Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 21 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 21 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Oct 11, 2015 2:04 pm

Celou dobu jsem tam stál a poslouchal rozhovor těch dvou. Nikdy jsem nebyl diplomatický typ. Byl jsem ochrankou Reiny, byl jsem nástroj na vyřešení problému v fyzické podobě. Slova na diplomacii mi nikdy nešla, od toho jsem měl svýho bráchu, kterému šlo obojí. Teď jsem tu měl Mizuki a proto jsem byl zvyklí, že jsem vždy ten, který jen čeká na to, jestli se něco stane a já budu muset zasáhnout. Každopádně, dával jsem taky pozor na to, aby se Mizuki nějak nepřeřekla, ale šlo jí to dokonale. Ve chvíli kdy se na toho Uchihu usmála, jsem i já cukl koutkem nahoru na jeho maličkost, aby si alespoň připadal, že jsem v určitých mezí možností přátelský, i když se mi to hnusilo, hrál jsem svou roli a čekal, až se to tu dořeší a já si budu moct dát pauzu, brát tuto vesnici jako pobyt k dovolené, případně rychle zmizet a tu dovolenou si udělat jinde.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Oct 11, 2015 4:37 pm

PSEUDO ITACHI

Vyslechl jsem si jí. Tatsuya se snažil vypadat přátelský, ale přesto si o ním myslím svoje. Fakt, že doposud nepromluvil naznačuje, že buď se teď topí ve svých úchylných představách toho, jak s Mizuki stráví večer, nebo je tak ustrašený, aby promluvil, a nebo má výbušnou povahu, takže můj a Mizukin rozhovor nechce podělat vulgárními výrazy a podobně. Teď nějaký pořádný důvod, proč se mi nelíbí... ani mě nepozdravil, když jsem já pozdravil je. Pravda, Mizuki taky nepozdravila, ale alespoň komunikuje.

"Tak s tím Vám žel nepomůžu. Vztahy vesnic jdou mimo mne." Řekl jsem smutně. Jistěže jsem lhal. O tom svědčí fakt, že se snažím vyvolat válku s Kirigakure no sato. Do vztahu Konohy s jinými vesnicemi se pletu až dost. Proč jim tedy nevyhovím? Plánuji všechny vesnice zničit, počínaje Kiri a pak Konohou. Proč bych tedy schvaloval a pomáhal uzavřít spojenectví mezi nimi? Každopádně pro Mizuki a Tatuyu-> nic osobního to není. "Možná bych Vám mohl pomoct se Satsuki, nicméně zrovna jsem si vzpomněl, že odcestovala hroooozně daleko." Dobrá, toto nejspíš začalo být divné, podezřelé. "A je mi to líto, ale ve vesnici zůstat nemůžete. Proč? Zrovna probíhá vyšetřování zaměřené právě na mezi vesnické vztahy, takže, pokud nechcete vztahy Konohy s Oto zhoršit, měli by jste odejít. Kdyby jste zůstali, na 89% ohrozíte vyšetřování. To vím už teď ."

Pro toto divné chování mám jediné vysvětlení:
Vysvětlení:
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Oct 11, 2015 6:53 pm

Bola som vďačná, že Tatsuya tento rozhovor nejako neznepríjemňuje. Samozrejme, neznámy človek mi nedal práve potešujúce informácie. Museli sme s Tatsuyom odísť, s tým som ani nemala problém, necítila som sa tu momentálne nejak príjemne, už len nátlak aby sme odišli z Konohy bol pre mňa nepríjemný. Nuž nedalo sa nič robiť, dozvedela som sa aspoň zopár informácií a dosť cenných, ktoré Reina určite nevedela.  "Fajn, obaja odídeme čo najskôr, nechceme robiť zbytočné problémy a skúsime to neskôr..." Pousmiala som sa, no mala som poslednú otázku. "Mimochdom s kým mám tu česť ? Moje meno je Mizuki." Milo som sa usmiala na toho chlapíka a čakala som, čo odpovie. 
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sora no Sen Sun Oct 11, 2015 7:02 pm

PSEUDO ITACHI

Její otázka mě zarazila. Nevím, jestli to je tím, že Itachiho nezná (přeci se o něm i na Temujin kontinentu učí jako o tom, kdo vyhubil skoro celý svůj vlastní klan, zradil vesnici, přidal se k Akatsuki, a pak porazil Kabuta jako edo tensei), a nebo tím, že nevím, co jí odpovědět. Nejspíš obojí. "Uchiha Itachi, velitel Konožských anbu." Odpověděl jsem ji krátce. Určitě si je vědoma toho, že mé postavení ve vesnici mi ještě neumožňuje svobodně uzavírat spojenectví a DoNka ve jménu vesnice, takže nezačne šílet kvůli toho, že jsem jim v podstatě odmítl pomoci.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Oct 11, 2015 7:15 pm

Nie, že by som o Itachim nevedela. Áno učili to aj nás v Oto, lenže v živote som ho nevidela na vlastné oči, to bol snáď preňho dostačujúci dôvod, prečo som ho hneď nespoznala. "Vďaka za odpovede. Sayonara." Naposledy som povedala smerom k Itachimu a mierne sa uklonila. Kukla som na Tatsuyu, chvíľku počkala a potom som ho za ruku zobrala a pomaly spoločne s ním sme išli pomaly von z budovy. "Prišli sme do Konohy v nevhodnú chvíľu." Povedala som Tatsuyovi a pokračovala v ceste k bráne. "Viac tu aj tak momentálne nemáme čo robiť. Sám si mohol počuť, že im tu momentálne prekážame. Naviac radšej by som sa vrátila do Oto... Reina musí byť spokojná s informáciami, ktoré sme nazbierali. " Dopovedala som a spoločne s ním som smerovala k bráne.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Oct 11, 2015 7:56 pm

Kdybych toho chlápka viděl zezadu, budu si myslet, že to je fakt kus pořádný baby. Ale ve chvíli, kdy by se otočil a nepromluvil, bych vlastně zjistil, že to je jenom kus hodně šeredné baby. No a ve chvíli, kdy by promluvil, bych se začal smát tomu, že bych zjistil, že to je chlap s vážně zoufalým životem. Hned po toku svých myšlenek jsem se nahlas uchechtl, ale hned jsem se zase vzpamatoval. Mohlo to vypadat neslušně, ale nevadí. Jejich rozhovor jsem stále vnímal a nad jeho slovama jsem byl místo smutku radostí bez sebe. Tato vesnice je mega divná. Už jsem chtěl odejít, ale Mizuki se ještě začala vyptávat na jméno. Já tomu chlápkovi neměl potřebu nic říkat, jen jsem čekal až se to tu dořeší a mi můžeme vypadnout. Měl jsem pocit, že Mizuki toto bohatě stačí a že to snad bude stačit i Reině. Poznal jsem, že to byl Itachi a už kvůli tomuto faktu jsem nehodlal ani mluvit. Ten týpek byl kdysi fajn, když vyhubil svůj klan, teď to byl povl, kterej se opět podřídil ubohým mocnostem. No, každopádně jsem na Itachiho jenom kývl hlavou na znak pozdravu na odchod, chytl Mizuki, druhou rukou si vytáhl cigaretu a šel společně s ní pryč.

Přesun

Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Thu Oct 15, 2015 5:34 pm

Soshi

Po dlouhých a dlouhých dnech, které jsem strávil v nemocnici (a pomáhal s léčbou malých spoluobčánků) jsem opět zavítal k budově Hokage. Slyšel jsem, že zmizela a že místo ní sedí nějaký zástupce. Snad se jí nic nestalo...
Vejdu dovnitř a čekám na chodbě, až budu na řadě.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rino Hatake Thu Oct 15, 2015 8:45 pm

Z ulic jsem zamířil do kanceláře Hokage, zajímalo mě, kdo tomu tu teď velí, když tu není ani Hokage, ani ta babička. A taky jsem si přišel říct o nějakou misi. Uvidíme, co z toho vzejde. Vejdu do budovy, kde se usadím a dokuřuji svoji cigaretku. Líně si s kouřem hraji, zatímco se posadím a očima sleduji toho chlapce, co došel přede mnou. Zdálo se mi, že jsem ho někde viděl, ale kde, to už jsem si nepamatoval. Zvláštní, pyšnil jsem se dobrým pamatovákem, ale najednou, jakoby jsem vypustil.
"To by mě zajímalo, co dostanu za misi, už jsem si dlouho na žádnou nevyrazil..." Pomyslel jsem si v duchu, zatímco jsem nedopalek nenápadně nasoukal do květináče.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Fri Oct 16, 2015 6:16 pm

Po poměrně krátké době jsem konečně došel až před Hokageho budovu. Byl jsem rád že jsem opět po dlouhé době zase tady ale při pomyšlení že tady Hokage není a někdo jí zastupuje mě zneklidňovala. Ovšem mě to nezastavilo a vešel jsem do budovy, hned přede mnou se objevily schody kterých bylo celkem dost a proto jsem okamžitě začal šlapat navrch. Když jsem konečně vylezl až do úplně posledního patra kde sídlila Hokage. Spatřil jsem další ninji kteří čekali před dveřmi, dost mě to rozveselilo protože to byla úžasná chvíle na to se seznámit s dalšími lidmi. Rozešel jsem se dál do chodby a pozoroval oba dva Ninji, jednoho jsem typoval na Genina podle vzhledu a postavy. Toho druhého nejspíše na Jounina protože byl vyšší postavy a měl Jouninskou vestu. Ovšem po chvíli jsem se ocitl mezi nimi. Stoupl jsem si nejprve před Jounina kterého jsem viděl úplně poprvé, pozvedl jsem ruku a usmál se. Zdravím vás.. Jmenuji se Hanabii Hyuuga. Mé gesto bylo trochu nezdvořile ale chtěl jsem se hlavně seznámit a možá Jounina poprosit o trochu pomoci.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Fri Oct 16, 2015 7:25 pm

Soshi

Jouninovi jsem se hluboce uklonil, na Hyuugu jsem se jen zadíval. Neřekl jsem nic. Je to tu samý Hyuuga, Uchiha, Uzumaki, všichni na jedno brdo. Nemá cenu se představovat, stejně se zase sto let neuvidíme, protože on bude na cvičišti a já...já prostě jinde. Zadíval jsem se proto do země a přemýšlel jsem, co asi chtěl Keigo-san mému otci.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rino Hatake Fri Oct 16, 2015 7:27 pm

Překvapilo mě, že mě ten chlapec pozdravil. Vlastně to moc lidí nedělalo, ale to že je Hyuuga došlo. Ty oči totiž měl pouze jeden klan a pár žen z klanu Hyuuga jsem již v posteli měl, přiučil jsem se pár jejich technik s prsty.. If you know what I mean.
Usmál jsem se, bylo to od něj milé. Vzdal jsem mu hold líným zasalutováním v sedě a promluvil. Zdravím.. Hatake Rino.. Co bys potřeboval? Ztratil ses nebo co? Zeptal jsem se. Kdyby potřeboval pomoc s navigováním na záchody nebo tak, byl jsem mu nakloněn. Skutečně jsem netušil, co po mě může chtít.

Soshimu jsem opětoval stejné líne zasalutování jako Soshimu, byl to můj styl! Stejně jsem ho však viděl poprvé, takže jistě nebyl z mého bývalého týmu. Zajímalo by mě, jak se Ryuuk a tak Hyuuga mají. Na jméno tohoto Uzumakiho jsem si však nemohl vzpomenout. Už je to dlouho.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Sat Oct 17, 2015 9:26 am

Rinova reakce mě potěšila. Byl jsem rád že byl ke mě tak vlídný ovšem nemeškal jsem a podíval jsem se mu směle do očí. Chtěl jsem se vás zeptat zda by jste se nestal mým senseiem. Ještě jsem neměl tolik štěstí aby mě vůbec do nějakého týmu přiřadili, takže bych byl moc rád kdyby jste mi vyšel vstříc. S neustálím úsměvem na tváři jsem se mu díval do očí a čekal na jeho odpověď. Pak tady byl Soshi který mě ani nepozdravil. Docela mě to zarazilo, protože každý kdo má aspoň trochu slušného vychování tak pozdraví a poté se představí. Nezneklidňoval jsem se nemělo to nejspíše cenu a navíc mi přišlo trapné otáčet se k Rinovy zády, když jsem se ho zeptal a vážnou věc která pro mě moc znamenala. Usmál jsem se a neustále čekal na jeho doufejme pozitivní reakci.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rino Hatake Sat Oct 17, 2015 12:45 pm

Zajímavé, náhodný člověk k vám přijde, bez toho aniž by mu to nikdo přikázal a chce po Vás, aby jste byl jeho senseiem. Svým způsobem se mi líbilo, že měl koule na to se mě zeptat. Na druhou stranu nejsem jeden z těch, co se do všeho vrhají po hlavě. Jestli chce abych byl jeho senseiem.
Ukazováčkem zamířím na Hyuugu, ale poté mi prst sjede na Soshiho. Očima však stále hledím na toho Hyuugu. Vlastně jsem nepoznal, jestli je to holka nebo kluk, nechtěl jsem se ptát, abych se neztrapnil.
Máš kuráž, ale to nestačí na to, abych byl tvým senseiem. Jestli si Tě mám vzít na triko, budeš proto muset něco udělat. Přesvědčíš tam toho chlapce, aby s tebou byl v jednom týmu. Řekl jsem s klidem. Nějak jsem tušil, že s ním Soshi nebude chtít být, tak jsem se chtěl pobavit nad tím, co ten Hyuuga vymyslí. Pokud se mu to však podaří, skutečně se ho ujmu, dokonce jich obou, ale pokud ne, moje odpověď na jeho žádost zní ne.
Být senseiem je pozice na celý život, takže jestli to bere vážně, musí přemluvit i někoho jiného, aby to bral minimálně stejně tak vážně, jako on sám. 
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sat Oct 17, 2015 1:19 pm

Soshi

Když na mě Rino ukázal, tušil jsem zradu. Něco jako že bych se měl chovat slušně a zdravit nebo že já nevím co. Když jsem byl menší, každý si vymyslel něco, aby mi znepříjemnil život. na druhou stranu, proč by to dělal zrovna jounin?
Když ale promluvil, vytřeštil jsem oči. V tu chvíli pracovala má mysl na plné obrátky na tom, abych se z toho vykroutil. Všechny tréninky byly to samé. Tedy, až na trénink s Hyuugou Mikomi.
Zadíval jsem se na oba dost vystrašeně a rozjel jsem repertoár lží.
"A-ale pane, já ani nejsem shinobi! Tuhle čelenku jsem našel v lese před Konohou a líbila se mi..." ukázal jsem na šátek na krku.
"Nevím, k čemu bych Vám v týmu byl, já dělám v nemocnici, můžete se zeptat, koho chcete."
A taky se mi moc nechce ubližovat Hyuugům, když jsou mezi nimi i báječní lidé...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rino Hatake Sun Oct 18, 2015 8:06 am

Přivřel jsem oči a prozíravě jsem se koukal na to, co za blábol to vypustil Soshi z úst. "Hmmm, takže tenhle kluk tvrdí, že má odvahu nosit odcizenou čelenku, kterou nevrátil patřičným orgánům "Ztráty a nálezy" a navíc mi o tom ještě říct? Buď je hlupák nebo se snaží udělat hlupáka ze mě.... asi ta druhá možnost." Řekl jsem si v duchu, no díky jeho lži jsem mohl tedy navázat na moji nit.
Jaká to škoda, snad Ti tady Hyuuga řekne, v čem bys byl v našem týmu prospěšný, je to nakonec v jeho zájmu. Řeknu s úsměvem, zapálím si cigaretku a excitován sleduji, co se bude dít.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Oct 18, 2015 11:02 am

Dnešní den byl v něčem velmi zajímavý a v čem? To se dozvíte v příštím díle! Nejprve však musím shrnout den, kdy jsem se i já musel vyškrábat do vysoké budovy Hokage, i když Hokageho asi teď nemáme. V ruce jsem jako ostřílený borec držel flašku whisky a pomalu se dostával tam, kam jsem měl. V tom jsem však svým pohledem zahlédl starého známého - Rina. Moc jsem si ho nepamatoval, ale věděl jsem, že jsme spolu byli jednou v hospodě a byl Jounin. Kolem něj se však motalo zvěrstvo malých dětí. Musel jsem konat. 
"Čus Rino-kun!" Možná jsem byl jeden z mála lidí, co si jeho jméno pamatovali. Nebyl zrovna taková hvězda jako já, ačkoliv já byl známý spíš u ANBU jednotek nebo v pekle, kde skončilo 80% mých obětí. Zbylých 20% totiž nebylo schopné se po porážce se mnou do pekla dostat, tak to dnes bloudí jako duchové po světě. 
"Co myslíš, jak vidíš novou situaci v Konoze a všechno ohledně.. No však víš.." Nevěděl jsem, jak je to s Geniny, ale rozhodně říkat před nimi stav vesnice, kde chybí Kage nebyl dobrý nápad. Rino mohl poznat, že narážím na tento problém. 
"Dostal jsi svůj tým? Já ten svůj pěkně dlouho neviděl." Nechtěl jsem vzpomínat na sex se svou studentkou v lázních, či to, jak jsem skoro toho druhého dostal do nemocnice. Dal jsem si další lok své whisky a poté natáhl ruku směr k Rinovi.
"Dáš si?" 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sun Oct 18, 2015 6:52 pm

Soshi

Nebyl jsem si tím jistý, ale jounin mě asi prokoukl. Podívám se na Hyuugu.
"Překvap mě. Jestli ti mam nosit svačiny, tak to radši zůstanu v nemocnici." řeknu...možná až trošku podrážděně. Nebyl jsem rád hnaný do rohu. A tahle situace byla skutečně otravná. Nově příchozí to taky moc nevylepšíl, každopádně jsem mu vyšvihl stejnou poklonu jako Rinovi.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Mon Oct 19, 2015 11:35 am

Když na mě Rino nepřetržitě mluvil byl jsme nadšený ovšem potom přišli potíže. Řekl mi abych přesvědčil toho druhého Genina aby se přidal našemu týmu. Chvíli jsem se zamyslel nad tím jak to udělat a pak jsem dostal vynikající nápad. Otočil jsem se směrem na Genina který okamžitě odpověděl na Rinovu prosbu. On opravdu tvrdí že čelenku našel ?. Dost jsem se usmál jelikož mi to přišlo docela vtipné. Nikdo kdo ještě nedostal čelenku nemůže pomáhat v nemocnici. Usmál jsem se ještě více a pomalu se rozešel k Soshimu. Jak mile jsem byl v jeho blízkosti uviděl jsem dalšího Ninju, nijak jsem si ho nevšímal protože jsem měl teď na práci jiné věci a to přesvědčit Soshiho aby se přidal ke mě do týmu. Otočil jsem hlavu pátky na Soshiho a podal mu ruku na přivítání. Ahoj. Já se jmenuji Hanabii Hyuuga, ovšem příjmení jsem ti nejspíše říkat nemusel protože by jsi to pravděpodobně poznal z mích očí viď ?.. Usmál jsem se a pak opět pokračoval. Chtěl bych tě poprosit o to aby ses přidal do týmu kde bude náš Sensei Rino Hatake. Ještě nikdy jsem v žádném týmu nebyl a myslím si že by se z nás mohli stát opravdu dobří jak přátelé tak spolubojovníci. Mrkl jsem na něj.
Slyšel jsem dobře že pomáháš v nemocnici lidem ?.. Tak to je opravdu famózní v našem týmu by jsi byl prospěšný nejen z bojové stránky ale také s té léčebné. Což by bylo skvělé. Usmál jsem se čekal na Soshiho reakci.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Tue Oct 20, 2015 5:55 pm

Soshi

Zadívám se na Hyuugu svýma fialovýma očima.
"Ty asi budeš mizerný Hyuuga, když myslíš, že budeš potřebovat lékařského ninju. Ale to je stejně jedno, protože já čtu v nemocnici dětem pohádky, dospělým noviny, hlídám tam přes noc, aby se nikdo nedusil nebo tak."
A opět jsem se nepředstavil. Proč taky? Jestli je tak nerozhodný, dřív nebo později ho uvidím u nás na JIPce...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Oct 20, 2015 7:15 pm

PSEUDO ITACHI


Mizuki s Tatsuyou odešli, a já mohl směle kráčet za nimi. Na chvíli se zdálo, že jsem tu skončil. Jak jsem řekl těm dvěma z Oto, čeká na mě ještě spoust práce. Podíval jsem se na dveře kanceláře, od kterých jsem mimochodem neměl klíče, jak jsem napsal už o pár postů dřív, a povzdechl jsem si. Satsuki tu není. Nic nenadělám. Alespoň jsem vyřídil ty dva, a tu jejich diplomatickou misi. Měl jsem štěstí, že jsem na ně narazil, ačkoli s časovým rozvrhem jaksi nevycházím. No, měli diplomatickou misi, v podstatě něco jako uzavření spojenectví Konohy a Oto. Je lepší je poslat zpátky domů hned při první příležitosti. Satsuki by jim na to nejspíš sice nepřistoupila, ale rozhodně není na škodu, že jsem to udělal před ní.

Když jsem se otočil směrem k odchodu, zatím jsem byl otočený čelem ke dveřím, před kanceláři stál už další klučina. Nereagoval jsem na něj, a jen se díval. Klíče od kanceláře stejně nemám. Nemůžu tu zaskakovat Satsuki. Čekal jsem. Kdyby chtěl něco vážného, ozve se. Nejspíš čekal na Satsuki, jelikož mě ignoroval. Byl jsem k dispozici, abych odpověděl na všechny možné otázky jako: Kde je Hokage či Satsuki? a podobně. Soshi se nezeptal, a ani další příchozí jako Rin, Hanabi a Azurashi. Věnovali se jeden druhému. Mě přehlíželi. Že by mi to vadilo? Ne, rozhodně ne. Nic po mě nepotřebují, takže můžu jít. Jsou tu jen kvůli Satsuki, která dorazí...

Která dorazila právě teď. Odcházel jsem, když se před kanceláři objevila. Vypadalo to tak, že je samotná. Nemusí to být ale ovšem pravda. Někdo v jejím postavení nechodí po vesnici sám, i když... i já nejsem obyčejný řadový shinobi a pohybuji se ve vesnici pokud možno bez doprovodu. Přišel jsem tu za Satsuki, a jelikož tu nebyla, rozhodl jsem se odejít. Nyní, když se ukázala, musím s ní mluvit, a však... před kanceláři je až příliš lidí. Budu si muset najít vhodnější dobu. To, co mám na srdci je nepochybně důležitější než žádosti těch čtyř, takže tomu není tak, že odcházím, protože můžu počkat. Ne, jdu pryč, protože jednak jsem se tu už zdržel dost dlouho, a protože si nemůžu dovolit, aby kdokoli uslyšel cokoli z našeho rozhovoru se Satsuki. Ta, když jsme se míjeli, neřekla nic. Přišla ke kanceláři. Otevřela dveře a vešla dovnitř, vybízejíc ke vstupu jednoho z přítomné čtyřky před kanceláři.


=Přesun Sora no Sen=
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Thu Oct 22, 2015 6:50 pm

//Do 28.10 tu nejsem.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rino Hatake Sat Oct 24, 2015 1:33 pm

Dobře, byl jsem zvyklý na ledacos, no tohleto jsem tady nečekal, to zjevení se jménem Azurashi. Naposledy jsem ho viděl v baru, když jsem měl jaksi, jinou práci? Nebyl zrovna dobrým vzorem pro svůj tým, natož pro tyhle dva. Mohl jsem udělat jenom jednu věc, abych je před ním ochránil.
Stoupl jsem si z křesla, chytil ho za rameno a cigaretu jsem s výbornou přesností hodil do květináče, ještě hořela, no snad nám květina nechytne. Děti, až nějak pokročíte, vyhledejte mě společnými silami. Bude to Váš první úkol, jakožto týmu, jestli tedy budete ten "tým". Najít mě. Řeknu k nim, načež se přiblížím k Azurashimu uchu a zašeptám. Směr bar. Po těchto slovech se po schodech vydám do nejbližšího baru, nálevny, čehokoliv.
Rino Hatake
Rino Hatake
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 94
Registrován : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 21 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru