom čoho som už poslala blonďavého ANBU k dverám, aby dával pozor na prípadné ďalšie návštevy. Mienila som totižto jednať v tajnosti.

"Ako veliteľ ANBU máte plné právo vedieť o všetkom, na čo som prišla. Budem k vám teda úprimná, Itachi-san. Áno, je nepopierateľnou pravdou, že útočníčka bola skutočne Ichiro Hana, ale vyšetrovanie zo strany Hyuuga polície viedlo k šokujúcemu zisteniu, že bola pod niekoho kontrolou. Dlho sme už pátrali po osobe, ktorá by bola schopná ovládať kunoichi jej kalibru, ale nikto taký v Konohe žiaľ zdá sa fakt nie je. Všetky dôkazy poviedli k tomu, že to musel byť nejaký Uchiha. Ani by ma však nenapadlo upodozrievať vás, Itachi-san," vysvetlila som mu v tichosti, aby sa nič z toho nedostalo von.
"Môj názor je, že Benjiro-san s pomocou sharinganu zmanipuloval Hanu-dono k zavraždeniu niekoho vysoko postaveného, aby ju mal následne v spolupráci s veliteľkou polície, Hyuuga Mikomi-san, ktorá sa naopak zahrávala s našimi zisteniami, právo eliminovať. Ak má niekto z nich najbližšie k nevine, je to môj drahý vnuk, Hikaru-kun, ale kým sa všetko nevyjasní, chcem mať všetkých podozrivých pod kontrolou, ak mi rozumiete," objasnila som stručne.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Aug 16, 2015 4:21 pm

Hana byla ovládaná Benjirem? Překvapilo mě to. Byl by vůbec něčeho takového schopný? Jaký má asi tak motiv? Že by se zrovna Benjiro spojil s někým z klanu Hyuuga? Benjiro, co jsem ho znal, by určitě něčeho takového nebyl schopný, ale... i já jsem se mohl nechat oklamat. Benjiro je talentovaný shinobi. Neměl bych ho podceňovat. Slova Satsuki jsem vzal v úvahu, ale nedělal jsem předčasná rozhodnutí. Vše si budu muset ověřit.
"Dobrá, beru na vědomí, Satsuki-sama. Rád bych se zeptal na jistou Kurumi. Byl jsem informován o tom, že tak jak Benjiro i ona disponuje silnými genjutsu technikami, a také se mi doneslo, že je spjata se skupinou zvanou Hakuei. Nechci zbytečně situaci v Konoze dramatizovat, ale... rád bych o ní něco věděl kvůli bezpečnosti vesnice." Snažil jsem se být slušný a nepůsobit tak, že Satsuki z něčeho podezírám. Nebylo by moudré na mě zaútočit v kanceláři, ale i tak musím být opatrný.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hodnostári Sun Aug 16, 2015 4:57 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Moje slová Itachimu zjavne stačili na to, aby som ho aspoň čiastočne upokojila a zviedla zo stopy. Bolo mi aj jasné, že niečo také nebude dosť na úplné zmarnenie pochybností, no na teraz to bolo asi tak akurát dosť. Nemohla som si dovoliť nechávať sa zasypávať nepodloženými obvineniami. Ako náhle však zmienil akúsi Kurumi, atmosféra v miestnosti znateľne zhustla, a to až natoľko, že dokonca i niekto ako je Itachi mohol cítiť potrebu siahať po zbrani. Na žiadny ukvapený súboj ale napokon nedošlo, ba čo viac, ešte som sa naňho usmiala. Vyzeralo to tak, že k tomu mám čo povedať.

"Kurumi? Hakuei? Neviem, odkiaľ sa k vám niečo také dostalo, ale priznám sa, že ste ma tým dostali. Vôbec netuším, o čom hovoríte, Itachi-san. Viem len o niekom, kto tu má genjutsu porovnateľné s vami a Benjirom," odpovedala som mu zmätene, pohliadnuc smerom k čiernovláske stojacej za mnou. Tá ihneď potom pomaly podišla k Itachimu a natiahla k nemu opatrne ruku s otvorenou dlaňou v snahe predstaviť sa mu.
"Katsumi, ANBU s ninja registračným číslom 010829, k vašim službám. Je mi naozaj cťou spoznať vás. Donedávna som žiaľ mala tú česť pracovať len pod Kentarom," vydala zo seba nežným, no predsa dospelým hláskom, identifikujúc sa mu platným a hladko overiteľným údajom.
"Ak naozaj hovoríte o mne, asi sa budem červenať. Ako by som sa vôbec mohla priblížiť nadaniu Uchihov?" prehovorila čiernovláska hravým tónom, so zrejmým zakrytým úsmevom.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sarada Sun Aug 16, 2015 5:39 pm

Se Sanagy jsem se dostala až před budovu Hokage. Dokonce vyběhla až přímo před kancelář, ale zevnitř byly slyšet zvuky, proto jsem ze Sanagy sesedla a posadila se na židličku před kanceláří, mezi čímž si ona sedla vedle mě na zem a já jí hladila. Byl to momentálně můj jedinej společník a kdo by si nechtěl zlepšit vztahy se svou spřízněnou duší, no ne? Čekala jsem jenom, až mě někdo vyzve ke vstupu, měla jsem docela čas.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 19 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru