Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 3 z 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 3 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 3 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 26, 2014 7:55 pm

Hiraishin ma mal preniesť s Assasinom do kanclu, len ja som sa ocitol v inej miestnosti plnej papiermi. Nechápačky som hľadal cestu von cez veľké stĺpy papierov, až pokiaľ sa mi nepodarilo zhodiť tie naukladané papiere a urobiť tam neporiadok. Pomaly som našiel východ a jednoducho som našiel schody a kanceláriu. Otvoril som dvere do kancelárie, bolo tu niekoľko ľudí. Nevšímal som si radšej nikoho a pozrel na stôl, kde bola moja výpoveď z ANBU jednotiek. Dlho som nerozmýšľal a podpísal to. Kukol som na Assasina a čakal či niečo má pre mňa alebo mám odísť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 8:02 pm

Přešel jsem její nadšení, tak jsem se jen usmál a pohodlně se uvelebil v křesle.
"Arigatou Gozaimasu Shiranui, vyplatím vás, až se vrátíte," dokončil jsem tedy rozhovor s Shiranui a s Raikim.
"Rokuro, ještě chci, abys mi vrátil svou masku a tím to bude ukončené, děkuji ti za tvou službu a ochranu.." převzal jsem smlouvu od Rokura. Byl jsem hrdý na to, že někoho takového mám ve vesnici.
Teď jsem se hodlal věnovat našemu hostu. Uklonil jsem se.
"Zdravím Vás, watashi wa Nanadaime Hokage desu. Jsem rád, že jste mou žádost vyslyšel," byl jsem opravdu potěšen, že to šlo tak rychle.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 8:13 pm

Konečně jsme se dostali na řadu. Hokage vypadal jako někdo, komu bych mohl v budoucnu někdy věřit. Také jsem se uklonil.
"Marui, nebýt Vaší kunoichi, nebyl bych tady. Přechytračila mě, no, to je však jedno, máte tady tu podepsanou smlouvu...Jdu se pustit do své práce, víte, kde mě najdete.." podal jsem mu svou dohodu a sebral jsem se do vězení. Nevěděl jsem, kde však je, tak jsem čekal na někoho, kdo mě tam dovede, čekal jsem dole, před budovou.
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 26, 2014 8:16 pm

Hokage mal ešte poslednú žiadosť. Masku som nosil vždy v plášti, tú som vytiahol a položil na stôl. Tým bola časť môjho života preč. V podstate mi bolo lepšie takto ako medzi ANBU jednotkami. Chvíľu som tam stál, Hokageho slova ma celkom povzbudili. Chcelo by to ešte odmenu, nedávno som bol na tej S rankovej záchrane Seita. Potom som bol na stretnutí a predtým ani nepamätám, ale nedostal som nič. "Dovidenia." Povedal som Hokagemu s úsmevom, ale hneď ako som sa otočil mi výraz z tváre zmizol. Smutne som pokračoval v dverám a odišiel. Kto mi teraz zaplatí nájom ?!
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 8:17 pm

Vypadalo to, že je Marui frustrovaný. Později si s ním promluvím. Byl zapálený do své práce. Do kanceláře se dostal jeden z ANBU, který byl u brány. V rychlosti všem vysvětlil, co se tam stalo a čekal v pokleku na další rozkazy.
Já jsem se podíval na Rokura a poté na Yaeko a zvažoval, co s tím uděláme.
"Rokuro, máš další misi...Chci, abys toho muže, který byl u brány našel a získal z něho informace. Vezmi si strážníky z Hyuuga policie.." kývl jsem na něj a poté jsem přešel k ANBU.
"Doveď toho muže, co právě přišel a má na sobě akatsuki plášť do vězení. Je to náš nový zaměstnanec.." rozkazy by byly. Teď jsem potřeboval odpovědi..Co zde dělá shinobi, který tvrdí, že je ze Suny, která je však zničená?
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Tue Aug 26, 2014 8:24 pm

V tom ako som odchádzal som sa zastavil. *Prosim nie nie nie nie Nieeeee! To nie je možné! Ja chcem voľno však som Jounin, sloboda!* Prešlo mi hlavou, moc sa mi to teda nepáčilo, zas som sa otočil a usmial na Hokageho. "Ja to spravím sólo. Hyuugovia ma asi nemajú moc v láske." Povedal som, asi so narážal na to, že moja Katana zabila Shijin Hyuugu, čo však nebola moja vina. Predpokladal som, že ma za to neznášali Hyuugovia, ak to teda vedeli. "Tak teda zatiaľ." Kývol som Hokagemu a šiel znova preč.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Aug 26, 2014 8:34 pm

Kývla jsem Rokurovi na pozdrav, ale zjevně si mě nevšímal. To bylo tou mou angažovaností v případě jeho oslepnutí. Neměla jsem mu připomínat Shijininu smrt. Myslela jsem to dobře, ale jen se mi potvrdilo, že účel v takových případech nesvětí prostředky. Shiranui jsem si dobře prohlédla a zapamatovala jsem si její jméno. A dál jsem tu stála jako stín za Hokageho zády. Cítila jsem se hrdá na svou pozici, nedotknutelná. Dokonce i když jsem se musela smát Raikiho "Ty?," když si zřejmě myslel, že s ním půjdu na misi. Roztomilé. Ostatně jsem vždy zbožňovala děti. Pak jsem se zaměřila na dalšího příchozího, který se tu objevil se Shiranui. Ztrácela jsem přehled, přestože jsem pozorně poslouchala. Přesunula jsem pohled na Hokageho-sama a s úsměvem jsem se soustředila na jeho slova. Na to, jak pohyboval rty, na mimiku v jeho tváři, na jeho vlasy, na postoj... Přišlo mi to neskutečně zajímavé a měla jsem pocit, že bych tak dokázala strávit hodiny. V tu chvíli jsem k sobě okolní svět pouštěla jen skrze tlustý filtr, přestože jsem stále dávala pozor, jestli se před kanceláří neobjeví někdo další. Jednou senzibil, navždy a v každé situaci senzibil.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 26, 2014 8:42 pm

Nakonec ten, kdo se mnou půjde na misi nebyla za žena, kterou jsem si myslel, ale jakási Shiranui. Něco mi to jméno říkalo, ale nikdy jsem ji snad nepoznal. Popošel jsem k ní blíže.
"Takže ty se mnou půjdeš na misi?" otáži se, natočím tázavě hlavu na stranu a prohlédnu si ji stejně jako tu předchozí. Vypadá silně a rozumě.
"No nic. Myslím, že můžeme vyrazit." pokynu a ukáži prstem směrem k východu. Dobrodružně odkráčím z místnosti a ještě mávnu na všechny přítomné. "Mějte se!"

/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 8:50 pm

Ještě jednou jsem si povzdechla. " Tak se tu mějte. Já jdu dělat chůvu " S těmito slovy jsem odešla a následovala Raikiho, který si hrál na velkého Indiana Jonese, který prozkoumává svět. Každopádně byla to mise jako jiná a já se musela postarat aby vše proběhlo v klidu a pohodě.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 9:11 pm

A byli jsme tady sami. Já a Yaeko. Při té představě se mi trochu zabarvila líčka a sklopil jsem hlavu. Vytáhl jsem deník Yaeko, kde mi psala, co všechno se událo.
"Teď si můžeme promluvit o tom, co vše se událo. Já jsem stihl dva body z mého plánu, předal jsem moc Feudálnímu pánovi, jehož funkce se změnila a naverboval jsem do našich řad Maruie, jehož věznitelská technika pomůže udržet naše zařízení."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 26, 2014 9:23 pm

Objevil jsem se i s Hanou před dveřmi a na chvíli se na ně zadíval. ,,Po tak dlouhé době to nebylo špatné." Narážel jsem na tu teleportaci a pak přistoupil ke dveřím a lehce na ně zaťukal. Nerad bych tam vtrhl jen tak a při něčem ho vyrušil. Hned na to jsem ustoupil a uvolnil průchod tak, aby po vyzvání mohla vstoupit první Hana.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Aug 26, 2014 9:25 pm

Sledovala jsem všechny odcházet. Teprve poté jsem se odpoutala od jejich od jejich zad a dveří a vrátila se myšlenkami k Hokagemu. Zdálo se mi, že se tváří naprosto roztomile. Možná se mu tváře trochu zbarvily červánkovou červení, ale to se mi nejspíš zdálo. Přešla jsem blíž a opřela jsem se o jeho stůl. Už jsem stála delší dobu. Nejspíš jsem si zvykla na kancelářskou práci a dlouhé stání mi bylo nepříjemné. Dostala jsem se tak k němu blíž. Do nosu mu vnikla má oblíbená vůně jako nezkrotná růže, které ukradla oblíbený parfém okvětních lístků a přidala trochu vášně z trnů a lehkosti z listů. Přikývla jsem k jeho slovům.
"Pokud mohu něco navrhnout, bylo by vhodné vyhledat Amekage-sama,"  ozvala jsem se. "Čeká na vás už dlouhou dobu. Mohla bych pro ni poslat svou vránu. Zná její chakru, takže by stačilo, aby se přeletěla nad Konohou a rychle by ji našla, pokud tu stále je."
Myslela jsem samozřejmě Yunu. Soshi to bez ní bude muset chvíli zvládnout. Zarazila jsem se. A pak se mi na tváři objevil záhadný úsměv. Ještě předtím, než se ozvalo zaklepání, jsem o Seitově a Hanině přítomnosti věděla.
"Ach, ale vypadá to, že už sem dorazila sama. Čeká za dveřmi a má tu i doprovod."
Neznala jsem Seitovu chakru, ale její jsem poznala bezpečně.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 9:30 pm

Yaeko byla doopravdy velice svůdná. Její vůně byla mou oblíbenou a zatočila se mi hlava. Opravdu věděla, jak na chlapy! Chtěl jsem něco udělat když v tom jsme byli opět přerušeni. Teď nastane něco nepříjemného.
"Dále," rozhodl jsem se zatím nereagovat slovně na Yaeko, zatímco jsem ji hltal očima, respektive okem xD.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 26, 2014 9:43 pm

Tá teleportácia mi ešte stále pripadala taká divná, akosi som si na tento podivný spôsob premiestňovania sa nezvykla. No, nebolo, to je pravda, ale nabudúce radšej pôjdem peši. Uškrnula som sa. Nemalo to na mňa bohvieako dobrý vplyv, človek si asi najprv musel na to zvyknúť a vzhľadom k tomu, že ja som sa k takému niečomu dostala len zriedka, zvyknúť si bude asi nemožné. Po vyzvaní som vošla dnu, bolo od Seita pekné, že ma nechal prejsť ako prvú a len čo som si všimla tých dvoch, hlavne ten Assasinov pohľad na Yaeko, sčervenela som ako paprička. Došlo mi, že sme došli najskôr v tej najnevhodnejšej chvíli. Nervózne som si odkašľala a podivne sa zaškerila. Ehm, zdravím. Pozdravila som sa a odvrátila pohľad do strany. Vidím to tak, že to asi vyriešime rýchlo, musím vás ale, Yaeko-san, požiadať, aby ste na malú chvíľočku opustili túto miestnosť. Vážne som sa pozrela na pôvabnú čiernovlásku, ktorá očividne Assasina priťahovala viac než dosť. Nebola som síce vo vzťahoch nijako skúsená, ale niečo takéto sa proste nedalo prehliadnuť.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 26, 2014 9:48 pm

,,Já už pěšky nechodím." Usmál jsem se a po vyzvání vstoupil hned za ní a už ve dveřích se zarazil. Člověk by řekl, že je to špatné načasování. Kývl jsem jim na pozdrav a když Hana řekla Yaeko, jestli by mohla opustit tuhle místnost, tak jsem nevěděl, jestli se to týká i mě. I když by mi to asi Assasin později řekl. Rozhodl jsem se tedy, že zatím zůstanu taky.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Aug 26, 2014 9:54 pm

Uklonila jsem se Amekage a zdvořile přikývla.
"To je samozřejmé, Amekage-sama," dodala jsem ještě.
Assasin už věděl, že se vrátím, jakmile tu bude prázdno. Poznám to. Jsem přece senzibil a navíc Uzumaki. Kromě toho jsem takto mohla zkontrolovat Soshiho a Yunu. Už spolu byli pryč příliš dlouho. Kenův trénink skončil o několik hodin dřív než Soshiho. I když byla pravda, že s tímhle chlapcem to bylo o hodně složitější. Byl citlivý. Věnovala jsem ještě jeden úsměv Hokagemu-sama a probleskla jsem se pryč.

//Přesun
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 9:59 pm

Konečně jsem je uviděl. Uklonil jsem se Haně a pozdravil Seita. Teď nastala ta chvíle, kdy se dozvím všechno.
"Amekage-dono, posaďte se," nevěděl jsem, jestli tady chce i Seita, tak jsem teď o tom nic neříkal. Bylo to všechno moc důležité a tajné. Věděl jsem, že budu chtít znát víc.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Tue Aug 26, 2014 10:18 pm

Jemne som sa na Yaeko usmiala a na Assasinovo vyzvania som si sadla do kresla. Seito asi nevedel, či tu má ostať, preto som mu jemne kývla, aby si sadol vedľa mňa. Pokojne tu mohol ostať, aj tak už o všetkom vedel. Na tvári sa mi usadil trochu pochmúrny výraz. V prvom rade by som vám chcela oznámiť, že našu záchrannú misiu...Nevravelo sa mi to ľahko, nerada som spomínala na tú Sasukeho mŕtvolne bledú tvár, ale musela som. ...Sarutobi Sasuke neprežil. V kancelárii nastalo hrobové ticho. Je mi to ľúto, nedokázala som ho ochrániť. Šepla som, pričom mi do očí pri tej spomienke vhrnuli slzy, ale ovládala som sa. Nemohla som sa rozplakať, nie teraz. Hneď, ako sme sa tam objavili, boli sme napadnutí prapodivným čiernym individuom, to však bolo nič oproti tomu, čo nás čakalo potom. Možno sa vám to nebude chcieť veriť, ale Zetsu opäť na svet priviedol legendárnu Kaguyu. Hovorila som to v stručnosti, aby som to mala čo najskôr za sebou. Nebola iná možnosť, Hokage-sama. Sasuke musel použiť tú pečatiacu techniku, s ktorou zapečatil jej dušu a sám pri tom prišiel o život. Obetoval sa, aby sme my mohli žiť, zároveň tým zachránil svet. Odpusťte mi, že som tomu nedokázala zabrániť. S hlbokým povzdychom som sa oprela o operadlo a ruku si zaborila do svojich modrastých vlasov. Cítila som sa tak otrasne, previnilo. Jeho posledným želaním bolo, aby ste sa to dozvedeli len vy, Hokage-sama. Ukončila som svoje rozprávanie a privrela oči.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 10:25 pm

Hokageho kancelář - Stránka 3 Gif__naruto__depressed_in_the_sunshine_____by_naruto_the_ninetails-d654e1t
"Sarutobi Sasuke..." zašeptal jsem a chvíli jsem civěl před sebe. Opět se mi vybavili společné chvíle strávené s ním. Bylo jich opravdu hodně.
"Vím o tom, že zahynul, neznám však podrobnosti..Kaguya? Myslíte Klan Kaguya?" zmateně jsem jí hleděl do očí. Opravdu jsem nevěděl, o koho se jedná. Jediný legendární ninja, který by mohl ohrozit svět byl přece Uchiha Madara, tak nám to všem zanechal Uzumaki Naruto-sama
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 28, 2014 9:43 am

Pomalym krokem sem se dostal az do posledniho patra. Nejak jsem to oc neresil dosel jsem ke dverim. Na ktere jsem zaklepal a cekal az se nekdo ozve.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Aug 28, 2014 2:04 pm

Povzdychla som si. Nedivila som sa, že mu hneď nedoplo, že to nie je žiadny člen klanu Kaguya, ale samotná zajačia kráľovná, ktorá mala v rukách obrovskú moc. Keď tak nad tým premýšľam, omnoho radšej by som bojovala s členom Kaguya klanu, než so samotnou Kaguyou Otsutsuki, Hokage-sama. Zamrmlala som a pohľad uprela niekam do strany. Možno je tomu ťažké veriť, ale...Zetsu ju ozaj oživil a Sasuke tou technikou zabránil katastrofe, ktorá by ona mohla spôsobiť. Jedno mi ale vrtá v hlave. Na chvíľu som sa zamyslela. Zetsu nám vyrozprával trochu iný príbeh, než Naruto. Podľa jeho slov usudzujem, že Kaguya nebola oživená prvý krát. Vážne som sa na Assasina pozrela. Spomenul, že tu nemáme žiadneho Naruta či Sasukeho, kto by ju mohol zapečatiť.To by znamenalo, že Naruto trochu príbeh pozmenil a vymazal z neho akékoľvek informácie o Kaguyi, dokonca i to o jej zapečatení. Prečo by to ale robil?Nevedela som, či onému Zetsuovi veriť, ale jeho verzia príbehu dával zmysel, to nemožno poprieť.
Keď niekto zaklopal, prudko som sebou trhla a prižmúrila oči na dvere.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 2:16 pm

Takže to bylo jinak?
Nedokázal jsem si vysvětlit, jak to teda ve skutečnosti bylo. Nikdo v současnost nežije, nikdo, kdo by nám to mohl vysvětlit.
"Jedno je jisté, něco tady nehraje. Pokud Sasuke obětoval svůj život, aby zapečetil Kaguyu, musel na něco přijít. On by to neudělal, pokud by opravdu neměl na výběr. Co má s tím společného vůbec Zetsu? Vždyť je to jen nějaká bytost, která byla vytvořená Madarou a z buněk Shodai-sama.." mírně jsem se zamračil.
"Hana-dono, prosím, vzpomeňte si na víc věcí, nebo pokud je to pro Vás nepříjemné, můžeme použít metodu čtení paměti.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 28, 2014 10:17 pm

Dorazila jsem ke kanceláři a zaklepala jsem na dveře. Tentokrát jsem ale čekala na vyzvání. Záležitost, kterou jsem třímala v rukou, sice spěchala, ale nechtěla jsem Amekage-sama přerušit nit nebo cokoli důležitějšího.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 28, 2014 10:26 pm

Vyrušilo nás zaklepání, chvíli jsem váhal, pak jsem se zvedl.
"Promiňte," omluvil jsem se a otevřel dveře, spíše jen pootevřel.
"Yaeko-san? Výborně, právě Vás hledám.." pousmál jsem se a věnoval jí jeden z mých speciálních pohledů určených jenom pro ni.
Vpustil jsem ji dovnitř a poté si sedl zpátky do křesla.
"Yaeko-san, tady Amekage-dono zřejmě bude potřebovat trochu pomoci s pamětí..Četl jsem spis o Vašich schopností, myslím, že Vy budete tou nejlepší volbou.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 28, 2014 10:38 pm

Pod jeho pohledem jsem se cítila naprosto bezbranně i bezpečně zároveň. A to samotné mi přišlo jako skutečně nebezpečná kombinace. Svůdně nebezpečná, dokonce.
"Bude mi ctí, Hokage-sama," přikývla jsem a pousmála jsem se.
Úsměv jsem věnovala i Amekage-sama. Nemusela se ničeho bát. Nepolezu jí do vzpomínek, ve kterých nemám, co dělat. Jsem v této disciplíně dostatečně zkušená, abych věděla, co s její pamětí provést. Ale to nebyl důvod, pro který jsem tu byla.
"Musím vám ale nejdřív oznámit nové informace o narušiteli u brány," podala jsem mu zprávu, která dokonale shazovala několik našich významných klanů a udělala z nich vlastně jen loutky, které jeden Oinin s Geninem dokážou přechytračit.
Počkala jsem, až krátkou zprávu dočte, než jsem pokračovala.
"Dobrou zprávou je, že takto můžeme bezbolestně zjistit, z které pochází vesnice," pousmála jsem se. "Jak možná víte, ovládám teleskopovou techniku a jelikož jsem měla to štěstí na narušitele narazit, zapamatovala jsem si jeho chakru. Dokážu ho najít kdekoli na světě, včetně prostředí, v jakém se bude nacházet."
Lehce tak podle pozadí obrazu v mé křišťálové kouli poznáme, o kterou vesnici či organizaci se jedná. Poznáme, kdo nám chtěl uškodit a budeme se podle toho moci zařídit. Cítila jsem se důležitá a nebyl to žádný arogantní pocit. Byla jsem upřímně ráda, že mohu být konečně užitečná muži, kterého obdivuji, a to hned dvakrát za jediný den. Vyvolalo mi to zářivý úsměv na tváři.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 3 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru