Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům sester Nekotatsu

Goto down

Dům sester Nekotatsu Empty Dům sester Nekotatsu

Příspěvek pro Killunia Fri Aug 29, 2014 9:44 pm

Dům sester Nekotatsu 2e1509f58c_99041386_o2
Malý domek na kraji Konohy, který má v přízemí obývák, kuchyni a sociální zařízení a v horním patře dva pokoje. Patří k němu i malá zahrada, protože bez ní to prostě není ono. Je v ní jezírko, potůček a pár keříků a stromků, krásné místo na odpočinek.
Toto je dům sester Nekotatsu v Konoze, který si pořídily za svůj plat z misí z Oto. Nebyl příliš drahý, protože není v úplně dokonalém stavu, i když jim to zas tolik nevadí.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Dům sester Nekotatsu Empty Re: Dům sester Nekotatsu

Příspěvek pro Killunia Thu Aug 20, 2015 11:05 pm

V téhle vesnici už není co dělat. Tréninky mě nebavily, navíc jsem nechtěla, aby mě při nich kdokoliv sledoval (tak nějak jsem se poučila z poslední zkušenosti na cvičišti), mise nebyly a celkově se mi zdálo, že situace ve vesnici není zrovna... hezká... Necítila jsem se tady nejlépe.
Nakonec jsem se tedy rozhodla, že udělám následovnou věc. Vydám se do světa draků, kde pod vedením Sarthase zlepším ovládání své dračí moci. Však v levé ruce takovou mocí vládnu, ale nedokážu ji řídit, zatímco můj černý drak ano. Také si procvičím létání a zlepším se v něm. Samozřejmě, že úplně mimo dění světa nezůstanu, budu navštěvovat domov, budu sledovat dění ve vesnici. A jakmile se objeví nejbližší chuuninské zkoušky, přihlásím se do nich. Není to tedy tak, že bych úplně opouštěla Konohu - když už jsem tady, přeci odsud nezmizím a nestanu se nukeninem nebo nezvěstnou.
Jakmile jsem se svým plánem seznámila Ayame, nezbývalo jí udělat nic jiného než souhlasit. Moc dobře věděla, jak jsem paličatá, no a pro jednou v životě se se mnou nechtěla hádat. Myslím, že bude akorát ráda, když sem budu chodit jen občas. Celý dům bude mít pro sebe, vlastně si skoro bude moct dělat, co se jí zlíbí. Nebudu do ní neustále rýt kvůli plnění povinností ninji, tedy... ne, že by je plnit nechtěla, ale někdy je až moc líná...
Nakonec jsem tedy přivolala Makiho a i jemu jsem sdělila, co je nyní jeho úkolem. Ani nijak neprotestoval, spíš se těšil, až mi ukáže všechna možná zákoutí pro něj známého světa.
"Tak jo, jdeme na to," usmála jsem se, když mi otevřel teleport do světa draků. "Snad se odtud vrátím silnější."


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru